טיוטה: קריאה אנרגטית – דרוש עורך וידאו לפרוייקט לילדים

הטקסט בפוסט הזה נכתב כהגיגים. הוא עלה לאוויר בתאריך 13 במרץ 2013 ללא הסבר תודעתי מדויק. הטקסט המצ"ב נכתב כטיוטה ללא פירוט הבנות ,אלא תיעוד מידע ראשוני גולמי בלבד. אין לראות בו פוסט ככל הפוסטים .

שימו לב , שימו לב: זוהי קריאה אנרגטית לכל הנשמות הטובות שיודעות שמדוייק להן לעזור לילדים לממש את האיכויות שלהם.

אנחנו זקוקים לעזרתכם- לעזור לי לעזור להם לעזור לעצמם בעצמם. זה יעזור גם לכם כשתבחרו להבין שנתינה וקבלה הם אחד!

 

 

 

 

ילדי העידן החדש. מצלמים, עורכיםדקות, מבצעים, מתסרטים בפחות משתי  דקות

אני יוצרת אתר חדש שמיועד לילדים- במה עבורם להשמיע קולם. מרחב וירטואלי שמאפשר לילדים את הנגישות לכלים טכנולוגיים כדי שיוכלו לעוף עם היצירתיות שלהם: הזדמנות עבורם ללמוד וללמד אחד את השני, לשתף ולהשתתף ביצירה של עולם חדש. לא פחות. בכל תחומי החיים. מעיין אוניברסיטה  שבה הילדים לומדים את עצמם בעצמם ומעשירים אחד את השני . הם לא צריכים אותנו שנלמד אותם תפיסות שבי מיושנות שפג תוקפן. הם כן צריכים שניתן להם כלים טכנולוגיים ואמון באיכויות שלהם. כאן אתם נכנסים לתמונה:

תדרי התודעה החדשים יוצאים מצ'אקרת הגרון – בדיבור/שירה ונצרבים באמצעות חוש השמע. לכן, עליי להנגיש את המידע לילדים באמצעות מדיה ויזואלית-מוזיקלית ולא באמצעות טכסטים כתובים  המחייבים קריאה/כתיבה – אלו כלים איטיים של העידן הישן. בקיצור – כדי לשדרג אותם אני צריכה לשדרג את עצמי , לכן:

דרושים ילדים בכל גיל בעלי עניין ללמוד וללמד מיומנויות עריכת וידאו ומוזיקה.

(גם המבוגרים שבניכם שמחוברים לילד הפנימי שלהם)

אני יודעת שנועדתי לפלס דרך לילדים להשמיע קולם וקיבלתי מימון אנרגטי שנחתם מראש לממש את המשימה . מה שטרם גיליתי זה איך להפוך את ההבנה הזו לחומר גשמי שאוכל באמצעותו לשלם עבור עזרה מקצועית בכסף. מה שעוד אני יודעת זה שכסף הוא רק סוג אחד של אנרגיה  , אבל לא היחיד עבורי לקבל את העזרה

לכן, אני שולחת קריאה למי שרוצה ויכול לתרום לקידום המימוש הזה באחת מהדרכים הבאות:

1. עורכי וידיאו/אודיו מקצועיים שיש להם ציוד עריכה מתקדם שכבר עובדים שנים בתחום ונשמתם כמהה לתת מעצמם ערך מוסף למען מטרה עם מהות ומשמעות, מעבר לשגרת עבודתם הרגילה ובהתנדבות. (לא מתחייבת נוכחות פיזית בבית שינוי תודעתי ברחובות. יש מספיק כלים לתקשר וירטואלית מכל מקום בעולם)

2. צעירים בעלי כישורים מוזיקליים דיגיטליים וויזואליים גבוהים ושליטה במיומנויות מחשב אשר עדיין בראשית דרכם המקצועית בתחום ויש להם עניין להשקיע זמן ביצירה שתפתח את מימושם העצמי המקצועי: כאלו שעצם הפרסום באתר בעל תפוצה רחבה  – הקרדיט שיפורסם בסוף כל סרטון,משמעותי עבורם ואינם תלויים בכסף כפרנסה. לאתר שינוי תודעתי יש אלפי כניסות בחודש רק באופן אורגני, ותפוצת אתר הילדים תהיה גדולה בהרבה.

3. ילדים/נוער בעלי עניין בעריכת וידיאו והפקה מוזיקלית , שרוצים לנסות ולהתנסות בתחום,אשר מעוניינים להיות חלק בתהליך למידה משותף

4. מי שיכול ורוצה לתרום תרומה – תמורה כספית – בביטקוין, שתממן תמיכה טכנית בתשלום,מוזמן להעביר ביטקוין לפי ההנחיות בקישור בתפריט בראש כל דף באתר שינוי תודעתי . מעבר האנרגיה באמצעות המטבע הוירטואלי ביטקוין תורמת לא רק לנו באופן אישי אלא מקדמת שינוי תודעתי כולל – מעודדת להרחיב את מעגל המשתמשים בקהילה הישראלית והגלובלית. ממליצה להיכנס ולקרוא למי שלא מכיר – ההיכרות עם ביטקוין כמערכת המתנהלת בקוד פתוח, היא מודל שלפיו תפעל כל האנושות בעידן החדש. זה מרגש ומסקרן ועובד מדהים לדעתי. האנרגיה לא נאגרת בארנק. אני מקבלת ונותנת. חליפין במייטבו. בלי עמלות, בלי תווך,חופשי,פתוח,יעיל.גאוני.

5. אנא הפיצו את הפוסט הזה במחוזותיכם , אם לא אתם – אולי חברייכם ברשת הוירטואלית ישמחו להיענות לקריאה , אם רק תגיע אליהם…

מי שיבחר לעזור בהתנדבות עכשיו , יזכה לא רק לקרדיט בסרטוני האתר  אלא יוכל להציע שירותיו בתשלום כתמיכה טכנית מקצועית עבור גולשים באתר שיבחרו להיעזר בה. יש לציין שכל השירותים באתר יינתנו  לילדים חינם וחופשי, כולל ייעוץ טכני  (האופציה לתשלום תהיה נגישה עבור מי שירצה להתמקצע ברמות גבוהות יותר באופן פרטי)

עוד מבהירה: מי שאחראי על יצירת ותחזוקת האתר זו אני. רק אני. אין שום גוף שמממן או שותף לתוכנית עסקית כולשהיא

6. אנשי עסקים ומשווקים ברשת -מי מכם שמבין בעסקים ורוצה לעזור לי להבין איך לעשות שהעסק הזה יקיים את עצמו – תבורכו. לא זקוקה לעצות. זקוקה למי שמוכן לתרום מזמנו כדי לעזור לי ליישם אותן בתכלס.

כדי לקבל יותר פרטים על המשימות הדרושות , פנו אליי בפרטי מי שרלוונטי עבורו/ה

 

אני עובדת עם תוכנת proshow '  – גם מי שלא מכיר מקצועי אבל רוצה, ממש רוצה ללמוד ולהתנסות – הולך!

 

תודה

תודה

תודה

 

לסיום, כדי שתדעו שגם קיבלתם משהו , הנה מה שלי יש לתת : הבנה:

איך לבקש כדי שיתממש  

*

נעמה וייס טוהר, מלווה תהליכי שינוי

מנחת לימודי תודעת העל וירטואליים

אתר שינוי תודעתי https://www.shinuytodaati.co.il/

בית שינוי תודעתי, קו ייעוץ טלפוני ווירטואלי 052-4670045

naamamenew@gmail.com נייד 052-4670045

 

 

 

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *