מהי תודעה ?

תודעה היא מאגר מידע שנותן מבט על על עולם הסיבות הגבוה – המקום ממנו באתי ואליו אני חוזר , שמסביר מה יש מאחורי התסריט הנשמתי האישי, מבהיר תמונת מצב כוללנית על תהליכים בריאתיים, ומנגיש הבנות על החוקיות העומדת בבסיס ההתנהלות האנושית, על משמעות קיומה של המודעות הפרטית כחלק מתודעה אחת כוללת . תודעה עוסקת ב "מה" ו "למה" , במהות תכלית קיומנו כאנוש במעבדת הניסויים האנושית בכדה"א.

מודעות עוסקת בעולם הסיבות הנמוך- הבנת תהליכי התפתחות אישיים  של נשמה כאינדיבידואל ומסעה על פני הגלגולים בעולם הארצי. מודעות מיידעת אותנו לחיבורי גוף-נפש ורוח:  ליכולות הפיזיות הרגשיות והמחשבתיות שלנו, עוזרת לפענח את התסריט הפרטי, מסייעת לנו לסיים תיקונים, להשלים חוויות במערך ההתנסויות שחתמנו עליו, מחברת לזיכרונות, להיגיון ליישום והמימוש בעולם החומר.

ההבדל בין מודעות לתודעה

מודעות עוסקת בהתפתחות אישית, בהבנת חיבורי גוף-נפש ורוח .תודעה עוסקת במשמעות קיומה של המודעות הפרטית כחלק מתודעה כוללת, מבהירה תמונת מצב כוללנית על תהליכים בריאתיים, ומנגישה הבנות על החוקיות העומדת בבסיס ההתנהלות האנושית

עבודת מודעות ממקדת אותנו לעצמנו : ZOOM IN 
עבודת תודעה מוציאה אותנו מעצמנו ZOOM OUT כדי שנראה את התמונה הגדולה ונבין את התוכנית הכוללת, את היותנו חלק מרשת אנרגטית שהרבה יותר גדולה מאיתנו.

*

כשמסתכלים מגבוה,בעיות שנראות גדולות מתגמדות ואנחנו מצליחים להבין מה באמת חשוב

HOW BIG ARE OUR PROBLEMS, REALLY?

 

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *