הביתה – בית

"הביתה"  איפה נוגעת בכם המילה הזו? גופנו הוא בית לנשמתנו, אבל היא, מניין הגיעה? היכן הבית  המקורי : המקור שממנו באנו ואליו אנחנו חוזרים?

הגוף הפיזי הוא הבית לילד הפנימי- הוא חלק תודעתי, העתק הנשמה שחיה בנו. המרחב החומרי שאנו מתכנסים בו – זה עם ארבע הקירות : בית הורינו שבו גדלנו או זה שבו אנו גרים  ומגדלים את עצמנו וילדינו כעת הוא המסגרת הגשמית שבתוכה חי הגוף כשחקן המתנהל בחיי החומר הארציים.
הבית האמיתי הוא המקום ממנו הגענו ושאליו אנו חוזרים . יודעים מהו? רוצים לדעת? לשם כך יש לצאת לנדוד  ולשוטט במרחבי הרוח – במישורים הגבוהים: שם התשובות, מחכות לכם עד שתבחרו להבחין בקיומן, לדייק את השאלה ולדרוש אנרגיה כדי לקבל את התשובה המתאימה למקום שבו אתם נמצאים. איפה זה ה מקום  הזה? כל אחד מאיתנו ירד ממישור אחר בבריאה ומכאן גם שעם מערך התנסויות ומימון אנרגטי שונה. הכל שונה. אז מה בכל זאת מאחד אותנו? המקור…

כדי לדעת איפה הבית שלכם, עליכם להבין מהו היסוד הדומיננטי שמניע אתכם, הוא המישור שממנו הגעתם. תוכלו להבין כאן: ארבעת היסודות

home

בנימה אישית:

אני "אדם של בית" . תמיד מעדיפה להתכנס בבועה העצמאית שלי, אך כיאה לנוודית שהיא רק אורחת פה ומזפזפת בין העולמות, יש לי בתים רבים : כאן , שם ובכל מקום.
גופי הוא הבית הפיזי לנשמתי. הוא איתי בכל מרחב וזמן באשר הנני – נוכחת כאן בגשמי בעולם החלום . אבל גם הוא לא ממש שייך לי. אני חיה בו אך הוא שייך היה לנעמה ההיא שמתה ועכשיו אני נדרשת כשחקנית לשחק בוירטואוזיות על במת משחק חדשה עם גוף ישן. מאתגר… אני מרחפת לי בקלילות והוא מושך אותי כל הזמן מטה לאדמה המכבידה ומאט את תנועתי. הבית הזמני שבו גופי מתגורר בו כעת הוא ב בית שינוי תודעתי ברחובות. היו בתים שבהם נעמה הפכה מבחורה לאשה ואז לאמא שגידלה את ילדיה בהרי ירושלים,במרחבי הערבה בקצה המדבר,בצפון הרחוק, היה את בית הוריי שגדלתי בו אני בילדותי, והיו עוד ועוד ועוד בתים שבהם חייתי בין תקופות נדודיי בעולם הגדול. אבל היות וכמו כל חלום- סופנו להתעורר ולהבין שזו רק אשליית עולם החומר המתעתע בנו, נדרשת הבנה: הבית האמיתי הוא המקום ממנו הגעתי ואליו אני חוזרת בכל פעם ממסעותיי ברחבי הבריאה.

אתר שינוי תודעתי הוא הבית הוירטואלי שלי, הוא באוויר-בענן=וואיפיי…  זה המקום שבו אני מעלה לאוויר העולם את המחשבות וההבנות שלי.

בית שינוי תודעתי על המפה של וויז 

יש לנו נקודת ציון בוויז: הלווינים של גוגל מזהים אותנו מכל מקום בעולם והמקור מזהה את הסימול הגיאומטרי האנרגטי שלי בבריאה ומחוצה לה. בית שינוי תודעתי הוא מרחב התפתחות וקיום גשמי שקיבלתי את הזכות לגדול בו ולגדל את הילדה שאני במימוש שליחותי: לקדם שינוי תודעתי. הוא רשום על שמי בטאבו – כי אלו כללי המשחק בעולם החומר: אדם חייב שרכוש ינוכס על שמו כדי להשלות אותנו שה "שלנו" הוא אנחנו- מה שיש לנו. דבר זה איננו נכון. בית שינוי תודעתי איננו באמת שלי. שום דבר בעולם הזה לא שלנו. כולנו אורחים כאן, עוברים ושבים שקיבלנו מימון אנרגטי חתום מראש להשתמש בחומר הזה למטרת מימוש ייעודנו. אם אשתמש בנכס כדי להרוויח כסף לצורך הנאות ארציות ללא תכלית- הוא לא יינתן לי. קיבלתי אותו לצורך ובתנאי שאספק את הסחורה שהתחייבתי לתת. בתוקף סמכותי הארצית כבעלת הבית, יש לי הרשאה לבחור את האנשים שאני רוצה לתת להם להיות שותפים למרחב המחייה איתי בדרך השליחות.

לפני כחצי שנה הזמנתי את Lior Sher – ילדת אוויר, לחיות בבית שינוי תודעתי מתוך הבנה שיש לנו שיעורים בתהליך התפתחות ששתינו נוכל לתרום ולהיתרם ממנו בשליחותנו המשותפת: ליאורר היא ילדה שבחרה בתפקיד לאסוף ולאגד את ילדי העידן החדש בקריאה האנרגטית שהעלתה לאוויר לפני שנתיים – אליה גם אני התמגנטתי . היא החליטה לא ללכת לצבא מתוך הבנה שתתרום יותר לעולם כשתלמד ותלמד אחרים את המידע התודעתי שמוטמע בה , ואני, אני כאן כדי ללוות ילדעים כמו ליאור בתהליכי למידה של מודעות לתודעה שצרובה בעצם היותם שליחים כאן, כמוני- לשנות את פני המקום הזה. אני כאן כדי לפלס להם ואיתם דרך.
*
חצי מהבית מוצע כעת (מאי 2017) להשכרה: יחידת דיור של 2.5 וחצי חדרים עם כניסה נפרדת ומטבח ושרותים וחדר שינה ממד וסלון בחדר נוסף ומרפסת מוארת לזריחות של הבוקר מול פארק דקלים מטופח . היחידה התפנתה מהשוכר הקודם שלה אתמול ולכן באופן לא צפוי הבית פנוי להשכרה מיידית. אם אתם מכירים ילדעים בוגרים יחסית בגילם הלינארי (מעל גיל 18) שרוצים מקום עצמאי לגדול בו ומתחברים לתדר מהות המקום, בבקשה הזמינו אותם לזמן לעצמם את נתיב ההתפתחות הזה.
*
Dave Sokolov
דייב – ילד אש, אחד מאותנו הילדעים שמנהל יחד עם ליאור את קבוצת "ילדי העידן החדש מתאספים ומתאגדים", שאל אותי לפני שבועיים איך ואיפה אני רואה את העתיד שלי . אמרתי לו שכאן, בבית שינוי תודעתי, אני רואה את הבית הזה מלא ילדעים שמשתפים פעולה בשליחותנו ללוות ילדעים צעירים יותר לממש ייעודם-לשנות סדרי עולם. כעת העת לממש את החיזיון שראיתי בעיני רוחי למציאות גשמית.

תודה תודעה

הקטע הזה מוקדש באהבה לחבריי המידברנרים: רעיון איך עם קצת דמיון אפשר לדגם את הבית – אוהל ומאהל שלנו ב מידברן

 

מימין: התמונה שקיבלה את פניי ב מידברן בראשית 2014
משמאל: ברכים הבאות ל מידברן אברכדברא 2016

welcome-home   

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *