מהי תודעה ?

תודעה היא מאגר מידע שנותן מבט על על עולם הסיבות הגבוה – המקום ממנו באתי ואליו אני חוזר , שמסביר מה יש מאחורי התסריט הנשמתי האישי, מבהיר תמונת מצב כוללנית על תהליכים בריאתיים, ומנגיש הבנות על החוקיות העומדת בבסיס ההתנהלות האנושית, על משמעות קיומה של המודעות הפרטית כחלק מתודעה אחת כוללת . תודעה עוסקת ב "מה" ו "למה" , במהות תכלית קיומנו כאנוש במעבדת הניסויים האנושית בכדה"א.

מודעות עוסקת בעולם הסיבות הנמוך- הבנת תהליכי התפתחות אישיים  של נשמה כאינדיבידואל ומסעה על פני הגלגולים בעולם הארצי. מודעות מיידעת אותנו לחיבורי גוף-נפש ורוח:  ליכולות הפיזיות הרגשיות והמחשבתיות שלנו, עוזרת לפענח את התסריט הפרטי, מסייעת לנו לסיים תיקונים, להשלים חוויות במערך ההתנסויות שחתמנו עליו, מחברת לזיכרונות, להיגיון ליישום והמימוש בעולם החומר.

ההבדל בין מודעות לתודעה

מודעות עוסקת בהתפתחות אישית, בהבנת חיבורי גוף-נפש ורוח .תודעה עוסקת במשמעות קיומה של המודעות הפרטית כחלק מתודעה כוללת, מבהירה תמונת מצב כוללנית על תהליכים בריאתיים, ומנגישה הבנות על החוקיות העומדת בבסיס ההתנהלות האנושית

עבודת מודעות ממקדת אותנו לעצמנו : ZOOM IN 
עבודת תודעה מוציאה אותנו מעצמנו ZOOM OUT כדי שנראה את התמונה הגדולה ונבין את התוכנית הכוללת, את היותנו חלק מרשת אנרגטית שהרבה יותר גדולה מאיתנו.

נקודת המעבר ממודעות לתודעה היא מעבר מאגואיזם לאלטרואיזם

מחשיבה על עצמי- אגואיזם , לחשיבה על הכלל – אלטרואיזם. מודעות עוסקת בהתפתחות אישית . מי שעוסק בזה מרוכז בתהליכים הפרטיים שלו, בעצמו. תודעה עוסקת בהתפתחות כוללת. מי שעוסק בה הוא מי שמתעלה מעל הסיפור האישי שלו ורואה לנגד עיניו את טובת הכלל , את התמונה הרחבה ופועל למען קידום אינטרסים משותפים

What is Consciousness? Deepak Chopra

 

HOW BIG ARE OUR PROBLEMS, REALLY?

כשמסתכלים מגבוה,בעיות שנראות גדולות מתגמדות ואנחנו מצליחים להבין מה באמת חשוב

 

האם אתה הדעת שלך ? Are you your mind 

 

הרצאה של ישראלה יועד ממודעות לתודעה  בכנס תודעת העל ב 2012

2 תגובות בנושא “מהי תודעה ?”

  1. איזו יופי של אבחנה. ונראה שאנחנו מתקדמים לעידן בו התודעה תהיה המהות שלנו, ונוכל לחיות חיים של שימחה, ואם תרצו בחילוף אותיות עידן המשיח. בהצלחה לכולנו, ומי יתן שעה אחת קודם. אמן.

    1. התודעה תמיד היתה ותמיד תהיה המהות שלנו. מה שמשתנה זה המודעות שלנו לתודעה הזו. חיים של שמחה את יכולה לחיות כאן ועכשיו בלי קשר לכלום. בחירה. עידן המשיח אכן. אבל אין צורך בשעה אחת קודם. דברים קורים תמיד בזמן נכון.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *