טיוטה: די

הטקסט בפוסט הזה נכתב כהגיגים. הוא עלה לאוויר בתאריך 1 באוגוסט 2018 ללא הסבר תודעתי מדויק. הטקסט המצ"ב נכתב כטיוטה ללא פירוט הבנות ,אלא תיעוד מידע ראשוני גולמי בלבד. אין לראות בו פוסט ככל הפוסטים .
די !!! פשוט דיייייייייי. מאד פשוט !!! כעת העת  לפשוט מעלינו את האזיקים שכובלים אותנו בכלא תודעתי  לחשוב שאפשר להמשיך ככה עוד. אי אפשר !!! זהו. זה הסוף. סוף כל  סוף. את הנהלת הכלא אנחנו לא יכולים לשנות אבל את המחשבות והתודעה שלנו כן !!!  שום דבר לא מונע מאיתנו להבין שאנחנו חופשיים לקחת לידינו את השליטה שויתרנו עליה לנציגי ציבור שלא מייצגים אותנו. אנחנו הציבור, זה בידיים שלנו לשים סוף לעסק הזה.  מוסדות המדינה הן עסק כושל חייב לפשוט רגל במיידי. סוגרים ת'ים . לכו הביתה . אה..אופס.. הים? היבשה?  זה הבית שלכם? לא , זה לא . הגוף הוא הבית לנשמה וכשהגוף לא מתנהל בתואם לתסריט  שהנשמה בחרה חתמה והתחייבה לממש , אז הוא מתכלה ומת. אל תפחדו פחד מוות – למות זה לא סוף העולם. סתומרת – זה כן… רק אחרי שמשחררים את העבר ומאבדים את הדעת , אפשר לקבל דעת חדשה . אז יהיה קצת כאוס, כן, אבל מתוכו יתהווה סדר עולמי חדש   מסונכרן להפליא בתואם לתוכנית הגבוהה . הכל כתוב וחתום מראש אנחנו רק נדרשים לשחק  לפי התסריט ונקבל את כל המימון  האנרגטי והתמיכה  שנצטרך. עלינו לתת אמון במהות  שלשמה אנחנו כאן ולא לתת לחרדות של החרדים לנהל אותנו. די. חלאס. 
סוף למסגרות החשיבה וההתנהלות ששולטות בתודעה האנושית  ומנהלות את התקציב האנרגטי שלנו כאילו היה שלהם. די לגזענות , די להפלייה על רקע מגדרי, די לשחיטות, די לכפייה הדתית . פשוט די !!!

די לגזענות 

גזענות  . אתם מבינים את גודל הסטייה של העם הייהודי מהייעוד שלו? עם שנרדף אלפי שנים בשל שנאת אומות העולם שהתייחסו אליו בגזענות , תראו אותנו איך אנחנו מתייחסים לעצמנו. בושה לעם שמאפשר למסגרות דת ומדינה שמרניות להגדיר בגדרות שחוסמות ומעכבות את מימוש הסיבה שלשמה בחרנו ונבחרנו להית כאן. העם הייהודי-הייעודי  הוא לאום,לא דת . הגיע הזמן להשתחרר מכלא תודעתי שאנחנו כולאים עצמנו באזיקים עם סוהרים חרדים שחרדים משינוי . איפה אנחנו ואיפה אור לגויים. המדינה חייבת להיכחד יחד עם כל המערכות שמנהלות אותה.קריסת מערכות כללית  .העסק הזה שקורא לעצמו מדינה ומנהל אותנו את האנרגיה שלנו . זה עסק כושל והוא 

חרם עסקי על כל החברות כמו יקבי ברקן שמפלות אוכלוסיות על רקע גזענות : דת/צבע/נטייה מינית .

חייבים לשים סוף לעסק הזה. הגיע הזמן להראות להם שאנחנו רוב העם . שיפשטו את הרגל יחד עם כל החרדים שיפשטו יד בקרוב במהרה בימינו אמן , כי אין להם יותר מימון אנרגטי שיממן את החרדות שלהם . מי ייתן והם יקרסו יחד עם כל המערכות שמעכבות את ההתפתחות ומשמרות את העבר במקום להתקדם למחר. מי ייתן? אז זהו – שאף אחד לא ייתן לנו אם לא ניקח אחריות ונגרום לזה לקרות .

חוק הלאום: "גזענות, אפליה, הדרה והדתה  פרופ' מרדכי קרמניצר בכה בשידור והודה: "אני מתבייש שכך מגדירים את המדינה שלי, החוק הזה לא יכול להישאר על כנו"

די לאפלייה על רקע מגדרי 

מהפכת הלהטבים – הקהילה הגאה 

די לשחיטות 

מהפכת אסדות הגז 

משרד האנרגיה ישקיע 7 מיליון שקל בקמפיין שיתקוף את המתנגדים למתווה הגז

טפו. לא על שטייניץ , הוא עושה את העבודה שלו מצויין אלא עלינו – האנשים , העם , שלא קמים והופכים כאן כאן כל השולחנות וסוגרים את העסק הזה שקורא לעצמו מדינה ומנהל אותנו את האנרגיה שלנו . זה עסק כושל והוא חייב לפשוט רגל במיידי. סוגרים ת'ים. לכו הביתה . אה..אופס.. זה הבית שלכם? לא , זה לא . הגוף הוא הבית לנשמה וכשהגוף לא מתנהל בתואם לתסריט שהנשמה בחרה חתמה והתחייבה לממש , אז הוא מתכלה 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *