טיוטה: כל בריה היא בריאה

הטקסט בפוסט הזה נכתב כהגיגים. הוא עלה לאוויר בתאריך 25 באוגוסט 2013 ללא הסבר תודעתי מדויק. הטקסט המצ"ב נכתב כטיוטה ללא פירוט הבנות ,אלא תיעוד מידע ראשוני גולמי בלבד. אין לראות בו פוסט ככל הפוסטים .

 

בריא = ניתן לבריאה; שניתן לברוא אותו.
בריאוּת = יכולת הבריאה; המידה בה ניתן לברוא.
~ או להפך: ~
לברוא = לעשות בריא.

בריאה היא בבריאות.
ככל שהבריאות יורדת, הבריאה (העצמית, אם קשה לכם עם קונספט כוח עליון) מתאפשרת פחות.
ככל שהבריאות במלואה, כך גם הבריאה.

הבריאוּת נמצאת בַראוּת; אם אני יכול לראות (את זה), אני יכול לברוא (את זה).
הבְריאה נמצאת בַרֶיאה; כוח החיים הבורא, הוא זה שמכניס ומוציא נשימה אל הריאה וממנה. אם נש(י)מתי עדיין בי, מתקיימת בריאה דרכי.

 

תהליך בריאה:

1. לזמן אנרגיית אש – משמע לדייק מה אתה רוצה. לעשות סדרי עדיפויות ולדייק מה באמת אתה הכי רוצה, כי אי אפשר לברוא כמה דברים בבת אחת. 
2. לזמן  את האוויר= בודקים האם הרצון שלי מדוייק לתסריט הנשמתי החתום, מבינים מה הייעוד.
3. לזמן מים- חיבורים בינאישיים= הדבק שמחבר את הכל וכולם לרקום שת"פ הרמוניים. לזמן מים משמע לבקש חיבורים עם אנשים שיעזרו לך לקדם את המטרה שבחרת בה 
4. רק בסוף מגיעה האדמה – המימוש בחומר, רק אחרי שנקטת בפעולה אקטיבית ליישום, הסרת מחסומים פנימיים וחיצוניים, רק אז , מתהווה המציאות הגשמית שתואמת לתדר של אנרגיות האש האוויר והמים שזימנת

 

יצירת הולוגרמה חלופית/ תקשור גלית בר יוסף ואניטה אולמן

תהליך יצירת מציאות חווה – בועת מימוש

1. יש להתכוונן לנושא אותו אנו רוצים לזמן ולהכניסו ברמה מופשטת לתוך בועה קריסטלית – בועת המימוש ולראות את ההולוגרמה (הדמיה תלת ממדית מופשטת של הנושא) הנוצרת בתוכו (ניתן ליצור את ההולוגרמה בצורות שונות: בכתב, בדמיון או בציור).

2. לומר את המשפט בקול: "אני דורשת הכוונה ושיתוף פעולה עם ההדרכה לצורך יצירת הולוגרמה חדשה".

3. הגדירי את נושא ההולוגרמה, את מטרתו, את מהותו והצהירי עליה. "אני רוצה ליצור הולוגרמת לצורך _____(נושא הזימון)". דוגמא ביצוע השליחות: "אני רוצה ליצור הולוגרמת לצורך מימוש השליחות שלי".

4. התחילי לדמיין את ההולוגרמה ללא הפרטים: את המטרה (לא את הדרך), את התוצאה, לראות אותה כשהיא כבר מוכנה וקיימת. סקיצת ההולוגרמה מוכנה ברגע שתוכלי לראות אותה בצורה ברורה וממש לחוות אותה. היי שם. תחיי אותה, תחווי אותה, תגישי עצמך בתוכה.

5. תהליך הכנסת האיכויות לתוך ההולוגרמה – להיות עדים לכניסת האנרגיה.

1.1 יש לקבל הבנות ברורות מה הם האיכויות אותם רוצה אני לממש בנושא זה בחיי. דוגמא: לממש את השליחות שלי – שייתן לי סיפוק, מימוש, שפע, ליצור שינוי באנשים, שאהנה בדרך ועוד.
2.1 להכניס את האיכויות אחת אחת לתוך ההולוגרמה ולראות אותן מתממשות בתוכה ברמה אנרגטית.
3.1 ייתכן כי האיכויות יכנסו לדמותך או לדמיות נוספות בהולוגרמה, ייתכן כי התמונה תתפצל לחלונות נוספים שמציגים נושאים נוספים והאיכויות יכנסו בתוכם.

6. הקפיאי את תמונת ההולוגרמה ותני לה שם. להצהיר בקול – "אני דורשת שתובילו אותי (ההדרכה) ל__________(שם ההולוגרמה). אני דורשת שזה ייעשה בזמן המדויק לי ביותר ובדרך הקלות".

7. להכניס לתוך ההולוגרמה אנרגיה של מימוש והוצאה לפועל.

8. לדמיין איך אנו משחררים את הבועה ליקום ולהצהיר בקול "אני משחררת את ההולוגרמה לבריאה ומאמינה באמונה שלמה שהולוגרמה זו התחילה להיווצר כבר. אני דורשת סימנים ברורים אשר יובילו אותי אליה".

דגשים:
• אין להתערב באיך, כמה ולמה.
• את יצרת את ההולוגרמה והיא תתחיל להתהוות בשיתוף פעולה עם למעלה.
• להאמין שזה יקרה ושמגיע לך כי את זימנת אותו – שיעור האמונה מאד משמעותי בתהליך זה.
• להיות ערנית לסימני ההתהוות של ההולוגרמה והסימנים בדרך שהיקום נותן לך.
• אם לא מצליח לך ליצור הולוגרמה, יש שתי אפשרויות או שהאגו נכנס עם הפחדים ועם ההתלבטויות (יש לבצע תהליך שחרור אמנות ולבדוק מקור הפחדים) או שההולוגרמה לא מתאימה לתסריטך.

*

בריאה הוא סיפורה האמיתי של תינוקת שנולדת עם גידול בכבד ושל שני ההורים שלה, שמחליטים להקשיב ללב שלהם ולא לרופאים.

לאחר שבגיל תשעה ימים התינוקת של גילי ומירב מקבלת טיפול כימותרפי שמתברר כקטלני וחסר סיכוי, הם מחליטים לא להמשיך בטיפול. במהרה הם מוצאים עצמם נרדפים על-ידי הרופאים של התינוקת, שפונים לבית-המשפט מתוך דרישה לאשפז אותה בכפייה.

אמת אחרת – בא לי לבכות בשבילו ובא לי לצרוח

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *