טלפתיה תקשור עם המחשבות

.Transfer People's Thoughts חיבור מחשבתי בין 3 מוחות

חוקרים חיברו 3 מוחות של 3 אנשים לרשת אחת כך שיכלו להעביר בניהם מחשבות וליצור איטראקציה של מעבר מידע

Washington Research Team Developed BrainNet To Transfer People's Thoughts

Scientists just connected three people's brains together so they can mentally share thoughts

Posted by NowThis Future on Thursday, October 4, 2018

אחד מאותם ילדעים  שרואים מעבר לנגלה לעין

Telepathic” Genius Child Tested By Scientist

 

Mentalist Lior Suchard  ליאור שוסארד – מנטליסט שמשפיע תודעתית על מחשבות של מאות אנשים

 

 

 

 

 

Keith Barry: Brain magic

 

המחשבות- קוראות אותי.

המילים כותבות אותי. התפקידים בתסריט שבחרתי לשחק- בוראים את היותי, הוויתי
הטכסטים שנרקמים בהינף מכחול- צובעים את הציור שאני מציירת- מייצרת איתו את תמונת המציאות שאני ממציאה ממוחי הקודח.
אש להבה מתלהבת, משתלהבת, לוהבת , מעלה את המילים לעולם הרוח, שם הן עפות להן באי סדר, עד שמתהווה סדר חדש, ואז- אז אני מוציאה אותן מהכוח לפועל- נותנת להן כוח להתממש, במשפטים שאני מחברת, בהבנות שאני מדייקת.

 Brain-to-Brain Communication in Humans Could Soon Become a Reality

אפריל 2012:  אני נדהמת לגלות בעצמי איכות חדשה: אני לא רק קוראת מחשבות של אנשים אחרים אלא הן קוראות אותי. איך שעוברת לי מחשבה בראש, היא מתורגמת מיידית להבנה  והופ-צץ לי מול הפנים התרגום  המעשי הארצי כבמטה קסם. מניחה שהמילים שלי נשמעות הזויות משהו, אבל נשבעת לכם שזה אמיתי לגמרי וזה קורה לי בכל מקום ובזמן,בתדירות הולכת וגדלה.

אני עומדת מול דוכן הפירות בסופר ושואלת עצמי בלי מילים " מה כדאי? תפוחים אדומים או ירוקים? "  והופה, לא עוברת שניה, ובתי שואלת אותי" אמא, מה כדאי? תפוחים אדומים או ירוקים?"

אני מבחינה בנורה הצהובה של מד הדלק באוטו  ועוברת לי מחשבה בראש " וואי,רק שלא ייגמר לי עכשיו הדלק " אני יודעת שלמילים יש כוח לברוא מציאות , אז אני אפילו לא מעיזה לומר את המילים בקול, אבל הן שומעות גם בלי שאגיד. אני מנסה לגרש את המחשבה ולזמן מייד מחשבה חיובית: "אל תחשבי על זה"  , אבל האנרגיה כבר עברה ותוך שניה, שניה בחיי, האוטו נעצר. אני מוצאת עצמי עם הילדים באוטו באמצע כביש איילון. נגמר הדלק.

אני מסיימת לפנות את הארוחה  בבית משפחת חברים ועוברת לי מחשבה בראש:"בא לי משהו מתוק". שניה , בחיי שניה, חברה ניגשת ונותנת לי דבלה ביד.  אני נדהמת מהקטע ואז היא מגדילה לעשות ומוציאה מהמחבוא בארון גבוה במטבח חבילת שוקולד. איך? איך היא ידעה שכשאני חשבתי על משהו מתוק התכוונתי לשוקולד ולא לדבלה? והכל עניין של שניות.

שלושת הדוגמאות האלו הם רק קומץ מזערי מתדירות ההתרחשויות האלו בחיי . ככל שתודעתי מתרחבת אני נפתחת לתקשור ברמות הזויות.  זה מגניב. זה מרגש אותי לחשוב מה יקרה כשלכולם זה ייפתח.

אני לא אצטרך לחשוב איך לנסח בקשה לאדם עם קודים חברתיים של נימוס שמעולם לא התחברתי אליהם. אני פשוט צריכה לחשוב על משהו, והופה- הוא שם, מול הפנים שלי, כבמטה קסם.

אנשים יבינו אחד את השני בלי המגבלה של חוסר ההבנות הנגרמות משימוש בקודים של תקשורת צבועה שאפיינה את העידן הישן. זה נגמר. (טוב, זה רק מתחיל להיגמר… ייקח עוד זמן… אבל היי: אם לי זה קורה , זה יכול לקרות לכל אחד מכם.

המלצה על ספר ילדים: נונה קוראת מחשבות 

ממחיש יפה את השיעור הזה: "נונה קוראת מחשבות" / אורית גידלי

לנונה יש מכשיר קסמים שמאפשר לה לדעת מה אנשים חושבים באמת.  אגב, גם הדרך בה הספר הזה הגיע אליי היתה בזימון ישיר ומהיר:

קראתי מייל שסיפר על הצגת ילדים שבה מסופר הסיפור, חשבתי שזה מעניין אז הלכתי לספרייה לחפש את הספר להשאלה כדי לקרוא לילדיי. לא היה להם את הספר. חשבתי אולי לקנות אבל מטעמי מגבלת תקציב כספי ירדתי מזה. אחרי שעתיים  אנחנו בביקור בבית חברים והאמא  המארחת מספרת לי על ספר נהדר שהם השאילו מהספרייה היום, חדש לגמרי, הם הראשונים שהשאילו אותו. "את חייבת לקרוא" אומרת לי האמא ההיא. אני יודעת…

סרטון פרסומת לחברת אבטחת מידע בבנקים

"מתקשר" שמציג עצמו כקורא מחשבות ומגלה לאנשים פרטים מדוייקים מקורותם, חושף את סוד מקורות הידע שלו:חדר מחשבים עם צוות האקרים שפרצו למאגר המידע של הבנק. משעשע… היום הטכנולוגיה המתקדמת יכולה להשיג עלינו כל פרט כמעט, חוץ מדבר אחד: היא לא יכולה לשלוט לנו במחשבות. למעשה, היא כן יכולה, אבל רק אם ניתן לה. ברגע שנבחר להוציא משהו מהתודעה שלנו- אף פרסומת,טובה ככל שתהיה ,לא תוכל לשלוט לנו על המחשבות.
זהו כעת סוף עידן מערכות ההסתרה. כולם יכולים לדעת הכל על כולם. אנרגיות האש והאוויר של העידן החדש מביאות איתן שקיפות ברמות שקשה להעלות בדעת כאפשרית. דעת זו משתנה כעת להבנה שעלינו לקחת 100% אחריות על התכנים שאנחנו מכניסים למוחנו.
פירסומות לא תוכלנה לשלוט בתודעה של אנשים שיבחרו לשלוט בתודעה שלהם בעצמם.
ברגע שתחליט , בעזרת חיבור לחושים הפנימיים, מה נכנס ומה לא נכנס לך לתודעה,זה יהדהד למציאות הגשמית. המוח שלך מקבל הוראות מהילד הפנימי ואם הוא יעביר הוראה להתעלם מפרסומות שמנסות לשכנע אותך לקנות מוצר שאינך באמת זקוק לו לקיום הייעוד שלך,המידע הזה יהפוך להיות לא רלוונטי.
בקיצור- במקום לתת לפירסומות לגרום לכם לסטות מהתסריט, תדייקו את מה אתם כן רוצים שייכנס לתודעה שלכם ,ותנו לו מקום ואנרגיה- שיגדל

Amazing mind reader reveals his 'gift'

 

sight = סרטון נחמד שממחיש איך תיראה התקשורת בעתיד: שילוב בין טכנולוגיה מתקדמת וקריאת מחשבות. תפאורת הרקע-מים

 

ישויות טלפתיות

The Return of Telepathic Civilization 5.12

חוזה ארגולס מייסד עמותת "חוק הזמן " המושתת על לוח השנה של המאיה , זהו לוח שנה פרקטלי מדוייק ומסונכרן עם הבריאה ללא התחלה וללא סוף , הסרט מסביר בעזרת נוסחאות מתמטיות ותקשור שהישויות הזרות הם אנחנו בעצם המחשבות שלנו שמהדהדות ביקום . ברגע שנעלה את המודעות שלנו נהיה גם אנחנו פתחוים לקבל את המידע שנמצא בספקטרום הרחב שכרגע אנו קולטים רק חלק ממנו .

 

19/10/2015

זה שאני קוראת מחשבות של אחרים זה כבר מוכר לי מזמן. המחשבות קוראות אותי האמת כי אני זו שכותבת אותן, אבל מה שחדש לי זה לקבל הד חוזר מדוייק להפליא מאנשים שקוראים אותי. הבוקר יצאתי לדרכי כהרגלי בטרמפים לפגישה עם אחד הילדעים האוואטרים שמלמד אותי קונגפו. הנהג דתי עם ציציות אז לא צנוע לדבר עם אשה וכאלו אבל אחרי כמה דקות שתיקה הוא שואל: "את הולכת לתרגל איזה טאיצי או קונגפו או משהו?" איך? איך הוא ידע? שום דבר במראה שלי לא הסגיר את תוכניותיי ומי שמכיר אותי יודע שאני לא נראיית כמו לוחמת מיומנת המיוחד. (בלשון המעטה ובשיא הצניעות אגדיל ואתוודה שאני רק בתחילת הדרך שמאתגרת אותי – חיבורי אדמה ) . אני לרוב לבושה עם בד כותנה רפוי ונראיית די רוחניקית. אז מה גרם לאיש הזה לדעת לקרוא אותי מדוייק כל כך? כאילו "סתם" איש דתי שלא מתעסק בשום דבר שקשור לרוחניות ותקשור. אז איך??? זה משהו בתדר שהדהדתי…זו אני ששידרתי לו את המחשבות- שתלתי אותן בתודעתו . הוא סיפר ששמע שיש כל מני סוגים של שיטות לחימה ושאל איזה סוג אני עושה.איזה סוג? מממ.. לא באמת ידעתי איזה סוג קונגפו זה אבל עניתי בבטחון: את הסוג של של האוואטר  .
*
הלאה, בהמשך דרכי באותו יום:
*
טרמפ הבא שאסף אותי בדרך לפגישת האימון , היה גבר תימני חקלאי שמגדל פרחים במושב, איש אדמה. תחזיקו חזק, זה מה שהבחור הזה אומר לי: (כאילו משמיע את התקליט הקבוע שלי: כל מה שאני אומרת תמיד לאנשים חוזר אליי כהד , ומהמקום הכי לא צפוי: איש אדמה שמדבר אליי אוויר פסגות) מעשה שהיה כך היה:
איך שאני נכנסת לשבת הוא שואל אותי אם נשארו לו שערות באוזן (מחזיק ביד את המכונת גילוח שלו , מבקש שאבדוק גם את האוזן השניה, כי בדר"כ הוא מפספס כמה שערות בגילוח) איזה הזוי , מה? בדיוק כמוני. איש אמיתי. הוא לא מכיר אותי ומבקש שאבדוק אם יש לו שערות באוזן. חחח.. אני כבר לא לבד כאן… אנחנו דור שלם של אנשים אמיתיים . "כנות" הוא אומר, ונתינה. זה המפתח להכל. לתת כי אתה יודע שזה מה שאתה צריך לעשות- רק טוב.
-"נכון, אתה צודק. נפלא לשמוע ממך את המילים האלו. תודה לך .
– "דברי, ספרי משהו גם את. מה את עושה?"
– אני… אני מלמדת תודעה"
– אני לא מבין כלום בתודעה, אני חקלאי פשוט, אבל אני יודע שהאמת מתגלה כשאתה עושה טוב.
– אם כך , אתה יודע הכל.
– מה את חושבת שזה סתם ככה שנשלחתי אלייך? הכל מלמעלה. הכל כתוב .
– נראה לי שאני צריכה לרדת כאן במחלף הזה..
– לא , לא כאן, במחלף הבא. (מאיפה הוא יודע לאן אני צריכה? )
-לא בטוחה, תראה הנה השלט של הכוון שאני צריכה.
– לא, תאמיני לי, אני יודע , את חייבת ללמוד לתת אמון באנשים (וואלה, איך הבן אדם הזה קלט את עקב אכילס שלי, קרא אותי כמו ספר פתוח)
בפניה הבאה הוא עולה על המחלף וממשיך ישר.
-רגע, שמע, לא נעים לי שתעשה סיבוב עבורי במיוחד, אתה הרי צריך לכוון השני…אני ארד כאן, זה בסדר
-נראה לך שאני אתן לך לרדת כאן? הרי נשלחתי כדי להביא אותך. מה הכתובת?
-שניה, אחפש בוויז איך מגיעים
-לא צריך הוא אומר, בשביל מה יש אנשים טובים? פותח את החלון ושואל את הנהג ברמזור. הבחור עונה לו אבל בטון קצת מהסס . עזבי הוא אומר לי, אני יודע איפה זה. הוא מתעלם מההנחיות של הנהג השני ואומר לי שלא צריך וויז, עזבי, אני כבר מביא אותך בול למקום.
וכך היה.

אח, אוהבת את העידן החדש הזה , איך הכל בתואם לתוכנית הגבוהה.

4 תגובות בנושא “טלפתיה תקשור עם המחשבות”

 1. היי אני דיי בטוחה שגם לי יש את היכולת הזו אך לצערי הרב המחשבות שלי הן שליליות וזה נובע מהפחדים שלי והחוסר ביטחון שלי. אז כשאני לדוגמא נמצאת עם חברים או משפחה זה מקשה עליהם. עליי אגב זה מאוד מקל אני כאילו מקבלת אישור וסיבה לחוסר ביטחון שלי. אני תמיד אבל תוהה אם זה פייר כלפיהם כי אני לא בטוחה אם המחשבות שאני קוראת הם אמיתיים באדם שמולי או שאני שתלתי אותם? אציין גם שהכל קורא בטלפתיה אף פעם לא הגעתי למצב של דיבור רק יכולתי לראות בעניים של האדם שמולי שאני צודקת. אני גם משחררת מחשבות שכולם שונאים אותי כי אני נראת טוב ומהפחד שלי והחוסר ביטחון (התמידי) אני חושבת שיעשו לי דברים נוראיים. בבקשה, אשמח לעצה או אמירה מרגיעה בקשר לזה. תודה!!

  1. הי.
   אינני נוהגת לתת עצות משום שבהבנה שלי – מה שנכון עבורי איננו נכון עבורך. לכל אחד מאיתנו יש תסריט שונה עם מימון אנרגטי שונה, איכוית ומגבלות שונות, הכל שונה
   גם לא אוכל לעזור לך להרגיש יותר טוב כי אין לי שליטה על הרגשות שלך. הם שלך ובאחריותך המלאה ללמוד לשלוט בהם ולא לתת לחרדות והפחדים לנהל אותך.
   מה שכן אני יכולה לתת זו הבנה:
   כל דבר: כל עשייה מחשבה הרגשה, כל בחירה שעושים ממקום של פחד- מוטב לא לעשותה כלל. אם אין בטחון בדרך, הדבר הכי נבון לעשות הוא לא ללכת לשום מקום. לעצור את כל העשייה הארצית עם החומר במציאות הגשמית ולבחון עם המצפן הפנימי לאן את באמת רוצה ללכת מהי האמת שאת רוצה שתוביל אותך? לאן? ובעיקר – למה, לחשב מסלול מחדש לפי הוויז הפנימי

 2. מיה שלום
  כדי שתהליך בריאה ימומש לא מספיק לרצות, כי הרצון- האש הרבה פעמים גורמת לנו לסטות מהתסריט המדוייק שלנו. צריך קודם לדייק את ההבנה ולבדוק אם יש התנגדויות לתהליך בסביבה שלך, זה גם מעכב
  אשמח להסביר לך איך עושים תהליך בריאה, אבל היד שלי כואבת להקליד . אני בתהליך מעבר מכתיבה לדיבור. אם תספק אותך תשובה כללית : את מוזמנת לאחד מהשיעורים הוירטואליים. תתקשרי ותתאמי איתי מתי מתקיים השיעור הבא. אם מדובר בליווי אישי- גם זה אפשרי בשמחה. כנסי לדף ליווי תהליכי שינוי ותחליטי מה מתאים לך

  אהבה
  נעמה

 3. יש בחור אחד שאני ממש דלוקה אליו, כשאני עוצמת את העיניים וחושבת אליו אני ממש יכולה להרגיש את זה קורה, שזה חייב לקרות, וואני לא מצליחה להפסיק לחשוב אליו.
  למרות שבמציאות אין ביננו כלום ואני גם לא יכולה לעשות כלום בקשר לזה כי זה מסובך ומורכב ברמה המשפחתית- תעסוקתית הכי הרבה שיכול להיות. המורכבות היא גם בצד שלו, אני אפילו לא יודעת אם הוא בענין שלי אבל יודעת שגם לו אסור להתחיל איתי ולכן אם במקרה יש לו מחשבות אלי הוא בטח מנסה לשנות אותם
  שאלתי היא: האם הוא חושב אלי באותה צורה כמו שאני חושבת אליו רק בזכות הטלפטיה?
  אני מבקשת מהיקום כל הזמן לזמן לנו סיטואציה שתעזור לנו לדלג מעל הגשרים ולהפיל את החומות, אבל חוץ משירים שאומרים- שהתאהבות הזאת היא אמיתית , היקום לא עזור ליצור נס- סיטואציה שתחבר אותנו
  מה עושים?

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *