מלחמת העידן החדש

מלחמה נועדה כדי לגרום לנו להבין מהי המחלה ואיך להגיע להחלמה.היא הנורה האדומה שמהבהבת כדי להאיר דרכנו שנבין שאנחנו בסטייה . הרי אנחנו בוחרים את המחלות שלנו- גם כבני אנוש באופן אישי וגם כצביר עם, כדי שישמשו תמרורי אזהרה עבורנו להיזהר מתאונה. אז כך, אנחנו במסלול מחלה שבו תאונה צפויה מראש. אנחנו יכולים למות ולהיכחד בתאונה הזו, אבל סביר יותר להניח שלא. למה? הבריאה השקיעה בנו הרבה מאד אנרגיה ולאף אחד אין עניין לחסל אותנו. להיפך. רוצים לעזור לנו להתפתח. ומלחמה- עם כל האלימות שבה- תורמת להתפתחות. איך?  מלחמה נחשבת במחשבה שלנו בדר"כ לשלילית, כי היא יכולה לגרום מוות בחי אדם. ובכן- יש משהו הרבה יותר שלילי ומסוכן מהמוות וזה הפחד ממנו.
כשנדע את השליחות שלנו כהעם הייהודי=הייעודי , יהיה ברור לנו למה אנחנו כאן, זה יהיה ברור גם לכל שאר העולם. עד אז, עלינו לעשות את מה שאנחנו צריכים לעשות כדי להבטיח את קיומנו-לחסל את מי שרוצים לחסל אותנו, אבל לא בכוח פיזי(אדמה- חומר) אלא בכוח המוח (אוויר- תודעה)

המלחמה העתידית תהה מלחמה על מידע. מלחמת סייבר על התודעה. נכון להיום עדיין רוב המדינות משתמשות בכוח פיזי של לוחמהשבה הפגיעה היא בגופים הפיזיים והמלחמה היא על שטח אדמה או על השליטה ביושביה. בעתיד המלחמה תהייה רק דרך התודעה , באמצעות הטכנולוגיה ולא יהיה צורך כלל במוות של חיילים בגופם הפיזי

עכשיו הזמן עבורנו לממש את איכויות האש והאוויר שבהם התברכנו, אותם בחרנו, נבחרנו כדי ליישם : להבטיח את המשך קיומנו הפיזי -לא ע"י לוחמה פיזית בשטח האוייב  ובפצצות (אדמה) ולא ע"י תפילות לשלום ואהבה (מים). עכשיו הזמן לעשות את מה שנועדנו לעשות: להשתמש ברצון והיוזמה היצירתיים-בטכנולוגיה (אש) ובהבנה גבוהה (אוויר)  של ייעודנו והדרך לממש אותו- בחוכמה, כוח המוח-לפעולה!
ככל שנבין יותר – נפחד פחות – ניפתח ונתפתח יותר 

איך נזהרים מהטילים? בורחים לממ"ד? מתפללים לאלוהים? ואולי, רק אולי אולי רסיס הבנה מחלחל לתודעתנו שזה אנחנו ורק אנחנו שיכולים להגן על עצמנו בעצמנו? איך? בכוח הרצון=הידיעה הפנימית ובכוח התודעה=ההבנה את הסיבה שלשמה אנחנו כאן. כשאנחנו יודעים ומבינים מה התפקיד שלנו בעולם וברור לנו מה נועדנו לעשות , זה גם ברור לבריאה. ומי היא זו הבריאה? אנחנו הבוראים!!!

ככל שמבינים יותר-מפחדים פחות. הרי גם אם נדאג ונפחד  פחד מוות 
-ממילא מה שצריך לקרות יקרה, אז מה הטעם לבזבז אנרגיה על פחד? הטילים לא נשלחים כדי להרוג אותנו אלא כאות אזהרה, כדי שנבין ונדייק את עצמנו, נדע את עוצמתנו,ניקח אחריות על העצמאות שלנו -גם הקיום הפיזי: נחסל את הקיצוניות האיסלמית שרוצה לחסל אותנו וגם הקיום הרוחני שנועדנו לממש: להוריד לחיי החומר הארציים.
אנחנו לא צריכים לשלוח את החיילים שלנו פיזית למות בשדה הקרב. הטכנולוגיה עושה את העבודה-מלחמת סייבר.

מה הסיבה הגבוהה למלחמה? ומתי יהיה  סוף סוף שלום עברי-ערבי  ?

מלחמה מחייבת את האדם להתנתק מהתסריט האישי העצמאי שלו ולפעול לפי הנחיות כוללות של תיאוריה/דת/שליט שמכור לחומר ולשליטה בחומר- באנשים ובמסגרת החשיבה שמאגדת אותם יחד. להיות חייל במלחמה משמע לשחק על במת משחק שאיננה שלך , תסריט שלא שייך לך . אתה נדרש להכפיף עצמך לעמדת השליט, ולמחוק את מהותך.

מלחמה, עם כל גילויי האלימות, הסכנות והקושי  שבה, תורמת להתפתחות ומכאן חשיבותה: מלחמה  נועדה להוציא אותנו מאזור הנוחות, להפר את האיזון, כדי לגרום לנו להתחיל לשאול את עצמנו- למה? כדי שנטיל ספק במערכת האמונות הישנה שכבר לא מפתחת אותנו יותר,כדי שתתבהר לנו סיבת קיומנו כאן כצביר העם הייהודי-ייעודי.  המלחמה הוציאה מאיתנו גילויי חמלה ורצון טוב לעזור זה לזה , להתחבר יחד למען מטרה משותפת. מהי המטרה? האם לכסח לערבים את האמ-אמא שלהם כדי שיפסיקו לזרוק פצצות- זו הסיבה? עם כל הכבוד לפלסטינים בעזה: המאבק שלהם למען אדמתם לא צריך להעסיק אותנו. הם עם האדמה, לא אנחנו. עלינו לשחרר את האדמה ולתת להם לשלוט בה ובעצמם. מטרת המלחמה היתה לנער אותנו כדי שניזכר למה אנחנו כאן וכדי שניקח אחריות על עצמנו בעצמנו ונתחיל לעשות את מה שנועדנו לעשות , כל אחד בדרכו, וכולנו יחד: להוריד רוח לחיי החומר: ללמוד וללמד תודעה ואז לממש אותה בחיים הארציים בעזרת הטכנולוגיה המתקדמת.

הייעוד של עם ישראל נגלה בשמו: המילה "שרית" (עם קמץ תחת האות ת) משמעותה נלחמת .בסיפור סולם יעקב מתוארת המלחמה של יעקב עם המלאך. ברגע שיהוה שינה את שמו של יעקב לישראל, השתנה גם הייעוד: במקום להיות בעקב, נועדנו להילחם וליישר את הסטייה (ישר-אל) ולהיות העם שנבחר להוביל את השינוי התודעתי : מאדמה ומים לאש ואוויר.
למה להילחם? משום שכדי שהרצון שלנו יתממש הוא צריך להיות חזק ומדוייק יותר מאשר רצונות אחרים ועלינו להיחלם כדי לקבל את מה שמגיע לנו. זו הברית. זו החתימה.
כדי לברוא מציאות,לא מספיק רצון חזק אלא צריך שהוא יהיה בתאום תדר עם התסריט. קיימת בעולם אנרגיה אינסופית אבל מקבלים אותה רק ע"פ דרישה. בני צביר העם היהודי חתמו על משיכה אנרגטית גבוהה של הרבה אש ואוויר-לזה קיבלנו מימון והתחייבנו לספק את הסחורה. עכשיו אנחנונ נדרשים להביא תוצאות. מי שלא יממש את הייעוד שלו- לא יקבל מימון אנרגטי מהבריאה.
הרצון החזק של העם היהודי להיות עם חופשי בארצנו, שהחזיק אותו קיים אלפי שנים ודורות בשעה שעמים אחרים קמו ונפלו ונעלמו
לא הספיק כדי לממש את הבריאה. הרוח היא שהחזיקה את ניצולי השואה בחיים . לשם כך, עלינו לוודא שהרצון לא סותר את מגמת ההתפתחות שחתמנו עליה.
העם היהודי חתם על עליונות הרוח על החומר. הוא חתם על ללמד את האנושות את התודעה החדשה ואיך להשתמש באש הרצון היצירתי כדי לממש את ההבנות הגבוהות בחיים הארציים.

הקרב על התודעה – העולם הערב עם אברי גלעד

סצינה מתוך "משחקי מלחמה"  קטע מהסרט "משחקי מלחמה": שורת המחץ בסוף: הדרך היחידה לנצח היא לא לשחק


הסכסוך הישראלי פלשתינאי – מבט קוסמי


צפו בסרטון » Syrian Gas Attack  אין לנו מה לצפות מאמריקה שתציל אותנו ואפילו לא מהממשל הישראלי שלנו. כולם חלק מ"ממשלת צללים" שמשחקת איתנו. עד מתי? עד שנתעורר מעולם החלום ונבחר לקחת אחריות אישית על הבחירות שלנו. עד שנבין : לא רוצים שישלטו בכם? תלמדו לשלוט באנרגיה שלכם בעצמכם 


אם חשבתם שאליטות ההון-שלטון , תאגידים בינל"א ודרגים פוליטיים בכירים עושים מניפולציות כדי להסיח דעתנו מהמאבק החברתי-כלכלי, אתם טועים. הם, כמו כולנו כאן, עבדים שמונעים כמריונטות ע"י כוח גדול בהרבה: מדובר בממשלת צללים של סוכני המטריקס שמופעלת גם היא ע"י כוחות שגדולים ממנה  שיש להם אינטרס לייצר התפתחות, גם במחיר מלחמה ואובדן חיים. עד סוף 2012  מדובר היה במי ומה שיצר והניע כאן בכדה"א את כל התהליכים: כן? כן! יהוה, בכבודו ובעצמו , וגם הוא מסתבר רק פקיד זוטר בבריאה שלה יש מערכת שיקולים רחבה הרבה יותר. את מקומו החליף אלינוס שהוא שליט העידן החדש וגם לו יש עניין בהתפתחות אלא שהפעם יש קדימות לאנרגיות האש והאוויר (לכן הלוחמה של הערבים היא בגז כימי ולא בחומר בעירה גשמי) והדרך להילחם בה היא באמצעים טכנולוגיים ותודעתיים.  אסביר:

יהוה-ליבת אדמה,  ברא את העולם שלנו על מנת ללמוד את החיבורים של היסודות עם האדמה. תכלית קיומנו כאן כאנושות היתה התנסות בחומר וברגש. יהוה התפתח מההתפתחות שלנו. הוא ניזון מתוצאות הניסויים שאנחנו עושים בחומר. זה שלמדנו להכין כיפת ברזל משוכללת כהגנה מטילים ,לא יתרום לו דבר עד שלא ננסה אותה ונביא לו את התוצאות.  זה שבתיאוריה כולנו יודעים ש"כל ישראל ערבים זה לזה" , לא עוזר ליהוה: הוא רוצה מסקנות. הוא רוצה מלחמה שתעורר אצלנו פחד, כדי ללמוד מההתנסות שלנו – איך אנחנו מתגברים עליו . הוא רוצה שנחווה עצב וצער כדי ללמוד איך אנחנו מצליחים לחזק אחד את השני. אז מה ? זה יהוה הגדול ורב החסד והרחמים שתמיד הערצנו? כן. הבחירה שלו ליצור- לייצר תנאים למלחמה כאן לא תורמת רק לו  , אלא גם לנו:  בזכות המלחמה התבהרה לנו ההבנה מה אנחנו צריכים לעשות, בזכותה נוצרו בנינו קשרים בינאישיים מחזקים (תודו שאין כמו אחוות גברים לוחמים בקרב ואין כמו עזרת הנשים שבעורף בתיקתוק המערכה בבית ורקמת שיתופי פעולה הרמוניים המבוססים על עזרה הדדית ). בזכות המלחמה עולים וצפים קולות אמיצים גם בקרב המוסלמים שקוראים לשינוי. (צפו בסרטיונים שלהל"ן, מרתקים, אחד אחד – חובה!!!)

היות וכדה"א הוא העולם היחיד שבו יש חומר, אנחנו השלב ההתפתחותי האחרון  שבו מיושמות ההבנות התיאורטיות בחיים הארציים הגשמיים. בכל מרחבי הבריאה כבר נעשה השינוי מזמן. עיני כולם נשואות אלינו בציפיה לראות איך האנושות כאן במעבדת הניסויים בחומר תעבור את הקפיצה הקוונטית הזו שקוריית עכשיו.  משמע- גם לתודעת העל ומועצת העל וכל ישויות העל שקיימות אי שם – כאן במאגר קוונטי,  כולם רוצים לראות התפתחות.

האנושות בכד"א מוגנת מהשמדה. אין שום כוונה לחסל אותנו. השקיעו בנו הרבה אנרגיה ורוצים לעזור לנו להתמודד עם אתגרי ההתפתחות במעבר מעידן ישן לחדש. לשם כך ירדו מידעי תודעת העל שמנגישים לנו ידע והבנות גבוהות שמטרתם לעזור לנו לממש את הייעוד שבשבילו אנחנו כאן.

***

הנה תרומה חיובית של המלחמה לתעשיית ההיטק

***

איך נראיית מלחמת העידן החדש? תיעוד ממרץ 2012 , אז ככה: מידע "מהשטח" :

בשעות האלו, עכשיו, יום ראשון 11/3/2012 , 10:30, מתנהלת מלחמת סייבר מול ארגוני הטרור בעזה אני לא יודעת אם ומתי התקשורת תדווח על זה, אבל זה התרחש עכשיו במהלך שיעור הלימוד הוירטואלי שלי את מידעי תודעת העל, עם המורה שלי שגרה מטר מעזה. אנשי מחשבים ישראליים מפילים את רשת התקשורת הוירטואלית של ארגוני הטרור . מופעל מסך ערבול תדרים שמשבש את ערוצי התקשורת של הצדדים. זו מלחמת העידן החדש. הערבים זורקים פצצות פיזיות כי זהו יסוד האדמה שעליו חתמו כצביר עם . אנחנו, בני צביר העם היהודי=הייעודי, נועדנו להוריד את יסוד האוויר, את הרוח לחומר ואת זה אנחנו עושים באמצעות אש הטכנולוגיה המפותחת בשירות התודעה. כדי להפסיק את המלחמות, אנחנו הם אלו שצריכים לעשות שינוי תודעתי, כי אנחנו הם אלו שמתעקשים להיאחז באדמה ולשלוט בערבים במקום לשחרר שליטה,לקבל מהערבים חומר ולתת להם אוויר-ללמד הבנה.


בעולם האיסלמי יש התעוררות : צצים ועולים שליחים עצמאיים אמיצים שקוראים למוסלמים לקחת אחריות, להפסיק להילחם בישראל ולהבין מהו ייעודם האמיתי.

***

Wafa Sultan – שליחה ערבייה שמסבירה על המעבר בין העידנים, על כך שלא מדובר במלחמה בין אנשים ועמים אלא בין בורות ובין תודעה חדשה, בין דתות כופות ובין עצמאות מחשבתית.

צפו בסרטון » וואפה סולימן- שליחה עצמאית מוסלמית אמיצה


ובא לציון גואל… והוא אפילו לא יהודי… שמו מוסאב חסן יוסף והוא שליח מוסלמי עצמאי שנועד להביא את השינוי

Mosab Hassan Yousef san of the hamas the green prince


צפו בסרטון » מוסאב חסן יוסף שליח מוסלמי עצמאי שנועד ליצור שינוי


– DR.Hamid Tawfic – A Former Terrorist Speak Out – Israel/Palestine conflict

ראיון חשוב מאין כמותו שבו חמיד תאופיק מדבר על כך שעכשיו הזמן של המוסלמים להתעורר-להשתחרר משטיפת המוח הדתית


צפו בסרטון » DR.Hamid Tawfic – A Former Terrorist Speak Out – Israel/Palestine conflict


חלק מתקשור שאלות ותשובות מתודעת העל בנושא אירן – זאב אבירז .

יש שאלה מקבוצת תלמידים על הסיפור של אירן שמגיע-לא מגיע עלינו לטובה או לא עלינו לטובה. מה מתרחש שם? תשובה: הכול תלוי בהחלטות שלכם. השכל קיים אצלכם. היכולת קיימת. והיה ואתם לא תנצלו את זה, ינצלו אתכם. האם הבנת?

שאלה: השכל והיכולת, זה אומר, להתקיף, במילים אחרות.

תשובה: אנו לא מדברים במושגים שלכם, אך אתם יכולים לנצל את היכולת שקיימת אצלכם בצורה הזאת, שתדעו להגן על עצמכם. והיה ולא תעשו את זה, אתם לא תעשו את זה. האם הבנת? קיימת אצלכם היכולת. קיים אצלכם הפוטנציאל. השכל היהודי ירד עם מספיק כוח כדי לבצע את הדברים האלו. אין לכם את המערכת שמזיזה אתכם לעשות את זה, וכאשר אין לכם את המערכת הזאת וכל העולם הזה בנוי על כשלים של השליטה, שהולכים ומתקנים אותם, מישהו ישלוט עליכם. האם הבנת?

אני מנסה להבין כי אתם מדברים ברמזים. זה אומר, שצריך לקחת את הביטחון שלנו בידיים שלנו. לא לסמוך על אחרים מסביבנו, כמו ארה"ב או אחרים, וליזום את הפעולות שאנחנו חושבים שיתנו לנו את הביטחון שלנו?

תשובה: אוי ואבוי יהיה לעם היהודי אם הוא לא יעשה את זה, מאחר ואי אפשר כעם יהודי, שהוא שונה במקום הזה, לסמוך על אחרים. אם והיה והייתם מייצרים את תפקידכם, שיעריכו אתכם בגלל היכולת השכלית שלכם ונתינת עליית מדרגה לעולם, הדבר הזה היה אחר, אך אתם לא עושים את זה. ולכן, וכי מדוע שיעזרו לכם?

או.קיי. זאת אומרת, המגעים הדיפלומטיים שיש והסנקציות בענייני כספים וכו', זה לא משהו שבאמת יעזור לנו. תשובה: היינו אומרים שלא זה הפיתרון. רק עוד מילה אחת מפריעה לי, שאתם אומרים את המילה להגן. במילה להגן אתם מתכוונים גם להתקיף? זה חלק מההגנה, נכון?

תשובה: להגן על עצמכם זה לנצל את הפוטנציאל והיכולת שקיים אצלכם.

בכל הטווח?

תשובה: בוודאי.

שגם התקפה זה חלק מהגנה.

תשובה: וודאי שכן.

תודה. תודה לכם.

***

מלחמות העתיד-תקשור תודעת העל: את מקום הקונפליקטים תחליף הבנה גבוהה שיניע אותה כוח רצון , המלחמות יהיו מלחמות של מחשבה במחשבה- יותר "סטריליות" , בלי צורך בפצצות גשמיות שיהרגו את הגופים הפיזיים . בשלב ביניים אכן נפתח טכנולוגיות וכלי מלחמה מתקדמים, עד שתודעתנו תתרחב ונבין שאנחנו לא זקוקים להם, כי לכוח המחשבה שלנו תהיה עוצמה גדולה יותר מזו המגולמת בחומר.

מלחמה = מלא חימה – למה?


צפו בסרטון » מלחמות בעתיד – תקשור תודעת העל


התקפת וירטואלית קשה נוספת פוגעת במחשבים מרכזיים באיראן

צפו בסרטון » טריילר לוחם של אהבה

קרקס דאחקה – החלום ושיברו: ניסיון של ישראלים וערבים לעשות שלום נתקל בחומות המציאות:
הסטייה מהתסריט היא שלנו , לא של הערבים. הם אנשי אדמה והם יילחמו עליה, כי זה הייעוד שלהם. אנחנו עם הספר, אנחנו נועדנו להוריד רוח לחיי החומר והשלום לא יגיע עד שלא נשחרר את האחיזה באדמה והרצון לשלוט בה וביושביה הערביים

מלחמת האור בחושך

מלחמת האור בחושך תמיד היתה ותמיד תהיה. לא האלימות והרוע הוא החושך כי אם הפסיביות שלנו. מטרת האור היא התפתחות וזו תכלית קיומנו כאן. מטרת החושך היא לעכב/לדכא/להקפיא אותה. ברגע שנעשה את מה שאנחנו צריכים לעשות – נקבל אור תנע – שיתניע אותנו למימוש הייעוד שחתמנו- התחייבנו לממש (בהתנדבות אגב…).

אדם אמיץ שמביא את האמת בפנים- אודות תפקיד העם הייהודי. הוא אומר הרבה דברים נכונים, אבל הגישה שלו יוצאת מנקודת מוצא קורבנית וזה לא נקודה מדוייקת לצאת ממנה. העם היהודי יקבל קרדיט מהעולם בעבור תרומתו לאנושות, כשהוא אכן יממש את הייעוד שלשמו אנ

חנו כאן וזה לא שליטה והיאחזות באדמה אלא עליונות הרוח על החומר. לא הערבים ולא האנטישמים בכל העולם המערבי מעכבים את השלום אלא אנחנו. כשהיהודים יבינו שעלינו לשחרר את האחיזה באדמה – שהיא הייעוד של הערבים, לא שלנו, אז יהיה שלום. לא לפני. אנחנו צריכים לפתוח ביה"ס וירטואלי עולמי ללימודי תודעה, אנחנו צריכים לפתח טכנולוגיות מתקדמות וליצור חומרי בניין חדשים שיבנו עולם חדש , להוביל כלכלה חדשה, לבנות מערכות אקולוגיות מתקדמות, לא לשלוט על העם הערבי ואדמתו ובטח לא בהצדקה דתית.

צפו בסרטון » הבה נאשים את היהודים

פיתוח חדש להשמדת רשתות מחשבים: CHAMP, מיקרוגל חמקן מעופף

פגיעה ברשתות מחשבים וחשמל מבלי לתקוף אותן פיזית היא אתגר קשה לצבאות העולם, שמצריך האקרים ומשאבים רבים. פיתוח חדש יאפשר לעשות זאת באצעות טיל שיוט שצולה את הרשתות בלי לפגוע באנשים

 

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *