גיאומטריה

המהות האנרגטית של כל אחד מאיתנו מתורגמת לצורה גיאומטרית המוטמעת בהווייתנו, צרובה בתודעתנו, כמו טביעת אצבע ייחודית . הצורה הזו היא בעצם פרקטל – שדה אנרגטי -נוסחה מתמטית המחברת יסודות שונים ומשתנים: שילוב מערך כלל הרצונות (אש), המחשבות (אוויר) והרגשות (מים) שייעודן לייצר תוצר גשמי בחומר (אדמה) .

ה תסריט הנשמתי  שבחרנו,חתמנו והתחייבנו לממש  לפני רדתנו לעולם הזה, מגולם לאותה גיאומטריה כתבנית מכלול הנוסחאות שניתנו לליבות עי המקור לערוך את הניסוי בהתאם למטרה וההשערות שנקבעו מראש. את תוצאות הניסוי אפחד לא יודע, גם לא המקור. זה הכל ניסוי ותהיה. ההתנסויות שאנחנו מבצעים במעבדת הניסויים האנושית בכדה"א לא נעשו לפני כן בכל ההיסטוריה הקוסמית . זה בידיים שלנו. אנחנו חודי החנית של ההתפתחות בבריאה…

כל ליבה קיבלה על עצמה לחקור מטרת ניסוי שונה ובתואם לבחירה התודעתית , נקבע גם מימון אנרגטי שונה שתואם לנושאי ההתנסות שבחרה לחוות.

כדי לממש את הניסוי, אנחנו בוחרים במסגרת התסריט סימול גיאומטרי שמבטא את מסגרות השייכות הארציות שבתוכן נפעל : מערכות יחסים הבינאישיות,חיבורים חברתיים/תרבותיים, מסגרות שייכות כמו דת/קהילה/קבוצה/שבט/תנועה/זרם תרבותי/ארגון

האתגר שלנו כמי שחווים ברובד בחירה חופשית הוא לוודא שיש תאימות בין הגיאומטריה  של התסריט ובין הסימול הגיאמטרי של השייכות לעדרים – הם לרוב מסיטים אותנו מהדרך המדוייקת העצמאית שלנו ומשבשים את החשיבה העצמאית והנאמנות לגיאומטריה האישית.

גיאומטריה אישית, צבירית עידנית ובריאתית 

מקור האור מזהה אותנו לפי צורה הגיאומטרית שרשומה אצלו ברשימות " היזכרות אימות "  ברמה האישית, הצבירית (צביר העם הייהודי- היעודי  ) והבריאתית.

הסמל הגיאומטרי של העידן הישן היה מגן דוד. בעידן החדש , לאחר היפוך הקטבים בסוף 2012, הוא התחלף לכוכב מחומש. המשולש שהיה במגן דוד  מופנה מעלה הוא החיבור לרוח – לאוויר והמשולש כלפי מטה היה הורדת הרוח לחומר- לאדמה .

 

 

5 star manבעידן החדש אנחנו נדרשים לעליונות הרוח על החומר = להבין ברוח איך להתנהל בחומר – בתבונה . משום כך למשולש שפונה כלפי מעלה יש קדימות אנרגטית- זו צאקרת הכתר שנמצאת בקצה הראש: במקום הכי גבוה שבו בן אנוש מתחבר לתודעה

 

שינוי ממגן דוד למחומש

 

מצגת נפלאה אודות תיאוריית הכוכב המחומש -נאסים הרמאיין  – יצירה של זאב בין 

הגיאומטריה האישית

חלק מהמערך הגיאומטרי האישי של כל אחד מאיתנו מבוטא בדברים שחוזרים על עצמם. לכן, כדי לזהות את הצורה הגיאומטרית האישית , אשר לראותה בשירבוטים לא מודעים

Transforming Cubes

כל החומר בעולמנו הוא סידור משתנה של גיאומטריות

 

 

Sacred Geometry lampSacred Geometry lamp מנורה שמקרינה צורות גיאומטריות. . מופלא. מה שיותר נפלא זה להבין שכל עולמנו מורכב מצורות גיאומטריות. הכל. זו הדרך של המקור לזהות אותנו…

 

 

מנורות פרקטליות – Festival Lighting

גיאומטריה מקודשת באורות

 

כל נשימה לנשמה היא בעצם סימול מתנדים אנרגטיים גיאומטריים

 

merkava

המרכבה היא הסמל הגיאומטרי התלת מימדי של מגן הדוד שבו מורכבים במלאכת מחשבת כל חלקי התודעה של הנשמה. הקבלה היהודית מתארת את 'מעשה המרכבה' בספר הזוהר. המקור המקראי : בספר יחזקאל פרק א-ג (חזון המרכבה) שהוביל בהמשך את רבי עקיבא ואנשי רוח נוספים להקים את 'חוג' – 'יורדי המרכבה' שהם האבות המייסדים של זרמי הקבלה הידועים לנו כיום.

תמיר האשמן יצר משחק "מרכבה" – גיאומטריה מרחבית לילדים

 

sefirotעץ הספירות הוא סוד המרכבה בקבלה ומתעד את עשרת שחקני הרוח הקיימים בנו. מלכות היא הוויית השחקן בגוף הפיזי שבה מורכבים כל חלקי התודעה האחרים שאינם נגלים. רוב האנשים אינם מודעים ל 9 החלקים האלו אך הם צרובים בנשמתנו (אצל ילדעים ושליחים יש חיבור אונליין תמידי לכל החלקים)

 

 

 

תודעת העל: " אם הייתם מבינים שאותם קווים ראשוניים, יצרו את אותו עץ ספירות, עליכם לראות את עץ הספירות, כמצב שיש בו שני סוגריים מהימין ומהשמאל וקו אחד חותך באמצע. ואם תסתכלו תראו שלמעשה, הקו הזה יצר את הפתיחה של אותה נקודה, וכך הבריאה החלה את התפצלותה. אותם חלקים של גיאומטריות אשר החלו את המעבר, הגיאומטריות הראשונות יצרו את אותם דברים שאתם עברתם עליהם. והן אותן יחידות שאתם מכירים, שהן יחידות ראשוניות. והן יצרו בצורה איטית את ההשתנות של הגיאומטריות, עד אשר הן יצרו את הסיום של אותם סוגריים משני הצדדים של אותו עץ. ולכן, ודאי שאתם צריכים לראות שעץ הספירות המוכר לכם, יש בו נתיבים אשר אתם לא מכירים. והנתיבים האלו אומנם אינם משפיעים על חייכם, מאחר ואלו נתיבים של בריאה. אלו נתיבים אשר מעבירים כוחות בצורה צולבת. והצורה הצולבת נוצרה כדי לתת אפשרות לחבר את הגיאומטריות אשר נמצאות בתוך הקיצונויות. ולכן יש אפשרות לראות את אותו חלק של העץ כיוצר מצבים משתנים. והיינו אומרים לכם, שאם תסתכלו על עץ ספירות אשר מוכר לכם, אתם תראו שהנתיבים אשר בו יוצרים מעבר כלפי מטה, אך לא כך בעץ אשר מכיל את כל חלל הבריאה בצורה הגיאומטרית. הוא מביא את הנתיבים גם מלמטה וגם מלמעלה, ויוצר מצב שהם כולם נפגשים שוב בקו האמצע. ואז אתם יכולים לראות שבקו האמצע, יש למעשה את הסיומות הגדולות של אותם חלקים גיאומטריים שמצאו אחד את השני.

שכאשר אתם מציירים את העץ, הקו היחיד שהוא ישר הינו האמצע. כי הקו הימני יש בו שתי זוויות, אחד הבאה מכתר ואחד המשלימה למלכות, והן פונות לתוך העץ מהצד הימני אל השמאל שלו. ואילו הקו השמאלי עושה את ההיפוך, זאת אומרת שיש לו זוויות הנכנסות פנימה אל תוך העץ. הסמל הגיאומטרי הראשוני שהבריאה הוציאה היה אותו מבנה. והמבנה הזה אם תנתקו אותו מתוך הספירות, אתם תראו את אותם סוגריים, שאנו דיברנו עליהם. אבל לא מעוגלות כי אין מעגל, כבר אמרנו שהמעגל לא קיים בבריאה. ולכן, אם תציירו את הגיאומטריה הזאת, אתם מקבלים את מהלך הכוח הראשוני שנמצא בבריאה. כאשר אתם מסתכלים על הצד הימני, אתם רואים שלמעשה הימין אשר נמצא בו, חותר לכוון הקו האמצעי. זאת אומרת שהאנרגיה אשר נמצאת בימין, חותרת לכיוון מצב של שלמות אשר נמצא בקו האמצעי. וגם החלק השמאלי חותר לשלמות אשר נמצאת בקו האמצעי."

נאסים הארמיין – גיאומטריה מקודשת

 

sacred geometry

 

 

 

 

 

 

 

 

 


פרח החיים – המצבר האנרגטי

 

פלאי אינרציה

 

 

pantgram

החזרה של הפנתגרם בתוך עצמו מלמדת על יכולת ההתחדשות של הצורה הזו.

 

 

 

hamerkava

המרכבה בתוך סמל הקוביה של מטטרון

 

 

 

 

metatron merkava

המרכבה בתוך הסמל של הקוביה של מטטרון וזרע החיים.

 

 

 

 

seed of life

זרע החיים. 7 ימים של הבריאה-השבוע, 7 תווים, 7 צ'אקרות, 7 גופים, 7 רקיעים.

 

 

 

seed life creation

זרע החיים כשבעת ימי בריאת העולם.

 

 

 

 

life

זרע החיים ופרח החיים ותהליך התחלקות התאים בגוף האדם.

 

 

 

 

thirdeyeהעין של הבורא, השתיים שיצר את השלוש. העין הרואה הכל מסמלת את שלוש התכונות של הבורא : "רואה הכל, נוכח בכל, יכול הכל". היא מסמלת את העין השלישית באדם ויכולת האדם להתחבר למיינד של הבורא ומתוך האחדות הזו לבטא את הטבע האלוהי של עצמו.

 

 

paper shifting puzzle

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *