אנשי האש

אנשי האש –  עצמאיים ועוצמתיים , מחוייבים לאמת, בוערת בנשמה שלהם שמחת החיים ואש הרצון- יצר היצירה ,זה שמצייר ומייצר מציאות,ממציא אותה בעצמו,מתכנת אותה לפי קודים מוצפנים, זה שמניע ומתניע קדימה – לקידמה , זה שהופך כל פחד לדחף,זה שמדליק בנו את הניצוץ האלוהי- את הידיעה את היותנו תודעה בוראת, זה שמניע בהם תשוקה בתנועה  מתמדת

אנשי אש כמהים לשייכות אבל תמיד יעדיפו עצמאות ובדידות . אנרגיות האש מהירות, תזזיתיות,חוצפניות,כנות וישירות,חסרות סבלנות ורגישות לזולת,עם אגו  במידה כזו שנוסכת בהם ידיעה פנימית את ערכם,עם סקרנות שפורצת את כל הגבולות,עם תעוזה לנסות ולהתנסות, עם יכולות להזיז הרים,להטיס יזמויות,למנף רעיונות,להמציא טכנולוגיות חדשניות,הבנות פורצות דרך.

אנרגיית האש נובעת מצאקרת ה מין   ורואה רחוק עמוק וקדימה דרך העין השלישית 

מקוריות 

תכונה של אנשי אש. המקור  למקוריות במקור האור- הוא זה שיצר את כל הקיים בכל הייקום.

מתייאש הוא מי שמתה בו האש. 

אנשי אש לא מתייאשים, זה לא בדם שלהם .

Help me, it's like the walls are caving in
Sometimes I feel like giving up
But I just can't
It isn't in my blood

 

הצצה קצרה לתמצית מה שעובר לי בראש כאשת – אש: צפו בסרטון הראשון בפוסט של

גייסון סילבה – איש אש המחבר תודעה וטכנולוגיה

 

– משלב באופן מדוייק בין הבנות תודעתיות גבוהות וטכנולוגיות מתקדמות . הוא התגלמות יסוד האש החוקר הסקרן, המתקדם,שרוצה לדעת ,פורץ את גבולות האפשר, ממציא את המחר ,מכוון על תדרי אש ואוויר מהירים ומתקדמים. יצירתיות תודעתית במלא תפארתה. השראה

גיצים של רעיונות, הבזקים של ניצוצות מידעים שנצרבים בתודעתי בקצב טיל,מחשבות הופכות ליזמויות ברגע שבו העתיד מתהווה להווה ובשניה אחרי – כבר עבר, טכנולוגיות מתקדמות מטריפות את חושיי,ננוטכנולוגיות העתיד מסעירות ומדליקות את הוויתי.

רוצה , רוצה, רוצה… העיניים הגדולות שלי בוהקות למראה מראות העין השלישית – זו שרואה פנימה ולא החוצה, זו שמייטיבה להתבונן גם בלי לראות,זו שיודעת גם בלי לגעת. אצה הדרך למי שרצים קדימה=רוצים קידמה.

דף קהילה בפייסבוק – אנשי האש

דף קבוצה בפייסבוק – אנשי האש

ככה נראים ונשמעים אנשי אש, נעים מאד…

THE WAYSEER

סרטון חשוב  שמזכיר לנו מי אנחנו אנשי האש ולמה אנחנו פה: ( מומלץ לצפות עד הסוף, אני יודעת שזה אתגר עבורכם אנשי האש תמיד ממהרים וחושבים שהם קולטים הכל בשניה , יודעים גם בלי לדעת, אבל הפעם- מי שלא מכיר את הסרטון הזה, זה באמת must
שורת הפתיח:
You see things that others dnot
שורת הסיום:
you have found your tribe/ welcome home

 

פואטרי סלאם – שחר גולדברג "יש לי כל הזמן מילים בראש"

 

מה שתודעת העל נותנת לי זה את השקט לדייק את המילים, לצמצם ולמקד את שטף המילים שרץ במוחי הקודח. זו תרומתו של האוויר לאשת אש שכמותי. רק שם אני מוצאת שקט. הנה קטע שמתעד נהדר את אוטוסטרדת המידע שטסה בראשי, חוצה בכל רגע, בכל מקום וזמן את מהירות האור: "מילים מילים מילים. יש לי כל הזמן בראש מילים. שחר מדבר אותי . "הדבר היחיד שעוצר אותי זה המדבר" הוא אומר, ואני: 6 שנים חייתי בקצה המדבר, בסוף מרחבי הערבה שפתוחים לאופק ההרים האדומים, אבל את השקט האמיתי מצאתי דווקא בעיר הגדולה, במקום שבו קצב החיים בחוץ מהיר, בחרתי לעצור את מרתון המילים ולדייק את המחשבות. הבנתי איך לעשות יותר עם פחות

Eddie Obeng: Smart failure for a fast-changing world

 

 

העולם ע"פ גינגי  איש אש שעשה מסע 5 שנים חצה את חמשת היבשות, באופניים , מגיע לקו הסיום כשאינו יכול ללכת. זה מה שקורה כשאיננו מנהלים בתבונה את המערך האנרגטי שלנו ומוציאים יותר אש ממה שחתמנו בתסריט הנשמתי. מה שאנוש נדרשים כעת לעשות זה להשקיע יותר אנרגיה בהתפתחות תודעתית ופחות פיזית. לטייל במחשבות בעולמות הרוח ופחות ברגליים על פני האדמה . אני הייתי 10 שנים מחיי מדריכת טיולים וחרשתי כל פינת חמד קסומה לגלות את נפלאות הטבע. היום אני מדריכה אנשים בטיולים בשבילי הרוח למקומות גבוהים ורחוקים הרבה הרבה הרבה יותר מרתקים מכל מה שאפשר לראות במקומות הארציים. מזמינה אתכם לטיול – צאו למסע התפתחות ללמוד את מידעי תודעת העל. יש קבוצות למידה בכל הארץ והעולם – קליק אחד ואתם מתחברים אונליין. לא צריך 5 שנים ואופניים שאפשר להתרסק איתם בצד הדרך או ליפול מצוק בהימליאה בשביל זה . רק להרחיב את התודעה ואתם שם.
אנשי אש נעים בין הקצוות, מעליות לירידות,מעלה ומטה,נופלים קמים, ככה אנחנו מרגישים חיים , כמו ששקירה שרה:
birds dont just fly they fall down and get up
*
I keep falling down, I keep on hitting the ground
I always get up now to see what's next

try everything

אנשי אש אינם מתייאשים לעולם (מתייאש זה מי שמתה בו האש), הם רוצים לנסות מהכל, לוקחים סיכון מול הסיכוי להצליח, נופלים וקמים, מתחילים כל פעם מחדש.

I won’t give up, no I won’t give in
Till I reach the end
And then I’ll start again
Though I’m on the lead
I wanna try everything
I wanna try even though I could fail

ריקוד מטורף שמשלב תנועה וטכנולוגיה, פשוט וואו…

One of the most mind-blowing performances in AGT history.

Posted by America's Got Talent on Tuesday, June 20, 2017

 

אסי במערכון משעשע מסביר למה האש הכי חשובה, כי בלי האש…

We didn't start the fire, It was always burning, Since the world's been turning

 

ילדעים שיודעים מה הם באו לעשות בעולם

run run run run run
till work is done

 

dancing in rainbow lights

אחד הדברים שמדליקים אנשי אש זה השילוב של תנועה אנושית מלאת תשוקה עם רעיון יצירתי וטכנולוגיה מתקדמת: כזו שמשקפת את כל קשת הצבעים הרבגונית שהיננו, עם השונות המבורכת בנינו.

 

ראסל ברנד

אחד מאנשי האש שהצליח לחדור מבעד לשריון המיינסטרים ולדבר תודעה. השראה


כעת, דמיינו לאיזה מרחקים אפשר להגיע כשמכוונים את האש במקום לאדמה (גוף החומר), מעלה- לאוויר, להבנת עולם הסיבות הגבוה, למרחבי התודעה שפרושים מעבר לאופק הנגלה לעין… תודעת העל פותחת לנו פתח להתפתחות . מוזמנים ללמוד את מידעי תודעת העל אנשי אש שבוערת בנשמתם התשוקה לדעת. פרטים בפרטי, וכאן: קורס תודעת העל אונליין – שינוי תודעתי 

Alabama Im In A Hurry To Get Things Done

אנשי אש תמיד ממהרים , בוער להם להגיע ראשונים ולממש כאן ועכשיו, הרבה,גדול ומהר , גם בלי להבין למה. מי מכם שבוחר לאזן את האש המתפרצת שלו עם קצת אוויר ורוצה להטמיע בתודעתו יותר הבנה של עולם הסיבות הגבוה

Walk Of No Shame

אשת אש עם ביטחון עצמי מופגן המבטאת את מיניותה בחופשיות:

 

Fysikshow Aarhus

אנשי האש לוקחים סיכון מול הסיכון- יוצרים ניסוי , כזה מהסוג הכי מדליק, הכי מאתגר, הכי מיוחד, הכי הכי… כי יש לנו מנה גדושה של אגו בריא =בטחון עצמי בעוצמה הפנימית שלנו,בידיעה שאנחנו יודעים גם בלי לדעת מה יקרה בניסוי. איך אנחנו יודעים את העתיד? אנחנו יוצרים אותו, בתודעתנו , ואז מממשים בגשמי

 

*

David Ohayon מצטט מהקבלה: 

"מי שיש לו נשמה של יוצר מוכרח להיות יוצר רעיונות ומחשבות, אי אפשר לו להסגר בתלמודו השטחי לבד. כי שלהבת הנשמה עולה היא מאליה, ואי אפשר לעצור אותה ממהלכה".
"יצייר לו כל אחד באמת ובתמים מה שנשמתו מראה לו, יוציא את תנובתו הרוחנית מן הכח אל הפועל, בלא שפתי רמיה, ומניצוצות כאלה אבוקות אור יתקבצו, ויאירו את כל העולם מכבודם, מחלקי אמת פנימית כאלה האמת הגדולה תופיע."

מי ייתן ונעוף -ניצוצות האור שהיננו , מעלה להאיר את החושך באור ההתפתחות. מי ייתן? אז זהו: שאף אחד לא ייתן לנו. זה אנחנו שבחרנו ונבחרנו לקחת 100% אחריות ולהאיר את עצמנו בעצמנו- מהעוצמה הפנימית שבנו. ויהיה אור.

*

אנשי אש מהירים, מאד. השיעור שלנו הוא להבין איך להשתמש באש עם יותר אוויר- בתבונה ושיקול דעת, לקחת מרווח נשימה, להקדים מחשבה תחילה לפני שממהרים לסוף המעשה.

מידברן 

mid-brain=mid-burn  : באמצע המדבר,נפתח הראש להוויה שלא מהעולם הזה,תרתי משמע: מרחב חופש ביטוי רדיקלי,עולם חלופי בו אנשי אש  שבוער בהם יצר היצירה,חוגגים את היותם בוראי מציאות ואומנות  המשתמשים באש כדי לממש: להעיף אותנו לאוויר-לעבר תודעה=הבנה גבוהה, כדי ליצור את תמונת המציאות הארצית שבחרנו ונבחרנו לצייר-לייצר בעיני רוחנו עד למימוש  באדמה הגשמית- בחומר, בעזרת המים-שת"פ בינאישיים הרמוניים.

מידברן 2016 – אבראכאדברא

מידברן 2015 – התעלות 

מידברן 2014 – בראשית 

 

למה במידברן יש הרבה ביטוי חופשי של מין? צאקרת המין היא המרכז האנרגטי של יסוד האש ,היא שמדליקה בנו את ההבנה של מרחבי החופש במישורים הגבוהים שמהם הגיעו אנשי האש. קבלו שיר נפלא שמייד מזכיר לי את מעגל האש בשריפה . המילים מתחילות אחרי דקה של מנגינה הרמונית, שווה לחכות…

I See Fire

 

120 ושתיים- פרק 1 (סתיו שפיר)

סתיו שפיר- אשת אש, לוחמת , שליחת ציבור אמיתית שפועלת לקדם את האמת במרחב פוליטי שבו משחקים בשקר.

 

תמצית מהות אנרגיית האש:

אנושות בתנועת התפתחות. שילוב מופלא של ריקוד עם טכנולוגיה. אותי זה מדליק

Adrien M & Claire B

Pixel – extraits from Adrien M / Claire B on Vimeo.

Wildfire

 

עיניים גדולות Big Eyes  , תמיד רוצות יותר.  שינוי תודעתי נדרש כעת מלרצות יותר חומר=אדמה , ללרצות יותר הבנה=אוויר. שנו את סדרי העדיפויות שלכם. השקיעו יותר אנרגיה בהתפתחות התודעתית שלכם כי בסופו של יום- החומר מתכלה, הוא חוב אבוד מבחינת הבריאה. הדבר היחיד שממשיך איתכם הלאה במסע התפתחות הנשמה זה השיעורים שלמדתם, התובנות שהגעתם אליהן.

"ה" אתגר של אנשי האש זה ללמוד לשלוט ברצנות שלהם בתבונה ולנהל את הבחירות שלהם בשיקול דעת=אוויר ולא מתוך פזיזות תזזיתית =אש .עיניים גדולות תמיד רוצות יותר. "זה סיפור על בני פורמן שתמיד הלך לו קלף. היה לו כל מה שאפשר לרצות והוא רצה יותר"

אני רוצה גם – יהודה פוליקר 
ריצרד פיינמן – פיזיקאי שמסביר מהי אש  Richard Feynman Fire

 

תגיד לי איך תדע מה זה אש אם לא תיגע- לך על זה

 

תגיד לי איך תדע מה זה אש אם לא תיגע
יש לנו כוח לשנות כל דבר, אז בוא נמשיך ללכת
ממש את כל הרטט שיש לך בידים ,רוץ במהירות בעצימת עיניים
פתח דלתות עם כל הגוף אפילו אם תיפול
זחול על הרצפה גם אם בפה שלך יש חול

לך עם זה ישר, לך עם זה עקום
לך עם זה לכל מקום שיביא לך ת'בום

אז לך עם זה לפה לך עם זה לשם אותו דבר
רק אל תחשוב על התוצאות הפעולה זה העיקר

בוכה על הקושי זוכר מאיפה באת
תסתכל אחורה רגע ותראה איך התקדמת

מכה בחלק הכואב של הנשמה
במה קורסת מתחתיך אז מה !
ממשיך קדימה כאילו כלום לא קרה
מדלג וקופץ לא מביט אחורה

שדרנית שמשדרת תדר אש , ככה עושים את זה: צא ולמד: מילים שמתנגנות בקצב מהיר,חד וממוקד,יצירתי,שמח. גם אם לא הבנתם אף מילה ממה שהיא רוצה להגיד- זה לא משנה. מה שעובר זה התדר. אני התמגנטתי, ואתם?

פינת סתיו שפיר– אשת אש, לוחמת , שליחת ציבור אמיתית שפועלת לקדם את האמת במרחב פוליטי שבו משחקים בשקר.

  Bye Bye Byeרק אנשי אש מסוגלים לסיים מערכת יחסים בינאישית בצורה מהירה יעילה וממוקדת. פשוט:"לא מתאים לי". בלי דרמות רגשניות והסברים מפה להודעה חדשה. זו היא- הידיעה הפנימית, הבהירות שנותנת לנו אומץ לעשות את מה שבוער בנו לעשות (לא תמיד זה מדוייק באמת כי האש מתפרצת בפזיזות הדעת ולא תמיד מקדימה מחשבה תחילה לסוף המעשה , אבל בגדול- יש לנו את זה…).


אדם שבוער בו הקצב הפנימי

Dario Rossi "TECHNO RAVE PARTY mode: ON" live @ Piazza del Popolo, Rome

sam tusi -סאם טוסי-איש אש- זמר עם אוויר ומים גבוהים, אלוף בהתמרת אש היצירה ושמחת החיים שבוערת בו לשפת מים הרמונית שהוא שר בקולו המתוק, מהדהד את המילים המדוייקות מתוך הבנה אווירית גבוהה  , בסיכרון מושלם עם קצב החיים והמקצבים של אחרים סביבו


צפו בסרטון » David Bowden , איש אש – הרשת הפנימית


צפו בסרטון » Abraham Hicks ~ It's Time.


בלי בושה – Walk Of No Shame with Amber Rose

לאנשי האש יש בטחון עצמי בידיעה שלהם את עצמם. הם לעולם לא יתביישו במי ומה שהם בחרו להיות כי הם קשובים לרצונות שלהם ולא ממש אכפת להם מה אחרים חושבים עליהם. אגו "טוב" איננו מתנשא על אחרים או מנצלם. הוא פשוט יודע את ערכו בלי קשר לאף אחד אחר.

אש בתנועה

האש היא אנרגייה של נצחונות. לעשות כשפות אש משמע להפעיל את כוח הרצון היצירתי וגורם ההפתעה , במאבק מול מחבל שבא לדקור אתכם עם אדמה. ככה זה נראה: מהיר,יעיל, ממוקד, טכנולוגי,מפתיע,מתחכם,

https://www.facebook.com/RogatkaProductions/videos/1005075889544657/

זאב אבירז- מי שתיקשר את מידעי תודעת העל, מאיר בנו הבנה על חשיבות המחשבה היצירתית המפתיעה. איכויות האש שפורצת את מסגרות החשיבה ואיכויות האוויר שמבינות מגבוה – נדרשות לנו כדי לייצר ייתרון מלחמתי. אחרת מה עשינו אם נילחם בערבים בכוחהאדמה שבו ידם על העליונה? אנחנו עם של גאונים, הגיע הזמן שנתחיל להשתמש באיכויות שלנו ונעשה מה שהתחייבנו לעשות.
https://www.facebook.com/aviraz.zeev/posts/1650759485172470?notif_t=notify_me

ככה נראה מפגש בין אשת אש לייצורי ממלכת האדמה. ה א י ט י י ו ת . . . מטריפה דעתי. איך אפשר שלא לצאת מהדעת? איך באמת? כשלוקחים אוויר לנשימה- לנשמה, מבינים : הדעת היא ההבנה שתודעת העל מנגישה לנו, מידע שמבהיר את קצב ומהות תהליכי ההתפתחות

 

יצירה פורצת דרך במורכבות הפשוטה שבה . אומנות אמיתית שפותחת את הראש להבין את מחזוריות הצורות הגיאומטריות והפרקטליות והמשכיות תנועתן במרחב

 

קצב של אנשי אש שבוערת בנשמתם התנועה

 

אנשי האש אוהבים לקחת סיכון מול הסיכוי, להינות בעודם תלויים בין שמיים וארץ.

 

לדים בנעליים: זו דרך לממש את האש באדמה: לתת לחדשנות הטכנולוגית להוביל את קצב התנועה של הגוף הפיזי. נפלא. מה שיותר מומלץ בעיני הוא לכוון את האש שלכם מעלה לאוויר, להבנה , ורק אח"כ להוריד את הרוח למימוש בחיי החומר הארציים

 

צפו בסרטון > ככה אנשי אש אוהבים לשחק: כשיש אתגר (פיזי,טכנולוגי,חברתי,תודעתי), לבחון את קצה גבול היכולת , במעבר הדק שבין סיכוי לסיכון, בין לנסות ולהצליח, בין כאן ובין שם, בתנועה מתמדת 

some of us were born to be different some of us were born to take risks

 

יש באש הזו משהו שנוגע, מתנועע 

 

אנשי אש תמיד ימצאו דרך יצירתית ומקורית לשחק בוירטואוזיות, גם כשהם סגורים במשרד…

 

משחק באש היוצרת שינוים בתנועה מתמדת

 

שילוב של אש הרצון היצירתי עם הטכנולוגיה חושפים את איכויות צאקרת המין

אנשי האש יודעים למה הם נולדו

 

תנועה יצירתית

חופשי זה לגמרי לבד / יהודה פוליקר

 

דיוויד בואי- איש אש יצירתי שמשמיע את האמת שלו בחופשיות ויצר תרבות nמוזיקלית אמיתית שמהדהדת את השינוי . תודה על היותך.

ממליצה לגלגל לקרוא את כל התגובות בהמשך הדף : מוטמעים כל הפוסטים שהעלייתי לאוויר בקבוצת הפייס אנשי האש. 

478 תגובות בנושא “אנשי האש”

 1. השיעור שהאנושות נדרשת ללמוד בעידן החדש זה להתעלות מעל המים לשמיים, לעברו מרגשנות להבנה. איך עושים זאת? בעזרת האש- כוח הרצון ויצר ההרפתקנות שלוקח סיכון מול הסיכוי
  מוזמנים להעמיק את ההבנה כאן: ממים לשמיים – אתר שינוי תודעתי

  https://www.facebook.com/tieronesociety/videos/951825248260797/

 2. מילים מילים מילים יש לי כל הזמן מילים בראש…הדבר היחיד שעוצר זה המדבר.
  (דקה 2:35) . המדבר כל כך גדול וריק, ודווקא שם, איפה שפליטות הפה שלי לא יגעילו או יביכו או ישעממו, איפה שהמחשבות שלי לא יתקעו בקו של אף אחד אחר, איפה שהדיבור שלי לא יפריע למהלכה התקין של אינטראקציה חברתית, דווקא שם – אין לי מילים

  https://www.youtube.com/watch?v=dgphdhAe0rA

 3. לאנשי האש יש יכולת וירטואוזית – גמישות מחשבתית לשנות מצבים, להפתיע, לחדש, ליצור את הרגע הבא שיהה יצירתי יותר מקודמו, לקחת סיכון מול הסיכוי. הם אותם שנדלקים מאתגרים חדשים ומתעלים מעל מגבלות המרחב והזמן. קבלו אחד כזה
  https://www.facebook.com/AwesomepeopleXtrem/videos/1219913531354000/?pnref=story

 4. רק אנשי אש משחקים באש? אז זהו, שלא… הסרטון המקסים הזה שצולם על שפת המים מהדהד את תדר האש היצירתית בתנועה מתמדת , אבל במהותו הוא נוצר ע"י איש מים Shai kot AbunDance Productions​ שנמשך לאש ומתרגל כל הזמן את הרקוד הזה של להתקרב ולהתרחק מהאש . זה כמו שאני אשת אש שמלמדת את האוויר- כי ככה אני לומדת אתו הכי טוב. לך תבין…
  מי מכם שרוצה באמת להבין איך ובעיקר למה היסודות מתנהלים כפי שמתנהלים, מוזמנים ללמוד אית מידעי תודעת העל. פרטים בפרטי
  https://www.youtube.com/watch?v=1WDJuOR4CQU&list=TL3t_vx2K0wUUxNTAzMjAxNg

 5. דרכם של אנשי אש להביע דעתם היא באמצעות היצירה. לרגל יום האישה הוצב מייצג אומנות בשדרות רוטשילד : איבר מין נשי עשוי ממליוני כרטיסי ביקור של נערות המציעות שירותי מין. ככה משנים סדרי עולם: מוציאים אנשים מאזור הנוחות שלהם ומציגים להם את האמת העירומה בפנים, גם אם זה לא הכי נעים לראות ולשמוע: זו האמת. אלו פני החברה שלנו. רוצים לראות תמונת מציאות אחרת? תציירו-תיצרו- תמציאו אותה, כפי שהיא משתקפת דרך העין השלישית שלכם היא שמתבוננת פנימה ולא החוצה.
  http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4775770,00.html

 6. חצאית מיני עם לדים : כי צאקרת המין היא שמדליקה את יסוד האש בגופנו… והשילוב של טכנולוגיה חדשנית שמאירה את הפוקוס על המקום ההוא, זה… זה … ככה מתלבשת אשת אש. (חלקן, לא אני…)

 7. תפקידי כשליחה אשת אש הוא להביא את האמת לעולם החלום, בניחוח אוורירי-קליל משהו, גם כשזו לא תמיד נעימה ומנומסת . אז הנה קבלו הבוקר ניצוץ אור משעשע

  Buy at http://squattypotty.com – Pooping will never be the same. This Unicorn shows the effects of improper toilet posture and how it can affect your health….
  YOUTUBE.COM

 8. העין השלישית- היא שרואה פנימה ולא החוצה, את מה שבחרנו לראות בעיני רוחנו, הרחק מעבר לנגלה בעין הפיזית, חוצה את מגבלות המרחב והזמן, חודרת דרך עולם החומר ומתעלה לרוח=להבנה,לתודעה הגבוהה. 
  קהילת מידברן מקבצת אליה לקט נבחר של אנשי אש – אומנים בוראי מציאות שנפגשו השבוע לחגוג את חדוות היצירה במסיבה בסימן "מנהרת הזמן". אנחנו- צוות מחנה הילד הפנימי: 3 ילדעים ו 3 נשים , יצרנו את עץ הזמן- שער הרוחות שהיה פינה שקטה להתכנס בה פנימה לשמוע את הקול הפנימי מבעד לרעש המולת המוזיקה והנאות החומר שבחוץ. במרכז ההוויה של אנשי האש נמצאת המהות: ארבעת היסודות כפי שמשתקפים מבעד לאישון בעין השלישית שלי

  אנרגיית יסוד האש שמניעה ומתניעה את כל התהליכים בבריאה, יוצאת מהעיניים. אנשי אש שרוצים לנהל את הבחירות שלהם בתבונה- עם יותר אוויר, מוזמנים ללמוד איתנו את מידעי תודעת העל . פרטים בפרטי, וכאן:

  לימודי תודעת העל – שינוי תודעתי 
  http://shinuytodaati.co.il/%D7%AA%D7%95%D7%93%D7%A2%D7%AA-…/

  אנשי האש 
  http://shinuytodaati.co.il/…/%D7%90%D7%A0%D7%A9%D7%99-%D7%…/

  התמונה של ‏נעמה וייס טוהר‏.

 9. כך נראיית תנודת רטט מנגינת האהבה פורטת על מיתרי הנשמה כשהיא חווה בגוף פיזי. במישורים הגבוהים חווים אורגזמה תמידית. תארו לכם… (לא אפשרי לנו כחווים במעבדת הניסוי האנושית בכדה"א)

  אגב: הרטט הזה לא מתחייב המציאות שיעבור דרך בן זוג. שחקנים בעלי עצמאות טוטאלית, שחקן האהבה העצמית שלהם מושלם. הם יודעים לענג עצמם בעצמם
  אהבה עצמית – אתר שינוי תודעתי 
  http://shinuytodaati.co.il/…/%D7%90%D7%94%D7%91%D7%94-%D7%…/

  1. אגב: הרטט הזה לא מתחייב המציאות שיעבור דרך בן זוג. שחקנים בעלי עצמאות טוטאלית, שחקן האהבה העצמית שלהם מושלם. הם יודעים לענג עצמם בעצמם
   http://shinuytodaati.co.il/…/%D7%90%D7%94%D7%91%D7%94…/

   לאהוב את עצמך משמע קודם כל להאמין בעצמך,לדעת את היותך,להכיר,להוקיר,להבין,להתחבר למי שהינך באמת: לא…
   SHINUYTODAATI.CO.IL

 10. ש בקהל דוברי צרפתית? אח.. כמה תשוקה יש בשפה הזו שמתנגנת-נעה בהרמוניה. זו האש שמהדהדת את התדר. אני חתמתי על השפה העברית לתקשר באמצעותה כי שליחותי כאן לדבר אוויר פסגות , אממה: אני ליבת אש וזו בוערת בנשמתי. תמיד יש בי הכמיהה הזו לדבר צרפתית, זה כמו לשיר ולרקוד את המילים. דוברי צרפתית רהוטה שרוצים לתרגל איתי איזה שיח פה ושם – דברו אליי.

  השפה העברית – מעיפה גבוה אבל חסרה בה התשוקה

  השפה העברית, בה מוצפן קוד הבריאה – זה שנפתח לנו להבנה : לא רק יהוה הוא הבורא כי אם אנחנו , באמצעות המילים בוראים מציאות- ממציאים אותה: כשמבינים את כוחה של מילה…
  SHINUYTODAATI.CO.IL

  1. http://shinuytodaati.co.il/…/%D7%AA%D7%A9%D7%95%D7%A7…/

   תשוקה בתנועה שינוי תודעתי
   חיבור הרמוני של שתי נשמות בשני גופים קרובים כל כך לשלמות, בהתפתחות =בתנועה. פשוט מקסים =קסם , מעורר השראה…
   SHINUYTODAATI.CO.IL

 11. מידברן איננו פסטיבל של פעם בשנה. זה ארוע מסכם שנת יצירה של קהילה פעילה של אומנים יצירתיים שבוראים תמונת מציאות חדשה בעולם חלופי- כל השנה. שבוע הבא יש לנו מסיבת לילה לבן – פרומו למי שלא מכיר ורוצה לקבל טעימה בקטנה מ"הדבר האמיתי". מוזמנים לקרוא תיעוד ממידברן 2015 – כל התמונות שליקטתי דרכם רגעי חסד, סרטונים שדגמו מראות צלילים וקולות בתנועה , הבנות ותובנות שדייקתי שמתארות את מהות ומשמעות ההתהוות ההיסטורית הזו.

  מידברן 2015 – אתר שינוי תודעתי 
  http://shinuytodaati.co.il/…/%D7%9E%D7%99%D7%93%D7%91%D7%A…/

  מי שרוצה להצטרף למחנה הילד הפנימי , מוזמן לקבוצת הבית שלנו: מידברנרים מדברים תודעה . מחר יש לנו מפגש הכנה של תפאורת המחנה למסיבת הדיקו . 
  https://www.facebook.com/groups/664377953693349/

  מידברן = mid-brain=mid-burn : עיר אומנות זמנית שנבראת ע"י אנשי אש יצירתיים ועצמאיים שממגנטים את אנשי המים האוויר והאדמה לתהליך יצירת מציאות חדשה בעולם מקביל. שם, באמצע…
  SHINUYTODAATI.CO.IL

  1. יש בקהל מי שלא היה במידברן ורוצה להכיר את קהילת המידברנרים? הנה לכם הזדמנות לפרומו "בקטנה" , דוגמית הצצה : נפגשים ללילה אחד כדי להתחבר להווייה של העולם המקביל ב"הדבר האימתי". שישי 2/10 עד שבת בבוקר אני אהיה שם עם הילדעים (הבוגרים יותר כי המסיבה פתוחה רק למעל גיל 18) במתחם מחנה הילד הפנימי. ואתם?

   היכונו היכונו למנהרת הזמן
   https://www.facebook.com/midburns/videos/841110609342266/

   הצג עוד

   ‏5,765‏ צפיות
   מידברן )'( Midburn

   עברו שלושה חודשים, והגיע הזמן להפגש שוב. נחיה מחדש את מידברן, נפגוש שוב את מחנות הנושא והאמנות, ונתחיל לדבר על 2016. כל זה יקרה באירוע דיקומפרשן 2015 של קהילת מידברן, ב-2.10! 
   השנה מתוכנן אירוע עצום מימדים שישבור שיאים, וכן – יעשה היסטוריה בישראל. כי הפעם, אנחנו מתכננים דברים שלא עשינו מעולם.

   תיכף יתחיל הלחץ הגדול על הקופות (עוד יומיים נפתחת המכירה לציבור הרחב) 
   וחשוב לנו שמי שהיה במידברן יהיה שם, לחגוג שוב ביחד. אז הזדרזו לרכוש כרטיס דרך מערכת הפרופילים: http://bit.ly/1Km9AXT
   וכמו תמיד – ההשתתפות שלכם עושה את מידברן. בואו להתנדב, כאן >> http://bit.ly/1fz3ZPE
   מה זה בכלל דיקומפרשן? טוב ששאלתם, קראו כאן>> http://bit.ly/1LsliA9

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *