אנשי האוויר

אנשי האוויר הם מי שבחרו לתת להבנה גבוהה להוביל את הבחירות שלהם, חווים את התנסויות החיים כצופן לפיענוח,לא זזים בלי להבין לחשוב ולחשב ( מתמטיקה ) לתכנן לאן ובעיקר –למה  . יסוד האוויר הוא ההבנה ההולכת ומתרחבת בתודעתנו שיש הרבה מעבר למה שאנחנו רואים שומעים ונוגעים בחושים החיצוניים. כולנו כבר יודעים שמחשבה יוצרת מציאות , אבל מניין מגיעות המחשבות? הילד הפנימי =הנשמה שחיה בגופנו, יודעים את הסיבה הגבוהה שלשמה אנחנו כאן, ואתם? עכשיו הזמן לתקשר דרך חיבור לחושים הפנימיים , להקשיב לקולו של הילד הפנימי ולהבין למה דברים קורים כמו שהם קורים. סוף מעשה במחשבה תחילה זה מה שתראו רשום על מפתחות תודעתם.

יסוד האוויר- קחו נשימה

אנשי אוויר  ניזונים ממידע באוויר:   אוטוסטרדת המידע באוויר הפתוח- תודעה רשתית

ברמה המדעית
אוויר מורכב מתנודות של רטט שמעניקות לכל גאומטריה/נוסחה כמות של מידע בנוגע לנושא שלה.
הקטע הוא שהמדע מבין הכל הפוך מהדרך שבה אני רואה את הדברים . הם קוראים לאוויר הכוח החלש  ולמים הכוח החזק. איזה עולם הפוך… לך תבין… אני לא מבינה.
הפיזיקה המודרנית מונה ארבעה כוחות יסוד : כוח הכבידה(אדמה) הכוח האלקטרו-מגנטי (אש) הכוח הגרעיני החזק (מים) הכוח הגרעיני החלש(אוויר): 
*

ילדי האוויר  מונעים מתוך חיבור לעולמם הפנימי ולתודעה הגבוהה. הם אלו שיכולים שעות לבהות בנקודה ,עד שיבינו את משמעות ומהות קיומה .הם מתבוננים על החיים  מ מבט על  ולכן יש להם יכולת ראייה רחבה. האינטרנט הוא הכלי האווירי באמצעותו הם בוחרים לתקשר עם העולם. הם שאוהבים לחשוב ולחשב,לתכנן ולתכנת  מערכות מידע, לארגן את המחשבות ולעשות סדר במילים, להתכנס בעולמם הפנימי העשיר ולהתרכז בפיתוח והתפתחות. הם מבינים מהר, מחשבה עצמאית, יכולות סינון ידע גבוהות שמאפשרות להם להתמקצע רק במה שמדוייק עבורם לצורך מימוש התסריט שעליו חתמו. הם לא יבזבזו אנרגיה על לעשות דברים  רק בגלל שאמרו להם ש"ככה צריך/מקובל/נכון", הם לא יכניסו לעצמם לראש ידע מיותר שלא מקדם את ההתפתחות שלהם. רבים מאובחנים ב אוטיזם  /בעלי הפרעות PDD /אספרגר וכ"ו.. חשוב להבין שזו לא מחלה או תסמונת בעייתית שצריך לטפל בה. זוהי איכות מזוקקת שיש לילדים האלו לנתק עצמם מהשפעות הסביבה, לתקשר עם עצמם בעצמם, דרך החושים הפנימיים ישירות לתודעה הגבוהה, ללא צורך בקבלת אישורים חברתיים וניהול תקשורת נורמטיבית עם אנשים אחרים. לא מזיז להם מה חושבים עליהם, כי הם יודעים שהם אלו שמזיזים את עצמם-בכוח התודעה.

לא רק לילדי PDD יש צרכים מיוחדים. לכולנו יש ילד פנימי שמחכה שנתחבר אליו,אליה- לנשמה שחיה בו, בנו… הקשיבו לקול הפנימי הזה שלו, שלכם.

ילדי העידן החדש נולדו build in עם תכני ותדרי התודעה החדשה .זו יוצאת מצ'אקרת הגרון ונצרבת באמצעות חוש השמע. לכן, כל כך קל לילדים לקלוט מידע באמצעות המדיה הוירטואלית . קצב ועוצמת המידעים המועברים באינטרנט הוא גבוה בהרבה מזה שהעין יכולה לקרוא בספר והיד יכולה לכתוב במחברת. אין זה מקרה שילדים רבים כל כך מתוייגים כבעלי הפרעת קשב וריכוז. הם פשוט לא אמורים להתרכז בחומר הלימוד המיושן שאיננו רלוונטי להתפתחות שלהם.  הם כאן כדי ללמד אותנו, כדי להוביל אותנו לעידן חדש. הם כאן כדי להיות חוקרי וממציאי העתיד.

משחקים באוויר , it's play time – קבוצת פייסבוק של משחקים באוויר – שעשועי תודעה

סיפור חייו של מיסטר בין

אנשי אוויר לוקחים את החיים בקלילות ואוהבים לעשות צחוק כי הם מבינים שהחיים זה רק משחק. הילד הפנימי תמיד צוחק, כולו אוויר. יסוד האוויר הוא זה שאחראי על הדיוק , על הולוגרמת השיפוט העצמי ולכן אנשי אוויר הם פרפקציוניסטים ברובם ותמיד חשים שהם יכולים לשפר ולדייק יותר, כפי שאומר מיסטר בין בסרטון: " אני תמיד מרגיש שאני יכול לעשות יותר טוב".  אחד האתגרים של אנשי אוויר הוא הגמגום שהוא תוצר הפער בין מהירות המחשבה שלהם (אוויר) בין היכולת המוגבלת שלהם לבטא עצמם בתקשורת בינאישית (מים) . סיפורו של מיסטר בין הוא כזה ..

אנשי אוויר אוהבים להבין למה

 החיים בעולם הזה הם מעבדת ניסוי אנושית שמטרתה לבחון תיאוריה רוחנית של חיבורי היסודות בפרקטיקה הארצית החומרית. שום דבר לא עובד לכם? נסו להבין למה. מידעי תודעת העל מנגישים לנו מאגר מידע חוץ בריאתי שמסביר למה דברים קורים כמו שהם קורים . נותנים לנו כלים לנהל את הבחירות שלנו ביעילות (אש) ותבונה (אוויר) כדי שנוכל לחבר (מים) בין התיאוריה לפרקטיקה וליצור מציאות גשמית (אדמה) שתתהווה כמו שאנחנו רוצים ומתכננים .
*

theory

דפי הפייסבוק בהן נולדה הקהילה:

אנשי האוויר – דף קהילה   –  – מרחב שבו אני מטמיעה תכנים שחשוב לי להפיץ, אפשר לראות ולהגיב. רואים את הפירסומים שלכם אבל רק בצד ובקטן

אנשי האוויר – קבוצה פעילה – מרחב לשיתוף שווה לכולם – כל אחד יכול לפרסם כל דבר

כל נשימה לנשמה היא בעצם סימול אנרגטי  של גיאומטריה

תוצאת תמונה עבור ‪breath in gif‬‏

*

הבדל בין חוכמה ותבונה 

אנשי אוויר שמכוונים לחומר עוסקים יותר ברכישת ידע= חוכמה
אנשי אוויר שמכוונים לרוח – עוסקים יותר בפיתוח תבונה

דוד פסיג – איש אוויר 

*

מדינת היהודים – בענן 

מדינת היהודים נועדה להיות באוויר ולא מוגבלת בגבולות שטח אדמה ארצי: כשנהיה שם ונעשה את מה שבחרנו ונבחרנו לעשות- נוכל להיות בכל מקום : בשטחים,באוסטרליה, בעמק הסיליקון או בהונולולו, זה לא משנה.
נראה לכם הגיוני שבן אנוש ירצה לישון באוויר? איך דבר כזה יכול על הדעת? איזה בר דעת יניח ראשו לנוח באוויר? אז זהו: שזה בלתי הגיוני בעליל. ההגיון נכנס רק למקום שבו חלל ריק , כשאין חיבור אמיתי לאוויר: להבנה ותיקשור עם הילד הפנימי: הוא הבמאי שחתם על התסריט הנשמתי. כשהחיבור הזה לא קיים ואין בנו ידיעה בהירה מה מדוייק לנו- לשם נכנסים הפחדים וההגיון הארצי. 
(מה שרואים בתמונה יותר סביר שהם אנשי אש עם אוויר גבוה כי אנשי אש אוהבים לקחת סיכונים ולהתנסות באתגרים קיצוניים)
ממליצה להעמיק את ההבנה מה ה הבדל בין תבונה וחוכמה : בין שימוש חכם בהגיון ארצי ובין חיבור תבוני למידע פנימי
*
 *

אחד ממאה החכמים בעולם: הישראלי שמחזיק באיי.קיו גבוה בהרבה מאלברט איינשטיין

cloud artBe air or be square!

 

 

 

פענוח חידות אתגר מחשבתיות

אנשי אוויר אוהבים לחשוב ולחשב , לפתור אתגרים מחשבתיים  ולפינח חידות . הם אנשי התוכן התכנון והתוכנה: מזהים את הקוד לפי מספרים, צורות גיאומטריות ואלגוריתמים ומבינים שהכל זה מתמטיקה

אנשי אוויר אוהבים אתגרים מחשבתיים ופענוח חידות. נראה אתכם מחשבים את קוד המנעול הזה

מחלות רוח

מחלה היא חוסר איזון אנרגטי. בעידן הישן רוב המחלות היו פיזיות – פגיעה בגוף החומר (אדמה) או רגשיות- נפשיות (מים) . בעידן החדש יש מחלות רוח (אוויר) שמוציאות אותנו מדעתנו וגורמות לנו לאבד את הדעת 

לעוף באוויר

עופו על זה 

 

פראנה – איך חיים מהאוויר

בועות אוויר

*משחק נהדר עם בועות אוויר

 

*

הפוסט הזה כאן מרכז אליו את כל הסטטוסים שהעלייתי בדפי הפייסבוק לדורותיו… (עלה לאוויר ב 9/4/2013) . מוזמנים לגלגל בתגובות ולעקוב ( הראשון שמופיע בתגובות  הוא האחרון שהעלייתי)

296 תגובות בנושא “אנשי האוויר”

 1. קריאה אנרגטית לנוודי אוויר : נוכחותנו במידברן נדרשת , מוזמנים להצטרף לצוות נוודים כשפי אוויר . במידברן 2017

  מהות נוודות כשפות אוויר במידברן
  http://tinyurl.com/qjcvael

  קורא וצוות האוואטר מלקטים כשפי אוויר חדשים
  https://vimeo.com/118699276

  צפייה בפרק המלא : 28 בסדרת האגדה של קורה:
  http://nick.walla.co.il/?w=//2782402

  מה זה אומר להיות נוודים במידברן ?
  http://midburn.org/he-rangers/

  עידכון הערכות מחלקת נוודיים לקראת מידברן 2017
  http://us10.campaign-archive1.com/?u=3f8ec1281392eb91e8431b845&id=171621599e

  קבוצת מידברנרים מדברים תודעה
  https://www.facebook.com/groups/664377953693349/?fref=ts

  מהות הילד הפנימי= מחנה תודעה : מי שרוצה להצטרף לצוות המחנה מוזמן לקרוא את כללי המשחק ואם מתחבר לכם – הירשמו
  http://tinyurl.com/ht5gdtq

  מידע על מידברן למי שלא מכיר: תיעוד מידברן האחרון 2016:
  https://www.shinuytodaati.co.il/2016/05/30/%D7%9E%D7%99%D7%93%D7%91%D7%A8%D7%9F-2016-%D7%90%D7%91%D7%A8%D7%90%D7%9B%D7%93%D7%91%D7%A8%D7%90/

 2. חדרי המיון בקומה בביה"ח בילינסון מעוצבים כך שמעל כל מיטה יש חלון לשמיים המאירים. איזה נפלא זה כשחולה יכול להפנות מבטו מעלה ולראות את האור ולהבין מה הסיבה שלשמה בחר במחלה כדרך לריפוי . (לא, אני לא חולה ולא בקומה …)

 3. ניסוי מעבדתי מדליק ממחיש מה קורה כשגז מסויים (לא זוכרת איזה בדיוק) יותר כבד מאוויר. לדעתכם המדען הזה הוא איש אש או איש אוויר? ואולי אם הוא מתעסק עם חומרים במעבדת פיזיקה אז הוא אדמה בכלל?

  https://www.youtube.com/watch?v=iQWtZd8jM3g

 4. לפעמים באמצע החיים קורה לנו ארוע שמחייב אותנו לעצור ולחשב מסלול מחדש . יש ארועים מלמדים ויש שמאתגרים אותנו. תודעת העל מנגישה לנו מאגר מידע שמבהיר את ההבדל בין הארועים השונים , מסבירה לנו למה אנחנו מזמנים לעצמנו בעצמנו את כל מערך ההתנסויות שאנו חווים , כדי שנפסיק להתנהל כמו מפגרים שלא מבינים למה דברים קורים כמו שהם קורים, שנפתח את הראש ונתחיל לחשוב מה הסיבה, מה השיעור שאנחנו נדרשים ללמוד, מה תכלית קיומנו ואיך לממש את ייעודנו ,שנדע את עצמנו בעצמנו, שנבין מניין באנו ולאן אנחנו הולכים, שנפנים שיש תוכנית גבוהה ושההתפתחות שלנו תורמת לא רק לנו אלא מעלה את תדרי התודעה הכוללת בכל הבריאה.

  https://www.youtube.com/watch?v=Tft_TFeWe8g

 5. "מה שחיבוק יכול לעשות" -הרוח היא זו שבחרה להיכנס חזרה לגוף כששמעה את המחשבות של ההורים שדיברו עם הילד כאילו ברור להם שהוא חי. מה שחיבוק יכול לעשות או מה כוחן של מחשבות/רצונות/מגע של אהבה=הבנה.

  https://www.youtube.com/watch?v=xgzOUz-tolI

 6. דרך יעילה להעביר חשמל דרך האוויר: הטענה אלחוטית בעזרת גלי קול

  דרך יעילה להעביר חשמל דרך האוויר הטענה אלחוטית. איור: shutterstock ב-2011, כשהייתה דוקטורנטית לפַּלֵאוֹ-ביולוגיה באוניברסיטת פנסילבניה, מצאה את עצמה מרדית'
  HAYADAN.ORG.IL

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *