מדינת היהודים בענן

מדינת היהודים תהה אור לגויים- לעמי העולם בהיותה אש שמדליקה את לפיד החדשנות הטכנולוגית ומעלה אותנו לאוויר התודעה -בענן- משם יורד המידע מהרוח לחומר. ברגע שהתודעה שלנו תהיה באוויר, ותפיץ את המידע לטובת ההתפתחות האנושית בכל העולם, נוכל לשחרר אחיזה בגבולות המדינה הארציים שמגבילים את תנועת ההתפתחות, נוכל לחיות פיזית כל אחד במקום שמדוייק עבורו: בשטחים, באוסטרליה בעמק הסיליקון או בהונולולו, זה לא משנה.

העם הייהודי- הייעודי הוא צביר נשמות שבחרו ונבחרו לשליחות בעולם הארצי: לשנות את התודעה האנושית מאדמה (חומר) ומים (רגש) לתודעה חדשה שבה קדימות לאנרגיית אש (רצון יצירתי וחדשנות טכנולוגית) ואוויר (הבנת מידע רוחני- תודעתי)

מדינת הענן היהודית : דרך התארגנות חדשה שמטרתה לאפשר מתן שירותים ליהודים מכל רחבי העולם, באופן מבוזר ושאינו תלוי-מיקום: היא לא תהא מושתתת על טריטוריה מוגדרת, אלא תתקיים בענן כסדרה של חוזים חכמים שיופעלו על-ידי כל חבריה

כשמבינים שישראלים שגרים בתפוצות על אף שאינם נוכחים בגבולות הארץ הפיזיים הם חלק ממדינת היהודים לא פחות אלא אף יותר- כי הם מפיצים אורם במחוזותיהם, מתבהרת ההבנה של תופעת ה עוזבים את הארץ – בריחת מוחות 

האדמה מעולם לא היתה ולא תהיה שלנו. נשלחנו לארץ ישראל לא כדי לכבוש את אדמת הערבים אלא לכבוש את דעתם,  לא כדי להיאחז ולשלוט באדמה וביושביה הערביים אלא כדי להעלות אותם מהבורות האדמתית שהם שקועים בה : ביצה טובענית מוצפת בחומר ורגשנות שנלווית אליו.   הטרור האיסלמי שולט בעם המוסלמי באמצעות כסף,נשק ופחד. שלום עברי – ערבי  יתהווה כשנממש אנחנו את ייעודנו  ונוכיח את עליונות הרוח על החומר: קיומה של מדינה יהודית באוויר, ללא צורך בגבולות ארציים שכובשים שטח על פני האדמה אלא מפיצים אור באוויר : מלמדים את המידע שיעזור לאנשי האדמה והמים להתעלות להבנה. זו אחריות שלנו להשמיד את הטרור האיסלמי באמצעות מלחמת העידן החדש – סייבר :חכמה ומדוייקת שלא תגבה מחיר בחיי אדם פיזיים אלא תהה מלחמת שליטה בתודעה .

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *