אנשי המים

אנשי המים הם מי שמחוברים לעולמם הרגשי, בין אם זה המנהל אתכם ושממנו תרצו ללמוד להיפרד (רגשות כמו פחד וכעס ואפילו אהבה – אבל כזו שיוצרת תלות באחר ), ובין אם זה שאתם מנהלים אותו – ממקום של הבנה גבוהה את רקמות החיבור הבינאישיות. אנשי מים בעלי נטייה להיסחף למערבולות רגשיות נמוכות אך כעת יותר ויותר יש מבניהם בעלי איכויות מים גבוהים נועדו לרקום מערכות יחסים הרמוניות המבוססות של שיתופי פעולה בין שחקנים שונים על הבמות המשותפות של משחק החיים כאן , הם הדבק שמחבר אותנו להבנת האחדות . מערכות היחסים הבינאישיות שנבנות היום מבוססות על הבנה גבוהה ולא על רגש.

מים גבוהים – התעלות ממים לשמיים

 מעבר מעידן ישן לחדש משמעו מעבר ממים נמוכים לגבוהים: אם עד היום איפשרנו לרגשות לנהל אותנו,להפיל אותנו מטה- נמוך, לביצות רגש טובעניות ותובעניות, לסחוף אותנו למערבולות וסערות רגשיות, נוכל היום לנהל אנחנו את הרגשות שלנו ממקום של הבנת עולם הסיבות הגבוה שמניע את הבחירות שלנו. מים גבוהים הם ראיית מערכת הרגש לא מתוך כניסה אליה ברמה האישית אלא מתוך הבנה מה היא תורמת להתפתחות הכוללת ברמה הקוסמית

יש אנשים שגם בעיניים עצומות, יראו את הדרך לעזור. הם חשים את הקריאה מבפנים. אלו אנשי המים הרגישים. האתגר שלכם הוא לעשות שינוי תודעתי מלהרגיש ללחוש. הלב מרגיש באמצעות הנפש. החושים הפנימיים יודעים באמצעות הנשמה, מתחברים לתודעה הגבוהה.

ככל שמבינים יותר – כועסים פחות 

כשכועסים, המודעות הרגשית שלנו יוצאת מאיזון , משבשת את שיקול דעת התבוני ואת יכולתנו לעבד מידע וגורמת לנו לחשוב שאנחנו צודקים, גם אם אנחנו לא. האגו נלחם להיות צודק אבל זהלא הדבר החכםאו הנבון לעשות.  מוטב בשעת כעס לקחת נשימה , להרגיע את קצב הלב ולהבין למה דברים קורים כמו שקורים, להבין מה אנחנו נדרשים לשנות בתודעה שלנו כדי שגם המציאות הגשמית תשווה תדר ותשתנה

מחקר חדש : כשאתם כועסים אינכם חושבים בתבונה .
Angry People Overestimate Their Intelligence

 

הקוייח  : להביע רגשות מיידית, כמו ילדעים קטנים

"המורים של כולנו להתנהגות אנושית הם ילדים בני שנתיים. כשילד בן שנתיים מרגיש משהו, הוא מביע אותו מיד. כשהוא שמח כל גופו שמח. כשהוא כועס כולו זעם. גם אנחנו צריכים לבטא את רגשותינו. באותו רגע ממש" 

שיעור לאנשי מים : אתם יכולים לתקשר, רק בלי היקשרות 

. A zen student asked his master: "Is it okay to use email?"
"Yes", replied the master, "but with no attachments

 

האמת שלך לא פוגעת בי. האמת שלי לא פוגעת בך / Yael shavit

Water droplets create amazing human-like animations

הולוגרמה של אנוש עשויה טיפות מים באוויר

 

איש מים מסביר את מהות החיים דרך הגלים  Riding the Waves of Life

 

 

Speaking to the Water

אשה שמתקשרת עם הנשמה של המים שבה וסביבה

 

רבי לורד יונתן סאקס

למען ה"אתם" העתידיים, יחד הבה נחזק את ה"אנחנו" האמיתיים.

אהבה ללא תוויות. 
Love Has No Label – Diversity And Inclusion

 

בלי תוויות

 

אנשי מים אוהבים להינות מהחיים. השיעור שלכם הוא להינות לחיות, משמע: להינות ממימוש הייעוד שלכם ולא לחפש כל הזמן בחוץ הנאות ארציות שלא מקדמות אתכם למימוש התסריט הנשמתי.

פגישה בזמן ההמתנה

 

Mitchell Cullen

לא כל הילדעים החדשים הם אש ואוויר. הנה ילד מים מוכשר

 

World's Toughest Job

מוקדש באהבה והערכה לכל האימהות שמהותן אימהותן. גם לזו שהייתי אני פעם.

 

Home Free – Any Way The Wind Blows

עד כמה אנחנו רוצים שהחיבורים הבינאישיים בנינו ייישארו איתנו לתמיד? כל כך רוצים שבוחרים להתחייב עם טכסי חתונה ומסמכים רשמיים שיזכירו לנו את החתימה המשותפת, שיחזיקו ויתחזקו את הקשר גם נוכח אתגרים קשים. בעיקר אז. אממה: שום דבר איננו לתמיד , הכל זמני. אנחנו נדרשים לשחרר את אשליית הביחד ולהבין את היות כל אחד מאיתנו ליבה עצמאית, חלק תודעתי נפרד מאחרים, ובה בעת- מחובר לאותה רשת אנרגטית אחת.

 

See You Again by Chinese instrument

המים מביאים איתם איכות של הרמוניה ,זרימה שמחברת בנינו ובין הסביבה המשקפת את התדר שבחרנו להעביר

 

שלוש שניות…

רק כשמסה קריטית של אנוש תחבור יחד לתודעה כוללת שעושה שינוי תודעתי, נוכל לעבור ממימד 3 ל 4

 

איזה מים הרמוניים יש בשירה של אחינועם ניני שיוצאת ממעמקי הנשמה ומחברת עמים שפות ,תרבויות, אנשים לאותו מקום אחד שפועם בכולנו – הלב . כמה זרימה ושמחה, יופי ופשטות יש בשיר אחד.

 

 

אנשי מים עשויים מאהבה רגשית. אנשי אוויר עשויים מאהבה שהיא הבנה . אנשי אש עשויים מתשוקה בוערת, ואנשי אדמה אוהבים אהבה שהיא "שלהם"

 

השפה הזו- צרפתית, שפת הסימנים> נוגעת בי, נשמעת גם ללא מלים,חודרת למעמקי נשמתי

 

 

אנחנו בארבע ידיים- שירה בשפת סימנים

 

 

אנשי המים מומחים ביצירת חיבורים בינאישיים שמהדהדים תדר הרמוני . ככה זה נשמע:

 

 

אנשי המים יודעים להקשיב לקול הגלים שעולים ויורדים, מתגלים, מתגלגלים, ושוב- מזריחה לשקיעה

 

אנשי מים הם שמעבירים את אנרגיית האור (אש=תנועת ההתפתחות ואוויר=הבנה,תודעה ) מיד לי.

אנשי מים יכולים שעות להתבונן בתנועת הגלים. (כמו שאנשי אש מתהפנטים בלהתבונן בלהבות המדורה, אנשי האוויר בוהים בעננים ואנשי האדמה מכורים לקול הקופות הרושמות) , . זה עבורכם:

חושים = sences . יש הבדל בין לחוש ולהרגיש. מרכז הרגש הוא הלב. החיבור לחושים הפנימיים הוא לנשמה, לא לנפש שהיא מרכז הרגשות. לכן מי שאוהב אהבה שבאה מהבנה, חש אותה ולא רק מרגיש.
באנגלית מבלבלים אותנו קצת כשמשתמשים במושג חושים במובן של הגיון = make sence – הכוונה איננה להגיון שהוא הידע הארצי אלא לידיעה הפנימית שמגיעה מלמעלה

Heart touching

אנשי מים- כמה אתם אוהבים דרמות רגשניות, תודו… אממה: במקום לתת להן לנהל את כם, נהלו אתםבעצמכם את הבחירות שלכם , מתוך הבנה ולא רק רגש.

 

נתינה היא תקשורת מחברת

מים רגש מערכות יחסים

דף קהילה אנשי המים בפייסבוק

קבוצת אנשי המים בפייסבוק 

Humble and Kind

ככה זה נשמע כשאנשי אש שרים מים –  Feelin' It

מוחות מחוברים זה מים גבוהים

עידן רייכל שר מים גבוהים, כאלה שמתבוננים בהם מלמעלה: לא לפחד להתאהב שישבר הלב לא לפחד בדרך לאבד

אנשי מים אוהבים לחזור אחורה לעבר ולמחזר זכרונות ורגשות נוסטלגיים. כאשת אש שמכוונת מעלה לאוויר, אני מסתכלת תמיד קדימה, רחוק קדימה, אבל היות ובחרתי לחיות כאן בגוף נשי אז אנרגיות המים הנקביות מאזנות אותי עם הורמוני המחזור – כל חודש מחדש…
אלו זכרונות הילדות שלי משנות ה 80

האישה בירוק

 

צליליה הענוגים של הרמוניה, זו שמחברת אותנו לעצמנו ובנינו, לקלילות שמחה, גדושת ציוצים וחיוכים. טיפות מנגינה יורדות כמו גשם ברכה ומפרות את נשמתנו לרוויה

את כל הפוסטים והעידכונים תוכלו לקרוא גם כאן – תגלגלו למטה בתגובות

269 תגובות בנושא “אנשי המים”

 1. כללי משחק חברתיים חדשים
  https://www.facebook.com/boureu/videos/672280396134658/

  משחק הכיסאות הקלאסי הוא משחק תחרותי, בו כל פעם אחד המשתתפים יוצא מהמשחק עד שנשאר מנצח בודד. מי שהוצא במהלך המשחק מרגיש תחושת החמצה על ההפסד, ולפעמים אפילו עלבון, כשילד אחר דחף אותו, או נוהג בו באלימות במהלך המשחק. הילד מאבד קשר עם חבריו, ומתרכז רק בתוצאה הסופית – הוא מעל כולם, ונגדם.

  במשחק הכיסאות שבעולם החדש ההליך שונה לגמרי. גם פה מוציאים בכל פעם כיסא, אבל לא מוציאים ילדים מהמשחק וההנחיה היא לדאוג שכמה שיותר ילדים ישבו על הכיסא שנותר. בסיום המשחק ישנה אוירה מרוממת אצל כולם, כי כולם ניצחו והקבוצה בפרט.

 2. אנשי מים: רק אתם אלו שיכולים להדליק את מתג האומץ כדי להפיג את הפחד. יש לכם אומץ לשחות באוויר? (התמונה אמיתית אגב, בלונדון)
  מוזמנים אנשי מים לקבוצת לימוד חדש של מידעי תודעת העל עם א/נשים בתדר שלכם . מתאים רק למי שהבשיל לשחרר את המים הנמוכים ובוחר להתעלות ממים לשמיים. איך עושים את זה? קבלו פרומו ללימודים כאן: דוגמית, בקטנה…

  מים גבוהים> התעלות ממים לשמיים – אתר שינוי תודעתי 
  http://shinuytodaati.co.il/…/%D7%9E%D7%9E%D7%99%D7%9D-%D7%…/

  מפחד לאומץ – שינוי תודעתי 
  http://shinuytodaati.co.il/…/%D7%9E%D7%A4%D7%97%D7%93-%D7%…/

 3. אנשי המים רגישים וקשובים לקולות אחרים . השינוי התודעתי שנדרש מכם הוא לבחור להקשיב יותר לקול הפנימי. פוסט נפלא של יוליה : אמא שבחרה להקשיב לקול הילד הפנימי שלה-שבה-שהינה : נפלאות הן דרכי הבריאה. מי/מה היא הבריאה? הרי את הבוראת: בכוח הרצון ובכוח התודעה שלך, בבחירה שלך להאמין בהיותך תודעה בוראת עצמאית ועוצמתית.

  מצטרפת לקריאה של יוליה: הפעילו שיקול דעת עצמאי, אל תתלו גורלכם בעצות מומחים ודעות רפואיות כאלו ואחרות. דעתכם שלכם היא שתקבע עתידכם שיתהווה ברגע הבחירה התודעתית. רק אתם יודעים את התסריט שנכון לכם. הקשיבו לקולכם הפנימי !!!

  תודה תודעה

  https://www.facebook.com/groups/mamazone/1068596876526405/…

  יוליה פבזנר

  לקראת השנה החדשה חייבת לשפוך את ליבי.ב24.10.13 הפכתי לאם לתאומים בנוסף לבני הבכור שהיה אז בן שנתיים.בשבוע 35 להריוני לתאומים נאמר לי כאחד התאומים גמד וכדאי מאוד לעשות המתת העובר בזכות יד ה ובעלי התומך היו בי את הכחות לשרוד עד הלידה ולא להרוג את בני כשכל בדיקה זה רק הלך והוכיח את עצמו שאכן העובר הוא גמד ..הדמעות לא פסקו והכאב בלתי יתואר.החלטנו ללדת וגם לקראת אישפוז הקיסרי חתמנו על טפסים כי אנו מודעים שיוולד לנו אחד מהתאומים גמד..תפילות רבות ודמעות הובילו אותי לעשות קיסרי בהרדמה חלקית על מנת לא להשליך את הציר על משפחתי..ה שמע תפילותנו נולדו תאומים בריאים אותו גובה ואותו משקל 2.5 קילו.וניקראו נתנאל. כי באמת האל שמר לי על חייו וליאור.אך הסיפור לא נגמר אחרי תקופה ארוכה נרגעתי לגבי בריאותו של נתנאל שזה היה לקראת גיל שנה ליאור הפסיק להגיב לשמו ולצלילים כלל..הרופאים מהרו לומר שלילד יש אוטיזם ופה שחר כל עולמי ושוב הדמעות שוב החוסר שינה שוב החיים ללא חיים טיפות ההרגעה אוזלים בבתי המרקחת…הרופאים את החלטתם עשו ללא הפניה לאף אוזן גרון ריבונו של עולם זו הבדיקה הראשונה במיקרה כזה….יד ה שלחה אותי לרופא נדיר דר ברנר..שבה התברר כי לילד יש פוליפים גדוךים מהרגיל ונוזל באוזניים וכל הסיפר עד להגעה לדר ברנר נמשך 9 חודשים של סבל לליאור ולנו.במהירות של פחות משבוע דר ברנר ניתח את בני הוצאת פוליפים וניתוח כפתורים קיבלתי ילד חדש ניפלא אשר מבין הכל וכלל אין סימן לאוטיזם…הבטחתי לעצמי שאפרסם זאות לאחר שהכל יהיה בסדר וילדי יהיו בראים בכדי לתת תקווה לכל אם אשר לרגע נמצאת בסיטוצאיה כמו שהיתח בא שזה המצב הכי קשה בעולם ולתת תקווה כי הרופאים לפעמים טועים ובגדול.רק לחשוב שאם מתחילת הדרך היתי מקבה להם היתי ללא נתנאל ואם ילד אשר סובל מכטבים תקופה ארוכה מאוד

 4. הבחורה הכי חזקה. 

  אל תדאג לה. היא הרי הבחורה הכי חזקה שפגשת, אתה יודע את זה. היא תמיד ידעה להגיד לא. לא לזרום עם הזרם גם אם כל הסביבה אומרת אחרת, לא כמוך. אל תדאג לה, היא תסתדר. אתה אומנם היית כל עולמה בזמנו, אבל היה לה עולם גם לפניך. היא תדאג למצוא אותו, היא…
  HE.MYPEN.NET

 5. שלום שלום לאנשי המים. זהו מרחב וירטואלי שנועד להיות במה עבורכם להשמיע קולכם, לתת מהאיכויות המיוחדות שלכם, לחלוק עם העולם את זווית הראייה הפנימית ממנה אתם מתבוננים בעולם – דרך עולם הרגש.

  מוזמנים להיות ולהזמין לכאן את כל מי שמחובר לעולמו הרגשי, בין אם זה המנהל אתכם ושממנו תרצו ללמוד להיפרד (רגשות כמו פחד וכעס ואפילו אהבה – אבל כזו שיוצרת תלות באחר ), ובין אם זה שאתם מנהלים אותו – ממקום של הבנה גבוהה את רקמות החיבור הבינאישיות, תוך יצירת מערכות יחסים הרמוניות המבוססות על שת"פ בין שחקנים שונים על הבמות המשותפות של משחק החיים כאן

  אני כאן עבורכם: אשת אש , תלמידה חרוצה בלימודי האוויר שיצרה היום את המרחב הזה כדי לתת לכולנו הזדמנות ללמוד האחד מהשני, האחת את השניה, איך לתקשר בשפת המים הגבוהים כשלפנינו מטרה משותפת אחת – התפתחות . איך? ע"י הורדת הרוח לחיי החומר – מימוש האיכויות שלנו בחיים הארציים

  אני מודה ומתוודה מראש שכישורי שפת המים שלי די נמוכים אז אודה לכם אם תתייחסו בסלחנות לטעויות בדרך… אני כאן גם כדי לתת לכם מההבנות שלי וגם כדי ללמוד מכם את שפת התקשורת האנושית הנורמלית.

  *

  מערכות מים הם מערכות הרגש בעולמנו. מעבר מעידן ישן לחדש משמעו מעבר ממים נמוכים לגבוהים: אם עד היום איפשרנו לרגשות לנהל אותנו (פחד,כעס,…),להפיל אותנו מטה- נמוך, לביצות רגש טובעניות ותובעניות, לסחוף אותנו למערבולות וסערות רגשיות, נוכל היום לנהל אנחנו את הרגשות שלנו ממקום של הבנה של עולם הסיבות הגבוה שמניע את הבחירות שלנו. מים גבוהים הם ראיית מערכת הרגש לא מתוך כניסה אליה ברמה האישית אלא מתוך הבנה מה היא תורמת להתפתחות הכוללת ברמה הקוסמית

  מים גבוהים – ממים לשמיים – אתר שינוי תודעתי 
  http://shinuytodaati.co.il/…/%D7%9E%D7%9E%D7%99%D7%9D-%D7%…/

  מים – רגש – מערכות יחסים – אתר שינוי תודעתי
  http://shinuytodaati.co.il/…/%D7%9E%D7%99%D7%9D-%D7%A8%D7%…/

  תודה 
  נעמה

  מהות המעבר מעידן ישן לחדש הוא התעלות מהמים הנמוכים(רגשנות תלותית) לאוויר (הבנה,תודעה גבוהה ). איך? בעזרת האש(רצון יצירתי). האש מאדה בהתלהבותה את…
  SHINUYTODAATI.CO.IL

 6. פעם בחודש, רגע לפני מחזור, ההורמונים הנשיים מחברים אותי לעולם הרגש שנחבא בי. אז, אז אני דומעת לי מבפנים,דמעות יבשות, כשאני מזמנת לעצמי לראות חיבורים בינאישיים- כאלו מהסוג שנוגעים באמא שהייתי ואינני עוד, בילדים שזכיתי לגדל ובילדה הפנימית שמגדלת את עצמי בעצמי כעת, חיילת בודדת בשליחות צבא שמיים, להגן על שלומה של האנושות . 
  מזדהה עם התחושה הזו : הרגע הזה – כשאתה בא הביתה ואף אחד לא מקבל אותך… אח, הבדידות- בת לווייתי הנאמנה, תמיד איתי, שותפה לדרך,בכל מרחב וזמן. תודה על היותך, הוויתך – חלק מהיותי מי שבחרתי ונבחרתי להיות : חיילת בודדת , שליחה עצמאית בבסיס נידח, ביחידה מובחרת , הרחק מהמקום שממנו הגעתי…
  https://www.facebook.com/ch2news/videos/10152948867297523/

 7. אנשי מים: תפסיקו לחפש עצות מאנשים בפייסבוק ותתחילו להיות עצמאיים ולחפש בעצמכם את המידע שמדוייק לכם בגוגל. עידן חדש משמעו מעבר מתלות לעצמאות. בוקר טוב 

 8. יכולה לספור על כף יד אחת את הפעמים שמשהו גרם לי לבכות. לא יורדות לי דמעות רטובות, אבל גרוני היבש הזיל דמעה מבפנים כששמעתי את הילד הזה שר. תקשיבו לו טוב, הוא מתחנן שנשמע את החלומות שלו, איך אפשר לא לשמוע? Listenthe time has come for my dreams to be heardThey will not be pushed aside and turnedInto your own all ’cause you won'tListenYou should have listened, there is someone here insideSomeone I thought had died so long agoOh, I'm screaming out and my dreams'll be heardThey will not be pushed aside and worseInto your own all ’cause you won'tListenOh, now I'm done believing youYou don't know what I'm feelingI'm more than what you made of meI followed the voice you gave to meBut now I've gotta find my ownקישור מוטמע כאן: ילדי האש והאוויר בעידן החדשhttps://www.facebook.com/pages/%D7%99%D7%9C%D7%93%D7%99-%D7%94%D7%90%D7%A9-%D7%95%D7%94%D7%90%D7%95%D7%95%D7%99%D7%A8-%D7%91%D7%A2%D7%99%D7%93%D7%9F-%D7%94%D7%97%D7%93%D7%A9/460389567389750?ref=hlhttps://www.youtube.com/watch?v=txPQC8NB_-M

 9. היי אנשי מים, שולחת לכם קול קורא לשתף ולהשתתף יותר בשיח הקבוצתי כאן. מוזמנים לחלוק איתנו כל מידע שמחבר הבנה לעולם הרגש ומערכות היחסים הבינאישיות . החלטתי שמהיום אניע כאן את תנועת ההתפתחות כדי שתרגישו נוח יותר להניע את עצמכם בעצמכם. תרגישו חופשי לזרום בנתיב שמדוייק לכם – זה שבו אתם נפגשים עם עצמכם ועם אחריםhttps://www.facebook.com/groups/325145184277688/?fref=ts

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *