אטלנטיס

אטלנטיס היו בעלי יכולות אש ואוויר גבוהות,יצרו פרמידות ומקדשים בכוח התודעה, אך בשל חוסר מים שיחברו את האוויר לאש ,התפוצצה ושרידיה נפוצו בכל העולם

אטלנטיס נבראה כדי לקדם שינוי תודעתי של האנושות במעבר מעידן אדמה ומים לעידן חדש של אש ואוויר, כבר לפני 13,000 שנים. האטלנטיים היו מפותחים מאד תודעתית(אוויר) וטכנולוגית (אש) ויישמו את הידע שלהם באדמה ע"י שימוש בקריסטלים : השתמשו בכוח התודעה לצורך בניית הפרמידות למשל ומבני אבן גדולים אחרים בכל העולם, כמו גם 22 מקדשים שבהם חיו וניהלו את תרבותם .  המעבר שניסו אנשי אטלנטיס לממש לעידן החדש לא צלח משום שלא היו להם איכויות מים – לא היה הדבק ההרמוני  שחיבר בניהם רגשית ברמה הביאישית – אנושית כדי ליישם באדמה(חומר). קשיי תקשורת הקשו על חיבור האוויר לאש בצורה מדוייקת ,האלימות גאתה והם לא ידעו לרקום שיתופי פעולה , לכן אטלנטיס התפוצצה. התנפצה לרסיסים ברחבי הבריאה. עכשיו תורנו. למדנו מהטעויות. נצליח רק ביחד תוך הבנת האחדות. שינוי מתנד כדה"א –  אחד מהדברים שהתרחשו בתחילת 2012 כחלק מהפקת לקחי אטלנטיס

*

מדוע חוקרים שונים מוצאים עדויות כביכול סותרות למקומות שונים ברחבי העולם באשר למיקומה המדוייק של אנטלנטיס? זאת משום שהיא התפוצצה ושרידיה נפוצו לכל עבר.

איפה העיר האבודה? – סדרת טלוויזיה חוקרת במסע גילויים חדשים.

אטלנטיס

 

Glass-Pyramids-Discovered-at-Bermuda-Triangle-21

 

שתי פרמידות קריסטל נמצאו באוקיינוס האטלנטי במשולש ברמודה שגודלן פי 3 מהפרמידות של מצריים:

 

TWO GIANT UNDERWATER CRYSTAL PYRAMIDS DISCOVERED IN THE CENTER OF THE BERMUDA TRIANGLE

Crystal Pyramid found in the Bermuda Triangle – video Dailymotion

לאחר הניסיון הכושל של אטלנטיס,נבחר העם היהודי= הייעודי ,להביא לאנושות בכדה"א  את איכויות האש והאוויר,אבל גם אנחנו לא מי יודע מה מימשנו את הייעוד שלנו. שנים רבות חיינו בסטייה – חלק ברדיפה אחרי החומר כמו במערב וחלק בכמיהה להתעלות רוחנית כמו במזרח. לא הבנו שהתפקיד שלנו הוא להוריד רוח לחיי החומר. כשהבינו בבריאה שלא מאיתנו תבוא הגאולה , שלחו תיגבור:  שליחים  שייעודם לקדם כאן שינוי תודעתי- לעזור לבני האנוש לשחרר את האחיזה באדמה ובמערכות המים וללוות את תהליכי השינוי בלמידה של תודעה חדשה בתדר חדש של אש ואוויר – זו אני. ויש עוד שכמותי. איננו רבים מאד אבל כוחנו לא נמדד במספרנו אלא בגלים שאנו מכים. ואנו אכן יוצרים אדוות של שינוי.

משנת 2000 החלו לרדת לעולמנו  ילדי האש והאוויר . אליהם שלוחות עיניינו כעת. הם שנועדו לעשות את השינוי: לפרק את המסגרות הישנות ולהמציא ידע חדש.

קצת מדי? מאוחר מדי? יש לנו עוד סיכוי! אם נלמד מהטעויות של יבשת אטלנטיס ולא נאפשר לנפרדות להפיל אותנו, אם נשכיל להשתמש בתבונה שלנו ביחד עם מים גבוהים – נרקום שיתופי פעולה הרמוניים שלא יאפשרו לחושך לחדור מבעדנו, אם נשקיע בהתפתחות תודעתית ולא רק בחומר, הרי שמימשנו את ייעודנו . עיני כל הבריאה נשואות אלינו. לכן גם רבים כעת ביקורי החוצנים ממישורים אחרים בבריאה – שם המעבר לעידן אש אוויר נעשה כבר מזמן. זה רק אנחנו האחרונים  להשלים את התהליך,כי רק כאן בכדה"א יש חומר ויסוד האדמה   א   י   ט   י   .   .   .  אנחנו חוד החנית. הכל תלוי בנו . בכם. תעשו מה שאתם צריכים לעשות כדי שנצדיק את קיומנו כאן ונצליח במשימה. אתם איתי? השינוי התודעתי מתחיל בתוכנו. לא נוכל ליצור שינוי בסביבתנו עד שלא נטמיע את ההבנות החדשות בעצמנו.

לשם כך אני מקיימת את קורס תודעת העל וירטואלי שבו תדרי התודעה החדשים נצרבים באמצעות חוש השמע- בהקשבה לתיקשורים הישירים מתודעת העל, ביעילות- באמצעות הטכנולוגיה שמאפשרת לדלג מעל מגבלות המרחב והזמן. הכל פשוט. רק תתחברו. לעצמכם, לרשת ולאחרים בקבוצה- אלו המים הגבוהים. את תיקשורי תודעת העל  לא ניתן להשיג חופשי ברשת. למה? כי לא רוצים שייעשה שימוש לרעה במידעים, רוצים שהפעם הניסוי יצליח ולכן אנחנו נדרשים להשקיע וללמוד אותו ביסודיות ובעקביות – כל שבוע עוד שיעור שמחבר אותנו להבנת התמונה השלמה. עם רצון עז- אש , עם הבנה גבוהה- אוויר, אבל הפעם – גם עם מים שמחברים אותנו יחד לאחד, כדי שנצליח לממש את ההבנות בחיים הארציים הגשמיים 

זה אתם. זה אנחנו.  יהוה סיים את תפקידו כשליט העידן הישן ונפתח לנו קוד הבריאה להבין ששום דבר לא יקרה עד שלא ניצור אותו בעצמנו. זו האחריות שלנו, זו המחוייבות שלנו. בשביל זה בחרנו ונבחרנו להיות כאן.

 

Secret Ancient knowledge exposed – things the illuminati dont want you to see !!! 

סרטון אנימציה  שסוקר את כל ההיסטוריה הקוסמית לפני ואחרי אטלנטיס. מעניין מאד.

 

 History Channel – Lost Worlds – Atlantis

גירסה ישנה שסברה שאטלנטיס התפוצצה בכרתים

 

7 תגובות בנושא “אטלנטיס”

 1. עיר תת ימית מצרית התגלתה אחרי 1200 שנה!
  https://www.youtube.com/watch?v=jQez7ojgQDk

  העיר נוסדה בסביבות המאה ה-8 לפנה"ס, הרבה לפני ייסוד אלכסנדריה וכפי הנראה שימשה כנמל הכניסה המרכזי מהעולם היווני למצרים. ליוונים הייתה העיר ידועה בשם ת'וניס ולולא הגילוי המדהים, היא כנראה הייתה נמחקת מההיסטוריה האנושית מתחת למי הים התיכון. אולם אזכורה בכתבים עתיקים הותירו אותה כתעלומה ארכיאולוגית שבסופו של דבר נפתרה.

  בין הממצאים הבולטים:

  שרידים של יותר מ-64 ספינות הקבורים תחת החול

  מטבעות זהב ומשקולות ארד ואבן

  פסל ענק בגובה של כ-5 מטרים ומאות פסלים קטנים של אלים זוטרים

  לוחות אבן חקוקים ביוונית עתיקה ומצרית עתיקה

  עשרות סרקופגים קטנים מאבן גיר שכנראה שימשו לחניטת בעלי חיים

  מעל 700 עוגני ספינות עתיקים

  האחראי העיקרי לחשיפת הראקליון הוא הארכיאולוג פרנק גודיו, שיחד עם צוות מהמכון האירופי לארכיאולוגיה תת מימית, השתמשו בשיטות וציוד מתוחכמים כדי למצוא את שרידי העיר. לאחר מאמץ רב, הצליחו למפות את השטח ולמצוא את את העיר 6.5 ק"מ מקו החוף של היום, בעומק של יותר מ-45 מטר מתחת לפני הים.

 2. היי.
  קיבלתי הרשאה מנעמה היקרה להביא משהו שכתבתי על אטלנטיס לפני מספר חודשים ופרסמתי היום בקיר שלי ובקבוצות שונות בפייסבוק.
  המאמר ארוך מאד ולכן חילקתי אותו לשני חלקים.
  את החלק השני אביא מחר.
  ריאה נעימה.

  על יפן ועל אטלנטיס

  אטלנטיס היתה יבשת גדולה ומופלאה ששכנה בין יבשת אירופה ליבשת צפון אמריקה.
  היום היא אינה קיימת יותר כמובן.
  היא נכחדה לפני כארבעים או חמישים אלף שנים (וזאת בניגוד לדיעה המקובלת).
  אטלנטיס טבעה במימי האוקיינוס האדיר הקרוי היום על שמה לאחר סדרה שלמה של רעידות אדמה קשות והתפרצויות הרי געש עד שלא יכלה להכיל אותם עוד, היא נבקעה לכמה חלקים ושקעה במהירות עמוק לתהומות הים על שלל מבניה, יצוריה, תרבויותיה והישגיה ובמיוחד בני האדם שהתקיימו וחיו בה ויצרו את התרבויות וההישגים האלה, כשהיא מרחיקה בשקיעתה את יבשות אירופה ואפריקה (וכמובן גם את אסיה) מזרחה ואת יבשת אמריקה מערבה ומשנה למעשה את מערך היבשות כולן מקצה לקצה.
  גל הצונאמי האדיר ששטף את כל היבשות בעקבות האירוע הזה הוא אכן המבול הנזכר בספר בראשית ותיבת נוח היא סמל לאותם מתי מעט ניצולים שהצליחו לנדוד אל מרחבי הפלנטה ולהתיישב במקומות שונים.

  תופעות כאלה של שינויים אינן חדשות לכדור הארץ.
  במהלך ההיסטוריה הגיאולוגית של הפלנטה חלו מהפכים רבים במערכי היבשות והימים ותזוזות הלוחות הטקטוניים לא פסקו מעולם ואכן שינויים דרמטיים התחוללו, יבשות התחברו ונותקו, צמחו ונעלמו, מזג האוויר השתנה מקיצוניות לקיצוניות ואפילו ציר הסיבוב של כדור הארץ השתנה והיה זמן שהקוטב הדרומי היה צפוני והצפוני דרומי ואפילו ביבשת אנטארקטיקה הקפואה צמח פעם יער טרופי…
  אבל אותו שינוי של אטלנטיס, אותה היעלמות מתוך היש אל תוך האין היה תהליך כל כך ייחודי וכל כך טראומטי שהוא מצא משכן קבע בתת ההכרה הקיבוצי של המין האנושי כולו וכך הוא צץ מידי פעם, אפילו שלא ברור לאנשים בני דורנו ובני הדורות שקדמו לנו היכן בדיוק שכנה היבשת הזאת ומה בדיוק עלה בגורלה.
  מה גם שרבים כל כך מפקפקים בעצם קיומה…
  אבל העובדה שאטלנטיס מעוררת התעניינות רבה כל כך, ויכוחים ערים כל כך, תמיכה או שלילה כוחניים כל כך, אומרת דרשני.
  לא סתם היבשת הזאת מעוררת את האדם מתרדמתו.
  היא עושה זאת כי הטראומה של היעלמותה הולמת במהלומות עזות וברעש גדול הן בתת-ההכרה הקיבוצי שלנו והן בזה הפרטי של כל אחת ואחד מאתנו, זעקות הזיכרונות מהדהדות במשעולי התת-מודע שלנו כאילו מבקשות הכרה, התחשבות, יחס, למידת לקח.
  רבים מאד – רבים מידי לטעמי – מצליחים להתעלם מהקולות האלה.
  וזו אחת מתעודות העניות הקשות ביותר שלנו.

  לא סתם אנחנו חווים טראומה בנושא הזה. אני טוען שהטראומה מהיעלמותה של אטלנטיס נובעת מהעובדה שחיו בה כאמור בני אדם מפותחים הנחשבים למעשה לאבות אבותינו, לעומת אובדנים אחרים של יבשות קדומות שאירעו עוד בטרם היותינו או עוד בטרם התגבשה סופית "צורת" האדם הפיזי על כל המשתמע ממנה וזה כולל כמובן את שליחותו הקוסמית. אפילו אובדנה של יבשת למוריה – אם כל היבשות ומקום לידתו של האדם – לא הוטמעה חזק כל כך בתת-מודע שלנו כמו אטלנטיס.

  אטלנטיס לא היתה היבשת הראשונה שנעלמה בזמן שבני אדם כבר התהוו להיות מה שהם – קדמה לה יבשת למוריה ששכנה היכן שהיום ממוקם האוקיינוס השקט.
  אינני רוצה להיכנס לתיאורים ולפרטים מדויקים על היעלמות למוריה ורק אציין שהיא כאמור היתה מקור המין האנושי, שם עוצבנו והתגבשנו לדמויות הקבע שלנו מתוך דמויות חצי מוצקות וחצי ערפיליות, שם התבסס מעמדנו כשליטי הפלנטה שלנו ולמעשה גם כשליטי היקום כולו מכיוון שרק בזכותנו בני האדם יוכל היקום לבוא על תיקונו.
  זו הרי מטרת היותנו, המטרה של האדם הנברא בכל ההיררכיה הרוחנית ובכל הרמות והספירות וזו המשימה שלקחנו על עצמנו לעשות.
  למוריה בהיותה יבשת קדומה שהתהוותה עם תהליך התגבשות הפלנטה עצמה גם כמשכן לאדם ותרבותו הראשונה, נעלמה מתוך צורך הפלנטה לשנות את עצמה, להתגבש לכדור מוצק יותר ומשמעותי יותר ומאחר וגורל האדם כרוך יחד עם גורל הפלנטה הרי שגם האדם היה צריך לעבור תהליך גיבוש, חיזוק והתעצמות ולקבל על עצמו את משמעותו האמיתית וכך שקעה למוריה בים של להבות אל תוך מעבה האדמה, נמסה אל תוך המאגמה הרותחת ויצרה בתהליך הזה את השקע העצום שהלך והתרחב והפך להיות ברבות הזמן לאוקיינוס השקט.
  למעשה בכל התפרצות געשית, מעט מיבשת למוריה (כמובן יחד עם "חלקים" אחרים של העיסה הלוהטת) נפלט לאוויר כלַבָּה או כאבנים לוהטות ואפילו כהתפרצויות של גז, כאילו זעקתה של יבשת אבודה נשמע ברמה כשהיא מבקשת לעצמה שחרור…
  בני האדם שהתקיימו בלמוריה יחד עם שרידי תרבותם השלימו תוך כדי החורבן והשינוי את תהליכי גיבושם ונפוצו ממנה לכל עבר.
  בני האדם האלה לאחר השינוי וההתגבשות לא היו עוד כפי שהיו בעבר, נוצר אדם חדש, חלקו הערפילי התגבש הן לחלק פיזי שהצטרף לפיזי שכבר היה קודם לכן והן לחלקים רוחניים כיכולת דמיון, יכולת ביטוי ויכולת יצירה כחלק ממערך שלם של כלים ויכולות שאפשרו את ההתמודדות של האדם החדש עם הקשיים בעולם פיזי מוצק ואת יכולתו הפוטנציאלית להמשיך ולהתפתח, הן מהבחינה הרוחנית והן מהבחינה הפיזית.
  סיפור גן העדן שבספר בראשית, מעמד אכילת פרי עץ הדעת טוב ורע, כיסוי הגוף בבגד (הפיכת מעטה ה"אור" למעטה "עור") והגירוש מגן העדן הוא במידה מסוימת גם סיפור נפילתה של למוריה, "הירידה" מהמצב הרוחני אל המצב הפיזי, כאשר אדם וחווה מייצגים את השינוי שהתחולל באדם, את "הולדת" תפקידו הקוסמי שהוא להשיב את העולם כולו בחזרה אל כור מחצבתו, אל האינסוף, את ההתרחקות מהבנת הרוחניות האמיתית ואת השקיעה אל ביצת הפיזיות הצרופה ומהם, לאחר שהתהוו מחדש בתהליכי השינוי, נולד המין האנושי כולו כפי שהוא מוכר לנו היום.

  פליטי למוריה – לא עוד דמויות חצי רוחניות וחצי פיזיות אלא דמויות בשר ודם פיזיות לחלוטין – יסדו כמה וכמה מושבות ברחבי הפלנטה של אז.
  המושבות העיקריות היו במסופוטמיה (עירק של היום), במדבר גובי שהיה אז אזור פורה ומלא מים וצמחיה (מונגוליה של היום), באזור קניה של ימינו באפריקה, באזור אקוודור ופרו בדרום אמריקה ובאגן האמזונס וכמובן ביבשת אטלנטיס.
  כל המושבות פרט לאטלנטיס לא צלחו.
  החברות שהתהוו שם התדרדרו, התנוונו, חלק ניכר מבני האדם נכחדו ולמעשה הכול נחל כשלון חרוץ. מתי מעט נותרו והפכו להיות נוודים פרימיטיביים ששכחו כליל את תרבות למוריה המפוארת.
  שריד אחרון מהם נותר עד היום באיי אנדמן שבמפרץ בנגל בין הודו לתאילנד.
  אלה בני אדם ייחודיים שבדיקות ה-DNA שלהם מוכיחות שהם אינם משתייכים לזרם הכללי והמשותף של שאר בני האדם על פני הפלנטה אלא משתייכים לכאורה לתת-מין נפרד.
  אנחנו המכנים את עצמנו הומו ספיאנס, צאצאים ישירים למעשה של בני האדם שחיו ביבשת למוריה, עברו ליבשת אטלנטיס ומשם לכל רחבי הפלנטה. המורשת הגנטית שלנו, של כולנו, היא תוצאה של מניפולציות שנעשו ב-DNA שלנו שם באטלנטיס, אחד הגורמים אגב שהביאו להשמדת היבשת הזאת.
  אבל על כך נדבר בהמשך.

  לעומת כל הכישלונות האחרים, החברה האנושית באטלנטיס הצליחה.
  לא רק שהיא הצליחה, היא הצליחה לשגשג ולהגיע ליכולות שעד היום החברה שלנו, המודרנית והמפותחת לא הגיעה אליהם.
  ההצלחה הזאת חלה בכל התחומים האפשריים.
  גם המדעיים, גם הפילוסופיים, גם הטכנולוגיים, גם המחשבתיים וגם הרוחניים.
  אנשי אטלנטיס הצטיינו בארכיטקטורה, הם בנו ערים וכפרים לתפארת, בתים מרהיבי עין שכללו את כל השכלולים האפשריים גם במושגים שלנו והרבה מעבר לזה, הם ידעו לחפור תעלות מים להובלת ספינות אל לב היבשת שלהם, היו להם אמצעי תחבורה משוכללים בהרבה מאלה הקיימים בימינו, באמצעותם הם היו יכולים להגיע לכל מקום בעולם שלנו וגם מחוצה לו.
  אנחנו לא היינו הראשונים לנחות על הירח (וגם לא נהיה הראשונים כשנגיע לכוכבי לכת אחרים במערכת השמש שלנו), בני אטלנטיס הקדימו אותנו ולא אתפלא אם נמצאו עקבות לכך בנחיתות השונות של חלליות "אפולו", עובדות הנסתרות מעינינו וששמורות עמוק עמוק בכספות של נאס"א או של השרות החשאי הצבאי האמריקאי.

  המדע באטלנטיס היה מפותח ביותר.
  הם מצאו פתרונות לכל המחלות, ידעו לשפר (או גם להרע) פגמים גנטיים, ידעו את סוד יצירת החיים מתוך הדומם.
  היו להם קשרים בלתי אמצעיים עם חוצנים הן מהגלאקסיה שלנו והן מגלאקסיות אחרות, מערכת קשרים שתרמה רבות להתפתחותם הן הפיזית והן הרוחנית.
  מקורות האנרגיה שהם פיתחו אפשרו להם להגיע להישגים אדירים בכל תחום שרק אפשר להעלותו על הדעת.
  עד היום למשל מה שידוע כ"משולש ברמודה" הוא השפעה של קרינה אנרגטית אדירה שנבעה מיכולתם ליצור ולהשתמש בכוחות קוסמיים אדירים במיוחד.
  למעשה לא היה ולו תחום אחד בו הם לא הצטיינו.
  במיוחד בתחום הרוחני.
  הקשרים שלהם עם הרמות הרוחניות הגבוהות היותר אפשר להם את ההבנות המעמיקות ביותר ואת החיבורים המשמעותיים ביותר עם הרוחניות הצרופה.

  לכאורה – גן עדן עלי אדמות.
  וזה בהחלט היה כך.
  לפחות בהתחלה.
  כשאני מדבר על "התחלה" במושגים האלה, הכוונה לכמה עשרות אלפי שנים בהם שגשגה אטלנטיס והתפתחה ונראה היה על פניו שהנה הם מגיעים – ויחד אתם כמובן כל היקום כולו – אל הדרך הנכונה להשגת המטרה הקוסמית – תיקון כללי וחזרה אל כור המחצבת ממנו החלה הבריאה כולה.
  אבל מאחר והתהליך התעכב והתוצאות לא היו טובות, החלה ההתדרדרות.
  לכאורה הדרך הלינארית, הישירה והנחרצת של טיפוס אל האור שלב אחרי שלב היתה אמורה להיות הדרך המועדפת.
  אבל מאחר ואנשי אטלנטיס הגיעו להבנות וגם למגעים ישירים עם מה שנמצא מעבר לממד הפיזי ומאחר וכוח המשיכה של הדברים שנחוו שם היה עז כל כך, מושך כל כך ומפתה כל כך, שהם למעשה לא היו יכולים לעמוד בפני הפיתויים האלה – פשוט "הכלי" שלהם לא היה מוכן דיו לעשייה הזאת, הם החלו לחפש דרכי קיצור: כיצד לעקוף את "המכשולים", כיצד לזרז את התהליך" כיצד לעשות "קפיצת דרך" ולהגיע אל המטרה במהירות הרבה ביותר האפשרית.
  לו היו הדרכים בהם הם נקטו לגיטימיות "וחוקיות" (חוקיות מהאספקט הקוסמי כמובן) לא היה כל רע בניסיונות לקצר את הדרך. אבל מאחר ואצה להם הדרך הם פנו לעיסוקים שנגדו את תהליכי הבריאה ובכך למעשה כרו בור לעצמם.

  אביא כמה דוגמאות.
  המיתולוגיה היוונית למשל (לא רק זו היוונית כמובן, התיאור מדויק גם לגבי מיתולוגיות אחרות) מלאה ביצורים שהם שילוב של בעלי חיים שונים ומשונים, גם בינם לבין עצמם וגם עם בני אדם.
  הגריפון למשל הוא שילוב בין נשר לאריה, בתולת הים היא שילוב בין אדם לדג, פגאסוס הוא שילוב בין נשר לסוס, קנטאור הוא שילוב בין סוס לאדם, מינוטאור הוא שילוב בין שור לאדם ועוד כהנה וכהנה יצורים רבים ומשונים.
  עד כמה שהדבר ישמע מוזר, אותם יצורים לא היו יצירי דמיון פרוע או מיתולוגיה שיצאה משליטה אלא יצורים שהתהוו בפועל, שחיו והתהלכו על פני האדמה, יצורים שנוצרו בצורה מלאכותית מתוך מטרה להגיע לשליטה מוחלטת על התורשה ועל ההתפתחות האבולוציונית כדי להגיע אל הטופ, אל היצור האולטימטיבי שיכיל בתוכו את המיטב של הכול, מתוך מטרה להגיע באמצעותו אל האיחוד המחודש של הכול כפי שהיה עוד בטרם נבראה הנפרדות ונוצר העולם.
  למותר לציין שהיצורים האלה נוצרו, נבראו, או איך שתרצו לכנות את התהליך הזה ביבשת אטלנטיס והתהלכו על אדמתה.
  לא רק שהם נוצרו מלאכותית, מדעני אטלנטיס דאגו ליצור להם גם יכולת היתרבות.
  כך שלמעשה נוצרו שם עדרים עדרים של בעלי חיים ושל בני אדם שהיו תוצרי כלאיים, בניגוד מוחלט לתהליך האבולוציוני הטבעי ובכך כמובן כניגוד מוחלט לתהליך ההתפתחות הקוסמי.
  לא רק שיצורים אלה נוצרו בניגוד להתפתחות האבולוציונית ה"נורמאלית", עצם העובדה שהם נוצרו מלאכותית, מתוך ניסויים מדעיים, גרמה לכך שהם היו למעשה נטולי נשמות.
  אינני רוצה להיכנס לעומק הנושא אבל אומר שכמות הנשמות בעולם מוגבלת.
  נשמתו המקורית של אדם הראשון התנפצה לרסיסים בירידתו מהממד הרוחני לממד הפיזי וכל רסיס כזה התנפץ אף הוא לרסיסי רסיסים ויחד אתם התנפצו לרסיסים גם כל הנשמות האחרות של היקום, הנשמות הצמחיות, החייתיות וגם הדוממות (כן… גם לדוממים יש נשמות…).
  אותה התרסקות לא היתה לאינסוף חלקיקים אלא למספר סופי שהוא אמנם גדול מאד אבל סופי בכל זאת.
  כל רסיס נשמה היה מיועד להגיע למקום המתאים לו, לחבור או לא לחבור לגוף פיזי וליצור חיים.
  אבל כאשר נוצרו יצורים מחוץ למהלך הקבוע של ההתפתחות הקוסמית, לא היו עבורם נשמות מתאימות.
  הם לא היו כלולים בתוכנית האב הקוסמית.
  יצירתם מלכתחילה היתה כמובן חציית כל הקווים האדומים הקוסמיים והיא התאפשרה מכיוון שהאדם בהיותו נברא בצלמו וכדמותו של הבורא, היה יכול לברוא על פי בחירתו החופשית כל מה שרצה, אפילו אם בריאותיו היו שגויות והרות אסון.
  במעשה ה"יצירה" הזאת הביא האדם האטלנטי את זכותו לבחירה חופשית עד לקיצוניות. הוא פעל בניגוד לכל העצות, לכל ההוראות ולכל הכללים אבל כמו שהדברים מתנהלים, שום גורם לא עצר בעדו מכיוון שעצירה כזאת היתה פוגעת בחוק הקוסמי עצמו שבעבורו נברא העולם כולו – חוק חופש הבחירה המוחלט של בני האדם.
  אני מניח שהבחירה ליצור את מה שלא היה ראוי ליצור נעשתה כדי לשמש דוגמה "מה לא לעשות".
  בניגוד קיצוני ליצירה החיובית האומרת "מה כן לעשות".
  זאת מאחר ובעולם הפיזי שלנו, אנחנו יכולים לזהות דברים רק באמצעות ניגודיהם.

  דוגמה נוספת מצויה בסיפור מגדל בבל המקראי שהוא סיפור המייצג נאמנה את הלך המחשבות האטלנטיות, את החלום האטלנטי ואת שברו.
  כוונת המעשה היתה למעשה לבנות אלטרנטיבה לבריאה. עד כדי כך הגיעו הדברים.
  האלטרנטיבה הזאת היתה אמורה להגיע רוחנית (מגדל בבל ודאי לא היה מגדל פיזי אלא רוחני) אל הרמות והספירות הרוחניות הגבוהות ביותר כדי "להשתלט" על העניינים, "לסדר" שם את מהלך הדברים על פי נוחיותם וחפצם של אלה שעשו את המעשה ובכך לכופף למעשה את היקום כולו לתכתיבים של אנשי המדע האטלנטיים שללא ספק ראו את עצמם כמחליפים ראויים של הבורא.

  עוד דוגמה נמצאת בתיאור המניפולאציות רחבות ההיקף שנערכו בכל נושא ההתפתחות האבולוציונית של האדם עצמו.
  סליל ה-DNA המקורי שאתו נולד האדם הראשון ביבשת למוריה היה בן 12 "חוטים".
  זו אגב גם הסיבה מדוע המספר 12 או כפי שהוא מכונה "תריסר" משמש עד היום כיחידת מדידה מוכרת ומקובלת והוא מופיע בכל כך הרבה אספקטים, סיפורים ותיאורים הקשורים ברוחניות או בדת ואפילו במיתוסים של אומות שונות על תהליך היווצרותם.
  מדעני אטלנטיס בניסיונותיהם להגיע אל מקורות המבנה המולקולארי הבסיסי של הגנטיקה, פירקו למעשה את הסלילים האלה לששה פריטים נפרדים ויצרו בכך סלילי DNA שכללו רק שני "חוטים" המשולבים זה בזה, מתוך מטרה לשפר את ההתקשרויות המולקולאריות ולהביא את האדם לדרגה של "אדם קדמון" – אותה דמות אדם ראשוני שנברא יחד עם ההתפצלות הראשונה מתוך האינסוף המאוחד ובכך למעשה לאפשר את החזרה הבלתי אמצעית והמהירה כברק בחזרה אל מקור הבריאה.
  אותו פיצול קיים בין בני האדם עד ימינו.
  לכולנו יש רק שני "חוטים" בסלילי ה-DNA שלנו והשינוי העתידי שיתחולל בעתיד הלא כל כך רחוק הוא חזרה לסלילי DNA בני 12 "חוטים".
  רמז למעשה הזה מצוי גם הוא בסיפור הבריאה – האדם נברא ביום השישי. שש פעמים שניים (מספר החוטים הקיימים היום לאחר "הבריאה" המחודשת) נותן כמובן 12. או במילים אחרות – זה רמז לשאיפת ההתפתחות הרוחנית של האדם ולחזרה למצבו הראשוני.
  דבר נוסף שחשוב להבין הוא שכתוצאה מה"משחקים" הגנטיים האלה ב-DNA קיימים למעשה ששה סוגים שונים של בני אדם.
  השוני הזה אינו פיזי כמובן אלא רוחני והוא מחלק את בני האדם על פי התקשרויותיהם עם ששת החלקים של מה שמכונה בקבלה "ספירת זעיר אנפין" או כפי שהוא מכונה ב"ניו-אייג" – מרכבה.
  והמרכבה הזאת על ששת חלקיה מהווה את סמל המגן דוד.
  משולש עליון הנמצא בתנועה מתמדת (מודולום פרפטום) עם המשולש התחתון וכל קבוצת בני אדם מחוברת ישירות אל אחד מששת הקצוות של הסמל הקוסמי האדיר הזה.

  דוגמה אחרונה שאביא היא הניסיונות הנרחבים שנעשו באטלנטיס ליצור חיים יש מאין.
  כלומר, לערבב בפועל ממש אדמה עם כימיקלים שונים, ליצור דמויות הומנואידיות ולהפיח בהן רוח חיים באמצעות הקרנה של אנרגיות קוסמיות רבות עוצמה.
  הד למעשים האלה נמצא הן בסיפורי "פרנקנשטיין" של הסופרת בת המאה ה-19 מרי שלי, אבל יותר מפורסם הוא סיפור "הגולם מפראג" בו נטל הרב המפורסם המכונה המהר"ל עפר, בנה דמות ושם את שם השם מתחת ללשונה של הדמות ובכך הפיח בה רוח חיים.
  יש עוד דוגמאות רבות של יצירת חיים מלאכותיים מתוך דומם, כולל מה שמכונה "תחיית מתים" בפועל ולא במשמעות מטאפורית וזה כמעט בכל תרבות, בכל דת ובכל מיתולוגיה בכל רחבי כדור הארץ.

  יש כמובן עוד דוגמאות רבות אבל אפשר בהחלט להסתפק באלה.

  עד כאן חלק ראשון. מחר אביא את החלק השני.

  ©דוד ירושלמי
  7.12.2012

 3. טכסט שגוגל תירגמה לי על מאמר שמאשר מציאתה של שתי פרמידות קריסטל שנמצאו באוקיינוס האטלנטי במשולש ברמודה שגודלן פי 3 מהפרמידות של מצריים:

  TWO GIANT UNDERWATER CRYSTAL PYRAMIDS DISCOVERED IN THE CENTER OF THE BERMUDA TRIANGLE

  http://www.endalldisease.com/two-giant-underwater-crystal-pyramids-made-of-thick-glass-found-in-the-center-of-the-bermuda-triangle/

  תרגום גרוע אז מי שרוצה לעזור בעריכה מוזמן:

  עם השימוש בסונאר, oceanographer ד"ר מאייר Verlag גילה פירמידות זכוכית ענקיות בעומק של שני אלף מטרים. השימוש בהתקנים אחרים אפשרו למדענים לקבוע כי ענקי זכוכית אלה הם גם עשוי מחומר דמוי קריסטל, והם כמעט 3 פעמים גדולות יותר מהפירמידה של ח'ופו ​​במצרים.

  ד"ר Verlag סבור כי חקירה נוספת לתוך הסודות במרכז הפירמידות יכולה לחשוף פרטים נוספים בנוגע למקרים של היעלמויות מסתוריות הקשורות למשולש ברמודה. במסיבת עיתונאים שנערכו באיי הבהאמה, המדען הציג דו"ח עם הקואורדינטות של הפירמידות המדויקת, והפך את לב שהשימוש בטכנולוגיה אינן ידועה למדע מודרני. מחקר מפורט יותר עלול להביא לתוצאות שקשה לנו לדמיין. מי יודע מה יהיה גילה על חריגות אלה מתחת למים אדריכליים – אולי משהו בעל משמעות מזעזעת.

  נבנה על קרקע – אבד במהלך משמרת הקוטב האחרונה?
  ישנם כמה חוקרים מערביים הטוענים כי הפירמידה על קרקעית הים עלולה נעשה בתחילה ביבשת, לאחר שרעידת אדמה הרסנית פגעה ושינתה את הנוף לחלוטין. מדענים אחרים טוענים כי לפני כמה מאה שנים מימיו של האזור המשולש ברמודה עשויים להיות כאחת פעילויות אבן היסוד של העם של אטלנטיס, ופירמידות על קרקעית הים יכולה להיות מחסן אספקה ​​עבורם.

  מחקר מפורט יותר לאורך הזמן ייתן תוצאות שקשה לדמיין. מדענים יעובדו כל הנתונים והגיעו למסקנה שעל פני השטח הוא חלק לחלוטין לזה להיראות כמו זכוכית או קרח. הגודל של הפירמידות הם כמעט פי שלושה בגודל של הפירמידות של ח'ופו. חדשות זה הייתה סנסציוני, ונדונה בכנס בפלורידה ואף דיווחו לעיתונים מקומיים בפלורידה .. העיתונאים להציג בו, יש לי הרבה תמונות ונתונים ממוחשבים ברזולוציה גבוהה, אשר מראים פירמידות תלת ממדיות חלקות לחלוטין, מבלי להיות מכוסים במשטח ללא פסולת או אצות או סדקים.

  פירמידת דיסקברי אתגרי תאוריה ארכאולוגית מקומי
  מבנה ענק, בתחילה זוהה על ידי רופא בשנתי ה -1960, לאחרונה אומת באופן עצמאי על ידי צוותי צלילה מצרפת וארצות הברית

  הגילוי יש התנדנד מדענים ברחבי העולם. האם הם ממהרים לחקור אותו? לא, הם נוטים יותר להתעלם ממנו בשקידה. אם נלחץ, הם באופן רשמי יהיו מצב את עצמם כמאוד ספקנים, במיוחד לאור ההשלכות הפוטנציאליות.

  הפירמידה יכולה לאשר את הטענות של חלק מהמהנדסים שפירמידות נוצרו במקור כמקורות כוח מסיבי, תומכים בטענה כי מדינת העיר העתיקה של אטלנטיס הייתה קיימת, או אפילו לספק תשובות להתרחשויות מסתוריים שנרשמו מאז המאה ה -19 באזור של האוקיינוס ​​האטלנטי לכינוי המשולש ברמודה.

 4. הסבר אודות תמונות הנושא, תרגום גוגל (גרוע, ראו הוזהרתם, אבל זה מה יש בינתיים, אם מישהו מכם ירצה לעשות הגהה יבורך) הטכסט המקורי באנגלית כאן בהמשך התגובה :

  אטלנטיס נמצא: ספינקסים ענק, פירמידות במשולש ברמודה (זוהי תמונת סונאר, שלא יטעה לתמונה בפועל של המבנה אתה יכול למצוא את התמונות בפועל בהמשך.).

  שני מדענים, פול ופאולינה Weinzweig זליצקי, עבודה מול חופי קובה ובאמצעות צוללת רובוט, אישרו כי עיר ענקית קיימת בתחתית האוקיינוס. האתר של העיר העתיקה – שכולל מספר ספינקסים ולפחות ארבע פירמידות ענקיות בתוספת מבנים אחרים – יושב להפליא בתוך boundries של משולש ברמודה האגדי.

  אטלנטיס שנמצא במשולש ברמודה

  שני מדענים, פול ופאולינה Weinzweig זליצקי, עבודה מול חופי קובה ובאמצעות צוללת רובוט, אישרו כי עיר ענקית קיימת בתחתית האוקיינוס. האתר של העיר העתיקה – שכולל מספר ספינקסים ולפחות ארבע פירמידות ענקיות בתוספת מבנים אחרים – יושב להפליא בתוך boundries של משולש ברמודה האגדי.

  על פי דו"ח של arclein של טרה טרה פורמינג, קובני סבסי פירמידה מורכב, הראיות מצביעה על העיר להיות מוצפת בו זמנית עם מים גואים והשוקע האדמה לתוך הים. זה בדיוק בקורלציה עם אגדת אטלנטיס.

  האסון ייתכן שאירע בסוף עידן הקרח האחרון. כקוטב הארקטי נמס קטסטרופלי זה גרם לרמות הים לעלות במהירות ברחבי העולם, בעיקר משפיע על חצי הכדור הצפוני. קווי החוף השתנו; הארץ אבדה; האיים (אפילו יבשות אי) נעלמו.

  Arclein מציין: "באותו זמן מנות מרומם של האמצע האטלנטי הרכס גם שככו כולל Lyonese והאיים הביתיים ומסת אדמה ברחבי האיים האזוריים. גם אם זה לא קרה, זה הייתה בשפע שקיעה גדולה מספיק

  זה היה הפיק לחץ אורתוגונלי מכריח שקיעה או למזרח או במערב. מאז הרכס בין קובה ויוקטן הוא הנקודה הטבעית של חולשה בין אגן שקיעת המפרץ ואגן השקיעה הקאריביים, זה שכך באופן טבעי עמוק. מנהל ההתקן עבור כל זה היה השינויים ההידרוסטטי הביאו על ידי שניהם המשמרת המקורית של הקרום לפני 12,900 שנים שיש לי בשם אי התאמת הפלייסטוקן וההתרוממות האיטית של מפרץ הדסון האגן הביאה על ידי הסוף של עידן הקרח. "

  משבר הטילים בקובה מפסיק מחקר

  לדברי העיתונאי לואיס פרננדז מריאנו העיר הייתה לפני עשורים הראשונים שהתגלו, אבל כל הגישה אליו הופסקה במהלך ואחרי משבר הטילים בקובה. (http://www.luismarianofernandez.com/AtlantidaEnCuba4.html) כדי להציג בשפות אחרות, השתמש בסרגל הכלים של Google Translate.

  הממשל האמריקאי גילה את המקום, כביכול, בתקופת משבר הטילים בקובה בשנתי השישים, צוללות גרעיניות שיוט במפרץ (במעמקי ים) פגשו את מבני פירמידה. הם מייד סגרו את האתר והשתלטו עליו ואת האובייקטים, על מנת שזה לא יגיע לידות של רוסים. "

  צוות המדענים של אוקיינוס ​​עמוק מומחים, ארכיאולוגים וחוקרי ימים נמצאו שרידי מבנים עתיקים 600 מטרים מתחת לים. הם אומרים שהעיר היא אטלנטיס.

  תסתכל היטב, במי muky פירמידה ענקית גלויה (http://i1260.photobucket.com/albums/ii567/riseearth/Atlantis_02.jpg)

  פירמידות וספינקסים גדולים יותר מאשר של מצרים

  ראיות לכך שאי קובה הוא השריד של תרבות אחת אדירה נתמכת על ידי תגליתו של זליצקי באי סמלים מאוד עתיקים וציורים זהים לאלו שראו במבנים מתחת למים.

  פירמידת ענק שנייה צולמה על ידי כשמ"ם (http://i1260.photobucket.com/albums/ii567/riseearth/Atlantis_01.jpg)

  באמצעות צוללות חיפושים, הם גילו מבני פירמידה ענקיים להפליא דומים ל( אבל גדול יותר מ) הפירמידות בגיזה, מצרים. הם מעריכים את פירמידות אטלנטיס בנויות באבנים במשקל של מאות רבות של טונות.

  בשיחה עם מדען על האפשרות שהחורבות הן אכן אטלנטיס, פרננדז מדווח המומחה ענה:
  "… בתרבויות יוקטן היום ייתכן כי מה שעדיין נשאר של האבוריג'ינים של המקומות האלה אולי האולמקים או תרבות מסוימת מאוד פרימיטיבית יוקטן, בחלקו הצפוני של מרכז אמריקה, מקורו על פי אותם על אי ששקע על ידי אסון טבע. האי הזה נקרא Atlanticú ".
  גם זה מתאים לסיפורים על פטירתו הפתאומית של אטלנטיס המופלא.

  Atlanticú. אטלנטיס. הילידים האבוריג'ינים עדיין לקרוא לזה כך בהיסטוריה שלהם.

  במהלך ראיון על החקירה של המגה בעיר, פרננדז ביקש להוביל מדען פאולין זליצקי על civilaztion שבנה אותו.

  "כשפורסמנו הידיעות הראשונה של ממצא זה," היא אמרה, "האוניברסיטה של ​​Veracruz הייתה מעוניינת בעבודה שלנו ואנחנו רשמנו תמונות של המבנים האלה על קרקעית הים. באופן ספציפי, במכון לאנתרופולוגיה חפירות האוניברסיטה הזמין אותי. הם עושים [מחקרים] על חלקים וחורבות של תרבות Olmec.

  האולמקים והעמים ילידים אחרים לכולם יש מורפולוגיה העיקרית המציינת את הגעתו של יבשת זו. זה אומר שמגיע מכיוונה של קובה, והיה חייב להתרחש ברעידת אדמה גדולה מאוד שבו אדמתם שקעה. מורפולוגיות עולה כי הם שייכים לשלוש משפחות שניצלו. אחת מהמשפחות אלה הגיע לחוף של Veracruz, שהם כביכול Olmec. אחרים הגיעו למרכז אמריקה ונסעו לחוף האוקיינוס ​​השקט, ומשפחות אלה יצרו את התרבות של אמריקה כפי שאנו מכירים אותו היום, כי הם מופצים בכל הידע שלהם.

  כאשר אנתרופולוגים אלה ראו תמונות מתחת למים של העיר הזאת, וראו כמה פסלי אבן, כמה סמלים וכתובות, הם הזדהו עם מוטיבים האולמקים. הם היו מאוד מופתעים. "(
  http://i1260.photobucket.com/albums/ii567/riseearth/Atlantis_06.jpg)

  האולמקים devolved מניצולי אטלנטיס, תרבות מעולה הרבה נהרסו אחורי סוף הצפת עידן הקרח. העולם עיצבו מחדש והרסה סופר ציביליזציה, במשך אלפי שנים, נזכר רק באגדה וrefernce עובר על ידי הפילוסוף אפלטון.

  אבל אטלנטיס היה אמיתי, הוא אמיתי: מדעני פול Weinzweig ופאולין זליצקי מצאו אותו.

  תמונות הסונאר של מגה מבנים על קרקעית ים (http://i1260.photobucket.com/albums/ii567/riseearth/Mega_structure.jpg)

  תמונה נוספת של מגה מבנה אטלנטיס (http://i1260.photobucket.com/albums/ii567/riseearth/inverted22.jpg)

  גביש שהתגלה בפירמידה המשולש ברמודה 2012 HD:
  https://www.youtube.com/watch?v=fMK8TRKzT84

  עיר מתחת למי OFF של קובה חלק 1:
  http://www.disclose.tv/action/viewvideo/113007/Underwater_City_Off_of_Cuba_Part_1_The_Discovery/

  עיר מתחת למי OFF של קובה חלק 2:
  http://www.disclose.tv/action/viewvideo/113008/Underwater_City_Off_of_Cuba_Part_2_An_Update/

  לפני גוגל מחקה אטלנטיס מ-Google Earth:
  https://www.youtube.com/watch?v=qtkyTxs_EE0

  גוגל מחקה אטלנטיס מ-Google Earth:
  https://www.youtube.com/watch?v=2VSldnaSOUk

  למה לכסות?
  נסה את זה בעצמך ותראה.

  לפרטים נוספים:
  http://www.riseearth.com/2012/10/atlantis-found-giant-sphinxes-pyramids.html

  http://www.abovetopsecret.com/forum/thread920705/pg1

  http://www.realistnews.net/Thread-atlantis-found-pyramids-more-in-bermuda-triangle-update

  http://www.secretsofthefed.com/atlantis-found-giant-sphinxes-pyramids-in-bermuda-triangle/

  Dailymail, אטלנטיס של בריטניה נמצא:

  הצטרפו אלינו בכתובת: Mind Unleashed

  Atlantis Found: Giant Sphinxes, Pyramids In Bermuda Triangle ( This is a sonar image, not to be mistaken for an actual photo of the structure. You can find the actual photos below.)

  Two scientists, Paul Weinzweig and Pauline Zalitzki, working off the coast of Cuba and using a robot submersible, have confirmed that a gigantic city exists at the bottom of the ocean. The site of the ancient city — that includes several sphinxes and at least four giant pyramids plus other structures — amazingly sits within the boundries of the fabled Bermuda Triangle.

  Atlantis found in Bermuda Triangle

  Two scientists, Paul Weinzweig and Pauline Zalitzki, working off the coast of Cuba and using a robot submersible, have confirmed that a gigantic city exists at the bottom of the ocean. The site of the ancient city — that includes several sphinxes and at least four giant pyramids plus other structures — amazingly sits within the boundries of the fabled Bermuda Triangle.

  According to a report by arclein of Terra Forming Terra, Cuban Subsea Pyramid Complex, the evidence points to the city being simultaneously inundated with rising waters and the land sinking into the sea. This correlates exactly with the Atlantis legend.

  The disaster may have occurred at the end of the last Ice Age. As the Arctic icecap catastrophically melted it caused sea levels to rise quickly around the world, especially affecting the Northern Hemisphere. Coast lines changed; land was lost; islands (even island continents) disappeared.

  Arclein observes: “At the time uplifted portions of the Mid Atlantic Ridge subsided also including Lyonese and the home islands and land mass around the Azores. Even if that had not happened, this subsidence was amply large enough

  This would have produced an orthogonal pressure forcing subsidence to either East or West. Since the ridge between Cuba and Yucatan is the natural point of weakness between the Gulf subsidence basin and the Caribbean subsidence basin, it naturally subsided deeply. The driver for all this was the hydrostatic changes brought about by both the original crustal shift of 12,900 years ago that I have called the Pleistocene Nonconformity and the slow uplift of the Hudson Bay Basin brought about by the ending of the Ice Age.”

  Cuban missile crisis stops research

  According to journalist Luis Mariano Fernandez the city was first discovered decades ago, but all access to it was stopped during and after the Cuban Missile Crisis. (http://www.luismarianofernandez.com/AtlantidaEnCuba4.html) To view in other languages, use the google translate tool bar.

  The U.S. government discovered the alleged place during the Cuban missile crisis in the sixties, Nuclear submarines cruising in the Gulf (in deep sea) met pyramid structures. They immediately shut down the site and took control of him and the objects, in order that it will not come to Russians hands.”

  The science team of deep ocean experts, archaeologists and oceanographers found ruins of ancient buildings 600 feet below the ocean. They say the city is Atlantis.

  Look carefully, in the muky water a giant pyramid is visible( http://i1260.photobucket.com/albums/ii567/riseearth/Atlantis_02.jpg )

  Pyramids and sphinxes bigger than Egypt’s

  Evidence that the island of Cuba is the vestige of a once mighty culture is supported by Zalitzki’s discovery on the island of extremely ancient symbols and pictograms identical to those seen on the underwater structures.

  A second giant pyramid photographed by the ROV ( http://i1260.photobucket.com/albums/ii567/riseearth/Atlantis_01.jpg )

  Using exploration submersibles, they discovered amazingly huge pyramid structures similar to (but larger than) the pyramids in Giza, Egypt. They estimate the Atlantis pyramids are constructed with stones weighing many hundreds of tons.

  Speaking with a scientist about the possibility that the ruins are indeed Atlantis, Fernandez reports the expert replied:
  “…in the Yucatan cultures today is possible that what still remains of the aborigines of those places perhaps the Olmecs or some very primitive civilization of Yucatan, the northern part of Central America—originated according to them on an island that sank by a cataclysm. This island is called Atlanticú.”
  That too fits the stories about the sudden demise of the wondrous Atlantis.

  Atlanticú. Atlantis. The aboriginal natives still call it that in their history.

  During an interview about the exploration of the mega-city, Fernandez asked lead scientist Pauline Zalitzki about the civilaztion that built it.

  “When we published the first news of this finding,” she said, “the University of Veracruz was interested in our work and we had recorded images of these structures on the seabed. Specifically, the Institute of Anthropology of the University excavations invited me. They were doing [studies] on parts and ruins of the Olmec civilization.

  The Olmecs and other native peoples all have primary morphology marking the arrival of this continent. This mean coming from the direction of Cuba, and had to occur in a very large earthquake where their land sank. Morphologies indicate that they belong to three families who were saved. One of these families came to the coast of Veracruz, which are supposedly the Olmec. Others came to Central America and traveled to the Pacific coast, and these families created the civilization of the Americas as we know it today, because they distributed all their knowledge.

  When these anthropologists saw underwater images of this city, and saw some stone monoliths, some symbol, and inscriptions, they identified with Olmec motifs. They were very surprised.” (
  http://i1260.photobucket.com/albums/ii567/riseearth/Atlantis_06.jpg )

  The Olmecs devolved from the survivors of Atlantis, a much superior culture destroyed aft the end of the Ice Age flooding. The world was reshaped and a super-civilization destroyed, remembered for millennia only in legend and a passing refernce by the philosopher Plato.

  But Atlantis was real, is real: scientists Paul Weinzweig and Pauline Zalitzki have found it.

  Sonar images of mega-structures on the seabed ( http://i1260.photobucket.com/albums/ii567/riseearth/Mega_structure.jpg )

  Another image of an Atlantean mega-structure ( http://i1260.photobucket.com/albums/ii567/riseearth/inverted22.jpg )

  http://beforeitsnews.com/alternative/2012/06/giant-crystal-pyramid-discovered-in-bermuda-triangle-2301051.html

  Crystal Pyramid Discovered In Bermuda Triangle 2012 HD:
  https://www.youtube.com/watch?v=fMK8TRKzT84

  UNDERWATER CITY OFF OF CUBA PART 1:
  http://www.disclose.tv/action/viewvideo/113007/Underwater_City_Off_of_Cuba_Part_1_The_Discovery/

  UNDERWATER CITY OFF OF CUBA PART 2:
  http://www.disclose.tv/action/viewvideo/113008/Underwater_City_Off_of_Cuba_Part_2_An_Update/

  Before Google erased Atlantis from Google Earth:
  https://www.youtube.com/watch?v=qtkyTxs_EE0

  Google erased Atlantis from Google Earth:
  https://www.youtube.com/watch?v=2VSldnaSOUk

  Why the cover up?
  Try it out yourself and see.

  Read More:
  http://www.riseearth.com/2012/10/atlantis-found-giant-sphinxes-pyramids.html

  http://projectavalon.net/forum4/showthread.php?54701-Atlantis-Found-Giant-Sphinxes-Pyramids-In-Bermuda-Triangle

  http://www.abovetopsecret.com/forum/thread920705/pg1

  http://www.realistnews.net/Thread-atlantis-found-pyramids-more-in-bermuda-triangle-update

  http://www.secretsofthefed.com/atlantis-found-giant-sphinxes-pyramids-in-bermuda-triangle/

  Dailymail, Britain's Atlantis Found:
  http://www.dailymail.co.uk/sciencetech/article-2167731/Britains-Atlantis-North-sea–huge-undersea-kingdom-swamped-tsunami-5-500-years-ago.html#ixzz1zYTOZeX0

  Join us at: The Mind Unleashed

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *