אונס

אונס משובץ בתסריט הנשמתי גם של האנס וגם של הנאנסת. למה? המטרה תמיד אחת ומשותפת לכולם : התפתחות. יש בהתנסות הקיצונית הזו שיעור ששני הצדדים לא היו יכולים ללמוד בשום דרך אחרת: לעבד  תובנות ממערכת יחסים של שולט-נשלט מגלגולים קודמים

למרות מה שנראה לעין במציאות הארצית, לפעמים דווקא הנשלט מפותח יותר תודעתית, משום שכבר סיים בגילגולים קודמים את שיעוריו בנושא שליטה ונשמתו ירדה לעולם כדי להשלים חוויית נשלטות.

מי אני מה אני ?   אנחנו זה לא הגוף שלנו. גם אם עברנו חווית אונס פיזית או תודעתית היא לא הופכת אותנו לקורבן נצחי .

יש לנו יכולת להתעלות מעל חוויית הגוף הארצית ולהבין ברוח איך להתנהל בחומר- בתבונה. אם נשכיל ללמוד את השיעור שההתנסות הזו באה ללמד אותנו , נוכל להתקדם לשלב ההתפתחותי הבא – גבוה יותר , שמאפשר לנו לראות מ מבט על  את עצמנו כהוויה רוחנית שאיננה כבולה להתניות הגוף הפיזי אלא היא המכתיבה את הבחירות והעשייה שלנו בעולם הארצי.

מאה נשות רוח מצהירות: "ההתיימרות לשחרר את האשה ולהגן עליה מציבה אותה במעמד של קורבן נצחי וחסר אונים, כמו בימי ציד המכשפות. "אשה עלולה לחוות בחייה תקריות הקשורות בגופה, אבל אלה לא בהכרח צריכות לפגוע בכבודה, וקשות ככל שיהיו, לא הופכות אותה לקורבן נצחי. אי אפשר לצמצם אותנו רק לגוף שלנו. את החופש הפנימי שלנו אי אפשר לחלל, ויחד עמו מגיעה גם אחריות ומגיעים הסיכונים".

תרבות אונס

גל מון ציפורי: אין שום קשר בין אונס לבין מ.יניות. אני חוזרת: אונס לא קשור בהכרח במעורבות של איברים אינטימיים. אונס במובן המ.יני הוא *סימפטום*.תחנה סופית וקיצונית (ואיומה מאוד) של תרבות אונס שלמה. מתישהו המילה "אונס" הפכה מאוד מזוהה עם אקט "מ.יני" בכפייה
אבל במקור למילה אונס יש מובן רחב הרבה יותר: לאנוס= להכריח, לכפות, לשלוט.
אונס= פלישה, כפייה, שימוש בכוח על מי שרוצה להתנגד אך לא יכול,
ניצול לרעה, שליטה, שימוש באחר לצרכיי מבלי לראות אותו/את צרכיו.

הלילה התעוררתי מחלום שבו חוויתי עצמי נאנסת.

16/1/18 – חלום העיר אותי והאיר לי הבנה מה הסיבה שכתבתי את הפוסט על אונס
*
לפני שכולכם ממהרים לשלול ולזלזל ש "חלום על אונס זה לא כמו להיאנס פיזית", אסביר: העולם הזה שאנחנו חיים בו הוא חלום. אשליית המטריקס. חלומות  שנגלים לנו בלילה אחרי שנרדמים- הם הם העולם האמיתי. משמע- שמה שחוויתי היה אמיתי . הכי אמיתי. למרות שלכאורה לא התרחש בגופי הפיזי לפי מה שאני זוכרת במודעותי הארצית. (לכאורה , משום שהוא כן התרחש בעולם חלופי  שבחרתי לא לזכור, עד הלילה)
*
חוויות שקשה לנו להשלים עם קיומן, אנחנו מוצאים החוצה מהמיינד המודע והן נשארות בתת מודע . המידע הזה עולה בחלום משום שבחרתי לא להתמודד איתו במודעות הארצית.
*
בזמן חלימה, הילד הפנימי– שהוא החלק התודעתי של הנשמה שחיה בנו, יוצא מהגוף ועולה לספריות במישורים הגבוהים בבריאה להוריד לנו מידע שיתרום להתפתחותנו. מה שאנחנו מסוגלים להכיל ובשלים להתמודד איתו- אנחנו זוכרים ומה שלא -נשאר שם במאגר המידע בעולם האמיתי, מחכה לרגע שנבחר להתמודד עם האמת.
*
ובחלומי…
*
אמרתי לדוד שאני מכירה מהמשפחה איזו הבנה תודעתית שחשבתי שתייטיב איתו. (זה דוד שאני זוכרת בתור ילדה שתמיד היה מלטף ברכות ועדינות כזו את ראשי או מנשק במצח. לא אהבתי את המגע הזה. חשבתי שהוא סוטה. גם ידעתי שהוא נוהג לבלות ערום בחוף נודיסטים אז שמרתי מרחק והקפדתי לא לשדר אף פעם שהמגע שלו נעים לי, כי הוא לא היה כזה). בחזרה לחלום > הוא הודה לי מאד ואמר תודה ושאני ממש טובה בהבנות. "אני יודעת" אמרתי עם האגו שלי והתיישבתי על המיטה שלי והתמתחתי בשיא הגאווה, כמה שהייתי מרוצה מעצמי.. כזו אני… אשה – ילדה שחושבת שהיא יודעת הכל… ואז הוא הגיח מהחושך- לא הבחנתי בו, ורכן מעלי ודחף את ראשו בין רגליי והתחיל ללקק אותי (היו לי טייץ למזלי כך שלא חדר לגופי עם לשונו). ניסיתי לצעוק אבל לא יצא לי קול. רציתי להדוף אותו אבל ידיי קפאו ולא הבנתי למה אני פאקיננג לא מוחצת לו את הראש בין הרגליים ומעיפה אותו משם. לא עשיתי את זה.
*
התעוררתי ולא הבנתי איך זה יכול להיות. את נעמה החזקה – הסופרוומן השאקלית שלא מפחדת מכלום, הזזת הרים, הפכת עולמות,התעליית על אתגרים לא אנושיים, על טבעיים, את אוואטר,מתת ונולדת מחדש אחרי שעברת בין ייקומים מקבילים, את הג'ברית שאף גבר לא יכול עליה. זו אני? זו לא אני ! הכי קשה היה שלא יכולתי להשמיע קולי. עבורי לא להיות מסוגלת להשמיע קול זה… זה הכל. אבל היי- אני לא רק ראיתי אותי בסיטואציה הזו בעיני רוחי. אני ממש חוויתי את זה בכל תא בגופי- את הקיפאון הזה שמנע ממני לעצור את הסרט הרע הזה .
*
הוא באמת רע? איך מידע שנשלח אלי מהעולם האמיתי יכול להיות רע לי ? לקחתי נשימה ובחרתי להבין במקום לכאוב: הוא לא יכול להיות רע. הוא חייב להיות טוב ונועד להייטיב איתי. נועד להזכיר לי חוויית נשלטות שחוויתי בהיסטוריה הקוסמית שלי בגלגולים קודמים
*
סימנים כמו המסר שקיבלתי בחלום הלילה נשלחים אלינו כל הזמן כדי להאיר לנו הבנה בדרך שנועדה לפתח אותנו – לעזור לנו להתפתח , ללמוד שיעורים שלא היינו יכולים  ללמוד אילולא החוויה המטלטלת הזו. לרוב אנחנו בוחרים לא לראות את הסימנים האלו , מתעלמים מהם , כי הם מפחידים מדי או מוזרים והזויים מדי או כואבים מדי. אף אחד לא רוצה לחוות עצמו חסר שליטה וקפוא בלי יכולת להגן על עצמו.
*
התעוררתי מהחלום וישר העלייתי את הסיפור וההבנות לאוויר: הורדתי את המחשבות למחשב, אצבעותיי הכתיבו לי את תמליל התסריט שאני עצמי לא רציתי לדעת על קיומו- עד הלילה. וכך העלייתי אותן חזרה למעלה – לתעד את המסקנות – התובנות שלי בספריות הגבוהות. תודעת העל היא המחשב המרכזי של הבריאה . המחשב הזה אוסף את הנתונים שיצרתי במעבדת הניסויים כאן בכדה"א , מעבד אותם ומחשב גלי הסתברויות ומנגיש את המידע אח"כ כדי שרבים יוכלו להבין.
*
אחרי שהבנתי , אין צורך שאחווה את האונס הפיזי, כי כבר למדתי את השיעור שנדרשתי ללמוד גם בלעדיו.(זה כמו שאנחנו בוחרים לחלות במחלה שתהה תמרור אזהרה- נורה אדומה מהבהבת ותאיר לנו הבנה איפה אנחנו בחוסר איזון אנרגטי כדי שנלמד וניישר את הסטייה)
*
תודה תודעה
אהבנה, נעמה

*

טל קרן כץ מודה למי שאנס אותה כי בזכות ההתנסות הקשה הבינה איך לקחת אחריות על גופה וחייה ,ממקום של שליטה ולא של קורבן 

Thordis Elva and Tom Stranger: Our story of rape and reconciliation

סיפורה של נאנסת שעברה מקורבנות ללמוד וללמד איך עושים אהבה. היא בחרה לדבר להקשיב ולהבין את עצמה ואת מי שאנס אותה. יחד הם מעלים הצגה על אותה במת משחק כדי להעביר מסר: אפשר להבין " בלי שום קשר להאם הוא ראוי לסליחה שלי, אני ראויה לשלום פנימי".

 

אלימות פיזית, רצח, אונס – חתומים בתסריט

 

אשה/נערה, את לא חייבת להיות קורבן מסכן שפגעו בו, את יכולה לבחור לקחת אחריות ולהבין  שאת שווה רוצה יכולה  , להבין שהנשמה שלך היא שבחרה את ההתנסות בחוויית האונס. למה שתבחרי בדבר מזעזע כזה שיקרה לך מבחירה חופשית (לא מודעת כמובן) ? כדי ללמוד שיעור ולהתפתח ממנו. כשתביני את השיעור ברמה התודעתית- לא תצטרכי יותר לחוות את ההתנסות הפיזית. את הבחירה הזו עשית מזמן מבלי שהיית מודעת לה , עוד לפני שנולדת לחיים בגוף פיזי. את כאן כדי להבין למה.

לירי בר "ידע זה כוח" / פואטרי סלאם נוער

נערה שחשבה שידע זה כוח והבינה שזה לא…כשהיא מוצאת עצמה נאנסת ברחוב חשוך. אז איפה כן טמון הכוח שלנו? מה כן יכול להבטיח שלנו זה לא יקרה? התשובות לדעתי אינן באדמה אלא באוויר : לא בידע והגיון ארצי, לא בכוח הפיזי , לא בגז פלפל, ובטח שלא בחוקים שאמורים להאשים את האנס ולזכות את הקורבן. כי איזו מן זכות זו? למה שמישהיא תבחר להיאנס? הרי זה סותר כל הגיון. או .. אז כאן אסביר: ההגיון נכנס לתודעתנו כשיש חלל ריק של מידע שהילד הפנימי שלנו לא יודע לתת לנו תשובות מספריות הידע הגבוהות. הילד הפנימי  הוא החלק של הנשמה, הוא הבמאי שחתם על התסריט שהנשמה שלנו בחרה לחוות כאן כדי ללמוד ולהתפתח, גם משיעורים מאתגרים כמו אונס. שיעורים שלא היתה יכולה ללמוד בדרך אחרת בגלגולים קודמים .

 

יש גם סיבה גבוהה למה אנשים בוחרים לאנוס, כי גם זה לא הגיוני בעליל. הסיבות האלו בלתי נתפסות ובוודאי שלא מקובלות בשום קנה מידה אנושי לפי תחושת המוסר והצדק הארצי ולא תואמות ערכים חברתיים בסיסיים ביחסי אנוש ומעוררות את זעמנו, נוגעות בנו בנקודות רגשיות כואבות. אז למה זה פאקינג קורה בכל זאת ???

לשחרר כעסים ולעבד כאב רגשי(מים) זה חשוב והכרחי לצורך המשך חוויית חיים "נורמלית" אבל כדי למנוע מהשיעורים האלו לחזור שוב ושוב, נדרשת הבנה(אוויר)

WANNA HAVE SEX? סרטון הדרכה : איך נראיית הסכמה

 

נשים שרוצות להתמודד עם אתגר ההבנה הקשה הזה ולא להישאר רק במקום שמאשים את הפוגע, מוזמנות לי- צור קשר. ואשמח ללוות אתכן. המילה אשמה לא תורמת לכלום. לא אשמה של הפוגע ולא אשמה שלך כנפגעת. את המציאות שעברת לא תוכלי לשנות, אבל את התודעה שלך כן, וכשזו תשתנה, גם מציאות החיים שלך תתאים עצמה לנקודת ההתפתחות הגבוהה יותר שתהיי בה.  פרטים  על תהליך הליווי, כאן:  ליווי תהליכי שינוי תודעתי 

המידע שאני מנגישה מתאים למי שעברו עם עצמם כבר תהליכי מודעות אישית ועיבוד רגשי ובשלים להתעלות מעל הכאב והזעזוע הרגשי האישי ולהבין את התופעה הנפוצה הזו בראייה גבוהה , מ מבט על  , כי זה לא "במקרה" רק אצלנו. הדברים האל קורים בכל מקום בעולם. זה חלק ממגמת השינויים הכוללת בבריאה שישלהם סיבה גבוהה.  המידע שאני מביאה לכם מטרתו להבין למה הדברים האלו קורים.

ככל שמבינים יותר כואבים פחות !!!

 

 

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *