טיוטה: תעתועי תודעה

הטקסט בפוסט הזה נכתב כהגיגים. הוא עלה לאוויר בתאריך 31 באוגוסט 2013 ללא הסבר תודעתי מדויק. הטקסט המצ"ב נכתב כטיוטה ללא פירוט הבנות ,אלא תיעוד מידע ראשוני גולמי בלבד. אין לראות בו פוסט ככל הפוסטים .

תעתועי תודעה – העין משחקת מחבואים עם המוח . מי ימצא את מי ראשון?
החיבור הישיר לילד הפנימי=הנשמה, הוא באמצעות יסוד האוויר-התודעה. המוח הפיזי הוא רק תחנת מעבר בדרך למוח העליון שמחובר לעולם הסיבות הגבוה.
. כדי להתחבר, אנחנו נדרשים להתניע את הסטרטר הראשון והוא האש- הרצון הבורא, יצר היצירה, זו שמשתקפת בעיניכם ,עיני רוחכם, דרך העין השלישית 

תעתועי-תודעה

 

 

 

 

 

 

10 Mind Blowing Optical Illusion

 

 

פיל או ג'ירפות 

Amazing Animated Optical Illusions! #5

 

בכוח המחשבה , כשמרכזים את הראייה בעין השלישית פנימה ולא החוצה, משנים את המציאות : מגלים עוד מציאויות שמתקיימות בעולמות חלופיים ומחכות למי שבוחר להבחין בקיומם.

לחשוב-יצירתי1. לחשוב (אוויר) , 2. יצירתי (אש). עכשיו נחשו…

 

 

face

 

 

 

 

 

 

 

תרגיל אשלייה אופטית שימו לב כי בהתחלה, כאשר אתם עוברים  מהתמקדות (10 שניות) בנקודה הצהובה בתמונה בצד שמאל,מהתמונה ה"אמיתית" לדף החלק,אם אתם לא ממוקדים, התמונה שתראו בדף החלק זזה במרחב עד שנעלמת נסו לתרגל התמקדות גם בהולוגרמה הדימיונית- בדף החלק, ותראו זה פלא- תצליחו להשאיר אותה במקום שלא תזוז. העיניים החיצוניות שלכם יתחברו לראייה הפנימית ובעזרת התודעה- תשלטו בתמונה שתראו. שלב יותר מתקדם > להבין שביכולתכם לראות כל תמונה שתבחרו לראות. ככה בוראים מציאות

העיניים מתעתעות בתודעתנו


Epic Optic Illusion

 


Illusion Dance!!

 


25 ציורים של אשליות שיתעתעו לכם במוח

 

צפו בסרטון » Amazing Animated Optical Illusions   המחשה איך עובדת אשלייה אופטית

אשלייה אופטית– פרצופים שנראים מעוותים עם עיניים גדולות כשל חייזרים

*

אשלייה אופטית איננה הולוגרמה,  חשוב להבין את ההבדל בניהם!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.