מידברן 2017 חלום צלול

מידברן – האתר החדש. תודה לכל העוסקים במלאכת החדשנות באתר,בקהילה בעולם, בבריאה…

מידברן היא קהילת יוצרי אומנות, בוראי מציאות בעלת חזון:  “לעודד וליצור
מרחבים חווייתיים מבוססי השתתפות, המעוררים השראה ומניעים
להתפתחות 
חברתית,סביבתית ותרבותית”

יומן מידברן 2017  (הבנות ותמונות)

*English Follows*הנה היצירה האחרונה שלנו מהחוויה שלנו ממידברן 2017 :-)מידברן בא לנו בין הרפתקארה מתמשכת של תשעה חודשים בעולם להרפתקאה שנצא אליה בעוד שבוע של אנארף כמה זמן. בשבילנו זה היה פשוט לארוז את עצמינו בתוך אוטו במקום מוצ'ילה ולצאת לבקר בעוד יעד, הפעם עיר במדבר. לקחנו את הדרך הכי פשוטה לנו וזה להתמודד עם לבדינו רק אני וזוגתי קארה (שערכה את הסרטון הזה), רק אנחנו עם כל הדברים עלינו כדי שנשרוד בכיף בעיר החדשה במדבר. ממליץ לכל אחד לצאת להרפתקאות, לצאת מאיזור הנוחות שלכם, ללמוד על עצמיכם בסיטואציות שונות ולהפתח ככה, תוך כדי הנסיון, תוך כדי תנועה ובמיוחד עם אנשים שחשובים לכם, להתחזק ביחד. שלום ואהבה חבריםHere is our latest creation from our last adventure in Midburn 2017 )'( Midburn fell in between a 9 month adventure from around the world and the next adventure in one week to the west side of the world. For us, we took this event as just another city. We come with all the things we need (which we carry with us all the time anyways) and set up a little home for 9 days and survive. The conditions were harsh, extreme heat, dust storms, high winds, and cold nights, but once your body adjusts, its just another day in the life of an explorer. We had in our little private villa, the "Velvet Cupcake" the name of our camp just me (Cara Urban) and my sweet love, Kfir Smiley Amir. This video is our gift to the playa, to remember again after a month, just how awesome it was. Remember the people, the art, the burns, the parties, the vibe and of course lets not forget the dust. Thanks to all our friends that flow with us on our photography ideas and for being a part of our Midburn Experience. <3Happy Sunday everyone! :)Filmed by Kfir Smiley AmirEdited by Cara Urban

Posted by Kfir Smiley Amir on Sunday, June 25, 2017

מידברנרים מדברים הבנה באוויר

מידברנרים מדברים תודעה

 

ככה נראה מה שהיה שם- מידברן 2017
סרטון ראשון מהפלאייה: אדם וחווה על רקע העיר מידברן 2017
סרטון ספינת הפירטים שטה על אדמת המידבר. הכל אפשרי בארץ לעולם כן…

  

חברי הקהילה פעילים לאורך כל השנה בבניית מיצגיי אומנות משולבי חדשנות טכנולוגית ומתחמי פעילות תודעתית, סביבתית וחברתית ,גם ל ארוע המסכם במידברן (שהתקיים ב 28/5/17) ,גם בארועים קהילתיים קטנים יותר וגם בהנעת תהליכי שינוי בחברה המקומית הארצית והעולמית. ארוע מידברן הינו האירוע האזורי הרשמי של קהילת ה ברנינג-מן בישראל והשני בגודלו בעולם (אחרי נוודאה בארה"ב ). למשך 5 ימים מוקמת עיר זמנית במדבר ובה מתקיים מרחב שמאפשר חיים קהילתיים, יצירה, אומנות וביטוי עצמי רדיקלי. בתום הארוע העיר מתפוגגת כלא היתה, כבועת עולם חלופי/ ייקום מקביל  ומשאירה את השטח טבעי כבראשית. אנרגיית האש ששימשה ליצירת המציאות במידברן מופצת לכל עבר ברחבי ממלכת האדמה ומטמיעה את הרעיון (אש) וההבנה(אוויר) בקרב קהילות שונות(מים) שאפשרית התנהלות ארצית (אדמה) לפי כללי משחק אחרים, ברוח עשרת העקרונות .

אירוע מידברן הוא לא פסטיבל שקונים לו כרטיס ובאים להתפעל ממה שיש בו אלא מרחב הוויה קהילתי שבו כולם משתתפים בהתנדבות ליצור את מה שיהיה בו . מידברן היא עיר שכל חבריה מתנהלים מתוך הסכמה על  עשרת העקרונות . כל אחד תורם את חלקו בהתנדבות שתואמת את כישוריו בצוותי עבודה במחלקות השונות, במייצגים ובמחנות נושא.

mid-brain-mid-burn  : באמצע המדבר,נפתח הראש להוויה שלא מהעולם הזה,תרתי משמע: מרחב חופש ביטוי רדיקלי,עולם חלופי בו אנשי אש  שבוער בהם יצר היצירה,חוגגים את היותם בוראי מציאות ואומנות  המשתמשים באש כדי לממש: להעיף אותנו לאוויר- מעלה – לתודעה=הבנה גבוהה, כדי ליצור את תמונת המציאות הארצית שבחרנו ונבחרנו לצייר-לייצר בעיני רוחנו עד למימוש  באדמה הגשמית- בחומר, בעזרת המים-שת"פ בינאישיים הרמוניים.

התמה=הנושא של מידברן 2017 : חלום צלול , נבחר בתהליך קהילתי מלא שבו כל אחד יכול היה להציע נושא , לבחור ושיבחרו בהצעתו. גאווה גדולה להיות חלק מקהילה שבבחירות השנתיות שלה בוחרת ב "מה" – במהות, ולא ב "מי" כמו בבחירות לפוליטיקה הארצית.

כשרוצים לברוא מציאות , מי שמניע את התהליך זו האש. לכן דבר ראשון בחרה הקהילה את התמה: את ה "מה" =הנושא=אש . אח"כ מגיע האוויר- ההבנה, כדי להבהיר את האוויר: את ה "למה" , את המהות הרוחנית : בסרטון הזה מוגשת ההבנה התודעתית.

Lucid Dream – Midburn 2017

מה  זה חלום צלול : מצגת

השלב הבא אחרי המה והלמה- האש והאוויר, הם המים – החיבורים הבינאישיים שרוקמים רשת שת"פ , והשלב הסופי הוא המימוש באדמה – בחומר. שם אנחנו נפגשים בארוע מסיבת הסיום בשטח כדי לחגוג את השלמת תהליך בריאת המציאות שהמצאנו.

חלומות מידברן 2017  –
רשימת מייצגי האומנות שיהיו במידברן מציגים מרכולתם

מייצג מסע בין כוכבי לכת

מייצג סולם יעקובי שיצרו מידברנרים בארוע מידבנרות שהתקיים  ב 1/1/17 ממחיש את הרעיון(אש) שמכוון את ניצוצות האור מעלה לשמיים (אוויר). יעקב חלם על סולם שראשו בשמיים ומלאכים עולים ויורדים בו אל הארץ, מורידים את הבנות הרוח לחומר- למימוש באדמה שאותה כך הבין יעקב קיבל על מנת לבנות בית. שלט הכניסה הראשון שקיבל את פני במידברן הראשון היה:"ברוכים הבאות הביתה". אין, אין כמו בבית.

  

מידברן 2016 – אבראכאדברא
מידברן 2015- התעלות
מידברן 2014- בראשית

מחנות הנושא הם המייצרים את תוכן הארוע. כל מחנה נותן "גיפטינג" > את מתנתו  הייחודית:

מחנות אדמה נותנים חומר: אוכל,שתיה,מציעים פעילויות תנועה כמו יוגה/ריקוד/אימון/אתגר פיזי,פעילות יצירה אומנותית גשמית, סקס,מקלחת,מרחב מנוחה,אתגר בניה,
מחנות מים נותנים חברה, מציעים חיבורים בינאישיים של שת"פ ועזרה הדדית, אוזן קשבת,כתף להישען בשעת צרה,לב חם,שיתוף שיחות נפש,מוזיקה הרמונית,משחק חברתי, עזרה רגשית-הכלה.
מחנות אש נותנים רעיון חדשני,ביטוי רדיקלי,אטרקציה טכנולוגית,אתגר אקסטרים,פעילות מלהיבה/מסוכנת- משחקים באש ,גירוי יצרי- תשוקתי,פעילויות יצירה מקוריות,פעלולים מיוחדים
מחנות אוויר נותנים תודעה : הבנות , מידע שמבהיר דרך התמודדות תבונית וקלילה עם אתגרים, דיונים מחשבתיים להבין למה עושים את מה שעושים,למה דברים קורים כמו שהם קורים, דיבורים על רוח,חומר ומה שבניהם. תודעה איננה מודעות. היא לא עוסקת בתהליכי התפתחות אישית אלא בהבנה של מגמות שינויים כוללות בבריאה והבנת הסיבה לתהליכים האלו

מדריך המלצות למחפשים את מחנה הבית שלהם
רשימת מחנות הנושא
סיפור התהוותו של מחנה הילד הפנימי במידברן 
הילד הפנימי- מחנה תודעה : מסמך מהות וכללי משחק
מחנה אוויר לנשימה-לנשמה של מידברנרים מדברים תודעה  , בו ילדעים (ילדים שנולדים יודעים)בכל גיל (גם למבוגרים בגילם הלינארי יש ילד פנימי) מתחברים לשמוע ולהשמיע את קולם האמיתי על במת משחק משותפת יחד עם כל צוות המחנה וחברי קהילת מידברן , לומדים ומלמדים איך לברוא מציאות בכוח התודעה, איך להשתמש באש (רצון יצירתי)כדי לממש (אדמה)- בתבונה(עם יותר אוויר-הבנה ופחות פזיזות הדעת) , איך להתעלות ממים (רגשנות) לשמיים(רוח), איך לעשות כשפות עם היסודות כמו האוואטר כדי להביא איזון לעולם ע”י חיבור עולם הרוח (הפנימית) והחומר (החיצוני)

דרושים למידברן 2017 נוודים כשפי אוויר (רק מי שעברו הכשרה רשמית של מחלקת נוודים)

מידברנרים פעילים יזמו השנה את פרוייקט המחולל : קהילה מציתה שינוי > יוזמה של חברי קהילת מידברן לקדם מיזמים חברתיים שיתרמו לחברה בישראל ויהוו השראה לעולם כולו. למה? כי אנחנו יכולים וכי בוערת בנשמתנו התשוקה להניע תהליכי שינוי , לתת השראה להתנהלות אנושית חדשה שיוצרת אומנות בכוח האמונה , באמון שלנו בעצמנו וייעודנו.

ילדעים מידברן

ילדעים מידברן – בלוגיה – אתר הקהילה 

מיזם ילדעים יוצרים במידברן יצא לאוויר העולם ב מחולל  ב 24/12/16 מהרצון להרחיב את מעגלי המעורבות של ילדי הדור הבא בכל תחומי הפעילות וההוויה הקהילתית מתוך כוונה לתת להם במה ראויה לביטוי יצירתי של האיכויות שלהם. החזון: גיבוש שבט ילדעים שיהווה תנועת נוער יוצרת במידברן המובילה את דור העתיד .ברצוננו לאפשר במיוחד לאותם ילדעים שמתוייגים בעיני החברה כמופרעים עם אתגרי קשב וריכוז להפוך ממובלים למובילים, מתלויים לעצמאיים, להוכיח שהם יכולים בכוח הרצון להגיע להישגים מרשימים ולתרום תרומה משמעותית בהשתתפות פעילה

מידברן- גבולות מוגבלות ומגבלות 

למקומות, היכון…

תהליך היצירה

מה שמעורר השראה ומדהים יותר מהתוצר הגשמי – מייצגי האומנות ומחנות הנושא בחגיגת הסיום בארוע  הגדול, זה התהליך. לא רק חדוות היצירה וההשתתפות בהתנדבות בתרומה להתפתחות הכוללת, אלא גם ובעיקר: השיעורים שלומדים בדרך, התובנות שמלוות את העשייה, המסקנות שמעבדים ומפנימים מהתנסויות והתמודדויות עם אתגרים. בסופו של דבר: החומר מתכלה ואיתו זכרונות החוויה הרגשית. הדבר היחיד שממשיך איתנו הלאה במסע התפתחות הנשמה בבריאה היא ההבנה למה עשינו את מה שעשינו, הכרה בסיבה הגבוהה שלשמה אנחנו כאן.

מפצ בונים את העיר

 

הקמות מידברן 2017 – אנשים בונים עיר

\ באתי מרחוק, מרחק של שנה שלמה, רק כדי לחזור לנקודה מוכרת, אך עם זאת חדשה \ הקמת עיר. מידברן 2017#Midburn

Posted by Adam Sherez on Thursday, May 25, 2017

אילנית מתעדת את תהליכי הבנייה

תהליכי הקמה – מיצב Hu:pu 

"הופו" HU-PU : בשמה העברי- ציפור דוכיפת: זו הציפור הלאומית של ישראל שנוחתת בפלאייה כשהיא נוגעת בכנפיה בלבד בקרקע- תנוחת מעוף בלתי אפשרית שנועדה לגרום לנו להבין שהכל אפשרי – גם מה שנראה כאילו לא, אפשר לעשות את הבלתי אפשרי כשיוצאים מעבר לגבולות האפשר…

 

תהליכי הקמה – מיצב שמש (לאחר מידברן, מסלול סקייטבורד שבנוי מרמפות מודולריות יתפרק לכמה רמפות שיתרמו לנוער בסיכון בבית השאנטי, פארק ברמאללה , בדווים בנגב וקיבוץ געש.

תהליכי הקמה – קומורובי והעין המדברית
תהליכי הקמה – מיצב העץ הנדיב
תהליכי הקמה – המיגדלור  מסמן את הדרך ומשגיח על השטים מגבוה בלב המדבר
תהליכי הקמה – התמנון

גייסון סילבה מסביר מה זה ברנינגמן : איש אש שמחובר לאוויר- לתודעה ומשלב טכנולוגיה עם שימוש תבוני במילים גבוהות. מושלם. איך הוא תמיד מוצא את המילים המדוייקות לחבר הכל להבנה שלמה ובתדר אש – מהיר ומתלהב . זה הסרטון הראשון שגיליתי אותו ב 2012 והתמגנטתי לקבל ממנו השראה : RADICAL OPENNESS

ENGINEERING SERENDIPITY

CAN WE ENGINEER SERENDIPITY? Hint: Juxtaposition is the operating space of serendipity. Trust me, this video will blow your mind.

Posted by Jason Silva on Monday, May 1, 2017

המשך יבוא… התחילה הספירה לאחור (נכון לרגע העלאת הפוסט הזה לאוויר 4/1/17 22:15

  

יומן מידברן 2017 שינוי תודעתי – מחנה הילד הפנימי: מידברנרים מדברים תודעה

צא  . . . 

תיעוד תמונות והבנות

תמונות בתנועה – מרהיב

מידברנרים מדברים הבנה האוויר- מידברן 2017

הקמות מידברן 2017

הילד הפנימי – מחנה תודעה מידברן 2017

באר – הילד שאיתי, שותף לשליחותי, כשף אוויר צעיר, מידברן 2017

ילדעים מידברן 2017

מייצגי אומנות מידברן 2017

אנשים מידברן 2017

העיר הגדולה – מידברן 2017

זריחות ושקיעות מידברן 2017

לילות מידברן המוארים

חתונות מידברן 2017

סרטוני וידאו

מידברנרים מדברים הבנה האוויר- מידברן 2017

סרטון ראשון מהפלאייה: אדם וחווה על רקע העיר מידברן 2017

ריקוד על עמוד – קרקס שלאפי

מי עמד מאחורי הראמפה שהייתה בפסטיבל מידברן 2017?

"כל מי שמגיע לשם מעורב בדרך כזו או אחרת. זה כמו שאני אגיד לך, בוא נעשה ארוחה! וכל אחד יכין את המאכל שהוא הכי אוהב, והוא מכין אוכל לאנשים שהוא אוהב. אתה מכין חומוס, אני סלט והוא קציצות…וכל אחד עושה מהלב…ואז כשיושבים מסביב לשולחן יש לך ארוחה של מלכים, וכולם מחויכים וכל אחד נהנה לראות את האחר טועם את האוכל שלו…וכל זה כי כל אחד נתן טיפה מעצמו. אז המידברן הזה היא ארוחת מלכים שהיא בעצם עיר במדבר. זה פארק שעשועים ענק שנותן לאנשים להגשים חלומות".

ועדת שמות – קמפ בעזרת השם 

 

*

חברי קהילת מידברן  שבאו לקמפ בעזרת השם עם שם זמני (השם הארצי..) עברו תהליך הכרות ראיון/שאלון ובסוף התהליך קיבלו מהועדה שם פלאייה .השם שניתן לנו בלידתנו הוא בחירה של הנשמה עוד מלפני שנולדנו. ההורים "כאילו" בוחרים לנו את השם אבל באמת זה אנחנו בחרנו את השם בתואם לתסריט – הייעוד שבחרנו לשחק כאן. לכן לא מומלץ לשנות את השם.
אבל… מידברן זה עולם חלופי, שם מתקיימות כל הבחירות שלא בחרנו בעולם הזה – בייקום מקביל , אז זה הכי סבבה לקבל שם פלאייה חדש במידברן .
* למה קוראים לאלוהים השם? כדי שכל אחד יוכל להטמיע את השם שלו. כל אחד הוא בורא העולם של עצמו בעצמו.

4/6/17 סיכום מידברן 2017

2/6/17 לעמעם את הספקות, לדעת מה מדוייק לך ולבחור  בלי להסתכל אחורה
1/6/17 אמא מידברנרית מבינה תפקידה ההורי : ללמוד מהילדעים ולא לחנך אותם
1/6/17 מהות רוחנית – שולייתו של מאסטר טכס התה היפני לומד שיעור תודעה
31/5/17 הסתמכות עצמית רדיקלית – הבנה והשלמה על ה לבד והיותנו כל אחד מאיתנו ליבה עצמאית
30/5/17 ללכת לאיבוד ולמצוא דרכים חדשות מדוייקות יותר
30/5/17 הטמפל מחבר בין האש האוויר המים והאדמה – שיח עם שוטרים

30/5/17 התפתחות העולם תלויה בסקרנות ושאילת שאלות

היכון

הקמות: אנשים בונים עיר


28/5/17 אני כאן בשביל האהבה

28/5/17 האנשים במידברן מדהימים

27/5/17 עלה למעלה עלה בן אדם, יש לך כנפי רוח, דרוש אותם …

27/5/17 מה שנכון קורה ומה שקורה נכון
25/5/17 אבק מידברן.
25/5/17 פחות שווה יותר
25/5/17 הבנתי ש…

24/5/17 אני עושה כי אני רוצה: אחריות, התנדבות ,השתתפות ומה שבניהם

למקומות

 

22/5/17 בדרך הביתה: לרדת למידברן משמע לעלות

21/5/17 אורזת את עצמי  רגע לפני יציאה – מילות פרידה מהעולם…

20/5/17 להאיץ את הזמן

20/5/17 סיפור התהוותו של מחנה הילד הפנימי במידברן

19/5/17 חם, חם בשטח… מפ"צ בונים לנו את העיר

18/5/17ככה מתחילים לבנות עיר  

חיזיון לידת הילד הראשון במידברן : 18/5/2017

17/5/17 גיפטינג קרחת עם חץ אוואטר

15/5/17 איפה מידברן

11/5/17 ככה זה מתחיל?

8/5/17 שיחה עם מידברנר על אתגרים של איש מים בעיר אש

5/5/17  תהליך ההקמה  

 

 

תמליל כל הפוסטים של לפני ובמהלך מידברן

2/6/17 לעמעם את הספקות, לדעת מה מדוייק לך ולבחור  בלי להסתכל אחורה

כל יום וכל היום במהלך 10הימים שאני במידברן ליוויתי אנשים בתהליך הבנה מי הם באמת. מה המהות המזוקקת של היותם = מה ייעודם,מה האנרגיה הדומיננטית שמנחה את הבחירות שלהם. אתמול,מתנת סיום נשלח אלייי מידברנר שידע מי ומה הוא והגיע כדי לדייק את ההבנה איך להקשיב לקול הילד הפנימי שיודע לעמעם את הספקות ולבחור במה שמדוייק לך בלי להסתכל אחורה ולצדדים

1/6/17 אמא מידברנרית מבינה תפקידה ההורי : ללמוד מהילדעים ולא לחנך אותם

אמא מידברנרית שמבינה שהיא כאן כדי ללמוד מהילדעים ולא כדי ללמד אותם. שבוחרת ללוות אותם בתהליך התפתחותם העצמאי בדרכם בלי לחנך אותך לפי דפוסי החשיבה שלה. לא סתם אני אומרת שמידברן היא חוד החנית של ההתפתחות בבריאה. באמת יש כאן מסה של תודעה כוללת של נשמות שבוחרות להבין,מחוברות לידיעה הפנימית של היותן -מהותן.

1/6/17 מהות רוחנית – שולייתו של מאסטר טכס התה היפני לומד שיעור תודעה

מהות רוחנית. זו הסיבה שהמאסטר בחר לבוא למידברן במיוחד מיפן. כך הסביר לי השולייה של מאסטר מגיש התה המסורתי אחרי שיחה ארוכה ומרתקת שבה חלקנו הבנות. הוא מלווה את המאסטר גם בברניגמן אבל בישראל המידברן יותר גבוה מבחינה רוחנית והוא חש בתדר . "ואתה?" שאלתי. אתה גם עושה טכסים כאלו? "לא לא לא"אמר אני לא … למה לא ?מממ לא יודע מלמל. באמת לא חשבתי על זה אף פעם למה לא… אתה רוצה? "כן,אבל ביפן זה קשה. ךכל תנועה יש משמעות, צריך ללמוד בשביל זה 10שנים ואני כבר מבוגר… (הבחור בן 30) . אף פעם לא מאןחר כדי ללמוד מה שאתה רוצה באמת. כל זמן הוא נכון. "נכון"הוא התוודה. תודה לך. ממש נתת לי השראה עכשיו. לא העלייתי בדעתי בכלל את האפשרות הזו. לא חשבתי שאני… באמת למה לא…. המשכתי: "אתה גם לא חייב ללמוד 10שנים את הדרך המסורתית השמרנית. אתה יכול להמציא את הדרך הייחודית לך ולתת לכל תנועה את המשמעות שאתה בוחר .אתה מלווה את המאסטר במסעותיו ביפן ובעולם. למדת דרכו. כעת פלס דרכך שלך." וואו הוא אומר נפעם ולוחץ ידי בחום. תודה לך. תודה לך. אני אעשה את זה. נתת לי השראה . עכשיו אני מבין למה המאסטר אמר שבמידברן בישראל יש מהות רוחנית גבוהה. "

31/5/17 הסתמכות עצמית רדיקלית – הבנה והשלמה על ה לבד והיותנו כל אחד מאיתנו ליבה עצמאית

הסתמכות עצמית רדיקלית משמעה בחירה לקחת 100% אחריות אישית על הבחירות שלך. יש במידברן הרבה נשמות טובות לשתף איתן פעולה ולקדם דברים יחד למען מטרות משותפות, הפלאייה תספק לך כל מה שאתה צריך כדי להצליח לממש את מה שאתה רוצה ותמיד יהה מי שיחגוג איתך את הצלחתך או ינחם ויעזור בעיתות אתגר ,אבל הנחת היסוד הראשונה והמסקנה הסופית בשורה האחרונה היא שבאמת באמת – אנחנו לבד. רק אנחנו יודעים מה נכון לנו ורק אנחנו מחוייבים לעצמנו . כך ירדנו מהמישורים הגבוהים בבריאה אחרי שהמקור האור ניפץ עצמו במפץ הגדול. אנרגיית האש היא שיצרה את המפץ כדי לברוא את אור ההתפתחות מתחייבת תנועה. התנועה העוצמתית הזו פרצה את מעטפת ההרמוניה הבריאתית והליבות התפזרו בחלל הבריאה למישורים השונים-להתפתח כל אחד בנתיבו העצמאי. זו הסיבה שאנשים מפחדים מהאש. כי נשמתם זוכרת וכמהה לחיבור ההרמוני שהיה לפני שהגיעו לכאן. אממה : האש הזו שמרתיעה ומקשה על אנשים להשלים עם ה לבד הזה ,היא הכוח הבורא. האנושות נדרשת כעת ללמוד את כללי המשחק שקהילת מידברן מתווה איתם דרך בעשרת העקרונות:אתם לבד! תבינו. תשלימו. תתמודדו. קחו אחריות. תסתמכו רק על עצמכם ותלמדו להינות מהלבד הזה -ביחד ולחוד

30/5/17 ללכת לאיבוד ולמצוא את עצמך מחדש

מידברן הוא מרחב התפתחות פתוח ובטוח ללכת בו לאיבוד ולמצוא עצמך בכל פעם מחדש במקום אחר, כשאתה מכיר איכויות חדשות בהיותך מי שאתה באמת. כשאנחנו מאפשרים לעצמנו לצאת מגבולות אזור הנוחות,מתבהרת בנו יכולת -על להתמודד עם אתגרים בדרך חדשה.
*
קבלו מידברנרית צעירה שהבינה את חשיבות ההליכה לאיבוד כדי למצוא את  האי הפנימי

30/5/17 הטמפל מחבר בין האש האוויר המים והאדמה – שיח עם שוטרים

טמפל מידברן 2017 -המקום שמחבר את כל השונות המבורכת שהננו למרחב אהבנה אחד. אני מוצאת עצמי בשיח עומק עם שוטר ושוטרת ,מדברים תודעה.

הם אנשי אדמה : תפקידם כאן לשמור על החוקים ייעודי כאשת אש ואוויר להפעיל שיקול דעת תבוני ולהפר אותם. הטמפל הוא מקדש. בעיני שום דבר איננו מקודש. הכל ראוי לבחינה מחדש. הכל. גם ההתנגדות המובניית בעצם היותי מי שאני למסגרות האדמה . כעת כעת לשינוי תודעתי . המקום המתאים ביותר לעשות זאת הוא הטמפל. אני יכולה. רק אני יכולה. רק האש יכולה להתיך את מסגרות החשיבה הנוקשות של האדמה,לעשות תהליך אלכימיה ולהתמיר את ההתנגדות הזו לחיבור אנושי בין אישי שמבוסס על הבנה שכולנו-עם השונות המבורכת שלנו,מחוברים לאותה רשת אנרגטית אחת,נתרמים ותורמים להתפתחות הכוללת בכל בחירה שלנו לצאת מאזור הנוחות ולהכיר את האחר. אחרי שיחה ארוכה של שעה השוטר מדהים אותי עם הבנה חשובה מאין כמוהה :"הבנתי שלמרות שחשבתי שיש כאן אנשים הזויים,אני מבין עכשיו שפשוט הבחירות שלנו שונות כי הייעוד שלנו שונה אבל כולנו בני אדם ואני שמח מאד שפגשתי אותך" השוטרת מוסיפה:"אני הבנתי ששנה הבאה אני מגיעה למידברן על אזרחי כדי להיות חלק ולחוות את מידברן באמת"
*
תודה תודעה שנתנה בי את האומץ לדבר עם השוטרים. תודה על הזכות שבחרתי בה – שהיא גם חובה שהתחייבתי לממש: לקדם תהליכי שינוי תודעתי-קודם כל של עצמי-שהתעלייתי מעל האנטי שלי לשוטרים כמייצגים את ממסד האדמה ולראות בהם אנשים כמוני כמוך שרק מחכים להכוונה ובאים עם ראש פתוח וסקרנות להכיר את השונות הרדיקלית שלנו. .

30/5/17 התפתחות העולם תלויה בסקרנות ושאילת שאלות

מחנה הילד הפנימי הוא מרחב התפתחות פתוח לסקרניים שרוצים להבין את עצמם,את העולם,את מה שמניע את תהליכי השינוי בבריאה ואיך לדייק את הבחירות שלנו כך שנתפתח ונתרום להתפתחות הכוללת. קבלו הבנה של מידברנרית שדייקה את המהות הזו אחרי שיעור תודעה של שעתיים(כן,כן,מידברן 2017 יש אנשים שבוחרים להשקיע שעתיים בלשמוע ולהשמיע קולם -להדהד הבנות באוויר. תודה תודעה.

28/5/17 אני כאן בשביל האהבה

כוח האהבנה. כן, יש כוח כזה: אנרגיה עצומה ועוצמתית שמעצימה את כל מי שמחובר אליה-לעצמו-לאחרים שמחוברים לרשת האנרגטית שכולנו חלק ממנה. קבלו בסרטון מפצניק במידברן מהדהד באוויר את האהבה שמניעה אותו לעשות מה שהוא עושה. בוקר אור עולם. ברוכים הבאות הביתה. הבוקר נפתחים שערי העיר.

28/5/17 האנשים במידברן מדהימים

יותר מהכל מידברן עבורי היא בית בגלל האנשים -הנשמות הטובות ששותפות איתי למרחב היצירה (אש) הלמידה (אוויר) החוויה (מים) והעשייה (אדמה) אנשים שיש לי איתם חיבור ברמת התדר הבסיסי שמניע אותנו :אהבנה. לכולנו מטרה משותפת אחת》התפתחות. אנחנו כאן כדי להניע תהליכי שינוי,לרקום רשת שת"פ בינאישית שנתרמת אחד מהשני ותורמת להתפתחות הכוללת. החיבור האישי האנושי הוא השתקפות הבחירה התודעתית של הנשמה שלנו שבחרה (עוד לפני שנולדנו) על השלמת מערך התנסויות על במת משחק משותפת :להיות חוד החנית של ההתפתחות בבריאה. גם אם זה נשמע לכם מתנשא או יומרני על גבול הפלצני. זו האמת. עיני כל הבריאה נשואות אלינו לראות את החדשנות שאנחנו בוראים כאן : חדשנות תודעתית,חברתית,סביבתית,טכנולוגית, אומנותית,תרבותית.

27/5/17 עלה למעלה עלה בן אדם, יש לך כנפי רוח, דרוש אותם …

27/5/17 מה שנכון קורה ומה שקורה נכון

מה שנכון קורה ומה שקורה נכון:כה אמר דברו מידברנר חבר חדש שהכרתי מהמחנה ממול בשיח תודעה שדיברנו . אני שליחה להדהד את ההבנה שלו באוויר.

יום אחרון להקמות. מחר נפתחים שערי העיר מידברן. 115000 אלף איש ימלאו את הרחובות,ילדעים יקפצו יתגלצ`ו יעלו וירדו,יציצו,יתעניינו,יחקרו את עצמם ועצמאותם,את קצה גבול יכולתם.

ואני:מה קצה גבול היכולת שלי?

כאשת אש אני יודעת לגרום למה שאני רוצה שיקרה לקרות. אממה :כשאני מתנהלת במרחב מחנה ששותפים בו עוד אנשים, הרצונות לפעמים מתנגשים ואז… מה עושים? אני נכנסת למצב אוואטר ועושה כשפות מים :מתמירה את הכעס והעצבים שבוערים בי להבנה. לוקחת מרווח נשימה לנשמה-אורך רוח ומבינה. מה אני מבינה ? שמה שקרה נכון ומה שנכון קרה. גם אם זה לא מה שרציתי שיקרה ,תמיד יש סיבה גבוהה למה דברים קורים כמו שהם קורים גם אם אינני מודעת להם באותו רגע. הסיבה -תהה אשר תהה, תמיד מטרתה אחת :התפתחות. אנחנו מייצרים אור בכל בחירה שלנו להתפתח,לשנות ולהשתנות,ללמוד שיעור,להתמודד עם אתגרים בדרך שונה ממה שהיינו רגילים לה באזור הנוחות.
*
שותפה איתי במחנה הילד הפנימי ילדת אוויר. האש המהירה שלי רוצה להספיק לתקתק דברים,יש מלא מה לעשות : כבר יש חשמל ואני רוצה לתלות את הגרילנדות לפני החושך אבל היא עם האוויר שלה מטריפה דעתי עם האיטיות שלה : קודם היא יושבת שעה למדיטציה ותרגול NLP ואחכ הולכת לסדר את הדברים שלה כי אנשי אוויר אוהבים לחשוב ולתכנן שהכל יהיה מסודר ומדוייק ואני….אני מתפוצצת לי מעצבים כי כבר הגיע חושך ואנחנו בלי חשמל. למה? למה זה תורם לי לבזבז את האנרגיה הרגשית שלי כי הבחירות שלה לא תואמות לשלי? זה לא! . אוקי. הבנתי. אני נכנסת ללוח הבקרה התודעתי שלי ומורידה את עמודת האש שלי , נושמת הבנה:אוויר נעמה, את כאן כדי ללמוד וללמד אוויר ,נכון? אז הנה לך אתגר שלא מספיק להתוודע להבנה שלו. את נדרשת להפנים את המידע שנחשפת אליו כעת. הלכתי לישון. בלילה הילד הפנימי יוצא מהגוף ועולה לספריות הגבוהות להביא לי תשובות מהעולם האמיתי. בבוקר,אחרי שישנתי על זה,התבהרה בי הבנה שלמה ואני כאן חולקת אותה אתכם כדי שבכל רגע כשאתם נתקלים בפלאייה באתגרים להכיל את השונות הרדיקלית של אחרים סביבכם : תנשמו,תישנו על זה,קחו נשימה ותרגיעו את האש המתפרצת ואת סערת הרגשות המיותרת. זה בזבוז אנרגטי ואם אתם אנשי אש אמיתיים אתם אוהבים יעילות . ככה מביאים איזון.

25/5/17 אבק מידברן.

שני מידברנרים חולפים על פני בדרכי העיר המאובקת.  הם עוצרים הליכתם,מתבוננים בענן האבק שמולם ומסתובבים לאחור. אמרתי שהם נראים מבולבלים ולא בטוחים לאן הם רוצים ללכת. הם הראו במבטם שהאבק הרתיע אותם וגרם להם לשנות כוון. הסברתי להם את הסיבה הגבוהה למה יש אבק במידברן וכסיימתי להסביר הדרך התבהרה. הנה ההסבר שלי וההבנה שהמידברנר הדהד באוויר כדי שכולנו ניתרם ממנה:

מידברן היא עיר אנשי האש. בכוח הרצון שלנו אנחנו מעיפים את האדמה לאוויר כך שרוח היצירה תתממש בגשמי והמהות תיראה מבעד למיסוך ענני חול. מטרת האבק לטשטש את מה שעיניינו רואות החוצה ולמרכז את הראייה הפנימית שלנו במה שאנחנו רוצים לראות. וזה רק את הצעד הבא, הרגע הבא: עקרון המיידיות -כאן ועכשיו. זו אדמה גבוהה:כזו שלא נאחזת בקרקע ומכורה לתוצר הגשמי . כזו שמבינה ששום דבר בעולם הזה לא באמת שלנו. כולנו כאן אורחים . אחרי שיצרנו ובנינו ועשינו והבנו את השיעורים בדרך,אנחנו יכולים לשרוף את היצירה כך שהאנרגיה תתפזר בחלל העולם ותשמש ליצירה הבאה

25/5/17 פחות שווה יותר

מחנה הילד הפנימי מידברן 2017 מוכן לתהליך רישוי המשטרה מחר בבוקר. שתי נוודיות מבקשות לוודא שלא יהיו רכבים בשטח. "אין לנו רכבים" … אסור גזיות שאינן מאושרות בנהלי הבטיחות. "אין לנו גז"… סאונד:אתם מודעים לתקנות עוצמת ההגברה המותרות? "אין לנו מערכת הגברה". מטפי כיבוי אש ,יש? "אין לנו אש" סתומרת יש הרבה אבל תודעתית,לא פיזית… אישור בנייה למתקנים בגובה? " אין לנו מתקנים בגובה"….
*
מה כן יש לנו? אוויר לנשימה לנשמה. הבנות שמחכות למידברנרים שיבחרו להקשיב לקול הילד הפנימי שלהם. הוא הבמאי שחתם על התסריט הנשמתי. הוא יודע מה כתוב. ועדיין -הרשות נתונה לנו לבחור אם להקשיב לו או לקולות אחרים ורעשי רקע בהמולה בחוץ שמסיטים אותנו ממשחקנו העצמאי במרכז הבמה של עצמנו.
*
תזהו את המיקום  שלנו כשתבחרו להתחבר למקום השקט הזה בתוככם שרוצה לדעת ולהבין שפחות שווה יותר. פחות חומר ,משאיר יותר מקום לאוויר להיצרב בתודעה.
יעילות אנרגטית משמע לעשות פחות (פיזית-אדמה)ולקבל יותר הבנה -אוויר

25/5/17 הבנתי ש…

"הבנתי ש…"  כך מתחילים משפטי המפתח שאנחנו דוגמים ממידברנרים שהתבהרה בהם תובנה באשר לסיבה הגבוהה למה הם כאן עושים את מה שבחרו לעשות.
*
הנה בסרטון ההבנה שלי מאתגר אתמול אחרי ש "ישנתי על זה " : הבנתי למה מידברן כל כך תורמת לי גם ברמה האישית לחוות מצבי קיצון מאתגרים שבהם אני יוצאת מעצמי – מתנסה במרחב הוויה שמחייב אותי לתרגל שתפ בינאישי -לצאת מאזור הנוחות העצמאי שבו אני בבועה רק עם עצמי ולכבד את השונות הרדיקלית של אחרים.

ברמה הכוללת, אני מבינה כל יום שאני כאן יותר ויותר כמה מידברן היא מעבדת ניסוי אנושית שהיא חוד החנית של ההתפתחות. מה שקורה כאן הוא מימוש גשמי של יצירה תודעתית עם הרבה מים גבוהים שמחברים אנשים לשתפ הרמוני יותר מכל מרחב אנושי אחר שקיים על פני האדמה. אני מבינה שמידברן הוא הקרקע הפוריה הראויה ביותר שקיימת בעולם החלום הארצי להוריד אליה הבנות מהעולם האמיתי -להבין ברוח איך להתנהל בחומר -בתבונה.

השיעור האישי שלי כאן הוא ללמוד  איך לרקם את התבונה הזו לרשת הבינאישית של הנשמות הטובות שיש כאן בשפע
*
תודה תודעה
*
במהלך ימי ההקמות רובנו עסוקים בפיזי : בבנייה הגשמית של מתחמי הנושא והיצירה . אני מנהלת את מחנה הילד הפנימי והיות והמהות שלו היא יותר רוח מחומר,סיימנו די מהר לבנות את הבסיס הארצי המספיק לצורך שהות נעימה שלנו כאן:צל, מים,אוהלים,מחצלות,כריות,אפילו מקלחת בנינו. וכעת מסודר מעגל שיח במרכז המחנה עם כיבוד לאורחים: הזנה אנרגטית בהבנות -משפטי מפתח מאירים ומעוררים שינוי תודעתי,יחד עם סיפורי הנני וכיבוד אגוזי מקדמיה שהם האגוז הכי קשה לפיצוח:לפצח את חידת היותנו מי שאנחנו באמת : המהות המזוקקת של היותנו -נשמה.
*
מוזמנים בשמחה . אנחנו בשעה 5:00שעון פלאייה

* רק מזכירה שמי שיעבור הכשרה -שיעור תודעה  בכשפות היסודות ושליטה אנרגטית יזכה לגיפטינג קרחת עם חץ אוואטר. אנחנו הולכים ומתרבים…

24/5/17 אני עושה כי אני רוצה: אחריות, התנדבות ,השתתפות ומה שבניהם

בתול מידברן שאל אותי מה מטלת ההתנדבות שהוא צריך לעשות כדי להיות חלק ממחנה נושא שלנו. ובכן חברים חדשים : התנדבות היא לא מטלה. זו בחירה מרצון ובחירה חופשית לתת מעצמך לעצמך. רק כשאתה עושה משהו שאתה באמת רוצה בשמחה ואהבה , רק אז התרומה שלך תתרום לאחרים. כל עשייה שאין בה אש =רצון ואין בה אוויר=הבנה , אין בה תרומה לא לכם ולא להתפתחות התודעה הכוללת.
*
דבר שני : מחנה נושא יש לו נושא. ממליצה שתבחנו את הבחירות שלכם ותדייקו האם אתם מתחברים לנושא כי זו מהות הסיבה שלשמה אתם כאן. מי שבוחר מחנה רק בגלל  "חוסר ברירה כי זה מה שנשאר שבוע לפני" הנה לכם הבנה: תמיד יש לכם ברירה. תמיד יש בחירות שאתם יכולים להפעיל שיקול דעת תבוני ולחשוב מה סדרי העדיפויות שלכם ואם לא מצאתם נושא שמשמעותי עבורכם להתמרכז אליו,מוטב שתהיו בפרי קמפ ותלמדו הסתמכות עצמית רדיקלית מהי. כי להצטרף לקמפ 5ימים לפני הארוע זה לא אחריות ולא השתתפות. ממליצה שתעמיקו להבין את עשרת העקרונות
*
מדריך לבחירת מחנה -יסודות קהילת מידברן
*
בסרטון ליאור שבהקמות כבר שבועיים במפצ בחר להיות חלק ממחנה נושא  כי רצה לעשות ורצה לקחת אחריות נוספת. למרות שבמפץ היה לו מאד נוח עם תנאים טובים זה אזור נוחות כזה שדואגים לך… למה שירצה לקחת על עצמו עוד "מטלה"? פשוט מאד-כי זו לא מטלה. אף אחד לא הטיל עליו כלום. זו הבחירה האישית שלו. הוא חי ושמח כשהוא בנתינה מהאיכויות שלו.

23/5/17 אם באה השמש- זריחה ושקיעה ביום ההקמות הראשון מידברן 2017

"אם באה השמש… כשאפתח את הדלת ואסתכל על הכל….הכל נראה כמו שמיים…מה שיותר עמוק יותר כחול". זה השיר שמתנגן בזריחה מהמפ"צ, מעיר אותנו  ומאיר בנו הבנות שהתבהרו בזמן שישנו וחלמנו את העולם האמיתי. רגע ההתעוררות הוא הנקודה במרחב והזמן שבהן תובנות יורדות למודעותנו הארצית לשמש אותנו בתהליך דיוק המהות והמשמעות שבחרנו לת למה שאנחנו עושים.
*
מפלסי הדרך שכבר עומלים בהקמה-אנחנו כאן אתכם עבור מי שרוצה לפתוח תראש : מחנה הילד הפנימי ממוקם בשעה 5:00 שעון פלאייה. כל בוקר יש חיבור-תקשור עם הילד הפנימי -הוא החלק של הנשמה שחי בנו ומחבר אותנו עם המידע מהספריות הגבוהות. הוא הבמאי שחתם על התסריט שבחרנו לשחק. הוא יודע הכל. הוא מבין למה אנחנו כאן. מוזמנים למקום שבו תנוח דעתכם…לדבר תודעה. יש איתנו כאן צוות צלמי תודעה שמתעדים את ההבנות שלכם בזמן אמת תדייקו משפט שמתחיל ב "הבנתי ש…"
*
מידברן 2017 מרחב פתוח בלי דלתות שצריך לפתוח ואפשר להסתכל על הכל ולראות את העומק בעיניים,בשמיים. יום הופך ללילה,זריחות לשקיעות
*
בתמונה:השקיעה של אתמול לפנות ערב. האור האחרון של היום מתמזג עם האור הראשון של הבוקר . הכל תהליך מתמשך של הוויה בתנועה מתמדת. ויהי ערב ויהי בוקר יום ראשון (שלי…. יש מי שכאן כבר מזמן… נדמה שהזמן הלינארי חסר משמעות כי בתחושה שלי כאילו לא עברה שנה… חזרתי לאותה נקודה,על אותה חלקת אדמה כבר שנה רביעית. כאילו היה כאן תמיד וחיכה שנבחין בו. וזה כבר בא…

22/5/17 בדרך הביתה: לרדת למידברן משמע לעלות
21/5/17 אורזת את עצמי  רגע לפני יציאה – מילות פרידה מהעולם…
20/5/17 להאיץ את הזמן
20/5/17 סיפור התהוותו של מחנה הילד הפנימי במידברן
19/5/17 חם, חם בשטח… מפ"צ בונים לנו את העיר

18/5/17תינוק ראשון במידברן

ראיתי הרגע חיזיון בעיני רוחי את התינוק הראשון שנולד במידברן . זה אמיתי. היות ואני לא מחוברת ללוח הזמנים הלינארי אז אין לי מושג מתי הוא יתגשם בפיזי , אבל זה כבר קרה. ראיתי . שיואו איך אני מתרגשת . אני ממש חשה את הרגע הזה, דמעות בגרוני וצחוק של אושר בליבי נוכח המעגלים מעגלים של כולנו מקיפים את הקרוון שבו האם והילד בקריאות שמחה וצהלה

18/5/17ככה מתחילים לבנות עיר  

עיר זמנית שקמה במדבר באמצע שום מקום ותוך שבוע מתפוגגת כלא היתה. האנרגיה שהושקעה בבנייה לא הולכת לאיבוד. היא מתפזרת בחלל העולם ומשמשת אותנו ליצירה הבאה. אני יושבת בבועה שלי בבית שינוי תודעתי ובוער בי בנשמה להיות שם כבר. סופרת את הימים שעות דקות עד שאכנס בשערי העיר שהיא הבית הארצי שלי: המרחב הגשמי של אנשים שבאו ממישורי האש הגבוהים בבריאה כשלכולנו אותה מטרה: להניע תהליכי התפתחות וחדשנות, ליצור ולייצר, לצייר תמונת מציאות חדשה שמבוססת על כללי משחק ששונים מאלו של עולם הדיפולט .

17/5/17 גיפטינג קרחת עם חץ אוואטר

יוענק לכל מי שיסיים הכשרה בשיעור תודעה על כשפות היסודות ושליטה אנרגטית בהשראת אוואטר קורה. מחנה הילד הפנימי , שעה 5:00 .

15/5/17 איפה מידברן

מישהיא שאלה אותי על מידברן:"איפה המקום" השבתי: "בכל מקום"

כך אני אכן חווה חשה ויודעת את מידברן: אנחנו לא הארוע הפיזי שמתקיים פעם בשנה ליד שדה בוקר, בדיוק באותה מידה שהגוף שלנו איננו אנחנו. הוא מסגרת החומר שמאפשרת לנו לשחק כאן בעולם הזה כאנוש בגוף פיזי ולבטא ולהיות את מי שאנחנו באמת: נשמה .

בדיוק באותו אופן שמדינת ישראל איננה אנחנו. היא רק מסגרת החומר שבתוכה חיות נשמות העם היהודי=הייעודי : יש לנו ייעוד : לכל אחד מאיתנו בנפרד, כקהילה, כעם, כאנושות.

11/5/17 ככה זה מתחיל?

ככה זה מתחיל?! האנשים הראשונים במידברן תוקעים את היתד הראשון בשטח. מאי 2017. מה שאתם רואים איננו ההתחלה אלא תוצר תהליך התפתחות שהתחיל מזמן מזמן מזמן בבריאת הרעיון = אש, דיוק ההבנה של עקרונות הקהילה – הערכים והמהות = אוויר , חיבורים בינאישיים שיצרו רשת שת"פ = מים וכעת העת לאדמה להשלים את תהליך היצירה במציאות הגשמית . מתחמם… אני שם פיזית במונחי זמן לינארי רק עוד 10 ימים אבל באמת אני שם ברוחי מהרגע הראשון שהתוודעתי לדבר הזה. לא משנה כמה פעמים הייתי שם- ממידברן בראשית, זה מרגש כל פעם מחדש לראות איך חלומות שאנשים רואים בעיני רוחם מתגשמים כאן על האדמה. אי הוודאות של שפע ההזדמנויות וההרפתקאות, ההתפתחויות שמחכה לי שם, מדליק בנשמתי את ניצוץ החיים – אור הבריאה. אני לוהבת…

8/5/17 שיחה עם מידברנר על אתגרים של איש מים בעיר אש

:מה נשמע ? יש לי שאלה

למה להשקיע במידברן ? מה יש לאיש מים לעשות שם ? נשרפתי כבר
*
אתה שם כדי ללמוד איך להתעלות ממים לשמיים. האש היא זו שמאדה את המים לשמיים- בכוח הרצון שלך עלייך לבחור לשחרר אחיזה במים הנמוכים: הרגשנות המיימית שגורמת לך להרגיש פגוע ולקחת ללב כל דבר כאילו מישהו עושה לך דווקא דברים כדי לפגוע בך. אנשים עושים את מה שהם עושים כי יש להם את הסרט שלהם והשיעורים שלהם וזו אחריותך להתעלות מעל הביצות טובעניות ותובעניות האלו ולא להיפגע מזה. אז עשו… אז אמרו… אז מה? הגישה של עשו לי לקחו לי שתו לי תעלם מהעולם כשאנשי מים כמוך יפסיקו להיפגע להתבכיין ויקחו אחריות לשמור על הלב שלהם חזק ואמיץ ולא פגיע ורגשני. שמור את הלב לאהבנה גבוהה.
*
סבבה אני מבין את הדברים שאת אומרת, תודה
*
למה צריך לאדות את המים ? זה נשמע לי לא טבעי
*
כי זו מגמת השינויים בכל העולם , בכל הבריאה, אם תרצה ואם לא : אנרגיות האדמה והמים של העידן הישן מצטמצמות ואנרגיות האש והאוויר עולות. אתה יכול לבחור לעשות שינוי תודעתי, להעלות תדר ולהסתנכרן עם מגמת השינויים הכוללת שהיא התפתחות, או להמשיך להיאחז במים הרגשניים ולחיות בהישרדות. בחירה. אנחנו חיים ברובד בחירה חופשית.
*
למה שלא אשרוד ?
*
אתה בוחר אם לחיות בהתפתחות או בהישרדות. למה יהיה קשה לך לשרוד? כי אם אתה חי בתודעת אדמה ומים והאנרגיות האלו הולכות ומצטמצמות אז לא תהיה לך אנרגיה לחיות יותר. או שתמות מהתקף לב או סרטן שאלו מחלות מים או שייגמר לך הכסף שזו האדמה. וכשלא יהיה לך בית וכסף ואוכל ומערכות יחסים רגשיות של אנשים שיכילו אותך ויאהבו אותך, לא תהיה לך ברירה אלא או למות כי בשביל מה לחיות או זה כל מה שיש לך- אין לך, או להבין שיש סיבה יותר גבוהה שלשמה אתה כאן ואז להתחיל להבין מהי – ללמוד מי אתה ומה הייעוד האמיתי שחתמת והתחייבת לתת לעולם עוד לפני שנולדת. ואז, רק כשתאהב את עצמך בעצמך, גם אחרים יאהבו את מה שיש לך לתת
*
אני ממש אוהב את עצמי ואת התכונות שלי ואת הרגישות שלי, אני מאמין שאנחנו מתקדמים לעולם טוב יותר כל הזמן ובאמת מאבדים אחיזה בחומר ולומדים להסתמך אחד על השני, את באמת חושבת שאני אמות ולא תהיה לי ברירה ? מה זה דורש מימני כדי לשרוד ?
*
הרגישות שלך לא עומדת במבחן שינויי הזמן, האנושות נדרשת לעבור מתלותלעצמאות. לא לסמוך אחד על השני אלא הסתמכות עצמית רדיקלית . ראה מה כתבת לי בעצמך לפני רגע. שאלת: בשביל מה?…נשרפתי כבר… אתה מהר מאד תמצא עצמך שואל יותר ויותר בשביל מה לחיות . העלום הולך למקום טוב יותר אבל לא באופן שאתה חושב ומייחל לו. עבורך זה יהה אתגר יותר מאשר כייף. לא קל לאיש מים להתמודד עם המעבר לאוויר. כשאתה מכוון את האש שלך לאדמה אתה נשרף אבל אם תכוון אותה לאוויר, היא תהפוך למים גבוהים – כאלו שיודעים לרקום שתפ הרמוניים וליצור חיבורים של חמלה ואהבנה
*
איך לכוון את האש שלי לאוויר ?
*
לרצות (אש) ללמוד תודעה(אוויר)
*
סבבבה .. 🙂
אני רוצה ולומד הרבה
מה את אומרת על חוכמת הקבלה ?
*
זו אותה אמת אבל בתדר ישן ורק הפרומו. הקבלה היא משהו כמו 1000 הדפים הראשונים בספר של 1000 של תודעת העל. ככל שעולם יותר גבוה רואים את התמונה הגדולה יותר שלמה וגם את הפרטים הקטנם יותר מדוייק. הקבלה היתה כאן לפני אלפי שנים. פעם רק מקובלים בחרו לקבל אותה. היום בכל מתנס אתה יכול ללמוד קבלה אבל האמת היא שהמידע הזה מיושן ומה שחשוב זה לא רק המידע אלא התדר. תדרי תודעת העל מגיעים מחוץ לבריאה
*
קול
*
תודה על המידע !
*
מה יקרה למים בעידן הבא ? האם נפסיק לחיות חיים גשמיים ?
*
גם בעתיד יהיו מים, כי העולם הזה נועד לחקור את כל ארבעת היסודות, אבל הם יצטמצמו מאד. גם המים הפיזיים וגם האנרגטיים-הרגשיים. למים יש חשיבות רבה בתהליך הבריאה. אי אפשר בלעדיהם. הם הדבק שמחבר את האוויר לאש את האדמה למשולש הבריאה. אבל כדי שהחיבור הזה יברא מציאות חדשה הוא צריך להיות בתדר מים גבוהים ולא נמוכים
*
איך מעלים תדר ?
*
לומדים את האוויר
*
איך ?
*
עכשיו השתמשת באש שלך- בכוח הרצון כדי לגרום למה שאתה רוצה לקרות שיקרה – גרמת לי להשקיע שעה אנרגיה של אוויר לתת לך פתח להתפתחות. אם תבחר להמשיך להעמיק במידע- כך תייצר את אור ההתפתחות
*
קיבלתי
*
תודה על ההשקעה !
*
התדר מושפע ממחשבות ותובנות ?
*
נעמה תודה על העזרה
*
נתת לי השראה להמשיך לשאול שאלות, 
שיהיה לך שבוע טוב
*
תודה לך. תודה תודעה שמחברת אותנו ובנינו לאהבנה
*
תודה

5/5/17  תהליך ההקמה  

הדבר המדהים באמת במידברן איננו התוצר הגשמי הסופי אלא הדרך לשם: תהליך היצירה שנעשה בהשתתפות מידברנרים שכולם מתנדבים למען המטרה הכוללת: יצירת מרחב חופש ביטוי מחשבה ויצירה רדיקלי: גשמי,טכנולוגי,תודעתי,חברתי,סביבתי. אחד ממייצגי האומנות מעוררי ההשראה השנה הוא ה "הופו" HU-PU : בשמה העברי- ציפור דוכיפת: זו הציפור הלאומית של ישראל שנוחתת בפלאייה כשהיא נוגעת בכנפיה בלבד בקרקע- תנוחת מעוף בלתי אפשרית שנועדה להזכיר לנו שהכל אפשרי – גם מה שנראה כאילו לא, אפשר לעשות את הבלתי אפשרי כשיוצאים מעבר לגבולות האפשר… (הסתייגות : במסגרת מגבלות התסריט הנשמתי החתום מראש…) מידברן 2017- עוד 22 יום נפתחים שערי העיר לעולם חלופי, שלא מהעולם הזה, תרתי משמע …

 

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *