רשת G5

איך נדע מהי האמת באמת? אז, זהו… שלא נדע… עד שנבחר מהי האמת שלנו, זו שנגלית רק לעיני רוחנו, זו שאנו מאמינים שנכונה לנו יותר מכל חוות דעת מקצועית, יהא המומחה ידוע שם/מפורסם או בעל תארים/בר סמכא והכרה‐הוקרה פורמלית ככל שיהיה.
גם מדע הוא סוג של דת, אני יותר בעניין של דעת. מהי האמת שמלווה את הווייתכם?

ומה יעלה בגורלנו אם נבין שגם תיאוריות הקונספירציות הן חלק מהתוכנית הגבוהה הכוללת

ממשלת הצללים מתכננת שליטה מוחית בין השאר באמצעות טכנולוגיות חדשניות כמו רשת 5G

*

תקשורת 5ג'י ועמודי תאורת רחוב – סיימון ינוביץ

אג'נדה 21 – מיוחד: חברת האילומינטי לשעבר חושף את שורשי האגודה

דור 5 וערים חכמות. ככה מזמינים פיצה בעידן 5G

זו הדרך להילחם : לא בכוח אלא במוח

The Hebrew University of Jerusalem has discovered in a recent investigation that human skin acts as a type of receptor for 5G radiation, drawing it in like an antenna.

האם הקרינה החזקה טובה לגופנו ? וודאי שלא .היא מטגנת לנו את המוח .  האם באפשרותנו לשנות את מגמת השינויים ? לא . מוטב שנשלים איתה : הסוף למערכות ההסתרה  בקרוב כל הרשויות הממסדיות ידעו עלינו הכל . הכל .  אם לא דרך רשת 5G אז דרך טכנולוגיות אחרות שיושתלו בגופנו

זה אמיתי? באמת ממשלת הצללים מתכננת שליטה מוחית במסת ההמון באמצעות הטכנולגיה הזו ואחרות שכבר קיימות כאן מזמן ? כן ! כולל השתלת ציפים תת עוריים והעברת מידע דרך כפיית חיסונים ? כן. האם יש ביכלתנו לשנות את מגמת השינויים? לא.

איך לא ? הרי תודעת העל עצמם מסרו שאנחנו חיים ברובד בחירה חופשית, אז מה העניין ? אנחנו יכולים לשנות מה שנרצה, לא ככה ? אז זהו … שלא בדיוק… נוכל לשנות רק את מתי איפה כמה ואיך נגיב לשינויים , שם- כאן בממלכת האדמה זו הרשות הנתונה ( הלוגרמת זכות ) אבל לגבי ה "מה" ( הולוגרמת חובה ) הכל כבר חתום וכתוב וצפוי מראש עוד מלפני שנולדנו‐ נועדנו

כל אדם בר דעת צריך לשאול את עצמו כמה שאלות – שי דן און

פריסת הדור החמישי בסלולר: איך ישפיעו האנטנות על הבריאות שלנו?

רועי צזנה משתף מה דעתו על רשת G5הונספירציה שהתגלתה כאמיתית

עושים לנו המון רעש עם קורונה וקורונה, ביבי וגנץ, הסחות דעת מכאן ועד להודעה חדשה.
ומה קורה בינתיים? – צחי סלוצקי

בשקט בשקט ומתחת לאף דוחפים לנו טונות של אנטנות סלולריות מהדור החמישי (5G). כולם יושבים בבית בסגר, וזו הזדמנות לעשות התקנה סיטונאית בלי שאף אחד יפצה פה ויצפצף.

מה עושות האנטנות האלה? הקרינה שלהן גורמת לציפורים ליפול מתות מהשמיים (תועד בישראל במקומות שונים), לפרות להשתגע ולבני אדם – לפחות – לפתח כאב ראש, אם לא סרטן. מדובר בקרינה חזקה מאות מונים לעומת הדור השלישי והרביעי.

המטרה היא ליצור 'ערים חכמות' ולתת כלי בידי כל משטר בעולם לשלוט בקהלי מפגינים – את זה אמרה ר"מ הולנד בראיון לפני חודש וחצי. לאנטנות האלה יש יכולת לשגר קרינה חזקה כלפי מפגין ספציפי – והן משולבות בטכנולוגיה לזיהוי פנים. אפשר מייד לדעת הכל על כל אחד מהמפגינים בציבור מסוים, ולפעול נגדו באופן פרטני.

מחטף! מכניסים את כל הציבור הביתה ובשקט-בשקט מתקינים את האנטנות, כדי שברגע שמישהו ילחץ על מתג ההפעלה – הופס! כל הארץ (וגם ארצות אחרות בעולם) מחוברת. נכון – כמו בעיר הסינית הידועה וואהן. כמו בצפון איטליה. כמו בדיאמונד פרינסס (הטכנולוגיה הותקנה שם גם כן).

והטריק? כן, הציבור יכול להתנגד. אבל ידעתם מה הדדליין? שלושים במרץ. בדיוק. רק הערב ומחר אפשר עוד להתנגד. זה הזמן לנקוט עמדה. עדיין יש חריץ צר של הזדמנות (אולי!) למנוע את הגזרה הזאת (אם זה לא ייעשה בכל מקרה ותוך דריסת האינטרס הציבורי).

שליטה מוחית – בינה מלאכותית

השפעת G5 על הגוף הפיזי

הזיהום האלקטרומגנטי כמעט בלתי-מוחש אך בהחלט מוכחש.
בימים אלה מועלים ברשת טיעונים הקושרים את הדור הבא של התקשורת הסלולרית, G5 עם התפרצות וירוס הקורונה. אינני יודע מה בדיוק נעשה בווהאן ואיך זה קשור לקורונה, אך ברור לי שתקשורת ה- G5 היא רק השלב האחרון בשרשרת של זיהומים אלקטרומגנטים הנוצרים ע"י תעשיית התקשורת העולמית אל תוך האטמוספירה של הפלנטה זה למעלה ממאה שנה מבלי שמישהו ייתן על כך את הדעת או את הדין.
גוף האדם, כמו כל מערכת אורגנית, הוא מערכת חשמלית מאוד מורכבת ומתוחכמת. ראשית, האטומים בנויים מחלקיקים המוחזקים יחד בכוחות חשמליים; האטומים יוצרים מולקולות, קטנות וגדולות, בכוחות חשמליים; וגם הכוחות המדביקים יחד מולקולות ויוצרות את התאים ואברי הגוף הינם חשמליים. לא רק המבנה הוא חשמלי – כל התהליכים הפיזיולוגיים – תהליכים עצביים, חילוף החומרים בתאים, וכיו"ב – כולם תהליכים חשמליים.
לדוגמא, בדיקות אאג, אקג, אמג מודדות כדבר שבשגרה העברת אותות חשמליים באיברים שונים בגוף, ובאירוע של דום לב נותנים הלם חשמלי כדי לעורר את הלב.
בפרט, הגוף מהווה אנטנה. המשמעות היא שכל קרינה אלקטרומגנטית נקלטת ע"י הגוף, ממש כמו שאנטנת הרדיו קולטת את שידורי הרדיו. למי שמטיל בכך ספק, זוהי עובדה מדעית מוכחת – מוזמן לגעת באצבעו באחד ההדקים של אוסצילוסקופ (מכשיר שמראה תנודות חשמליות) ויוכל לראות מייד, עם כיול מתאים של סקלת האוסצילוסקופ, איך הויברציות של השידורים הנקלטים ע"י גופו מרצדות על המסך.
הזיהום האלקטרומגנטי החל לפני למעלה מ-100 שנה, בתחילת המאה ה-20, עם המצאת הרדיו, וכך החלה האטמוספירה שלנו להתמלא בשידורים מסוגים שונים, שהיום כוללים רדיו, טלויזיה, מכ"מ (רדאר), תקשורת צבאית ואזרחית, תקשורת סלולרית ומערכות איכון. כל סוגי השידורים האלה הינם קרינה אלקטרומגנטית בתחום תדירויות הידוע כתדירויות רדיו (Frequencies Radio) בקיצור RF שידורי רדיו, כידוע, משודרים באמצעות אנטנות ונקלטים באמצעות אנטנות. היום, בפרט עם התפתחות התקשורת הסלולרית, יש אנטנות המוציאות קרינת RF כמעט בכל פינה, ואם לא די בכך, אז גם החלל מלא חלליות המשדרות ללא הפסק לכדור הארץ, בין השאר כדי לתת בכל מקום שירותי איכון (GPS) מדוע זה זיהום? משום שלמרות כל מאמצי תעשיית ההיי-טק להכחיש זאת, קרינת ה-RF אינה טבעית לאדם ובכלל לעולם האורגני, אבל היא משפיעה עלינו, ולא לטובה. טענת הכיסוי של תעשיית ההיי-טק היא שבוצעו הרבה מחקרים לבדוק אם קרינה זו מסרטנת, אבל לא נמצאו ממצאים חותכים, וכל עוד פועלים לפי התקנים הקיימים אז אין סיבה לחשש. אולם הבעיה בקרינת ה-RF אינה אם היא מסרטנת או לא, אלא בהיבט שונה לגמרי : כאמור, שידורי רדיו נקלטים ע"י אנטנות, כך שגופנו משמש כל הזמן, ללא הרף, כאנטנה לכל שידורי ה-RF בסביבה שלנו, ומגיב לכולם בלית ברירה.
מה הגוף קולט? כאמור – תשדורות רדיו, טלוויזיה, תקשורת צבאית ואזרחית, תקשורת סלולרית. כל מה שיש. כל קרינת RF שבסביבה. בחיי השגרה איננו מבחינים בכך, כיוון שההשפעה היא במנות זעירות, מצטברת, התרגלנו, ואיננו שמים לב איך הקרינה מתערבת בתהליכים הפיזיולוגיים הטבעיים שלנו. למעשה, אין לנו למה להשוות, כי כולנו חשופים לה באותה המידה, ואנחנו לא מכירים איך זה לחיות ללא השפעת הקרינה הזו.

סרטון שהשיקו במשרד התקשורת הופץ ביוטיוב שבוע שעבר, וכמו שתראו כמה קל היה להם להראות את כל "הטוב" ולא להתייחס לרע שבדבר. ועוד טוענים בסרטון בכזו גאווה שזה "הולך לשפר את איכות חיינו."
עכשיו כל מי שירצה לברר על דור חמישי יתקל בסרטון "המדהים" הזה שבוודאי יעבוד על חלק מהאזרחים הנאיבים במדינה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *