מחלה בריאה

מחלה בריאה: מראה לנו את מה שבראנו ועוזרת לדייק את תהליך הבריאה הבריא

מחלה היא מה ש חל כשיש חוסר איזון : נורה מהבהבת שמחילה עלינו את מה שבחרנו שיחול בתואם לתוכנית הגבוהה. תסמיני המחלה הם סימן אזהרה, תמרור עצור שזימנו לעצמנו בעצמנו כדי להביא למודעותנו  הארצית את הסיבה הגבוהה לחוסר האיזון האנרגטי שאנחנו נמצאים בו.

החלמה ממחלה : הדרך לריפוי עוברת בתהליך הבנת הסיבה ולמידת שיעור שלא היינו לומדים בדרך אחרת אלמלא המחלה חלחלה מתודעתנו לגופנו.

מקור הסיבה לכל מחלה הוא חוסר איזון אנרגטי

מחלה היא כלי איבחון באמצעותו ניתן לזהות את הנקודה שבה יצאנו מאיזון. סימפטומים המופיעים בגוף הפיזי -תסמיני המחלה, הם סימנים שמעידים היכן  נעשתה סטייה מהיעד- הייעוד : התסריט הנשמתי החתום היות וזו הנקודה שבה המערכת החיסונית פגיעה יותר להינזק .

גורמי מחלה חיצוניים קיימים הרי בכל מקום: חיידקים, וירוסים, רעלים במים/באוויר/באוכל. מה שגורם למישהו אחד לחלות להידבק/להינזק מהגורמים האלו ולמישהו אחר לא, זה החוסן הפנימי שנגזר מהתסריט הנשמתי החתום : הכל צפוי, ועדיין- הרשות נתונה לנו לבחור איך לשחק את הבחירה באופן בריא. הגוף שלנו מחוסן הכי טוב כשאנחנו חיים את הייעוד בתואם לתסריט שהנשמה שלנו בחרה עוד לפני שנולדנו  > אז יש לנו מימון אנרגטי לעשות את מה שבחרנו ונבחרו לעשות. המימון הזה יכול להתבטא גם בבריאות וכוח הגוף הפיזי (אדמה) , גם בכוח רצון להניע תהליכי יצירה ושינוי (אש) , גם בכוח תודעתי- הבנות ומחשבות שבוראות את המציאות שלנו (אוויר) וגם בכוח חיבורים רגשיים בינאישיים שיעזרו ויתמכו בנו במימוש התסריט (מים) . יסוד האדמה הוא האחרון המתגשם בסיום תהליך בריאה שהתחילה האש והצטרפו האוויר והמים. אם התוצר שקיבלנו באדמה הוא מחלה בגוף הפיזי, משמע שמשהו לא היה מדוייק במה שבראנו ועלינו לחזור ולבחון אם מה שאנחנו רוצים (אש) מבינים (אוויר) ומרגישים (מים) אכן מתאים לנקודת ההתפתחות שאנחנו נמצאים חווים בה. המצב הבריאותי הפיזי שלנו הוא רק השתקפות הבחירה התודעתית שבראנו: החומר מתגשם ע"פ צמת היסודות- המשולש הבורא של האש אוויר ומים.

כל בריה היא בריאה

אדם בריא בורא את המציאות הבריאה לו בעצמו. אדם חולה משמע שאיננו בריא-איננו בורא נבון : לא משתמש בתבונה בכוח הבריאה שלו אלא מאפשר לרצונות/רגשות להסיט אותו ממשחק התסריט המיועד המדוייק. כוח החיים הבורא נמצא בַראוּת; אם אני יכול לראות (את זה), אני יכול לברוא (את זה). הוא זה שמכניס ומוציא נשימה אל הריאה וממנה. כל עוד יש בנו רוח חיים- נשמת אפנו בנו, משמע שהבריאה נושמת דרכי את מה שבריא לי.

מחלה איננה הבעיה. היא שלט ההכוונה  שמראה לנו את הדרך לריפוי

מחלה היא מתנה שקיבלנו שנועדה לתת לנו הזדמנות ליישר את הסטייה ולשנות את הבחירות שלנו כך שתתאמנה לדרך המדוייקת שנועדנו לצעוד בה לכוון היעד: מימוש הייעוד. מתוך כך יש להבין את המחלה ולא לנסות להילחם בה או להעלים את הסימפטומים שלה. העלמת הסימפטומים מהעין מבלי להבין את הסיבה האמיתית המהותית למחלה , גורמת יותר נזק מתועלת, כי כשאדם חוזר לאזור הנוחות שלו ואין שום דבר שמציק לו ומזכיר לו שהוא חי בסטיה, לרוב יחזור לאותה התנהלות וחשיבה שגרמה למחלה להווצר מלכתחילה.

מחלות יכולות להיגרם כתוצאה משני סוגי ארועים:

ארוע מלמד – רק תהליך של למידה מאפשר לסיים את המאורע של מחלה , למשל : סרטן . נסיון להילחם ולראות במחלה אתגר להתגבר עליו ולהמשיך הלאה באותה הדרך, לא יוביל לסיום הארוע. רק התמקדות בלמידה ובשינוי תוביל לסיום.

ארוע מאתגר – מתוך האתגריות מתרחשת למידה והגמשת החשיבה , למשל : שיתוק או הגבלת תנועה או חוש מסוים שמטרתם לאתגר אותנו לפתח חוש אחר ולהתפתח מההתמודדות עם מיומנויות חדשות

במקום לטפל במחלה מוטב למנוע אותה ע"י מחשבה תחילה לפני סוף המעשה

כשמופיעה  מחלה כפגיעה בגוף הפיזי משמע שלא היינו קשובים לעצמנו כבר זמן רב לפני כן. הסימנים הראשונים שאנחנו מקבלים מהבריאה לסטייה מגיעים מהמישור הגבוה שממנו הנשמה שלנו הגיעה. שם נקבע הייעוד שלנו. אם איננו מכוונים עצמנו לכוון היעד שהנשמה בחרה לפי נושאי המחקר במישור שממנו הגיעה, נשלחים אלינו סימנים מתודעת העל: בצורת חלומות,תובנות שמתבהרות בנו, זכרונת נשמה מגלגולים קודמים, חזיונות/הזיות ,קולות ששומעים .

אם אנחנו מתעלמים גם מהסימנים האלו, ההזדמנות האחרונה שנקבל אלו סימנים מיהוה (הוא ליבת אדמה שברא את העולם שלנו ואחראי על כל מערך ההתנסויות הפיזיות)>  פגיעה בגוף הפיזי . לרוב, אנשים מתחילים לרצות להבין שמשהו לא מאוזן רק כשהם מקבלים את הסימנים הפיזיים . אם לא נבין בשלב הזה למה קורה לנו מה שקורה לנו, כבר ייפתח לנו פתח יציאה  להיפטר מהעולם.  לכל אדם חתומים בתסריט 3 פתחי יציאה , כך שגם אם לא למדת את השיעור בארוע הראשון , תוכל לבחור לחזור לחיים ולנצל את פתח היציאה הבא כדי לעשות שינוי. למשל: אריאל שרון עבר ארוע מוחי קל, קיבל הזדמנות שניה לחזור לחיים ולעשות שינוי , אך כשחזר לסורו עם אותם דפוסי חשיבה והתנהלות ישנים- עבר ארוע נוסף  נכנס לתרדמת – במהלכה יכול היה להבין אך בחר שלא וכך מצבו הפיזי הדרדר , עבר ניתוחים רבים עד קריסת מערכות.

בריא להיות חולה

המחלה מאפשרת לנו לקחת פסק זמן מחיים באזור הנוחות ומאפשרת לנו לנוח ולחשוב: לחשב מסלול מחדש, להבין למה המחלה באה לתרום ומה אני מקבל ממנה במקום לטפל בהיעלמותה מנוף במת המשחק שלנו . הרי אם הנשמה שלנו זימנה את המחלה, אין לנו אפשרות להעלים את חלק התפאורה הזה מהתסריט. מה שכן אפשר ורצוי זה ללמוד להתמודד איתה בקלילות- בהבנה , לאפשר לה להניע אותנו לשנות ולא לתת לה לקבע אותנו ע"י הפעלת מנגנוני ההגנה והדפוסים הישנים.

כאב וסבל פיזי נדרשים על מנת שנבין את עוצמת וחומרת הבעיה האמיתית שאיתה אנחנו מתמודדים. ככל שנבין מהר יותר- נסבול ונכאב פחות.

זאב אבירז מסביר על  מחלות 

רופא מתאר מהי בריאות אמיתית.

מחלות העידן החדש לעומת מחלות העידן הקדום

בעידן האדמה והמים רוב המחלות התפתחו בגופנו שמרביתו – 70% מים:חיידקים ווירוסים התפתחו בסביבה מיימית ושיבשו את חסינות הגוף הפיזי. בעידן החדש יש קדימות לאש והאוויר, משמע שרוב המחלות היום ובעתיד מקורם או בעודפי אש : כשרוצים להוציא יותר אנרגיה מתפרצת בקדימות גבוהה ממה שחתומה לנו בתסיט , או במחלות רוח – אוויר- סערות מחשבתיות שמוציאות אנשים מדעתם. (לאבד את הדעת )

איך מבריאים? כשבוראים דרך התמודדות חדשה עם מצב מוכר 

הילד הפנימי הוא הרופא הכי טוב 

הילד הפנימי הוא חלק תודעתי של הנשמה שחי בגופנו. הוא הבמאי שחתם על התסריט. הוא יודע   מה מדוייק לנו ואיך ליישר את הסטייה. אממה : הוא לא יגיד לנו. למה? כי אנחנו חיים ברובד בחירה חופשית. נדע רק אחרי שנבחר בעצמנו, לא שניה לפני.  מה שכן- נוכל אנחנו להקשיב למידע שהוא מעביר לנו כשאנחנו דורשים אויר=הבנה.  בזמן שאנו ישנים הילד הפנימי יוצא מהגוף הפיזי להביא לו תשובות ודרכי ריפוי מהספריות הגבוהות. אחרי ש "ישנתי על זה" , אני קמה בבוקר כשההבנות מתבהרות בי . מה שנדרש ממני הוא לתרגל תיקשור עם הילד הפנימי : לשמוע את הדהוד הקול הפנימי כדי להבין ולהיות מודע למידע

טיפים לטיפול פיזי  באמצעות אנרגיית היסודות: טיפול אישי למיחושי הגוף -העברת היסודות בין המרכזים האנרגטיים

מתודעת העל נמסר כי מתחילים להופיע וירוסים הפוגעים במערכות האש והאוויר.
כרגע מתפשט בסין נגיף הגורם לדלקת ריאות קשה עד לאי ספיקה נשימתית וקריסת מערכות.

sick = seek

אנשים שמחפשים את עצמם משמע שעדיין אינם הולכים בדרכם המדוייקת ולכן פגיעים יותר למחלות . את הייעוד לא צריך לחפש בהודו או באוסטרליה. הוא מחכה שתבחרו להבחין בקיומו כאן ועכשיו, בכל מרחב וזמן. אנשים בריאים משמע שבראו את המציאות שבריאה ומדוייקת להם.

HEAL 

 

כשרופא פוגש את הנשמה

 

ד"ר נאדר בוטו: "אין מחלה אחת בעיני שלא תלויה בנפש"

אנחנו נתקלים בכל מיני מכשולים ובעיות, שהם גירויים, כדי להתקדם. הבחינות שלנו בחיים מכריחות אותנו לעשות שינויים. כשטוב לי אני לא עושה שינויים. כשלא טוב לי אני מחפש איך לצאת מהמצב שלי. כל עוד אני לא מוצא את הסיבה האמיתית שבגללה באתי לחיים, אני חי באשליה של הנצחיות. אני חושב שאני נצחי ואני צריך להנציח את הצאצאים שלי ואת הטריטוריה שלי, ואז יש לי ציפיות כדי לספק את הצרכים שלי, ואיפה שיש ציפיות, יש אכזבות, ואיפה שיש אכזבות יש סבל.

"ואת זה אתה אומר לי בתור רופא. תרופות לא מרפאות?.
– לא. בן אדם שיש לו בעיה עם לחץ הדם, ואני נותן לו תרופה לאיזון, לא מחלים. הוא הופך לחולה כרוני. תלוי בתרופות האלה כל החיים. אני לא מרפא כלום. אין ריפוי. יש טיפול אבל אין ריפוי.
– זו אמירה מאוד רדיקלית.
-נכון. ועל זה בדיוק אנחנו צריכים לתת את הדין. מה אנחנו עושים בדיוק בזה שאנחנו מטפלים בסימפטומים? האם זה מספיק? מספק אותנו? אותי אישית זה לא מספק."

Bruce Lipton: heal yourself – The Biology Of Belief

ד"ר ברוס ליפטון: האמונות שלנו עושות אותנו חולים/בריאים

 

אי נוחות שיוצרת מחלה נדרשת כדי לגדול.

Rabbi Dr. Abraham Twerski On Responding To Stress

אם סרטן היה הולך לרופא כל פעם שהוא בלחץ כי הכונכיה קטנה לו מדי, הרופא היה נותן לו תרופה שתקל על אי הנוחות והוא לא היה  טורח לשבור את הכונכיה הישנה , לצאת חשוף ולבנות לעצמו בית חדש לגדול בו. שתואם למידותיו ומאפשר לו לגדול ללא המגבלה של מסגרת הבית הפיזי.

כשאנחנו חווים מצבי לחץ ואי נוחות, משמע שאנחנו רוצים לגדול ונדרשים לשחרר את האחיזה במסגרת שמגבילה  (ולא לקחת תרופות שישמרו את המצב ע"י תרופות שמאפשרות להישאר באותו מקום )

 

רפואת העתיד והעם היהודי – תודעת העל 

 

פרופ' חוסאם חאיק בטכניון טכנולוגיה חדשנית לאבחון רפואי על סמך הבל פה

 

כמה מחשבים נכנסים בטיפת מים? ד"ר תום רן

ד"ר תום רן מספר על מחשבים ביולוגיים שישוטטו בגוף האדם ויאתרו מחלות.

 

איך עושים תהליך בריאה בריא:
 1. זימון אש – משמע לדייק מה אתה רוצה. לעשות סדרי עדיפויות מה באמת אתה הכי רוצה, כי אי אפשר לברוא כמה דברים בבת אחת.
 2. זימון אוויר= בודקים האם הרצון שלי מדוייק לתסריט הנשמתי החתום, מבינים מה הייעוד.
 3. זימון מים- חיבורים בינאישיים= הדבק שמחבר את הכל וכולם לרקום שת"פ הרמוניים. לזמן מים משמע לבקש חיבורים עם אנשים שיעזרו לך לקדם את המטרה שבחרת בה.
 4.  רק בסוף מגיעה האדמה – המימוש בחומר, רק אחרי שנקטת בפעולה אקטיבית ליישום, הסרת מחסומים פנימיים וחיצוניים, רק אז , מתהווה המציאות הגשמית שתואמת לתדר למשולש הבורא של אנרגיות האש האוויר והמים שזימנת

Robotic Surgery

אם אנשים ירפאו עצמם בעצמם, מה המקום של המרפא/מטפל?  מממ.. אין לו מקום… יחליפו אותו רובוטים ואת מקומו יתפוס מלווה : אדם ששילווה את החולה בתהליך החלמה וייתן לו כלים תודעתיים ואנרגטיים לכוון את עצמו בעצמו  בדרך שלו לריפוי

מניעת מחלות במקום ריפויין

במקום לרפא נזקים בריאותיים שנגרמו עקב רעלים שאנחנו מכניסים לגוף, אפשר פשוט להזין עצמנו באנרגיית אור ישר מהמקור > ד"ר מיכאל וורנר מתעד את תהליך ה פראנה שעבר : איך רופא נורמטיבי משאיר מאחור את כל הנחות היסוד של מדע הרפואה ומעיז להפתח ולהתנסות באתגר שהדהים אותו בעצמו, עד שחווה על בשרו את הקסם של עליונות הרוח על החומר

 

מה שלא בריא זה לא הלחץ אלא האמונה שזה לא בריא
How to make stress your friend | Kelly McGonigal

קלי מקגוניל מביאה סימוכים מדעיים לשינוי התודעתי שעברה בעצמה מפסיכולוגית בריאות שאמרה משך 10 שנים לאנשים שלחץ לא בריא להם, להבנה איך להשתמש בלחץ כדבר בריא – להפוך אותו מאוייב לידיד

 

חברות התרופות שמרוויחות מהמחלות שלנו 

להיות חולה משמע להסיר מעצמך אחריות ולהשאיר אותה בידי פוליטיקאים ותאגידי הון שלטון שמרוויחים על חשבון בריאות הציבור חסר האחריות

שליטה ושלטון- לא רוצים שישלטו בכם? תלמדו לשלוט באנרגיה שלכם

 

מחקרים קובעים: התנדבות זה בריא  > הרצפט של הפסיכולוג פרופ' עמי שקד, הוא התנדבות במרשם רופא המשפחה. והרווח? של כולנוl
הזמנה לתאם שיחת הדרכה -ליווי תהליכי מחלה בריאה – נעמה וייס טוהר 

שעת ייעוץ שנותן כלים תודעתיים ואנרגטיים לברוא מציאות בריאה פיזית נפשית ורוחנית מתוך הבנה שמחלה היא האמצעי לזהות באמצעותה את הסיבה הגבוהה לסטייה מהתסריט הנשמתי שגרמה לחוסר האיזון האנרגטי שהביא לירידה בעמידות המערכת החיסונית בפני מחלות. אינני מטפלת במחלה כי היא איננה בעיה אלא אתגר התפתחותי והזדמנות ללמוד שיעור. אני נותנת הבנות  לכל אחד להבין מה הייעוד שלו, איך יודעים מה כתוב בתסריט הנשמתי, איך להתחבר לרוח הילד הפנימי  וכמובן : כשפות היסודות -שליטה אנרגטית שעוזרת לאדם לנהל את המערך האנרגטי שלו בתבונה ויעילות, להבין למה זימן לעצמו בעצמו את המחלה ואיך להתחבר לעוצמה הפנימית שבו כדי לרפא עצמו בעצמו

נעמה 052-46-70045

פסוריאזיס =  עודפי אש, לוקחים אש להישגיות, הצלחה בתסריט למימוש בחומר.
בגלגולים קודמים עבדו על הורדת האש בגלל קושי להכיל את כמויות האש וכדי ללמוד מים.
בגלל שזה חתום לא ניתן לריפוי לגמרי. רק להקל. הורדת לחץ, רגיעה . יכול להופיע אצל ליבות שלא רגילות להתמודד עם האש הסביבתית הגבוהה. צריך לזהות מה גורם להתפרצויות אצל האדם.
כל מקרה לגופו. לפעמים צריך למתן את משיכת האש ולפעמים צריך פשוט לפרוק אותה יותר החוצה.  פשוט להירגע ולשחרר לחץ, מדיטציות, להעביר מהאזור אש לעמודת האוויר, כדי לאוורר את הפצעים.

 

6 תגובות בנושא “מחלה בריאה”

 1. נעמי מיכאל

  החלמה מקורונה

  כל מחלה מעידה על חוסר איזון שנוצר בעקבות עודפים או חסרים.
  לחץ מייצר מחשבות המסעירות את הנפש כמו רוח המכה על גלים וכתוצאה מכך הגוף המימי שלנו יוצא מאיזון.
  השגת ריפוי תלויה במוכנות לקחת אחריות על חלקנו ביצירת חוסר האיזון.
  על מנת לעצור את מחולל המחלה אנחנו מזהים את המחשבות שהובילו אותנו להרגיש ולהתנהל באופן שפגע בנו.
  כדי להצליח בכך אנחנו נדרשים להמיר את הכעס המאשים בהבנה וחמלה, ואת רגש הקורבנות במחשבה עצמאית עוצמתית הבוראת בריאות.

  נגיף הקורונה משפיע על כלל האנושות ומעלה לסדר היום סוגיות הדורשות ריפוי, אך רבים עדיין זורקים את האשמה למצב מהם והלאה.
  בתוך הסערה התקשורתית וכמויות הפייק ניוז, שכחנו את עקרונות הריפוי ואיבדנו את הדרך להחלמה.
  אנחנו מאשימים את העטלף, את סין, את הממשלות, את ארגון הבריאות העולמי, את התקשורת, את המחוסנים, את הלא מחוסנים ואת האילומינטי.
  הבחירה לזרוק את האשמה החוצה נובעת תמיד מחוסר רצון להשתנות.
  התמקדות בתוצאה מאפשרת להתעלם מהסיבה.
  אנחנו משקיעים כמויות של אנרגיה בהאשמת אחרים במקום לבדוק מה אנחנו צריכים לשנות בתוכנו כדי לתרום להחלמה.

  מחלות עוצרות אותנו כדי שנלמד להתנהל בצורה בריאה יותר.
  הקורונה עצרה באופן מידי את היכולת לבזבז אנרגיה על הנאות פיזיות.
  הצורך להגן על האוכלוסייה שבסיכון עצר את התנועה הספונטנית שלנו במרחב.
  בלית ברירה התכנסנו בתוך עצמנו וקיבלנו הזדמנות לשאול שאלות בנוגע למקור העושר והאושר שלנו.

  ריפוי מתאפשר על ידי הבנת הסיבה למחלה ויצירת שינוי מהותי, אך עד עכשיו שינינו קצת את ההתנהלות שלנו אבל לא השתנינו.
  אנחנו עוד רחוקים מהבראה.
  לנגיף יש אפשרות לפתח וריאנטים אלימים ומדבקים יותר שיבטלו את היכולת של החיסונים להגן עלינו.
  החזרה לשגרה הפעילה את שעון החול שהולך ואוזל.

  כדי להחלים מהקורונה אנחנו צריכים להשתמש בכל הידע שלנו על תהליכי ריפוי. עלינו לזהות מה החלק שלנו ביצירת חוסר האיזון ולהפסיק לחפש סיבות מחוצה לנו.
  במידה ונבדוק בעצמנו מה עלינו לשנות, לא נצטרך יותר סגרים ווריאנטים שיעצרו אותנו.

 2. נעומי מיכאל:
  לי תודעתי לשמירה על בריאות הגוף והנפש.

  קל לנו להודות בכך שאנחנו פוגעים בבריאות הנפשית והפיזית של עצמנו
  קשה לנו להודות שאנחנו פוגעים בילדינו.
  כשמבינים את התהליך שבו נשמרת הבריאות ונוצר החולי, אפשר להתחיל לשלוט במצב.

  כולנו מתקיימים דרך ארבעה רבדים: גוף, נפש, רוח ונשמה.

  הנשמה: מבטאת את הרצונות המולדים והייחודיים, השזורים לאורך חיינו,
  הרוח: מבטאת את מגוון המחשבות,
  הנפש: את מנעד הרגשות,
  הגוף: מבטא את תוצר שלושת ההיבטים הקודמים.

  בריאות היא תוצר של תיאום בין ארבעת ההיבטים.

  כל אחד מאתנו נולד עם תכנית חיים ייחודית שנקראת גם "רצון הנשמה".
  מתוך תכנית החיים נגזרים המאפיינים האישיותיים, הכשרונות המולדים, נטיות הלב ומנת המשכל.

  חולי שגורם לנו לחוסר תפקוד לאורך זמן, נוצר כאשר אנחנו מבטלים את הרצונות העולים מהנשמה ולא מממשים את הפוטנציאלים המולדים.

  כשאנחנו פועלים נגד עצמנו, לפעמים מבלי דעת, נוצר קונפליקט בין הנשמה לרוח: בין הרצונות המולדים לרצונות שאספנו מההורים והסביבה.

  הרצון העמוק והמולד שלנו נדחק הצידה והמחשבות שלנו מבטאות את הנורמה שסביבנו במקום את טבענו האמיתי.
  הנפש בתגובה יוצאת מאיזון ובמוקדם או במאוחר נוצר חולי גופני.

  ישנן גם מחלות מינוריות, כגון שפעת, שאינן מעידות בהכרח על חוסר הקשבה לנשמה, אלא על ניהול לא נכון של האנרגיה שלנו ברמה היומיומית כמו לחצים או תזונה לקויה.

  כדי להשיג בריאות, עלינו להיות קשובים לרצונות העולים מתוכנו כשהם נקיים מהתניות ההורים והסביבה.

  האתגר המשמעותי שלנו כמבוגרים, הוא ליצור מרחב חשיבה ופעולה לילדים, שלא יסיט אותם מהרצונות הטבעיים שלהם.
  כשאנחנו מורים להם את הדרך בהתאם לדאגות שלנו, לטעמנו האישי ולמסורת שממנה הגענו , אנחנו גורמים להם להתנתק מנשמתם.

  כל נשמה מגיעה לעולם עם פוטנציאל לשנות אותו.
  כל דור של נשמות נוצר כדי לעדכן ולשדרג את קודמיו.

  אנחנו זקוקים לאומץ, ביטחון עצמי וחיבור למרכז הטבעי הפועם בנו כדי להצליח בדרכנו הייחודית ולשמור על בריאות.
  כשאנחנו נתקלים בגבולות שמצרים את הניסוי, התהייה והטעיה שלנו, אנחנו מתרחקים מהמרכז של עצמנו.

  כשאנחנו מרחיקים את ילדינו מהמרכז של עצמם על ידי הצבת גבולות על הבעת הרצונות והמחשבות שלהם, אנחנו פוגמים בבריאותם הנפשית והפיזית.

  אין עוררין על הצבת גבולות להרחקת הילדים מסכנות של הגוף, אך עלינו לשמור ולהגן על "המרחב האווירי" שבו הם חווים תיאום בין הנשמה , הרוח והנפש.

  מי שגדל במסגרות מגבילות ולא העז למרוד ולפרוץ לעצמו את הדרך, בריאותו מאותגרת.
  אך כשמבינים את הדרך שבה החולי נוצר, אפשר להתחיל תהליך הבראה.

  בתהליך הריפוי תמיד אתייחס ל"כל מקרה לגופו" כיוון שכל נשמה מגיעה לעולם עם ה"סרט" שלה.

 3. קראתי בעיון ובעניין רב את דברייך והתחברתי מאוד. איך היית מסבירה למשל את כל מחלות הפרעות אכילה, מנקודת המבט שלך?

  1. הפרעת אכילה מפריעות בעיקר לאנשים אחרים בסביבתו של האדם אשר נרתמים מלעזור לו ביכול בעוד האמת היא שהם נתרמים בעצמם מעצם נוכחותם עם., על האדם המתוייג חולה לקחת ¹00% אחריות על חייו ובחירותיו . בכך הוא לא יאפשר לקרוביו לשלוט במערך האנרגטי שלו

 4. אני שאלה : על הרצף של הבחנה, הבנת הגורם למחלה ומציאת הסטיה – כשאני המרפאת של עצמי – מה מקום / תפקיד המרפא / מטפל (לא רופא ! )
  אודה על הבהרה ודיוק.

  1. הי לבנה, אין מקום לא לרופא/מרפא ולא למטפל. אלו מקצועות שייעלמו מהעולם כשאנשים יקחו אחריות לרפא עצמם בעצמם. מה כן: מלווה . אני מלווה תהליכי הבראה , מלווה תהליכי שינוי תודעתי. מלווה תהליכי למידה ויצירה עצמאיים של ילדעים.
   תפקיד המלווה להאיר הבנות שנסתרות ממודעותו ומעיניו של האדם שיעזרו לו לבחור בצורה מדוייקת יותר איך לנהל את המערך האנרגטי שלו בעצמו.
   אני מלווה אנשים בדרך התפתחותם. אני לא מכוונת אותם לדרך שלי , אני לא מורה להם את הדרך. אני מלווה
   *
   את הבריאות התודעתית – כל אחד יהיה אחראי לברוא בעצמו ועל הבריאות הפיזית וכמובן שתהיינה מכונות בינה מלאכותית שיעשו את העבודה של סריקה אבחון וריפוי הגוף הפיזי – כמו זו שבסרט אליסיום, או כאלו שתודעת העל מדברת עליהם שייבנו בעתיד ע"י העם היהודי – מכונה שאתה נכנס אליה פעם בחיים או כמה פעמים בחיים בתקופות שינוי והיא משנה את ה DNA

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *