מסר לשליחי האש והאוויר: מרווח נשימה-מרחב לנשמה

מרווח נשימה, מרחב לנשמה, אורך רוח- זה מה  שזקוקים לו אנשי האש והאוויר כדי להגיע להישגים בעולם האדמה. סבלנות. יסוד האדמה הוא איטי . האש והאוויר מהירים ועוצמתיים. שליחים ירדו לעולם החלום כדי להוריד אליו את עולם האמת. תכלית קיומנו להתעלות מעל החומר-לרוח, ואז לממש את הבנות האוויר ורצונות האש בחיי היומיום הארציים. תודעה תיאורטית קיימת בכל מישורי הבריאה אבל רק כאן- בכדה"א יש מעבדת ניסוי שתכליתה לבדוק איך ליישם,לממש , לגלם את האנרגיה התיאורטית לחומר גשמי.  לשם כך נברא העולם, ע"י יהוה  שהוא ליבת אדמה. אבל… יהוה כבר סיים תפקידו כשליט העידן הישן ואת מקומו החליף אלינוס שהוא ליבת אש. לכן, יש קדימות כעת לאנרגיות האש והאוויר . עדיין, היות ואנחנו חיים בתקופת תפר, בנקודת מעבר בין העידנים על רצף קו ההתפתחות, עדיין אנחנו נדרשים להתאים עצמנו לקצב האדמה האיטי .  רוב האנושות עדיין לא עשתה את השיפט. בקרוב תתגלה  גם לעינינו הפיזיות תמונת מציאות שבה  מסה קריטית של אנוש  פעילה ומודעת הופכת לרוב המכריע, נכריע. עד אז: סבלנות. קחו נשימה…

pachient-w

 

 

 

 

רוב ליבות האנשים החיים בעולמנו היום נולדו עם תסריטים של אדמה ומים . לא כך שליחים וילדעים שייעודם לשנות את פני המקום הזה ולהכניס תדרים תודעתיים של אש ואוויר: אנחנו בינתיים מעטים , אך כוחנו לא במספרנו אלא בגלים שאנו מכים. חלקנו, מעצם אי השתיכותנו למקום הזה, חסרי ניסיון אדמתי. עבורי- כליבת אש, הסבלנות היא סבל, מתנה שקשה לי לפתוח, שלא לדבר על להינות ממנה. אף פעם לא היתה לי סבלנות לשחק בפאזלים. it's time to change  .

שליחים,  השתמשו במפתח הנחישות. אנחנו לא חייבים להיכשל היכן שנכשלו כל אותם קוסמים שעשו ניסים גדולים. הפער שהתהווה בינם ובין אנוש היה כל כך גדול שהם לא הצליחו להטמיע בתודעה האנושית את ההבנה שמי שיוצר את הנס איננו יהוה אלא אנחנו, בדרישה האנרגטית שלנו מתודעת העל . האזרו בסבלנות גם נוכח בורותם עוורונם ומוגבלותם של אלו הבוחרים להתמכר לחומר ולא רואים מילימטר מעבר.
הסרטון הזה של "היהודים באים" ממחיש את התסכול שאני חשה לא רק נוכח פיגור שאני פוגשת בסביבה אלא מחוסר הסבלנות שבי. הרבה יותר קל ומהיר היה לעשות נס ולשנות לכולכם את התודעה בהוקוס פוקוס עם שרביט מרי פופינס אך דבר זה לא תורם כלום להבנה של אנוש את יכולת הבריאה האישית שטמונה בהם. 
 *

היהודים באים – משה ובני ישראל במשבר אמון

 

סיפור הבמבוק הסיני: תזכורת חשובה לשליחי האור שעדיין לא זוכים לקצור את פרי עמלם: סבלנות ,סבלנות,סבלנות . נחישות והתמדה להמשיך לטפח את הזרעים שיגדלו ויצמחו מעלה גם אם עוד זמן מה. דברים קורים תמיד בזמן נכון.

 

תזכורת חשובה  : Slow down you move too fast

 seeds כל זרע שאנחנו זורעים, יבוא זמנו לנבוט . אל לנו להתייאש בדרך. אין טעויות בבריאה. כל התנסות תורמת להתפתחות. השתמשו במפתח ההתמדה והנחישות. התכנסו לתוך תוככי הידיעה הפנימית שלכם את עצמכם , דעו שאתם יודעים מה נכון לכם.

 השראה:

This man planted an entire forest by himself

5 תגובות בנושא “מסר לשליחי האש והאוויר: מרווח נשימה-מרחב לנשמה”

 1. תודה נעמה,
  בתור אוויר ואש גם אני מרגישה את הקושי הזה בהתגשמות על פני האדמה, והתחברתי מאוד לדרך שבה ביטאת הדברים.
  אז סבלנות את אומרת? 😉

  1. שירה,שיתופי פעולה בנינו יכולים לעזור

   שלב ראשון זה לדעת שאת לא לבד. עברנו אותו.הבנתי שאני כן לבד. עכשיו, רק מהמקום העצמאי לגמרי, כשאני לא תלויה באף אחד, עכשיו הזמן ליצור שיתופי פעולה בנינו כדי לקדם מטרות משותפות

   1. כיף. כיף גדול לקרוא את זה ובכלל את החומרים באתר.
    אני גם חללית, אסטרונאוטית קשה וגם אש. בחיי שנשמע שהכל מאד נח, אולי זה קונספירציה של כמותינו להתאים את החיים סוף סוף לנו… (:
    נעמה ראיתי שיש לך חוה אקולוגית? אפשר לבוא לבקר?
    יש לי פתאום גינה קטנה שמשוועת לפארם קלצ'רינג ואני רוצה להחשף לנושא

    1. אלית היי
     חוה אקולוגית תודעתית . יש בבית שינוי תודעתי ברחובות קיר ירוק של צמחי מאכל. את מוזמנת לבקר. מציעה לך להיכנס קודם לפוסט אדמה גבוהה ו אקולוגיה עירונית עתידנית .
     יש מומחים טובים ממני בפארמקלצר שמחוברים לאדמה. אני התנתקתי ממנה… נסי ביער המאכל בקדרון אצל הדס וסער

     בהצלחה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *