אנשי המים

אנשי המים הם מי שמחוברים לעולמם הרגשי, בין אם זה המנהל אתכם ושממנו תרצו ללמוד להיפרד (רגשות כמו פחד וכעס ואפילו אהבה – אבל כזו שיוצרת תלות באחר ), ובין אם זה שאתם מנהלים אותו – ממקום של הבנה גבוהה את רקמות החיבור הבינאישיות. אנשי מים בעלי נטייה להיסחף למערבולות רגשיות נמוכות אך כעת יותר ויותר יש מבניהם בעלי איכויות מים גבוהים נועדו לרקום מערכות יחסים הרמוניות המבוססות של שיתופי פעולה בין שחקנים שונים על הבמות המשותפות של משחק החיים כאן , הם הדבק שמחבר אותנו להבנת האחדות . מערכות היחסים הבינאישיות שנבנות היום מבוססות על הבנה גבוהה ולא על רגש.

מים גבוהים – התעלות ממים לשמיים

 מעבר מעידן ישן לחדש משמעו מעבר ממים נמוכים לגבוהים: אם עד היום איפשרנו לרגשות לנהל אותנו,להפיל אותנו מטה- נמוך, לביצות רגש טובעניות ותובעניות, לסחוף אותנו למערבולות וסערות רגשיות, נוכל היום לנהל אנחנו את הרגשות שלנו ממקום של הבנת עולם הסיבות הגבוה שמניע את הבחירות שלנו. מים גבוהים הם ראיית מערכת הרגש לא מתוך כניסה אליה ברמה האישית אלא מתוך הבנה מה היא תורמת להתפתחות הכוללת ברמה הקוסמית

יש אנשים שגם בעיניים עצומות, יראו את הדרך לעזור. הם חשים את הקריאה מבפנים. אלו אנשי המים הרגישים. האתגר שלכם הוא לעשות שינוי תודעתי מלהרגיש ללחוש. הלב מרגיש באמצעות הנפש. החושים הפנימיים יודעים באמצעות הנשמה, מתחברים לתודעה הגבוהה.

ככל שמבינים יותר – כועסים פחות 

כשכועסים, המודעות הרגשית שלנו יוצאת מאיזון , משבשת את שיקול דעת התבוני ואת יכולתנו לעבד מידע וגורמת לנו לחשוב שאנחנו צודקים, גם אם אנחנו לא. האגו נלחם להיות צודק אבל זהלא הדבר החכםאו הנבון לעשות.  מוטב בשעת כעס לקחת נשימה , להרגיע את קצב הלב ולהבין למה דברים קורים כמו שקורים, להבין מה אנחנו נדרשים לשנות בתודעה שלנו כדי שגם המציאות הגשמית תשווה תדר ותשתנה

מחקר חדש : כשאתם כועסים אינכם חושבים בתבונה .
Angry People Overestimate Their Intelligence

 

הקוייח  : להביע רגשות מיידית, כמו ילדעים קטנים

"המורים של כולנו להתנהגות אנושית הם ילדים בני שנתיים. כשילד בן שנתיים מרגיש משהו, הוא מביע אותו מיד. כשהוא שמח כל גופו שמח. כשהוא כועס כולו זעם. גם אנחנו צריכים לבטא את רגשותינו. באותו רגע ממש" 

שיעור לאנשי מים : אתם יכולים לתקשר, רק בלי היקשרות 

. A zen student asked his master: "Is it okay to use email?"
"Yes", replied the master, "but with no attachments

 

האמת שלך לא פוגעת בי. האמת שלי לא פוגעת בך / Yael shavit

Water droplets create amazing human-like animations

הולוגרמה של אנוש עשויה טיפות מים באוויר

 

איש מים מסביר את מהות החיים דרך הגלים  Riding the Waves of Life

 

 

Speaking to the Water

אשה שמתקשרת עם הנשמה של המים שבה וסביבה

 

רבי לורד יונתן סאקס

למען ה"אתם" העתידיים, יחד הבה נחזק את ה"אנחנו" האמיתיים.

אהבה ללא תוויות. 
Love Has No Label – Diversity And Inclusion

 

בלי תוויות

 

אנשי מים אוהבים להינות מהחיים. השיעור שלכם הוא להינות לחיות, משמע: להינות ממימוש הייעוד שלכם ולא לחפש כל הזמן בחוץ הנאות ארציות שלא מקדמות אתכם למימוש התסריט הנשמתי.

פגישה בזמן ההמתנה

 

Mitchell Cullen

לא כל הילדעים החדשים הם אש ואוויר. הנה ילד מים מוכשר

 

World's Toughest Job

מוקדש באהבה והערכה לכל האימהות שמהותן אימהותן. גם לזו שהייתי אני פעם.

 

Home Free – Any Way The Wind Blows

עד כמה אנחנו רוצים שהחיבורים הבינאישיים בנינו ייישארו איתנו לתמיד? כל כך רוצים שבוחרים להתחייב עם טכסי חתונה ומסמכים רשמיים שיזכירו לנו את החתימה המשותפת, שיחזיקו ויתחזקו את הקשר גם נוכח אתגרים קשים. בעיקר אז. אממה: שום דבר איננו לתמיד , הכל זמני. אנחנו נדרשים לשחרר את אשליית הביחד ולהבין את היות כל אחד מאיתנו ליבה עצמאית, חלק תודעתי נפרד מאחרים, ובה בעת- מחובר לאותה רשת אנרגטית אחת.

 

See You Again by Chinese instrument

המים מביאים איתם איכות של הרמוניה ,זרימה שמחברת בנינו ובין הסביבה המשקפת את התדר שבחרנו להעביר

 

שלוש שניות…

רק כשמסה קריטית של אנוש תחבור יחד לתודעה כוללת שעושה שינוי תודעתי, נוכל לעבור ממימד 3 ל 4

 

איזה מים הרמוניים יש בשירה של אחינועם ניני שיוצאת ממעמקי הנשמה ומחברת עמים שפות ,תרבויות, אנשים לאותו מקום אחד שפועם בכולנו – הלב . כמה זרימה ושמחה, יופי ופשטות יש בשיר אחד.

 

 

אנשי מים עשויים מאהבה רגשית. אנשי אוויר עשויים מאהבה שהיא הבנה . אנשי אש עשויים מתשוקה בוערת, ואנשי אדמה אוהבים אהבה שהיא "שלהם"

 

השפה הזו- צרפתית, שפת הסימנים> נוגעת בי, נשמעת גם ללא מלים,חודרת למעמקי נשמתי

 

 

אנחנו בארבע ידיים- שירה בשפת סימנים

 

 

אנשי המים מומחים ביצירת חיבורים בינאישיים שמהדהדים תדר הרמוני . ככה זה נשמע:

 

 

אנשי המים יודעים להקשיב לקול הגלים שעולים ויורדים, מתגלים, מתגלגלים, ושוב- מזריחה לשקיעה

 

אנשי מים הם שמעבירים את אנרגיית האור (אש=תנועת ההתפתחות ואוויר=הבנה,תודעה ) מיד לי.

אנשי מים יכולים שעות להתבונן בתנועת הגלים. (כמו שאנשי אש מתהפנטים בלהתבונן בלהבות המדורה, אנשי האוויר בוהים בעננים ואנשי האדמה מכורים לקול הקופות הרושמות) , . זה עבורכם:

חושים = sences . יש הבדל בין לחוש ולהרגיש. מרכז הרגש הוא הלב. החיבור לחושים הפנימיים הוא לנשמה, לא לנפש שהיא מרכז הרגשות. לכן מי שאוהב אהבה שבאה מהבנה, חש אותה ולא רק מרגיש.
באנגלית מבלבלים אותנו קצת כשמשתמשים במושג חושים במובן של הגיון = make sence – הכוונה איננה להגיון שהוא הידע הארצי אלא לידיעה הפנימית שמגיעה מלמעלה

Heart touching

אנשי מים- כמה אתם אוהבים דרמות רגשניות, תודו… אממה: במקום לתת להן לנהל את כם, נהלו אתםבעצמכם את הבחירות שלכם , מתוך הבנה ולא רק רגש.

 

נתינה היא תקשורת מחברת

מים רגש מערכות יחסים

דף קהילה אנשי המים בפייסבוק

קבוצת אנשי המים בפייסבוק 

Humble and Kind

ככה זה נשמע כשאנשי אש שרים מים –  Feelin' It

מוחות מחוברים זה מים גבוהים

עידן רייכל שר מים גבוהים, כאלה שמתבוננים בהם מלמעלה: לא לפחד להתאהב שישבר הלב לא לפחד בדרך לאבד

אנשי מים אוהבים לחזור אחורה לעבר ולמחזר זכרונות ורגשות נוסטלגיים. כאשת אש שמכוונת מעלה לאוויר, אני מסתכלת תמיד קדימה, רחוק קדימה, אבל היות ובחרתי לחיות כאן בגוף נשי אז אנרגיות המים הנקביות מאזנות אותי עם הורמוני המחזור – כל חודש מחדש…
אלו זכרונות הילדות שלי משנות ה 80

האישה בירוק

 

צליליה הענוגים של הרמוניה, זו שמחברת אותנו לעצמנו ובנינו, לקלילות שמחה, גדושת ציוצים וחיוכים. טיפות מנגינה יורדות כמו גשם ברכה ומפרות את נשמתנו לרוויה

את כל הפוסטים והעידכונים תוכלו לקרוא גם כאן – תגלגלו למטה בתגובות

270 תגובות בנושא “אנשי המים”

 1. לאנשים כמוני עם הפרעת קשב, מאוד קשה לקרא את מה שכתוב כשברקע יש את הבועות האלו שזזות, יש מצב שיש עוד הרבה כמוני שממשיכים הלאה בלי לקרא
  מציע, אחלה רקע של בועות, אבל שלא יזוז
  חוצמיזה אחלה אתר

 2. כללי משחק חברתיים חדשים
  https://www.facebook.com/boureu/videos/672280396134658/

  משחק הכיסאות הקלאסי הוא משחק תחרותי, בו כל פעם אחד המשתתפים יוצא מהמשחק עד שנשאר מנצח בודד. מי שהוצא במהלך המשחק מרגיש תחושת החמצה על ההפסד, ולפעמים אפילו עלבון, כשילד אחר דחף אותו, או נוהג בו באלימות במהלך המשחק. הילד מאבד קשר עם חבריו, ומתרכז רק בתוצאה הסופית – הוא מעל כולם, ונגדם.

  במשחק הכיסאות שבעולם החדש ההליך שונה לגמרי. גם פה מוציאים בכל פעם כיסא, אבל לא מוציאים ילדים מהמשחק וההנחיה היא לדאוג שכמה שיותר ילדים ישבו על הכיסא שנותר. בסיום המשחק ישנה אוירה מרוממת אצל כולם, כי כולם ניצחו והקבוצה בפרט.

 3. אנשי מים: רק אתם אלו שיכולים להדליק את מתג האומץ כדי להפיג את הפחד. יש לכם אומץ לשחות באוויר? (התמונה אמיתית אגב, בלונדון)
  מוזמנים אנשי מים לקבוצת לימוד חדש של מידעי תודעת העל עם א/נשים בתדר שלכם . מתאים רק למי שהבשיל לשחרר את המים הנמוכים ובוחר להתעלות ממים לשמיים. איך עושים את זה? קבלו פרומו ללימודים כאן: דוגמית, בקטנה…

  מים גבוהים> התעלות ממים לשמיים – אתר שינוי תודעתי 
  http://shinuytodaati.co.il/…/%D7%9E%D7%9E%D7%99%D7%9D-%D7%…/

  מפחד לאומץ – שינוי תודעתי 
  http://shinuytodaati.co.il/…/%D7%9E%D7%A4%D7%97%D7%93-%D7%…/

 4. אנשי המים רגישים וקשובים לקולות אחרים . השינוי התודעתי שנדרש מכם הוא לבחור להקשיב יותר לקול הפנימי. פוסט נפלא של יוליה : אמא שבחרה להקשיב לקול הילד הפנימי שלה-שבה-שהינה : נפלאות הן דרכי הבריאה. מי/מה היא הבריאה? הרי את הבוראת: בכוח הרצון ובכוח התודעה שלך, בבחירה שלך להאמין בהיותך תודעה בוראת עצמאית ועוצמתית.

  מצטרפת לקריאה של יוליה: הפעילו שיקול דעת עצמאי, אל תתלו גורלכם בעצות מומחים ודעות רפואיות כאלו ואחרות. דעתכם שלכם היא שתקבע עתידכם שיתהווה ברגע הבחירה התודעתית. רק אתם יודעים את התסריט שנכון לכם. הקשיבו לקולכם הפנימי !!!

  תודה תודעה

  https://www.facebook.com/groups/mamazone/1068596876526405/…

  יוליה פבזנר

  לקראת השנה החדשה חייבת לשפוך את ליבי.ב24.10.13 הפכתי לאם לתאומים בנוסף לבני הבכור שהיה אז בן שנתיים.בשבוע 35 להריוני לתאומים נאמר לי כאחד התאומים גמד וכדאי מאוד לעשות המתת העובר בזכות יד ה ובעלי התומך היו בי את הכחות לשרוד עד הלידה ולא להרוג את בני כשכל בדיקה זה רק הלך והוכיח את עצמו שאכן העובר הוא גמד ..הדמעות לא פסקו והכאב בלתי יתואר.החלטנו ללדת וגם לקראת אישפוז הקיסרי חתמנו על טפסים כי אנו מודעים שיוולד לנו אחד מהתאומים גמד..תפילות רבות ודמעות הובילו אותי לעשות קיסרי בהרדמה חלקית על מנת לא להשליך את הציר על משפחתי..ה שמע תפילותנו נולדו תאומים בריאים אותו גובה ואותו משקל 2.5 קילו.וניקראו נתנאל. כי באמת האל שמר לי על חייו וליאור.אך הסיפור לא נגמר אחרי תקופה ארוכה נרגעתי לגבי בריאותו של נתנאל שזה היה לקראת גיל שנה ליאור הפסיק להגיב לשמו ולצלילים כלל..הרופאים מהרו לומר שלילד יש אוטיזם ופה שחר כל עולמי ושוב הדמעות שוב החוסר שינה שוב החיים ללא חיים טיפות ההרגעה אוזלים בבתי המרקחת…הרופאים את החלטתם עשו ללא הפניה לאף אוזן גרון ריבונו של עולם זו הבדיקה הראשונה במיקרה כזה….יד ה שלחה אותי לרופא נדיר דר ברנר..שבה התברר כי לילד יש פוליפים גדוךים מהרגיל ונוזל באוזניים וכל הסיפר עד להגעה לדר ברנר נמשך 9 חודשים של סבל לליאור ולנו.במהירות של פחות משבוע דר ברנר ניתח את בני הוצאת פוליפים וניתוח כפתורים קיבלתי ילד חדש ניפלא אשר מבין הכל וכלל אין סימן לאוטיזם…הבטחתי לעצמי שאפרסם זאות לאחר שהכל יהיה בסדר וילדי יהיו בראים בכדי לתת תקווה לכל אם אשר לרגע נמצאת בסיטוצאיה כמו שהיתח בא שזה המצב הכי קשה בעולם ולתת תקווה כי הרופאים לפעמים טועים ובגדול.רק לחשוב שאם מתחילת הדרך היתי מקבה להם היתי ללא נתנאל ואם ילד אשר סובל מכטבים תקופה ארוכה מאוד

 5. הבחורה הכי חזקה. 

  אל תדאג לה. היא הרי הבחורה הכי חזקה שפגשת, אתה יודע את זה. היא תמיד ידעה להגיד לא. לא לזרום עם הזרם גם אם כל הסביבה אומרת אחרת, לא כמוך. אל תדאג לה, היא תסתדר. אתה אומנם היית כל עולמה בזמנו, אבל היה לה עולם גם לפניך. היא תדאג למצוא אותו, היא…
  HE.MYPEN.NET

 6. שלום שלום לאנשי המים. זהו מרחב וירטואלי שנועד להיות במה עבורכם להשמיע קולכם, לתת מהאיכויות המיוחדות שלכם, לחלוק עם העולם את זווית הראייה הפנימית ממנה אתם מתבוננים בעולם – דרך עולם הרגש.

  מוזמנים להיות ולהזמין לכאן את כל מי שמחובר לעולמו הרגשי, בין אם זה המנהל אתכם ושממנו תרצו ללמוד להיפרד (רגשות כמו פחד וכעס ואפילו אהבה – אבל כזו שיוצרת תלות באחר ), ובין אם זה שאתם מנהלים אותו – ממקום של הבנה גבוהה את רקמות החיבור הבינאישיות, תוך יצירת מערכות יחסים הרמוניות המבוססות על שת"פ בין שחקנים שונים על הבמות המשותפות של משחק החיים כאן

  אני כאן עבורכם: אשת אש , תלמידה חרוצה בלימודי האוויר שיצרה היום את המרחב הזה כדי לתת לכולנו הזדמנות ללמוד האחד מהשני, האחת את השניה, איך לתקשר בשפת המים הגבוהים כשלפנינו מטרה משותפת אחת – התפתחות . איך? ע"י הורדת הרוח לחיי החומר – מימוש האיכויות שלנו בחיים הארציים

  אני מודה ומתוודה מראש שכישורי שפת המים שלי די נמוכים אז אודה לכם אם תתייחסו בסלחנות לטעויות בדרך… אני כאן גם כדי לתת לכם מההבנות שלי וגם כדי ללמוד מכם את שפת התקשורת האנושית הנורמלית.

  *

  מערכות מים הם מערכות הרגש בעולמנו. מעבר מעידן ישן לחדש משמעו מעבר ממים נמוכים לגבוהים: אם עד היום איפשרנו לרגשות לנהל אותנו (פחד,כעס,…),להפיל אותנו מטה- נמוך, לביצות רגש טובעניות ותובעניות, לסחוף אותנו למערבולות וסערות רגשיות, נוכל היום לנהל אנחנו את הרגשות שלנו ממקום של הבנה של עולם הסיבות הגבוה שמניע את הבחירות שלנו. מים גבוהים הם ראיית מערכת הרגש לא מתוך כניסה אליה ברמה האישית אלא מתוך הבנה מה היא תורמת להתפתחות הכוללת ברמה הקוסמית

  מים גבוהים – ממים לשמיים – אתר שינוי תודעתי 
  http://shinuytodaati.co.il/…/%D7%9E%D7%9E%D7%99%D7%9D-%D7%…/

  מים – רגש – מערכות יחסים – אתר שינוי תודעתי
  http://shinuytodaati.co.il/…/%D7%9E%D7%99%D7%9D-%D7%A8%D7%…/

  תודה 
  נעמה

  מהות המעבר מעידן ישן לחדש הוא התעלות מהמים הנמוכים(רגשנות תלותית) לאוויר (הבנה,תודעה גבוהה ). איך? בעזרת האש(רצון יצירתי). האש מאדה בהתלהבותה את…
  SHINUYTODAATI.CO.IL

 7. פעם בחודש, רגע לפני מחזור, ההורמונים הנשיים מחברים אותי לעולם הרגש שנחבא בי. אז, אז אני דומעת לי מבפנים,דמעות יבשות, כשאני מזמנת לעצמי לראות חיבורים בינאישיים- כאלו מהסוג שנוגעים באמא שהייתי ואינני עוד, בילדים שזכיתי לגדל ובילדה הפנימית שמגדלת את עצמי בעצמי כעת, חיילת בודדת בשליחות צבא שמיים, להגן על שלומה של האנושות . 
  מזדהה עם התחושה הזו : הרגע הזה – כשאתה בא הביתה ואף אחד לא מקבל אותך… אח, הבדידות- בת לווייתי הנאמנה, תמיד איתי, שותפה לדרך,בכל מרחב וזמן. תודה על היותך, הוויתך – חלק מהיותי מי שבחרתי ונבחרתי להיות : חיילת בודדת , שליחה עצמאית בבסיס נידח, ביחידה מובחרת , הרחק מהמקום שממנו הגעתי…
  https://www.facebook.com/ch2news/videos/10152948867297523/

 8. אנשי מים: תפסיקו לחפש עצות מאנשים בפייסבוק ותתחילו להיות עצמאיים ולחפש בעצמכם את המידע שמדוייק לכם בגוגל. עידן חדש משמעו מעבר מתלות לעצמאות. בוקר טוב 

 9. יכולה לספור על כף יד אחת את הפעמים שמשהו גרם לי לבכות. לא יורדות לי דמעות רטובות, אבל גרוני היבש הזיל דמעה מבפנים כששמעתי את הילד הזה שר. תקשיבו לו טוב, הוא מתחנן שנשמע את החלומות שלו, איך אפשר לא לשמוע? Listenthe time has come for my dreams to be heardThey will not be pushed aside and turnedInto your own all ’cause you won'tListenYou should have listened, there is someone here insideSomeone I thought had died so long agoOh, I'm screaming out and my dreams'll be heardThey will not be pushed aside and worseInto your own all ’cause you won'tListenOh, now I'm done believing youYou don't know what I'm feelingI'm more than what you made of meI followed the voice you gave to meBut now I've gotta find my ownקישור מוטמע כאן: ילדי האש והאוויר בעידן החדשhttps://www.facebook.com/pages/%D7%99%D7%9C%D7%93%D7%99-%D7%94%D7%90%D7%A9-%D7%95%D7%94%D7%90%D7%95%D7%95%D7%99%D7%A8-%D7%91%D7%A2%D7%99%D7%93%D7%9F-%D7%94%D7%97%D7%93%D7%A9/460389567389750?ref=hlhttps://www.youtube.com/watch?v=txPQC8NB_-M

 10. היי אנשי מים, שולחת לכם קול קורא לשתף ולהשתתף יותר בשיח הקבוצתי כאן. מוזמנים לחלוק איתנו כל מידע שמחבר הבנה לעולם הרגש ומערכות היחסים הבינאישיות . החלטתי שמהיום אניע כאן את תנועת ההתפתחות כדי שתרגישו נוח יותר להניע את עצמכם בעצמכם. תרגישו חופשי לזרום בנתיב שמדוייק לכם – זה שבו אתם נפגשים עם עצמכם ועם אחריםhttps://www.facebook.com/groups/325145184277688/?fref=ts

 11. מידברן זה לא פסטיבל. זה ארוע מסכם שנה של פעילות יצירה של קהילה של 10000 אומנים יוצרי מציאות. איך בוראים מציאות? קודם בתודעה. היישום באדמה זה רק שלב המימוש הסופי. איפה הכל מתחיל? בראש. בבחירה שלנו להקדים מחשבה תחילה לסוף המעשה. הכירו את midbrain  : המוח מאחורי הכוח.האוויר שמעלה את המים לשמיים:  היום הועלה ערך חדש לאינציקולופדיה הקהילתית שלנו שראוי בעיני לתת לו במה : "שיט" – דיוק ההבנה מה זה שיט(מטען רגשי שלילי=מים נמוכים) , איך הוא נוצר ובעיקר- איך מנקים אותו .
  אח, עונג. איזו זכות להיות שותפה ללקט משובח של אנשים שלוקחים אחריות ויוצרים מציאות, אחרת. נקייה, בלי שיט. 
 12. כך נראה המקום הנמוך ביותר בעולם החודש בצילום לוויין- ים המלח… הולך ומתייבש. מבט העל מאפשר לנו לראות את התמונה מגבוה ולהבין מגמות.  מגמת השינויים בכל העולם ובכל הבריאה היא צמצום.  האדמה והמים מצטמצמים, האש והאוויר עולים. אי אפשר לשנות או לעצור את מגמת השינויים. הכל צפוי מראש, ועדיין הרשות נתונה… למרות שהכל בתואם לתוכנית הגבוהה- עדיין יש לנו בחירה חופשית אם לשחק כאן בבאסה או בסבבה. את מגמת ההתייבשות לא תוכלו לשנות אבל את התודעה שלכם כן. במקום להתעצב (מים) תוכלו להבין(אוויר) .
  מי מכם שנפל לו כרגע אסימון ובוחר לקחת אחריות ורוצה באמת להבין- אתמול התחילה קבוצת לימוד חדשה שיעור ראשון בקורס תודעת העל. יצאנו לדרך התפתחות חדשה . מוזמנים מאחרים לקפוץ על הרכבת בעודה בנסיעה. אתם יכולים. יש לכם אומץ. חיות כאן בכדה"א הנשמות הכי אמיצות שירדו אי פעם בתולדות האנושות . יש לנו מימון אנרגטי לעשות את השינוי הזה. הכל מתחיל ונגמר במילה אחת – בחירה 
  פרטים בפרטי, וכאן:
  מידעי תודעת העל -קורס וירטואלי – אתר שינוי תודעתי 
 13. יוצאת מהעולם האמיתי שלי בתוך עולם החלום הארצי הרגיל ,ל 10 ימים ב מידברן כדי להיות שותפה בבריאת עיר העתיד של אנשי האש בעולם חלופי מקביל שמתנהל לפי כללי משחק שלא מהעולם הזה, תרתי משמע… 5 ימי הקמה ו 5 ימי חגיגת רגעי החסד שיגיעו כשאממש ייעודי ואוריד את הרוח לחומר.
  זוהי הודעת ניתוק- חיבור לחבריי ותלמידיי, לכל מי שעוקב בעניין אחרי ההבנות שאני מהדהדת עבורכם כאן בממלכת פייסלנד אבל בוחר להישאר מאחור באזור הנוחות :רוב הזמן אהיה באזור ללא קליטת רשת ובלי הרבה בטרייה בנייד. כשאשוב כבר לא אהיה אותה אני , כי מידברן היא עיר של אנשי אש ולזו יש יכולת לשנות – להתיך ולהתמיר מצבי צבירה של חומר ורוח . יוצאת לשליחותי ללמד את אנשי האש איך להשתמש באש בתבונה- עם יותר אוויר, ובה בעת- ללמוד בעצמי את האדמה והמים: יש לי שיעורים להשלים בהתנסויות של יצירת חוויות ותוצרים גשמיים. כולי לוהבת. נשמתי שמחה לקראת ההרפתקאה הגדולה, יש לנו שם ברנרי וגם תחפושת תואמת. אז שם, בעולם האמיתי, אני קורה (האוואטר מהאגדה…) . היפ היפ נאגה, ממריאים…
  כבר הכנתי רשימת שירים להשמעה בתוכנית שלי שתשודר ברדיו יוניברס במידברן:
  כשפות היסודות בהשראת אוואטר קורה ותודעת העל.
  רק מי שמכוון על התדר יוכל לשמוע… כל מי שעוקב אחרי מרחוק כי מפחד להתקרב לאש שלי או שלא בא לו להשקיע אנרגיה בלימודי אוויר, מפסיד את הזדמנות ההתפתחות הכי מדהימה שיכולה להיות.
  תוכלו לקרוא את החוויות שלי בדיעבד, כן, כמו שאתם קוראים את הפוסטים שלי ומקבלים השראה ונהנים מהמחשבה שאתם מתפתחים מזה. אתם לא. לקרוא אותי לא תורם דבר להתפתחות שלכם. מי שבוחר לא להשקיע אנרגיה בלהבין, שלא יתפלא למה הוא עדיין תקוע…
  האש היא שמניעה ומתניעה את כל התהליכים בבריאה, אבל כדי להבין מהו נתיב ההתפתחות שלכם עליכם להתחבר לאש הפנימית שלכם ולא להתלהב מזו שלי.
  כדי שלא ישעמם לכם חלילה בלעדיי,מוזמנים לשוטט ולדוג הבנות באתר שינוי תודעתי: עמידה עם העכבר על כל אחד מחלקי פאזל כדה"א פותחת את רשימת כל הנושאים.
  וכן, יש גם פוסט על מידברן שיסביר למי שלא מכיר בכלל מה זה . חפשו בעצמכם.
  אין לי זמן. התחילה הספירה לאחור…
  חברים ברנרים- ניפגש על הפלאייה…
  אני במחנה הילד הפנימי, ילדי האש באוויר, שעה 5:10 בציר אריסטו
  מפחד לאומץ – אתר שינוי תודעתי 
 14. יוצאת מהעולם האמיתי שלי בתוך עולם החלום הארצי הרגיל ,ל 10 ימים ב מידברן כדי להיות שותפה בבריאת עיר העתיד של אנשי האש בעולם חלופי מקביל שמתנהל לפי כללי משחק שלא מהעולם הזה, תרתי משמע… 5 ימי הקמה ו 5 ימי חגיגת רגעי החסד שיגיעו כשאממש ייעודי ואוריד את הרוח לחומר.
  זוהי הודעת ניתוק- חיבור לחבריי ותלמידיי, לכל מי שעוקב בעניין אחרי ההבנות שאני מהדהדת עבורכם כאן בממלכת פייסלנד אבל בוחר להישאר מאחור באזור הנוחות :רוב הזמן אהיה באזור ללא קליטת רשת ובלי הרבה בטרייה בנייד. כשאשוב כבר לא אהיה אותה אני , כי מידברן היא עיר של אנשי אש ולזו יש יכולת לשנות – להתיך ולהתמיר מצבי צבירה של חומר ורוח . יוצאת לשליחותי ללמד את אנשי האש איך להשתמש באש בתבונה- עם יותר אוויר, ובה בעת- ללמוד בעצמי את האדמה והמים: יש לי שיעורים להשלים בהתנסויות של יצירת חוויות ותוצרים גשמיים. כולי לוהבת. נשמתי שמחה לקראת ההרפתקאה הגדולה, יש לנו שם ברנרי וגם תחפושת תואמת. אז שם, בעולם האמיתי, אני קורה (האוואטר מהאגדה…) . היפ היפ נאגה, ממריאים…
  כבר הכנתי רשימת שירים להשמעה בתוכנית שלי שתשודר ברדיו יוניברס במידברן:
  כשפות היסודות בהשראת אוואטר קורה ותודעת העל.
  רק מי שמכוון על התדר יוכל לשמוע… כל מי שעוקב אחרי מרחוק כי מפחד להתקרב לאש שלי או שלא בא לו להשקיע אנרגיה בלימודי אוויר, מפסיד את הזדמנות ההתפתחות הכי מדהימה שיכולה להיות.
  תוכלו לקרוא את החוויות שלי בדיעבד, כן, כמו שאתם קוראים את הפוסטים שלי ומקבלים השראה ונהנים מהמחשבה שאתם מתפתחים מזה. אתם לא. לקרוא אותי לא תורם דבר להתפתחות שלכם. מי שבוחר לא להשקיע אנרגיה בלהבין, שלא יתפלא למה הוא עדיין תקוע…
  האש היא שמניעה ומתניעה את כל התהליכים בבריאה, אבל כדי להבין מהו נתיב ההתפתחות שלכם עליכם להתחבר לאש הפנימית שלכם ולא להתלהב מזו שלי.
  כדי שלא ישעמם לכם חלילה בלעדיי,מוזמנים לשוטט ולדוג הבנות באתר שינוי תודעתי: עמידה עם העכבר על כל אחד מחלקי פאזל כדה"א פותחת את רשימת כל הנושאים.
  וכן, יש גם פוסט על מידברן שיסביר למי שלא מכיר בכלל מה זה . חפשו בעצמכם.
  אין לי זמן. התחילה הספירה לאחור…
  חברים ברנרים- ניפגש על הפלאייה…
  אני במחנה הילד הפנימי, ילדי האש באוויר, שעה 5:10 בציר אריסטו
  אהבה, נעמה
 15. אנרגיית יסוד המים היא נקבית ומתייחסת לכל עולם הרגש. נשים שיוצרות את השינוי בעולם ומייצרות אור, הן אלו שיוצאות מהמים , מתעלות מעל האדמה ומתחברות לאנרגיות האש והאוויר הזכריות: לאש הפנימית שבוערת בנשמתן- זו שמעלה אותן לאוויר-לתודעה הגבוהה,לבינה הנשית שצרובה בידיעה הפנימית שלנו את היותנו תודעה בוראת עצמאית שבוחרת להפעיל שיקול דעת. נשים נועדו ליצור שינוי – אתר שינוי תודעתיhttp://shinuytodaati.co.il/blog/2012/05/05/%D7%A0%D7%A9%D7%99%D7%9D-%D7%A0%D7%95%D7%A2%D7%93%D7%95-%D7%9C%D7%99%D7%A6%D7%95%D7%A8-%D7%A9%D7%99%D7%A0%D7%95%D7%99/מים גבוהים – התעלות ממים לשמייםhttp://shinuytodaati.co.il/blog/2015/01/01/%D7%9E%D7%9E%D7%99%D7%9D-%D7%9C%D7%A9%D7%9E%D7%99%D7%99%D7%9D/אנשי המיםhttp://shinuytodaati.co.il/blog/2013/06/19/%D7%90%D7%A0%D7%A9%D7%99-%D7%94%D7%9E%D7%99%D7%9D/

 16. מים מחברים אותנו להנאות החיים האחיות לנון ומייסי מחברות ומתחברות לתדר ונהנות מהחיים Lennon & Maisy // "In The Waves"https://www.youtube.com/watch?v=F8tsimGAGZ4&feature=em-subs_digest

 17. יש אנשים שגם בעיניים עצומות, יראו את הדרך לעזור. הם חשים את הקריאה מבפנים. אלו אנשי המים הרגישים. האתגר שלכם הוא לעשות שינוי תודעתי מלהרגיש ללחוש. הלב מרגיש באמצעות הנפש. החושים הפנימיים יודעים באמצעות הנשמה, מתחברים לתודעה הגבוהה. כי מה שחשוב זה לא על מה אתה מסתכל עם העיניים הפיזיות אלא מה אתה בוחר לראות בעין בשלישית-בעיני רוחך. קישור לסרטון מרגש מוטמע כאן: 
  אנשי המים – אתר שינוי תודעתי 
 18. שיר האהבה הכי מרגש שקיבלתי בחיי . באותה מהירות שנשלחה אליי, ככה התאדתה ונעלמה לה. לא היתה לי ברירה אלא למצוא אותה בתוכי, את שני חצאי האי.  
  אהבה עצמית – אתר שינוי תודעתי 
 19. בימים אפורים בלילות הקרים, מחפש לי תשובה זה כתוב בספרים
  יש בה חיים עולם של אמת, מה שחסר היא תיתן לי כעת

  תודה תודעה – זה שיר למענך

  מוכן אני לחיות ולמות באותה נשימה
  ובזכותך רק בזכותך
  בעולם מלוכלך אני חי עם אמת נקייה
  אוספת שבריי מקרבת אותי חזרה

  בין מציאות לחלום בין אהבה לשנאה
  אם אתמול אם היום תחפש כוונה
  זמן עובר לא עוצר והגוף משתנה
  רוץ אליה מהר היא תיתן מענה

  https://www.youtube.com/watch?v=ppwUyWL_2NU

 20. אנשי מים: אתם אלופים ביצירת מערכות יחסים בינאישיות,יש לכם אחלה איכות בלרקום רשת שיתופי פעולה הרמונית, לחבר בין אנשים ורעיונות, אז תסבירו לי איך זה שמתוך 398 חברי קהילה יש רק 102 חברים בקבוצה? מוזמנים לשתף ולהשתתף בשיח עם עוד חברים שמכוונים על התדר שלכם.
  אנשי המים – אתר שינוי תודעתי 
 21. זוכרים את הדיבור כאן בקבוצה על פראנה מתחת לפני המים, שאשכרה יש בני אנוש שיכולים לחיות גם ללא אוויר? אז הסרטון הזה העלה בי תהיה: איך ומתי הבחור הזה מתכוון לחזור בסולם וכמה עמוק אנחנו יכולים לרדת ולהישאר שם ברגוע? (שאלה שנסתרת מבינתי כי אני לא בתדר מים נמוכים. האש שלי תמיד מושכת אותי למעלה לאוויר)
  https://www.youtube.com/watch?v=Gs79qz286QE

 22. אנשים עם מוגבלויות…מממ… זה כולנו…לכל אחד מאיתנו המוגבלות שבחר בה להגביל אותו, אבל בחירות מהסוג הזה אפשר לשנות! אפשר לראות בה אתגר התפתחותי, להתעלות מעליה ולעוף עם הרעיונות היצירתיים שלכם ולהדהד אותם באוויר.

  קול קורא לאנשים עם מש"ה להגשת רעיונות לכנס של בית איזי שפירא

   אם תרצו אין זו אגדה – אתר שינוי תודעתי
  מוזמנות/ים לשתף: קול קורא לאנשים עם מש"ה (מוגבלות שכלית התפתחותית) להגשת נושא להרצאה ביום מונגש במסגרת כנס בית איזי שפירא.
 23. פשר הקשר בין רוח ומים : הם זורמים מטה-חורצים נתיב-ערוץ קבוע באדמה והיא מרחפת ממעל בחופשיות , נודדת מכאן לשם , לא מחוברת לשום מרחב וזמן. אבל בתהליך ההתפתחות- המים מתעלים לשמיים, מתאדים ומתמזגים ועפים עם הרוח ליעדם הבא במסלול התפתחותם להרוות את האדמה שוב ושוב ושוב. סרטון נחמד, אבל יש רק חוסר דיוק אחד: יש סוף. עבורנו כבני אנוש קטנטנים במרחבי הבריאה נראה כאילו אין סוף אבל יש. אנחנו כמו נמלים בשדה שיבולים עצום מימדים, תרתי משמע. 
  https://www.youtube.com/watch?v=AGk4w1iGtNI

 24. מוזיקה נוגעת. מחברת מעלה. זו המנגינה שגון דנוור פורט על מיתרי נשמתי. פעם הייתי שומעת אותו הרבה אבל במרוץ ההתפתחות המוטרף כאילו נשכח-נשאר מאחור. רק בכאילו. התדר הזה צרוב בתודעתי לעד: להפליג בחלום…העבודה בשרות החיים, בחיפוש אחת תשובות לשאלות לא ידועות,להיות חלק מתנועה, חלק מגדילה To work in the service of life and the living, in search of the answers to questions unknown.  

  https://www.youtube.com/watch?v=ck4azHTeLfI

  *
  To sail on a dream on a crystal clear ocean, to ride on the crest of the wild raging storm.
  To work in the service of life and the living, in search of the answers to questions unknown.
  To be part of the movement and part of the growing, part of beginning to understand.
  Aye, Calypso, the place's you've been to,
  the things that you've shown us, the stories you tell.
  Aye, Calypso, I sing to your spirit, the men who have served you so long and so well.

  Like the dolphin who guides you, you bring us beside you
  to light up the darkness and show us the way.
  For though we are strangers in your silent world, to live on the land we must learn from the sea.
  To be true as the tide and free as a wind swell, joyful and loving in letting it be.
  Aye, Calypso, the place's you've been to,
  the things that you've shown us, the stories you tell.
  Aye, Calypso, I sing to your spirit, the men who have served you so long and so well.
  Aye, Calypso, the place's you've been to,
  the things that you've shown us, the stories you tell.
  Aye, Calypso, I sing to your spirit, the men who have served you so long and so well.

  John Denver Calypso

 25. טעמתם פעם טעמה של עצבות? זה מר!!!  לפעמים אנחנו צריכים היזון חוזר מעצמנו כדי להפנים את ההבנה הזו לעומקה של הוויה  ורק החישה הפיזית מפילה לנו אסימון. רק לטעום את הטעם הדוחה הזה מספיק כדי לבחור להימנע מזה להבא. גם אם אתם לא מבינים -הגוף מבין את שפת הנשמה. הוא מחוייב להשוות תדר . הוא מחזיר לנו כהד את האנרגיה שבחרנו להטעין עצמנו בה.  ומי מעביר לנו את התדר מדוייק יותר מאשר המים של עצמנו?
  מים גשמיים- גשם של הבנות – אתר שינוי תודעתי 
 26. מוסלמים יצרו שרשרת אנושית סביב בית כנסת: מחוות סולידריות מרגשת מהתושבים המוסלמים בנורבגיה. יותר מאלף הקיפו את בית הכנסת הפעיל היחיד בעיר: "לא לאנטישמיות, לא לאיסלאמופוביה"
  http://m.ynet.co.il/Article.aspx?id=4629249

 27. ככה שוברים מסגרות חשיבה: מי אמר שבר מצווה חייבת להיות בדיוק בגיל 13? ומה אם הילד בגר כבר בגיל 11 ובשל לחייו העצמאיים כיתום מאם שבחרה למות ? שימו לב: סרטון סוחט דמעות… משפט המפתח שראוי להפנים: "אמא שם איתך בכל רגע". 
  גם אחרי המוות הפיזי- הוא איננו באמת סוף. 

  "בן שלי, תזכור שאמא שם בכל רגע"

  סרטן – אתר שינוי תודעתי 
  פחד מוות – אתר שינוי תודעתי 
 28. סינגולריות. כותבת פוסט בנושא סינגולריות ומבקשת להאיר את המידע מזוויות ראייה שונות . לכן, מבקשת מאנשי מים לשרשר כאן קישורים לסרטונים/מאמרים/תמונות/הסברים שמעבירים ומבהירים את מהות מושג זה כפי שאתם מבינים אותו . תודה

 29. רגע לפני מחזור תמיד ההורמונים הנשיים גורמים לי להתחבר לרגש אז ישבתי וצפיתי בסרטון הזה והתמלאתי אהבה כלפי אמא שלי , אז מייד מיהרתי להגיד לה תודה ושאני אוהבת אותה ותודה על כל מה שנתנה ונותנת לי- את ההזדמנות לאהוב ולהיות אהובה, את הידיעה שיש מי שבחרתי בו ובחר בי להאמין בי
  תודה תודעה.https://www.facebook.com/mastersenia/videos/10153166717747313/
 30. עצה פיזית (אדמה) מזאב אבירז (אוויר)להורדת התרגשויות (מים). איך? ע"י הרצון (אש) לטפל בעצמך.
  עוד הרבה עצות מועילות , כאן: טיפול אישי למיחושי הגוף -העברת היסודות בין המרכזים האנרגטיים – אתר שינוי תודעתי 
 31. עצה פיזית (אדמה) מזאב אבירז (אוויר)להורדת התרגשויות (מים). איך? ע"י הרצון (אש) לטפל בעצמך.
  עוד הרבה עצות מועילות , כאן: טיפול אישי למיחושי הגוף -העברת היסודות בין המרכזים האנרגטיים – אתר שינוי תודעתי 
 32. ככה נשמע שחקן הרוח  של המים הגבוהים 

  Glee "For Good" Wicked (cover) Sam Tsui & Nick Pitera duet

  סאם טצ'ואי- Sum tusi – אש אוויר ומים גבוהים – אתר שינוי תודעתי 
 33. זוגות  זוגות… הכלו כבר המים? נביט אל השמיים, אולי כבר יש באופק אדמה?
  שיעור תודעת העל בנושא שחקני האהבה והזוגיות מתקיים בערב רביעי ב 20:00 .
  מתאים למי שכבר הבשיל מתהליכי מודעות אישית ובשל להתעלות לתודעה – הבנת תהליכי ההתפתחות בבריאה  ומתוך ההבנה הגבוהה  לדגום את היישום המדוייק לכם בחיים הארציים.  

  לולה – ימים של שקט

  פרטים בפרטי, וכאן:
  לימודי תודעת העל – אתר שינוי תודעתי 
 34. ככה נשמעת אהבה גבוהה:
   

  Lennon & Maisy // "I Won't Give Up" // Jason Mraz

  when you needed your space
  to do some navigating
  i'll be here patiently wating
  to see what you find
  ילדים מהדהדים תדר גבוה – אתר שינוי תודעתי 
  אהבה בעידן החדש – אתר שינוי תודעתי 
 35. הפוסט הזה מוקדש לכם קיבוצניקים,אנשי ה"ערבות הדדית" , הפשטות שבאלוהות וכל הקוראים לעצמם "אנו" ו"אנחנו": מגמת השינויים בבריאה הוא מעבר מתלות לעצמאות, אין יותר "אנו" . יש "אני". בוקר טוב וברוכים הבאים לעידן האש והאוויר. מקווה שהסאטירה הזו תפיל לכם אסימון…
  https://www.youtube.com/watch?v=gUfkaiozRBc&feature=em-subs_digest-vrecs

 36. בכל נוף יש רמז שבא לקראתי. אם אני קשוב באמת- הניגון מנגן אותי .
  ובנימה אישית: המילים שפורטות על מיתרי נשמתי ומזכירות לי את החיבור שהיה לי למדבר- שם נולד צעיר בניי- באר: "במדבר החשוף,במקום בו אני בלב השממה,רוצה לגלות במדבר אנשים,את לב הבאר שחיים מביאה"
  https://www.youtube.com/watch?v=zZDNOzPCnDU

 37. בוקר טוב עולם.. הגיע יום שלישי חדש- פעמיים כי טוב…כעת העת , זמן לעבוד עצמאית אבל ביחד. איך זה עובד בעצם? איך זה מסתדר שמגמת השינויים בבריאה היא מעבר מתלות לעצמאות ובה בעת נלווית לעצמאות הזו הבנה ששת"פ הוא מחוייב המציאות? איך ה לחוד הופך לביחד בלי שנוותר על העצמאות שלנו? מוזמנים להבין בפוסט מצ"ב ולתרגל את ההבנה הזו הלכה למעשה במרחב open space  בבית שינוי תודעתי – פותחים פתח להתפתחות: כל ימי שלישי מ 12:00 עד רביעי ב 12:00. מי שאוהב לעבוד בלילה  מוזמן להישאר כאן לישון בין לבין- עד שיעלה אור חדש… מוזמנים כל אנשי האור שבחרו לייצר התפתחות: חוקרים עצמאיים,מדענים,מתכנתים, מפתחים ויזמים יוצרי מציאות שבוחרים לעבוד ללמוד וליצור במרחב open space במטרה לקדם פרוייקטים עצמאיים בשת"פ . כל אחד מגיע בזמנו החופשי עם המחשב האישי ועובד על המשימות שלו באופן עצמאי ובלתי תלוי . עצם הנוכחות הפיזית באותו מרחב מאפשרת לרקום חיבורים מועילים שמזרזים תהליכים
  לבד -ביחד – אתר שינוי תודעתי 
 38. כבר 3 שנים אני שותה מים מזוקקים מסוגים שונים ומתנסה בהתמרת פראנה , אנרגיית אור, למולקולות מים (או כל חומר אחר שהגוף שלי צורך כי לתפקד במיטבו). יש הרבה דברים שאני יודעת ,גם בלי "לדעת". זו ידיעה פנימית בהירה שמבקשת להתגלות . גיליתי את יכולת כשפות המים שלי לראשונה במהלך השבוע היבש בתהליך הפראנה- שבו גם לא שתיתי כלום 7 ימים (ניסוי שלפי המדע השמרני אמור להסתיים במוות אחרי 3 ימים), ואחרי תהליך התמרה אנרגטי, הגוף למד לייצר את מולקולות המים בעצמו. אז הנה עוד צעד קטן בדרך לגילוי של המדע את הבנות הרוח: 
  פרופ׳ ג׳רלד פולק מאוניברסיטת וושינגטון, המדען שמעז לדבר על מצב הצבירה הרביעי של המים, גילה שהמים בתאי הגוף שלנו מסוגלים להמיר את אור השמש לאנרגיה חשמלית המשמשת את התאים שלנו.

  יום ההולדת 43 שלי היום. 3 שנים להולדתי מחדש . אני חיה על פראנה שוב כבר תקופה. קול פנימי קורא לי להשלים את הניסוי הזה, עד שאגיע למסקנות הסופיות… נראה לכם שיש כאלו? לא בטוחה… כי איך שאשלים שיעור אחד מייד מגיע השיעור הבא. ההשלמה- השלמות אפשרית רק כשאנחנו חוזרים למישורים הגבוהים ומתאחדים חזרה עם המקור… חיים מרתקים יש לנו כאן כבני אנוש. אין לכם מושג איזו זכות לחיות כאן בעולם הזה בתקופת השינויים המדהימה הזו. בני אדם כל כך התרגלו להיאנח"החיים קשים, חיים בזבל,איזה עולם דפוק" שמעו- מי שלא מצליח להבחין באור השינויים-ייאלץ להחזיר את הדרכון , או לחיות בהישרדות מתמדת. אבל שמעו סקופ- לא חייבים. העולם הזה הוא מעבדת הניסויים הכי משוכללת ומפותחת בכל הבריאה. מי שלא יודע להעריך את החיים כאן- שיילך. 

  אני כאן. אני הכל,אני הקול. קולו של הילד הפנימי שלכם. הקשיבו לו, לי, לעצמכם.

  פראנה – אתר שינוי תודעתי 
  http://shinuytodaati.co.il/blog/2012/03/17/פראנה-איך-חיים-מהאוויר/

 39. המדען שמעז לדבר על מצב הצבירה הרביעי של המים
  פרופ׳ ג׳רלד פולק מאוניברסיטת וושינגטון גילה שהמים בתאי הגוף שלנו מסוגלים להמיר את אור השמש לאנרגיה חשמלית המשמשת את התאים שלנו. אבל כמו מדענים קודמים שהציגו מחקרים בנושא, לכנסים מדעיים הוא לא מוזמן להרצות. קישור מוטמע כאן: מדע ומידעי תודעה – רוח וחומר מתחברים

 40. זה המים הגבוהים שאני אוהבת לשמוע: שיר חדש של Sam Tsui עלה לאוויר אתמול :Open Up the Sky

  I can start again tonight
  yesterday is washed away,
  I've never seen the heavens so bright

  השיר מוטמע יחד עם עו מליין שירים מדהימים אחד אחד, כאן:

  סאם טצ'ואי- Sum tusi – אש אוויר ומים גבוהים – אתר שינוי תודעתי 
  http://shinuytodaati.co.il/blog/2013/09/21/סאם-טוסי-sum-tusi/

 41. ככה נראים חיים בעולם האמיתי : תנועה ערה שזורמת בהרמוניה וסיכרון , למרות מה שנראה ככאוס אנרכיסטי. הכל בתואם מושלם וקורה בדיוק כפי שנועד להיות, במקום והזמן המדוייקים. כל אחד יודע את מקומו והולך בדרך שלו בלי להתנגש עם אחרים. שום דבר לא בא על חשבון מישהו אחר, כולם לוקחים 100% אחריות על הבחירות שלהם. 
  https://www.facebook.com/video.php?v=390927387731659


  רוצים ללמוד איך עושים את זה? איך מגיעים לרמת דיוק יעילה כזו בכל בחירה בחיים? בכל מקום וזמן? מוזמנים ללמוד איתנו את מידעי תודעת העל. המידע הזה נגיש לכל מי שבשל ובוחר להיפתח אליו. השקעה בלימודים והתפתחות תודעתית היא הערך היחיד שממשיך אתכם הלאה . השקעה בחומר-חפצים וחיי רווחה גשמיים- היא חוב אבוד ומבזבזת את המאגר האנרגטי שקיבלתם לצורך מימוש הייעוד . בנוסף לקבוצת הערב , נפתחת קבוצת בוקר חדשה ב 12/11. ניתן לתאם שיעור מבוא ללא תשלום. סוויץ אחד במחשבה וקליק אחד במחשב / נייד ואתם מחוברים- לעצמכם ולרשת , לתודעה שעוברת באוויר. איך? בעזרת האש – כוח הרצון והטכנולוגיה המתקדמת בשרות התודעה המתפתחת פרטים בפרטי וכאן: 

  מידעי תודעת העל – קורס וירטואלי 
  http://shinuytodaati.co.il/תודעת-העל-לימודים-וירטואליים/

 42. אייל פורת, נער אוטיסט בן 13 כתב שיר "ים-יבשה". מילותיו הולחנו ע"י לירון לב , בביצוע מרגש עם רבקה זהר. מזדהה עד דמעות. דמעות של בדידות ב אי האהבה… מקדישה את הפוסט הזה לכל חבריי האוטיסטים. באהבה! (קישור לשיר מוטמע בפוסט)

  "המקום האחר בו אני עומד
  מבודד כמו אי בלב ים
  במקום האחר אני לומד
  שאינני כמו כל האדם

  "ובמקום ההוא שקט עד מאוד
  הקול אינו יוצא או בא
  הים מורכב ממיליוני דמעות
  והאי הוא אי-אהבה

  "ואני זקוק אז לחיבוק מנחם
  שיאמר: חייך אינם חטא
  ואבכה על מה שלקחתי מכם
  תענו: אתה גם יודע לתת

  "השוני נחקק בי, צרוב ועצוב
  כך נולדתי. אין זו בושה
  אבל כשאני מחבק ואהוב
  אני יודע שהגעתי ליבשה"

  אוטיזם- אתר שינוי תודעתי 
  http://shinuytodaati.co.il/blog/2012/08/10/אוטיזם/

  לבד-ביחד – אתר שינוי תודעתי
  http://shinuytodaati.co.il/blog/2013/08/31/לבד-וביחד/

 43. תדרי התודעה החדשים יוצאים מצאקרת הגרון ונצרבים בחוש השמע. 
  מצ"ב קישור לפרוייקט מקסים שמאחד קולות וסיפורים אנושיים ורוקם אותם יחד לשיר הרמוני אחד

  הכתיבה והקריאה הם כלים של העידן הישן . לכן כדי ללמוד תודעה אנחנו נפגשים אונליין כדי להקשיב לתדר התיקשורים הישירים מתודעת העל ומאפשרים לתדר להיצרב בתודעתנו. מוזמנים להצטרף לקבוצת למידה שנפגשת כל שבוע אונליין לשמוע ולהשמיע את קולו של הילד הפנימי שלכם. 

  About The Human Sound Project

 44. מהות המעבר מעידן ישן לחדש הוא התעלות מהמים(רגשנות) לאוויר (הבנה=אהבה גבוהה ). איך בעזרת האש(חדשנות ויצירתיות). הנה לכם המחשה מהחיים על במת המשחק האישית של זמרים בתדר שונה במופע מול התודעה הכוללת. מי ניצח לדעתכם? הרחיבו אותה…

  כדי להצליח=לצלוח את השלב הבא מהעבר למחר, עלינו לצאת מאזור הנוחות,להעיז לנסות,להתנסות,להיפתח להתפתחות חדשה. כדי לשמוע ולהשמיע תדר חדש חייבים לזנוח את העבר המוכר והידוע, זה שלפעמים עצוב ומר הוא ,לפעמים הוא שר, לפעמים סופה עוברת וליבו נשבר, אבל אין ברירה- זו הדרך היחידה לעבור מהעבר אל המחר. 
  מידעי תודעת העל פותחים לנו פתח להבין איך לצלוח את תהליכי השינוי במעבר ממים (רגשות שסוחפים אותנו נמוך ומקשים עלינו לשחרר את העבר) לאוויר- להבנה הגבוהה איך לנהל את הבחירות שלנו בתבונה כך שיהיו בתואם עם מגמת השינויים .

  להצליח=לצלוח את השינוי מהעבר למחר- יציאה מאזור הנוחות
  https://www.youtube.com/watch?v=aYmwoYL6gBc

  לימודי תודעת העל – שינוי תודעתי – קורס אונליין
  http://shinuytodaati.co.il/תודעת-העל-לימודים-וירטואליים/

 45. האדמה והמים תמיד זורמים יחד לאותו מקום: נמוך. כדי להבין תופעות טבע, מגמות שינוי, ארועים יוצאי דופן: צריך להתעלות עם האש לאוויר. שם-כאן כל התשובות. ככל שעולים יותר גבוה, רואים את התמונה יותר שלמה והכל נראה יותר בהיר
  https://www.facebook.com/video.php?v=721726061216193

 46. אנשי מים שרוצים להבין איך אפשר לרגש בלי רגשנות (מים) אלא עם הבנה(אוויר): ילד בן 10  אוטיסט עוור שר : open the eyes of my heart ומסביר: 
  we walk by  faith,not by sight. קישור לשיר המופלא שלו מוטמע כאן: 
  אוטיזם- אתר שינוי תועיתי
 47. underneath  
   רוצה לראות מה יש מתחת לכל השכבות, הפנים האמיתיות. סאם צ'ואי- אש אוויר ומים גבוהים שיוצרים אחלה תוצר אדמתי.  מגיע לו מקום של כבוד באתר שינוי תודעתי 
 48. יש, יש חיה כזו: דג מעופף. אם הוא יכול לצאת מהמים ולעוף באוויר- גם אתם יכולים. עוד אשת מים הצליחה היום להתעלות מעל המים הנמוכים=הפחדים והחששות מהטכנולוגיה ומהתודעה החדשה, ואחרי שעתיים מאתגרים של ניסיונות, היא עשתה את זה: היא התעלתה לאוויר=הבינה איך להתחבר לשיעור תודעת העל הוירטואלי, בקליק אחד. איך? בעזרת האש=כוח הרצון. רגע חסד שמאיר בי את הידיעה הפנימית שלי את ייעודי כמלווה תהליכי שינוי תודעתי במעבר ההתעלות מהמים (=רגש)לשמיים(תודעה). הטכנולוגיה היא רק המדרגה לקפיצה האמיתית. 

  כל האנושות תעבור את התהליך הזה של מעבר ממים לאוויר, מהיסחפות למערבולות וסערות רגשיות להבנת נתיב הזרמה שמדוייק לך, מלזרום עם מה שהחיים מביאים, להבנה שאתה הוא זה שבוחר את נתיב הזרימה. אתה הוא שממציא את המציאות, אתה הוא שבוחר אם לאפשר למים הנמוכים לנהל אותך או לנהל אתה אותם ממקום של הבנה גבוהה.

  כשמשהו מאד ברור לך- הוא גם ברור לכל האחרים ולבריאה כולה . כי הרי מי ומהי הבריאה? היא אני. אני הבוראת. אתם , כל אחד מכן- בורא את המציאות שהוא בחר להמציא בעצמו. מתי בחרתם ומה בדיוק? רוצים להבין ? מוזמנים להצטרף לקבוצת לימוד חדשה שהחלה את מסע התפתחותה . איפה נפגשים? באוויר- אונליין, בכל מקום שבו אתם מחוברים לעצמכם ולרשת
  שיעורי תודעת העל מתקיימים בימי ראשון 20:30.

  אז,

  אנשי מים שנמאס לכם "לזרום עם החיים" ואתם רוצים למצוא את נתיב הזרימה האישי שמדוייק עבורכם, מי שחשים קריאה של קול פנימי, מי שמזדמזת המנגינה הזו בראשו ולא רוצה להמשיך לבזבז את עצמו על קריאת פוסטים בפייס אלא בשל ללמוד מהמקור , מי שרוצה, אבל באמת רוצה להבין מה יש מעבר ואיך לנהל את הבחירות שלו בתבונה ויעילות לפי כללי משחק חדשים, מי שהמנגינה הזו לא נותנת לו מנוח: זה לא זמן לנוח כעת היא העת לנוע, להיפתח,להתפתח,לעבוד ,ללמוד, לממש את הייעוד שבשבילו קיבלנו מימון אנרגטי ונדרשים לספק את הסחורה.
  יש לכם מימון שנחתם מראש להשקיע בהתפתחות הזו אבל תקבלו אותו רק לפי דרישה. זה הזמן לדרוש אוויר! תנשמו עמוק את ההבנות. הן קיומיות כמו אוויר לנשימה.

  עוד פרטים בפרטי וממליצה לקרוא לפני כן כאן: מידעי תודעת העל – קורס וירטואלי – אתר שינוי תודעתי 
  http://shinuytodaati.co.il/תודעת-העל-לימודים-וירטואליים/

  יסוד האוויר – קחו נשימה – אתר שינוי תודעתי 
  http://shinuytodaati.co.il/blog/2012/12/27/יסוד-האוויר-קחו-נשימה-ועופו/

  מים-רגש – מערכות יחסים – אתר שינוי תודעתי 
  http://shinuytodaati.co.il/blog/2012/09/09/מים-רגש/

 49. רמת המים הרגשיים שלכם: נמוכים/גבוהים/איפהשהוא על הרצף, לא נקבעת לפי גובה ואיכות המים בסביבתכם החיצונית – במערכות היחסים הבינאישיות עם אחרים אלא בעמודת המים הפנימית שלכם ותלויה ביכולתכם להכניס אוויר-הבנה לכל בחירה. שחיתי היום במים הכי נמוכים בעולם -400 מתחת לפני הים. ברגע שהגענו לכאן הוצפתי רגשית בשיחה טעונה עם איש מים. סיימתי את השיחה כשאני מבינה. ברגע שבחרתי להכניס אוויר=הבנה והתחברתי לתודעה הגבוהה, ולאש הידיעה פנימית שבי , יכולתי לצוף בקלילות. אז יכולתי להנות משחייה בבריכת השחיה עם כל העולם ואשתו- מה שבדר"כ רטוב לי מדי, כי הבנתי למה אני שם, במים, עם ילדיי שבאו ללמד אותי שיעורי מים שלא הייתי יכולה ללמוד בשום דרך אחרת. מודה מודה מודה על הזכות להיות להם אמא . מודה לכוח שיש בי להתמיד בשיעורי המים. מודה שהצלחתי להינות היום מהשיעור הזה. הנאה(אוויר) שהניעה והתניעה אותי (אש) לתת הלאה: במרחב הבריכה בקיבוץ שבו אנחנו מתארחים הזדמנו לי שתי שיחות ספונטניות: אחת עם קבוצת נוער גדולה והשניה עם פלוגת חיילים. איזה כייף להדהד ממני את התודעה בפני אנשים סקרניים ששומעים את ההבנות האלו פעם ראשונה בחייהם.

  מה שנותנים זה מה שמקבלים. זה חוק הבריאה.

  תודה תודעה

  מים רגש מערכות יחסים – אתר שינוי תודעתי
  http://shinuytodaati.co.il/blog/2012/09/09/מים-רגש/

 50. טו באב =חג האהבה.רק יום אחד בשנה? לא ראוי שנפעל וננהל את הבחירות שלנו ממקום של אהבה כל יום וכל היום? אבל לך תמצא מישהו כזה שיהיה מחוייב לך ויתן לך מענה לכל צרכייך. אין כזה. זה אנחנו היחידים שיכולים לאהוב עצמנו בעצמנו . זו אחריותנו לתת לעצמנו מענה לצרכינו ממאגר העוצמה הפנימית שבנו, מהבחירות שלנו את סדרי העדיפויות החדשים שמנחים אותנו

  אהבה עצמית – אתר שינוי תודעתי
  http://shinuytodaati.co.il/blog/2014/07/17/אהבה-עצמית/

  עתיד החגים להתכלות
  http://shinuytodaati.co.il/blog/2012/06/28/עתיד-החגים/

 51. על ההבדל בין אנשי מים ואנשי אש: אנשי מים זקוקים לשיתוף ושיקוף מהאחר, הם רואים עצמם דרך אחרים. אנשי אש יודעים מי הם מתוך התבוננות פנימה ולא החוצה.הם יודעים מה הם רוצים ומה נכון להם. במיוחד הילדים- הם נולדים עם ידיעה פנימית מאד בהירה את הייעוד שלהם- זה צרוב בתודעה שלהם build in . לכן רובם מאותגרי קשב וריכוז- כי הם לא אמורים להקשיב לקולות חיצוניים שמסיטים אותם מהידיעה הפנימית שלהם את התסריט=הדרך שנועדו ללכת בה ברורה להם. גם האיכות האוטיסטית עוזרת להם להתרכז בעולמם הפנימי ולא לבזבז אנרגיה על תקשורת רגשית עם הסביבה שמחייבת אותם להוריד את תדרי המים הגבוהים שלהם לאדמה, וזו כבדה ומכבידה. אין בה את הקלילות האווירית- זו שיודעת שהחיים הם רק משחק.
  אנשי מים מתחברים לעצמם דרך חיבור לאחרים. אנשי אש פשוט מתחברים לעצמם, דרך העוצמה הפנימית שבהם, ישירות לתודעה הגבוהה.
  מים מוליכים תדר שמחבר. האש מובילה חשמל, נותנת כוח לנוע.
  כשמים נוגעים בחשמל- יש קצר והכל נופל.
  השבוע חוויתי פיצוץ כזה שהשאיר אותי עם תהיה מיותמת: מתי אצליח למגנט אליי מים גבוהים מספיק שירצו להתחבר לאש ולאוויר שלי בהרמוניה.
  אני יודעת את התשובה, היא מובניית בגוף השאלה.
  מתי? מתי שאבחר.
  אני יודעת מה בחרתי .
  אבל עד שהאדמה משווה תדר ומתהווה בהתאם לעתיד שבראתי לוקח זמן, הרבה זמן.
  ולי אין סבלנות
  אנשי האש – אתר שינוי תודעתי
  http://shinuytodaati.co.il/blog/2013/03/21/אנשי-האש/

 52. וזה כבר בא, אתה רואה? הידיים הקפוצות מתארכות, והלב השומר לא להיפגע, פועם בקצב רגיל, זה כבר בא, כמו שהטבע רגיל, להיות שלם עם עצמו. כמו קו חרוט על כף יד, זה כבר בא
  ריטה האלופה שרה עם חיילים בדרכם למלחמה. המוזיקה הזו, המילים והתדר שהם מעבירים מחברים בנינו להבנה את הייעוד הייהודי שלשמו בחרנו ונבחרנו לחיות כאן. אלו המים הגבוהים ! כן ירבו.

  https://www.facebook.com/photo.php?v=10152182314471338&set=vb.30689511337&type=2&theater

 53. אלו המים הגבוהים שמתהווים הודות למלחמה: מערכות יחסים בינאישיות שמבוססות על הבנה את המטרה הגבוהה של כולנו ושיתוף פעולה שמחבר ומדביק בנינו.
  עכשיו אתם מבינים איזה תהליך חשוב נוצר הודות למלחמה? למדנו איך להתעלות מעל המים הנמוכים(רגשות הפחד שניהלו אותנו) למים גבוהים (שאנחנו מנהלים אותם).
  להעמקת ההבנה אודות התמרת המים הנמוכים לגבוהים, כאן:
  מים-רגש-מערכות יחסים – אתר שינוי תודעתי
  http://shinuytodaati.co.il/blog/2012/09/09/מים-רגש/
  חייל ברצועה כתב לחברו בבית:

  אחי אתה לא מאמין מה הולך פה. מה שקורה כאן בשטחי כינוס הוא בלתי נתפס, לא בשכל, לא ברגש ולא בדמיון.
  כל שעה בערך מגיע לכאן רכב מפוצץ באוכל, ממתקים, שתייה קרה, גרביים, ביגוד תחתון, חולצות, הגיינה, מגבות, סגריות שש בש ועוד. הגיעו מהצפון והמרכז, מפעלים, חברות ועסקים פרטיים, שירות בתי הסוהר, חרדים ומתנחלים, תל אביביים מסביון. כל צומת בדרך לכאן עוצרים אותך לא המשטרה, אלא תושבים שמחלקים אוכל. מה שמדהים בכל הסיפור הזה זה שכל אחד בא באופן אישי ולא מתואם עם השני ואין איזה ארגון מסודר. הם כותבים מכתבים וברכות ואומרים שחושבים עלינו כל הזמן, יש כאלה שהשקיעו בסנדוויצ'ים כמה שעות כדי שיהיה הכי מפנק שיש. חב"ד כמובן מניחים תפילין ומחלקים ח"תת לכל נגמ"ש וברסלב מגיעים לגבול ורוקדים עם החיילים בשמחה עצומה. החרדים באים מהישיבות ומבקשים את השם של החייל והאמא כדי שהישיבה שלהם תתפלל עליו. יש לציין שכל האזרחים מוסרים את נפשם בהגעה לכאן תחת איומי מנהרות ו"צבע אדום".
  בית חולים סורוקה נראה היום כמו בית מלון 5 כוכבים, חבר שהשתחרר משם סיפר לי שיש שם משאית "מאסטר שף" שמאכילים את כל הפצועים באוכל הכי טוב שיש וכמובן הרבה תפילות.
  אני חייב לסיים כי עוד שניה נגמרת הבטריה בטלפון. אז תמסור תודה לכל מי שתומך בנו בעורף.

 54. הסבר של איש מים על חשיבות הנשימה מהבטן. (ומצ"ב פוסט שלי על יסוד האוויר- קחו נשימה- כדי להבין: איך להכניס אוויר=תודעה לבטן הרגשית המיימית הסוערת)
  דוד אסולין- 'נשימת תינוק' : אם תשימו לב תינוקות נושמים מהבטן. כשהבטן שלהם עולה ויורדת אנחנו יודעים שהם נושמים.
  חמצן הוא החומר המחבר בין גוף לנפש, באמצעות תהליך הנשימה חמצן מוזרם לגוף ומאפשר תהליכי חיים. נשמה = נשימה.
  הבטן היא החלל שבו מתחוללים הרגשות. כאשר מוזרם לשם חמצן, הוא מאפשר לרגשות להתהוות, בדיוק כפי שהוא מאפשר זאת לתאי הגוף הפיזיים.

  כשאנחנו תינוקות אנחנו נולדים עם האינסטינקט לנשום לבטן, הרגשות שלנו בשלב ההתהוות הבסיסי ואנחנו זקוקים מאוד לחמצן. ככל שאנחנו מתבגרים, אורח החיים המהיר והמתוח מרחיק אותנו מהאינסטינקט הזה, ומותיר אותנו קצרי נשימה. שימו לב ביום יום איך הנשימה שלנו מתחילה ומסתיימת מאוד מהר, מגיעה רק עד לריאות. רק עד איפה שצריך כדי לשרוד ותו לא. ובאמת, בפועל רובנו רק שורדים, בכל רובד בחיינו. איזור הבטן מוזנח, העולם הרגשי ננטש ונשאר מנוון, תקוע ללא התפתחות. ביום-יום התמודדות עם רגשות בסיסיים כמו כעס או קנאה למשל מטלטלים אותנו כי הם לא מקבלים מספיק חמצן כדי להתהוות. אנחנו לא מסוגלים להכיל אותם והגוף שלנו משתולל. נוצר לנו בבטן בליל לא מובן של חלקי רגשות שמנסות להתחבר ולא מצליחות. כמו שמיכת תלאים, חלקי הרגשות נרקמים זה לזה בצורה מעוותת – חלקי שמחה מתחברים לחלקי כעס, חלקי עצב מתחברים לחלקי קנאה, אהבה, שנאה ורחמים מתערבבים יחדיו ויוצרים התנגשויות פנימיות. ככל שעובר הזמן ואנחנו מזניחים את ההתנגשויות הללו, הם הופכים לתחלואים נפשיים שרק הולכים ומתעצמים ומלווים אותנו לאורך חיינו – מתח נפשי, חרדה, דיכאון או מחשבות טורדניות למשל. לפעמים זהו מצב קשה מנשוא שאנחנו כלל לא יודעים איך הוא נוצר ומה עושים איתו.

  אחד הכלים הפשוטים והעוצמתיים שעוזרים להתמודד הוא 'נשימת תינוק', שהיא בעצם הנשימה הטבעית הבסיסית שלנו שאותה הספקנו לשכוח. נשימת תינוק מזרימה חמצן אל הבטן, מקום התחוללות הרגשות. היא מרחיבה את החלל, אותנו, מאפשרת לרגשות להתחבר, לתהליכים לקרות ואז להכיל בצורה יעילה יותר אותנו ואת הסביבה שלנו.

  נשימת תינוק דורשת תירגול. תיפסו לכם פינה שקטה, נישמו עמוק והתבוננו. שימו לב שהבטן היא זו שעולה ולא הריאות.

  נשימת תינוק ענוגה לכולם.

  יסוד האוויר-קחו נשימה- אתר שינוי תודעתי
  http://shinuytodaati.co.il/blog/2012/12/27/יסוד-האוויר-קחו-נשימה-ועופו/

 55. מגדל המפיק מים מהאוויר הוקם אתיופיה : מגדל וורקה עוצב ע"י ארתורו ויטורי אחרי שטייל באפריקה וראה נשים וילדים צועדים ק"מ עם כדים על ראשם להביא מים מזוהמים מהנהר . קישור מוטמע כאן: מים גשמיים- גשם של הבנות – אתר שינוי תודעתי
  http://shinuytodaati.co.il/blog/2013/03/30/מים-גשם-של-הבנות/

 56. לטפל באמת מהיסוד נדרשת עבודה תודעתית, אבל יש קיצור דרך אנרגטי שיכול להקל זמנית על מיחושי הגוף והנפש כשהם כואבים. הנה עצה מבית זאב אבירז- מי שתיקשר את מידעי תודעת העל, איך להקל על מצבי חרדה באמצעות מעבר אנרגיות בין מרכזי היסודות בגוף. עוד הרבה טיפים יעילים בכל אתגר עם קושי גופני- מוטמעים כאן:
  http://shinuytodaati.co.il/a4-earth/טיפים-לטיפול-פיזי-באמצעות-אנרגיית-היס/

 57. מה טוב במלחמה? היא מזמנת לנו הזדמנות להתפתחות: להתנסות באיך מתעלים מעל המים הנמוכים – רגשות הפחד שמנהלים אותך ,למים גבוהים – כאלו שאתה מנהל אותם, ממקום של הבנה גבוהה- אלו המים שעולים לשמיים- לתודעה, מבהירים לנו שכולנו בעצם מחוברים לאותה רשת אנרגטית אחת וכדי ליצור תודעה כוללת, עלינו לחבור יחד להשגת מטרה משותפת אחת=התפתחות. המים הגבוהים יוצרים חיבורים הרמוניים ושיתופי פעולה: הנה דוגמא אחת יפה למימוש ההתנסות הזו:
  http://savtush4rent.co.il/page/סבתוש_מארחת/

 58. פוסט שמוקדש לכל מי שרוצה להבין יותר ולפחד פחות:
  אין מציל. כולם לצאת מהמים הסוערים,סכנת טביעה.דגל שחור. סוגרים את הים. כניסה למים על אחריותכם. הי, אתם שם בעומק, מה לא ברור? רוצים להיסחף למערבולות? סערות רגשיות מטלטלות אתכם מכאן לשם- בין פחד וחרדות מטילים ואזעקות לבין כמיהה לאהבה ושלום ורוגע. לא אלו ולא אלו תורמים לבטחונכם.
  אלו אנרגיות יסוד המים הנמוכים-אלו שאתם מאפשרים להם לנהל את הבחירות שלכם, לסחוף אתכם עם הזרם בלי אוויר לנשימה, בלי להפעיל שיקול דעת ולהבין מה קורה.
  ככל שתבינו יותר (תכניסו אוויר), תפחדו פחות(היפרדו מהמים) ותוכלו לנהל את הבחירות שלכם בתבונה ולא תאפשרו להם לנהל אתכם.
  כדי להתעלות מהמים הנמוכים למים גבוהים, עליכם לנשום את אוויר הנשמה : להרים ראש למעלה- להבין את עולם הסיבות הגבוה, כי משם הכל מתחיל
  הדבר היחיד שיכול להגן על בטחונכם זו הידיעה הפנימית שאתם מוגנים בכל מקום באותה מידה. מה שקובע את המידה הזו היא הבחירה התודעתית שלכם: לדעת את היותכם בוראים, יוצרי מציאות ולא קורבנות למציאות חיצונית שנכפיית עליכם.(כי הרי כל מה שקורה לנו הוא הד למה שזימנו לעצמנו בעצמנו, השתקפות הבחירות שלנו).
  לדעת מי אתם ומה השליחות שבחרתם ונבחרתם לממש כאן כעם הייהודי=הייעודי.
  כשזה יהיה ברור לכם- זה יהיה ברור גם לערבים ולכל שאר אומות העולם.
  כשנעשה את מה שאנחנו צריכים לעשות (להפיץ תודעה, לייצר ידע חדש באמצעות הטכנולוגיה) – יפרסו בפנינו שטיח אדום ולא ישנאו אותנו וירצו להשמיד אותנו.
  מקור המלחמה בסטייה שלנו, לא של הערבים. הם עם אדמה ונלחמים על זכות קיומם. זה אנחנו שנועדנו להיות עם של אש ואוויר וקיבלנו מימון אנרגטי מיוחד . במקום להשתמש בו, אנחנו מנצלים את אנרגיות החומר =הכסף של העולם הארצי ושולטים ביושבי האדמה.
  זה לא אומר שאנחנו צריכים לוותר על זכות קיומנו כאן, להיפך. עלינו לחסל את האיסלם הקיצוני לפני שהוא יחסל אותנו. בכוח המוח-התודעה ובעזרת הטכנולוגיה- מלחמת סייבר , ולא ע"י שליחת חיילים לשדה הקרב הפיזי.
  זכותנו לגור על איזו אדמה שאנחנו רוצים, בכל מקום שנבחר בעולם,גם אם זה ביהודה ושומרון, כל עוד אנחנו מממשים את ייעודנו ותורמים מאיכויות האש והאוויר שלנו ולא מנסים לשלוט באדמה. שהם יבנו את בניין הארץ הפיזית (הם טובים בבנייה) ואנחנו ניצוק לתוכו את המהות(בנו יש את הגאונות שיוצרת משמעות)
  לרצות לעשות שלום עם מי שרוצים לחסל אותך- גם זה מים נמוכים. זה מוביל לאותו מקום=נמוך. זה אופיים של המים- תמיד ישאפו לזרום למקום הנמוך, כדי להשוות ריכוזים. העיקר שהכל יהיה בסדר , שהכל יהיה רגוע ושקט
  שלום,שקט,שלווה ואהבה ללא תנאי לא באמת קיימים בעולמנו. אנחנו כמהים לחוש אותם , כי זו צרובה לנו בתודעה מלפני שהגענו הנה – הידיעה מהמקום שממנו הגענו, אבל באמת באמת, בעודנו חיים כאן בגוף פיזי- אין כאן אהבה ללא תנאי. שלווה היא החושך כי היא מביאה אותנו למצב פסיבי. מלחמה לעומת זאת, עם כל האלימות שבה כן תורמת להתפתחות כי היא מביאה אותנו למצב קצה שבו אין לנו ברירה אלא להפעיל את מנגנוני ההישרדות שלנו, לדעת את סלע קיומנו, להתחבר למהות הפנימית ולייצר את האור מבפנים.
  לחיות בגן עדן זה סבבה, יש שם הכל, חוץ מדבר אחד-התפתחות , וזו תכלית קיומנו כאן. לייצר אור, לייצר התפתחות.
  מטרת המלחמה להבהיר לנו את הדרך להחלמה: כשנבין מהי המחלה, מהי הסטייה , איפה יצאנו מהתסריט שלנו (כעם) , כבר לא יהיה צורך יותר בסימפטומים ותמרורי אזהרה כמו הטילים. הטילים לא נשלחים כדי להרוג אותנו אלא כדי לעזור לנו להבין.
  אנחנו נדרשים כעת להשמיד את מי שרוצים להשמיד אותנו – הכוונה לקיצוניות האיסלמית. הרוב השקט של המוסלמים לא רלוונטי כי מי שמכתיב את סדר היום הם הקיצוניים.
  אחרי שנעשה את זה- בדרך חכמה , בלי לעשות שטויות כמו להיכנס פיזית לשטח האדמה שלהם, תיסלל הדרך לשלום- כזה שבו כל אדם בוחר עצמאית איפה הוא רוצה לגור. הרוב המוסלמי אז כבר יהיה חופשי משליטת המנהיגות הטרוריסטית שמנהלת אותו וירצה , ממש ירצה שיהודים יגורו בשטחי יו"ש. , אז, יגור זאב עם כבש ונמר ירץ עם גדי…
  הגאולה כבר כאן ועכשיו. יכול להבחין בקיומה רק מי שבוחר לקחת 100% אחריות ולהבין שלא מדובר ביישות פיזית של אדם שיגאל אותנו אלא בתודעה האישית והקולקטיבית של כל אחד ואחת מאיתנו.
  שלום יכול להתהוות רק בין אנשים עצמאיים שבוחרים להתקיים האחד עם השני, ולא האחד על חשבון השני
  ועוד בהקשר לסוגיית המים=הפחד:
  הרי גם אם נדאג ונפחד-ממילא מה שצריך לקרות יקרה, אז מה הטעם לבזבז אנרגיה על פחד? הסירו דאגה מליבכם- אין מה לפחד מהמוות- הוא לא באמת סוף וממילא הדרך שבה בחרתם למות כבר חתומה מראש. במקום ובזמן המדוייק, אחרי שתשלימו את הייעוד,אחרי שתסיימו את משימת חייכם ותבשילו לעבור לשלב מתקדם יותר במסע ההתפתחות שלכם.
  מלחמת העידן החדש
  http://shinuytodaati.co.il/blog/2012/03/11/מלחמת-העידן-החדש/
  פחד מוות – אתר שינוי תודעתי
  http://shinuytodaati.co.il/blog/2012/01/30/פחד-מוות/
  העם הייהודי=הייעודי
  http://shinuytodaati.co.il/blog/2012/04/10/העם-הייהודי-ייעודי/
  שלום עברי-ערבי – אתר שינוי תודעתי
  http://shinuytodaati.co.il/blog/2012/11/23/שלום-עברי-ערבי-2/

 59. אנשי מים מוזמנים להטמיע כאן בשרשור את תמונתכם עם יד על הלב, משם אתם מניעים את היותכם: מחיבור לעולם הרגש. (כדי שאוכל לייצר תמונת קולא'ז קבוצתית) . מי מכם ש"זורם עם החיים",שמרגיש אהבה בליבו ומיומן ב
  תקשורת בינאישית,וירטואוז ברקמת מערכות יחסים הרמוניות ושיתופי פעולה – זה המקום עבורכם. אנשי מים הם שנועדו לחבר בין כולנו, באמצעות תדרי המוזיקה,ע"י שיתוף והשתתפות,אמפטיה וחמלה. הם הרגישים והרגשניים, החששניים, הזהירים,אלו שתמיד דואגים שהכל יהיה בסדר ומאוזן

  https://www.facebook.com/photo.php?fbid=294107024095811&set=a.145877165585465.1073741832.100004895469467&type=1&theater

  קבוצת אנשי המים:
  https://www.facebook.com/groups/325145184277688/?fref=ts

 60. שיעור מים חשוב (אנרגיית יסוד המים היא שמחברת ויוצרת מערכות יחסים הרמוניות): ריטה פירסון, מורה: "ילדים לא לומדים מאנשים שהם לא אוהבים." זוהי קריאת השכמה למחנכים להאמין בתלמידים שלהם ובאמת להתחבר אליהם ברמה אישית ואנושית.קישור מוטמע כאן: שינוי בחינוך – שינוי תודעתי
  http://shinuytodaati.co.il/a9-education/שינוי-מערכת-החינוך/

 61. לוח בקרה>הסר תוכנה ישנה בשם "מערכת">העלה תוכנה חדשה בשם "אנשים">האם ברצונך להעלות גם את הסרגל כלים "רגשות?> לא>טוען>ההעלאה הושלמה>הפעל> …. >באג>הסרגל עלה בכל זאת>הפעל חומת מגן>ניקוי היסטוריה>מחק קוקיז>הסר תוכנה> … כלום לא עוזר, זה כמו הבינג הזה שקשה להיפטר ממנו, נדחפים לכל חור. הדרך היחידה להתמודד עם האתגר הזה היא להתחקות אחרי המקור- מניין מגיעה הוראת ההפעלה. הבנתי. יששש. הוסר הסרגל. יש אישור כניסה לתוכנת אנשים ללא הוירוס "רגשות" . יייששש. הצלחתי, זה אפשרי
  אבל למה קל יותר לתוכנות לעבוד ללא וירוס הרגשנות? הסבר כאן:
  מים רגש מערכות יחסים – אתר שינוי תודעתי
  http://shinuytodaati.co.il/a3-water/מים-רגש/

 62. אנשי מים: אתם אלופים ביצירת מערכות יחסים בינאישיות,יש לכם אחלה איכות בלרקום רשת שיתופי פעולה הרמונית, אז תסבירו לי איך זה שמתוך 250 חברי קהילה יש רק 81 חברים בקבוצה? מוזמנים לשתף ולהשתתף בשיח עם עוד חברים שמכוונים על התדר שלכם.
  https://www.facebook.com/groups/325145184277688/?fref=ts

 63. שיעור מים חשוב (אנרגיית יסוד המים היא שמחברת ויוצרת מערכות יחסים הרמוניות): ריטה פירסון, מורה: "ילדים לא לומדים מאנשים שהם לא אוהבים." זוהי קריאת השכמה למחנכים להאמין בתלמידים שלהם ובאמת להתחבר אליהם ברמה אישית ואנושית.קישור מוטמע כאן: שינוי בחינוך – שינוי תודעתי
  http://shinuytodaati.co.il/a9-education/שינוי-מערכת-החינוך/

 64. לוח בקרה>הסר תוכנה ישנה בשם "מערכת">העלה תוכנה חדשה בשם "אנשים">האם ברצונך להעלות גם את הסרגל כלים "רגשות?> לא>טוען>ההעלאה הושלמה>הפעל> …. >באג>הסרגל עלה בכל זאת>הפעל חומת מגן>ניקוי היסטוריה>מחק קוקיז>הסר תוכנה> … כלום לא עוזר, זה כמו הבינג הזה שקשה להיפטר ממנו, נדחפים לכל חור. הדרך היחידה להתמודד עם האתגר הזה היא להתחקות אחרי המקור- מניין מגיעה הוראת ההפעלה. הבנתי. יששש. הוסר הסרגל. יש אישור כניסה לתוכנת אנשים ללא הוירוס "רגשות" . יייששש. הצלחתי, זה אפשרי
  אבל למה קל יותר לתוכנות לעבוד ללא וירוס הרגשנות? הסבר כאן:
  מים רגש מערכות יחסים – אתר שינוי תודעתי
  http://shinuytodaati.co.il/a3-water/מים-רגש/

 65. סמדר- אשת מים מזמינה אתכם לשחות בים הרמוני…
  להבין שאנחנו שוחים ב"ים של אנרגיה".
  אינסוף רטטים, כאלה שרואים, כאלה ששומעים, כאלה שתומכים את הבריאות שלנו וכאלה שפחות.. כאלה שאפשר למדוד אותם וכאלה שהם כל כך קטנים שהמרחק בין הגודל שלנו לגודל שלהם הוא כמו המרחק בין גרגר חול לכוכב הקרוב ביותר במערכת השמש.
  שדה מאוחד – הבנה שמאפשרת פרספקטיבה של חיבור, בינינו ובין כל הדברים,
  דרך הלב, פנימה, אל כל שישנו. הבנה שמאפשרת פיתוח של טכנלוגיות, פיזיות ואנרגטיות, להעצמת הזרימה של כח החיים דרכנו, להגברת ההרמוניה ולריפוי.
  מוזמנים לשמוע עוד בסמינר אינטרנטי בו אני משתפת את המחקרים האישיים שלי דרך תורת היקום המחובר של נאסים הרמיין, פיזיקה קוונטית, תדרים, וכמובן צלילים מקודשים ושימוש בקול כטכנולוגיה של ריפוי עצמי ופלנטרי.
  בחינם, הרשמה דרך הלינק: http://homeprofit.co.il/launch/?page_id=466

 66. מנת מים הרמונית מופלאה שמחברת את המוזיקאי לעצמו, לתדר,לנגנים האחרים,מחברת אותנו אליו, לכולנו שמחוברים באותה רשת אנרגטית אחת. ככה בדיוק אני חשה את המים נוגעים בי,מחברים בין נשמתי והחוויה החושית הפיזית.
  מוזיקה – אתר שינוי תודעתי http://shinuytodaati.co.il/שירים-אהובים-ומוזיקת-עידן-חדש/

 67. מה קורה למים (רגשות) כשמחממים אותם עם האש (הרצון היצירתי והטכנולוגיה):הם עולים,מרחפים באוויר- להבנה גבוהה. המים של הרגשנות הנמוכה מותמרים למים גבוהים ויצרים חיבורים הרמוניים. הקטע הוא שהמטרה היא לא התעלות רוחנית אלא להוריד את הבנות הרוח לחיי החומר, כלומר- לייצר תוצאה גשמית לשאלת המחקר . מה אתם חוקרים? קישור לניסוי מעניין:when water flows uphill , מוטמע כאן: מים גשמיים-גשם של הבנות – אתר שינוי תודעתי
  http://shinuytodaati.co.il/a3-water/מים-גשם-של-הבנות/

 68. אין לכם מה לבקש מאלוהים שיתן לכם , זה אתם שבוראים. זה לא הוא שם למעלה שברא הכל רק ב 7 ימים. זה אתם שבוראים כל יום וכל שניה מחדש את עולמכם. בתוככם יש את האש שבוערת ואת הרוח שלא עוצרת. תלמדו את עצמכם, את עוצמתכם, בעצמכם. מוזמנים להצטרף ללימודי תודעת העל בקורס וירטואלי כדי להבין איך להשתמש באש,האוויר והמים שלכם בתבונה כדי לקבל את התוצר שאתם רוצים לקבל באדמה
  http://shinuytodaati.co.il/תודעת-העל-לימודים-וירטואליים/
  זה מקור ההשראה להבנה ששיתפתי:
  תן לי את האש שחודרת בי ונושמת,
  בוערת עד עומק ליבי
  תן לי את הרוח, שאף פעם לא עוצרת,
  בחול היא כותבת את שמי
  https://www.youtube.com/watch?v=ZINnbP08Kzs&feature=em-subs_digest-vrecs

 69. מקדישה שיר לאנשי הלילה שנעים בין אור וחושך, בין העשייה הארצית משך היום, להתפתחות התודעתית בלילות: עבורכם: שיר: דלת נסגרת, דלת נפתחת. ככה זה עובד. רק אחרי שבוחרים לצאת, רק אחרי שהדלת נסגרת מאחורייך, רק אז נפתחת דלת חדשה. אי אפשר לברוא את החדש כל עוד אוחזים בישן. השבוע נסגרו בפניי שתי דלתות ונראה היה לרגע שאני תקועה בין העולמות, כמו ניאו בתחנת הרכבת, אבל ברגע שבחרתי, שתי דלתות חדשות נפתחו בפניי. רק תבחרי נעמה, רק תבחרי…https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=msbXiessbSE

 70. שימו לב ,שימו לב,אנשי מים שיודעים ליצור חיבורים הרמוניים ושיתופי פעולה,אנשי אש יזמים עם רעיונות חדשניים,אנשי אוויר עם הבנה גבוהה ואנשי אדמה עם איכויות ביצוע , הנה לכם מטרה ראויה להצטרף אליה ולקבל מענק ממומן מהמדינה (סוף כל סוף הממסד במדינה עושה משהו ראוי אז מגיע להם פירגון! מש"ב, משרד רה"מ ולשכת המדען הראשי גאים להשיק:
  : ישראל מצטרפת ליוזמת Grand Challenges הבינלאומית לפיתוח פתרונות טכנולוגיים לאתגרי הבריאות ובטחון המזון העולמיים
  מסגרת תמיכה ייעודית בפיתוח פתרונות טכנולוגים
  לאתגרי בריאות ובטחון מזון במדינות המתפתחות – "תכנית אתגר".
  http://grandchallenges.org.il/?Media&Erate&Channel&Prod&Size

  זה בדיוק, אבל בדיוק הכוון שהעם הייהודי=הייעודי בחר ללכת בו. סוף כל סוף אנחנו מיישרים את הסטייה שלנו מהתסריט שבחרנו ונבחרנו לממש בעולם.
  יש תקווה!!!

  מוצ"ש 22/2, מפגש למידה מיוחד עבורנו להבין את הייעוד הייהודי שבחרנו ונבחנו לממש. זה לא קשור לדת. כן קשור ללדעת.מה משמעות הספרה 22 ומה הקשר שלנו לזה ולעתיד? אם לא נשכיל להשתמש בתבונה באנרגיות האש והאוויר הגבוהות שקיבלנו, ונמשיך להתמיר אותן לאנרגיות אדמה, משמע- לחומר גשמי- אנחנו בסטייה.למה שונאים אותנו בעולם? למה אנחנו מקבלים מימון בחו"ל ולא בארץ? מיהו המנהיג הראוי להוביל את השינוי?השינוי שהעידן החדש מביא עמו יקרה איתנו או בלעדינו. אם העם הייהודי לא יתעורר ויבין איך לממש את הייעוד שבחר ונבחר לו,סופנו לא יהה טוב. יש מערכת בקרה בריאתית שתיישר אותנו אבל רק נבחר. הכל צפוי והרשות נתונה. אם נבחר שלא לעשות את מה שהתחייבנו לעשות אז…מה? מה אנחנו כן צריכים לעשות?

  פרטים והרשמה בדף ארוע ובתיאום בפרטי
  https://www.facebook.com/events/1440960499468624/?fref=ts

  מפגש למידה חד פעמי יתקיים ב 22/2/2014 ב 20:00 בבית שינוי תודעתי ברחובות . (אפשר להשתתף גם וירטואלי,בשיחת וידאו אונליין, בכל מקום שבו אתם מחוברים לעצמכם ולרשת. ).מידעי תודעת העל ירדו בעברית ונועדו לעזור לנו לממש את ניצוץ הגאונות הטמונה בנו . בשיעור נבין מה הקטע שלנו עם כסף,רוחניות וטכנולוגיה, איך לממש את הפוטנציאל האישי והקולקטיבי שלנו? נבין למה בחרנו ונבחרנו לייצר את העתיד: מערכות כלכליות ואקולוגיות חדשות,מערכות למידה ויצירה התפתחותית-טכנולוגית-תודעתית.

  מי שרוצה להתכונן עם שיעורי בית, מוזמן להתחיל להבין, כאן:
  העם הייהודי=הייעודי – אתר שינוי תודעתי
  http://shinuytodaati.co.il/a7-jewish-people/העם-הייהודיהייעודי/

 71. כל יום יכול להיות יום של אהבה, אם רק נבחר להבין את עצמנו ואת האחר,את הסיבה הגבוהה מדוע נוצר החיבור ואיזה שיעורים זימנו לעצמנו בתהליך ההתפתחות ביחד. זהו תהליך שינוי תודעתי שמחייב להיפרד מהמים ולהתעלות לאוויר. אהבה בעידן החדש – אתר שינוי תודעתי
  http://shinuytodaati.co.il/a3-water/אהבה-בעידן-החדש/

 72. רגעי חסד מופיעים בחיינו ברגע שאנחנו בוחרים להבחין בקיומם ככאלו. ילדה בת שנתיים מזכירה לנו כמה קסום רגע הגילוי הראשון של גשם המים היורדים משמיים. הפכנו כהי חושים למה שנדמה כברור מאליו אבל הוא לא. קישור מוטמע כאן: רגעי חסד – נפלאות הבריאה – אתר שינוי תודעתי
  http://shinuytodaati.co.il/a6-now-is-the-time/רגעי-חסד-נפלאות-הבריאה/

 73. קטע מהרצאה living in harmony ובה תיעוד התנסות חשובה שמבהירה באופן עוצמתי מה עושים כשהרצון העצמאי שלי מתנגש עם רצון של אחרים, איך מתנהלים ביחד , מתוך הבנה שהאחר הוא גם חלק ממני, איך משווים תדר כך שנוכל להיות שלמים עם כל החלקים שאנו, ביחד. קישור לסרטון מוטמע כאן: לבד ביחד – אתר שינוי תודעתי
  http://shinuytodaati.co.il/a3-water/לבד-וביחד/
  הכל אחד, כולנו מחוברים לרשת אנרגטית אחת
  http://shinuytodaati.co.il/a2-air/הכל-אחד-כולנו-מחוברים-לרשת-אנרגטית-אחת/
  מי מכם שהתחבר לתדר, מוזמן להצטרף לאנשי המים
  https://www.facebook.com/pages/אנשי-המים/496846567018320?fref=ts

 74. ילד הולנדי שר ומנגן בגיטרה מנגינה שלא מפסיקה להדהד בי. לא מבינה אף מילה , לא יודעת את פירוש המילים, אבל יודעת גם בלי לדעת. איך? כי אני מחוברת לתדר שעובר מבעד למילים דרך המוזיקה ההרמונית.היא הדבק שמחבר בנינו ובין המים לשמיים. למה? כי כל העולם דובר שפה אחת וכולנו מחוברים לאותה רשת אנרגטית…
  https://www.youtube.com/watch?v=mwploQIv47o
  כל העולם שפה אחת – אתר שינוי תודעתי
  http://shinuytodaati.co.il/a3-water/%D7%9B%D7%9C-%D7%94%D7%A2%D7%95%D7%9C%D7%9D-%D7%A9%D7%A4%D7%94-%D7%90%D7%97%D7%AA/

 75. הבנה חשובה שגיליתי היום במקלחת. כן… בעודי נהניית תחת זרם המים החמים ששוטף את גופי הפיזי,התבהרה לי הבנה, ועוד אחת, ועוד… פתאם חלקים מהפאזל שבתודעתי התחברו , הודות למים. אותו יסוד המים שחשבתי שאחראי על חיבורים במערכות יחסים בינאישיות=עם אחרים, מחבר אותי גם לעצמי. ברור מאליו אולי לאנשי מים שבניכם אבל לא לי. כאדם עצמאי,אשת-אש, נדהמתי לגלות את האיכות הזו שהמים מביאים איתם. איך גיליתי את זה רק עכשיו? הרי למים תמיד היתה ותמיד תהיה האיכות הזו- לחבר. מה שהשתנה הוא הבחירה שלי להתכוונן לתדר הזה כדי להייטיב לשמוע. בוקר טוב עולם. למעשה עוד לילה אבל זה הזמן הכי מואר עבורי להתפתחות- רגע לפני שעולה האור הראשון. לילה אור.
  מים גשמיים-גשם של הבנות – אתר שינוי תודעתי
  http://shinuytodaati.co.il/a3-water/מים-גשם-של-הבנות/

 76. אנשי המים הם מי שמחוברים לעולמם הרגשי, מתחברים למערכות יחסים בינאישיות,נוטים להיסחף למערבולות רגשיות אבל נועדו לרקום שיתופי פעולה הרמוניים.

  אנשי המים הם מי שמחוברים לעולמם הרגשי, מתחברים באופן טבעי למערכות יחסים בינאישיות ,בעלי נטייה להיסחף למערבולות רגשיות נמוכות אך כעת יותר ויותר יש מבניהם בעלי איכויות מים גבוהים נועדו לרקום שיתופי פעולה הרמוניים , הם הדבק שמחבר אותנו להבנת האחדות . מערכות היחסים הבינאישיות שנבנות היום מבוססות על הבנה גבוהה ולא על רגש.

  אנשי המים – דף קהילה בפייס
  https://www.facebook.com/pages/%D7%90%D7%A0%D7%A9%D7%99-%D7%94%D7%9E%D7%99%D7%9D/496846567018320?fref=ts

  מוזמנים גם לקבוצה:
  https://www.facebook.com/groups/325145184277688/?fref=ts

 77. יש אנשים , שלא משנה מה אומר וכמה אסביר .. לא יבינו אף מילה….
  ויש את אלה שמבינים מיד גם אם לא אומר מילה …. אהבה בעידן החדש –

 78. מהות המעבר מעידן ישן של אדמה ומים לעידן חדש של אש ואוויר היא קדימות להבנה על פני הרגש. כדי להבין איך להתעלות מעל המים הנמוכים (רגשות שמנהלים אותנו) למים גבוהים(שאנחנו מנהלים אותם, ממקום של הבנה גבוהה) , מוזמנים לכאן:מים רגש מערכות יחסים – אתר שינוי תודעתי

  http://shinuytodaati.co.il/a3-water/מים-רגש/

 79. לא רק אנחנו כבני אנוש מחוברים לרשת אנרגטית אחת. גם הצמחים ובע"ח מתקשרים בניהם ובנינו. הם תמיד עשו זאת אלא שרק עכשיו נפתחים לנו תדרי התודעה להבין ולראות זאת. קישור לסרטון מדהים שבו דולפין וכלב מתחברים מוטמע כאן:
  כל העולם שפה אחת – אתר שינוי תודעתי

  http://shinuytodaati.co.il/a3-water/כל-העולם-שפה-אחת/

 80. אנשי המים הם מי שמחוברים לעולמם הרגשי, מתחברים למערכות יחסים בינאישיות,נוטים להיסחף למערבולות רגשיות אבל נועדו לרקום שיתופי פעולה הרמוניים.

  אנשי המים הם מי שמחוברים לעולמם הרגשי, מתחברים באופן טבעי למערכות יחסים בינאישיות ,בעלי נטייה להיסחף למערבולות רגשיות נמוכות אך כעת יותר ויותר יש מבניהם בעלי איכויות מים גבוהים נועדו לרקום שיתופי פעולה הרמוניים , הם הדבק שמחבר אותנו להבנת האחדות . מערכות היחסים הבינאישיות שנבנות היום מבוססות על הבנה גבוהה ולא על רגש.

  אנשי המים – אתר שינוי תודעתי

  http://shinuytodaati.co.il/a3-water/אנשי-המים/

  מוזמנים גם לקבוצה:

  https://www.facebook.com/groups/325145184277688/?fref=ts

 81. מנת המים השבועית שלי:
  you only need the light when its burning low
  Only miss the sun when it starts to snow
  Only know you love her when you let her go

  שיחררתי סופית את האהבה הישנה שלי וקיבלתי תמורה : הבנתי שאני יכולה לאהוב אותה-אותי-איתי, בכל מקום וזמן. מהי? היא הכמיהה לחיות בעולם האמיתי. רק כששיחררתי את ההתנגדות שלי למשחק בעולם האדמה , רק כשרציתי, באמת באמת רציתי להיות כאן ולהשלים עם הקיום הארצי הפיזי שלי, רק אז היא נגלתה לי ממש קרוב – בתוכי, האהבה.
  הבנתי שהיא לא רק באוויר- בפראנה, היא גם באוכל,היא מוטמעת בי בכל אשר אהיה מי שבחרתי להיות , נשמה שבחרה לחיות כאן, וסוף כל סוף מבינה באמת את המשמעות של להיות שלם עם הבחירה הזו

  you only need the light when its burning low
  Only miss the sun when it starts to snow
  Only know you love her when you let her go

  Only know you've been high when you're feeling low
  Only hate the road when you're missing home
  Only know you love her when you let her go

  https://www.youtube.com/watch?v=Ginx7WKq5GE

 82. כשאני מביאה מידע על מערכות התנהלות כלכלית אלטרנטיבית לכסף(מבוססות אש=טכנולוגיה ואוויר=תודעה), תמיד אנשי אדמה (חומר-כסף,גוף,מסגרות חשיבה) ומים (רגש ומערכות יחסים בינאישיות) קופצים וטוענים ש "אי אפשר לקנות אוכל במכולת בשפע וביטקוין" , אז זהו- שכן אפשר! הנה עוד יוזמה שמחברת אנשים -פיזית ורגשית, באמצעות אוכל גשמי, תמורת שפע.

  כסף הינו מוצר מדף נדיר במחוזותינו, אבל מה אם נוכל לייצר את השפע שלנו בעצמנו?

  http://app.o-share.org/market/instances/oshare/index.html#marketItem?item_id=5295f61e67a7420200000575

  כל המידע אודות שפע ומערכת אושר, כאן:
  שפע- מערכת שיתוף קהילתית וירטואלית

  http://shinuytodaati.co.il/a5-old-2-new/מטבע-וירטואלי-שפע/

 83. סאם טוסי : i feel somthing so right,doing the wrong thing . סאם מעלה לאוויר מיקס משובח – שיר שמאגד משפטי מפתח מכל השירים שהוא שר. The 2013 Pop Medley. איש אש צעיר, אלוף בהתמרת אש היצירה שבוערת בו לשפת מים הרמונית שהוא שר בקולו המתוק, מהדהד את המילים המדוייקות מתוך הבנה אווירית גבוהה, בסיכרון מושלם עם קצב החיים והמקצבים של אחרים סביבו.

  סאם טוסי- Sum tusi – אש אוויר ומים גבוהים – אתר שינוי תודעתי

  http://shinuytodaati.co.il/a5-old-2-new/סאם-טוסי-sum-tusi/

 84. כדי להביט בעולם דרך עיניו של אדם אחר, לא מספיקה נפש רגישה. נדרשת גם היכולת להתנתק מהרגש ולהפעיל את הדמיון — כמו שרלוק הולמס.
  אנשים מסוימים עם הפרעה הנמצאת ברצף האוטיסטי אינם מסוגלים להבין אדם אחר או להרהר במצבו, אך אם רגשותיו מובהרים להם, הם מסוגלים לחוש אמפתיה (רגשית) מלאה כלפיו. קישור למאמר המלא: "אמפטיה קרה ומחושבת", מוטמע כאן: אוטיזם- אתר שינוי תודעתי
  http://shinuytodaati.co.il/a2-air/אוטיזם/

 85. אריק אינשטיין נפטר מהעולם הזה. ככה זה עם מי ש"אוהב להיות בבית"…חזר הביתה, למקום שממנו הגיע. איפה זה? מה זה המקום הזה? מאין הגענו ולאן אנחנו חוזרים? רוצים להבין? תודעת העל מנגישה לנו מידע אודות ההיסטוריה הקוסמית וכל מה שקיים מעבר למה שהעין הפיזית שלנו יכולה לראות . חשוב שנבין: מוות פיזי איננו באמת סוף אלא רק שינוי צורה . אנחנו בוחרים בפתח יציאה בבחירה חופשית. זו הזדמנות עבורנו להתעלות מעלה- להבין את מה שלא הבנו ולא השלמנו בחיים הארציים הפיזיים, ואז לחזור לגלגול נוסף של השלמות. או שלא…

  פחד מוות – אתר שינוי תודעתי

  http://shinuytodaati.co.il/a3-water/פחד-מוות/

 86. איך יוצרים חיבורי מים בינאישיים גבוהים? מבינים את מהותך ומזמנים את מי שנועד להבין אותך ולתרום להתפתחותך.לא את מי שמבטיח לך אהבה ללא תנאי וחופש ללא גבולות- כי אלו לא באמת אפשריים בעולמנו . יש מי שמצאו דרך חביבה ויצירתית להיפגש-קישור בפוסט:
  מים- רגש-מערכות יחסים – אתר שינוי תודעתי
  http://shinuytodaati.co.il/a3-water/מים-רגש/

 87. מנת המים השבועית שאני בוחרת להדהד דרכי: the sound of silence שיר שאני מאד אוהבת של סיימון וגרפונקל ששרים שני חרדים בבגדים שחורים שחודרים בנשמתם את האורות הנוצצים של הבבילון ומזכירים לנו בענוותם כמה חשוב לשמוע את צלילי השקט , הפשוט, התמים, השלם, זה המתנגן בהרמוניה על מיתרי הגיטרה וחוצה את מסגרות המראה הפיזי ומגשר ומחבר בין העולמות. תודה ל@adam waiser על שדג עבורי את הרגע הזה להבחין בקיומו.

  https://www.youtube.com/watch?v=YwWFA04sqEo

 88. מים. שיתוף אישי.
  יסוד המים בעולמנו מתבטא בעולם הרגש ומערכות היחסים הבינאישיות. במילה אחת=תקשורת. מצאתי עצמי בסופ"ש הזה מדברת כמו שלא דיברתי שנה שלמה: הילדים,אורחים, חברה טובה וסבא וסבתא (שזו הפעם הראשונה שהם רואים אותי מאז התחלתי להיות פראנית וכמובן שהיו המון שאלות שדרשו הסבר). לא רק חלל הפה התייבש לי כמו בשבוע היבש (שבו לא דיברתי עם איש-שמרתי את המים לעצמי) אלא הגרון. תדרי התודעה החדשים שאני מהדהדת ממני יוצאים מצאקרת הגרון ונצרבים בחוש השמע. וזה 99 אחוז ממה שאני מדברת… ממש חשה צריבה בגרון של יובש מעיק. שותה ושותה ושותה – בינתיים רק מים (מיצים מכבידים עלי לנשום אז מעדיפה להיות רק על מים ופראנה). רק עכשיו אני מבינה ב 100% את הקשר בין יסוד המים ובין התקשורת: אשכרה אני "מאבדת" המון מים תוך כדי הדיבור. האם המילים האלו אכן נאבדות? לא. הן לא. המים האלו פשוט מותמרות למים גבוהים=להבנות, ומועברות ממני לאנשים אחרים. זו השליחות שלי. עד כה עשיתי זאת בעיקר במהלך שיעורי תודעת העל שאני מלמדת. מערכות יחסים בינאישיות נורמליות מעולם לא השכלתי ליצור. בגלל שיסוד המים איננו מוצר מדף נפוץ בחיי ובתודעתי, שמרתי אותם לעצמי. תמיד הייתי לא רק עצמאית אלא חיה בבועה, מתקשרת רק עם מעט מאד אנשים- רק מי שממש מכוון לתדר שלי וכל שאר הדיבורים עם אנשים אחרים תמיד נתפסו בעיני כהבל הבלים. על מה כבר יש לדבר איתם? אז זהו, שהודות לתהליך השינוי התודעתי שעברתי ועדיין עוברת, הבנתי את נחיצותם של מערכות היחסים האלו בחיי, התחלתי לרקום קשרים הרמוניים של שיתוף פעולה ותקשורת בינאישית "נורמלית". למדתי את שפת המים של בני האנוש וכעת אני כן מוצאת עניין בלדבר, ובאופן מפתיע- גם אחרים סביבי פתאם מביעים עניין במה שיש לי לומר. וכך, אני מבזבזת הרבה מים. כמובן שזה לא בזבוז אלא רווח. למדתי בתהליך הפראנה את כשפות המים. הרבה אהבה נכנסת לחיי ברמות ועוצמות שמעולם לא הכרתי. אני יודעת לייצר מים יש מאין=בכוח התודעה ובעזרת אנרגיית החיים, אני יכולה תמיד לייצר עוד ועוד כשאחוש צמא. אז עכשיו, אחרי סופ"ש העמוס הזה אני חשה יותר מצמא. חשה ממש צריבה של יובש בגרון. זה טוב. אני בהתפתחות…

  בערב, אחרי שמסתיימים כל הביקורים, הילדים מבקשים לראות יחד סרט. איזה? בתי הצעירה מבקשת את "אורחים מהכוכב הירוק" the green beautilul . סרט חובה למי שלא ראה . וואלה… איזה סיכרון… מילה וילדיה חייבים מים כדי לתקשר אחד עם השני. כמה ברור פתאם הקשר בין השניים. מים=תקשורת. הפתעה? לא. ידעתי זאת תמיד, אבל רק ברובד תיאורטי. היום הבנתי את הקשר הזה גם בגופי הפיזי כשחוויתי את כמויות המים הרבות שהוצאתי תוך כדי התקשורת הזו.

  עוד הבנה:
  הבנתי למה לוקח לי זמן לחזור לעצמי=לנעמה החזקה והשאקלית שהייתי קודם. את תהליך הפראנה לא עשיתי "כמו בספר" (מעולם בחיי לא עשיתי שום דבר לפי הספר. תמיד חייבת לפלס את דרכי שלי בעצמי ) . התחלתי בשלושה שבועות פראנה בלי מזון- תוך כדי עבודה והילדים ושגרת החיים ורק אז, אחרי שנפרדתי מהאדמה (החלק הקל עבורי כי ממילא אינני ממש מחוברת אליה), רק אז התפנייתי לעבור את השבוע היבש בלי המים. לאחר השבוע הזה חזרתי שוב לשגרה – עבודה וילדים, מאמץ פיזי של ללכת איתם לביה"ס כל יום איזה 5 ק"מ ובאופניים (כי אני בלי רכב..). אז מה הפלא שלוקח לגוף שלי יותר זמן להתאושש אם אני לא נותנת לו את המנוחה שהוא דורש? אכן, לא פלא.
  ובכל זאת, היום, כשהגיעו ההורים שלי, הפגנתי את העוצמה שלי, גם כשאני יחסית לעצמי עדיין חלשה: נדרשה משימה פיזית שהילדים לא הצליחו לעשות כי היתה קשה. אבא שלי ניסה (הוא אומנם אדם מבוגר יחסית אבל בכושר מעולה – שוחה רץ ומתאמן בחדר כושר כל יום וכאלו) וגם הוא לא הצליח. ואני? בקלי קלות. אמא שלי התפעלה: "תראו איזו אמא חזקה יש לכם: אפילו שהיא לא אוכלת כלום הא עדיין הכי חזקה מכולם"

  אז הנה, היום הבנתי את חשיבותם ונחיצותם של איכויות המים בחיי האישיים.

  מודה אני.

  אהבה,נעמה

  מים-רגש-מערכות יחסים — אתר שינוי תודעתי

  http://shinuytodaati.co.il/a3-water/מים-רגש/

 89. מנת מים גבוהים: חיבורים הרמוניים: שיתוף פעולה בין אנשים וילדים מכל העולם: be in love
  https://www.youtube.com/watch?v=KrkWKdkN-CM&feature=em-subs_digest-vrecs

  מוזמנים לשמוע עוד שירים כאלו ואחרים בדף מוזיקה באתר שינוי תודעתי ולהוסיף את המועדפים שלכם בתגובות. אני כבר אטמיע ברשימות ההשמעה:

  http://shinuytodaati.co.il/שירים-אהובים-ומוזיקת-עידן-חדש/

 90. אנשי מים: הנה הזדמנות עבורכם לשחרר את האחיזה הרגשית במסגרות החשיבה וההתנהלות הישנות ולהתחבר לרשת הרמונית של מים גבוהים שיצרו את שפע-מטבע חליפין וירטואלי קהילתי המאפשר המרה וניהול יעיל של אנרגיות רוח וחומר- זמן, ידע , איכויות, מיומנויות, וחפצים חומריים בין חברי הקהילה .

  שפע – אתר שינוי תודעתי

  http://shinuytodaati.co.il/a5-old-2-new/שפע/

 91. אנשי מים יקרים: אל תבזבזו אנרגיה על דאגה. בסוף הכל יהיה בסדר. ואם עדיין לא בסדר- זה גם בסדר,סימן שזה עוד לא הסוף, אז אין לכם מה לדאוג, נכון?

 92. מים גבוהים במיטבם: עכשיו לנשום

  עכשיו לקחת לי אויר, להתכוון ולבקש,
  עכשיו הזמן שלי לבחור
  ולברך על מה שיש.
  עכשיו לפקוח העיניים, לקחת נשימה,
  עמוק מתוך אין סוף שמיים,
  עמוק מבטן אדמה.
  עכשיו לנשום…

  מה השיעור, מה הייעוד,
  האם ביחד או לחוד
  ומי יאמר, יאמר לי כבר
  מה הוא השביל שבו אבחר?

  https://www.youtube.com/watch?v=EhSXnQb0vL0&feature=youtu.be

 93. איזה גאוני מנגנון הבריאה שמוריד תינוקות כשהם צורחים לנו את התדר הגבוה. ומה אנחנו עושים? דוחפים להם מוצץ כדי לא לשמוע, במקום ללמוד מהם ולתרגל הקשבה לתדרים האלו, במקום להתאמץ להבין מה הם אומרים לנו. ככל שתדרי הקול שלנו גבוהים יותר- הם מתגשמים לצורות גיאומטריות מורכבות יותר ומהדהדים תודעה גבוהה יותר. קישור לסרטון מרתק שממחיש את האופן בו חומר מתגשם לצורות גיאומטריות בהתאם לתדרי קול וצלילים, בהתאם לרטטים משתנים, מוטמע בפוסט, כאן:

  תדרים- אתר שינוי תודעתי

  http://shinuytodaati.co.il/a5-old-2-new/תדרים/

 94. אנשי מים: אני יודעת שקשה לכם לוותר על הריגוש של אווירת החגים- השירים, המאכלים, המנהגים, המסורת,הזכרונות מהעבר עם כל המשפחה, אבל אם תרצו ואם לא- זוהי מגמת השינוי הבריאתית. תוכלו להתאבל ולהתעצב ותוכלו לבחור לעשות שינוי תודעתי- לוותר על ההישרדות הרגשית ולבחור בהתפתחות תודעתית

  הנה מתחילים שנה חדשה בלי שינוי השעה לפי לו"ז תפילות הדתיים. הבוקר היה תמיד מתחלף שעון הקיץ לשעון חורף,שבוע לפני יום כיפור, וראו זה פלא: הנוהל הרגיל מבוטל. כל הקול השקול הפעיל שיקול דעת ובחר בדעת על פני הדת. עתיד החגים- התחלת הסוף – פוסט חשוב שהעלייתי לאוויר כבר ב יוני 2012 באתר שינוי תודעתי.

  http://shinuytodaati.co.il/a7-jewish-people/עתיד-החגים/

 95. עזבו את ה"משיח" – זה אתם שנועדתם להציל את עצמכם מעצמכם, בעצמכם, עוצמתכם
  forget the masia, you are the only one to save you from yourself
  המשיח איננו יישות פיזית חיצונית שתגאל אותנו. המשיח הוא תודעה! רכובה על גבי חמור לבן – הרוח מעל החומר. הלבן הוא הדף החלק שנפתח לכם להבין שנפתחה בפניכם הזדמנות להתחלה חדשה.. תעלו גבוה, higher .
  אנחנו נדרשים להטמיע את ההבנה הזו בתודעתנו כל יום וכל דקה בחיינו, בכל מרחב וזמן, לא רק בערב ראש השנה ויום כיפור. זה היה בעידן הישן. יכולנו לחיות חיים שלמים בסטייה מהייעוד שלנו ולהאמין באשלייה שאם נתפלל חזק ביום כיפור אז אלוהים החנון והרחום יסלח לנו.

  https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=pNAjGCpcuFE#t=184

  זה נגמר. יהוה סיים את תפקידו כשליט העידן. שום דבר לא יקרה אם לא תיצרו אותו בעצמכם. אין יותר למי להתפלל. 100% אחריות אישית שלכם כבוראים.

  עתיד החגים – התחלת הסוף – אתר שינוי תודעתי

  http://shinuytodaati.co.il/a7-jewish-people/עתיד-החגים/

  https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=pNAjGCpcuFE#t=184

 96. שלום שלום לאנשי המים

  מזכירה למי ששכח או לא יודע שיש מרחב וירטואלי של קבוצה עבורכם לתקשר בה בצורה חופשית יותר. בדף הזה אני מעדכנת במידע והבנות שלי אך כדי לפתח שיח עם עוד שכמותכם- מומלץ לעשות בקבוצה . שם תוכלו גם במה ראויה לפירסומים והתגובות שלכם אחת/ד עם השני/ה

  https://www.facebook.com/groups/325145184277688/?fref=ts

 97. היום בדיוק לפני 55 שנים ירדה לעולם נשמה מיוחדת שבחרה להעביר באמצעות המוזיקה מסרים של אהבה, מודעות ואחדות.

  מייקל ג'קסון ז"ל, מלך הפופ האגדי, רקדן וזמר מן השורה הראשונה, היה גם שליח אור. בשיריו טמן מסרים של שינוי והעצמה, של קבלה ושיויון, של אהבה ואכפתיות ליקום ולזולת. מייקל ניסה לגרום לנו להבין שאם אנחנו רוצים לראות שינוי בעולם הזה עלינו להסתכל קודם כל פנימה, אל תוך עצמנו.

  במותו, לפני 4 שנים, השאיר מייקל צוואה לא כתובה, בה ביקש במפורש שנתאחד, שנאהב ויחד נרפא את העולם! שנחיה כולנו יחד, בעולם בו אנשים אוהבים אחד את השני. עולם בו נדאג אחד לרווחת השניה מתוך ההבנה שכולנו אחד. עולם בו נתייחס אל בעלי החיים בים וביבשה כאל שווים, ונטפח את היקום בו אנו חיים. כי הוא היקום היחיד שיש לנו.
  כולנו יחד, למען מטרה אחת… שנוכל לגדל את ילדינו בבטחה ובאושר.

  היכנסו לסרטון ותראו שזה אפשרי !!!

  צפיה מאחדת (-:

  https://www.youtube.com/watch?v=NKx9mHdEzG8

  *

  עוד שיר חשוב מאד של מייקל גקסון שאני אוהבת מאד: Man in the mirror lyrics
  שמזכיר לנו שכדי לעשות שינוי עלינו להתבונן במראה

  https://www.youtube.com/watch?v=P5vz6iwV38U

 98. חוסר הבטחון, אי הוודאות והעדר היציבות במציאות החיצונית נועדו לטלטל להעיר ולהאיר עבורנו את האור הפנימי. כשאנחנו חשים איום חיצוני נוכח המצב הבטחוני/כלכלי/בריאותי/פוליטי/ (עם כל חיסון הפוליו/טילים כימיים במזה"ת/משבר כלכלי/יציאה מאזור הנוחות של חיי רווחה…), במקום לאפשר לפחדים לנהל אותנו (מים נמוכים) , מוטב שנתעלה לאוויר- להבנה הגבוהה. כשנבין למה דברים קורים כפי שהם קורים , נוכל לבחור לנהל את הרגשות שלנו מתוך בחירה ב "מים גבוהים" : נרקום שיתופי פעולה הרמוניים במערכות היחסים ממקום של הבנת האחדות: הבנה שכולנו מחוברים לאותה רשת אנרגטית אחת וההתפתחות שלי תורמת להתפתחות האחר ולא באה על חשבונו.

  כשנבחר לחבור יחד, נוכל לייצר תודעה כוללת שבכוחה לייצר שינוי. קבוצת אנשים שמתקבצת יחד (כמו במניין, אלא שהפעם נדרשת מסה קריטית גדולה יותר) ,לא פיזית אלא תודעתית: מתגייסים להעלאת תדרי התודעה כדי לזרוע אומץ ואהבה בקרבנו במקום הפחד מהעתיד, ההתקבצות של תודעות שיודעות ידיעה פנימית ברורה את מהות קיומן כאן ככאלו שבחרו ונבחרו להיות כאן כדי לייצר שינוי, יש לנו הכוח לעשות את זה. קיבלנו מימון אנרגטי שנחתם מראש: אומץ . הנשמות שחיות כאן עכשיו בתקופה המדהימה שאנחנו חווים עכשיו הן הנשמות הכי אמיצות שהיו אי פעם בתולדות האנושות.

  מי מכם שרואה עצמו כשליח אור ויודע את ייעודו לתרום להתפתחות הכוללת, הפיצו סביבכם את זרעי האומץ והידיעה הפנימית שבהירה לכם וצרו אדוות של שינוי.

  ולסיום: מסר של הרגעה: החיים האנושיים בכדה"א ובמיוחד בני צביר העם היהודי מוגנים. אין לבריאה שום סיבה להשמיד אותנו. השקיעו בנו הרבה אנרגיה לאורך תקופות רבות. רוצים לעזור לנו להתפתח. רוצים להאיר לנו את הדרך. לשם כך ירדו מידעי תודעת העל והם נגישים לנו כדי להבין את עולם הסיבות הגבוה, כדי שנתעורר מעולם החלום ונממש את הייעוד שלשמו אנחנו כאן. מצב האיום כרגע הוא זמני. הוא נועד לגרום לנו להתעורר. זה הכל. כשנתפכח ונפקח עיניינו לראות מה יש מעבר, לא יהיה צורך עוד בטלטלות חיצוניות
  האנרגיה הישנה נלחמת עכשיו בכוחותיה האחרונים, מנסה לשתק אותנו עם הפחדים והחרדות . אל תתנו לה. תאזרו ,תארזו עוז-כוח ,אומץ,אהבה,הבנה, ותבחרו לנהל את הבחירות שלכם ממקום של בטחון פנימי שאיננו תלוי במציאות החיצונית

  *

  מגמת השינויים במעבר מעידן ישן לחדש: מפחד לאומץ – אתר שינוי תודעתי

  http://shinuytodaati.co.il/a3-water/מפחד-לאומץ/

  *

  מי מכם שרוצה להעמיק את ההבנה מוזמן להצטרף אלינו לקבוצה קטנה ואיכותית שלומדת אחת לשבוע בשיעור וירטואלי את מידעי תודעת העל. יעיל. חשוב. מפתח. המחשבה מול המחשב, בכל מקום שהנכם, מחוברים לעצמכם ולרשת

  פרטים כאן :
  (צרו קשר בפרטי ואשלח לכם הנחיות התחברות-השתתפות. מאד פשוט.

  לימודי תודעת העל – אתר שינוי תודעתי

  http://shinuytodaati.co.il/תודעת-העל-לימודים-וירטואליים/

 99. אנרגיית האש מייצרת פתרונות טכנולוגיים להתמודדות עם צמצום המים בעולמנו. איך? מהאוויר! זה מה שנקרא מים גבוהים: מים שמחברים את הבנות האוויר,טכנולוגיית האש ומורידים אותם לאדמה-למימוש ארצי בצורה של מים גשמיים. מכשירים טכנולוגיים חדשניים מנצלים את המים שיש באוויר להפקת מים גשמיים.

  https://www.youtube.com/watch?v=B0x24FtObI8

  אורלי וגיא מארחים מתקן הפקת מים מהאוויר

  http://ong.nana10.co.il/Article/?ArticleID=679742

  סקירה מקיפה של @Moshe Menkin על פתרונות הפקת מים:

  https://www.facebook.com/notes/moshe-menkin/הפתרונות-הטכנולוגים-שיביאו-את-האנושות-לעידן-שפע-בתחום-המים-ואיך-ברגעים-אלו-פותרי/362652777105604

 100. מים הם הדבק שמחבר בנינו, יופי הרמוני שמגולם לחומר גשמי כמו הכיור המקסים הזה, מזמין את כולנו לבחון מחדש עד כמה אנחנו זורמים עם מערכות יחסים רגשיות בחיינו ועד כמה אנחנו כבר בשלים לקחת אחריות ולבחור לנתב את הזרם לכוון שמדוייק עבורנו, להחליט בעצמנו מתי לאפשר לזרם חזק לשטוף אותנו ומתי לצמצם ולהסתפק בזרזיף טיפות שירעננו אותנו , יעירו, יאירו

  מים – רגש – מערכות יחסים – אתר שינוי תודעתי

  http://shinuytodaati.co.il/a3-water/מים-רגש/

 101. הטעות הכי גדולה שאנחנו בני האדם עושים ביחסים: מקשיבים חצי, מבינים רבע, חושבים אפס ומגיבים כפול!

 102. תודה ל Yaron Gariba על המידע החשוב: הרבה אנשים משתמשים במוזיקה ובתדרים על מנת למדוט. מה שמעט אנשים יודעים זה שהמכשירים שלנו מכוונים לתדר מסוים שמטרתו להפוך את המוזיקה לפחות הרמונית. בפוסט כאן מוטמע לינק לתוכנה שממירה את המוזיקה בחזרה לתדר הנכון

  תדרים- אתר שינוי תודעתי

  http://shinuytodaati.co.il/a5-old-2-new/תדרים/

 103. המלצה לאנשי מים: אל תזרמו עם החיים, תנתבו אותם לערוץ המדוייק לכם.לא רוצים בוס בממסד שינהל אתכם? תנהלו אתם בעצמכם את מערך האנרגיה שלכם. אנשים, קחו אחריות וצרו מציאות, מה שלא תעשו לא יהיה – כל אחד בתחום העיסוק שלו. כסף הוא רק סוג אחד של אנרגיה. גם אוכל הוא סוג של אנרגיה גשמית , אבל הידע והמיומנויות שלכם- גם הם אנרגיה: זמן ואיכויות בעלי ערך כספי . השתמשו בה להשקיע בעצמכם במקום להיות מועסקים ולשלם עמלות לתאגידי הון ושלטון. עצמאות ושיתופי פעולה – זו מגמת השינויים. רק ככה- כשניצור אלטרנטיבה אז הממסד יאבד מהרלוונטיות שלו ויתכלה מחוסר עניין של הציבור בו

  תחיית הקואופרטיביים

  https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=6b6lIWyjsQw#at=48

  שליטה ושלטון – לא רוצים שישלטו בכם? תלמדו לשלוט באנרגיה שלכם בעצמכם – אתר שינוי תודעתי

  http://shinuytodaati.co.il/a5-old-2-new/שליטה-ושלטון-לא-רוצים-שישלטו-בכם-תלמדו/

 104. ללמוד , לראות , להסתכל , להתבונן ולקבל
  לנקות ולכייל
  לבודד לשדרג ולאחד
  להתעלות , להתגלות , לגלות , להתממש ולהדהד
  לתמוך בעצמך ובאחר
  לחיות ביש יש יש יש יש
  ולהרחיב את היריעה שלא אמת הידיעה
  וליישם … אתה קוסם.
  לשקוט , לרצות , להתעדן
  לעדכן ולדשן , להרפות , ולאמן
  להרחיב לפוגג ולסנן
  להשתנות , להיבנות
  לשנות , להשתרש , להתעצם
  להכיל את העולם לא לוותר
  להיות ביש יש יש יש יש
  ולהייטיב עם העניין
  עכשיו הדרך כה ברורה.

  (רותם בכר)

  https://youtu.be/f1UMwEB5PLU

 105. המים מתבטאים בעולמנו לא רק באמצעות המוזיקה אלא בכל צורות האומנות, הנה דוגמא לעיצוב יפהיפיה במיוחד

 106. ניסוי מרתק עם מלח שמסדר עצמו בצורות גיאומטריות לפי תדרים משתנים. מי מכם שעדיין לא קלט: כל החומר בעולמנו מהדהד לפי תדרים שאנחנו בדר"כ לא מודעים לקיומים. אנחנו לא שומעים אותם עד שלא נכוון עצמנו לקליטה של הערוץ הנכון והתדר המדוייק לנו. גם הצמחים מתקשרים מוזיקה הרמונית נהדרת, הידעתם? תשנו תדר אז תוכלו לשמוע גם אותם…

  http://shinuytodaati.co.il/a5-old-2-new/תדרים/

 107. סיפור על התבוננות במראה: מי ומה שמעכב את ההתפתחות שלנו

  יום אחד הגיעו העובדים למשרד ונדהמו לגלות שלט גדול, שהיה תלוי על אחת הדלתות, ועליו נכתב: אתמול נפטר האדם שמנע את התקדמותכם בחברה. אנו מזמינים אתכם להשתתף בהלוויה שתתקיים בחדר ההתעמלות שהוסב זמנית לחדר הלוויות.

  בהתחלה, כולם נעצבו מכך שחברם לעבודה נפטר, אבל לאחר מספר דקות כולם נהיו סקרנים ורצו לדעת מיהו אותו אדם שמנע את התקדמותם בחברה.ההתרגשות בחדר ההתעמלות היתה גדולה. אנשי בטחון הובאו לאירוע על מנת לשלוט בכמות האנשים ולהשליט סדר באולם.
  ככל שהגיעו יותר אנשים לאולם, כך גאתה ההתרגשות. כל אחד חשב לעצמו "מיהו אותו אדם שמנע את ההתקדמות שלי? טוב, לפחות הוא מת!"אחד אחרי השני נגשו העובדים המתוחים אל ארון הקבורה, וכשהביטו פנימה הם נאלמו דום.הם עמדו ליד ארון הקבורה, המומים, כאילו מישהו נגע בנקודה הכי רגישה בנשמתם.
  בתוך ארון הקבורה היתה מראה. כל אחד שהסתכל פנימה ראה את עצמו.ליד המראה הונח פתק בו היה כתוב:
  ישנו רק אדם אחד שמסוגל להגביל את ההתפתחות שלך וזה אתה!
  אתה האדם היחיד שיכול לבצע מהפיכה בחיים שלך.
  אתה האדם היחיד שיכול להשפיע על האושר, ההבנה וההצלחה שלך.
  אתה האדם היחיד שיכול לעזור לך.
  החיים שלך לא משתנים כשהחברים, ההורים והחברה שלך משתנים.
  החיים שלך משתנים כשיש החלטה לשנות אותם,
  כשיש הבנה שהאדם היחיד שאחראי על החיים שלך נמצא בך.אין זמן טוב יותר מתחילת השנה, לבחור לשנות.
  לשנות לפחות משהו אחד כדי שהשנה החדשה תהא טובה יותר מקודמתה.
  הסכימו להכיר את עצמכם, ומשם כבר הדרך תהיה ברורה…

  https://www.youtube.com/watch?v=P5vz6iwV38U

  Michael Jackson-Man in the mirror lyrics

 108. עכשיו לנשום – מים גבוהים בשרות התודעה המתרחבת

  עכשיו לקחת לי אויר, להתכוון ולבקש,
  עכשיו הזמן שלי לבחור
  ולברך על מה שיש.
  עכשיו לפקוח העיניים, לקחת נשימה,
  עמוק מתוך אין סוף שמיים,
  עמוק מבטן אדמה.
  עכשיו לנשום…

  מה השיעור, מה הייעוד,
  האם ביחד או לחוד
  ומי יאמר, יאמר לי כבר
  מה הוא השביל שבו אבחר?

  https://www.youtube.com/watch?v=EhSXnQb0vL0&feature=youtu.be

  מוזיקה – אתר שינוי תודעתי

  http://shinuytodaati.co.il/שירים-אהובים-ומוזיקת-עידן-חדש/

 109. מים גבוהים באים לידי ביטוי למשל בהרמוניה מוזיקלית בעזרת הטכנולוגיה הדיגיטלית . המנגינה כאילו מנגנת את עצמה בעצמה (אש עצמאית, יצירתית). מאחורי היצירה הזו עומד מוח גאון עם הבנה גבוהה (אוויר)

  https://www.youtube.com/watch?v=M6r4pAqOBDY

  מוזיקה – אתר שינוי תודעתי

  http://shinuytodaati.co.il/שירים-אהובים-ומוזיקת-עידן-חדש/

 110. יסוד המים הוא הדבק ההרמוני שמחבר בנינו.
  מחקר חדש מדגים שמוחותיהם של גיטריסטים המנגנים דואט בשני קולות מסתנכרנים זה לזה ופועלים בתיאום הדדי
  כשאנשים משתפים פעולה המוחות שלהם מסתנכרנים זה לזה

  מוזיקה – אתר שינוי תודעתי

  http://shinuytodaati.co.il/שירים-אהובים-ומוזיקת-עידן-חדש/

 111. הנה עוד מסגרת חשיבה שמתפרקת: מהי אהבה? בעידן הישן חגגנו אהבה ביום ט"ו באב, התייחסנו לרגעי זמן ארצי בהם חווינו מגע הפיזי (אדמה)וקירבה רגשית (מים) עם בן זוג, כביטוי לאהבה .בעידן החדש האהבה היא הבנה והיא נוכחת בכל רגע ורגע בחיינו שבו אנו בוחרים להבחין בקיומה כשאנחנו רוצים (אש) ומבינים(אוויר) את עצמנו. אז, רק אז, רק אחרי שאנחנו מבינים ושלמים עם מי שאנחנו , אנחנו מאפשרים לאחרים לאהוב אותנו – ממקום של חיבור אמיתי למהות שלנו ולא מתוך תלות באחר שימלא את הצרכים הפיזיים והרגשיים שלי. לא מתוך פחד להיות לבד בלי תמיכה ועזרה בהתנהלות ארצית,לא מתוך כמיהה שיאהבו אותנו ללא תנאי (אשליה שלעולם לא תוכל להתקיים בעולמנו שתכליתו התפתחות) , אלא ממקום של הבנה גבוהה את תסריט החיים שלנו , את הסיבה שלשמה אנחנו כאן- הייעוד שבחרנו ונבחרנו לממש.

  האהבה=ההבנה ,נוכחת בחיינו בכל נשימה, בכל בחירה, בכל עשייה, בכל מחשבה, בכל מקום וזמן- מוטמעת בתודעתנו גם מבלי שנהיה מודעים לה. הבחירה שלנו להעלות את האהבה הזו לרמת המודעות היא השלב הראשון אבל היא רק קפיצת מדרגה לעבר התודעה הגבוהה – הידיעה מניין באנו ומה תכלית קיומנו כאן כאנשים ,כהורים,כבני זוג,שכנים/חברים, כיהודים ,כאנושות.

  אהבה בעידן החדש- אתר שינוי תודעתי

  http://shinuytodaati.co.il/a3-water/אהבה-בעידן-החדש/

  לא מספיק לקרוא את ההבנות האלו בפוסט ולהנהן,כן,כן…, לשמוע הרצאה,להשתתף בסדנה חד פעמית,ייעוץ אישי , או לצפות בסרטון-מאירי עיניים ככל שיהיו, יתרמו למודעות, אבל כדי להעלות את תדרי התודעה יש להקשיב לתיקשורים הישירים מתודעת העל ולעבור תהליך שינוי תודעתי הדרגתי ועקבי, בלמידה בקבוצה שמעלה את תדר התודעה הכוללת. מי מכם שכבר בשל ורוצה להבין מה יש מעבר, מוכן לוותר על התלות באהבה חיצונית ורוצה לדעת את עצמו בעצמו, ללא תלות במטפלים חיצוניים, עם 100% אחריות אישית לבחירות שלכם, מוזמן/ת להצטרף לקבוצת למידה של קורס תודעת העל וירטואלי:

  הקורס מיועד למי שחש קריאה פנימית לשינוי,מי שיודע שעכשיו הזמן להבין למה דברים קורים כמו שהם קורים ורוצה לקבל כלים איך לעשות את השינוי התודעתי ביעילות, עצמאות, ממקום של התפתחות ולא של הישרדות.

  פרטים והרשמה : https://www.facebook.com/events/491590550909443/

  מה זה תודעת העל? במה זה יעזור לי?

  כל המידע מרוכז כאן: קורס תודעת העל – אתר שינוי תודעתי

  http://shinuytodaati.co.il/תודעת-העל-לימודים-וירטואליים/

 112. Come on and shine , shine like a star
  Shining so bright ,like the star that you are
  shine (shine) into the future
  Spreading your light wherever you are

  וידאוקליפ השיר מוטמע ברשימת ההשמעה "מוזיקה קצבית מהעולם
  בדף מוזיקה באתר שינוי תודעתי

  יש לקט משובח של מילות השירים המשמעותיות וקישור

  מוזמנים להוסיף את המועדפים שלכם…רשמו בתגובות ואני אטמיע ברשימה

  (אם תעמדו עם העכבר על השורה השחורה שבתחתית תמונת הסרטונים, תראו שלא מדובר בשיר אחד אלא ברשימת השמעה שלמה

  http://shinuytodaati.co.il/שירים-אהובים-ומוזיקת-עידן-חדש/

 113. בוקר טוב יצירתי ושמח לכולנו. החברה הצעירים האלו-ילדים ללא קשר לגילם הלינארי, יודעים שהחיים הם רק משחק ומשחקים אותו נפלא, עם מים גבוהים- הרמוניה בינאישית המבוססת על שיתופי פעולה ומתגלמת למוזיקה נפלאה, עם אש יצירתית,קלילות אווירית והבנה מדוייקת את הייעוד שלהם- מה שנועדו לתת לעולם- השראה

  https://www.youtube.com/watch?v=6y1aOg_UO_A&feature=em-subs_digest-vrecs

  מוזמנים להצטרף לקבוצות להיות חלק מהחיבורים בין היסודות:

  אנשי האש

  https://www.facebook.com/groups/497980016935950/?fref=ts

  אנשי המים

  https://www.facebook.com/groups/325145184277688/?fref=ts

  אנשי האוויר

  https://www.facebook.com/groups/291102141022040/?fref=ts

  אנשי האדמה

  https://www.facebook.com/pages/אנשי-האדמה/516927798360601?fref=ts

 114. עם איזו הבנה חדשה שהאירה את עיניכם התעוררתם הבוקר?
  תכלית האור ליצור התפתחות. תכלית החושך לעצור אותה. כמה אור בחרתם להטמיע בחייכם היום? אל תתנו לחושך להגביל את תודעתכם ולעכב את תנועתכם, בין אם הוא מופיע בצורת פחדים ובין אם בצורות מפתות של חיי נוחות ורווחה. אל תגידו יום יבוא, הביאו את היום…

  בוקר טוב עולם

  זמן להתעורר

  https://www.youtube.com/watch?v=IYlP_6hj9bE

  http://shinuytodaati.co.il/a6-now-is-the-time/זמן-להתעורר/

 115. בוקר טוב יצירתי ושמח לכולנו. החברה הצעירים האלו-ילדים ללא קשר לגילם הלינארי, יודעים שהחיים הם רק משחק ומשחקים אותו נפלא, עם מים גבוהים- הרמוניה בינאישית המבוססת על שיתופי פעולה ומתגלמת למוזיקה נפלאה, עם אש יצירתית,קלילות אווירית והבנה מדוייקת את הייעוד שלהם- מה שנועדו לתת לעולם- השראה

  https://www.youtube.com/watch?v=6y1aOg_UO_A&feature=em-subs_digest-vrecs

  מוזמנים להצטרף לקבוצות להיות חלק מהחיבורים בין היסודות:

  אנשי האש

  https://www.facebook.com/groups/497980016935950/?fref=ts

  אנשי המים

  https://www.facebook.com/groups/325145184277688/?fref=ts

  אנשי האוויר

  https://www.facebook.com/groups/291102141022040/?fref=ts

  אנשי האדמה

  https://www.facebook.com/pages/אנשי-האדמה/516927798360601?fref=ts

 116. המים בטבע מסתובבים בספירלה ולא בזוויות של 90 מעלות כמו בצינורות, אז כדי להעלות את התדר מומלץ לערבב אותם במקל/כפית עץ(לא מתכת) וליצור ספירלה- מערבולת כזו בכוס לפני ששותים

  https://www.youtube.com/watch?v=sksq8BUBddk

 117. המים שלנו: H2O ועוד כמה דברים

  המים נראים צלולים, שקופים, לא מסתירים דבר, אבל מסתבר שיש בהם הרבה יותר מרק H2O. קבלו רשימה של כל מה שנכנס לכם לגוף כשאתם שותים מים
  הודו זה שם: מי הברז בישראל נבדקים בפרמטרים מיקרוביאליים ובפרמטרים כימיים. התקנות של משרד הבריאות מחייבות בדיקה של חיידקים אינדיקטוריים (חיידקים שמשמשים כסמנים, אך אינם מחוללים מחלות). לפי התקנות, מותר שתהיה כמות של עד שלושה חיידקים קוליפורמים בכמות של מאה מ"ל מים. אם הכמות גדולה, זה סימן לכך שזיהום מהביוב חדר למי השתייה.

  מה בדיוק את שותה שם? צילום: שאטרסטוק
  במים יכולים להיות וירוסים או מחלות כמו צהבת, פוליו או כולרה וכדי למנוע התפשטות מחלות או זיהומים, משרד הבריאות מבצע כל שלושה חודשים בדיקות בקידוחי המים. רשתות המים העירוניות נבדקות בהתאם לגודל היישוב. בכל יום מתבצעות 400 בדיקות בכל רחבי הארץ וקרוב למאה אלף בדיקות בכל שנה.

  נגיף הפוליו התגלה בבדיקת מים בדרום הארץ

  כלור: כל פיצוץ בצינור יכול לגרום לחדירה של מיקרואורגניזמים. לכן, בכל פעם שמתקנים צינור, חייבים לעשות לו שטיפה וחיטוי בכלור וכך להרוג את החיידקים. בכל העולם מוסיפים למים כלור, חוץ מהולנד, שם מסננים את המים. מקרה הולנד מוכיח כי אם רוצים, ניתן לטהר את המים ללא עזרת הכלור.

  מתכות רעילות וחומרי הדברה: בקידוחי המים נעשות בדיקות מקיפות. בנוסף, בודקים שם גם את נוכחותם של כמאה חומרים כימיים שונים. למשל, דליפה של תוצרי דלק, חומרי הדברה וחומרים של התעשייה הצבאית.
  במערכת הצינורות ובבריכות בודקים בעיקר את הימצאותם של מתכות רעילות, כיוון שחומרי הדברה לא יכולים להגיע לשם. בנוסף, למים שבצינורות יכולים להתווסף חומרים מתוך הצנרת עצמה כמו עופרת. ועוד, נמצא יוד בקידוחים שנעשים בדרום הארץ. לגבי חומרי הדברה, ישנם חישובים טוקסיקולוגיים שמגדירים מהו סף הכמות המותרת שתהיה במים. במקרה של חריגה, משרד הבריאות מורה על סגירת אתר הקידוח.

  הורמונים במי השתייה: בניגוד לחומרי ההדברה, אין בארץ ובעולם תקן לכמות ההורמונים שמותר לזהות במי השתייה. עם זאת, בארץ קיימות עשר קבוצות מחקר (באוניברסיטאות העברית, תל אביב, בן-גוריון, בטכניון, בפקולטה לחקלאות ובמכון הוולקני), שעוסקות בנושא. כאן המקום לשאול: באיזה אופן זה משפיע עלינו?

  יאכלו אבנים וישבעו: תמיד אומרים שהמים בישראל קשים. הסיבה היא שרוב הסלעים בארץ הם סלעי גיר שמורכבים מסידן. במתקני ההתפלה שנמצאים באשקלון, בפלמחים ובחדרה, משרד הבריאות מוסיף סידן קרבונט, כיוון שמים מותפלים הם קורוזיביים ותוקפים את הצנרת. הוספת הסידן גורמת לו שישקע על דופנות הצינור והדבר מונע את עיכול הצינור.

  מגנזיום: ארגון הבריאות העולמי ממליץ על צריכה של 400 מ"ג מגנזיום ליום. משרד הבריאות הישראלי דורש להוסיף מגנזיום למים המותפלים. המצב היום בארץ הוא שהמים ממקורות עיליים ומקידוחים מכילים 25 מ"ג מגנזיום בליטר מים. מקור המגנזיום שיוסיפו למים יהיה מסלעים, או מהים.

  http://www.nrg.co.il/online/55/ART2/483/559.html?hp=55&cat=323&loc=21

 118. הודות לחסימת שלטונות פייס, הבנתי שעליי להנגיש לכם את המידע שאני מהדהדת ממני בערוץ תקשורת יעיל ובטוח יותר ולכן מזמינה אתכם

  1. לתקשר איתי באתר שינוי תודעתי – בכל דף יש אפשרות לתגובות ושאלות , כל עידכון מופיע בפוטר- בתחתית כל דף ולפעמים גם ב "מה חדש" ורצוי להירשם לעידכונים במייל וכך לקבל כל פוסט חדש שעולה לאוויר
  http://shinuytodaati.co.il/בית/

  2. הירשמו לרשימת תפוצת הניוזלטר -שלחו לי מייל שלכם בפרטי ואעדכן
  אני ב naama.w.tohar@gmail.com

  3 . הצטרפו לקבוצת גוגל+

  https://plus.google.com/u/0/communities/117968379674119291079

 119. כשאנשים משתפים פעולה המוחות שלהם מסתנכרנים זה לזה
  מחקר חדש מדגים שמוחותיהם של גיטריסטים המנגנים דואט בשני קולות מסתנכרנים זה לזה ופועלים בתיאום הדדי

  מי מכם שמתחבר לתודעת האחד באמצעות המוזיקה, מוזמן להצטרף:

  אנשי המים

  https://www.facebook.com/pages/אנשי-המים/496846567018320?fref=ts

  וזו הקבוצה- אנשי המים

  https://www.facebook.com/groups/325145184277688/?fref=ts

 120. ותגיע העת בה תדעי
  כי הייתה מתמיד
  בה את בלי עיניך מתבוננת
  בריק
  ואין בו דבר מלבדך,
  ויש בו הכל והכל הוא את
  היה
  היה
  כי כך טבעך-
  חופשיה להיות
  על כך וזו שמחתך
  חפשיה להיות הנך.
  לא בחסד ולא בזכות
  שורש נשמתך- עדות

  https://www.youtube.com/watch?v=9p2Sbw7L5C8

  *
  מי שמתחבר לתודעת האחד דרך המוזיקה, סימן שמכוון על תדרי מים גבוהים.
  מוזמנים להצטרף לקבוצת אנשי המים

  https://www.facebook.com/groups/325145184277688/?fref=ts

  מי שמתחבר לתודעת האחד דרך המוזיקה, סימן שמכוון על תדרי מים גבוהים.
  מוזמנים להצטרף לקבוצת אנשי המים

  https://www.facebook.com/groups/325145184277688/?fref=ts

 121. המים הם הדבק שמחבר בנינו והמוזיקה היא אחת הדרכים ההרמוניות לחבר בין אנשים המכוונים על אותו תדר

  https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=QW0i1U4u0KE#!

  דף מוזיקה באתר שינוי תודעתי,מוזמנים להוסיף את המועדפים שלכם בתגובות

  http://shinuytodaati.co.il/%D7%A9%D7%99%D7%A8%D7%99%D7%9D-%D7%90%D7%94%D7%95%D7%91%D7%99%D7%9D-%D7%95%D7%9E%D7%95%D7%96%D7%99%D7%A7%D7%AA-%D7%A2%D7%99%D7%93%D7%9F-%D7%97%D7%93%D7%A9/

 122. אלך לי אל הדרך אלך ולא אפחד
  עד שאמצא בי אלהים אחד
  לא כל המלאכים גרים רק
  בשמים ראיתי כמה על האדמה

  כל הדרכים מובילות אל האחד

  https://www.youtube.com/watch?v=eRbLkzJaEGM

  מי שמתחבר לתודעת האחד דרך המוזיקה, סימן שמכוון על תדרי מים גבוהים.
  מוזמנים להצטרף לקבוצת אנשי המים

  https://www.facebook.com/groups/325145184277688/?fref=ts

 123. הנה שילוב נהדר של אש הטכנולוגיה שמובילה התפתחות: הפקת מים מהאוויר ויצירת מוצר אדמתי מתקדם,חשוב,יעיל,חכם. שאפו. וישראלי… סוף סוף העם הייהודי=היעודי מבין מה הוא צריך לעשות כאן: להוריד את הבנות הרוח למימוש בחומר.

  http://www.nrg.co.il/online/1/ART2/478/977.html?hp=1&cat=351&loc=8

  העם הייהודי=הייעודי – אתר שינוי תודעתי

  http://shinuytodaati.co.il/a7-jewish-people/העם-הייהודיהייעודי/

  ארבעת היסודות – אתר שינוי תודעתי

  http://shinuytodaati.co.il/a2-air/ארבעת-היסודות/

  טכנולוגיה בשרות התודעה – אתר שינוי תודעתי

  http://shinuytodaati.co.il/a1-fire-will-creativity/הטכנולוגיה-בשרות-התודעה/

 124. יזה רעיון מעולה: ארוע סופ"ש משותף לילדי כל ביה"ס הדמוקרטיים והפתוחים בארץ, במימדיון: מקום עם מים: יסוד המים בעולמנו הוא המחבר אותנו יחד ליצירת שת"פ הרמוניים . שאפו.

  מוזמנים להרחיב תודעתכם כאן :

  מים – רגש- מערכות יחסים – אתר שינוי תודעתי

  http://shinuytodaati.co.il/a3-water/מים-רגש/

  מוזמנים להצטרף לקבוצת אנשי המים שמאפשרת שיח יותר חופשי

  https://www.facebook.com/groups/325145184277688/?fref=ts

 125. ככה נראים מים נמוכים: הם עושים לנו מניפולציה רגשית , דורכים על הנקודות הרגישות שבין החומר הכי בסיסי- האוכל . זה מה שקורה כשנותנים לאדמה(חומר) ולמים(רגש) לנהל את הבחירות שלכם. הגיע הזמן לקחת אחריות ולבחור לא בפוליטיקאים אלא בעצמכם לנהל את עצמכם מתוך עוצמתכם

  שליטה ושלטון- לא רוצים שישלטו בכם? תלמדו לשלוט באנרגיה שלכם – אתר שינוי תודעתי

  http://shinuytodaati.co.il/a5-old-2-new/שליטה-ושלטון-לא-רוצים-שישלטו-בכם-תלמדו/

  https://www.facebook.com/photo.php?v=4348480725117&set=vb.1680567253&type=2&theater
  14 מאי 2013 15:10
  אני פשוט בשוקקקק תראו את יאיר לפיד איזה נוכל חובה לשתף!

 126. הרגע הזה שבו הבריאה שומעת קולי ושולחת לי את שביקשה נשמתי לצורך מימוש הייעוד, רגע של אושר צרוף, רסיס הודיה על השתקפות הטוב שמהדהד ממני ואליי
  ידעתי את שאני זקוקה לו לצורך מימוש חלק מהשליחות , ביקשתי, דייקתי מה אני רוצה ווידאתי שזה אכן מדוייק עבורי, חיפשתי את האדם המדוייק שיעזור לי לממש, הפכתי כל אבן בכל פינה , נתקלתי במחסומים של אנשים שלא מבינים על מה אני מדברת בכלל. חיים בתודעת כסף כסף כסף ולא מבינים שכסף הוא רק סוג אחד של אנרגיה ויש סוגים אחרים שערכם לא נמדד במספרים על ניירות . את האדם הזה זימנתי. זה שמעריך את העשייה שלי למען עולם טוב יותר ורוצה לתרום את חלקו , מהידע הטכנולוגי שלו לעזור לי לפתח מרחב וירטואלי מהפכני שמשנה את כל כללי המשחק הגשמיים כאן בעולם החלום. מרחב שמיועד למי שכבר התעוררו. איפה הם אותם אלו? לא צריכה הרבה, רק אחד. ברגע האחרון, כשכבר כמעט אמרתי נואש, אז זה הגיע. כמו בלידה – רק כשאת כבר לא יכולה יותר -רק אז מגיע הרגע המדוייק לוולד לצאת לאוויר העולם. חייבת אני לחוות את מדרגת הקצה הזה, העמידה על סף התהום, רגע לפני ייאוש, אז מגיעה הגאולה…
  אח, אני מתה על העידן החדש הזה. אוהבת את נפלאות הבריאה, את הדרך הקסומה שהם מובילים אותי בה עד שאצליח לממש. הנה זה בא. ברוך הבא. בוקר טוב.

  http://shinuytodaati.co.il/a6-now-is-the-time/רגעי-חסד-נפלאות-הבריאה/

 127. לעוף מכאן הכי רחוק בעולם הזה
  כמו ילד שרוצה לבנות כנפיים יודע שיגיע לשמיים

  מוזמנים לשמוע ולהשמיע, להוסיף את המועדפים שלכם לרשימות ההשמעה – כתבו בתגובות. (כל אחד משלושת תמונות הקליפים זה בעצם רשימה שלמה. בהמשך יש גם את הטכסטים- המילים החשובות מהשירים

  https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=oc03Wbe1jTE#!

  *

  מוזיקה בתדר חדש-אתר שינוי תודעתי

  http://shinuytodaati.co.il/שירים-אהובים-ומוזיקת-עידן-חדש/

 128. שינוי תודעתי – shift סרט מקסים באורך מלא – צוות הפקת הסרט מתעד את עצמו מראיין את ד"ר וייאן דייר ועוקב אחרי שתי דמויות ראשיות שעוברות שינוי תודעתי : אדם שמאבד את כל מה שהיה לו ואשה שמוצאת את מה שהיה לה פעם

 129. מים מזוקקים. כמה אתם באמת יודעים על זה חוץ מזה שזה נמצא בסופר במדור חומרי הניקוי ומיועד לשימוש במגהצים ורדיאטורים? האם יש מצב שהמים האלו אכן מנקים גם את הגוף של מי שבוחר לשתות אותם? אני עצמי בתהליך זיקוק- זיכוך כבר כמה חודשים עם מים מזוקקים. כדי לחוות – צריך לבחור לנסות ובשביל זה צריך להעיז להתעלות מעל מחסום תודעתי – לשתות מים שבסופר מדביקים על הגריקן תווית "אסור לשתיה" . גם לחווה אסור היה לאכול מפרי עץ הדעת, ובכל זאת – היא לקחה סיכון מול הסיכוי – לדעת.

  רוצים לדעת?

  *

  שתיית מים מזוקקים-העצות והמחקרים-אתר שינוי תודעתי

  http://www.emetaheret.org.il/2012/10/08/שתיית-מים-מזוקקים-העצות-המחקרים/

 130. הקיץ הזה חם אש… התפתחות מואצת בתנועה לכוונכם: ההבנות שלי מגיעות אליכם הביתה, אתם מוזמנים לפתוח דלת…ללא תשלום כספי. התרומה היא התמורה. מי שרוצה להיתרם מהאש (רצון בורא,יצירתיות וטכנולוגיה) והאוויר (בינה, תודעה) שלי בתמורה לאדמה (מקום פיזי לשהות בביתכם) ומים (שיתופי פעולה הרמוניים) , זו הצעה בשבילו.

  תוכנית פיילוט יוצאת לדרך. זו השנה הראשונה ולכן המתנדבים הראשונים להשתתף בפרוייקט יזכו להינות מהשירות ללא תשלום.

  תכל"ס ,במה מדובר:

  אני – נעמה וייס טוהר – עם הבית התודעתי שלי מוטען בי , נודדת בין בתים פתוחים – אנשים שרוצים להרחיב תודעתם וללמוד מההבנות שלי את מידעי תודעת העל , יכולים להשתבץ בלוז האירוח בחודשי הקיץ וה"חגים" ולהזמין אותי להגיע אליכם. הסידור הוא כזה: אתם מזמנים תאריך עבורי להגיע אליכם לכמה ימים ואני נוכחת עבורכם ללוות את תהליכי השינוי שלכם בסביבה הטבעית שלכם.
  אתם בשלכם , אני בשלי אבל נוכחת ונגישה לשאלות והתייעצויות. שיחת עומק אחת לפחות, בסיכום כל יום.

  ההזדמנות מתאימה ל:

  1. מי שחווה את תהליכי השינוי בחייו, רוצה להעמיק את הבנתם- הבנת עצמו וישמח לנוכחות האש שלי (רצון יצירתיות וטכנולוגיה ) והאוויר (בינה,תודעה) בתהליך דיוק הרצונות ,הבנת התסריט- הייעוד,תיקשור עם הילד הפנימי,תרגול תהליך בריאה, ושאר רסיסי הבנות שתמגנטו לחייכם , בסוג של בארטר תמורת אדמה (מקום פיזי) ומים גבוהים (שת"פ הרמוני)

  2. מי שרוצה להתוודע למידעי תודעת העל אבל חושב שאין באפשרותו לממן לימודים בשל תקציב כספי מצומצם

  3. מי שיש לו מקום גם בביתו הפיזי וגם פתוח להבנות חדשות להיכנס למרחב התודעתי שלו

  4. משפחות עם ילדים שמעוניינות בחברת ילדים נוספים- שני ילדיי הצעירים- בני 5.5 ו 7.5 מתלווים אליי בימי שני ושלישי וכל סופ"ש שני. עדיפות למשפחות חינוך ביתי – חברים מהעבר, אבל לא חייב. בחופשת הקייץ לכולם יש הזדמנות לחוות חופש. גם מבוגרים ללא ילדים ביולוגיים שלהם שרוצים להינות מחברת ילדים מוזמנים להזמין עצמם להתחבר לילד הפנימי שבהם

  5. מי שצבר מספיק אדמה (חומר) בחייו ומבקש כעת למצוא מהות ומשמעות, להבין את ייעודו, את הסיבה הגבוהה שלשמה הוא כאן

  6. כפרי אירוח ונופש, בתי מלון, מרכזי טיפול או אתרי בילוי חברתיים-תרבותיים-רוחניים בקהילה, שרוצים לאפשר ללקוחותיהם סדנה-שיעור בנושא שינוי תודעתי, או בכל אחד מהנושאים הרבים שאתר שינוי תודעתי עוסק בהם, יקבלו הזדמנות לחשיפה לנושא במהלך שהותי במקום

  7. חברים שרוצים להיפגש וטרם הזדמן לנו לממש זמן איכות ביחד

  8. עורכי וידאו שרוצים לתרום מכישוריהם לקידום מיזם חברתי-תודעתי של ילדים למען ילדים ויש להם מקום בבית ובלב לנתינה שאיננה גשמית

  איך זה עובד:

  – שבצו עצמכם בלו"ז בטבלה מצ"ב לכמה ימים תרצו להזמין (התאריך מתייחס ללילות. בסוף הטבלה תוכלו לציין מגבלת שעות במשך היום ולהוסיף הערות )

  – תנאי הכרחי- אינטרנט מהיר, בימים שאני עם הילדים – מזגן,צילום שיחת וידאו אחת לפחות בסיכום תקופת הליווי
  – תנאים לא הכרחיים אבל בעדיפות – מטבח טבעוני ואורגני, מרחב שקט עבורי לעבוד במחשב

  https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0Ag_a1qaOMjBNdHpaRnItT2FwcGlqZ1pZRDB6X2puUEE&usp=sharing

  – צרו קשר טלפוני לוודא שמתאים טכנית ותכנית – תאום ציפיות
  – הבהרה: מדובר בסוג של בארטר ללא תשלום- לא אתם עבור הליווי-ייעוץ שלי ולא אני עבור האירוח
  – עדיפות לבתים שבהם ניזונים ממזון טבעי/טבעוני/אורגני. לא חובה.

  מוזמנות/מוזמנים לפנות אליי בכל שאלה. גם הספק מבורך. בעיקר הוא…

  נעמה וייס טוהר, מלווה תהליכי שינוי תודעתי
  מנחת לימודי תודעת העל וירטואליים וקבוצות הורים ואנשי חינוך
  שיעורים פרטיים לילדים-ליווי תהליך למידה עצמאי במחשב
  אתר שינוי תודעתי http://shinuytodaati.co.il/
  בית שינוי תודעתי, קו ייעוץ טלפוני ווירטואלי 052-4670045
  naama.w.tohar@gmail.com נייד 052-4670045

 131. ציוץ ציפורים עם אור ראשון של בוקר חדש. שום דבר לא מובן מאליו. הכל ראוי לבחינה מחדש. מלקטת את המדוייק מתוך אינסוף הזדמנויות. רק הקיומי מוצא מקום להתממש בקיום, בייקום

  *
  רגעי חסד-נפלאות הבריאה-אתר שינוי תודעתי

  http://shinuytodaati.co.il/a6-now-is-the-time/רגעי-חסד-נפלאות-הבריאה/

 132. לפני שנפגשנו כל המסע שלי נע , בין דרך לא דרך למהירות בלי תבונה .
  בינינו, הרי את גדולה ממני כל כך,כאילו נולדתי כאן לצידך.אני לא מפסיק להתרגש ממך

  קישור לשיר והבנות חשובות , כאן:

  גברים בעידן החדש – אתר שינוי תודעתי

  http://shinuytodaati.co.il/a8-women/גברים-בעידן-החדש/

  מזמינה את מי מכם שמתרגש כמו דני רובס מהבינה הנשית , להצטרף לקבוצת אנשי המים – שם תוכלו לתקשר עם עוד אנשים שכמותכם שהעולם הרגשי מניע את הבחירות שלהם

  https://www.facebook.com/groups/325145184277688/?fref=ts

  ואם אתם מאותם גברים חדשים, אולי תרצו להצטרף לקבוצת פייס :

  גברים בעידן החדש

  https://www.facebook.com/groups/129985237154717/?fref=ts

 133. רגע חסד : הארה אווירית=הבנה

  הבנתי הרגע למה בחרתי לחיות בגוף פיזי של אשה על אף שמהותי אנרגייה זכרית של אש ואוויר : זו מתנה שקיבלתי כדי שלפחות פעם בחודש תהיה לי הזדמנות להתחבר לעולם הפיזי והרגשי שלי. דרך המחזור וההורמונים – הם שמזמנים לי לחוות את הרגש מזווית אנושית "נורמלית", הם יוצרים אצלי רצון לנקיון ברמה הארצית,לטיפוח הגוף והנפש שלי, כדי לאן את האש והאוויר שלי .

  רגעי חסד – נפלאות הבריאה – אתר שינוי תודעתי

  http://shinuytodaati.co.il/a6-now-is-the-time/רגעי-חסד-נפלאות-הבריאה/

  *

  טשטוש הגבולות בין המינים – אתר שינוי תודעתי

  http://shinuytodaati.co.il/a8-women/טשטוש-גבולות-בין-המינים/

 134. הזמנה להצטרף לקבוצת היסוד שלכם. יודעים מהו? לשרותכם: מדריך אבחון – מהי האנרגיה שמניעה ומתניעה אתכם: מוזמנים להצטרף לקבוצה שמתאימה לכם ולהזמין -לזמן עוד חברים חדשים שמתחברים לתדר שלכם. מהות הקיום האנושי במעבדת הניסוי של הבריאה היא לחקור את מימוש יסודות האש האוויר והמים – באדמה . ראשונה מובילה את תהליך הבריאה האש (רצון,יצירה טכנולוגיה), אחריה מצטרפים האוויר (הבנה, תודעה) והמים (הרגש=הדבק שמחבר) ובסוף, רק בסוף- מגיע המימוש באדמה (היישום בחומר) . הייעוד של העם הייהודי הוא הורדת רוח לחיי החומר , משמע – לממש את ההבנות הגבוהות בחיים הארציים. בשביל זה אנחנו כאן. נייטיב לעשות זאת אחרי שנדייק את אש הרצון שלנו שיהה בתואם לאוויר- הבנת התסריט הנשמתי האישי ונשכיל ליצור בנינו חיבורים ושיתופי פעולה הרמוניים

  *

  ארבעת היסודות-אתר שינוי תודעתי

  http://shinuytodaati.co.il/a2-air/ארבעת-היסודות/

 135. שני אנשי מים משפיעים עליי לאחרונה : אחד מהם הוא גל- ממנו אני לומדת לגלוש על הגלים,לזרום למעלה – כן, יש דבר כזה . לגלוש למעלה. בחיי שיש דבר כזה. לזקק את המים שבי למקום גבוה – ממים לשמיים. איך? מכניסים את אוויר ההבנה לתוך המים הגשמיים. והשני הוא גיל- ממנו אני לומדת לעשות את זה בשמחה ואהבה. ועם סבלנות אדמתית נעימה. מעולם לא חוויתי כך לא את האדמה כעוטפת בנעימות ולא את המים שחודרים לליבי שכבר התפרק מזמן לרסיסי אבק קוסמי. הרפתקאות והתפתחויות מבורכות מתהוות כשבוחרים להתגלגל בגיל על הגל – גלגל החיים

  גלגל החיים
  מטלטל אותנו, בין יייאוש לתקווה, ל א ה ב ה

  https://www.youtube.com/watch?v=O2KG3FChla4

 136. שלום שלום לאנשי המים – הזמנה לקבוצה!

  לפני 3 שבועות נפתח דף אנשי המים מתוך כוונה ליצור מרחב קהילתי לקבוצת אנשי המים להתחבר אליו ודרכו אחד לשני. היות וזה ניסיון חדש , נוצר "בטעות" מה שנקרא בשפת פייסבוק דף קהילה ולא קבוצה. כך יצא שהטמעתי את ההבנות שלי אבל חסר היה לי השיח איתכם ובניכם כשותפים שווים להטמיע ולשתף. לכן החלטתי לפתוח את הקבוצה הזו שתהיה פלטפורנמה מתאימה יותר למטרה שלשמה נוצר המרחב הזה . היות ואני מודעת לכך שגם ל"טעויות" יש סיבה גבוהה, אשאיר בינתיים את שני המרחבים קיימים כך שמי שרוצה לקרוא רק את ההבנות שלי – יוכל לעשות לייק שם ולקבל אוטומטית עידכונים, ומי שיבחר גם להצטרף לקהילה שתתגבש כאן לאט לאט ולתרום חלקו לשיח מפתח ומתפתח – מבורך

  מוזמנים אם כך להצטרף , זו הקבוצה:

  https://www.facebook.com/groups/325145184277688/

  זה דף הקהילה:

  https://www.facebook.com/pages/אנשי-המים/496846567018320?ref=tn_tnmn

  *

  קבוצת אנשי המים זהו מרחב וירטואלי שנועד להיות במה עבורכם להשמיע קולכם, לתת מהאיכויות המיוחדות שלכם, לחלוק עם העולם את זווית הראייה הפנימית ממנה אתם מתבוננים בעולם – דרך עולם הרגש.

  מוזמנים להיות ולהזמין לכאן את כל מי שמחובר לעולמו הרגשי, בין אם זה המנהל אתכם ושממנו תרצו ללמוד להיפרד (רגשות כמו פחד וכעס ואפילו אהבה – אבל כזו שיוצרת תלות באחר ), ובין אם זה שאתם מנהלים אותו – ממקום של הבנה גבוהה את רקמות החיבור הבינאישיות, תוך יצירת מערכות יחסים הרמוניות המבוססות של שיתופי פעולה בין שחקנים שונים על הבמות המשותפות של משחק החיים כאן

  אני כאן עבורכם: אשת אש , תלמידה חרוצה בלימודי האוויר שיצרה את המרחב הזה כדי לתת לכולנו הזדמנות ללמוד האחד מהשני, האחת את השניה, איך לתקשר בשפת המים הגבוהים כשלפנינו מטרה משותפת אחת – התפתחות . איך? ע"י הורדת הרוח לחיי החומר – מימוש האיכויות שלנו בחיים הארציים

  אני מודה ומתוודה מראש שכישורי שפת המים שלי די נמוכים אז אודה לכם אם תתייחסו בסלחנות לטעויות בדרך… אני כאן גם כדי לתת לכם מההבנות שלי וגם כדי ללמוד מכם את שפת התקשורת האנושית הנורמלית.

  *

  מערכות מים הם מערכות הרגש בעולמנו. מעבר מעידן ישן לחדש משמעו מעבר ממים נמוכים לגבוהים: אם עד היום איפשרנו לרגשות לנהל אותנו (פחד,כעס,…),להפיל אותנו מטה- נמוך, לביצות רגש טובעניות ותובעניות, לסחוף אותנו למערבולות וסערות רגשיות, נוכל היום לנהל אנחנו את הרגשות שלנו ממקום של הבנה של עולם הסיבות הגבוה שמניע את הבחירות שלנו. מים גבוהים הם ראיית מערכת הרגש לא מתוך כניסה אליה ברמה האישית אלא מתוך הבנה מה היא תורמת להתפתחות הכוללת ברמה הקוסמית

  מים – רגש – מערכות יחסים – אתר שינוי תודעתי

  http://shinuytodaati.co.il/a3-water/מים-רגש/

  תודה
  נעמה

 137. איך מעלים את הבטחון העצמי של ילדים- סרטון חשוב
  במקום ליצור אצלנו רגשות אשמה שאנחנו לוקחים מילדינו יותר אסימונים משאנחנו נותנים להם – מוטב אם נניח להם לגדל את עצמם בעצמם. הם יודעים

  https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=a7GO6Rd43AM

  הפוסט המלא : אחריות הורית – ילדים עצמאיים – אתר שינוי תודעתי

  http://shinuytodaati.co.il/a9-education/אחריות-הורית-ילדים-עצמאיים/

 138. שיר מקסים וחשוב מאד ,נוגע ופוגע בול בחוויית המוות התודעתי שעברתי – הבנה שמוות איננה באמת סוף אלא רק שינוי צורה.ממליצה בחום להקשיב,להפנים ואם מתחבר לכם אז להצביע לדורון בלינק שביקש כדי שעוד אנשים יוכלו להיחשף להבנה החשובה שדורון מעביר בשיר והתדר יהדהד הרבה מעבר למצעד רשת ג…
  https://www.youtube.com/watch?v=OWvhlumEopY
  פחד מוות- אתר שינוי תודעתי

  http://shinuytodaati.co.il/a3-water/פחד-מוות/

  Doron Orsiano@.

  שבת שלום חברים אני צריך את עזרתכם!!! השיר שלי מוצג בפינה לשיפוטכם במצעד הפזמונים של רשת ג "מקום בצמרת" וזה לא יקרה בלי עזרה שלכם-אתם נכנסים ללינק נרשמים,מדרגים שלושה שירים בלבד מתוך הרשימה (השיר שלי "כנפיים" הוא שיר מספר 7 .אני מאוד מאוד מאוד אשמח שתעזרו לי להכנס למצעד…
  http://www.iba.org.il/gimmel/midrag-new_songs/voting/candidatesList.asp

  https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=-us3DA52EpU

  פתאם היום לשמוע את השיר הזה מחזיר אותי אחורה לרגעים בהם הוא התנגן על מיתרי נשמתי שכבר ראתה את האור שמעבר ובחרה לחזור. חשתי אז כרוח רפאים שרוצה רוצה רוצה להעביר לכם מסר ולא יכולה כי אף אחד לא ראה אותי , לא הייתי קיימת. מודה אני על האומץ שהיה לי לבחור לחזור לעולם הארצי כדי שאוכל היום להשמיע קולי כך שיהדהד למרחוק. וכמה הרבה אני משדרת היום לעולם. עדיין זה לא מגיע מספיק רחוק ולמספיק אנשים. שווק אף פעם לא היה הצד החזק שלי, אבל מה שהיה תמיד מת ביחד עם המהות שהייתי פעם. עכשיו אני יכולה לעשות כל שארצה. שום דבר כבר לא מפחיד ומרתיע אותי יותר. כי אחרי שאתה כבר מת, מה כבר יכול להיות יותר גרוע? אז זהו- שזה רק טוב. רק טוב הביא איתו המוות הזה. ליבי שנקרע אז והתפרק לאבק ברוח מאחה עכשיו בעת כתיבת המילים האלו כמה רסיסי רגש להוויה חדשה

  בזכות התדר של השיר הזה אני מתחילה להאמין שגם לב שהתפרק לרסיסי אבק קוסמי שנעלמו בחלל , יכול עוד להתרגש. לא חשבתי שאוכל אי פעם לחזור ולהרגיש דברים. אחרי אותו רגע מוות כשהלב נשבר בחרתי לתקשר עם העולם רק דרך החושים הפנימיים, באמצעות הילד הפנימי, הוא תמיד יודע, הוא הנשמה . לשמוע את השיר הזה עכשיו זה כמו לקבל מכת חשמל רק שבמקום אנרגיית אש עובר זרם מים. זרנוק עוצמתי ישר בפנים שמאיים להפיל אותי, אבל לא. כדי לא לטבוע בו אני בוחרת שוב להתעלות לממעל- להבנה הגבוהה. מבינה שהרגש הזה לא שייך לי יותר, רק מאפשרת לו עכשיו לעבור דרכי, כי זה מה שהגיע ושלמה לקבל את כל מה שמגיע אליי . לא צריכה יותר להילחם בכלום. גם לא ברגשות.הם לא יהיו באמת קיימים כל עוד אני בוחרת לא לתת להם מקום בתודעה שלי. הכל אצלנו בראש, הכל. מתחיל ונגמר במילה אחת – בחירה. למעשה כבר בחרתי מזמן- לפני שירדה נשמתי לעולם . אני כאן כדי להבין למה.

  סרטון שממחיש יפה איך אפשר לעבור בקלילות דרך הפחד,
  גם עכשיו, כמו אז , אני מרחפת, כמו רוח … אני רוח ! מודה מודה מודה על הזכות לחיות כאן גם בגוף הפיזי כדי להעביר את המסרים שלי כך שתוכלו לשמוע

  https://www.youtube.com/watch?v=sb2YOg_dkQM

  נופלת וקמה, כמו כל ילד שרק מתחיל את צעדיו הראשונים בעולם החדש

  איזה סרט הרפתקאות החיים האלו, רכבת הרים. רגע אחד אני מטולטלת מזרנוק המים הזה , מתנדנדת, ובשנייה אחרי כבר עפה.

  מה מרגישים אחרי שעוברים במה שמעבר? את זה! את היכולת לעבור בקלילות ממצב למצב, את היכולת לשנות צורה בכל רגע שאבחר ולהיות מה שאבחר להיות

  אהבה,נעמה

 139. מותק

  פעם זה היה נשמע לי ארסי לקרוא למישהו מותק
  ופתאם היום, כשמישו אהוב באמת קרא לי מותק, פתאם זה הרגיש.. מתוק

  זו לא אני צייצה, אני כבר לא ביצה
  משהו מנסה בי לבקוע,לפרוח,לפתוח
  כמובן, סוף סוף אתה אפרוח

  /הביצה שהתחפשה…

 140. דף קהילה חדש :אנשי האוויר. מוזמנים להזדמן ולהזמין כל מי שרוצה להבין. אנשי האוויר בחרו לתת להבנה גבוהה להוביל את הבחירות שלהם, חווים את התנסויות החיים כצופן לפיענוח,לא זזים מטר בלי להבין לחשוב ולתכנן לאן ולמה

  הדף מצטרף לסדרת קהילות האנשים שרוצים להבין מהו היסוד שמניע אותם. ראשון המוביל את תהליך הבריאה זה האש , אחריה מצטרפים המים והאוויר ובסוף, רק בסוף- מגיע המימוש באדמה. במהרה בימינו אמן, עת רצון…

  https://www.facebook.com/pages/אנשי-האוויר/463649400369945?ref=hl

  להזכירכם שלפני כמה שבועות יצרתי מרחב עבור אנשי האש – היות ואני ליבת אש , בוער בנשמתי הרצון,יצר היצירה,לנסות,להמציא טכנולוגיות חדשניות,לקחת סיכון מול הסיכוי. האש היא כוח הבריאה שמניעה כל מחשבה,פעולה,כל בחירה

  https://www.facebook.com/pages/אנשי-האש/351378061634227?ref=tn_tnmn

  אח"כ יצרתי את אנשי המים: מי שמחוברים לעולמם הרגשי, מתחברים למערכות יחסים בינאישיות,נוטים להיסחף למערבולות רגשיות אבל נועדו לרקום שיתופי פעולה הרמוניים

  המטרה היתה ליצור מרחב שיתופי פעולה עבורי להתנסות בתקשורת בשפת אנוש נורמלית… נו, אתם יודעים, כזו שזורמת…

  https://www.facebook.com/pages/אנשי-המים/496846567018320?ref=tn_tnmn

 141. רגע חסד

  גשם מטורף יורד בסוף האביב. אי סדר שם למעלה או סדר חדש?
  גשם של מים משמיים משקה את הזרעים שזרעתי בעמלי לפני זמן כה רב
  גשם של הבנות שהתאגדו בענן ועכשיו סוף סוף יורדות ומתגשמות- לגשם גשמי .
  גשם של אנרגיה חדשה שמבלבלת את כולנו. מים גבוהים. חיבורים .
  גשם של שיתופי פעולה הולידו מוצר מדף חדש בתודעתי- אנרגיה רעננה וטהורה

  רגעי חסד – נפלאות הבריאה-אתר שינוי תודעתי

  http://shinuytodaati.co.il/a6-now-is-the-time/רגעי-חסד-נפלאות-הבריאה/

 142. הקוד הסודי שלי, ממליצה בחום- מפתח שפותח הרבה דלתות
  ויודעים מה? אתם לא חייבים אפילו לראות אותו פיזית. רק דמיינו אותו נוכח בתודעתכם – והוא שם, במרחק נגיעה ..

  בוקר טוב עולם

 143. אור אחרון של הלילה מתחלף באור ראשון של הבוקר. השחר עולה.
  ריח טרי של גשם שוטף,עוטף את החושך באור, מרטיב את האביב עם טיפת רעננות

  מרענן את האווירה,מעיר את האוויר,מעורר את האור,מאיר את העיר

  בוקר טוב עולם

  *
  רגעי חסד-נפלאות הבריאה-אתר שינוי תודעתי
  http://shinuytodaati.co.il/a6-now-is-the-time/רגעי-חסד-נפלאות-הבריאה/

 144. המים הגשמיים שאנו שותים, הם השתקפות ההבנה התודעתית שלנו. ההרכב המולקולרי הכימי שלהם נקבע ע"פ המשמעות שאנחנו בוחרים להעניק להם בתודעתנו. כדי לזקק את המים הפיזיים , עלינו לזכך את המחשבות- את ההבנות שמנחות את הבחירה שלנו איך לחוות את עולם הרגש. בפשטות: לא איכות המים הפיזיים שנשתה משפיעים על הגוף כי אם הנשמה היא שקובעת את רטט המים והם משווים תדר ומהדהדים בחזרה את ההבנות לעולם הרגשי שלנו. רוצים להעלות את התדר? הקשיבו לקולו של הילד הפנימי- הוא יודע.

  http://shinuytodaati.co.il/a3-water/מים-גשם-של-הבנות/

  מוזמנים להזדמן ולהזמין חברים חדשים לדף קהילה חדש: אנשי המים

  https://www.facebook.com/pages/אנשי-המים/496846567018320?ref=hl

 145. מים אינם היעד- הם הדרך שמחברת בין יעדים, נקודת המפגש בין הדרכים, בין אנשים.

  יש משהו במים שמסיר מחיצות. כל התקשורת נהיית פתאם יותר ברורה, יותר פשוטה,יותר זורמת…נו, זה טבעם של המים…

 146. כי טיפה, עוד טיפה, עוד טיפה תהיינה לים… תודעה כוללת אפשר ליצור רק כשמתחברים יחד להבנת האחדות. המים נועדו לחבר את כולנו לרשת אנרגטית הרמונית אחד
  יסוד המים בעולמנו מגולם במערכות הרגש שלנו. לפעמים אנחנו מאפשרים להם לסחוף אותנו מטה לביצות תובעניות וטובעניות, למערבולות וסערות רגשיות, אבל אם נבחר להתעלות מעלה – להבנה, נוכל לממש את איכות המים הגבוהים כדבק שנועד לחבר את כולנו להבנת האחדות ולרקמת שיתופי פעולה הרמוניים. זהו ייעודם של אנשי המים

  https://www.youtube.com/watch?v=XkuqLfDCk8M

 147. כדי להעלות את תדר המים מנמוכים (רגשות שמנהלים אותנו) לגבוהים (רגשות שאנחנו מנהלים אותם) , עלינו לרצות (אש) להבין (אוויר) – מהי הסיבה הגבוהה שלשמה נוצרו מערכות היחסים שלנו.
  sam tusi מייטיב לבטא זאת בשירה ההרמונית המדוייקת שלו:
  I've heard it said
  That people come into our lives for a reason
  Bringing something we must learn
  And we are led
  To those who help us most to grow
  If we let them
  And we help them in return

  https://www.youtube.com/watch?v=IX1LdLv00aA&list=PLM4K8wAIAWnwoRZA3bIgGcjG6MQjuZ9zq

 148. בתקופה של טשטוש הגבולות בין המינים, הכל אפשרי, הכל… אחרי שמבינים שהחיים הם רק משחק, אפשר לקחת הכל יותר בקלילות
  תודעתנו לא כבולה עוד למגדר הפיזי שאיתו נולדנו. אנחנו חופשיים לבחור איזה אנרגיות – נקביות או זכריות ינהלו את הבחירות שלנו ללא קשר לגוף הפיזי

  טשטוש גבולות בין המינים – אתר שינוי תודעתי

  http://shinuytodaati.co.il/a8-women/טשטוש-גבולות-בין-המינים/

 149. האדמה כובלת אותנו למסגרות החשיבה הישנות ומערכות המים דואגות לשמר את טקסי המסורת התרבותיים-חברתיים הישנים. עד כמה זה באמת משרת אתכם ? עד כמה אתם באמת באמת חשים רצון אמיתי להמשיך את הסדר הקיים, גם אם ברור לכם שהוא כבר איננו רלוונטי עבורכם. למה להמשיך לעשות רק בגלל התניות שמקובעות לנו בראש ש"ככה צריך" ? הנה הזדמנות עבורכם אנשי המים – לשחרר, צאו מהמייצרים שמצרים את צעדיכם וחצו באומץ את ים סוף.

  http://shinuytodaati.co.il/a7-jewish-people/עתיד-החגים/

  מי שמתקשה, מוזמן לקבל תמיכה בדף החדש שפתחתי אתמול – אנשי המים

  https://www.facebook.com/pages/אנשי-המים/496846567018320?fref=ts

 150. המים הם הדבק המחבר בנינו, הם שפת התקשורת שאנחנו יוצרים אחד עם השני ועם הבריאה כולה. רגע הבנת האחדות הוא הרגע שבו נבין שכולנו בעצם מדברים אותה שפה. נוכל להבין אחד את השני גם בלי מילים. בני האנוש בכל העולם , בע"ח, צמחים – כולנו מחוברים ברשת אנרגטית אחת . ההתפתחות של כל אחד מאיתנו תורמת להתפתחות האחר והבריאה כולה. . יהוה בלבל בבבל את שפת בני האנוש כדי שלא נגיע לשמיים, שלא נבין. אבל כעת סיים את תפקידו כשליט העידן ונפתחת לנו ההבנה שהשפה איננה תלויה בהרכב הפיזי של האותיות אלא באנרגיה, בתקשורת שהן יוצרות בין כולם והכל.

  *כל העולם שפה אחת-אתר שינוי תודעתי
  http://shinuytodaati.co.il/a3-water/כל-העולם-שפה-אחת/

 151. מערכות מים הם מערכות הרגש בעולמנו. מעבר מעידן ישן לחדש משמעו מעבר ממים נמוכים לגבוהים: אם עד היום איפשרנו לרגשות לנהל אותנו (פחד,כעס,…),להפיל אותנו מטה- נמוך, לביצות רגש טובעניות ותובעניות, לסחוף אותנו למערבולות וסערות רגשיות, נוכל היום לנהל אנחנו את הרגשות שלנו ממקום של הבנה של עולם הסיבות הגבוה שמניע את הבחירות שלנו. מים גבוהים הם ראיית מערכת הרגש לא מתוך כניסה אליה ברמה האישית אלא מתוך הבנה מה היא תורמת להתפתחות הכוללת ברמה הקוסמית

  *
  מים-רגש-אתר שינוי תודעתי
  http://shinuytodaati.co.il/a3-water/מים-

 152. אל תפחדו לשנות. תשנו את הפחד fear begin where love ends

  הפחד הוא מסוג הרגשות שמנהל את הבחירות של מי שבוחר לתת לו מקום בחייו. זה לא חייב להיות כך. כשאנחנו מתעלים מעל הרגש להבנה – אנחנו מגלים שהכל אצלנו בראש והמציאות היא השתקפות הבחירה התודעתית שלנו, משמע: מחשבות על פחד מזמנות אותו. מחשבות על הבנה – הופכות אותו לאוויר שניתן לחדור דרכו בקלילות, הוא פשוט לא יהיה שם כשנבחר לא לראות אותו.

  *
  מפחד לאומץ-אתר שינוי תודעתי

  http://shinuytodaati.co.il/a3-water/מפחד-לאומץ/

 153. אהבה בעידן הישן היתה במהותה תלות פיזית ורגשית באחר שיאהב אותנו: שיגע,ילטף,יחבק,יספק מינית, רגשית- שיקשיב ויכיל ויאפשר ביטוי רגשי הדדי ותומך. אהבה בעידן החדש היא הבנה. חיבור לעוצמה הפנימית הטמונה בנשמה.אהבה עצמית אשר משודרת באופן טבעי אל האחר.בני זוג יימשכו זה לזה ממקום של הבנה :הם יתחברו לאותו תדר אנרגטי כשכל אחד מהם ייקח אחריות מלאה על תהליכי ההתפתחות העצמאיים שלו.

  http://shinuytodaati.co.il/a3-water/אהבה-בעידן-

 154. שלום שלום לאנשי המים

  דף הקהילה הזה נפתח במטרה להיות במה עבורכם להשמיע קולכם, לתת מהאיכויות המיוחדות שלכם, לחלוק עם העולם את זווית הראייה הפנימית ממנה אתם מתבוננים בעולם – דרך עולם הרגש.

  מוזמנים להיות ולהזמין לכאן את כל מי שמחובר לעולמו הרגשי, בין אם זה המנהל אתכם ושממנו תרצו ללמוד להיפרד (רגשות כמו פחד וכעס ואפילו אהבה – אבל כזו שיוצרת תלות באחר ), ובין אם זה שאתם מנהלים אותו – ממקום של הבנה גבוהה את רקמות החיבור הבינאישיות, תוך יצירת מערכות יחסים הרמוניות המבוססות של שיתופי פעולה בין שחקנים שונים על הבמות המשותפות של משחק החיים כאן

  אני אכן עבורכם: אשת אש (רצון יצירתי), תלמידה חרוצה בלימודי האוויר (הבנה תודעתית )שיצרה היום את המרחב הזה כדי לתת לכולנו הזדמנות ללמוד האחד מהשני, האחת את השניה,

  אני מודה ומתוודה מראש שכישורי שפת המים שלי די נמוכים אז אודה לכם אם תתייחסו בסלחנות לטעויות בדרך… אני כאן גם כדי לתת לכם מההבנות שלי וגם כדי ללמוד מכם את שפת התקשורת האנושית הנורמלית.

  תודה
  נעמה

 155. וידוי חגיגי לרגל יום פתיחת הדף

  אני עצמי אשת – אש אבל נשמתי כמהה ללמוד את שפת המים כדי שאוכל לתקשר איתכם , אז יצרתי עבורנו מרחב שבו נוכל לתת ולקבל כל אחד מאיכויותיו לאחר

  לקח לי יומיים להחליט, כי המים – רטובים לי…
  מצאתי עצמי נכנסת, יוצאת, טובלת עוד רגל, ואולי לא… ואז יוצאת , ושוב… אני נמשכת להרפתקאה לחוות את המים. לפני 3 חודשים התחלתי תהליך של זיקוק – זיכוך הגוף באמצעות מים מזוקקים, מתוך בחירה להתאים את תדר המים שלי לרמת האוויר – ההבנות שלי שגבוהות בשמיים ומבקשות להתממש גם בחיים הארציים – בגופי ובנפשי.

  אני כאן, פותחת באומץ דלת עבורי להיפתח לשפת המים שלכם , ובה בעת – פותחת דלתי שלי עבורכם להיכנס בשערי תודעת העל שבאמצעותה אני מבינה טוב יותר את עולם הסיבות הגבוה .

  אני כאן, משוחררת כל פחד, נטולת כל מחסומים,שום דבר לא יכול לעצור אותי מלהתנסות בלמידה הזו , חוץ מ – תודעתי – זו שבחרתי להרחיב היום .

  אשמח מאד מאד אם תזמינו לכאן עוד ועוד ועוד שכמותכם כדי שנוכל לגדול ולגדל האחד את השני, האחת עם השניה

  ההבנה התיאורטית שאני יודעת אותה היא שכולנו אחד- כולנו מחוברים לרשת אנרגטית אחת ומדברים אותה שפה – שפת האהבה = ההבנה.

  עכשיו, מה שנשאר לנו זה ליישם את ההבנה הזו בחיים הגשמיים ע"י יצירת רשת שיתופי פעולה הרמוניים

  מבקשת מכם מראש להיות סלחניים כלפיי אם תהיינה לי יציאות כאלו ואחרות שלא עומדות בקנה אחד עם הנורמה החברתית .
  אני רק תלמידה. אבל חרוצה… לומדת מהר

  אהבה=הבנה, נעמה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *