טיוטה: אילן מאסק

הטקסט בפוסט הזה נכתב כהגיגים. הוא עלה לאוויר בתאריך 8 באוקטובר 2018 ללא הסבר תודעתי מדויק. הטקסט המצ"ב נכתב כטיוטה ללא פירוט הבנות ,אלא תיעוד מידע ראשוני גולמי בלבד. אין לראות בו פוסט ככל הפוסטים .

האדם שהמציא את פייפאל PayPal, יצר את מכוניות טסלה, והטיס חללית לחלל, מתכנן ליצור "SolarCities" ופיתח מכוניות שיהפכו את הכסף עבורך כאשר אתה לא משתמש בהם, יש רעיון מבריק אחר.

אלון מאסק מתכנן להשיק 4,000 לוויינים במסלול נמוך כדי לתת גישה חופשית לאינטרנט ברחבי העולם. חברת המיליארדר, SpaceX, חשפה את המסגרת הראשונית של התוכנית בינואר, כשהבקשה הרשמית הוגשה לוועדת התקשורת הפדרלית בשבוע שעבר.

אינטרנט חופשי

 THIS IS HOW THE GENIUS ELON MUSK WILL GIVE FREE WIFI TO THE ENTIRE PLANET

 

איך אני אוהבת את אילן מאסק. בסרטון הזה הוא נשאל ע"י עובדת בחברה שלו טסלה מה האסטרטגיה שלו להבטיח בהירות מחשבתית ובריאות ברמת החיים האישיים שלו גם כשהוא עובד כל כך קשה. הוא מסביר שכשאתה עושה משהו שאתה אוהב באמת ומאמין בו אז מאד קל וכייף לעבוד קשה. ההתרגשות מהמימוש מעצימה , מניעה אותך- נותנת לך כוח לקום בבוקר ולבוא לעבודה. תודעת העל מסבירה לנו שמי שחי את תסריט החיים שלו מקבל הנאה והנעה מעצם מימוש ייעודו ולא הולך לחפש ריגושים מסרטים אחרים. ממליצה להקשיב למשפט החשוב שדגמתי עבורכם מהתיקשור : תודעת העל – ריגושים מהתסריט
https://www.youtube.com/watch?v=kqsgSEhEyNA&list=PLM4K8wAIAWny-aJYsf4JBxcIAPbZvmqRd&index=6&t=1s

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *