אנשי האש

אנשי האש –  עצמאיים ועוצמתיים , מחוייבים לאמת, בוערת בנשמה שלהם שמחת החיים ואש הרצון- יצר היצירה ,זה שמצייר ומייצר מציאות,ממציא אותה בעצמו,מתכנת אותה לפי קודים מוצפנים, זה שמניע ומתניע קדימה – לקידמה , זה שהופך כל פחד לדחף,זה שמדליק בנו את הניצוץ האלוהי- את הידיעה את היותנו תודעה בוראת, זה שמניע בהם תשוקה בתנועה  מתמדת

אנשי אש כמהים לשייכות אבל תמיד יעדיפו עצמאות ובדידות . אנרגיות האש מהירות, תזזיתיות,חוצפניות,כנות וישירות,חסרות סבלנות ורגישות לזולת,עם אגו  במידה כזו שנוסכת בהם ידיעה פנימית את ערכם,עם סקרנות שפורצת את כל הגבולות,עם תעוזה לנסות ולהתנסות, עם יכולות להזיז הרים,להטיס יזמויות,למנף רעיונות,להמציא טכנולוגיות חדשניות,הבנות פורצות דרך.

אנרגיית האש נובעת מצאקרת ה מין   ורואה רחוק עמוק וקדימה דרך העין השלישית 

מקוריות 

תכונה של אנשי אש. המקור  למקוריות במקור האור- הוא זה שיצר את כל הקיים בכל הייקום.

מתייאש הוא מי שמתה בו האש. 

אנשי אש לא מתייאשים, זה לא בדם שלהם .

Help me, it's like the walls are caving in
Sometimes I feel like giving up
But I just can't
It isn't in my blood

 

הצצה קצרה לתמצית מה שעובר לי בראש כאשת – אש: צפו בסרטון הראשון בפוסט של

גייסון סילבה – איש אש המחבר תודעה וטכנולוגיה

 

– משלב באופן מדוייק בין הבנות תודעתיות גבוהות וטכנולוגיות מתקדמות . הוא התגלמות יסוד האש החוקר הסקרן, המתקדם,שרוצה לדעת ,פורץ את גבולות האפשר, ממציא את המחר ,מכוון על תדרי אש ואוויר מהירים ומתקדמים. יצירתיות תודעתית במלא תפארתה. השראה

גיצים של רעיונות, הבזקים של ניצוצות מידעים שנצרבים בתודעתי בקצב טיל,מחשבות הופכות ליזמויות ברגע שבו העתיד מתהווה להווה ובשניה אחרי – כבר עבר, טכנולוגיות מתקדמות מטריפות את חושיי,ננוטכנולוגיות העתיד מסעירות ומדליקות את הוויתי.

רוצה , רוצה, רוצה… העיניים הגדולות שלי בוהקות למראה מראות העין השלישית – זו שרואה פנימה ולא החוצה, זו שמייטיבה להתבונן גם בלי לראות,זו שיודעת גם בלי לגעת. אצה הדרך למי שרצים קדימה=רוצים קידמה.

דף קהילה בפייסבוק – אנשי האש

דף קבוצה בפייסבוק – אנשי האש

ככה נראים ונשמעים אנשי אש, נעים מאד…

THE WAYSEER

סרטון חשוב  שמזכיר לנו מי אנחנו אנשי האש ולמה אנחנו פה: ( מומלץ לצפות עד הסוף, אני יודעת שזה אתגר עבורכם אנשי האש תמיד ממהרים וחושבים שהם קולטים הכל בשניה , יודעים גם בלי לדעת, אבל הפעם- מי שלא מכיר את הסרטון הזה, זה באמת must
שורת הפתיח:
You see things that others dnot
שורת הסיום:
you have found your tribe/ welcome home

 

פואטרי סלאם – שחר גולדברג "יש לי כל הזמן מילים בראש"

 

מה שתודעת העל נותנת לי זה את השקט לדייק את המילים, לצמצם ולמקד את שטף המילים שרץ במוחי הקודח. זו תרומתו של האוויר לאשת אש שכמותי. רק שם אני מוצאת שקט. הנה קטע שמתעד נהדר את אוטוסטרדת המידע שטסה בראשי, חוצה בכל רגע, בכל מקום וזמן את מהירות האור: "מילים מילים מילים. יש לי כל הזמן בראש מילים. שחר מדבר אותי . "הדבר היחיד שעוצר אותי זה המדבר" הוא אומר, ואני: 6 שנים חייתי בקצה המדבר, בסוף מרחבי הערבה שפתוחים לאופק ההרים האדומים, אבל את השקט האמיתי מצאתי דווקא בעיר הגדולה, במקום שבו קצב החיים בחוץ מהיר, בחרתי לעצור את מרתון המילים ולדייק את המחשבות. הבנתי איך לעשות יותר עם פחות

Eddie Obeng: Smart failure for a fast-changing world

 

 

העולם ע"פ גינגי  איש אש שעשה מסע 5 שנים חצה את חמשת היבשות, באופניים , מגיע לקו הסיום כשאינו יכול ללכת. זה מה שקורה כשאיננו מנהלים בתבונה את המערך האנרגטי שלנו ומוציאים יותר אש ממה שחתמנו בתסריט הנשמתי. מה שאנוש נדרשים כעת לעשות זה להשקיע יותר אנרגיה בהתפתחות תודעתית ופחות פיזית. לטייל במחשבות בעולמות הרוח ופחות ברגליים על פני האדמה . אני הייתי 10 שנים מחיי מדריכת טיולים וחרשתי כל פינת חמד קסומה לגלות את נפלאות הטבע. היום אני מדריכה אנשים בטיולים בשבילי הרוח למקומות גבוהים ורחוקים הרבה הרבה הרבה יותר מרתקים מכל מה שאפשר לראות במקומות הארציים. מזמינה אתכם לטיול – צאו למסע התפתחות ללמוד את מידעי תודעת העל. יש קבוצות למידה בכל הארץ והעולם – קליק אחד ואתם מתחברים אונליין. לא צריך 5 שנים ואופניים שאפשר להתרסק איתם בצד הדרך או ליפול מצוק בהימליאה בשביל זה . רק להרחיב את התודעה ואתם שם.
אנשי אש נעים בין הקצוות, מעליות לירידות,מעלה ומטה,נופלים קמים, ככה אנחנו מרגישים חיים , כמו ששקירה שרה:
birds dont just fly they fall down and get up
*
I keep falling down, I keep on hitting the ground
I always get up now to see what's next

try everything

אנשי אש אינם מתייאשים לעולם (מתייאש זה מי שמתה בו האש), הם רוצים לנסות מהכל, לוקחים סיכון מול הסיכוי להצליח, נופלים וקמים, מתחילים כל פעם מחדש.

I won’t give up, no I won’t give in
Till I reach the end
And then I’ll start again
Though I’m on the lead
I wanna try everything
I wanna try even though I could fail

ריקוד מטורף שמשלב תנועה וטכנולוגיה, פשוט וואו…

One of the most mind-blowing performances in AGT history.

Posted by America's Got Talent on Tuesday, June 20, 2017

 

אסי במערכון משעשע מסביר למה האש הכי חשובה, כי בלי האש…

We didn't start the fire, It was always burning, Since the world's been turning

 

ילדעים שיודעים מה הם באו לעשות בעולם

run run run run run
till work is done

 

dancing in rainbow lights

אחד הדברים שמדליקים אנשי אש זה השילוב של תנועה אנושית מלאת תשוקה עם רעיון יצירתי וטכנולוגיה מתקדמת: כזו שמשקפת את כל קשת הצבעים הרבגונית שהיננו, עם השונות המבורכת בנינו.

 

ראסל ברנד

אחד מאנשי האש שהצליח לחדור מבעד לשריון המיינסטרים ולדבר תודעה. השראה


כעת, דמיינו לאיזה מרחקים אפשר להגיע כשמכוונים את האש במקום לאדמה (גוף החומר), מעלה- לאוויר, להבנת עולם הסיבות הגבוה, למרחבי התודעה שפרושים מעבר לאופק הנגלה לעין… תודעת העל פותחת לנו פתח להתפתחות . מוזמנים ללמוד את מידעי תודעת העל אנשי אש שבוערת בנשמתם התשוקה לדעת. פרטים בפרטי, וכאן: קורס תודעת העל אונליין – שינוי תודעתי 

Alabama Im In A Hurry To Get Things Done

אנשי אש תמיד ממהרים , בוער להם להגיע ראשונים ולממש כאן ועכשיו, הרבה,גדול ומהר , גם בלי להבין למה. מי מכם שבוחר לאזן את האש המתפרצת שלו עם קצת אוויר ורוצה להטמיע בתודעתו יותר הבנה של עולם הסיבות הגבוה

Walk Of No Shame

אשת אש עם ביטחון עצמי מופגן המבטאת את מיניותה בחופשיות:

 

Fysikshow Aarhus

אנשי האש לוקחים סיכון מול הסיכון- יוצרים ניסוי , כזה מהסוג הכי מדליק, הכי מאתגר, הכי מיוחד, הכי הכי… כי יש לנו מנה גדושה של אגו בריא =בטחון עצמי בעוצמה הפנימית שלנו,בידיעה שאנחנו יודעים גם בלי לדעת מה יקרה בניסוי. איך אנחנו יודעים את העתיד? אנחנו יוצרים אותו, בתודעתנו , ואז מממשים בגשמי

 

*

David Ohayon מצטט מהקבלה: 

"מי שיש לו נשמה של יוצר מוכרח להיות יוצר רעיונות ומחשבות, אי אפשר לו להסגר בתלמודו השטחי לבד. כי שלהבת הנשמה עולה היא מאליה, ואי אפשר לעצור אותה ממהלכה".
"יצייר לו כל אחד באמת ובתמים מה שנשמתו מראה לו, יוציא את תנובתו הרוחנית מן הכח אל הפועל, בלא שפתי רמיה, ומניצוצות כאלה אבוקות אור יתקבצו, ויאירו את כל העולם מכבודם, מחלקי אמת פנימית כאלה האמת הגדולה תופיע."

מי ייתן ונעוף -ניצוצות האור שהיננו , מעלה להאיר את החושך באור ההתפתחות. מי ייתן? אז זהו: שאף אחד לא ייתן לנו. זה אנחנו שבחרנו ונבחרנו לקחת 100% אחריות ולהאיר את עצמנו בעצמנו- מהעוצמה הפנימית שבנו. ויהיה אור.

*

אנשי אש מהירים, מאד. השיעור שלנו הוא להבין איך להשתמש באש עם יותר אוויר- בתבונה ושיקול דעת, לקחת מרווח נשימה, להקדים מחשבה תחילה לפני שממהרים לסוף המעשה.

מידברן 

mid-brain=mid-burn  : באמצע המדבר,נפתח הראש להוויה שלא מהעולם הזה,תרתי משמע: מרחב חופש ביטוי רדיקלי,עולם חלופי בו אנשי אש  שבוער בהם יצר היצירה,חוגגים את היותם בוראי מציאות ואומנות  המשתמשים באש כדי לממש: להעיף אותנו לאוויר-לעבר תודעה=הבנה גבוהה, כדי ליצור את תמונת המציאות הארצית שבחרנו ונבחרנו לצייר-לייצר בעיני רוחנו עד למימוש  באדמה הגשמית- בחומר, בעזרת המים-שת"פ בינאישיים הרמוניים.

מידברן 2016 – אבראכאדברא

מידברן 2015 – התעלות 

מידברן 2014 – בראשית 

 

למה במידברן יש הרבה ביטוי חופשי של מין? צאקרת המין היא המרכז האנרגטי של יסוד האש ,היא שמדליקה בנו את ההבנה של מרחבי החופש במישורים הגבוהים שמהם הגיעו אנשי האש. קבלו שיר נפלא שמייד מזכיר לי את מעגל האש בשריפה . המילים מתחילות אחרי דקה של מנגינה הרמונית, שווה לחכות…

I See Fire

 

120 ושתיים- פרק 1 (סתיו שפיר)

סתיו שפיר- אשת אש, לוחמת , שליחת ציבור אמיתית שפועלת לקדם את האמת במרחב פוליטי שבו משחקים בשקר.

 

תמצית מהות אנרגיית האש:

אנושות בתנועת התפתחות. שילוב מופלא של ריקוד עם טכנולוגיה. אותי זה מדליק

Adrien M & Claire B

Pixel – extraits from Adrien M / Claire B on Vimeo.

Wildfire

 

עיניים גדולות Big Eyes  , תמיד רוצות יותר.  שינוי תודעתי נדרש כעת מלרצות יותר חומר=אדמה , ללרצות יותר הבנה=אוויר. שנו את סדרי העדיפויות שלכם. השקיעו יותר אנרגיה בהתפתחות התודעתית שלכם כי בסופו של יום- החומר מתכלה, הוא חוב אבוד מבחינת הבריאה. הדבר היחיד שממשיך איתכם הלאה במסע התפתחות הנשמה זה השיעורים שלמדתם, התובנות שהגעתם אליהן.

"ה" אתגר של אנשי האש זה ללמוד לשלוט ברצנות שלהם בתבונה ולנהל את הבחירות שלהם בשיקול דעת=אוויר ולא מתוך פזיזות תזזיתית =אש .עיניים גדולות תמיד רוצות יותר. "זה סיפור על בני פורמן שתמיד הלך לו קלף. היה לו כל מה שאפשר לרצות והוא רצה יותר"

אני רוצה גם – יהודה פוליקר 
ריצרד פיינמן – פיזיקאי שמסביר מהי אש  Richard Feynman Fire

 

תגיד לי איך תדע מה זה אש אם לא תיגע- לך על זה

 

תגיד לי איך תדע מה זה אש אם לא תיגע
יש לנו כוח לשנות כל דבר, אז בוא נמשיך ללכת
ממש את כל הרטט שיש לך בידים ,רוץ במהירות בעצימת עיניים
פתח דלתות עם כל הגוף אפילו אם תיפול
זחול על הרצפה גם אם בפה שלך יש חול

לך עם זה ישר, לך עם זה עקום
לך עם זה לכל מקום שיביא לך ת'בום

אז לך עם זה לפה לך עם זה לשם אותו דבר
רק אל תחשוב על התוצאות הפעולה זה העיקר

בוכה על הקושי זוכר מאיפה באת
תסתכל אחורה רגע ותראה איך התקדמת

מכה בחלק הכואב של הנשמה
במה קורסת מתחתיך אז מה !
ממשיך קדימה כאילו כלום לא קרה
מדלג וקופץ לא מביט אחורה

שדרנית שמשדרת תדר אש , ככה עושים את זה: צא ולמד: מילים שמתנגנות בקצב מהיר,חד וממוקד,יצירתי,שמח. גם אם לא הבנתם אף מילה ממה שהיא רוצה להגיד- זה לא משנה. מה שעובר זה התדר. אני התמגנטתי, ואתם?

פינת סתיו שפיר– אשת אש, לוחמת , שליחת ציבור אמיתית שפועלת לקדם את האמת במרחב פוליטי שבו משחקים בשקר.

Bye Bye Byeרק אנשי אש מסוגלים לסיים מערכת יחסים בינאישית בצורה מהירה יעילה וממוקדת. פשוט:"לא מתאים לי". בלי דרמות רגשניות והסברים מפה להודעה חדשה. זו היא- הידיעה הפנימית, הבהירות שנותנת לנו אומץ לעשות את מה שבוער בנו לעשות (לא תמיד זה מדוייק באמת כי האש מתפרצת בפזיזות הדעת ולא תמיד מקדימה מחשבה תחילה לסוף המעשה , אבל בגדול- יש לנו את זה…).


אדם שבוער בו הקצב הפנימי

Dario Rossi "TECHNO RAVE PARTY mode: ON" live @ Piazza del Popolo, Rome

sam tusi -סאם טוסי-איש אש- זמר עם אוויר ומים גבוהים, אלוף בהתמרת אש היצירה ושמחת החיים שבוערת בו לשפת מים הרמונית שהוא שר בקולו המתוק, מהדהד את המילים המדוייקות מתוך הבנה אווירית גבוהה  , בסיכרון מושלם עם קצב החיים והמקצבים של אחרים סביבו


צפו בסרטון » David Bowden , איש אש – הרשת הפנימית


צפו בסרטון » Abraham Hicks ~ It's Time.


בלי בושה – Walk Of No Shame with Amber Rose

לאנשי האש יש בטחון עצמי בידיעה שלהם את עצמם. הם לעולם לא יתביישו במי ומה שהם בחרו להיות כי הם קשובים לרצונות שלהם ולא ממש אכפת להם מה אחרים חושבים עליהם. אגו "טוב" איננו מתנשא על אחרים או מנצלם. הוא פשוט יודע את ערכו בלי קשר לאף אחד אחר.

אש בתנועה

האש היא אנרגייה של נצחונות. לעשות כשפות אש משמע להפעיל את כוח הרצון היצירתי וגורם ההפתעה , במאבק מול מחבל שבא לדקור אתכם עם אדמה. ככה זה נראה: מהיר,יעיל, ממוקד, טכנולוגי,מפתיע,מתחכם,

https://www.facebook.com/RogatkaProductions/videos/1005075889544657/

זאב אבירז- מי שתיקשר את מידעי תודעת העל, מאיר בנו הבנה על חשיבות המחשבה היצירתית המפתיעה. איכויות האש שפורצת את מסגרות החשיבה ואיכויות האוויר שמבינות מגבוה – נדרשות לנו כדי לייצר ייתרון מלחמתי. אחרת מה עשינו אם נילחם בערבים בכוחהאדמה שבו ידם על העליונה? אנחנו עם של גאונים, הגיע הזמן שנתחיל להשתמש באיכויות שלנו ונעשה מה שהתחייבנו לעשות.
https://www.facebook.com/aviraz.zeev/posts/1650759485172470?notif_t=notify_me

ככה נראה מפגש בין אשת אש לייצורי ממלכת האדמה. ה א י ט י י ו ת . . . מטריפה דעתי. איך אפשר שלא לצאת מהדעת? איך באמת? כשלוקחים אוויר לנשימה- לנשמה, מבינים : הדעת היא ההבנה שתודעת העל מנגישה לנו, מידע שמבהיר את קצב ומהות תהליכי ההתפתחות

 

יצירה פורצת דרך במורכבות הפשוטה שבה . אומנות אמיתית שפותחת את הראש להבין את מחזוריות הצורות הגיאומטריות והפרקטליות והמשכיות תנועתן במרחב

 

קצב של אנשי אש שבוערת בנשמתם התנועה

 

אנשי האש אוהבים לקחת סיכון מול הסיכוי, להינות בעודם תלויים בין שמיים וארץ.

 

לדים בנעליים: זו דרך לממש את האש באדמה: לתת לחדשנות הטכנולוגית להוביל את קצב התנועה של הגוף הפיזי. נפלא. מה שיותר מומלץ בעיני הוא לכוון את האש שלכם מעלה לאוויר, להבנה , ורק אח"כ להוריד את הרוח למימוש בחיי החומר הארציים

 

צפו בסרטון > ככה אנשי אש אוהבים לשחק: כשיש אתגר (פיזי,טכנולוגי,חברתי,תודעתי), לבחון את קצה גבול היכולת , במעבר הדק שבין סיכוי לסיכון, בין לנסות ולהצליח, בין כאן ובין שם, בתנועה מתמדת 

some of us were born to be different some of us were born to take risks

 

יש באש הזו משהו שנוגע, מתנועע 

 

אנשי אש תמיד ימצאו דרך יצירתית ומקורית לשחק בוירטואוזיות, גם כשהם סגורים במשרד…

 

משחק באש היוצרת שינוים בתנועה מתמדת

 

שילוב של אש הרצון היצירתי עם הטכנולוגיה חושפים את איכויות צאקרת המין

אנשי האש יודעים למה הם נולדו

 

תנועה יצירתית

חופשי זה לגמרי לבד / יהודה פוליקר

 

דיוויד בואי- איש אש יצירתי שמשמיע את האמת שלו בחופשיות ויצר תרבות nמוזיקלית אמיתית שמהדהדת את השינוי . תודה על היותך.

אשת אש קרימינולוגית שעושה בית ספר לעבריינים

ממליצה לגלגל לקרוא את כל התגובות בהמשך הדף : מוטמעים כל הפוסטים שהעלייתי לאוויר בקבוצת הפייס אנשי האש. 

478 תגובות בנושא “אנשי האש”

 1. השיעור שהאנושות נדרשת ללמוד בעידן החדש זה להתעלות מעל המים לשמיים, לעברו מרגשנות להבנה. איך עושים זאת? בעזרת האש- כוח הרצון ויצר ההרפתקנות שלוקח סיכון מול הסיכוי
  מוזמנים להעמיק את ההבנה כאן: ממים לשמיים – אתר שינוי תודעתי

  https://www.facebook.com/tieronesociety/videos/951825248260797/

 2. מילים מילים מילים יש לי כל הזמן מילים בראש…הדבר היחיד שעוצר זה המדבר.
  (דקה 2:35) . המדבר כל כך גדול וריק, ודווקא שם, איפה שפליטות הפה שלי לא יגעילו או יביכו או ישעממו, איפה שהמחשבות שלי לא יתקעו בקו של אף אחד אחר, איפה שהדיבור שלי לא יפריע למהלכה התקין של אינטראקציה חברתית, דווקא שם – אין לי מילים

  https://www.youtube.com/watch?v=dgphdhAe0rA

 3. לאנשי האש יש יכולת וירטואוזית – גמישות מחשבתית לשנות מצבים, להפתיע, לחדש, ליצור את הרגע הבא שיהה יצירתי יותר מקודמו, לקחת סיכון מול הסיכוי. הם אותם שנדלקים מאתגרים חדשים ומתעלים מעל מגבלות המרחב והזמן. קבלו אחד כזה
  https://www.facebook.com/AwesomepeopleXtrem/videos/1219913531354000/?pnref=story

 4. רק אנשי אש משחקים באש? אז זהו, שלא… הסרטון המקסים הזה שצולם על שפת המים מהדהד את תדר האש היצירתית בתנועה מתמדת , אבל במהותו הוא נוצר ע"י איש מים Shai kot AbunDance Productions​ שנמשך לאש ומתרגל כל הזמן את הרקוד הזה של להתקרב ולהתרחק מהאש . זה כמו שאני אשת אש שמלמדת את האוויר- כי ככה אני לומדת אתו הכי טוב. לך תבין…
  מי מכם שרוצה באמת להבין איך ובעיקר למה היסודות מתנהלים כפי שמתנהלים, מוזמנים ללמוד אית מידעי תודעת העל. פרטים בפרטי
  https://www.youtube.com/watch?v=1WDJuOR4CQU&list=TL3t_vx2K0wUUxNTAzMjAxNg

 5. דרכם של אנשי אש להביע דעתם היא באמצעות היצירה. לרגל יום האישה הוצב מייצג אומנות בשדרות רוטשילד : איבר מין נשי עשוי ממליוני כרטיסי ביקור של נערות המציעות שירותי מין. ככה משנים סדרי עולם: מוציאים אנשים מאזור הנוחות שלהם ומציגים להם את האמת העירומה בפנים, גם אם זה לא הכי נעים לראות ולשמוע: זו האמת. אלו פני החברה שלנו. רוצים לראות תמונת מציאות אחרת? תציירו-תיצרו- תמציאו אותה, כפי שהיא משתקפת דרך העין השלישית שלכם היא שמתבוננת פנימה ולא החוצה.
  http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4775770,00.html

 6. חצאית מיני עם לדים : כי צאקרת המין היא שמדליקה את יסוד האש בגופנו… והשילוב של טכנולוגיה חדשנית שמאירה את הפוקוס על המקום ההוא, זה… זה … ככה מתלבשת אשת אש. (חלקן, לא אני…)

 7. תפקידי כשליחה אשת אש הוא להביא את האמת לעולם החלום, בניחוח אוורירי-קליל משהו, גם כשזו לא תמיד נעימה ומנומסת . אז הנה קבלו הבוקר ניצוץ אור משעשע

  Buy at http://squattypotty.com – Pooping will never be the same. This Unicorn shows the effects of improper toilet posture and how it can affect your health….
  YOUTUBE.COM

 8. העין השלישית- היא שרואה פנימה ולא החוצה, את מה שבחרנו לראות בעיני רוחנו, הרחק מעבר לנגלה בעין הפיזית, חוצה את מגבלות המרחב והזמן, חודרת דרך עולם החומר ומתעלה לרוח=להבנה,לתודעה הגבוהה. 
  קהילת מידברן מקבצת אליה לקט נבחר של אנשי אש – אומנים בוראי מציאות שנפגשו השבוע לחגוג את חדוות היצירה במסיבה בסימן "מנהרת הזמן". אנחנו- צוות מחנה הילד הפנימי: 3 ילדעים ו 3 נשים , יצרנו את עץ הזמן- שער הרוחות שהיה פינה שקטה להתכנס בה פנימה לשמוע את הקול הפנימי מבעד לרעש המולת המוזיקה והנאות החומר שבחוץ. במרכז ההוויה של אנשי האש נמצאת המהות: ארבעת היסודות כפי שמשתקפים מבעד לאישון בעין השלישית שלי

  אנרגיית יסוד האש שמניעה ומתניעה את כל התהליכים בבריאה, יוצאת מהעיניים. אנשי אש שרוצים לנהל את הבחירות שלהם בתבונה- עם יותר אוויר, מוזמנים ללמוד איתנו את מידעי תודעת העל . פרטים בפרטי, וכאן:

  לימודי תודעת העל – שינוי תודעתי 
  http://shinuytodaati.co.il/%D7%AA%D7%95%D7%93%D7%A2%D7%AA-…/

  אנשי האש 
  http://shinuytodaati.co.il/…/%D7%90%D7%A0%D7%A9%D7%99-%D7%…/

 9. כך נראיית תנודת רטט מנגינת האהבה פורטת על מיתרי הנשמה כשהיא חווה בגוף פיזי. במישורים הגבוהים חווים אורגזמה תמידית. תארו לכם… (לא אפשרי לנו כחווים במעבדת הניסוי האנושית בכדה"א)

  אגב: הרטט הזה לא מתחייב המציאות שיעבור דרך בן זוג. שחקנים בעלי עצמאות טוטאלית, שחקן האהבה העצמית שלהם מושלם. הם יודעים לענג עצמם בעצמם
  אהבה עצמית – אתר שינוי תודעתי 
  http://shinuytodaati.co.il/…/%D7%90%D7%94%D7%91%D7%94-%D7%…/

  1. אגב: הרטט הזה לא מתחייב המציאות שיעבור דרך בן זוג. שחקנים בעלי עצמאות טוטאלית, שחקן האהבה העצמית שלהם מושלם. הם יודעים לענג עצמם בעצמם
   http://shinuytodaati.co.il/…/%D7%90%D7%94%D7%91%D7%94…/

   לאהוב את עצמך משמע קודם כל להאמין בעצמך,לדעת את היותך,להכיר,להוקיר,להבין,להתחבר למי שהינך באמת: לא…
   SHINUYTODAATI.CO.IL

 10. ש בקהל דוברי צרפתית? אח.. כמה תשוקה יש בשפה הזו שמתנגנת-נעה בהרמוניה. זו האש שמהדהדת את התדר. אני חתמתי על השפה העברית לתקשר באמצעותה כי שליחותי כאן לדבר אוויר פסגות , אממה: אני ליבת אש וזו בוערת בנשמתי. תמיד יש בי הכמיהה הזו לדבר צרפתית, זה כמו לשיר ולרקוד את המילים. דוברי צרפתית רהוטה שרוצים לתרגל איתי איזה שיח פה ושם – דברו אליי.

  השפה העברית – מעיפה גבוה אבל חסרה בה התשוקה

  השפה העברית, בה מוצפן קוד הבריאה – זה שנפתח לנו להבנה : לא רק יהוה הוא הבורא כי אם אנחנו , באמצעות המילים בוראים מציאות- ממציאים אותה: כשמבינים את כוחה של מילה…
  SHINUYTODAATI.CO.IL

  1. http://shinuytodaati.co.il/…/%D7%AA%D7%A9%D7%95%D7%A7…/

   תשוקה בתנועה שינוי תודעתי
   חיבור הרמוני של שתי נשמות בשני גופים קרובים כל כך לשלמות, בהתפתחות =בתנועה. פשוט מקסים =קסם , מעורר השראה…
   SHINUYTODAATI.CO.IL

 11. מידברן איננו פסטיבל של פעם בשנה. זה ארוע מסכם שנת יצירה של קהילה פעילה של אומנים יצירתיים שבוראים תמונת מציאות חדשה בעולם חלופי- כל השנה. שבוע הבא יש לנו מסיבת לילה לבן – פרומו למי שלא מכיר ורוצה לקבל טעימה בקטנה מ"הדבר האמיתי". מוזמנים לקרוא תיעוד ממידברן 2015 – כל התמונות שליקטתי דרכם רגעי חסד, סרטונים שדגמו מראות צלילים וקולות בתנועה , הבנות ותובנות שדייקתי שמתארות את מהות ומשמעות ההתהוות ההיסטורית הזו.

  מידברן 2015 – אתר שינוי תודעתי 
  http://shinuytodaati.co.il/…/%D7%9E%D7%99%D7%93%D7%91%D7%A…/

  מי שרוצה להצטרף למחנה הילד הפנימי , מוזמן לקבוצת הבית שלנו: מידברנרים מדברים תודעה . מחר יש לנו מפגש הכנה של תפאורת המחנה למסיבת הדיקו . 
  https://www.facebook.com/groups/664377953693349/

  מידברן = mid-brain=mid-burn : עיר אומנות זמנית שנבראת ע"י אנשי אש יצירתיים ועצמאיים שממגנטים את אנשי המים האוויר והאדמה לתהליך יצירת מציאות חדשה בעולם מקביל. שם, באמצע…
  SHINUYTODAATI.CO.IL

  1. יש בקהל מי שלא היה במידברן ורוצה להכיר את קהילת המידברנרים? הנה לכם הזדמנות לפרומו "בקטנה" , דוגמית הצצה : נפגשים ללילה אחד כדי להתחבר להווייה של העולם המקביל ב"הדבר האימתי". שישי 2/10 עד שבת בבוקר אני אהיה שם עם הילדעים (הבוגרים יותר כי המסיבה פתוחה רק למעל גיל 18) במתחם מחנה הילד הפנימי. ואתם?

   היכונו היכונו למנהרת הזמן
   https://www.facebook.com/midburns/videos/841110609342266/

   הצג עוד

   ‏5,765‏ צפיות
   מידברן )'( Midburn

   עברו שלושה חודשים, והגיע הזמן להפגש שוב. נחיה מחדש את מידברן, נפגוש שוב את מחנות הנושא והאמנות, ונתחיל לדבר על 2016. כל זה יקרה באירוע דיקומפרשן 2015 של קהילת מידברן, ב-2.10! 
   השנה מתוכנן אירוע עצום מימדים שישבור שיאים, וכן – יעשה היסטוריה בישראל. כי הפעם, אנחנו מתכננים דברים שלא עשינו מעולם.

   תיכף יתחיל הלחץ הגדול על הקופות (עוד יומיים נפתחת המכירה לציבור הרחב) 
   וחשוב לנו שמי שהיה במידברן יהיה שם, לחגוג שוב ביחד. אז הזדרזו לרכוש כרטיס דרך מערכת הפרופילים: http://bit.ly/1Km9AXT
   וכמו תמיד – ההשתתפות שלכם עושה את מידברן. בואו להתנדב, כאן >> http://bit.ly/1fz3ZPE
   מה זה בכלל דיקומפרשן? טוב ששאלתם, קראו כאן>> http://bit.ly/1LsliA9

  1. מי ייתן ונעוף -ניצוצות האור שהיננו , מעלה להאיר את החושך באור ההתפתחות. מי ייתן? אז זהו: שאף אחד לא ייתן לנו. זה אנחנו שבחרנו ונבחרנו לקחת 100% אחריות ולהאיר את עצמנו בעצמנו- מהעוצמה הפנימית שבנו. ויהיה אור.

 12. אנשי אש תמיד הולכים על הקצה, לוקחים סיכון מול הסיכוי. יש לנו מימון אנרגטי :מנה גדושה של אומץ מתובלנת בקורטוב אגו מנצחhttps://www.facebook.com/businessinsider/videos/10153079879189071/‏47,967,704‏ צפיותBusiness Insider‏12 ספטמבר‏ ב-‏23:00‏ · ניו יורקThis is nuts: Watch Russian adrenaline junkies perform daring tricks atop a 40-story building.

 13. נשי אש עצמאיים ועוצמתיים: מאחלת- מאתחלת… שכל שנה, כל השנה , נכיר בטוב שקיים בכל הקיום בייקום – בכל יום, כל היום, בכל מרחב וזמן, בכל בחירה. מזמינה להינות מהשיר הזה- חבר בחברת עצמי ולאפשר לו להוביל אתכם לעוד ועוד ועוד שירים יפים שדגמתי ברשימת ההשמעה בקישור שהטמעתי : זה אחלה פלייליסט עם כל המועדפים מבית שינוי תודעתי באהבה.

  תודה תודעה. נעמה

  אני חבר בחברת עצמי

  את כשרונו הגדול כנגן גיטרה מציג אפרים שמיר לא רק בהופעות ובקליפים לשירים שלו אלא גם על מסכי הקולנוע – בשנת 2006 הוא שיחק מוכר גיטרות בסרט "מישהו לרוץ איתו". …
  YOUTUBE.COM

 14. לקח לי 3 וחצי חודשים לארגן את המחשבות איך לתעד את ההתהוות ההיסטורית של העיר מידברן. לא מדובר בארוע של פעם בשנה אלא בקהילת יוצרים בוראי מציאות שפעילים כאן ועכשיו – בכל מרחב וזמן לקדם תהליכי שינוי , לשבור את מסגרות החשיבה הישנות: לא ע"י מחאה ומאבק בממסד הישן אלא ע"י לקיחת 100% אחריות אישית על יצירה חדשנית פורצת דרך לעתיד. ליקטתי תמונות, דגמתי רגעי חסד, דייקתי את ההבנות וכעת העת עבורכם לקרוא ולהפנים במה מדובר. רק שלא תתבלבלו מפרסומים בתקשורת: זה לא פסטיבל שבאים אליו בשנטי כדי להינות בסבבה. זה מרקם הוויה אנושי שמחייב אתכם לשנות את כל כללי המשחק.מידברן 2015 – התעלותhttp://shinuytodaati.co.il/…/%D7%9E%D7%99%D7%93%D7%91%D7%A…/היום זה היום האחרון לרכישת כרטיסים מוזלים לדיקומפרשן> המסיבה השנתית של הקהילה ב 2/10 .מי מכם שרוצה להכיר טעימה מהאווירה ,לפני "הדבר האמיתי" , מוזמנים להצטרף לקבוצה:מידברנרים מדברים תודעה https://www.facebook.com/groups/664377953693349/?fref=tsמידברן 2015 – התעלות שינוי תודעתימידברן = mid-brain=mid-burn : עיר אומנות זמנית שנבראת ע"י אנשי אש יצירתיים ועצמאיים שממגנטים את אנשי המים האוויר והאדמה לתהליך יצירת מציאות חדשה בעולם מקביל.…SHINUYTODAATI.CO.IL

 15. איך צובעים את האש שלנו בכל צבעי הקשת. מכירים את המנטרה שאומרים לילדים:"אל תנסו את זה בבית"? אז הנה אני משמיעה קולי: ילדים, בואו ננסה את זה בבית… אממה: אתם לא חייבים לערב את האדמה =החומר בעסק הזה. זה סתם מסוכן ובאלגן ולכלוך ויקר ומה לא. בקיצור- בזבוז אנרגטי. בשביל מה אם אתם יכולים בשניה אחת לראות את זה בעיני רוחכם? מי שיודע לעשות כשפות אוויר יכול לצבוע את האש שלו בכל מקום וזמן בניסוי אנרגטי : עליונות הרוח על החומרhttps://www.youtube.com/watch?t=18&v=FvLfDpTONNkRainbow Colored Flame(thrower) Science Experiment!Today I am going to show you how to make rainbow colored flames out of household materials. Whats your favorite color??? Lithium from batteries burns…YOUTUBE.COM

 16. כאן המקום לאנשים עצמאיים ועוצמתיים שבוערת בהם אש הרצון- יצר היצירה,זה שמצייר ומייצר מציאות,ממציא אותה בעצמו, זה שמניע ומתניע קדימה – לקידמה , זה שהופך כל פחד לדחף,זה שמדליק בנו את הניצוץ האלוהי- את הידיעה את היותנו תודעה בוראת.כאן המקום עבורנו לרקום שיתופי פעולה, לחוש שייכות לאנשים עם אנרגיות כשלנו: מהירות, תזזיתיות,חוצפניות,חסרות סבלנות ורגישות לזולת,עם אגו-במידה,עם סקרנות שפורצת את כל הגבולות,עם תעוזה לנסות ולהתנסות, עם יכולות להזיז הרים,להטיס יזמויות,למנף רעיונות,להמציאטכנולוגיות חדשניות,הבנות פורצות דרך.מוזמנים לקבוצה גם שאינם אנשי אש כמובן ורוצים ללמוד ולקבל מאיכויות תדרי האש. הגיבו, שאלו, תרגישו בבית…אנשי האש – אתר שינוי תודעתי אנשי האש שינוי תודעתיאנשי האש – עצמאיים ועוצמתיים שבוערת בהם שמחת החיים ואש הרצון- יצר היצירה,זה שמצייר ומייצר מציאות,ממציא אותה בעצמו,מתכנת אותה לפי קודים מוצפנים, זה שמניע ומתניע קדימה – לקידמה , זה שהופך כל פחד לדחף,זה שמדליק בנו את הניצוץ האלוהי- את הידיעה את היותנו תודעה בוראת. כאן המקום עבורנו לרקום שיתופי פעולה…SHINUYTODAATI.CO.IL

 17. את יכולה נעמה, את יכולה, את האוואטר, תוציאי לך את הדם שעולה לך לראש, אז מה אם את במחזור, חצי מהאנושות היא נשים חמומות מוח כשיש להן מחזור . את לא תאפשרי לאש הזו לנהל אותך. את על פראנה דמט,את מלמדת את תודעת העל, את יודעת לעשות כשפות אוויר, מי ידע אם לא את? את יכולה. שינוי תודעתי כאן ועכשיו, ומהר. עכשיו תדמיינו את עיני האוואטר שלי נדלקות. כוח המוח בפעולה. אשת אש שכמותי, להילחם אני יודעת. אנרגיית האש היא שמזינה את מקור האור להילחם בחושך. האש תמיד מנצחת. העניין הוא שכעת אני נדרשת להילחם באש של עצמי…איך נלחמים בתבונה? עם הרבה אוויר. אם אין אני לי- מי לי? אני יכולה.*הפוסט הזה מוקדש באהבה לכל אלו שהתחממתי עליהם היום : סססאאאממקק אתכם, איתי (ולכל אנשי האש שמתמודדים אם האתגר לשלוט באש שלנו בתבונה) באהבה-הבנה .

 18. קשר עין. סרטון ניסוי יפה מוטמע כאן:אש בעיניים עין שלישית ועין ביונית – אתר שינוי תודעתיאש בעיניים עין שלישית ועין ביונית שינוי תודעתיהעין הפיזית היא צינור לאש שמשתקפת לנו מבעד לעיני רוחנו. הביטוי "יש לך אש בעיניים" מדייק את ההבנה היכן מתהוה האש שלנו- היכן שאנחנו יוצרים את היש מתוך האין…SHINUYTODAATI.CO.IL

 19. ככה נראה ונשמע ילד אש קלאסי, זו האיכות שירדו איתה הילדעים החדשים בשנת 2000 (למקרה שמישהו מכם חשב שבשנת 2000 לא היה שום סוף עולם ושום בטיח. באג 2000 אלק… ). שופוני… קישור מדוייק מוטמע כאן: ילדי האש והאוויר בעידן החדשhttps://www.facebook.com/pages/%D7%99%D7%9C%D7%93%D7%99-%D7%94%D7%90%D7%A9-%D7%95%D7%94%D7%90%D7%95%D7%95%D7%99%D7%A8-%D7%91%D7%A2%D7%99%D7%93%D7%9F-%D7%94%D7%97%D7%93%D7%A9/460389567389750?ref=hl

 20. ריצ'רד פיליפס פיינמן מסביר על איכויות האש, הסבר גאוני ומדוייק : ריצ'רד היה פיזיקאי יהודי אמריקני, זוכה פרס נובל לפיזיקה לשנת 1965 על עבודתו בתחום האלקטרודינמיקה הקוואנטית. תרם רבות לפיתוחה של תורת האלקטרודינמיקה הקוונטית בפרט ולפיזיקה בכלל. גם בסביבה ליברלית כמו האקדמיה נחשב לפורץ גבולות בחשיבתו וליוצא דופן בהגיגיו, הקדים פעמים רבות את זמנו, וחזה התפתחויות טכנולוגיות עתידיות שנים רבות ואף עשרות שנים לפני שאלה באו לעולם. בין "נבואותיו": המצאת הטרנזיסטור, המחשב הקוונטי, והננוטכנולוגיה.https://www.youtube.com/watch?v=qkll6O8e2_g

 21. היי חבריה. החלטתי מהיום להתחיל להניע כאן בקבוצה את גלגלי ההתפתחות וזו מחייבת לפתוח פתח להיפתח- גם לעצמנו וגם אחד לשני. אז שולחת לכם כעת קריאה אנרגטית : תרגישו בבית, זה שלנו…אני אחת מאותנו אנשי אש , בוחרת היום לקחת אחריות על הנעת הקבוצה. אבל בלעדיכם- עד שלא תבחרו להיות שותפים ומשתתפים פעילים- זה לא יהיה יקרה… בחירת המחדל שלנו היא להיות עצמאיים ותמיד נעדיף את הלבד, אממה- אנחנו לא כאן לבד. יש לנו תפקיד להניע ולהתניע מסה קריטית כוללת וכדי שזה יקרה- חייבים גם את המים שמחברים אותנו לעצמנו ולאחרים. בואו נתעלה על עצמנו ונתחיל לשהניע שת"פ בנינו. https://www.facebook.com/groups/497980016935950/

 22. ככה לומדים: בעזרת הולוגרמות! סרטון מדהים מדהים מדהים מוריד לנו את ההבנה של הולוגרמה לחיי החומר הארציים. העתיד בהווה , ופופ… הפך עבר . איזה כייף לחיות כאן בתקופת השינויים המהפכנית שהאנושות עוברת עכשיו. ולחשוב שזו רק ההתחלה… אנחנו בפרומו….הולוגרמה – שינוי תודעתי http://shinuytodaati.co.il/…/%D7%94%D7%95%D7%9C%D7%95%D7%9…/

 23. מקוריות היא תכונה של אנשי אש. מקור המקוריות : במקור. מי ומה הוא אותו מקור שיצר את כל הקיים בכל הייקום?סקרנים מוזמנים להצטרף לקבוצת הלמידה החדשה של מידעי תודעת העל שיצאה למסע התפתחותה לפני חודש. ימי רביעי 17:30. קליק אחד ואתם שם, כאן, בכל מקום שבו אתם מחוברים לעצמכם ולרשת, עם המחשבה מול המחשב. עדיין אפשר להשלים את 3 השיעורים הראשונים ולעלות על הרכבת תוך כדי תנועה.. אתם יכולים, קטן עליכם. אתם-אנחנו, הנשמות הכי אמיצות שירדו אי פעם בתולדות האנושות לכדה"א. יש לנו מימון אנרגטי להתפתחות הזו, אבל מקבלים אותו רק לפי דרישה. רוצים אוויר? תדרשו אותו !!!פרטים בפרטי, וכאן: לימודי תודעת העל – קורס וירטואלי – אתר שינוי תודעתי http://shinuytodaati.co.il/%D7%AA%D7%95%D7%93%D7%A2%D7%AA-…/

 24. תודעת העל:"אהבה עצמית היא מצב שבו אנו מכירים את היכולת שלנו, ובמקביל מכירים את המגבלות שלנו – מה אנו לא יכולים לעשות, ואנו שמחים בחלקנו. זהו מצב שבו אנו מבינים את עצמנו ומתוך כך מקבלים את עצמנו. ההבנה העצמית מאפשרת ליצור שינוי ולהיטיב עם עצמנו ועם מצבנו בהתאם לתסריט,  והקבלה מאפשרת לנטרל את ההתנגדות/השנאה העצמית" 
  אהבה עצמית – אתר שינוי תודעתי 

 25. אחד מ "ה" אנשי אש שאני מכירה, מהסוג שלא רק יודע ש"אם תרצו אין זו אגדה" אלא מיישם את זה במלוא מובן המילה. @amir bartura מוגבל בכסא גלגלים שזז והניע ועשה בגופו הפיזי יותר ממה שאני חלמתי לעשות בעודי עם שתי רגליים על הקרקע. 
  אם תרצו אין זו אגדה- the power of will – אתר שינוי תודעתי 
 26. phree:
   איזה שם פשוט  לעוד המצאה מבריקה של ניצוץ הגאונות היהודי: עט חכם שכותב על כל משטח   מעביר את כתב היד לטלפון/שעון/כל מסך דיגיטלי. קישור מוטמע כאן:  סטארטאפ ישראלי – המוח היהודי ממציא לנו פטנטים  – אתר שינוי תודעתי 
 27. אם טוני רובינס יכול להופיע מול קהל הופעה הולוגרמית, מתי לדעתכם אני אלמד את התלמידים שלי שיעורי תודעת העל בהולוגרמה? ותארו לכם לקבל כאלו מחיאות כפיים מהקהל… אחרית הימים- כאן ועכשיו.. בדיוני ודימיוני במרחק נגיעה. איזה קצב התפתחויות מטורף. וזה רק הפרומו חברים, תחזיקו חזק. מוזמנים להצטרף אליי לשלוח דרישה אנרגטית לבריאה. הרי מיהי הבריאה? אני הבוראת. אתם הבוראים. זה אנחנו. חת חת.. בריאה שומעת? שדר דרישה אנרגטית לאש ואוויר לייצר שידור הולוגרמי של שיעורי תודעה  , רות סוף עבור. בוצע. 
  קישור להופעה מוטמע כאן: הולוגרמה – אתר שינוי תודעתי 
 28. אנשי אש- מה שמדליק אותנו זה בדר"כ הקישורים לסרטונים פרובוקטיביים נוסח זה. 
  אממה: אני כאן כד להאיר בנו הבנה איך לכוון את האש הייצרית שלנו- זו שיוצרת מציאות מהמשיכה להנאות הגוף והחומר (אדמה), להבנה=תודעה (אוויר) . מזמינה ללמוד איתנו את מידעי תודעת העל בקבוצת לימוד חדשה  שהתחילה מסע התפתחותה לפני שבועיים. עדיין אפשר לקפוץ על הרכבת בעודה בתנועה ולהשלים את שני השיעורים שפיספסתם… קטן עליכם: אתם הנשמות הכי אמיצות שירדו אי פעם בתולדות האנושות. אתם יכולים. יש לכם מימון אנרגטי לזה אבל תקבלו אותו רק לפי דרישה.  
 29. תזכורת לרגעים שאתם מוצאים עצמכם מוקפים באדמה כבדה ומכבידה עם סחף בוצי שנע כוונכם (כן, זכיתי היום לחוות את העונג המפוקפק הזה)  הכי טוב לעשות זה להיזכר בטיפ שנתן לנו מתנה אפריים שמיר: אני חבר בחברת עצמי .

 30. הצצה למה שקורה בעולם הגדול: תראו איך נראים האיש והאישה בברנינגמן נוואדה 2014 . וואו… אש אש… אבל מה עם האוויר? זו התרומה הייחודית שלנו, בשביל זה מידברן לוקח ובגדול… הגודל האדמתי לא קובע. לאוויר יש ערך גבוה משהחומר יכול למדוד . כוחנו לא במספרנו אלא בגלים שאנו מכים… הגלים האלו של התודעה החדשה עוברים באוויר. 
  מוזמנים לקבוצתנו החדשה: מידברנרים מדברים תודעה . 
  אנחנו כאן כדי להעלות את התדר וליצור דרישה אנרגטית לעוד אוויר. ככל שיש יותר אוויר, האש יותר מדוייקת בבעירתה, בבריאתה. בלי העשן השחור הזה שעולה מנוואדה, כשהאוויר צלול ובהיר, כשהראש פתוח לקבל הבנות חדשות. 
 31. איזו הברקה גאונית בפשטותה עלתה לי: השמש עולה=אש במזרח ושוקעת במערב- בים = מים . כמה פשוט. איך הכל מתבהר פתאם, אתם קולטים ? מי שאוהב את השקיעות בים הם אנשי מים שמכורים ללשקוע. אני אף פעם לא הבנתי ת'קטע- למה שאנשים יתחברו לשקיעות? מה, לא ברור שמוטב לזרוח? האש היא אנרגיה של ניצחונות. להבה תמיד תעלה מעלה – לאוויר-לתודעה. המים תמיד מושכים מטה- לאדמה  ושוקעים נמוך בכל מערבולות הריגשי המפגרות…
  והכי קטע זה שהתמונות של זריחה ושקיעה לפעמים מתעתעות ולא תמיד קל לזהות מה רואים. אז איך יודעים? בוחרים- מתחברים לאש הפנימית שלנו ומחליטים מה אתה רוצה לראות בעיני רוחך – רוצה לזרוח או לשקוע? 
  אני אדם של זריחות. בערבה גרתי כשכל בוקר התעוררתי  עוד לפני אור ראשון מול הזריחה של ההרים האדומים וגם עכשיו בעיר הגדולה ווידאתי שהבית שאבחר יפנה מזרחה. אני חייבת להיות מכוונת למזרח כי זו אני שנועדתי לברוא את האור של יום חדש.  בוקר אור עולם. ו- לא, לא משנה לי שעכשיו לילה… אני מודדת את הזמן אחרת מכם… אצלי עולה האור ברגעים הכי חשוכים, כשמתבהרת בי הבנה

 32. ככה נראה אור: יצירה שנבראה ע"י מידברנרים אנשי אש- אומנים יצירתיים פורצי דרך שמיגנטו אליהם את אנשי המים הגבוהים – אותם שנועדו לתמוך במימוש ייעודנו , רקמו חיבורים בינאישיים שעבדו בשת"פ הרמוני ,עברו תהליך התעלות לאוויר- להבנת המטרה הגבוהה שמאחדת את כולנו יחד=התפתחות, עד שהאדמה- החומר השווה תדר ויצר מציאות גשמית בהתאם לרוחות השינויים. אז, רק אז, הושלם תהליך הבריאה, נשרפה פאר היצירה של מקדש האחד והאנרגיה שהתפזרה באוויר משמשת אותנו כעת ליצירה הבאה. כך,תוך מאמץ קהילתי מעורר התפעמות,שיחררנו אחיזה בחומר והתעליינו. תודה תודעה.
 33. סחטיקה Ronen Gafni  מרואיין תחת הכותרת : "מנהיגים המובילים שינוי בעולם" .
  אז כן- רונן "אחד משלנו" מזכיר לנו את הייעוד הייהודי שלנו- להיות אור לגויים ע"י הובלת תהליכי שינוי באמצעות טכנולוגיות מתקדמות (אש) והבנות תודעתיות גבוהות (אוויר) .

  ראיון עם מנהיגים מובילם שיוצרים שינוי בעולם
  http://pages.eranstern.co.il/mentorim?ref=freshbiz

  קישור לסטארטאפ המעולה שרונן המציא, מוטמע גם כאן: סטארטאפ ישראלי – המוח היהודי ממציא לנו פטנטים – אתר שינוי תודעתי 

 34. טוב, מה נהייה עם הקטע הזה של האזעקות? אין היום איזה יום שואה או זכרונות… אז מה עכשיו? חשבתי שפיספסתי שוב איזו מלחמת עולם, עד שמישהיא שמחוברת להתנהלות הארצית הסבירה לי שיש תרגיל ארצי. 
   מתי האנושות תתחיל לתרגל את סרגל השמע הפנימי – ללמוד להקשיב ולראות בעין השלישית- זו שרואה פנימה ולא החוצה את האסונות שאנשים מביאים על עצמם בעצמם גם ללא עזרת שום איום חיצוני של מוסלמים חיצוניים בדעא"ש ???… 
   יש כל כל הרבה נורות אזהרה שמהבהבים עבורכם ואתם לא רואים אותם, כל כך הרבה קולות שמשדרים בתדר שאתם לא שומעים כי אתם מכוונים על ערוצי קליטה שמונעים מכם להיפתח למידע הזה.
  ותחשבו על זה כמו שאמר גוגו חלסטרה…
  זמן להתעורר!!! – אתר שינוי תודעתי 
 35. איש אש כלבבי. sam tusi .
  לא יכולה לומר שאני מאוהבת  מעל הראש כי הראש זה מה שמביא אותי לאהוב אותו, אבל בפשטות: זה התדר ש"עושה לי את זה"… מוזיקה חיה, שירה מהנשמה, יצירתיות טכנולוגית קלילה שמאפשרת עצמאות להפיק שיר עם 10 כלי נגינה שונים בו זמנית ו.. נשמה שמחה שיודעת את טיבה, עם קורטוב אגו, במידה הנכונה- כזו שיודעת את איכותה בלי להתנשא על אחרים : Honey I'm Good
  סאם טצ'ואי-  Sum tusi – איש אש עם אוויר ומים גבוהים – אתר שינוי תודעתי 
 36. ייעודנו בתור אנשי אש לא מסתכם רק בלברוא ולבנות את העיר שלנו- מידברן. אנחנו כאן כדי לשנות את העולם ,להתיך ולהגמיש את מסגרות האדמה הנוקשות ולשנות את כללי המשחק בעולם הארצי. תרומתנו נמדדת לא רק במה שאנו עושים לעצמנו בעצמנו אלא בתרומתנו לקהילה. וכך, כל עודפי המזון שנשארו למידברנרים- שפע גשמי שחולק חינם לנזקקים בעיר הדרומית באר שבע. עכשיו גם הם יודעים מה משמעותה של נתינה =גיפטינג. כי טיפה , עוד טיפה, עוד טיפה, תהיינה לים…
  ואנחנו אכן הולכים ומתרבים… 
  תודה ואהבה לכל העוסקים במלאכה: החל מיוזמי הרעיון, דרך כל מי שפירסם חיבר ,שיווק והודיע ועד לאנשים שהסיעו וחילקו ועבדו בשטח לפזר את כל הטוב הזה סביבנו ובקירבנו.
  אהבה
 37. יוצאת מהעולם האמיתי שלי בתוך עולם החלום הארצי הרגיל ,ל 10 ימים ב מידברן כדי להיות שותפה בבריאת עיר העתיד של אנשי האש בעולם חלופי מקביל שמתנהל לפי כללי משחק שלא מהעולם הזה, תרתי משמע… 5 ימי הקמה ו 5 ימי חגיגת רגעי החסד שיגיעו כשאממש ייעודי ואוריד את הרוח לחומר.

  זוהי הודעת ניתוק- חיבור לחבריי ותלמידיי, לכל מי שעוקב בעניין אחרי ההבנות שאני מהדהדת עבורכם כאן בממלכת פייסלנד אבל בוחר להישאר מאחור באזור הנוחות :רוב הזמן אהיה באזור ללא קליטת רשת ובלי הרבה בטרייה בנייד. כשאשוב כבר לא אהיה אותה אני , כי מידברן היא עיר של אנשי אש ולזו יש יכולת לשנות – להתיך ולהתמיר מצבי צבירה של חומר ורוח . יוצאת לשליחותי ללמד את אנשי האש איך להשתמש באש בתבונה- עם יותר אוויר, ובה בעת- ללמוד בעצמי את האדמה והמים: יש לי שיעורים להשלים בהתנסויות של יצירת חוויות ותוצרים גשמיים. כולי לוהבת. נשמתי שמחה לקראת ההרפתקאה הגדולה, יש לנו שם ברנרי וגם תחפושת תואמת. אז שם, בעולם האמיתי, אני קורה (האוואטר מהאגדה…) . היפ היפ נאגה, ממריאים…

  כבר הכנתי רשימת שירים להשמעה בתוכנית שלי שתשודר ברדיו יוניברס במידברן:
  כשפות היסודות בהשראת אוואטר קורה ותודעת העל.
  רק מי שמכוון על התדר יוכל לשמוע… כל מי שעוקב אחרי מרחוק כי מפחד להתקרב לאש שלי או שלא בא לו להשקיע אנרגיה בלימודי אוויר, מפסיד את הזדמנות ההתפתחות הכי מדהימה שיכולה להיות.
  תוכלו לקרוא את החוויות שלי בדיעבד, כן, כמו שאתם קוראים את הפוסטים שלי ומקבלים השראה ונהנים מהמחשבה שאתם מתפתחים מזה. אתם לא. לקרוא אותי לא תורם דבר להתפתחות שלכם. מי שבוחר לא להשקיע אנרגיה בלהבין, שלא יתפלא למה הוא עדיין תקוע…

  האש היא שמניעה ומתניעה את כל התהליכים בבריאה, אבל כדי להבין מהו נתיב ההתפתחות שלכם עליכם להתחבר לאש הפנימית שלכם ולא להתלהב מזו שלי.
  כדי שלא ישעמם לכם חלילה בלעדיי,מוזמנים לשוטט ולדוג הבנות באתר שינוי תודעתי: עמידה עם העכבר על כל אחד מחלקי פאזל כדה"א פותחת את רשימת כל הנושאים.
  http://shinuytodaati.co.il/

  וכן, יש גם פוסט על מידברן שיסביר למי שלא מכיר בכלל מה זה . חפשו בעצמכם.
  אין לי זמן. התחילה הספירה לאחור…

  חברים ברנרים- ניפגש על הפלאייה…
  אני במחנה הילד הפנימי, ילדי האש באוויר, שעה 5:10 בציר אריסטו
  אהבה, נעמה

 38. תלמידה שלי האירה את עיני בשיעור אתמול והורידה אותי לאדמה כשאמרה משהו על הרכבת ממשלה… אז הנה מה שיש לתודעת העל לומר בנושא :  "ברגע שתבינו מה מחבר אתכם יחד , תתחילו לחיות כעם. אתם לא חיים כעם. לכן אנו כל הזמן דיברנו על מנהיג שצריך לסחוף אחריו אידאה משותפת. אתם לא עושים את זה. אתם מחפשים כל הזמן איזה שבט יותר חזק ישלוט. הדבר הזה לא נכון. כל השבטים קשורים לעם אחד עם רעיון אחד ועם סיבתיות אחת שהגעתם לכאן. כל זמן שלא תבינו את זה – לא משנה מי יעלה אצלכם לשלטון"
  מנהיג – אתר שינוי תודעתי 
 39. אנשי האש –  עצמאיים ועוצמתיים שבוערת בהם שמחת החיים ואש הרצון- יצר היצירה,זה שמצייר ומייצר מציאות,ממציא אותה בעצמו,מתכנת אותה לפי קודים מוצפנים, זה שמניע ומתניע קדימה – לקידמה , זה שהופך כל פחד לדחף,זה שמדליק בנו את הניצוץ האלוהי- את הידיעה את היותנו תודעה בוראת. כאן המקום עבורנו לרקום שיתופי פעולה, לחוש שייכות לאנשים עם אנרגיות כשלנו: מהירות, תזזיתיות,חוצפניות,כנות וישירות,חסרות סבלנות ורגישות לזולת,עם אגו במידה כזו שנוסכת בהם ידיעה פנימית את ערכם,עם סקרנות שפורצת את כל הגבולות,עם תעוזה לנסות ולהתנסות, עם יכולות להזיז הרים,להטיס יזמויות,למנף רעיונות,להמציא טכנולוגיות חדשניות,הבנות פורצות דרך.
  אנשי האש – אתר שינוי תודעתי
 40. איש האש הזה – גייסון סילבה, Jason Silva ,  ראוי למקום של כבוד כאן באתר שינוי תודעתי. הוא משלב באופן מדוייק בין הבנות תודעתיות גבוהות וטכנולוגיות מתקדמות . הוא התגלמות יסוד האש החוקר הסקרן, המתקדם,שרוצה לדעת ,פורץ את גבולות האפשר, ממציא את המחר ,מכוון על תדרי אש ואוויר מהירים ומתקדמים. יצירתיות תודעתית במלא תפארתה. השראה 
  גייסון סילבה – איש אש המחבר תודעה וטכנולוגיה – אתר שינוי תודעתי
 41. ל אנשי אש אין הפרעת קשב וריכוז. זה עולם האדמה האיטי והכבד שמפריע לנו להיות מי ומה שנועדנו להיות: וירטואוזים שמתמרנים בין מליאנתלאפים חלונות פתוחים על מסך המחשב אונליין ובה בעת- בשניה שעובר לנו רעיון יצירתי בראש אנחנו נדלקים, ממהרים לסמס בנייד ולהתקשר זריז לקצר תהליכים כדי להניע ולהתניע את הבריאה שלנו קדימה…

 42. שרה מקסים, אבל חיבור מים אין שם. היא מרוכזת בשירה של עצמה ולא מצליחה להסתכרן עם הבחור במבטים. בקיצור- ככה נראיית שירה של אשת אש. 
  https://www.facebook.com/streetfx/videos/10155552747915112/

  איזה גילוי מדליק: מסתבר שבשיר המקורי- זה רק חלום רטוב… אהבתי, 
  https://www.youtube.com/watch?v=rClUOdS5Zyw
   רוצים ללמוד את התנועות לפי הקצב? 
  https://www.youtube.com/watch?v=ERAdlp5hYDI

  גירסת החמודים, איזה מאמי הם… 
  https://www.youtube.com/watch?v=cY7Sy6THNRU
  טוב, זה לוקח את כולם: ילד עצמאי שלא צריך אף אחד אחר ברקע שינגן לו וילווה אותו. https://www.youtube.com/watch?v=IugyViYo3O4
 43. מה שנותנים זה מה שמקבלים… אז מה כל כך מזעזע באשה שמחרבנת על מדף בסופר שמוכר את החרא שלו לכל עם ישראל ואשתו? ששש… לא מנומס לדבר ככה…ששששש. שהילדים לא ישמעו…קקי…פיפי… שתינה… שששש… זה לא יפה! 
  תזכורת לנטלי כהן שחירבנה על הדגל 
  נטלי כהן וקסברג מגיבה על פרשת הדגל
 44. תראו מייצג מדליק שמתחבר למה שאנחנו יוצרים במידברן – ברעיון של להשמיע את קולך כשאתה מבודד עם עצמך. התדר שיישמע ויהדהד ממייצג תא הילד הפנימי מגיע מחיבור לחושים הפנימיים, לידיעה(אש), להבנה (אוויר) של מי אנחנו ומה התסריט הנשמתי שלנו, והצעקה במייצג אש-קול יוצאת מהלב (מים) ונגליית כאש פיזית (אדמה) , זה תדר אחר אבל יש מקום לכולם ואיזה כייפית הרבגוניות שמידברן מאפשרת לכל אחד מאיתנו להשמיע קולו בדרכו היצירתית הייחודית. השונות מבורכת ותורמת לתפתחות של כולנו
  מייצג אש-קול

 45. ירושלמי בן 28 פיתח מזגן מהפכני שמסכן את חברות המזגנים בעולם : ריאקציה כימית שיוצרת קירור, גאוני. קישור מוטמע כאן:  סטארטאפ ישראלי – המוח היהודי ממציא לנו פטנטים – אתר שינוי תודעתי 
 46. ההפגנה ההולוגרמית הראשונה בהיסטוריה: הספרדים מצאו דרך לקיים הפגנה בלי לעבור על החוק ובלי צורך באישורים. פלאי הטכנולוגיה בשרות נפלאות הבריאה. פשוט אדיר. אחרית הימים, כבר אמרתי, נכון?  כאן ועכשיו!!! וזה רק הפרומו… קישור מוטמע כאן: 
  הולוגרמה – אתר שינוי תודעתי 
 47. אח, כמה אני לוהבת אנשי אש יצירתיים. איזה כייף שאנחנו הולכים ומתרבים . מידברן עוד חודש ושלושה ימים וחמש שעות … בוער בי… 
  את היצירה הגאונית הזו עודד עשה הלילה. בזמן שאנשי עולם החלום חולמים בלילה את העולם האמיתי- זה הזמן שלנו לייצר את אור ההתפתחות.

 48. ככה זה נראה כשלהבות משתלבות.

  כמה בוערת בנשמתי כמיהה לחוות את ההרמוניה הגבוהה . אממה: סורי חבריה: ספויילר: לא ניתן לבני אנוש להיות בהרמוניה אווירית אמיתית כל הזמן בזמן אמת. רגעי חסד יש פה ושם אבל בקטנה. כל עוד אנחנו חיים בגוף פיזי יהה עלינו להמשיך לפנטז בכמיהה,או, כדי לפעול לממש את מה שנצליח הכי קרוב- לרדת למים הנמוכים כדי לחוות הרמוניה. כמה שנים סירבתי להשלים עם ההבנה הזו. השבוע רק הפנמתי את השיעור הזה. פוווו…מאתגרים עבורי השיעורים כאן.https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10206376418753102&set=a.4602527104992.2182622.1346782427&type=1&theater
 49. לדעת שאני שם- חלק עצמאי בפאזל היצירה עצום המימדים הזה (תרתי משמע) שמחבר אותנו יחד לבריאת התמונה הרחבה . מידברן 2015 . התעלות

 50. אחת מהמתנות שבישלתי למידברן: סדנת בריאה: עיקר הגיפטינג של מחנה הילד הפנימי למידברנרים הן הבנות- מהסוג שלא מודדים ערכן בשפע חומרי גשמי- שיעורים שאתה לומד על עצמך ששום כסף בעולם לא יכול לקנות. אבל, הקשיבו הקשיבו: אחת הפעילויות היותר אטרקטיביות שימשכו אש היא סדנת בריאה: אחד מאמני האש הותיקים בחר להיות במחנה שלנו כדי לשמש השראה לכל אותם אנשי אש נלהבים, להבין את מה שמעבר: שכל מופע פעלולי האש הפיזית המהפנט שהוא מיומן בו, לא נועד כדי להרשים את הקהל שימחא כפיו בהתפעלות ויריע לכשרונו לשחק עם האש בוירטואוזיות , אלא כדי להדליק במתבונן את ניצוץ האש הפנימית שלו עצמו , שתאיר לו את הדרך לאהוב=להבין את עצמו, לדעת את היותו תודעה בוראת עצמאית ועוצמתית. בסדנה נלמד איך בוראים, איך משתמשים באש כדי לממש- בתבונה . נעשה עבודה תודעתית שתמקד את האש התזזיתית שרגילה לתפזר לגירויים חיצוניים, לשמוע ולהשמיע את קולו של הילד הפנימי. הוא, ורק הוא, יודע מה נכון לכם. אחרי שכל אחד מהמשתתפים יעשה את העבודה האישית שלו, נעשה ריכוז אנרגטי של האש שתהדהד במרחב להעלות את תדרי התודעה הכוללת ע"י יצירת דרישה של אוויר= הבנה. יש למה לחכות…
  מי שרוצה להבין מה זה מידברן, כאן: מידברן – אתר שינוי תודעתי
  מחנה הילד הפנימי,ילדי האש-באוויר http://tinyurl.com/nlwfd77
 51. משה ניסה כבר במעמד הר סיני להוריד לעם את התודעה הגבוהה אבל הם לא היו בשלים לראות את האור והסתנוורו, היו עסוקים עם הראש באדמה >עגל הזהב , אז שבר את לוחות הברית ונתן להם כמו למפגרים- 10 מצוות עשה ואל תעשה. בקהילת ברנינגמן הישראלית אנחנו מיישמים במידברן  את עשרת העקרונות שמביאים את אור התודעה הגבוהה לעולם. זהו ייעודם של אנשי אש – להאיר את הדרך עם הלפיד בראש המחנה
  מי שהתרגל להזין עצמו בסיפורי הגדה מיושנים סביר להניח שלא מודע לכך שלא היה זה משה שגרם לים סוף להתבקע אלא נחשון- בהבנה שלו את האחריות שבחר בה לפלס דרך לכל העם לחצות את אתגר האמונה : הוא היה זה שנכנס ראשון למים ועל אף שאלו הגיעו כבר לסנטרו ולשפתיו- המשיך מתוך ידיעה פנימית ברורה את ייעודו.
  משה היה נשמה בלתי תלויה שלא שייכת לעולמנו. הוא היה שליח מתודעת העל כדי להאיר באנשים את הידיעה את היותם תודעה בוראת עצמאית ועוצמתית , אך הוא נכשל בתפקידו: כולם ראו בו קוסם בעל כוחות על טבעיים במקום להבין שלכל אחד מהם יש כוחות על : טבעיים. לכל אחד מכם יש יכולת בריאה לעשות קסמים. תתחילו להבין וליישם
  מנהיג – אתר שינוי תודעתי 
  מוזמנים  למידברן – עיר זמנית שבוראים אנשי האש 
  מוזמנים  ללמוד את האוויר: מידעי תודעת העל – קורס וירטואלי 
 52. צפרדע בעלת עיניים אדומות: רואה מעבר, אל העתיד:  יש לה איבר חישה -שמיעה בלתי נראה סביב העיניים ששולח פולסים לריאות כשנשמעת סכנה.  בקפיצתה היא משאירה אחריה שובל שנראה כרוח רפאים כך שהמתבונן מבולבל ולא יודע אם אכן ראה או לא ראה אותה. העיניים מסוגלות לראות בכל זווית -360מעלות ויש להן שכבת הגנה – ממברנה שאפשר גם לראות דרכה שמכסה ומסווה את העיניים הבולטות בשעת סכנה או בשינה. העיניים עוזרות בתהליך בליעה ועיכול המזון ללא לעיסה. את צאצאיה היא מגדלת בביצים המודבקות מאחורי עלים אבל בשעת סכנה ביבשה היא יכולה להפיל את העלה למים ולמנוע מטורף יבשתי כנחש להגיע ביצים. 
  החלק הכי מרתק- היא משנה את הגנים שלה בהתאם לשינויי המקום והזמן. 
  ככה נראיית צפרדע ששרדה אבולוציונית מיליוני שנים- כשהיא משתמשת בעיניים החיצוניות כדי להתחבר לעין השלישית- זו שחשה ושומעת את הקול הפנימי ויודעת לשלוט ב DNA שלה.
 53. זו המוזיקה שבוערת בנשמתי ומדליקה אותי לנוע בקצב שינויי הזמן .מצ"ב פלייליסט- רשימת השמעה עם לקט משובח של מוזיקה שמניעה  ומתניעה. מוזמנים להוסיף את המועדפים עליכם בשרשור ואטמיע ברשימת ההשמעה את המשובחים שתואמים לתדר אנשי האש שהיננו…
  מוזיקה קצבית מהעולם – שינוי תודעתי
 54. תודעת העל : "ברגע שתבינו מה מחבר אתכם יחד , תתחילו לחיות כעם. אתם לא חיים כעם. לכן אנו כל הזמן דיברנו על מנהיג שצריך לסחוף אחריו אידאה משותפת. אתם לא עושים את זה. אתם מחפשים כל הזמן איזה שבט יותר חזק ישלוט. הדבר הזה לא נכון. כל השבטים קשורים לעם אחד עם רעיון אחד ועם סיבתיות אחת שהגעתם לכאן. כל זמן שלא תבינו את זה – לא משנה מי יעלה אצלכם לשלטון"
  מנהיג – אתר שינוי תודעתי 
 55. אנשי אש- זו ההזדמנות שלכם ללמוד משהו חשוב שאמת שיקדם אתכם בחיים האמיתיים. לראשונה בישראל נפתח מחזור ראשון של קורס ביטקוין בשגרירות!!! 4 מפגשים' כל יום שני מ 20:00-22:00 במהלך חודש מרץ. לפרטים נוספים והרשמה – http://www.bitembassy.org/study/ או במייל – info@bitembassy.org 
  ממליצה מאד! Gil Assayag הוא מתכנת ומומחה אבטחה. הוא היה מורה הדרך הראשון שלי בעולם הביטקוין והוא האדם שאני הכי סומכת עליו והכי מעריכה את הידע שלו בתחום. הוא תיווך ביני למני רוזנפלד שהיום יו"ר איגוד הביטקוין הישראלי שממנו קניתי את הביט הראשונים שלי והוא פתח את החברה הראשונה בארץ- (חוץ מזו של מני …). בשנתיים האחרונות העביר בהתנדבות סדנאות הדרכה איך לפתוח ארנק נייר מאובטח. היום הוא מנהל את bitsofgold וממייסדי השגרירות. שווה מאד ללמוד ממנו!!!

  מרצים נוספים בקורס, כולם אחד אחד מהעילית ברמה בינל"א בתחומם:

  מני רוזנפלד – יו”ר איגוד הביטקוין הישראלי
  אריאל הורביץ – יועץ ביטקוין ואקטיביסט
  רון גרוס – יזם ופעיל ביטקוין
  איל שגב – מקים שגרירות הביטקוין

  הפרסום בקבוצת נוער וילדי ביטקוין
  https://www.facebook.com/photo.php?fbid=451053401734505&set=gm.458794537606515&type=1&theater

  הפרסום בשגרירות
  https://www.facebook.com/bitcoin.embassy.tlv/photos/a.599161683464356.1073741828.598594583521066/801839186529937/?type=1&theater

  נעמה וייס טוהר

 56. וואו. זה "ה" דבר. הכי חם שמדליק אותי להיות שותפה בו:
  איך הייתם משפיעים על חייהם של מליון ישראלים, בתוך 5 שנים?
  סינגולריטי ישראל, בשיתוף עם קרן רמון, מזמינה אתכן ואתכם להתמודד על מלגת לימודים לתוכנית הקיץ 2015 של Singularity University.
  המלגה מיועדת לאנשים יצירתיים, סקרניים, מלאי מוטיבציה וחדורי מטרה לפעול להקמת מיזמים וחברות שמטרתם להטיב עם האנושות כולה.
  אם יש לכן/ם מיזם (או רעיון) משנה חיים בקנה מידה לאומי היכנסו לאתר התחרות, הרשמו והגישו מועמדות ביחידים או בקבוצות.
  הגשת הצעות עד ה-17 למרץ. בכדי להגיש מועמדות יש להירשם בנודל!
  על המועמדים להיות בעלי תואר ראשון.
  המנצח/ת, יזכו במלגת לימודים מלאה לתוכנית ה GSP היוקרתית של Singularity University אשר תתקיים בבסיס נאס״א בקליפורניה למשך 10 שבועות, שם ייצגו את ישראל ביחד עם טובי המוחות בכל העולם. התוכנית שמה לעצמה כמטרה להכשיר את מנהיגי העתיד.

 57. שמעו, זה מדליק לאללה .אני מתה על העידן החדש הזה עם כל הרעיונות הגאוניים היצירתיים שצצים כאן שם ובכל מקום. שמעו, זה מדליק. מי מרים את הכפפה לייצר מציאות מדומה שכזו. די פשוט טכנית. משחק באור. תכלס- זו האיכות שלנו- אנשי אש- ליצור חדשנות יצירתית ע"י משחק באור=התפתחות ולהזיז הרים, במחי יד, תרתי משמע…
  https://www.facebook.com/video.php?v=1420726251558170&pnref=story

 58. מנומנמים שהתעוררו מאוחר- גם בפנייכם הדלת  עדיין פתוחה להצטרף למרחב הבריאה  איתנו את מחנה "הילד הפנימי, ילדי האש- באוויר" במידברן 2015. זה לא פסטיבל שקונים כרטיס כדי להינות ממה שיש אלא קונים את הזכות ליצור את מה שיהיה שם. יום שישי הזה ב 11:00 אנחנו נפגשים לפיקניק לרקום את החלומות שלנו למציאות, להתחבר כדי לקדם את המימוש הארצי בשת"פ. מוזמנים לבוא עם הילדים שמגדלים אתכם ועם הילד הפנימי שאתם מגדלים. מי שרוצה- דברו אליי בפרטי ואצרף אתכם לקבוצה. בינתיים מי שאין לו מושג במה מדובר מוזמן לקרוא תיעוד משנה שעברה שהיה בסימן בראשית. השנה מידברן בסימן התעלות. כאן אנחנו נכנסים לתמונה: תפקידנו להעלות את תדרי התודעה של אנשי האש לאוויר
  1. מידברן עבורי היא מרחב הוויה אנושי שבו אני חשה חופשייה להיות מי ומה שאני באמת. מקום במרחב והזמן הארצי בו בדידותי מתפוגגת ומתמוגגת מידיעה את היותי חלק ממשפחת אנשי האש- הם שיודעים את ייעודם כבוראים,אומנים יוצרי מציאות, הם שלוקחים 100% אחריות על הבחירות שלהם ופועלים באומץ ותשוקה, ב 100% התנדבות למען מימוש המטרה הגבוהה של כולנו- התפתחות.

 59. מודה שלא הבנתי אם זו בדיחה או אמיתי, אבל הרעיון משעשע. ככה אנשי אש מנצלים ביעילות את האנרגיה שהם מייצרים בזמן שהם גם מענגים את עצמם מהעוצמה הפנימית שלהם. יעיל, אין מה לומר…. 
  http://tech.walla.co.il/item/2834062

 60. יוצרים שמצאו את עצמם, מצאו בית לאומנותם- בית הומנות. יצירה נפלאה. אחד מאותם שהתמגנט להיות שותף ולעזור ליוזמה הזו להתהוות, בחר ללמוד איתי את מידעי תודעת העל. ככה יוצרים שינוי. מתוך בחירה לדעת ולהבין את היותנו תודעה בוראת, יוצרת מציאות. 
  *
  מתרגשים מאד לספר לכם שאחרי חודשים של חיפוש בלתי מתפשר, מצאנו במרכז ת"א את הבית המושלם להומנות! 
  הומנות הוא בית חברתי למען קידום אמנים ואמנות בישראל. 
  החזון לשינוי בוער בעצמותינו והחלטנו להוציא אותו לפועל 
  כי פשוט אפשר אחרת.
  בית הומנות ייפתח בקרוב ויתקיימו בו שיעורי אמנות במחיר 
  שווה לכל כיס עבור הקהל הרחב ובחינם לנוער בסיכון. 
  בלילה יהיו בבית הופעות והפקות איכותיות של אמנות ומוזיקה.
  נשמע מדהים, לא?
  בשביל להגשים את החלום הזה, אנחנו זקוקים לעזרתכם.
  הבית נמצא כרגע בתהליכי שיפוץ ועיצוב אינטנסיביים
  ואנחנו צריכים אתכם – אמנים מכל התחומים, בעלי מלאכה, 
  אנשים שיודעים לעבוד עם הידיים וכל מי שרוצה לתת מעצמו 
  בשביל שהדבר הזה יקרה.
  אתם בעניין? מעולה!
  נא מלאו את הטופס הקצרצר הבא : http://bit.ly/16eZe9B
  ושתפו את הפוסט! 
  ביחד ניצור בית שיאפשר לכולנו להגשים חלומות בשנים הקרובות. תודה מכל הלב מצוות הומנות 3>
 61. מזמנת לעצמי איש אש אמיתי- אמיץ ומשוגע מספיק כדי לצאת ביום סערה שכזה עד קצה מרחבי הערבה- לכוון אילת, לחצות באור הראשון את השטפונות השוצפים . אני יורדת הערב (חמישי)כי צריכה להיות שם בבוקר שישי. אם יש בקהל מישהו עם רכב שרוצה להציע לי טרמפ- אני בפנים…
 62. בתור אשת אש מוצאת עצמי נמשכת לסוכר. אבל מה אם אאפשר לעצמי להתפתות לקבל אהבה שתטעין ותניע אותי מבן אנוש אחר? האם זה אוטומטית יהפוך אותי לתלויה רגשית ויפגע בעצמאות שלי? איך מזינים את עצמנו מהאש הפנימית שלנו ועד כמה אנחנו זקוקים למתיקות כמענה חיצוני? שאלות מחפשות תשובות בפוסט סוכר – אתר שינוי תודעתי http://shinuytodaati.co.il/blog/2013/01/11/%D7%A1%D7%95%D7%9B%D7%A8-%D7%90%D7%A9-%D7%A9%D7%9E%D7%98%D7%A2%D7%99%D7%A0%D7%94-%D7%95%D7%9E%D7%AA%D7%A0%D7%99%D7%A2%D7%94/
  Sugar – Sam Tsui & Jason Pitts Acoustic
  love orohh suger
  i need little love and sympathy
 63. זה זורם לנו בדם, האש הזו שמבעבעת בנו- ליצור,ליצור,ליצור….
  הייתי היום במפגש המחזור הראשון של תוכנית "מאיץ אומנויות מידברן". לקט משובח של מיטב אומני מידברן-כל אחד מקצועי בתחומו: יזמים/אומנים/מעצבים,מפתחי קונספט/אדריכלים/מהנדסים/נגרים/מלחימים/אנשי קונסטרוקציה/אלקטרוניקה/גיוס משאבים וניהול צוותי עבודה . כל מה שצריך כדי לתמוך ולקדם מיזמי אומנות.  עיר האש  שאנחנו בוראים בעולם מקביל, שמתנהל לפי כללי משחק שלא מהעולם הזה, תרתי משמע… איזה כייף היה לנשום שוב את אבק קסם הפלאייה ,לחוש את האנרגיה הזו- חדוות היצירה, ולראות כל כך הרבה אנשים שמתקבצים יחד לעבודה לקדם אחד את השני ולהתקדם למימוש היצירות שלנו. כולם 100% התנדבות, 100% אחריות אישית,100% ידיעה פנימית בהירה את הייעוד שלנו: לפלס דרך להתנהלות אנושית חדשה- כזו שמבוססת על חופש בחירה ורצון עצמאי כמניע ולא על כסף, כזו שנרקמת ביוזמה של אנשים ולא מתוקף סמכות כזו או אחרת שמנהלת את העניינים. אף אחד איננו מנהל ובה בעת- כולם מנהלים. למי ששומע  על דבר כזה "מבחוץ" זה יכול להישמע כמו אנרכיה כאוטית, אבל מי שבפנים יודע שזה הסדר הנכון לפיו האנושות החדשה תתנהל. אנחנו רק מבשרים את בוא השחר…
  מי שרוצה להצטרף למחנה שלנו (הילד הפנימי, ילדי האש – באוויר )ולהיות שותף למיזם הטכנולוגי שאנחנו עובדים עליו- דברו איתי בפרטי
  מידברן – אתר שינוי תודעתי 
 64. סינגולריות. כותבת פוסט בנושא סינגולריות ומבקשת להאיר את המידע מזוויות ראייה שונות . לכן, מבקשת מאנשי אש לשרשר כאן קישורים לסרטונים/מאמרים/תמונות/הסברים שמעבירים ומבהירים את מהות מושג זה כפי שאתם מבינים אותו . תודה

 65. אנשי האש: מזמינה אתכם לתת מהאש שלכם – לשתף ולהשתתף בשיח קבוצתי חם. הוא יהיה כזה אם תפיחו בו רוח חיים. זוהי האיכות המיוחדת של אנשי האש- יש לנו כוח בריאה -יצירה עוצמתי, בואו לא נשמור אותו לעצמנו אלא נזמן גם מים גבוהים-חיבורים בינאישיים הרמוניים שיאפשרו לנו לתת ולקבל אחד מהשני. בדף כאן אתם עוקבים אחרי ההבנות שאני משתפת, אבל זה כמו לראות טלוויזיה, זו לא יצירה אקטיבית של משהו שלכם. יאללה, תעברו הילוך, הכניסו מים גבוהים לאש שלכם. זה יעשה לה רק טוב, מניסיון

  בינתיים מתוך 396 שעוקבים אחרי דף הקהילה כאן יש רק 59 אנשי אש בקבוצה. לא נראה לכם שכעת העת ל…?

  https://www.facebook.com/groups/497980016935950/?fref=ts

 66. אנשי אש תמיד נכנסים לאיפה שאין כניסה , איפה שיש קטעים שצונזרו ונמחקו מפס קול הסרט- הם הקטעים הכי מעניינים. מזמינה אתכם לצפות בלקט החלקים שצונזרו מהסרט הענק הזה: Mrs Doubtfire – רובין ווילאמס במשחק גאוני ומרגש .קישור לסרט הרגיל:
  https://www.youtube.com/watch?v=glgCQG9QaB4&feature=youtu.be
  קישור לקטעים שנמחקו
  https://www.youtube.com/watch?v=iWSSxeYuBjg

 67. בוקר אור. כמה אור..הסתנוורתי… קמתי הבוקר עם בהירות כשאני רואה את מחנה הילד הפנימי, ילדי האש -באוויר , במידברן בעיני רוחי מתהווה במציאות שאנחנו ממציאים וזה היה יפה, מואר,כייפי ובעיקר- חשוב . מידברן הוא הלפיד בראש המחנה שלצליליו תתנגן האנושות החדשה. התפקיד של המחנה שלנו הוא לכתוב את התווים, להמציא את טכסט המילים המדוייקות בתסריט ,לנגן אותם בהרמוניה,לשיר אותם בשמחה ואהבה. אז כל מי שמתחבר למהות, בוחר להשוות תדר ורוצה להצטרף לתהליך הבריאה- הנה הזמנה שהעליתי לאוויר הבוקר:
  חברים יקרים, הגיעה כעת העת להרחיב את מעגל השותפים לתהליך הבריאה של המחנה הכי חשוב במידברן. כי אין דבר יותר חשוב שתורם להתפתחות האנושית מאשר להשקיע בילדים שאנו והילד הפנימי שבנו.
  יהיה כייפי, כי ילדים יודעים לעשות שמח גם בלי סמים ואלכוהול. זה בא לנו טבעי. כשאתה מחובר לילד הפנימי זה בא מעצמו, מעצמנו, עצמאותנו,מהעוצמה הפנימית שלנו.
  יהיה חשוב, כי הבחירה שלנו להכניס אוויר=תודעה=הבנה למרחב הבריאה של אנשי האש הוא הכרחי וקיומי לדיוק תהליכי היצירה . האש היא האמצעי להתעלות מעלה -לאוויר. כשמתבוננים מגבוה- הכל יותר בהיר. אז יודעים!
  אז מבינים שאנחנו כאן לא רק כדי להתפתח באופן אישי אלא יש לנו ייעוד-ייהודי, להיות אור לגויים וללמד את האנושות איך להוריד את הרוח לחומר, איך להבין את התודעה ואז ליישם אותה בחיי היום יום הארציים.
  יהיה מפתח,מפרה,מלמד , כי כולנו באים עם ראש פתוח ורוצים להבין ולא לפעול מתוך אוטומט. זו האיכות המיוחדת של משתתפי המחנה הזה – הבחירה להקדים מחשבה תחילה לסוף המעשה.
  יהיה אמיתי, כי כשאנחנו חיים במרחב מזוקק וטהור של תמימות ילדית ומוקפים באנשים כמותנו שרואים אותנו,שחשים את האהבה-ההבנה מבעד למראה החיצוני והתפקידים שלבשנו כסותם על גופנו, כשהכל גלוי ושקוף, אן יותר צורך להסתיר דבר, ובאה מנוחה ליגע… אפשר לנשום.
  יהיה יצירתי – כי ככה זה איתנו- הילדים, זהו ייעודם- ליצור עולם חדש, הם יודעים שהחיים זה רק משחק ומבינים את תפקידם החשוב לייצר-לצייר תמונת מציאות חדשה
  יהיה פורץ דרך כי תרומתנו להעלאת המודעות והתדר התודעתי האנושי הכולל תהיה עוצמתית ומהפכנית. הבחירה להכניס אוויר לעולם התוכן של אנשי אש תהה מודל לחיקוי עבור כל העולם. אנחנו מפלסים דרך להתנהלות אנושית אחרת, כזו שחיה בתודעת העולם האמיתי.
  יהיה מרגש, כי ככה זה כשמכוונים על תדר האהבה הבריאתי. לא תהיה במרחב המחנה רגשנות נמוכה אלא מים גבוהים- כאלו שמתאדים בעזרת האש מעלה ויוצרים הרמוניה. האהבה העצמית עוצמתית ומעצימה אותנו לדעת לאהוב אחרים ממקום של חיבור להבנה ולא מתוך תלות.
  יהיה סוף…
  וזו רק ההתחלה….
  מוזמנים להצטרף למחנה:
  1. ילדעים = ילדים שנולדים יודעים – ילדי (ונוער) אש ואוויר (בני 0-14) שירדו לעולמנו אחרי שנת 2000 שרוצים להיות מודעים יותר ליכולות שצרובות בתודעתם
  2. אנשי אש שלומדים ומלמדים את האוויר: מי שרוצים לתת מכוח הרצון היצירתי שלהם כדי לקדם הבנה , אנשי הייטק שרוצים להיות שותפים במיזם טכנולוגי מדליק שמפיל אסימונים תודעתיים, מנחי סדנאות התפתחות תודעתית שרוצים ללמוד וללמד, אומנים ציירי מציאות, יזמים עם רעיונות שיעיפו אותנו גבוה
  3. אנשים שעובדים עם ילדים ויש להם ניסיון בשפה, מכירים את כללי המשחק ווירטואוזים מספיק כדי להיות בנוכחות קלילה במרחב שבו ילדים ומבוגרים משחקים באש, בוגרים שמבינים שהילדים הם המורים ואנחנו התלמידים שנדרשים לעמוד במבחן שינויי הזמן…
  4. אנשי מים גבוהים שמומחים ברקמת שת”פ הרמוניים,שרוצים לעזור לנו להעלות תדר, במוזיקה (נגינה/שירה/דיג’י) , בשידורי ילדעים ברדיו מידברן ,במיגנוט האנשים המדוייקים להיות שותפים במחנה ושיתרמו להצלחתו
  5. אנשי אוויר שמחוברים גם לאדמה- אקרובטיים שיודעים לרחף ומיומנים בתירגול תנועה פיזית, ריקוד, יוגה,אקרובאלנס, אומנויות לחימה,…
  6. אנשי אדמה שמתחברים לרעיון וההבנה הגבוהה ורוצים להגיע עם/בלי ילדיהם ולעזור לקדם את המימוש הפיזי- הקמת תשתית המחנה מבחינה גשמית, מי שיש לו ציוד מחנאות שווה,רכבי הובלה/איכסון ומיומן בהתארגנות ארצית- עבודת כפיים בהקמה/בנייה,תחזוקה ופירוק של המתחם+דום, ניהול המטבח,מיחזור אקולוגי-קומפוסט,מקלחות,חשמל,מים, וכו”…
  מי שלא מכיר ורוצה להתוודע מה זה מידברן, ממליצה לקרוא ולפצות בסרטונים כאן:
  מידברן – אתר שינוי תודעתי
  קבוצת פייס שלנו – מחנה הילד הפנימי, ילדי האש-באוויר
 68. עליתי תדר- מהדהדת את התודעה בנושא "בחירות" בראיון רדיו שמשודר בקול ישראל בתוכנית "רק דברים טובים", היום בשעה 15:00-16:00  בשידור חי. מצ"ב לינק. (כן, עוד שעתיים. ככה זה האש והאוויר- אנרגיות מהירות ועוצמתיות . כשמשהו מדוייק- הוא קורה מהר. ב 1:00 בלילה התקשרה אליי השדרנית, דיברנו, וכעבור כמה שעות , אחרי ש"ישנתי על זה" , התבהר לי מהו נושא השיחה שבחרתי בו. למה בחירות ? כי שם הכל מתחיל ונגמר, במילה אחת- בחירה . אדבר גם על ממשמעות הבחירות האישיות שלנו  בחיינו הפרטיים, גם על הבחירות שמתקיימות על הבמה הציבורית, על ההבדל בין פוליטיקאים ומנהיג, על הבחירה שלנו להיוולד כנשמות בצביר העם הייהודי-הייעודי ועל הבחירה שעשינו כבני אנוש להיולד ולחיות כאן בתקופת השינויים המהפכנית הזו בתפר בין עידן ישן וחדש, כדי להבין מהי תכלית קיומנו, מה הסיבה הגבוהה שלשמה אנחנו כאן
  בחירה- בחירות 
  התוכנית משודרת ברדיו, בפייס, באינטרנט ובסלולר . ניתן לשמוע אותה מכאן לייב והנה הלינק 
  מנהיג
  שליטה ושלטון- לא רוצים שישלטו בכם? תלמדו לשלוט באנרגיה שלכם
 69. מידברן 2015, הנה זה בא: לא קונים כרטיס כדי להיות שם. קונים את הזכות ליצור את מה שיהיה שם!!! מידברן איננו פסטיבל שבאים אליו כדי להינות ממה שיש. מידברן הוא מרחב בריאה של אנשי אש שיוצרים יש מאין .  כנסו לארוע, שוטטו באתר מידברן, תבינו במה מדובר, תבחרו מחנה נושא שאתם שומעים קריאה פנימית להיות שותפים בו, (מוזמנים מאד להצטרף למחנה הילד הפנימי, ילדי האש-באוויר שמיועד לילדים בכל גיל(פרטים מצ"ב בהמשך) , ערכו פרופיל והכי חשוב- תתכוננו עם כרטיס האשראי מול המחשב ביום שבת 24/1 ב 20:00 בדיוק כי תוך שעתיים הכרטיסים המוזלים של המכירה המוקדמת יאזלו.  ואל תגידו אח"כ שלא "אמרתי לכם"
  שנה שעברה היתה הפעם הראשונה שהוקם העולם החלופי הזה בארץ ועל אף שהיה זה הארוע השלישי בגודלו בעולם, כוחנו איננו במספרנו אלא בגלים שאנו מכים. והכנו . יצרנו אדוות שהדהדו בקהילה הבינל"א. העם הייהודי -הייעודי בחר ונבחר להוביל שינוי תודעתי ולהעלות את תדר ההתנהלות האנושית מאדמה ומים לאש ואוויר. מידברן 2014 היה בסימן "בראשית" , כי היינו בתולים. מרבית האש כוונה לאדמה- ליצירת מייצגי אומנות חומרית, לאש גשמית,להישרדות קיומית- התארגנות עצמאית,להנאות הגוף ויצריו הפיזיים. ולמים- המוזיקה שרטטה  בנו ויצרה שת"פ הרמוניים שמממשיכים להדהד בלבבות כל מי שהיה שם. חוויה מרגשת בעוצמות שלא ידענו. אש… היה מדליק. מאיר. הוצתה הלהבה. הנפנו לפיד בוער בראש המחנה.
  השנה, מידברן 2015 בסימן "התעלות". השנה בראנו מחנה מיוחד שייעודו להעלות את תדרי האש לאוויר- לתודעה- ההבנה הגבוהה
  דף ארוע בפייס עם כל הפרטים על מכירת כרטיסים ורשימת מחנות והכל…
  להעמיק את ההבנה מה זה מידברן, מהם עשרת העקרונות ולקרוא תיעוד מחגיגת "בראשית" שהיתה שנה שעברה: כאן:
  מידברן – אתר שינוי תודעתי
  מחנה הילד הפנימי- ילדי האש- באוויר: מרחב חיים פעיל ושמח לילדים בכל גיל (גם למבוגרים שמחוברים לילד הפנימי- הוא הנשמה) שרוצים לתרגל כשפות אוויר – להבין למה ואיך להשתמש באש – איך לבקש כדי שיתממש, איך ליצור-לברוא מציאות בכוח התודעה ,איך לנהל את הבחירות שלנו בתבונה ואיך ללמוד לשלוט כמו האוואטר בכל ארבעת היסודות כדי להביא שלום ואיזון לעולם ע”י חיבור עולם הרוח והחומר.
  מי שרוצה להצטרף לצוות המוביל אז היום יש לנו פגישת צוות ראשונה. כן, כן, ממש הערב  21/1 19:00 בבית שינוי תודעתי ברחובות. יהיה שמח. יש גיטרות ודרבוקות להמציא את הימנון המחנה… יאללה, בואו. 
  מוזמנים להצטרף למחנה:
  1. ילדעים = ילדים שנולדים יודעים – ילדי אש ואוויר שירדו לעולמנו אחרי שנת 2000 ורוצים להיות מודעים יותר ליכולות שצרובות בתודעתם
  2. אנשי אש שלומדים ומלמדים את האוויר: מי שרוצים לתת מכוח הרצון היצירתי שלהם כדי לקדם הבנה , אנשי הייטק שרוצים להיות שותפים במיזם טכנולוגי מדליק שמפיל אסימונים תודעתיים, מנחי סדנאות התפתחות תודעתית שרוצים ללמוד וללמד
  3. אנשים שעובדים עם ילדים ויש להם ניסיון בשפה, מכירים את כללי המשחק ווירטואוזים מספיק כדי להיות בנוכחות קלילה במרחב שבו ילדים ומבוגרים משחקים באש, בוגרים שמבינים שהילדים הם המורים ואנחנו התלמידים שנדרשים לעמוד במבחן שינויי הזמן…
  4. אנשי מים גבוהים שמומחים ברקמת שת”פ הרמוניים,שרוצים לעזור לנו להעלות תדר, במוזיקה (נגינה/שירה/דיג’י) , בשידורי ילדעים ברדיו מידברן ,במיגנוט האנשים המדוייקים להיות שותפים במחנה ושיתרמו להצלחתו
  5. אנשי אוויר שמחוברים גם לאדמה- אקרובטיים שיודעים לרחף ומיומנים בתירגול תנועה פיזית, ריקוד, יוגה,אקרובאלנס, אומנויות לחימה,…
  6. אנשי אדמה שמתחברים לרעיון וההבנה הגבוהה ורוצים להגיע עם/בלי ילדיהם ולעזור לקדם את המימוש הפיזי- הקמת תשתית המחנה מבחינה גשמית, מי שיש לו ציוד מחנאות שווה,רכבי הובלה/איכסון ומיומן בהתארגנות ארצית- עבודת כפיים בהקמה/בנייה,תחזוקה ופירוק של המתחם+דום, ניהול המטבח,מיחזור אקולוגי-קומפוסט,מקלחות,חשמל,מים, וכו”…
  איש קשר:נעמה ו.טוהר
  פרטים בקבוצת הפייס שלנו: מחנה הילד הפנימי,ילדי האש-באוויר
  מחכים לכם, בחדוות יצירה מאתגרת ושמחת חיים כייפית
  מוזמנים להצטרף לצוות ההקמה ולהיות שותפים בכל שלבי התיכנון והביצוע.
  הורים לילדים- אל תחשבו פעמיים אם להביא את הילדים. פשוט תבואו!!! תאפשרו לעצמכם ללמוד שיעור מהילדים שלכם, שלא מהעולם הזה, תרתי משמע. המחנה הזה הוא הוא אי של וודאות בעולם האמיתי.
  יאללה ביי…
 70. מידברן לא מתחיל עוד 4 חודשים ו 4 ימים . הוא כבר התחיל מזמן. ברגע שבחרתם להיות שם. הבחירה הזו נעשתה עוד הרבה לפני שנולדתם לגופכם הפיזי. מידברן הוא מרחב הוויה ויצירה של אנשי אש – עולם חלופי מקביל ש"לא מהעולם הזה", תרתי משמע. שם אנחנו נפגשים עם בני המשפחה האמיתיים שבאו מהמישור שממנו הגענו כדי להבין למה- מה הסיבה הגבוהה שלשמה בחרנו ונבחרנו לחיות כאן ולממש את הבחירה הזו במציאות חדשה שאנחנו ממציאים. 
  מצ"ב רשימת מחנות נושא. אנחנו נהיה שם עם הילדים שלנו והילד הפנימי שבנו, ואתם? http://midburn.org/he-camps-2015/
  24/1 20:00 מכירת כרטיסים מוקדמת מוזלת לחברי הקהילה. ציינתי את השעה כי שנה שעברה הכרטיסים המוזלים אזלו תוך 3 שעות. כרטיס לילדים עד גיל 14 חינם. 
  מבינים למה? כי ילדי האש והאוויר שנולדו אחרי שנת 2000 כבר יודעים את מה שאנחנו רק מתחילים להבין. הם המורים ואנחנו התלמידים שנדרשים לעמוד במבחן שינויי הזמן. 
  מחנה הילד הפנימי,ילדי האש-באוויר
  מרחב חיים פעיל ושמח לילדים בכל גיל (גם למבוגרים שמחוברים לילד הפנימי- הוא הנשמה) שרוצים לתרגל כשפות אוויר – להבין איך להשתמש באש – איך לבקש כדי שיתממש, איך ליצור-לברוא מציאות בכוח התודעה ,איך לנהל את הבחירות שלנו בתבונה ואיך ללמוד לשלוט כמו האוואטר בכל ארבעת היסודות כדי להביא שלום ואיזון לעולם ע"י חיבור עולם הרוח והחומר.
  מוזמנים להצטרף למחנה:
  1. ילדעים = ילדים שנולדים יודעים – ילדי אש ואוויר שירדו לעולמנו אחרי שנת 2000 ורוצים להיות מודעים יותר ליכולות שצרובות בתודעתם
  2. אנשי אש שלומדים ומלמדים את האוויר: מי שרוצים לתת מכוח הרצון היצירתי שלהם כדי לקדם הבנה , אנשי הייטק שרוצים להיות שותפים במיזם טכנולוגי מדליק שמפיל אסימונים תודעתיים, מנחי סדנאות התפתחות תודעתית שרוצים ללמוד וללמד
  3. אנשים שעובדים עם ילדים ויש להם ניסיון בשפה, מכירים את כללי המשחק ווירטואוזים מספיק כדי להיות בנוכחות קלילה  במרחב שבו ילדים ומבוגרים משחקים באש, בוגרים שמבינים שהילדים הם המורים ואנחנו התלמידים שנדרשים לעמוד במבחן שינויי הזמן…
  4. אנשי מים גבוהים שמומחים ברקמת שת"פ הרמוניים,שרוצים לעזור לנו להעלות תדר, במוזיקה (נגינה/שירה/דיג'י) , בשידורי ילדעים ברדיו מידברן ,במיגנוט האנשים המדוייקים להיות שותפים במחנה ושיתרמו להצלחתו
  5. אנשי אוויר שמחוברים גם לאדמה- אקרובטיים שיודעים לרחף ומיומנים בתירגול תנועה פיזית, ריקוד, יוגה,אקרובאלנס, אומנויות לחימה,…
  6. אנשי אדמה שמתחברים לרעיון וההבנה הגבוהה ורוצים להגיע עם/בלי ילדיהם ולעזור לקדם את המימוש הפיזי- הקמת תשתית המחנה מבחינה גשמית, מי שיש לו ציוד מחנאות שווה,רכבי הובלה/איכסון ומיומן בהתארגנות ארצית- עבודת כפיים בהקמה/בנייה,תחזוקה ופירוק של המתחם+דום, ניהול המטבח,מיחזור אקולוגי-קומפוסט,מקלחות,חשמל,מים,  וכו"…
  מי שרוצה להיות שותף בצוות הבריאה- ההקמה בשלבי התיכנון הראשונים , מוזמן לפגישת צוות ראשונה מחרתיים- רביעי ב 21/1 . 19:00 בבית שינוי תודעתי ברחובות.
  אם אתם מכירים ילדעים ונוער שרוצים להיות שותפים לתהליך מתחילתו- תפנו אותם אלינו.
  מידברן איננו פסטיבל שבאים אליו כדי להינות ממה שיש. מידברן הוא מרחב בריאה של אנשי אש שיוצרים יש מאין.  שנה שעברה היתה הפעם הראשונה שהוקם העולם החלופי הזה בארץ ועל אף שהיה זה הארוע השלישי בגודלו בעולם, כוחנו איננו במספרנו אלא בגלים שאנו מכים. והכנו . יצרנו אדוות שהדהדו בקהילה הבינל"א. העם הייהודי -הייעודי בחר ונבחר להוביל שינוי תודעתי ולהעלות את תדר ההתנהלות האנושית מאדמה ומים לאש ואוויר. מידברן 2014 היה בסימן "בראשית" , כי היינו בתולים. מרבית האש כוונה לאדמה- ליצירת מייצגי אומנות חומרית, לאש גשמית,להישרדות קיומית- התארגנות עצמאית,להנאות הגוף ויצריו הפיזיים. ולמים- המוזיקה שרטטה  בנו ויצרה שת"פ הרמוניים שמממשיכים להדהד בלבבות כל מי שהיה שם. חוויה מרגשת בעוצמות שלא ידענו. אש… היה מדליק. מאיר. הוצתה הלהבה. הנפנו לפיד בוער בראש המחנה.
  השנה, מידברן 2015 בסימן "התעלות". השנה בראנו מחנה מיוחד שייעודו להעלות את תדרי האש לאוויר- לתודעה- ההבנה הגבוהה
  ממליצה למי שרוצה להבין במה מדובר לקרוא את התיעוד כאן:
  מידברן – אתר שינוי תודעתי
 71. ככה זה נשמע כשהמים והאוויר מצטרפים אחרי האש, למימוש באדמה: "תן לי מנגינה שתעלה אליי הביתה…מנגינה שתתפשט… ותעלה ניגון בכל החדרים"…
  מרחב open space בבית שינוי תודעתי : ימי שלישי מ 12:00 עד רביעי ב 12:00 (כן, אפשר גם לישון כאן כי עבודת ההתפתחות החשובה נעשיית בלילה, כשאנחנו מתחברים לעולם האמיתי ואז מתעוררים לעולם החלום ומיישמים את ההבנה בחיי החומר הארציים) פותחים פתח להתפתחות : מוזמנים אנשי מדע ותודעה :שליחי תודעת העל,חוקרים עצמאיים,מדענים,מתכנתים,מפתחים ויזמים יוצרי מציאות שבוחרים לעבוד ללמוד וליצור במרחב פתוח במטרה לקדם ביעילות פרוייקטים עצמאיים בשת"פ
  השבוע יהיו כאן 3 אנשים שמגיעים כדי לעבוד על פתיחת אתר עצמאי ברשת קהילת שינוי תודעתי, כי הם מבינים שביחד יש לנו יותר כוח להעלות את תדר תודעה הכוללת ורוצים שהמילים שהם בוראים תהדהדנה באוזניים המדוייקות שכבר בשלות להבינן.
   
  "עם סגולה, אור לגויים, אין מצב כזה בינתיים. חושך על פני תהום. עורי עורי תתעוררי. יש ניצוץ של אור שקיים בכל אחד"…
   יום שלישי אחרה"צ ויום רביעי בוקר- מוזמנים לעבוד איתנו כאן. 
  איך אברהם טל שר: "אני חוזר לאדמה חמוש במנגינה"
  אני חמושה במנגינה המדוייקת וסוף סוף ירדתי לאדמה. מוזמנים לשת"פ בבית שינוי תודעתי. פרטים מצ"ב בקבוצה כאן:
  open space – בית שינוי תודעתי- מרחב פתוח להתפתחות
  ככה נולד שיר חדש בשת"פ בין אברהם טל והדג נחש
 72. רק אנשי אש מסוגלים לסיים מערכת יחסים בינאישית בצורה מהירה  יעילה וממוקדת. פשוט:"לא מתאים לי". בלי דרמות רגשניות והסברים מפה להודעה חדשה. זו היא- הידיעה הפנימית, הבהירות שנותנת לנו אומץ לעשות את מה שבוער בנו לעשות (לא תמיד זה  מדוייק באמת כי האש מתפרצת בפזיזות הדעת ולא תמיד מקדימה  מחשבה תחילה לסוף המעשה , אבל בגדול- יש לנו את זה…). אז אחרי שכבר שבועיים השיר הזה לא יוצא לי מהראש, זימנתי לעצמי לחוות את התחושה משני צידי הדלת- זו שסוגרת וזו שנסגרת.  אבל מה: תמיד כשדלת נסגרת, דלת אחרת נפתחת…  הקטע הוא לא לקחת ללב (מים)אלא להבין (אוויר)להסתכל תמיד קדימה(אש) . ומה עם האדמה? אה, היא… עד שהיא זזה לאיטה… היא כבר תשווה תדר לבחירה התודעתית שלנו ותצטרף בהמשך…
 73. סרט לאנשי אש: סערת החושים של אנה- על יצר, יצירה ויצרים, על תשוקה וסקרנות לדעת מה יש מעבר לחיים האלו , על חזרה לגלגולים קודמים של אשה… וואי, איזו אשה. סרט על חיים ברגע הזה בו זמנית בכמה עולמות. סרט שמשאיר אותך עם שאלות בלי תשובות,סרט שבו אתה צריך להבין ולההמציא את הסוף בעצמך. 
  http://vod.walla.co.il/movie/2523323/chaotic-ana

 74. בחוץ הרוח הנושבת מלטפת ואוהבת / היא קוראת לך לצאת אל העולם האמיתי/ אם לא תתפוס את הרכבת לפני שהיא עוזבת / אולי בסוף גם תפספס אותי/ תתחיל כבר לשמוע כוון כדי לפגוע/ קח את החיים שלך בידיים שלך זה הראש שלך אתה כמעט כבר נוגע 
  עכשיו הזמן להתמרד להתמודד / ולעמוד על הרגליים עוד לפני שתאחר את המועד/ תפסיק כבר לוותר תתחיל להשתחרר / ולהבין שאתה כבר חזק הרבה יותר/ רגש מבולבל זורם עובר ושב בתוך הגוף שלך /הוא כמו חשמל שמחובר לקו/ המחשבות שלך עוברות שואלות ולא עונות שולחות אותך למצוא את התשובות הנכונות 
  אתה חורק בשיניים כוסס את הציפורניים/ ושותק את המילים שעולות על השפתיים/ סופר עד מאה במקום עד עשר / ועד שאתה מוכן כבר אבד לך הקשר/ זה באוויר שאתה נושם בחלומות שאתה חולם / ברצונות שאתה חוסם במחיר שאתה משלם 
  אתה קופץ לשום מקום מתקדם ושוב בולם / לשאיפות שלך אין גבול ולשגיאות שלך אין שם/ אל תשכב הרבה בשמש כי מחר תחזור שרוף/ קח הכול באיזי תנסה יותר לצוף/ היום הגלים שלך שוטפים אותך / אל תיתן לך לטבוע בים של עצמך/ אנשים סביבך הולכים עם סכינים ואקדחים והחסד ניתן בשולי הדרכים/ ואתה בתוך קופסא מפחד מהטיסה/ ולא נותן לחיים להיכנס בך 
  בחוץ הרוח הנושבת מלטפת ואוהבת 
 75. בוער בכם לשנות ולהשתנות?
  מחר בבוקר, עוד התחלה חדשה. מתה עליהן- על ההתחלות החדשות… שיעור ראשון בקורס תודעת העל בקבוצת לימוד של צוות שעובדים יחד באותה חברה ויושבים באותו משרד ללמוד אונליין, דבר ראשון על הבוקר, עוד לפני שהלקוחות מתקשרים , שמים את כל הניירת והמשימות שיחכו בצד ובוחרים להקדים מחשבה תחילה לסוף המעשה. אחרית הימים זה כאן ועכשיו. שיקום האחד שיגיד שהוא לא רואה את זה.
  התמורה עבור השיעור הראשון בלבבות.
  אני לוהבת…
  איזה כייף זה להתרגש מאש ואוויר ולא ממים, אין לכם מושג איך זה מרגיש… למעשה- זה לא עובר דרך הלב שמרגיש אלא דרך החושים הפנימיים, הילד הפנימי שלי שמח וצוהל . הוא מבין. מתלהב
  אף פעם לא מאוחר מדי לעשות שינוי ולקפוץ על הרכבת , גם כשהיא בנסיעה…
  בקיצור- מי מכם ששומע קריאה פנימית כבר הרבה זמן וחש שמדוייק לו להיפתח למידע המרתק הזה, תתעלו מעל שיקולי האדמה והמים- הפחדים והמגבלות הכספיות שאתם חושבים שיש לכם ותקבלו החלטה אמיצה להשקיע את אנרגיית האדמה שלכם באש ואוויר. זו ההשקעה הכי כדאית. בוודאות.
  פרטים בפרטי, וכאן:  לימודי תודעת העל – אתר שינוי תודעתי 
 76. אנשי אש- זה "ה" עולם שתמיד חלמתם עליו. מכירת כרטיסים מוקדמת, שלא תגידו שלא "אמרתי לכם" להיות ראשונים…
  מידברן איננו פסטיבל שבאים אליו כדי להינות ממה שיש. מידברן הוא מרחב בריאה של אנשי אש שיוצרים יש מאין.  שנה שעברה היתה הפעם הראשונה שהוקם העולם החלופי הזה בארץ ועל אף שהיה זה הארוע השלישי בגודלו בעולם, כוחנו איננו במספרנו אלא בגלים שאנו מכים. והכנו . יצרנו אדוות שהדהדו בקהילה הבינל"א. העם הייהודי -הייעודי בחר ונבחר להוביל שינוי תודעתי ולהעלות את תדר ההתנהלות האנושית מאדמה ומים לאש ואוויר. מידברן 2014 היה בסימן "בראשית" , כי היינו בתולים. מרבית האש כוונה לאדמה- ליצירת מייצגי אומנות חומרית, לאש גשמית,להישרדות קיומית- התארגנות עצמאית,להנאות הגוף ויצריו הפיזיים. ולמים- המוזיקה שרטטה  בנו ויצרה שת"פ הרמוניים שמממשיכים להדהד בלבבות כל מי שהיה שם. חוויה מרגשת בעוצמות שלא ידענו. אש… היה מדליק. מאיר. הוצתה הלהבה. הנפנו לפיד בוער בראש המחנה.
  השנה, מידברן 2015 בסימן "התעלות". השנה בראנו מחנה מיוחד שייעודו להעלות את תדרי האש לאוויר- לתודעה- ההבנה הגבוהה. מחנה הילד הפנימי – ילדי האש באוויר הוא מרחב חיים פעיל לילדים בכל גיל (גם למבוגרים יש ילד פנימי- הוא הנשמה) שבוחרים להקשיב לקול הפנימי ורוצים להבין איך להשתמש באש כדי לממש, איך ליצור-לברוא מציאות בכוח התודעה ואיך לנהל את הבחירות שלנו בתבונה. איך לעשות כשפות וללמוד לשלוט כמו האוואטר בכל ארבעת היסודות  כדי להביא שלום ואיזון לעולם. 
  מפגש ראשון של צוות ההקמה  יתקיים ב 21/1  בבית שינוי תודעתי ברחובות.
  הארוע עצמו  מתקיים בשבועות : 20-24/5/2015. 
  כרטיסים במכירה מוקדמת  ב 24/1. 20:00. תתכוננו עם כרטיסי אשראי ליד הטלפון כי  שנה שעברה אזלו הכרטיסים תוך 3 שעות.  שלא תגידו שלא "אמרתי לכם"…
  מוזמנים להצטרף למחנה הילד הפנימי, ילדי האש-באוויר :
  ילדעים = ילדים שנולדים יודעים – אותם שירדו לעולמנו אחרי שנת 2000 ויודעים את מה שאנחנו רק מתחילים ללמוד ולעבוד קשה כדי לעשות שינוי תודעתי ולעלות תדר, להסתכרן עם מגמת השינויים . אם אתם מכירים ילדעים כאלו- גאונים,מנהיגים,אמיצים שלא חוששים להשמיע קולם… שדרו, שלחו אותם אליי. תפקידי לפלס להם דרך להשמיע קולם.
  1 -אנשי אש שלומדים ומלמדים את האוויר- תודעה, שירצו לקחת חלק פעיל בתכנון והובלת המחנה מבחינה תכנית-בניית האסטרטגיה הכוללת מתוך ראייה רחבה,הנחיית סדנאות,ליווי וייעוץ ברמה התודעתית.
  2 -אנשים שעובדים הרבה עם ילדים ויש להם ניסיון בשפה, מכירים את כללי המשחק וקלילים ווירטואוזים מספיק כדי להתקיים במרחב שבו ילדים ומבוגרים משחקים באש, בוגרים מבינים שהילדים הם המורים ואנחנו התלמידים שנדרשים לעמוד במבחן שינויי הזמן…
  3 -אנשי אדמה שמתחברים לרעיון וההבנה הגבוהה ורוצים לעזור לקדם את המימוש הפיזי- הקמה ותחזוקת המחנה מבחינה גשמית-טכנית-ארגונית. אנשים שיש להם ציוד מחנאות ,מי שמתעסקים עם כושר פיזי כמו אקרובטיקה אווירית,אנשי סנפלינג והליכה על חבלים, מי שיודעים לבנות דום ומתקני טיפוס,מי שיכולים להשיג מימון כספי ולארגן ציוד לבניית המחנה והעיר החלופית בעולם המקביל, מי שיש לו אמצעים להובלה וכוח פיזי להקים את התשתית הארצית.
  4 -אנשי מים גבוהים שמומחים ברקמת שת"פ הרמוניים,שרוצים לעזור לנו להעלות תדר, במוזיקה למשל, בשידורי ילדעים ברדיו מידברן ,במיגנוט האנשים המדוייקים להיות שותפים במחנה ושיתרמו להצלחתו
  אהבה,נעמה ו.טוהר
  ממליצה למי שרוצה להבין במה מדובר לקרוא את התיעוד כאן:
  מידברן – אתר שינוי תודעתי
 77. מידברן איננו פסטיבל שבאים אליו כדי להינות ממה שיש. מידברן זה מרחב בריאה של אנשי אש שיוצרים יש מאין.  שנה שעברה היתה הפעם הראשונה שהוקם העולם החלופי הזה בארץ וכבר היינו הארוע השלישי בגודלו בעולם. כוחנו איננו במספרנו אלא בגלים שאנו מכים. והיכנו . יצרנו אדוות שהדהדו בקהילה הבינל"א. העם הייהודי -הייעודי בחר ונבחר להוביל שינוי תודעתי ולהעלות את תדר ההתנהלות האנושית מאדמה ומים לאש ואוויר. מידברן 2014 היה בסימן "בראשית" , כי היינו בתולים. מרבית האש כוונה לאדמה- לאומנות חומרית, לאש גשמית,להישרדות קיומית,להנאות הגוף ויצריו הפיזיים. ולמים- המוזיקה שרטטה  בנו ויצרה שת"פ הרמוניים שמממשיכים להדהד בלבבות כל מי שהיה שם. חוויה מרגשת בעוצמות שלא ידענו. אש… היה מדליק. מאיר. הוצתה הלהבה. הנפנו לפיד בוער בראש המחנה
  השנה, מידברן 2015 בסימן "התעלות". השנה בראתי מחנה מיוחד שייעודו להעלות את תדרי האש לאוויר- לתודעה- ההבנה הגבוהה. מחנה הילד הפנימי – ילדי האש באוויר הוא מרחב חיים פעיל לילדים בכל גיל (גם למבוגרים יש ילד פנימי- הוא הנשמה) שבוחרים להקשיב לקול הפנימי ורוצים להבין איך להשתמש באש כדי לממש, איך ליצור-לברוא מציאות בכוח התודעה ואיך לנהל את הבחירות שלנו בתבונה. איך לעשות כשפות וללמוד לשלוט כמו האוואטר בכל ארבעת היסודות  כדי להביא שלום ואיזון לעולם. 
  מפגש ראשון של צוות ההקמה  יתקיים ב 21/1  בבית שינוי תודעתי ברחובות
  הארוע עצמו  מתקיים בשבועות : 20-24/5/2015. כרטיסים מוזלים במכירה מוקדמת  בקרוב. שווה להתעדכן. 
  מוזמנים להצטרף למחנה:
  1 -אנשי אש שלומדים ומלמדים את האוויר- תודעה, שירצו לקחת חלק פעיל בתכנון והובלת המחנה מבחינה תכנית-בניית האסטרטגיה הכוללת מתוך ראייה רחבה,הנחיית סדנאות,ליווי וייעוץ ברמה התודעתית.
  2 -אנשים שעובדים הרבה עם ילדים ויש להם ניסיון בשפה, מכירים את כללי המשחק וקלילים ווירטואוזים מספיק כדי להתקיים במרחב שבו ילדים ומבוגרים משחקים באש, בוגרים מבינים שהילדים הם המורים ואנחנו התלמידים שנדרשים לעמוד במבחן שינויי הזמן…
  3 -אנשי אדמה שמתחברים לרעיון וההבנה הגבוהה ורוצים לעזור לקדם את המימוש הפיזי- הקמה ותחזוקת המחנה מבחינה גשמית-טכנית-ארגונית. אנשים שמתעסקים עם כושר פיזי כמו אקרובטיקה אווירית,אנשי סנפלינג והליכה על חבלים, מי שיודעים לבנות דום ומתקני טיפוס,מי שיכולים להשיג מימון כספי ולארגן ציוד לבניית המחנה והעיר החלופית בעולם המקביל, מי שיש לו אמצעים להובלה וכוח פיזי להקים את התשתית הארצית.
  4 -אנשי מים גבוהים שמומחים ברקמת שת"פ הרמוניים,שרוצים לעזור לנו להעלות תדר, במוזיקה למשל, בשידורי ילדעים ברדיו מידברן ,במיגנוט האנשים המדוייקים להיות שותפים במחנה ושיתרמו להצלחתו
  ובעיקר- ילדעים = ילדים שנולדים יודעים – אותם שירדו לעולמנו אחרי שנת 2000 ויודעים את מה שאנחנו רק מתחילים ללמוד ולעבוד קשה כדי לעשות שינוי תודעתי ולעלות תדר, להסתכרן עם מגמת השינויים . אם אתם מכירים ילדעים כאלו- גאונים,מנהיגים,אמיצים… שדרו, שלחו אותם אליי. תפקידי לפלס להם דרך להשמיע קולם.
  אהבה,נעמה ו.טוהר
  ממליצה למי שרוצה להבין במה מדובר לקרוא את התיעוד כאן:
  מידברן – אתר שינוי תודעתי
 78. מנהיג אמיתי יודע מה בחר ולמה נבחר- להוביל אחריו רעיון שמאחד את העם סביב הבנה גבוהה . הוא לא צריך שיבחרו בו בבחירות . ייעודו להעצים את האנשים שילמדו לנהל את הבחירות שלהם בעצמם. המנהיג יתגלה  רק אחרי הבנת העם, אחרי שנבחר אנחנו לקחת 100% אחריות אישית וניצור דרישה קולקטיבית לשינוי תודעתי .
  מנהיג אמיתי מייצר עוד ועוד מנהיגים עצמאיים ולא מקבץ סביבו קהל מצביעים .תפקידו אינו לשלוט ולנהל את תקציב המדינה אלא לעודד אנשים לנהל את המערך האנרגטי שלהם באופן עצמאי ולרקום רשת שת"פ הרמוניים .
  לא רוצים שישלטו בכם? תלמדו איך לשלוט באנרגיות שלכם בעצמכם
  מי שנועד להנהיג את העם הייהודי-הייעודי , יאחד את העם להבנת השליחות שלנו לשינוי  התדר האנושי מאדמה ומים לאש ואוויר. יש לנו מימון אנרגטי חתום מראש לצורך הצלחה באתגר הזה. בכל אחד מאיתנו טמון ניצוץ גאונות ורק כשנבין את תפקידנו הגבוה ונממש אותו לטובת כלל האנושות ולא רק לטובתנו האישית, אז, רק אז, נהיה ראויים לתואר "אור לגויים"  ונזכה להיות ב ימי הגאולה . אנחנו בדרך…
  מנהיג – אתר שינוי תודעתי 
 79. שימו לב איך מתניעים את עצמנו בעצמנו, ללא אנרגיה חשמילית מבחוץ, בעזרת כוח הרצון -העוצמה הפנימית שבנו.
 80. אנשי אש אומנים-יוצרים, הנה לכם הזדמנות לקבל במה לתפארת היצירה שלכם במידברן 2015. הגשת בקשות וכל הפרטים בתמונה מצ"ב, עד ה 2/2/2014 . עופו על זה. 
  אמנים, הרגע המרגש הגיע – בואו להשתתף במידברן 2015!
  אירוע האמנות הגדול ביותר בישראל – מידברן מזמין אתכם להתחיל ליצור ולגעת בלבם של אלפי מבקרים שיגיעו לעיר הזמנית שלנו במדבר. 
  ציירים, פסלים, בוני מייצגים, אנשים עם חלום ושאר אמנים – רוצים לקחת חלק? שלחו מייל למחלקת האמנות. 
  שתפו את הפוסט הזה, שיגיע לכמה שיותר אמנים, שלחו לחברים, שלא יפספסו את ההזדמנות להרים מיצג שיפיל לכולנו את הלסת!

  ***ההזמנה ליצור ולהציג במידברן פתוחה לכו-לם***

  אימייל אמנות >>> art@midburn.org
  קריטריונים למלגות >>> http://bit.ly/1xdR7o4
  טופס בקשה למענק >>> http://bit.ly/1xv0oqH

 81. ילדי האש והאוויר משמיעים קולם:  תקשיבו טוב, בפול ווליום!!! ואחרי שתתנו לתדר להיצרב בתודעתכם- . תהדהדו אותו הלאה במחוזותיכם כדי שקולם של הילדעים שנולדים יודעים יישמע למרחוק. אנחנו כאן כדי לתת להם במה . הם יודעים את הדרך שנועדו להוביל!!!

     Ido B & Zooki And EZעידו בי וצוקי & איזי – מי משוגע

  לאבד את הדעת – אתר שינוי תודעתי 
  ילדי האש והאוויר- אתר שינוי תודעתי 
  הילד יודע מה הוא אומר – אתר שינוי תודעתי 
 82. אנרגיות האש והאוויר נכנסות יותר ויותר במהירות ועוצמה לעולמנו, מוטמעות בהווייתנו, בבחירות שלנו. לא ניתן לעצור את מבול הרצונות שמדליקים אותנו (אש)ושטף ההבנות-האסימונים שיורדים מגבוה(אוויר). זו מגמת השינויים בכל הבריאה, אם תרצו ואם לא. מה שכן אפשר זה לעשות שינוי תודעתי וללמוד לשלוט באנרגיות האלו במקום שהן תשלוטנה בכם. (או שלא, ואז להיסחף עם הזרם שתמיד מושך מטה- לאדמה,עם המים, לחיות בהישרדות במקום בהתפתחות)אנחנו נדרשים כעת ללמוד לנהל את הבחירות שלנו בתבונה ולשם כך עלינו ללמוד לשלוט באש כדי לדייק איך להשתמש כדי לממש , את הייעוד שבחרנו ונבחרנו להגשים כאן.
  אל תתנו לאש שלכם להתפרץ בפראות  Wildfire
  It's burning out of control
  מוזמנים להצטרף לקבוצת לימודי בוקר או ערב של מידעי תודעת העל בקורס וירטואלי- אונליין, בכל מקום שבו אתם מחוברים לעצמכם ורשת, עם המחשבה מול המחשב. קליק אחד ואתם שם. הכל מתחיל ונגמר במילה אחת – בחירה. 
  את זו כבר עשיתם מזמן. אתם כאן כדי להבין למה!!!
  פרטים בפרטי וכאן:
  מידעי תודעת העל – אתר שינוי תודעתי 
  1. קורה- האוואטר, התחילה דרכה למימוש ייעודה כשבחרה להיפרד משבט המים והשתמשה בעיקר בכשפות האש שלה- שהרי היא זו שמניעה ומתניעה את כל תהליכי הבריאה . אבל זה לא היה מספיק. כדי להביא שלום ואיזון בעולם עליה לשלוט בכל ארבעת היסודות. קורה למדה את כשפות האוויר- איך להשתמש באש בתבונה- בכוח התודעה. אחרי שפתחה בפני האנושות את השער לעולם הרוח וגילתה איך להתחבר לעוצמה הפנימית שבה כדי לעבור בין עולם החומר והרוח , הגיעה לשלב האחרון בתהליך: איזון. זוהי הסדרה של ספר 4 מי שטרם צפה, יש למה לחכות!!!
 83. איך אני אוהבת אנשים ששמחים לעשות את מה שהם עושים ב 100% התמסרות לעבודה המדוייקת שנועדו לתת לעולם.  
  Even Sky is not high enough. 
  קישור לסרטון שידליק בכם את ניצוץ האור שהינכם, מוטמע כאן:עבודה – אתר שינוי תודעתי 
 84. בוקר טוב עולם.. הגיע יום שלישי חדש- פעמיים כי טוב…כעת העת , זמן לעבוד עצמאית אבל ביחד. איך זה עובד בעצם? איך זה מסתדר שמגמת השינויים בבריאה היא מעבר מתלות לעצמאות ובה בעת נלווית לעצמאות הזו הבנה ששת"פ הוא מחוייב המציאות? איך ה לחוד הופך לביחד בלי שנוותר על העצמאות שלנו? מוזמנים להבין בפוסט מצ"ב ולתרגל את ההבנה הזו הלכה למעשה במרחב open space  בבית שינוי תודעתי – פותחים פתח להתפתחות: כל ימי שלישי מ 12:00 עד רביעי ב 12:00.
  מי שאוהב לעבוד בלילה  מוזמן להישאר כאן לישון בין לבין- עד שיעלה אור חדש… מוזמנים כל אנשי האור שבחרו לייצר התפתחות: חוקרים עצמאיים,מדענים,מתכנתים, מפתחים ויזמים יוצרי מציאות שבוחרים לעבוד ללמוד וליצור במרחב open space במטרה לקדם פרוייקטים עצמאיים בשת"פ . כל אחד מגיע בזמנו החופשי עם המחשב האישי ועובד על המשימות שלו באופן עצמאי ובלתי תלוי . עצם הנוכחות הפיזית באותו מרחב מאפשרת לרקום חיבורים מועילים שמזרזים תהליכים
  לבד -ביחד – אתר שינוי תודעתי 
 85. רוב אנשי האש נדלקים מחומר. איפה אתם אנשי האש שמפותחים ובשלים מספיק לאוויר- להבנה הגבוהה? העלייתי כאן בדף בהפרש של שעה, פוסט הסבר על ביטקוין והילדעים ופוסט איך מדליקים אש עם בטריה. מחיבור לאש הגשמית  הגיעו 343 אנשים ומחיבור להבנות הגיעו רק 13 .  בוקר טוב עולם חדש. זה הזמן להתעורר ולהסתכל גבוה!!! זה הזמן לכוון את האש שלנו גבוה-לאוויר,להבנה, ולא לאדמה-לחומר הגשמי.
 86. סרטון כנס פעילי ביטקוין 2014: אני מדברת בדקה ב 1:14 על אנרגיות, ילדעים והקשר לביטקוין. משהו שלא הספקתי להבהיר בכנס: גרף העלייה בערך ביטקוין יימצא בהלימה לעלייה בהבנה של האנושות את תפקידם החשוב של הילדעים בעולמנו. כרגע רוב האנשים לא מסוגלים לראות בעיני רוחם את הערך העתידי הזה, גם לא הילדים עצמם שעדיין מסכימים להורים ולמורים לסמם אותם בריטלין, לממסד החינוכי לשלוט ולנהל אותם-לחנך וליישר אותם,לגדל אותם להיות חיילים ממושמעים בצה"ל או בצבא השם או כעובדי מטריקס צייתנים לבוס ,לסמא עיניהם בנוסחאות מדעיות, לכפות עליהם לשנן ולהקיא ידע מיושן שלא רלוונטי להתפתחותם אבל זה יבוא, כמו קו חרוט על כף יד , זה יבוא, בטוח בעצמו, כאילו היה כאן תמיד וחיכה שנבחין בו … 

  כנס פעילי ביטקוין 2014 בגוגל 
  https://youtu.be/9mSoh34N9Sk

  הילדעים כאן כדי ללמד אותנו ידע חדש, להמציא כללי משחק חדשים. עלינו ללמוד מהם !!! הם המורים ואנחנו התלמידים שנדרשים לעמוד במבחן שינויי הזמן. 

  ככל שיותר ויותר אנשים מתעוררים להבנה של ערך אנרגיית האוויר- התודעה שצרובה בילדאין ,מוטמעת בילדים עוד לפני רדתם לעולם , נוצרת מסה קריטית של אנשים שדורשים אוויר ובוחרים לשלם עבורה ערך גבוה מאשר אדמה. אסביר: רוב האנושות בעולמנו כרגע מנוהלת ע"י כסף=אדמה=חומר. אנשים מוכנים לשלם הרבה כסף ישן-גשמי- שקל/דולר עבור חפצים גשמיים אבל עדיין לא מבינים שכסף וירטואלי דוגמת ביטקוין וכל שאר המטבעות הקריפטוגרפיים הם כסף אש ואוויר שערכו גבוה בהרבה הרבה הרבה יותר. המציאות הזו משתנה משום שאנרגיות אש ואוויר נכנסות יותר ויותר במהירות ועוצמה לעולמנו ,מעירות ומאירות באנשים רצון להבין, לא לפעול ממקום של אוטומט כי ככה תמיד חינכו אותנו שצריך אלא ממקום של הבנה גבוה מהו הייעוד שלנו מה תכלית קיומנו כאן, מתוך הבנה שיש סיבה גבוהה יותר שבשבילה אנחנו כאן מאשר רק לתחזק את עולם החומר- הבית/אוטו/אשה/ילדים/… יש לכל אחד מאיתנו ייעוד -ניסוי שהתחייבנו לייצר, גם כפרטים וגם כצביר עם : לא במקרה בחרנו ונבחרנו ליוולד כחלק מהעם הייהודי-הייעודי. הקטע הזה של "אור לגויים" וכל זה – הוא אמיתי. באמת בחרנו ונבחרנו להוביל את כל האנושות ע"י אנרגיות האש(טכנולוגיה) והאוויר (תודעה) . העניין הוא שרובנו עדיין מכורים לחומר וטרם הבנו את התפקיד המיועד לנו. גם הילדים עדיין ברובם לא מודעים לשליחות החשובה שבאו לעשות בעולם. לכן, יש להבין שאנחנו בתחילת דרך חדשה, אבל מגמת השינויים ידועה. הכל כתוב וצפוי מראש: ביטקוין יעלה בהלימה לגרף העלייה בהבנת ערך הילדעים- הילדים שיודעים. 

  לכן, קהילת ביטקוין יקרה שאני כל כך שמחה וגאה להיות חלק ממנה- אנא מכם- עזרו לנו לקדם את הילדעים האלו. למדו אותם להשתמש בביטקוין כדי לקבל את התמורה האנרגטית הראויה עבור הידע הטכנולוגי שלהם, קדמו את הפרוייקטים שלהם ע"י גיוס תרומות בביטקוין.

  ומי שרוצה להיות פעיל ולעזור יותר ולא ממש הבין איך ומה הוא יכול לעשות- דברו איתי. אני כאן בדיוק למטרה הזו: לפלס דרך לילדעים להשמיע קולם ולקבל מימון אנרגטי שתואם לתדר האש והאוויר שלהם. 

  ואני כאן גם עבור כל המבוגרים שלא ממש מבינים על מה אני מדברת אבל סקרניים ואמיצים מספיק כדי לרצות להבין.

  אהבה,נעמה

  1. אנרגיות האש והאוויר שהילדעים מכוונים/מסוכרנים עליהן/אליהן – זכריות. לכן אתם רואים בכנס רוב גברי מכריע. אל תתנו למגדר הפיזי שלי בגוף אשה לבלבל אתכם- גם אני כל כולי אש ואוויר. לא במקרה אני שם, ואני לא מי יודע מה בולטת ברקע הגברי…
 87. הסרטון הכי אנשי אש שהדליק אותנו בתחילת המהפכה בקייץ 2011, חזר והדהד בי היום, אז מעבירה הלאה, שלא נשכח מי אנחנו ומהי הדרך שבחרנו לפלס ונבחרנו להוביל!!! 
  (הסרטון מוטמע בפוסט: אקטיביזם – אתר שינוי תודעתי 
  טוב, האמת שיש לבחור הזה מתחרה מועדף עליי:גייסון סילבה, לוקח בגדול לדעתי.
 88. נושא מידברן 2015: התעלות
  (מידברן 2014 היה בסימן בראשית)

  נברא המחנה הראשון במידברן 2015: " מחנה הילד הפנימי – ילדי האש, באוויר " – מרחב חיים פעיל במידברן 2015 לילדים בכל גיל (גם למבוגרים יש ילד פנימי- הוא הנשמה) שבוחרים להקשיב לקול הפנימי ורוצים להבין איך להשתמש באש בתבונה, איך ליצור-לברוא מציאות בכוח התודעה ואיך לנהל את הבחירות שלנו בתבונה.


  מוזמנים להצטרף לתהליך הבריאה:

  1 -אנשי אש שלומדים ומלמדים את האוויר- תודעה, שירצו לקחת חלק פעיל בתכנון והובלת המחנה מבחינה תכנית,הנחיית סדנאות,ליווי וייעוץ ברמה התודעתית.

  2 -אנשים שעובדים הרבה עם ילדים ויש להם ניסיון בשפה, מכירים את כללי המשחק וקלילים ווירטואוזים מספיק כדי להתקיים במרחב שבו ילדים ומבוגרים משחקים באש, בוגרים מבינים שהילדים הם המורים ואנחנו התלמידים שנדרשים לעמוד במבחן שינויי הזמן…

  3 -אנשי אדמה שמתחברים לרעיון וההבנה הגבוהה ורוצים לעזור לקדם את המימוש הפיזי- הקמה ותחזוקת המחנה מבחינה גשמית-טכנית-ארגונית

  4 -אנשי מים גבוהים שמומחים ברקמת שת"פ הרמוניים,שרוצים לעזור לנו להעלות תדר, במוזיקה למשל, בשידורי ילדעים ברדיו מידברן ,במיגנוט האנשים המדוייקים להיות שותפים במחנה ושיתרמו להצלחתו

  ובעיקר- ילדעים = ילדים שנולדים יודעים – אותם שירדו לעולמנו אחרי שנת 2000 ויודעים את מה שאנחנו רק מתחילים ללמוד ולעבוד קשה כדי לעשות שינוי תודעתי ולעלות תדר, להסתכרן עם מגמת השינויים . אם אתם מכירים ילדעים כאלו- גאונים,מנהיגים,אמיצים… שדרו, שלחו אותם אליי. תפקידי לפלס להם דרך להשמיע קולם.

  תודה,נעמה
 89. אשת קשת מספרת לנו שניתן להיכנס לאזור שמעבר לאופק ומעבר למוכר לנו כדי למתוח את גבולות התודעה האישית והאנושית לגילוי מה שמעבר

 90. מתה על סאם הזה. איזו אש , יחד  עם הרמוניה  של מים גבוהים, משובח. מדוייק. 

  Wildfire

  עוד מליין שירים מדהימים אחד אחד, כאן:
  סאם טצ'ואי- Sum tusi – אש אוויר ומים גבוהים – אתר שינוי תודעתי 
 91. אנרגיה חופשית: איומים על חייו של קאש – מדען איראני שחוקר אנרגיה חופשית   (המעבדה שעבד בה פוצצה והרעילו אותו ואת משפחתו + ילדים שהוא לימד אונליין כדי שידעו את מה שהוא גילה )  . כנראה שיש מי שממש חשים איום מהמידע שברשותו, מה שאומר שיש בו אמת. אגב: כל המידע שברשותו חופשי ונגיש לכל אדם בכל מקום בעולם. יש לו גם פתרון לחומר שהמציא שיעצור את האבולה אבל גורמים בכירים באפריקה – בממסד האקדמי ,עצרו גם את התרומה שלו בתחום הזה. יש לו הוכחות לטכנולוגיה שיכולה למגר את המחלה. מי שמתעניין- שווה להקשיב לכל הראיון . קישור מוטמע כאן:
  אנרגיה חופשית – אתר שינוי תודעתי 
 92. ביטקוין שוב עולה לכותרות בגלל עלייה של 100$ אתמול. 
  חוזרת ומזכירה לכל אנשי האש שאוהבים לקחת סיכון כדי להרוויח את הסיכוי: השקעה בביטקוין לדעתי אכן השקעה נבונה, אבל יותר חשוב מכמה ביטקוין יש לך זה מה אתה עושה איתו: ממליצה לכם לדייק את המטרה שאותה האנרגיה הזו מיועדת לממש
 93. ביטקוין שוב עולה לכותרות בגלל עלייה של 100$ אתמול. 
  חוזרת ומזכירה לכל אנשי האש שאוהבים לקחת סיכון כדי להרוויח את הסיכוי: השקעה בביטקוין לדעתי אכן השקעה נבונה, אבל יותר חשוב מכמה ביטקוין יש לך זה מה אתה עושה איתו: ממליצה לכם לדייק את המטרה שאותה האנרגיה הזו מיועדת לממש

 94. אש באוויר, זריחה או שקיעה? רק אנחנו מחליטים. הכל אצלנו בתודעה, מתחיל ונגמר במילה אחת – בחירה. תמונת המציאות הגשמית מתעתעת. המציאות האמיתית היא מה שאנחנו בוחרים להמציא – תמונת המציאות שאנחנו רואים בעיני רוחנו. 
  מי מכם שרוצה לזרוח איתנו וללמוד איך להשתמש באש כדי לממש, בתבונה, מוזמן לקבוצת לימוד חדשה של מידעי תודעת העל שהתחילה אתמול מסע התפתחותה. עדיין אפשר להצטרף. לעולם לא מאוחר מדי. דברים קורים תמיד בזמן נכון. עכשיו הזמן להתעורר…בוקר טוב עולם וברוכים הבאים לעידן האש והאוויר. מאחלת לכם נחיתה רכה בעולם האמיתי. מה, היא לא רכה? אז לא… תתמודדו. תודעת העל נותנת לנו כלים להתמודד בקלילות (אוויר) וביעילות(אש) עם השינויים. 
  פרטים בפרטי, וכאן:

  לימודי תודעת העל-קורס וירטואלי – אתר שינוי תודעתי 
  http://shinuytodaati.co.il/תודעת-העל-לימודים-וירטואליים/

 95. הרבה דברים משתנים כשאנחנו מבינים שאין להם יותר חלק בבמת המשחק הנוכחית שלנו. יש חלקים שצרובים בנשמתנו כל כך עמוק , שכל פעם שאנחנו מתקרבים לחלק הזה, נדלקים החיישנים ומפעילים אותנו . ג'ון טרבולטה הוא אחד מאותם שממשיך להדליק ולהפעיל אותי גם אחרי 35 שנה מהלהיט הגדול. גריז…
  https://www.youtube.com/watch?v=l2vGvwXIQtc

  איזה חמודי, יאללה.
  https://www.youtube.com/watch?v=-35juCueVNE
  זו האנרגיה הזכרית שבי שמניעה ומתניעה את השינוי, בדיוק כמו ג'ון טרבולטה שדמיין איך המכונית שלו תיראה אחרי השינוי: אדומה ומדליקה.
  https://www.youtube.com/watch?v=wK63eUyk-iM
 96. זוזים, כבר יש לכם? מי שרוצה שאשלח לו הזמנה ויתחיל לצבור זוזים בכל נסיעה שהוא עושה(לא משנה אם אתה נהג או טרמפיסט, באוטובוס או באופניים) – שלחו לי הודעה בפרטי. כל 100 ק"מ שאתם זזים- אתם מקבלים זוז אחד . כרגע עדיין אין לזוזים האלו ערך שניתן למימוש כי המטבע עלה לאוויר רק השבוע בשלב בטא . בעתיד אפשר יהיה להמיר את הזוזים לכסף ישן וכמובן להשתמש בו כחליפין לתשלום עבור שיתוף בנסיעה/דלק – שזו בעצם המטרה . ממליצה לקרוא את המאמר עד הסוף . לדעתי זה אחלה פיתוח שמה שמיוחד בו זה שהוא מבוסס כמו כל מטבעות הקריפטו נוסח ביטקוין על קוד פתוח ומבוזר, משמע – שאין בעלים אחד אלא כל חבר קהילה שמצטרף- שותף. כל מי שרוצה יכול לתרום לפיתוח ולכרות זוזים ולהיות שותף בהפצה. (אגב, על כל חבר שאתם מזמינים תקבלו 10 זוזים מתנה) . 
  ההזמנה כעת מיועדת לearly adupters 
  מי שמבין את הערך הפוטנציאלי של המטבע הזה ורוצה להתחיל לצבור הון כבר מעכשיו- לפני שהוא כאילו שווה משהו, כמו שעשו הראשונים שקנו ביטקויין והיום מיליונרים… להתקין את האפ לא עולה לכם כלום אז מ'כפת לכם? אתם פשוט מפעילים את האפ בכל מטר שאתם זזים ובכך תורמים למיפוי רחב יותר של קהילת המשתמשים בארץ ובעולם. 
  בקיצור- שלחו לי הודעה בפרטי ואשלח לכם הזמנה. 

  סרטון הדרכה ביוטיוב:
  https://www.youtube.com/watch?v=opBJ6baszeA&feature=youtu.be

  מאמר מקיף עם שאלות ותשובות על לזוז :
  http://www.telecomnews.co.il/עולם-כלכלי-ויזמי-נולד-ביודפת-שבגליל-ובא-לשנות-כל-מה-שאנו-מכירים.html?fb_action_ids=10205614858792320&fb_action_types=og.comments

 97. לזוז -La zooz   – דרך חדשה להתנהלות בעולם הקוד הפתוח.  כבוד לחברים מקהילת הביטקוין שמפלסים דרך לאנשים לעשות שינוי תודעתי ולהבין שאפשר גם אחרת- בשת"פ ולא רק בשליטה ותחרותיות !!! איזו זכות לחיות כאן בתקופת השינויים ולראות את העם היהודי סוף סוף מתיישר ומממש ייעודו לייצר אור בעולם.  ממליצה לקרוא את כל המאמר עד סופו. אני גמעתי בשקיקה והנאה כל מילה. קישור מוטמע כאן: 
  סטארטאפ ישראלי – המוח היהודי ממציא לנו פטנטים – אתר שינוי תודעתי 
 98. אנרגיית האש יוצרת חדשנות. היא הופכת כל שגרה לחוויה מדליקה,מעירה ומאירה. לאנשי אש אין סבלנות לחכות ברמזור האדום, אבל מה אם ינצלו את הזמן הזה כדי לרקוד ? המצאה גאונית שמעלה חיוך על פניי רק מהמחשבה על תנועה . האם אני צריכה לחכות שבמרחב העירוני הפיזי שלי מישהו ישים כזה רמזור בצומת? לא. אני יכולה בכל עצירה במעבר החצייה לרקוד בעצמי, לפי הקצב הפנימי שלי. ויודעים מה? אני עושה את זה. ומקבלת חיוכים וצפירות מעוברי אורח. עשיתי את שלי. פתחתי לאנשים את הראש . ומה אתכם?
  https://www.youtube.com/watch?v=PG02ljfKQ0g

 99. מחר – יום ראשון ,אני מתחילה ללמד את מידעי תודעת העל מהתחלה, מהשיעור הראשון , "מתחילים הכל מהתחלה, כמו לנשום בפעם הראשונה, אני כאן, אנ'לא מתבזבז יותר". אז מי מכם אנשי אש שבוער בהם הרצון להבין, שחשים קריאה של קול פנימי, מי שמזדמזת המנגינה הזו בראשו ולא רוצה להמשיך לבזבז את עצמו על קריאת פוסטים בפייס אלא בשל ללמוד מהמקור , מי שרוצה, אבל באמת רוצה להבין מה יש מעבר ואיך לנהל את הבחירות שלו בתבונה ויעילות לפי כללי משחק חדשים, מי שהמנגינה הזו לא נותנת לו מנוח: זה לא זמן לנוח כעת היא העת לנוע, להיפתח,להתפתח,לעבוד ,ללמוד, לממש את הייעוד שבשבילו קיבלנו מימון אנרגטי ונדרשים לספק את הסחורה.
  יש לכם מימון שנחתם מראש להשקיע בהתפתחות הזו אבל תקבלו אותו רק לפי דרישה. זה הזמן לדרוש אוויר! תנשמו עמוק את ההבנות. הן קיומיות כמו אוויר לנשימה.

  עוד פרטים בפרטי וממליצה לקרוא לפני כן כאן: מידעי תודעת העל – קורס וירטואלי – אתר שינוי תודעתי
  http://shinuytodaati.co.il/תודעת-העל-לימודים-וירטואליים/
  יסוד האוויר – קחו נשימה – אתר שינוי תודעתי
  http://shinuytodaati.co.il/blog/2012/12/27/יסוד-האוויר-קחו-נשימה-ועופו/

 100. אסי בקטע ענק: יודע שמה שחשוב באמת זה האש, כי אם אין לך אש, אז..
  איזה קטע גאוני שמעבר לצחוקים מביא איתו הבנה חשובה: בלי האש, אין לך מה לעשות עם האדמה-חומר. בלי הרצון שידליק אותך, שום דבר לא זז.

  אש – איך להשתמש
  http://shinuytodaati.co.il/blog/2012/12/05/אש-איך-להשתמש/

  the power of will – אם תרצו אין זו אגדה
  http://shinuytodaati.co.il/blog/2012/08/13/אם-תרצו-אין-זו-אגדה-the-power-of-will/

  https://www.facebook.com/video.php?v=1507008439536561
  גאוני

 101. צריך לדעת איך לשחק באש כך שתשמש ליצירה חדשנית ולא תשרוף. הבחור הסרטון הזה יצר תוצר אומנותי אדמתי שהוא שילוב נפלא של אש שרוקדת לצלילי המים, בשילוב עם האוויר.
  הגז היא אנרגיית אש-אוויר והשילוב שלה יחד עם המוזיקה שיוצאת מהמחשב היא שילוב מקסים של ארבעת היסודות ומימוש אדמתי מרשים
  https://www.youtube.com/watch?v=i6AMGRZbSww

 102. צריך לדעת איך להשתמש באש כדי לעצב את האדמה כמו שאנחנו רוצים . האש היא כוח הרצון שהאמן בסרטון מייצר באמצעותה את הסוס הדוהר מזכוכית – סמל החופש, שקוף.
  עבודה מדוייקת תודעתית מביאה לתוצר אדמתי מדוייק ומרשים.
  https://www.youtube.com/watch?v=NAvjBt_pMqk

 103. אז ככה, מחשבה פורצת דרך שעברה בתודעתי כרגע: צלמו את הרגע ההיסטורי הזה: עלינו לקחת כעת את כל הידע הטכנולוגי (אש) והתודעתי (אוויר)שברשותנו – לגבי פיתוח המנוע של אנרגיה חופשית ולהשקיע אותו במימוש ארצי (אדמה) כך שישמש את העם הפלשתינאי לבנות מערכת חשמל בלתי תלויה שתעזור להם לבנות עתיד חדש (ללא שלטון החמאס ). מי שיבנה את המערכת פיזית יהיו הערבים. כן. שמעתם נכון. ככה עושים שלום. אנחנו נותנים להם את רעיונות האש והבנות האוויר והם בונים את זה חומרית על האדמה. זה הייעוד הייהודי שלנו. זו החתימה ששני העמים בחרו ונבחרו לממש. אחרית הימים זה כאן ועכשיו.

  הרעיון עלה לי בעקבות דיון בקבוצת ביטקוין ישראלי שבה אחד החברים הגיב לגבי מטבע PalestineCoin שנוצר היום ואמר בציניות שהם לא יוכלו לקדם את המטבע כי אין להם חשמל.

  הפלסטינאים בחרו להרים את הראש מהאדמה(חומר) והמים(רגש הפחד) שטבעו בה בביצה העזתית ופתחו נתיב התפתחות עצמאי (ללא תלות בשלטון החמאס) לקבל אש (טכנולוגיה) ואוויר (תודעה): נוצר היום מטבע וירטואלי פלסטינאי ראשון: מבוסס מערכת מבוזרת עם קוד פתוח דוגמת ביטקוין שמאפשר לאנשים עצמאות כלכלית וניתוק התלות בשלטון ההון.

  עכשיו, עלינו להוכיח שאנחנו משאירים את הרגשות המיימים שלנו מאחור- את כל הכעס על הערבים והכאב הרגשי שנלווה למלחמה על האדמה, ולהבין שהשקעה בלעזור לעם הערבי להתרומם ולקיים עצמו כלכלית- זה בדיוק הייעוד הייהודי שלנו. בגלל זה בחרנו ונבחרנו לקשור גורלם בגורלנו.

  אנרגיה חופשית – אתר שינוי תודעתי
  http://shinuytodaati.co.il/blog/2013/06/01/אנרגיה-חופשית-ומתחדשת/

  שלום עברי ערבי – אתר שינוי תודעתי http://shinuytodaati.co.il/blog/2012/11/23/שלום-עברי-ערבי-2/

  ביטקוין – אתר שינוי תודעתי
  http://shinuytodaati.co.il/blog/2013/02/25/ביטקוין-מטבע-וירטואלי/

  ערבים שמבינים- אתר שינוי תודעתי
  http://shinuytodaati.co.il/blog/2014/07/31/ערבים-שמבינים/

  העם הייהודי=הייעודי – אתר שינוי תודעתי
  http://shinuytodaati.co.il/blog/category/a7-jewish-people/

 104. אתגרם של אנשי האש בהובלת השינוי מאדמה ומים לאש ואוויר. בעידן הישן רועה צאן ידע לקרוא לעדר שלו שנשמע לקול הקורא וציית בנאמנות בלי שאלות. אנשי סמכות מקצועיים :פולטיקאים,מטפלים,מורים,שומרי חוק וסדר: כל אותם שמכוונים על תדרי אדמה(חומר והמסגרות שמנהלות אותו) ומים (רגש), אומרים דברם והעדר מציית ללא עוררין לסמכותו -זו שמגובה בתארים "נורמליים/לגיטימיים" -אקדמאים ,ציונים לשבח ותעודות הוקרה רשמיות מהממסד, סקרי דעת קהל ורייטינג פופוליסטי שסופר לייקים.

  Farmer plays trombone for cows
  https://www.youtube.com/watch?v=ESatPUHuMaI&gclid=CKPlrZXimcECFRHHtAodcl4ArQ

  בעידן החדש אנשים נדרשים לחשוב חשיבה עצמאית ולעדרים אין יותר מקום בהתנהלות לפי כללי משחק חדשים. עצמאות זה שם המשחק. לכן לא ניתן להוביל אותם. למפלסי הדרך עבודה מאתגרת , כי הם לא אמורים להורות על הדרך אלא ללוות את תהליכי השינוי התודעתי שאנשים בוחרים לפסוע בהם בדרכם שלהם, בזמן ובמקום שתואם לקו ההתפתחות האישי שלהם.

  הרבה יותר קל לעשות מה ש"אומרים" שבריא ומשתלם לפי ה"מומחים" מאשר לקחת 100% אחריות על הבחירות שלך ולהתחיל ללמוד מה נכון לך בעצמך.
  אם תרצו ואם לא- זו מגמת השינויים. לא תוכלו לעצור או לשנות אותה. כן תוכלו לבחור לעשות שינוי תודעתי ולהשוות תדר. תוכלו גם להמשיך להיאחז בסמכות האדמה והמים הישנים אבל אז משמע לחיות בהישרדות ולא בהתפתחות ולבחירות כאלו כבר אין יותר מימון. אנרגיות האש והאוויר המהירות שנכנסות יותר ויותר לעולמנו לא מתירות מקום לספק:

  לא רוצים שישלטו בכם? תלמדו לשלוט באנרגיה שלכם
  http://shinuytodaati.co.il/blog/2013/05/22/שליטה-ושלטון/

  מרווח נשימה-מרחב לנשמה – מסר לשליחי האש והאוויר
  http://shinuytodaati.co.il/blog/2013/02/05/סבלנות-מסר-לשליחי-האש-והאוויר/

  ליווי תהליכי שינוי תודעתי
  http://shinuytodaati.co.il/ליווי-תהליכי-שינוי/

  שימו לב: כשאתם עושים שיתוף, העתיקו גם את הטכסט הזה אם אתם רוצים שחבריכם יקראו אותו

 105. על ההבדל בין אנשי מים ואנשי אש: אנשי מים זקוקים לשיתוף ושיקוף מהאחר, הם רואים עצמם דרך אחרים. אנשי אש יודעים מי הם מתוך התבוננות פנימה ולא החוצה.הם יודעים מה הם רוצים ומה נכון להם. במיוחד הילדים- הם נולדים עם ידיעה פנימית מאד בהירה את הייעוד שלהם- זה צרוב בתודעה שלהם build in . לכן רובם מאותגרי קשב וריכוז- כי הם לא אמורים להקשיב לקולות חיצוניים שמסיטים אותם מהידיעה הפנימית שלהם את התסריט=הדרך שנועדו ללכת בה ברורה להם. גם האיכות האוטיסטית עוזרת להם להתרכז בעולמם הפנימי ולא לבזבז אנרגיה על תקשורת רגשית עם הסביבה שמחייבת אותם להוריד את תדרי המים הגבוהים שלהם לאדמה, וזו כבדה ומכבידה. אין בה את הקלילות האווירית- זו שיודעת שהחיים הם רק משחק.
  אנשי מים מתחברים לעצמם דרך חיבור לאחרים. אנשי אש פשוט מתחברים לעצמם, דרך העוצמה הפנימית שבהם, ישירות לתודעה הגבוהה.
  מים מוליכים תדר שמחבר. האש מובילה חשמל, נותנת כוח לנוע.
  כשמים נוגעים בחשמל- יש קצר והכל נופל.
  השבוע חוויתי פיצוץ כזה שהשאיר אותי עם תהיה מיותמת: מתי אצליח למגנט אליי מים גבוהים מספיק שירצו להתחבר לאש ולאוויר שלי בהרמוניה.
  אני יודעת את התשובה, היא מובניית בגוף השאלה.
  מתי? מתי שאבחר.
  אני יודעת מה בחרתי .
  אבל עד שהאדמה משווה תדר ומתהווה בהתאם לעתיד שבראתי לוקח זמן, הרבה זמן.
  ולי אין סבלנות
  אנשי המים – אתר שינוי תודעתי
  http://shinuytodaati.co.il/blog/2013/06/19/אנשי-המים/

 106. שני ישראלים עצמאיים המציאו חפרפרת בשלט רחוק שיכולה לאתר מנהרות תת קרקעיות ולהשמיד אותן . קישור מוטמע כאן:
  סטראטאפ ישראלי – המוח היהודי ממציא לנו פטנטים – אתר שינוי תודעתי . המסר החשוב מתודעת העל: "ככל שתייטיבו לדרוש כך נייטיב להעניק" . אסביר: לפני שבוע כתבה Shelly Rom : "זוהי קריאה אנרגטית לממציא ישראלי גאון שימציא את הסטרט אפ הטכנולוגי שיפוצץ את המנהרות ויעיף להם ת׳גג בשלט רחוק והכי חשוב ימנע הרג חיילים. הלווווו חדדו את התאים האפלים… אתה שם, אני מדברת אליך, כן.. אתה יכול להיות גאון הדור" אז הנה התשובה שלא אחרה לבוא
  http://shinuytodaati.co.il/blog/2013/08/25/המוח-היהודי-ממציא-לנו-פטנטים/

 107. מחשב קוונטי מבוסס על נתב פוטונים – פיתוח ישראלי (קישור למאמר מוטמע בפוסט סטארטאפ ישראלי) : זה הייעוד הייהודי שלנו: לפתח טכנולוגיות מתקדמות מבוססות על תודעה חדשה. ככל שנשקיע את אנרגיות האש והאוויר שקיבלנו כמימון לצורך מימוש הייעוד הזה, ככל שנתרום מהגאונות שלנו לטובת ההתפתחות האנושית ,כך יעריכו אותנו בעולם כולו ולא נצטרך להתעסק עם לירות את האש במלחמות מטופשות שהמושלים בממשלות והשולטים בשלטון מכתיבים לנו. אף אחד לא יכול לבחור מה נכנס לתודעתכם חוץ מכם. אז בחיית, תתעוררו כבר ותפסיקו לבזבז אנרגיית אדמה על ניסיונות לשלוט באדמה -זו מעולם לא היתה ולא תהיה שלנו. אל תתנו לשלטון לנהל את הבחירות שלכם. קחו אחריות ותתחילו לנהל את האנרגיה שלכם בעצמכם

  סטארטאפ ישראלי – המוח היהודי ממציא לנו פטנטים – אתר שינוי תודעתי
  http://shinuytodaati.co.il/blog/2013/08/25/המוח-היהודי-ממציא-לנו-פטנטים/

  שליטה ושלטון- לא רוצים שישלטו בכם? תלמדו לשלוט באנרגיה שלכם
  http://shinuytodaati.co.il/blog/2013/05/22/שליטה-ושלטון/

 108. רגעי חסד הם אלו שמופיעים כשאתה חי בתואם מדוייק לתסריט שלך ויודע בדיוק מה אתה רוצה ומה נכון לך לקבל. הרצון שלנו מקודש בבריאה, אבל כדי לקבל- צריך לדייק את הדרישה .
  מעשה שהיה כך היה: ביקשתי היום עזרה טכנית ממתכנת וורדפרס ונשלח אליי מישהו שדרש יותר כסף ממה שחשבתי שאני יכולה להרשות לעצמי לממן. את כמות הכסף בארנק אני לא יכולה לשנות אבל את המחשבות שלי כן. עשיתי שינוי תודעתי והבנתי- יש לי מימון חתום מראש למשימה הזו. אני יודעת מה אני צריכה לעשות ומי שנועד לעזור לי בזה יישלח אליי במקום ובזמן המדוייק. וכך היה. במקום לשלם למתכנת היקר, עזרו לי בחברת האיכסון לפתור את הבעיה הטכנית , אבל היות וביקשתי מימון גם כספי – הוא הגיע. לא עברה שעה ודפק על דלת ביתי מישהו שעזרתי לו פעם בתהליכי השינוי שהוא עבר. לא היינו בקשר מאז משך שנה וחצי, והנה הוא הגיע עד אליי כדי להודות לי ולתת לי כסף- מעשר שהוא מפריש מעבודתו כתרומה עבור התמורה שקיבל ממני אז.

  אז נכון שסכום הכסף הזה לא ישלם את כל הוצאות המחייה שלי אבל הוא נשלח אליי היום כסימן שאבין: יש לך מימון, תמשיכי לעשות מה שאת עושה

  נפלאות הן דרכי הבריאה… ואני הרי היא הבוראת… נפלאה שכמותי.

  רגעי חסד – נפלאות הבריאה – אתר שינוי תודעתי
  http://shinuytodaati.co.il/blog/2013/03/28/רגעי-חסד-נפלאות-הבריאה/

 109. אנשי אש: נכון שאנחנו עצמאיים ועוצמתיים עם חתיכת אגו ובטחון עצמי , אבל זה לא אומר שאנחנו לא יכולים להתחבר עם עוד אנשי אש שכמותנו זאבים בודדים. ככה זה עם מפלסי דרך- הם הולכים בדרך שלהם, ובדר"כ זה לבד… אין לכם בעיה לקחת סיכונים, נכון? אז מה כבר יכול לקרות אם תאפשרו לעצמכם ליצור חיבורים עם עוד אנשי אש? הרי אין לנו אלוהים, במובן זה שאנחנו לא דופקים חשבון ולא מאפשרים למה שאחרים חושבים להשפיע על הבחירות שלנו, נכון? אז יאללה, תצטרפו לקבוצה ותתחילו לתקשר בניכם, בנינו.. קצת מים הרמוניים לא יזיקו לנו
  https://www.facebook.com/groups/497980016935950/?fref=ts

 110. סבהל'ה -סמל עידן האדמה והמים, עולה באש העידן החדש , מידברן 2014.
  סבהל'ה היה יצירת אומנות מרהיבה -פסל עצום, עשוי עץ וקש,רם ונישא שהסתכל על כל העיר מלמעלה , הועלה באש בשני שלבים: קודם הלב=יסוד המים , ואח"כ מהרגליים=האדמה. אנשי האש יודעים שכדי להתמסר ליצירה חדשה עלינו להיפרד מהאדמה -החומר והמים-הרגשות שקושרים אותנו לעבר. אנשי האש הם פורצי הדרך לתודעה חדשה אבל כל האנושות נדרשת לעבור את התהליכים האלו . אין ברירה. את מגמת השנויים לא ניתן לשנות אבל את התודעה שלנו כן. במקום להצטער על יצירת האומנות שנשרפה ולא תהה עוד, נסו להדליק בכם את ההתלהבות במקום שהתפנה בחייכם ליצירה החדשה.
  https://www.youtube.com/watch?v=yfYeXmx61CA

  תיעוד כל פרקי הארוע כאן: מידברן- אתר שינוי תודעתי
  http://shinuytodaati.co.il/blog/2013/09/19/מידברן-midburn/
  מבוא – רגע לפני
  פרק א – הגעה
  פרק ב- מרכז המידע
  פרק ג – ילדי מידברן
  פרק ד – אנשי האש
  פרק ה- קסמים וקוסמים
  פרק ו – העיר הגדולה
  פרק 7 – משפחת מידברן
  פרק 8 – חתונת האור והחושך

 111. פרק רביעי בסדרת תיעוד מידברן 2014: אנשי האש

  מידברן איננו פסטיבל שאתה מגיע אליו ומשלם כסף כדי להינות בסבבה ממה שיש. מידברן היא מרחב חיים בו חדוות יצירה מביאה אנשי אש להמציא מציאות יש מאין, בהתנדבות ומבחירה חופשית. עיר זמנית שמפיחה רוח חיה באמצע מדבר שומם, מתחם שנבנה ע"י אנשי אש רדיקליים, עצמאיים ועוצמתיים,אומנים יצירתיים ובוראי מיצאות שבחרו לקחת 100% אחריות על הבחירות שלהם להניע ולהתניע את תהליכי השינוי לקראת מימוש הרוח בחומר. אנשי האש יודעים את היותם תודעה בוראת חופשית . הם יודעים איך להשתמש באש כדי לממש,הם האמיצים שלוקחים סיכון מול הסיכוי,הם האנשים האמיתיים שנועדו לפרוץ דרך,להוביל, הם המשוגעים, השרוטים, ההזויים שלא אכפת להם מה אחרים חושבים עליהם כי הם יודעים את ייעודם לצייר תמונת מציאות חדשה . הם שיודעים להתמיר כל פחד לדחף שמדליק סביבם ניצוצות של אור=התפתחות.

  במידברן 2014 התקבצו ובאו 3000 אנשי אש-ילדים בכל גיל- כאלו שמחוברים לילד הפנימי שלהם,שבהם, לחגוג את תהליך הבריאה. כל אותם אלו שרגילים ללכת על הקצה-על חבל דק, תרתי משמע, שחווים את העולם דרך הקצוות,הם שיוצרים את ההתפתחות.
  האש היא לפיד הרצון שקובע את הנושא-היעד. אליו מתחבר אוויר התודעה=ההבנה והמים הגבוהים=החיבורים הבינאישיים ההרמוניים שיוצרים שת"פ ובסוף,רק בסוף תהליך הבריאה, אחרי שדייקנו את האש האוויר והמים,רק אז האדמה מצטרפת ומשווה תדר. האש במידברן השנה היתה נמוכה וכך גם הביטוי האדמתי שהשתקף ממנה: נמוכה הכוונה איננה שלילית אלא הכוונה שהיצירתיות בוטאה יותר במייצגים חומריים גשמיים ובהישרדות פיזית וגם כל מסגרות החשיבה שמנהלות אותו: היתה המשטרה שזמזמה כל הזמן ברקע , היו מגבלות וחוקים יותר מבהרבה ארועים אחרים. רצינו להוכיל לשלטונות שהאש שלנו נשלטת בתבונה ולא מתפרצת ומתלהטת חסרת גבולות. הוכחנו, בגדול. הממסד היה מרוצה מאד מכל ההתנהלות הארצית בארוע עם כל כך הרבה אנשים בתנאים קיצוניים ו 0 תקלות. הוכחנו שאנרכיזם אינני בהכרח אי סדר אלא סדר אחר, חדש,כזה שמנוהל ע"י האנשים ולא ע"י שלטון מרכזי.

  הרוח הפיזית -סופות החול,מיסכו וסימאו את עינינו מלראות דרך העין השלישית את ההבנה של עולם הסיבות הגבוה. פשוט לא היה פנאי כי כל האש שלנו הושקעה באדמה.

  מה שגרם לביטול ארוע השריפה בליל חמישי לא היתה המשטרה- היא רק הופיעה כהד לבחירה התודעתית שלנו-לתת מקום של כבוד לאדמה בכל ההתנהלות . ברגע שהבנו את זה-הכנסנו אוויר, הוא הגיע- שתי עמודות זוגות של אוויר השתחררו בשריפה מתוך האש.

  לשחק באש הפיזית למדנו מאז ימי האדם הקדמון,אנחנו כבר יודעים. עכשיו הזמן לכוון את האש שלנו למעלה-לתודעה. קיבלנו לזה אישור בטכס השריפה של האיש והאישה- השתחררו שתי זוגות של עמודות אוויר- מעיין סופות טורנדו מרהיבות שהבהירו למי שלא הבין: האש חייבת ללכת יחד עם האוויר- זה שהשתחרר בתהליך השריפה לחלל האוויר… והעלה לכולנו את התדר התודעתי (אוויר) , אפילו בלי ששמנו לב (מים)…

  היות ואנחנו רק בתחילת תהליך השינוי מעידן ישן של אדמה ומים לעידן חדש של אש ואוויר, הרי שרוב האש שהיתה במידברן השנה הושקעה באדמה נמוכה: בעשייה פיזית, בהתמודדות עם אתגרי קיום ארצי גשמי: לדאוג לחיבורי חשמל,להביא מים לשתייה ולפנות מים אפורים,להזמין אוכל ,להכין ולשאוב את השאריות- חיים במצב הישרדות רדיקלי בקיצור. מעט מדי אנרגייה נשארה לנו להתפתחות תודעתית. למתחם הסקס הפיזי-רגשי-מיני היו רבים שהסתקרנו להגיע, אבל לשיעורי תודעת העל בהם הסברתי על אהבה שהיא הבנה גבוהה – לזה היו מעט מאד דורשים. כוחנו איננו מספרנו אלא בגלים שאנו מכים. אל דאגה- אנחנו הולכים ומתרבים. בטכס החתונה בין האור והחושך כבר נכחו רבים רבים וקולנו נשמע היטב: סוף עידן האדמה והמים=לב ותחילת עידן האש והאוויר. בינתיים ,רק מעטים בוחרים לכוון את האש שלהם לאוויר כי הנאות החומר האדמתיות מפתות את האש להתמסר להן. זוהי סטייה. אנחנו- נשמות צביר העם הייהודי=הייעודי, קיבלנו לפני רדתנו לעולם הזה מצבר אנרגטי מיוחד של אנרגיות אש ואוויר כדי להשתמש בו לקדם שינוי תודעתי ולהיות אור לגויים. ובמקום זאת- אנחנו מתמכרים להנאות החומר הארצי . למה? כי זה כייף וסבבה. אבל זו סטייה ובקרוב מאד מי שלא יבין את הסטייה הזו ויתיישר, ימצא עצמו נשאר לחיות בהישרדות במקום בהתפתחות.

  לעשות פוייקה ולתקתק אוהלים במדבר למדנו כבר ביציאת מצריים. מה שלא היה לנו אז זה את התודעה הגבוהה -הבינה היתרה לבחור באור. הסתנוורנו כשמשה ירד מהר סיני, אז הוא שבר את לוחות הברית וכיאה למפגרים שעסוקים בעגל הזהב- נתן לנו לוחות אבן ובהם דיברות עשה ואל תעשה.
  התפתחנו מאז וכעת העת להבין-לבחור באור, לכוון את האש שלנו לאוויר ולא לאדמה.

  מכל המייצגים היה אחד שהביא איתו באמת חדשנות טכנולוגית המשלבת מחשבה פורצת דרך ומים גבוהים באמת- מיצג הפרקטלים של עודד רז- מערכת טכנולוגית מתקדמת שבה הטייס נע לתוך הצורות ומהן החוצה, מנווט דרכו דרך אינסוף צורות גיאומטריות. הוא בוחר עצמאית את הצבעים והצורות ,את הנתיב, אבל הוא יכול להזמין גם טייסי משנה להצטרף אליו- אלו המים הגבוהים- מערכות היחסים הבינאישיות שיוצרות שת"פ הרמוני. מייצג מרהיב בתבונתו (אוויר) ובחדשנותו(אש) .

  מוזמנים לקרוא תיעוד יומן מידברן – אתר שינוי תודעתי
  פרק א- הגעה
  פרק ב- מרכז המידע
  פרק ג- הילדים
  פרק ד – אנשי האש
  http://shinuytodaati.co.il/blog/2013/09/19/מידברן-ברנינגמן-midburn/

  אלבום תמונות – אנשי האש -מידברן 2014
  https://www.facebook.com/naamashinuytoda/media_set?set=a.319920328181147.1073741864.100004895469467&type=1

 112. הנה זה בא… עוד כמה שעות כבר נהיה שם : אמא עם שניים מילדייה הצעירים, במחנה משפחות , אחד מתוך 40 מחנות , בעיר זמנית שנבנתה בחדוות יצירה ל 5 ימים באמצע שום מקום- במדבר,עם עוד 2000 אנשי אש – אומנים,יוצרי מציאות, מפלסי דרך רדיקליים,שונים ומשונים,הוזים והזויים,עצמאיים ועוצמתיים – אנחנו שנועדנו להדליק את האור מהניצוץ הפנימי שבוער בהווייתנו- זה שיודע את היותנו תודעה בוראת. חג שבועות הזה לא תמצאו אותנו עוסקים בתיקון עולם. אנחנו כאן כדי לברוא עולם חדש שמתנהל לפי כללי משחק שונים מכל מה שאתם מכירים בעולם הארצי הרגיל. its show time.

  תוכלו למצוא אותי גם במרכז המידע- שם אני מתנדבת. יש שטיח אדום ודלפק אדום- שם בוערת הידיעה הפנימית שלנו…לשם הרי מגיעים כל מי שחשים אבודים ולא יודעים לאן לפנות. שם מקומי- לכוון לדרך שאליה רוצים להגיע.
  חוצמזה אנחה שיעורי שינוי תודעתי בסלון בסנטר, כל יום, שאלות ותשובות ממידעי תודעת העל.
  אני לוהבת.
  http://shinuytodaati.co.il/blog/2013/09/19/מידברן-ברנינגמן-midburn/

 113. חג שבועות מהותו היתה תיקון עולם. מהות זו כבר לא רלוונטית כעת כי אנחנו נדרשים להבין שלא ניתן לתקן, אי אפשר ליישר דף שהתקמט,חייבים לפתוח דף חדש. זה מה שאני אעשה עוד 4 ימים יחד עם עוד 2000 אנשי אש -יוצרי מציאות ואומנות: בראנו עולם מקביל שמתנהל לפי כללי משחק חדשים: מרחב הוויה אנושי שמתנהל באנרכיה שבה במקום שלטון ריכוזי שמנהל את העניינים, כל אדם לוקח 100% אחריות אישית, יוצרים חיבורים ושת"פ הרמוניים והפלא ופלא- הכל מסתדר בתואם מושלם ונרקם סדר חדש, אחר, שונה מכל מה שאתם רגילים אליו בעולם החלום. זה ארוע-מפגש פיזי שמיועד למי שבחר להתעורר לעולם האמיתי: קהילה של אנשי אש עצמאיים ועוצמתיים,חופשיים,יצירתיים,פורצי דרך לתודעה חדשה (אוויר) להדהד סביבנו. לא מומלץ לבעלי לב חלש (אנשי מים) ולאנשי חומר ומסגרות(אדמה) – כי לא יהיה לכם במה להיאחז- אין מה לקנות שם בכסף. רק מתנות, ואתם עלולים לחוש שהאדמה רועדת תחתיכם- לא יציבה, כי כל החוקים אחרים. ככה זה- מי שנועד לייצר את אור ההתפתחות לא חי באיזון ויציבות. עליונות הרוח על החומר-זה הקטע שלנו…

  מידברן – אתר שינוי תודעתי
  http://shinuytodaati.co.il/blog/2013/09/19/מידברן-ברנינגמן-midburn/

  עתיד החגים-התחלת הסוף – אתר שינוי תודעתי
  http://shinuytodaati.co.il/blog/2012/06/28/עתיד-החגים/

 114. לפני 3 שנים הנעתי מנועים והמראתי עם האש שלי לאוויר.עוד שבוע אני נוחתת עם הילדים במידברן-עולם חלופי שבראתי בתודעתי מזה זמן רב ושמתהווה למציאות גשמית. כזה דבר עוד לא ראיתם ולא שמעתם מעולם, מציאות שלא הייתם מעלים בדעתכם שאפשרית. מה דעתכם? הרחיבו אותה… עוד יותר רחוק,למעלה-גבוה… אני לוהבת=אוהבת את האש שמתלהבת בי ממימוש יצר היצירה. ואיזה כייף שאני כבר לא לבד כאן, אנחנו הולכים ומתרבים…האש שבנו מציתה ניצוצות של חדשנות פורצת גבולות ויוצרת אדוות של שינוי סביבנו. קולנו יישמע וייגלה בפני העולם כולו . יייייישששש…… איזה כייף כאן בעידן החדש הזה שיואו. בסוף הפוסט מצ"ב גם שיתוף אישי שלי שמשקף את התדר התואם לעיסוקי, הוויתי, כאן, שם ובכל מקום…
  מידברן midburn – קהילת ברנינגמן הישראלית burningman – אתר שינוי תודעתי
  http://shinuytodaati.co.il/blog/2013/09/19/מידברן-ברנינגמן-midburn/

 115. משפט חשוב שדגמתי מתקשור תודעת העל: "הרצון שלכם הוא מקודש בבריאה מאחר ואתם חודי החנית של ההתפתחות ולא חוסכים מכם שום דבר".
  אבל לא מספיק לרצות (אש) כדי לברוא מציאות. צריך גם לדייק את ההבנה הגבוהה (אוויר) שתהה תואמת לתסריט, לייעוד שחתמתם עליו. אתם יודעים מהו?בקורס תודעת העל נקבל כלים להבין את עצמנו בעצמנו, להבין את תכלית קיומנו ומה הסיבה הגבוהה שלשמה בחרנו ונבחרנו לחיות כאן

  אם תרצו – אין זו אגדה – אתר שינוי תודעתי
  http://shinuytodaati.co.il/a1-fire-will-creativity/אם-תרצו-אין-זו-אגדה-the-power-of-will/

  קורס תודעת העל וירטואלי. שיעור מבוא ללא תשלום היום 22/5 ב 11:00. מי שמפספס יכול לתאם איתי מועד אחר לפני שהקבוצה יוצאת לדרך ומתחילים עם השיעורים…
  https://www.facebook.com/events/882297458450566/?fref=ts

 116. מידברן= 5 ימים בעולם חלופי במדבר-מרחב שכולו חופש ביטוי ויצירה, אהבה, הבנה, נתינה וקבלה. מפגש אנשי אש שמיישמים את מה שהם רואים בעיני רוחם(אוויר) בעזרת המים- שת"פ, עד למימוש יצירה גשמית על האדמה. ואז- שורפים הכל, ושוב מהתחלה. מידברן=עולם מקביל,שבוע בסוג של עיר זמנית בלב המדבר של קהילת ברנינגמן הישראלית – חגיגה של אנרכיזם יצירתי שבו אתה משחק את מי שאתה באמת באמת בחופשיות יחד עם עוד אנשי אש שמכוונים על התדר של יצירה חסרת גבולות.

  מידברן הישראלי הראשון-עושים היסטוריה!

  איזו התרגשות מבעבעת בי. יש כבר 40 מחנות במידברן. איפה אני? נו, נחשו? עם הילדים… נשתמע,נתראה,נתחבר,נתלהב… אני לוהבת!

  יש לנו מחנה משפחות כך שגם לילדים יהיה מתחם חופשי להיות מי שהם ולבטא את היצירתיות שלהם,הממוקם בצמוד למרכז המידע שבו אני (נעמה ו. טוהר) אתנדב ולסלון שהוא מרכז העניינים שבו אנחה שיעורי שינוי תודעתי בהשראת מידעי תודעת העל. הכל בתואם. תודעת העל היא הרי מרכז המידע הבריאתי… לשם מגיעים האנשים שנמצאים בדרך ההתפתחות ורוצים להבין ולדייק את הייעד שאליו הם רוצים להגיע. בשביל זה אני כאן, ללוות אנשים בנקודת התפר הזו בין ישן וחדש, בצומת שממנה יוצאות כל הדרכים…

  דף נחיתה- ברנינגמן הישראלי 2014
  http://midburn.com/?lang=he

  רשימת מחנות
  http://midburn.com/?page_id=1635

  דף קבוצת פייס מחנה המשפחות
  https://www.facebook.com/groups/treevillagemid

  דף ארוע:
  https://www.facebook.com/events/500788733377127/531811180274882/?notif_t=plan_mall_activity

  סרטון טעימה מברנינגמן 2013
  https://www.youtube.com/watch?v=2yHPQTyTOCg

  דף קהילה
  https://www.facebook.com/midburns

  הסבר מגניב של ג'ון על העיקרון החשוב של ברנינגמן של לא להשאיר שום עקבות בשטח. ההבנה של 100% אחריות אישית גם על ההנאה והכייף שלך אבל גם על הזבל שאתה מייצר , היא כל כך חשובה
  https://www.youtube.com/watch?v=05mrKfb3d9U#t=396

  מה שחשוב באמת הוא תהליך הבריאה=היצירה,השיעורים שלמדנו בדרך, מערך ההתנסויות, האתגרים,החוויות שליוו את הדרך ליעד. אחרי שהשלמנו את התהליך הפנימי-התודעתי,לתוצר הפיזי שהתהווה כבר אין משמעות, כי ממילא אנחנו כבר עוברים לשיעור הבא.למדנו,גדלנו,צמחנו, התפתחנו. התוצר הזה נועד להתכלות ואנחנו נדרשים לתרגל לשחרר ולהמשיך הלאה, בשמחה . בברנינגמן האומנים היוצרים שורפים את המומנטים עצומים -פאר היצירה עולים באש אחרי 5 ימים של חגיגה,אנרכיסטית חסרת גבולות. איזה עונג זה לראות ולחוות את זה. כמה כייף ומספק תהליך הבנייה,כמה מקבלים היוצרים ממימוש היצירתיות שלהם,איזה מערכות יחסים בינאישיות נפלאות נרקמות במרחב הזה שמאפשר כל כך הרבה חופש ביטוי, וכמה משחרר זה לשרוף הכל בסוף, ולדעת שאתה לא משאיר אחרייך שום עקבות בשטח. 0. אפילו לא את אפר השריפה ולא את המים האפורים שהשתמשנו בהם. 0 אשפה. 100ֵ%אחריות אישית. 100% נתינה וקבלה.

  לילדים שמציירים ציור אין שום בעיה לזרוק אותו לפח למחרת. זה רק המבוגרים שנקשרים רגשית ושומרים באובססיביות את הכבלים לעבר במקום לשחרר ולהתקדם לשלב ההתפתחותי הבא.

  תיעוד תהליך היצירה והשריפה של אנשי האש בברנינגמן. במחוזותינו בארץ התחילו לפני יומיים ליצור את הטמפל…נפגשים עוד חודש
  https://vimeo.com/89135346

  מרכז המידע במידברן, ליד הסלון שבו אקיים שיעורים, שם תמצאו אותי ב 3-7/6. אוהבת לענות לשאלות מאתגרות ולכוון אנשים למקום שאליו הם רוצים להגיע אז זוהי הפינה שמדוייק לי להיות בה: בצומת שאליה מגיעים אנשי אש שמבינים שידעו את הדרך רק כשידייקו לאן הם רוצים להגיע…

  עליסה בארץ הפלאות בפגישה עם החתול:
  https://www.youtube.com/watch?v=yvbsJ8brtN4

  ואתם, משנה לכם לאן אתם רוצים להגיע? תדעו רק אחרי שתבחרו. לא דקה לפני.

  עוד שבועיים,
  לווינים יתחרפנו, מטוסים יסטו ממסלולם,
  להקות ציפורים ינחתו רק כדי לוודא שזה אשכרה אמיתי.
  קבלו אותה – תוואי העיר היפה שלנו.
  מידברן 2014. עושים היסטוריה!

  https://www.facebook.com/photo.php?fbid=559009420885721&set=a.255727994547200.58823.247368258716507&type=1&theater

 117. בשביל לחגוג עצמאות, צריך לעבוד,קשה!!! עצמאות זה לא יום חג. זה תהליך התפתחותי בתנועה מתמדת. עצמאות מחייבת לאמץ אומץ ,להתחבר לעוצמה הפנימית,לשחרר את התלות באחר- בין אם אדם/מדינה/ארגון/מסגרת רעיונית , להפוך את הפחד לדחף שמניע אותך קדימה.

  עצמאות מחשבתית נדרשת עבור מי שבוחר לנהל את הבחירות שלו בעצמו ולא לאפשר לרגשות לנהל אותו, לנהלי ממסד או נורמות חברתיות/תרבותיות/דתיות /לאומיות

  עצמאות משמעה לאהוב את עצמך ולא להיות תלוי באהבה מבחוץ כדי לדעת את ערכך האמיתי.

  עצמאות מרחיבה את חופש הבחירה ופותחת פתח להתפתחות, שער להזדמנויות חדשות להתממש
  http://shinuytodaati.co.il/blog/2012/04/20/מתלות-לעצמאות/

 118. מנוע QEG הראשון הצליח לייצר חשמל חופשי, מרוקו 28/4/2014. תיעוד הסרטון המרגש, מוטמע כאן: אנרגיה חופשית ומתחדשת – אתר שינוי תודעתי .
  http://shinuytodaati.co.il/blog/2013/06/01/אנרגיה-חופשית-ומתחדשת/
  ובמחוזותינו, יש כבר התפתחויות מרגשות: מוזמנים לקבוצה שמקדמת את העניין, כאן:https://www.facebook.com/pages/QEG-Israel/287745974716793
  ועוד הפתעה מוטמעת בפוסט שלי: מוזיקה מדהימה מבית היוצר של טסלה שתניע כמה גלגלים חלודים…

 119. מידברן- 5 ימים בעולם חלופי שכולו חופש ביטוי ויצירה : הזדמנות אחרונה לחברים שהתמהמהו, לתרגל את זריזות מיומנוית האש שלכם: ביום שבת 3/5/ ב 20:00 בדיוק תתבצע מכירה של כמה כרטיסים שנמצאו בסדר חדש… הבריאה שמעה קולכם. (זה אתם הבוראים…)
  יהיה מחנה משפחות כך שגם לילדים יהיה מתחם חופשי להיות מי שהם ולבטא את היצירתיות שלהם, (מחר אגב- שבת 3/5 מתקיים בחוף אולגה מפגש משפחות להיכרות והתארגנות ). מחנה המשפחות ומתחם הילדים יהיה בצמוד למרכז המידע שבו אני (נעמה וייס טוהר)אתנדב ולסלון שהוא מרכז העניינים שבו אנחה שיעורי שינוי תודעתי בהשראת מידעי תודעת העל. הכל בתואם. תודעת העל היא הרי מרכז המידע הבריאתי… לשם מגיעים האנשים שנמצאים בדרך ההתפתחות ורוצים להבין ולדייק את הייעד שאליו הם רוצים להגיע. בשביל זה אני כאן, ללוות אנשים בנקודת התפר הזו בין ישן וחדש, בצומת שממנה יוצאות כל הדרכים…

  מי שלא מכיר: מידברן=עולם מקביל,שבוע בסוג של עיר זמנית בלב המדבר של קהילת ברנינגמן הישראלית – חגיגה של אנרכיזם יצירתי שבו אתה משחק את מי שאתה באמת באמת בחופשיות יחד עם עוד אנשי אש שמכוונים על התדר של יצירה חסרת גבולות.

  דף נחיתה- ברנינגמן הישראלי 2014
  http://midburn.com/?lang=he

  דף קבוצת פייס מחנה המשפחות
  https://www.facebook.com/groups/treevillagemid

  דף ארוע:
  https://www.facebook.com/events/500788733377127/

  סרטון טעימה מברנינגמן 2013
  https://www.youtube.com/watch?v=2yHPQTyTOCg

  דף קהילה
  https://www.facebook.com/midburns

  הסבר מגניב של ג'ון על העיקרון החשוב של ברנינגמן של לא להשאיר שום עקבות בשטח. ההבנה של 100% אחריות אישית גם על ההנאה והכייף שלך אבל גם על הזבל שאתה מייצר , היא כל כך חשובה
  https://www.youtube.com/watch?v=05mrKfb3d9U#t=396

  מה שחשוב באמת הוא תהליך הבריאה=היצירה,השיעורים שלמדנו בדרך, מערך ההתנסויות, האתגרים,החוויות שליוו את הדרך ליעד. אחרי שהשלמנו את התהליך הפנימי-התודעתי,לתוצר הפיזי שהתהווה כבר אין משמעות, כי ממילא אנחנו כבר עוברים לשיעור הבא.למדנו,גדלנו,צמחנו, התפתחנו. התוצר הזה נועד להתכלות ואנחנו נדרשים לתרגל לשחרר ולהמשיך הלאה, בשמחה . בברנינגמן האומנים היוצרים שורפים את המומנטים עצומים -פאר היצירה עולים באש אחרי 5 ימים של חגיגה,אנרכיסטית חסרת גבולות. איזה עונג זה לראות ולחוות את זה. כמה כייף ומספק תהליך הבנייה,כמה מקבלים היוצרים ממימוש היצירתיות שלהם,איזה מערכות יחסים בינאישיות נפלאות נרקמות במרחב הזה שמאפשר כל כך הרבה חופש ביטוי, וכמה משחרר זה לשרוף הכל בסוף, ולדעת שאתה לא משאיר אחרייך שום עקבות בשטח. 0. אפילו לא את אפר השריפה ולא את המים האפורים שהשתמשנו בהם. 0 אשפה. 100ֵ%אחריות אישית. 100% נתינה וקבלה.

  לילדים שמציירים ציור אין שום בעיה לזרוק אותו לפח למחרת. זה רק המבוגרים שנקשרים רגשית ושומרים באובססיביות את הכבלים לעבר במקום לשחרר ולהתקדם לשלב ההתפתחותי הבא.

  תיעוד תהליך היצירה והשריפה של אנשי האש בברנינגמן. במחוזותינו בארץ התחילו לפני יומיים ליצור את הטמפל…נפגשים עוד חודש
  https://vimeo.com/89135346

  מה שחשוב באמת הוא תהליך הבריאה=היצירה,השיעורים שלמדנו בדרך, מערך ההתנסויות, האתגרים,החוויות שליוו את הדרך ליעד. אחרי שהשלמנו את התהליך הפנימי-התודעתי,לתוצר הפיזי שהתהווה כבר אין משמעות, כי ממילא אנחנו כבר עוברים לשיעור הבא.למדנו,גדלנו,צמחנו, התפתחנו. התוצר הזה נועד להתכלות ואנחנו נדרשים לתרגל לשחרר ולהמשיך הלאה, בשמחה . בברנינגמן האומנים היוצרים שורפים את המומנטים עצומים -פאר היצירה עולים באש אחרי 5 ימים של חגיגה,אנרכיסטית חסרת גבולות. איזה עונג זה לראות ולחוות את זה. כמה כייף ומספק תהליך הבנייה,כמה מקבלים היוצרים ממימוש היצירתיות שלהם,איזה מערכות יחסים בינאישיות נפלאות נרקמות במרחב הזה שמאפשר כל כך הרבה חופש ביטוי, וכמה משחרר זה לשרוף הכל בסוף, ולדעת שאתה לא משאיר אחרייך שום עקבות בשטח. 0. אפילו לא את אפר השריפה ולא את המים האפורים שהשתמשנו בהם. 0 אשפה. 100ֵ%אחריות אישית. 100% נתינה וקבלה.

  לילדים שמציירים ציור אין שום בעיה לזרוק אותו לפח למחרת. זה רק המבוגרים שנקשרים רגשית ושומרים באובססיביות את הכבלים לעבר במקום לשחרר ולהתקדם לשלב ההתפתחותי הבא.

  תיעוד תהליך היצירה והשריפה של אנשי האש בברנינגמן. במחוזותינו בארץ התחילו לפני יומיים ליצור את הטמפל…נפגשים עוד 5 שבועות…
  https://vimeo.com/89135346

  מרכז המידע במידברן, ליד הסלון שבו אקיים שיעורים, שם תמצאו אותי ב 3-7/6. אוהבת לענות לשאלות מאתגרות ולכוון אנשים למקום שאליו הם רוצים להגיע אז זוהי הפינה שמדוייק לי להיות בה: בצומת שאליה מגיעים אנשי אש שמבינים שידעו את הדרך רק כשידייקו לאן הם רוצים להגיע…

  עליסה בארץ הפלאות בפגישה עם החתול:
  https://www.youtube.com/watch?v=yvbsJ8brtN4

  מרכז המידע במידברן, ליד הסלון שבו אקיים שיעורים, שם תמצאו אותי ב 3-7/6. אוהבת לענות לשאלות מאתגרות ולכוון אנשים למקום שאליו הם רוצים להגיע אז זוהי הפינה שמדוייק לי להיות בה: בצומת שאליה מגיעים אנשי אש שמבינים שידעו את הדרך רק כשידייקו לאן הם רוצים להגיע…

  עליסה בארץ הפלאות בפגישה עם החתול:
  https://www.youtube.com/watch?v=yvbsJ8brtN4

 120. עוד סטארטאפ ישראלי גאוני: סורק ייחודי שמצלם אבטיח ויודע לומר עד כמה הוא מתוק. שמצלם את המים ויודע אם הם ראויים לשתייה, שמסתכל על תרופה ויודע לומר אם היא מזוייפת. והכל דרך הטלפון. קישור למאמר והסרטון מוטמע כאן:סטארטאפ ישראלי – המוח היהודי ממציא לנו פטנטים – אתר שינוי תודעתי
  http://shinuytodaati.co.il/a1-fire-will-creativity/המוח-היהודי-ממציא-לנו-פטנטים/

 121. ככה זה נראה כשהמוח מצייר, באמצעות העיניים – דרכן אנחנו רואים את תמונת המציאות שאנחנו מציירים בעיני רוחנו. משם יוצאת האש – זו שמדליקה בנו את יצר היצירה, ניצוץ החיים,כוח הבריאה. קישור לסרטון מדהים מוטמע כאן:
  יצר יצירה יצירתיות – אתר שינוי תודעתי
  http://shinuytodaati.co.il/a1-fire-will-creativity/יצירה/

 122. אומנות גלי מוח: דור חדש של אמנים מותח את גבולות הטכנולוגיה ומשתמש בסורקי גלי מוח ובכלי רשת מתקדמים בדרכים יצירתיות. עכשיו גם הקהל עצמו משתתף באופן פעיל בבניית היצירות ובהפעלתן – ולא רק בוחן אותן באופן פסיבי
  באמנות הפלסטית קשה יותר למצוא מקבילים בסדר הגודל הזה, אבל לאמנים שמתעניינים בעולם הדיגיטלי יש יתרון מרכזי שאין ליוצרים אחרים.
  הם לא מתעסקים רק ברעיונות עתידניים שמוצגים באמצעות תפאורה או אנימציה ממוחשבת כפי שנעשה בקולנוע, אלא יכולים לקחת את הטכנולוגיה העכשווית ולשחק איתה כדי לחקור את הדרכים שבהן מחשבים ובני אדם יכולים לתקשר בדרכים שרובנו עדיין לא מעלים על הדעת. אמנים אלה חורגים ממשבצת היוצר הבודד וגולשים לכיוון עמדת הבמאי והמנצח, ומאפשרים לצופים לקחת חלק בהשפעה על בניית היצירה: גלי המוח משמשים ככלי נגינה

  קישור למאמר המלא מוטמע כאן: יצר יצירה יצירתיות – אתר שינוי תודעתי

  http://shinuytodaati.co.il/a1-fire-will-creativity/יצירה/

 123. מה שחשוב באמת הוא תהליך הבריאה=היצירה,השיעורים שלמדנו בדרך, מערך ההתנסויות, האתגרים,החוויות שליוו את הדרך ליעד. אחרי שהשלמנו את התהליך הפנימי-התודעתי,לתוצר הפיזי שהתהווה כבר אין משמעות, כי ממילא אנחנו כבר עוברים לשיעור הבא.למדנו,גדלנו,צמחנו, התפתחנו. התוצר הזה נועד להתכלות ואנחנו נדרשים לתרגל לשחרר ולהמשיך הלאה, בשמחה . בברנינגמן האומנים היוצרים שורפים את המומנטים עצומים -פאר היצירה עולים באש אחרי 5 ימים של חגיגה,אנרכיסטית חסרת גבולות. איזה עונג זה לראות ולחוות את זה. כמה כייף ומספק תהליך הבנייה,כמה מקבלים היוצרים ממימוש היצירתיות שלהם,איזה מערכות יחסים בינאישיות נפלאות נרקמות במרחב הזה שמאפשר כל כך הרבה חופש ביטוי, וכמה משחרר זה לשרוף הכל בסוף, ולדעת שאתה לא משאיר אחרייך שום עקבות בשטח. 0. אפילו לא את אפר השריפה ולא את המים האפורים שהשתמשנו בהם. 0 אשפה. 100ֵ%אחריות אישית. 100% נתינה וקבלה.

  לילדים שמציירים ציור אין שום בעיה לזרוק אותו לפח למחרת. זה רק המבוגרים שנקשרים רגשית ושומרים באובססיביות את הכבלים לעבר במקום לשחרר ולהתקדם לשלב ההתפתחותי הבא.

  תיעוד תהליך היצירה והשריפה של אנשי האש בברנינגמן. במחוזותינו בארץ התחילו לפני יומיים ליצור את הטמפל…נפגשים עוד 5 שבועות…
  https://vimeo.com/89135346

  מרכז המידע במידברן, ליד הסלון שבו אקיים שיעורים, שם תמצאו אותי ב 3-7/6. אוהבת לענות לשאלות מאתגרות ולכוון אנשים למקום שאליו הם רוצים להגיע אז זוהי הפינה שמדוייק לי להיות בה: בצומת שאליה מגיעים אנשי אש שמבינים שידעו את הדרך רק כשידייקו לאן הם רוצים להגיע…

  עליסה בארץ הפלאות בפגישה עם החתול:
  https://www.youtube.com/watch?v=yvbsJ8brtN4

  מי שלא יודע מה זה מידברן, אז הנה מידע:

  עולם מקביל,שבוע בסוג של עיר זמנית בלב המדבר של קהילת ברנינגמן הישראלית – חגיגה של אנרכיזם יצירתי שבו אתה משחק את מי שאתה באמת באמת בחופשיות יחד עם עוד אנשי אש שמכוונים על התדר של יצירה חסרת גבולות.

  דף נחיתה- ברנינגמן הישראלי 2014
  http://midburn.com/?lang=he

  דף ארוע:
  https://www.facebook.com/events/500788733377127/

  סרטון טעימה מברנינגמן 2013
  https://www.youtube.com/watch?v=2yHPQTyTOCg

  דף קהילה
  https://www.facebook.com/midburns

  הסבר מגניב של ג'ון על העיקרון החשוב של ברנינגמן של לא להשאיר שום עקבות בשטח. ההבנה של 100% אחריות אישית גם על ההנאה והכייף שלך אבל גם על הזבל שאתה מייצר , היא כל כך חשובה
  https://www.youtube.com/watch?v=05mrKfb3d9U#t=396

 124. לפני כמה ימים שוחררה לאוויר העולם טכנולוגית אנרגיה חופשית בקוד פתוח (מה שאומר שכל אדם בעולם יכול לראות להשתמש במידע הזה) אחרי פיתוח שמומן ב-crownfunding. הטכנולוגיה מבוססת על פטנט ישן של ניקולה טסלה (שתוקפו פג) ויושמה ע״י ג׳ימס רוביטייל, מהנדס מכונות עם 24 שנות נסיון בחברות רכב מובילות ו30 פטנטים שרשומים על שמו (בקיצור, לא נשמע כמו שרלטן..). כל הסימנים מצביעים שזה הדבר האמיתי. עלות החלקים לבנית גנרטור מוערכת ב-$6,000. יש מהנדסים בקהל?
  הפרוייקט כבר מומן ביותר מ-$30,000 ושוחרר לציבור – העלות של $6000 היא עבור רכישת הרכיבים הסטנדרטים הנדרשים למימוש ביתי של התוכניות שניתן להוריד בחינם. יוצרי הפרוייקט אינם מוכרים את הרכיבים.
  הם גייסו כסף, בcrowdfunding – לא ממשקיעים כי אף משקיע לא רוצה להשקיע בפרוייקט שכל כולו opensource

  כל הקישורים, כולל סרטון הרצאה טרי מה 16/4/2014, מוטמעים כאן:

  אנרגיה חופשית ומתחדשת – אתר שינוי תודעתי.
  http://shinuytodaati.co.il/a1-fire-will-creativity/אנרגיה-חופשית-ומתחדשת/

  (מוטמע שם גם מדריך שסוקר את כל הפטנטים וההמצאות של מנועי אנרגיה חופשית – מומלץ ומאושר ע"י בעל האתר להוריד חינם ולהפיץ!!!)

 125. הטכנולוגיה יוצאת מהמסך ונוגעת בנו: מאפשרת לחוש את הבידיוני בגוף הפיזי: נכה שיכולה לחוש עצמה בתנועה, גבר ואשה שמחליפים גוף, קישורים מוטמעים כאן:
  מציאות ביד הדימיון- מדע בידיוני בידיים שלך – אתר שינוי תודעתי
  http://shinuytodaati.co.il/a1-fire-will-creativity/מציאות-ביד-הדימיון-מדע-בידיוני-בידיים/

 126. שמעו קטע: גיליתי שתוצאות הגלוקומטר משתנות כשאני מחליפה את המחט, כפי שאמורים לעשות, בכל מדידה. מיותר לציין שאני מעולם לא החלפתי את המחט במדידות שלי בתקופת הפראנה. למה? נראה לי מיותר לבזבז מחטים, מה כבר זה משנה? אז מסתבר שזה כן משנה ויש סיבה למה יש הנחיות החלפה… רק שאני מעולם לא מקשיבה להנחיות . איזה מזל, כי רק ככה יכולתי לקבל את התוצאות שרציתי לקבל- בוראת אותן בתודעתי ומהתודעה – הן משתקפות לחומר. הנתון ה"אמיתי" רק היה מפריע לי לייצר אמת אחרת

  סוכר- אנרגיית אש שמטעינה ומניעה – אתר שינוי תודעתי
  http://shinuytodaati.co.il/a1-fire-will-creativity/סוכר-אש-שמטעינה-ומתניעה/

 127. יום חמישי אמורה להיחתם עסקת ייצוא הגז הישראלי למדינות זרות. הגז הזה היא אנרגיית אש-אוויר ששייכת לעם. נקבל את האנרגיה הזו רק אם נדרוש אותה. כעת היא העת. זהו מימון אנרגטי שחתום מראש בתסריט שלנו כצביר העם היהודי=הייעודי. היא נועדה לממן את הקיום הארצי הגשמי שלנו, כדי שנוכל להתפנות מעיסוק בחומר-בעבודה רק בעבור כסף לתחזוקת הצרכים הפיזיים שלנו, למימוש האיכויות האמיתיות שלנו שהם התפתחות טכנולוגית(אש) ותודעתית(אוויר), כל אחד בדרכו העצמאית.

  מחאה והפגנות הן בזבוז אנרגטי. פעולה חכמה וממוקדת שתסכל את עיסקת הייצא הלא אחראית של הגז למדינות אחרות- זה מה שנדרש מאיתנו, כעת היא העת.

  השלטון עושה יפה מאד את התפקיד שלו- הוא נועד לשלוט בנו וכל עוד אנחנו נאחזים בחומר ובממסד שמנהל אותו, אנחנו מאפשרים לו להמשיך לשלוט בנו. השלטון לא יוותר מרצונו על הכוח שיש בידיו. יהה עלינו לקחת את השליטה הזו בעצמנו ע"י לקיחת 100% אחריות על ניהול המערך האנרגטי שלנו. איך? בכוח המוח. נשקיע בפיתוח טכנולוגיות חדשות ונבחר להשתמש במערכות התנהלות כלכלית אלטרנטיבית. אין טעם לבזבז אנרגיה על מחאה והפגנות שרק מעצימות את השלטון. מוטב לרכז מאמצים בלמצוא דרך נבונה ומתקדמת טכנולוגית כדי לשבש את העסקה השערורייתית הזו. היא סטייה. הגיע הזמן להתיישר.

  גז ישראלי- אתר שינוי תודעתי
  http://shinuytodaati.co.il/a1-fire-will-creativity/גז/

 128. אור לגויים. סוף סוף. הלילה בחצות יושק באופן רשמי "ישראקוין – המטבע הקריפטוגרפי הישראלי" ויהיה למטבע הראשון שמושק בשידור. הראיון ישודר בתכנית צינור לילה בערוץ 10. עם תחילת השידור ייפתח לקהל האתר הרשמי של ישראקוין ובו כל המידע על המטבע. שימו לב : ההשקה של המטבע מתרחשת כשעה לפני ההשקה של אורורה- מטבע הזוהר הצפוני הוירטואלי של איסלנד. וכמה שעות אחרי שהגיע כספומט הביטקוין הראשון לשגרירות ביטקוין בת"א. איזה יום היסטורי, שיוא, אתם קולטים את משמעות ההתפתחויות האלו? כנראה שלא… רוב האנושות תמשיך להתנהל כהרגלה , אבל לא כולם. אנחנו, שהתעוררנו ומבינים את חשיבות שינויי הזמן ,הולכים ומתרבים… בכל מקרה- בינתיים,כוחנו אינו במספרנו אלא בגלים שאנו מכים.
  http://www.telecomnews.co.il/המטבע-הווירטואלי-הישראלי-Isracoin-יצא-היום-לדרך.html

  סטארטאפ ישראלי – המוח היהודי ממציא לנו פטנטים – אתר שינוי תודעתי
  http://shinuytodaati.co.il/a1-fire-will-creativity/המוח-היהודי-ממציא-לנו-פטנטים/

  ביטקוין – אתר שינוי תודעתי
  http://shinuytodaati.co.il/a5-old-2-new/ביטקוין-מטבע-וירטואלי/

 129. יש!כספומט ביטקוין הגיע היום לשגרירות ביטקוין בת"א. עובד רק חד כווני, כלומר- אפשר רק להכניס שקלים ולקבל ביטקוין ולא הפוך. למה? כי מי צריך את הניירות הישנים שכתוב עליהם שקל חדש?… שאפו לחברי קהילת ביטקוין הישראלי.מזכירה לכולנו הבנה חשובה: ביטקוין הוא אנרגיה מבוססת אש ואוויר ולכן יש לה עתיד לעומת הכסף הרגיל שמבוסס על אנרגיות אדמה ומים שילך ויאבד מערכו, אבל, שימו לב:מה שחשוב באמת זה לא סוג האנרגיה שיש לך אלא מה אתה עושה איתה- האם היא משמשת למימוש הייעוד שלך ולמטרות התפתחות או מותמרת לחומר ומתבזבזת על נהנתנות?
  כספומט ביטקוין בשגרירות
  להעמקת ההבנה , מוזמנים לקרוא כאן:
  ביטקוין – אתר שינוי תודעתי
  http://shinuytodaati.co.il/a5-old-2-new/ביטקוין-מטבע-וירטואלי/

 130. כשהעולם הדיגיטלי הופך לפיזי: זו תכלית קיומנו במעבדת הניסויים האנושית בכדה"א: לייצר תוצר גשמי-ארצי-פיזי באמצעות אש הטכנולוגיה ואוויר התודעה: להוריד את הרוח לחיי החומר.
  טכנולוגיה בשרות התודעה – אתר שינוי תודעתי
  http://shinuytodaati.co.il/a1-fire-will-creativity/הטכנולוגיה-בשרות-התודעה/

 131. אנחנו חיים במעבדת ניסוי אנושית הכי מתקדמת בבריאה ונדרשים לשנות את מהות תכני וקצב ההתנסויות שלנו מכאלו שמהותן אדמה(חומר) ומים(רגש) לניסויים באש (רצון יצירתי וטכנולוגיה)ואוויר(הבנה תודעתית). ניסוי אחד כזה חדשני עומד להתחיל עוד 36 שעות -ההצנחה של מטבעות אורורה הוירטואליים לכל אזרחי איסלנד. לא יודעת מה אתכם אבל אני סקרנית לאללה לראות את הניסוי הזה מצליח. מעניין שהניסוי המהפכני הזה יוצא מהמקום בו מקור אור הזוהר הצפוני- זה שנועד להיות המצפן עבורנו. מי שרוצה להבין ממליצה לצפות בפרק 14 באגדה של קורה
  http://kalkala-amitit.blogspot.co.il/2014/02/blog-post_23.html

 132. אנשי אש: נכון שאנחנו עצמאיים ועוצמתיים עם חתיכת אגו ובטחון עצמי , אבל זה לא אומר שאנחנו לא יכולים להתחבר עם עוד אנשי אש שכמותנו זאבים בודדים. ככה זה עם מפלסי דרך- הם הולכים בדרך שלהם, ובדר"כ זה לבד… אין לכם בעיה לקחת סיכונים, נכון? אז מה כבר יכול לקרות אם תאפשרו לעצמכם ליצור חיבורים עם עוד אנשי אש? הרי אין לנו אלוהים, במובן זה שאנחנו לא דופקים חשבון ולא מאפשרים למה שאחרים חושבים להשפיע על הבחירות שלנו, נכון? אז יאללה, תצטרפו לקבוצה ותתחילו לתקשר בניכם, בנינו.. קצת מים הרמוניים לא יזיקו לנו
  https://www.facebook.com/groups/497980016935950/?fref=ts

 133. ההון שנועד לממן סטארטאפיסטים צעירים בתחום ההייטק נמצא מחוץ לגבולות המדינה. חפשו אותו שם. הושק אתר עם מעל ל- 40 אלף משקיעים עבור חברות הסטארטאפ מישראל. קישור למאמר המלא מוטמע כאן: סטארטאפ ישראלי – המוח היהודי ממציא לנו פטנטים – אתר שינוי תודעתי
  http://shinuytodaati.co.il/a1-fire-will-creativity/המוח-היהודי-ממציא-לנו-פטנטים/

 134. מידברן הישראלי הראשון,2014 יוצא לדרך. עולם מקביל,שבוע בסוג של עיר זמנית בלב המדבר של קהילת ברנינגמן הישראלית – חגיגה של אנרכיזם יצירתי שבו אתה יכול לשחק את מי שאתה באמת באמת בחופשיות יחד עם עוד אנשי אש שמכוונים על התדר של יצירה חסרת גבולות. 3-7/6 . מכירת הכרטיסים המוזלים הראשונים התחילה אתמול, 18/3/2014 ב 20:00 ותוך 4 שעות אזלו כל הכרטיסים. התחיל הסבב השני, ממליצה להזדרז ושלא תגידו שלא סיפרתי לכם על ההזדמנות המטורפת הזו לחוות שפיות אמיתית , כאן-אצלנו בארץ. (יש רק 1500 כרטיסים).
  http://midburn.com/?lang=he
  דף ארוע:
  https://www.facebook.com/events/500788733377127/
  מכירת כרטיסים כאן
  http://midburn.com/?page_id=811
  סרטון טעימה מברנינגמן 2013
  https://www.youtube.com/watch?v=2yHPQTyTOCg
  דף קהילה
  https://www.facebook.com/midburns
  אנשי אש שמתחברים, מוזמנים לקהילת אנשי האש
  https://www.facebook.com/pages/אנשי-האש/351378061634227?ref=hl

 135. המדען שהעלים אירוע מהעבר מקווה לשנות את תפישת המציאות- הצליח לבצע מניפולציה בזמן ובאור ולהסתיר מעבר של קרן אור בין נקודות.ד"ר מוטי פרידמן (35), מרצה בכיר בפקולטה להנדסה ובמכון לננו־טכנולוגיה וחומרים מתקדמים באוניברסיטת בר אילן, מקים בה בימים אלה מעבדת פיזיקה מסקרנת במיוחד. "אני מחפש סטודנטים שיבואו לעבוד איתי
  קישור למאמר המלא מוטמע כאן: מדע ורוח מתחברים- אתר שינוי תודעתי
  http://shinuytodaati.co.il/a1-fire-will-creativity/מדע-ורוח-

 136. משחקת באש. כזו אני… מנסה ומתנסה , ממציאה ומייצרת מציאות גשמית בכוח התודעה. לכל אחד מאיתנו כאן במעבדת הניסויים האנושית בעולם החלום מטרת ניסוי שונה. אני משחקת באש.

  אחרי 3 חודשי פראנה , חזרתי להזין עצמי בהדרגה גם באנרגיה גשמית, יענו- אוכל (מלשון להכיל ,הכל). בהתחלה רק מיצים ואז גם מרקים ואז , בעקבות הבנה ובחירה תודעתית, ברגע שהתחיל לחלחל בי ספק והבנתי שלהיזון מפראנה, עבורי,זו סוג של בריחה מהתמודדות עם הקושי לשלוט בהתמכרות לחומר, אז- נפתחו לי שערי התאווה היצרית ואכלתי הכל מכל. הגוף שלי הפנים את רעיון הפראנה אבל לא כל תא ותא. בתוכי ידעתי שהפראנה היא רק שלב עבורי בדרך ההתפתחותית שלי ולא תחנה סופית. להזין עצמי מאוויר היה קלי קלות, אבל מאדמה- זה אתגר שברחתי ממנו משך 42 שנים. עשיתי הכל, הכל כדי לא לשחק לפי כללי המשחק של עולם החומר.

  אני אש ומדליקים אותי אתגרים , במיוחד כאלו שמחייבים התעלות הרוח על החומר, אבל, כך הבנתי, יש לי גם שיעורי אדמה ללמוד- עליי ללמוד איך להזין עצמי גם מחומר אבל בצורה מאוזנת.

  כל חיי זלזלתי בחומר ובזתי לו, אבל עכשיו, סוף סוף השלמתי עם הקיום הארצי שלי והבנתי שאני לא יכולה לברוח יותר מללמוד את האדמה. מידעי תודעת העל שאני לומדת ומלמדת עזרו לי להבין שאי אפשר לשלוט באדמה=בחומר, כי האדמה היא רק השתקפות של הבחירה התודעתית שלי, הד לרצון האמיתי שמניע אותי . כדי לקבל את התוצר הגשמי שאני רוצה , עליי ללמוד לשלוט באש שלי.

  כך, המשכתי לעשות ניסויים: הצלחתי להוכיח שאני יכולה לייצר סוכר גשמי בגוף שלי בכוח התודעה, להזין עצמי מתוך המאגר האנרגטי של האש שבי, גם ללא אכילה( בפראנה) ובהמשך, הצלחתי להוכיח ניסוי יותר מהפכני: שגם כשאני אוכלת סוכר גשמי, אני יכולה לשלוט באש שלי ולהוריד את רמות הסוכר בדם,למרות שכן אכלתי, כלומר- ההבנה המהפכנית כאן ממחישה את העניין שחומר הוא חסר משמעות אלא מה שקובע את רמת הסוכר בדם שלי היא הבחירה התודעתית (בלי קשר אם אכלתי אוכל או ניזונתי מפראנה)

  היום, הבוקר עשיתי ניסוי חדש שמטרתו לבדוק את מהירות זמן התגובה – ההשפעה של התדר התודעתית- אוויר והרצון-אש על החומר- אדמה.
  אחרי 3 ימים של שתיית רק נוזלים מזוקקים, ירדה רמת הסוכר שלי מ 110 ל 69.
  אוקי, ירידה זה מה שרציתי, אבל לא עד כדי כך, זה נמוך מדי. נכנסתי למרחב הבריאה האישי שלי ותיכנתתי את האש שלי להעלות את רמת הסוכר בדם. בדיוק כמו שמתכנתים במחשב: לוח בקרה,הסר תוכניות ישנות, העלה והפעל תוכנה חדשה. ככה . פשוט.
  מזכירה שמטרת הניסוי הפעם היתה לבדוק את מהירות זמן התגובה.
  התוצאה- תוך שניות, מייד בסיום התיכנות התודעתי, מד הגלוקומטר הראה עלייה. 74,73,72,71,70…
  פששש.. זה עובד. אשכרה תוך שניות. ייייישששש.
  הצבתי לעצמי יעד להגיע ל 85. זה המקום שבו אני מאוזנת איך אני יודעת? כי בתהליך הפראנה , אחרי שירד לי ל 46 בשבוע היבש (גם ללא מים) , הצלחתי להעלות את זה ל 80. הפראנה מאזנת כי היא מזינה אותך בדיוק בכמה אנרגיה שאתה צריך. (בניגוד לאוכל גשמי שאותו אני אוכלת הרבה מעבר לצרכים האמיתיים של הגוף שלי)

  *
  וואי, וואו, אתם לא מאמינים…. אחרי מאמץ פיזי (נסיעה באופניים – 4 ק"מ , גם בעליה- לאסוף את בתי מביה"ס) , הייתם מצפים שהאנרגיה שלי תרד, אבל לא! רמת הסוכר שלי בדם עלתה ל 88 . היפ היפ הורי.. איזה ניסוי מוצלח. איזה סיפוק זה לדעת שאני נותנת את התרומה שלי להתפתחות הכוללת- זו הסיבה שבחרתי לשתף אתכם כאן היום.
  *

  ילדים, שימו לב, זה יכול להיות גם מסוכן לשחק באש למי שלא מבין איך שולטים בה. שלי בינתיים ירדה קצת ל 86, מתקרב לנקודת האיזון. אני עוד לא שם, אבל בדרך. התפתחות לא מתהווה כשאנחנו מאוזנים אלא רק כשאנחנו בעליה/ירידה וחווים את הקצוות.

  מי שרוצה להעמיק את ההבנה מוזמן לקרוא כאן:

  סוכר – אתר שינוי תודעתי
  http://shinuytodaati.co.il/a1-fire-will-creativity/סוכר-אש-שמטעינה-ומתניעה/

  אש – איך להשתמש – אתר שינוי תודעתי
  http://shinuytodaati.co.il/a1-fire-will-creativity/אש-איך-להשתמש/

  ועל הפראנה, כאן:

  פראנה – איך חיים מהאוויר – אתר שינוי תודעתי
  http://shinuytodaati.co.il/a2-air/פראנה-איך-חיים-מהאוויר/

 137. סקייטבורד מרחף – אמיתי? בעיני רוחי זה לגמרי אמיתי. גם אם כבר התברר שזו מתיחה .המציאות הפיזית מתהווה לפי מה שבחרנו לראות בעיני רוחנו. מתי בחרנו? עוד לפני שנשמתנו ירדה לעולם בגוף פיזי. אנחנו כאן כדי להבין למה וכדי לממש את הבחירה שכבר בחרנו. אני אישית קיבלתי תזכורת לתמונת המציאות הזו כנערה כשראיתי את הסרט בחזרה לעתיד, ואתם? זוכרים את מרטי והסקייטבורד שלו?

  לפני שלוש שעות, 5/3/2014 , פרסם טוני הוק, מקצוען סקייטבורד ששיחק בסרטון, איך באמת עשו את זה . אבל האמת באמת היא שהטכנולוגיה כבר נוצרה. פותחה בארץ ע"י בועז אלמוג ונקראת ריחוף קוונטי. זה רק עניין של זמן עד שהמוצר יעבור לפסי ייצור המוניים.

  קישור לסרטון הסקייטבורד מוטמע כאן : תחבורת העתיד – שינוי תודעתי
  http://shinuytodaati.co.il/a1-fire-will-creativity/תחבורת-העתיד/

  איך " באמת" עשו את זה: https://www.youtube.com/watch?v=MFaOogd6YyA

 138. באיסלנד יצרו את מטבע הזוהר הצפוני- קבוצת אזרחים שנמאס להם לחכות לממשלתם שתבצע שינוי מוניטרי במדינה. הם מתכננים להשיק ב25 למרץ מטבע אלטרנטיבי ,מנותק מהבנקים והמדינה, שיועבר ישירות לכיסו של כל אזרח באוכלוסיית איסלנד. גם אצלנו לידיעתכם, כבר העניין רץ ומיטב המוחות של מתכנתי קהילת הביטקוין הישראלי עובדים על זה. איזה כייף כאן בעידן החדש הזה, איזה מעוף של יזמויות פורצות דרך. הידד לאנשי ההיטק
  high – גבוה – אוויר – הבנה – תודעה
  tech – טכנולוגיה – אש – חדשנות – יצירתיות
  http://kalkala-amitit.blogspot.co.il/2014/02/blog-post_23.html

 139. ניסוי פורץ דרך בכשפות האש שלי: הצלחתי להוריד את האש שלי ברמה התודעתית שהביאה למדידת סוכר נמוך יחסית בדם,למרות שפיזית כן אכלתי סוכר גשמי. למה זה ניסוי מהפכני? משום שעד עכשיו היה ברור לי שהאש התודעתית שלי=הרצונות, יצר היצירה,הטכנולוגיה,הדחף שהניע אותי לעשות ולהיות מי ומה שבחרתי, נמצא בהלימה מדוייקת לרמות הסוכר בגופי הפיזי וביחס תואם לכמה סוכר אני אוכלת במזון. השבוע גיליתי שמספיק שאני מורידה את עמודת האש התודעתית שלי(רוצה פחות דברים,מורידה הילוך בקצב,עוצמת ותכני היצירה שלי) ורמת הסוכר שלי בדם יורדת בהתאמה, למרות שכן אכלתי סוכר גשמי. בתקופת הפראנה שלי גם הצלחתי להוריד ולהעלות את רמת הסוכר בגוף בכוח התודעה, אבל אז לא היה את המזון הגשמי שישבש את התדר, ועכשיו מה שגיליתי זה שהוא לא חייב לשבש, הוא בעצם חסר משמעות. כלומר- כמה סוכר אני אוכלת או לא אוכלת איננו הגורם שמשפיע על רמות הסוכר שלי בדם, אלא זו הבחירה התודעתית שלי!!!

  . אלו תוצאות מעניינות מאד שאני ממשיכה לעקוב אחריהן ומתעדת במעבדת הניסוי הפרטית שלי ככשפית אש .

  אנשי האדמה מבניכם שישר ישללו את התוצאות בטענה שכלי המדידה והמחקר אינם מהיימנים- אתם יכולים לחסוך מעצמכם את הטירחה. למדע היום עדיין אין כלים למדוד את האנרגיות שאני מדברת עליהם.

  סוכר – אש שתטעינה ומתניעה – אתר שינוי תודעתי
  http://shinuytodaati.co.il/a1-fire-will-creativity/סוכר-אש-שמטעינה-ומתניעה/

 140. יעקב הכט על חשיבות שימור האש:

  תזכורת שקיבלתי היום מהסיור שלי לפני שבוע בבולגריה (עם געגועים לאנשים שאני כל כך אוהב)
  …העיתונאית (שכתבה את הכתבה הנוכחית) סיפרה לי שהבן שלה מרותק ע"י הדינוזאורים ושאלה מה הוא יעשה בבית ספר דמוקרטי? אני עניתי לה… שממה שאני מבין הדינוזאורים הם האש התשוקה ועניין שלו. באמת לא חשובה לי הידעה על דינוזאורים, רובוטים, או מועדון כדורגל ברצלונה. אבל זה שהילד שלה מסוגל להיות מוקסם על ידי העולם. זה התפקיד שלנו כמבוגרים לשמר, לוודא שהוא אינו מאבד את הקסם שלו בעולם. זוהי האש שאנחנו חייבים לשמור.
  http://www.sofialive.bg/city/frontalno/172-ogun-sledvaj-me.html

 141. ביטקוין השבוע בכותרות עם דרמות מהסוג שהמיינסטרים אוהב= נפילה חדה (זמן מעולה להיכנס…)אבל דרמה חשובה הרבה יותר מתרחשת מחר: האקתון בשגרירות ביטקוין בישראל. 27/2-5/3 הפקה ברמה עולמית, ספונסרים מכל קצוות תבל, הטכנולוגיות הכי חמות והמפתחים הטובים בעולם- כן, זה אנחנו, כאן, במחוזותינו,המוח היהודי פורץ דרך עם סטראטאפים גאוניים
  מה שהמיינסטרים לא מבינים זה שלא ביטקוין איכזב כמטבע אלא זה אנחנו שאיכזבנו אותו. השימוש בביט גבר בקצב מטורף והמערכות שתוכנתו בהתחלה לא עמדו בקצב השינויים ופשוט קרסו. את מקומן תופסות תוכנות חדשניות משופרות. אם מוסיפים לזה את הפחד של הממסד הרגולטורי משינויים מהפכניים ואת העדר של רוב האנושות שעדיין מתנהל מתוך הקשבה לשלטון ומפחד מהצל של עצמו במקום ממשלת הצללים שמנהלת אותו, התוצאה היא נפילה .אני מאמינה בביטקוין כפורץ הדרך להתנהלות כלכלית חדשה שמשנה את כל כללי המשחק בעולמנו. ושלא תגידו עוד שנה שלא "אמרתי לכם"…

  כנס האקתון בשגרירות ביטקוין בת"א , מחר 27/2/2014
  http://www.meetup.com/BTCHACKIL/events/166860292/

  מה שעוד לא כולם יודעים זה שמאחורי הקלעים, בשקט בשקט, עובדים מיטב המוחות הישראליים – צעירים עם חזון ועתיד מבטיח,על יצירת אלטרנטיבות חדשניות פורצות דרך . שווה להכיר ולהתחבר אליהם.
  מי שרוצה להיכנס לעניינים, הדרך הכי טובה זה פשוט להתעדכן בקבוצת הביטקוין הישראלי https://www.facebook.com/groups/btcil/

 142. איזה אלוף,יאללה. מי שאוהב, מוזמן להצטרף לקבוצת אנשי האש היצירתיים שמחדשים ופותחים לנו פתח להבין שאפשר גם אחרת. (ואם אתם אנשי אש אמיתיים אז סביר להניח שלא תהיה לכם סבלנות לצפות בכל הסרטון, אז פשוט גלגלו קדימה ותראו לקראת הסוף איך בכל כך מעט חומר המתופף הזה מייצר כל כך הרבה מגוון קולי ובסיכרון מדהים
  https://www.facebook.com/groups/497980016935950/?fref=ts

 143. סאם טצ'ואי – איש אש מקסים שיוצר חיבורי מים הרמוניים בשת"פ עם אחרים, הוציא קליפ חדש :
  So you wanna play with magic
  Baby do you dare to do this?
  Cause I’m coming at you like a dark horse
  Are you ready for, ready for
  A perfect storm, perfect storm

  https://www.youtube.com/watch?v=AcbzBQ7L6A0#t=127
  מי שהתחבר לתדר, מוזמן לדף קהילת אנשי האש
  https://www.facebook.com/pages/אנשי-האש/351378061634227?fref=ts
  עוד ממיטב היצירות של סאם טצ'ואי, כאן:
  http://shinuytodaati.co.il/a5-old-2-new/סאם-טוסי-sum-tusi/

 144. ישראל מצטרפת ליוזמת Grand Challenges הבינלאומית לפיתוח פתרונות טכנולוגיים לאתגרי הבריאות ובטחון המזון העולמיים. קישור מוטמע כאן: סטארטאפ ישראלי – המוח היהודי ממציא לנו פטנטים – אתר שינוי תודעתי
  http://shinuytodaati.co.il/a1-fire-will-creativity/המוח-היהודי-ממציא-לנו-פטנטים/

 145. שימו לב ,שימו לב,אנשי אש יזמים עם רעיונות חדשניים,אנשי אוויר עם הבנה גבוהה,אנשי מים עם הרמוניה ויכולת שת"פ ואנשי אדמה עם איכויות ביצוע , הנה לכם מטרה ראויה להצטרף אליה ולקבל מענק ממומן מהמדינה (סוף כל סוף הממסד במדינה עושה משהו ראוי אז מגיע להם פירגון! מש"ב, משרד רה"מ ולשכת המדען הראשי גאים להשיק:
  : ישראל מצטרפת ליוזמת Grand Challenges הבינלאומית לפיתוח פתרונות טכנולוגיים לאתגרי הבריאות ובטחון המזון העולמיים
  מסגרת תמיכה ייעודית בפיתוח פתרונות טכנולוגים
  לאתגרי בריאות ובטחון מזון במדינות המתפתחות – "תכנית אתגר".
  http://grandchallenges.org.il/?Media&Erate&Channel&Prod&Size

  זה בדיוק, אבל בדיוק הכוון שהעם הייהודי=הייעודי בחר ללכת בו. סוף כל סוף אנחנו מיישרים את הסטייה שלנו מהתסריט שבחרנו ונבחרנו לממש בעולם.
  יש תקווה!!!

  מוצ"ש 22/2, מפגש למידה מיוחד עבורנו להבין את הייעוד הייהודי שבחרנו ונבחנו לממש. זה לא קשור לדת. כן קשור ללדעת.מה משמעות הספרה 22 ומה הקשר שלנו לזה ולעתיד? אם לא נשכיל להשתמש בתבונה באנרגיות האש והאוויר הגבוהות שקיבלנו, ונמשיך להתמיר אותן לאנרגיות אדמה, משמע- לחומר גשמי- אנחנו בסטייה.למה שונאים אותנו בעולם? למה אנחנו מקבלים מימון בחו"ל ולא בארץ? מיהו המנהיג הראוי להוביל את השינוי?השינוי שהעידן החדש מביא עמו יקרה איתנו או בלעדינו. אם העם הייהודי לא יתעורר ויבין איך לממש את הייעוד שבחר ונבחר לו,סופנו לא יהה טוב. יש מערכת בקרה בריאתית שתיישר אותנו אבל רק נבחר. הכל צפוי והרשות נתונה. אם נבחר שלא לעשות את מה שהתחייבנו לעשות אז…מה? מה אנחנו כן צריכים לעשות?

  פרטים והרשמה בדף ארוע ובתיאום בפרטי
  https://www.facebook.com/events/1440960499468624/?fref=ts

  מפגש למידה חד פעמי יתקיים ב 22/2/2014 ב 20:00 בבית שינוי תודעתי ברחובות . (אפשר להשתתף גם וירטואלי,בשיחת וידאו אונליין, בכל מקום שבו אתם מחוברים לעצמכם ולרשת. ).מידעי תודעת העל ירדו בעברית ונועדו לעזור לנו לממש את ניצוץ הגאונות הטמונה בנו . בשיעור נבין מה הקטע שלנו עם כסף,רוחניות וטכנולוגיה, איך לממש את הפוטנציאל האישי והקולקטיבי שלנו? נבין למה בחרנו ונבחרנו לייצר את העתיד: מערכות כלכליות ואקולוגיות חדשות,מערכות למידה ויצירה התפתחותית-טכנולוגית-תודעתית.

  מי שרוצה להתכונן עם שיעורי בית, מוזמן להתחיל להבין, כאן:
  העם הייהודי=הייעודי – אתר שינוי תודעתי
  http://shinuytodaati.co.il/a7-jewish-people/העם-הייהודיהייעודי/

 146. אנשי אש, לפני שאתם נדלקים: סוף מעשה במחשבה תחילה: we have freedom in our mind ,now we want freedom also in our country .מה שהמוחים באוקריינה, כמו רוב האנושות, עדיין לא מבינים זה שאיננו צריכים לבזבז אנרגיה על מאבק בחושך הישן. הוא יתכלה מאליו ברגע שנבחר להשקיע אנרגיה בבריאת אור ההתפתחות, נייצר את החדש, נצייר תמונת מציאות חדשה בכלים אחרים לגמרי: תודעתיים(אוויר) וטכנולוגיים(אש) ולא כאלו שמבוססים על כוח פיזי(אדמה) ורגשנות(מים). מצ"ב פוסט ישן שעלה לאוויר בעקבות מהפכת האוהלים בקיץ 2011. עדיין רלוונטי: ממחאה נגד הישן ליצירת החדש – אתר שינוי תודעתי
  http://shinuytodaati.co.il/a5-old-2-new/ממחאה-נגד-הישן-ליצירת-החדש/
  אז מה כן לעשות:
  כלים תודעתיים – התמודדות עם שינויים
  http://shinuytodaati.co.il/a2-air/כלים-תודעתיים-להתמודדות-עם-שינויים/
  איך? אקטיביזם תודעתי
  http://shinuytodaati.co.il/a9-activism/אקטיביזם-תודעתי/

  https://www.youtube.com/watch?v=Hvds2AIiWLA

 147. אנשי האש : זה פוסט עבורכם, מי שאוהבים לקחת סיכון מול הסיכוי, מי שחייבים לבדוק את קצה גבול היכולת שלהם,נדלקים מאתגרים,פורצים באומץ את גבולות האפשר. אקסטרים – אתר שינוי תודעתי
  http://shinuytodaati.co.il/a1-fire-will-creativity/אקסטרים/
  מי שזה מדליק אותו, מוזמן לקבוצת אנשי האש
  https://www.facebook.com/groups/497980016935950/?fref=ts