טיוטה: תהליך זיקוק-זיכוך : יומן מסע אישי

הטקסט בפוסט הזה נכתב כהגיגים. הוא עלה לאוויר בתאריך 16 בינואר 2013 ללא הסבר תודעתי מדויק. הטקסט המצ"ב נכתב כטיוטה ללא פירוט הבנות ,אלא תיעוד מידע ראשוני גולמי בלבד. אין לראות בו פוסט ככל הפוסטים .

כמיהה לחוות את האני המזוקק שבי, להגיע למקום הטהור שבו אני נקייה ממטענים עודפים שסוחבת איתי מחיים קודמים.

הבנה שתהליך הזיקוק מדוייק עבורי עכשיו במעבר מעידן אדמה ומים לאש ואוויר. אני בוחרת להתנסות בהסרת מחסומים תודעתיים מהדבר הכי קיומי עבורנו כבני אנוש בגוף פיזי- המים.

 

 uyine = your in 

 

 

 

הפוסט הזה מתעד יומן מסע – התפתחויות , הבנות ופעולות שבחרתי בהן בתהליך הזיקוק הפנימי .

אחרי השינוי התודעתי  שעברתי בין העידנים, נותר לי כעת ליישם את ההבנות בחיי החומר- לטהר גם את גופי הפיזי. החלטתי לשתות מים מזוקקים בשילוב שתן – שיטה שחשתי קריאה אנרגטית  לחוות,להתנסות ביעילותה כמנקה.   

*

 דצמבר 2012 – בחור בשם גל דיסנגני מצרף אותי לקבוצת פייסבוק בשם "המזקקה" . לא ביקשתי ואין לי מושג איך הגיע אליי, אבל יודעת שאם דלת נפתחת בפניי, כנראה שגם אם לא הייתי מודעת לכך – אני היא זו שזימנה את הפתח הזה לשינוי. המציאות מהדהדת לי את התדר והמידע שרלוונטי להתפתחותי.  אני קוראת שמדובר בקבוצת אנשים ששותים את השתן של עצמם ולא נראה לי העניין הזה אז מתעלמת.

שבירת מחסום תודעתי 1 : להעיז להיפתח לדעות יוצאות דופן גם אם הן נתפסות קיצוניות ו"לא מהעולם הזה" . הן באמת כאלו. הן לא מהעולם הזה. הן מהעולם הבא- זה שאני כבר חיה כקיים ואמיתי -בתודעתי ממזמן. 

תמיד חייתי כ "חייזרית על הכדור הלא נכון"  . היום אני יודעת שזה כן הכדור הנכון ועכשיו – עכשיו זה הזמן הנכון עבורי לעשות את השינוי התודעתי גם במימוש שלו בגוף הפיזי

לא במקרה המידע הזה נחשף בפניי כעת – בדיוק בנקודת המעבר מעידן ישן לחדש. 

לא סוגרת את הדלת אבל גם לא מביעה עניין בשלב זה, יאללה, עוד משוגעים מזן שונה ממני, אני לא הזרה ומוזרה היחידה, כל אחד עם השריטות שלו חשבתי לעצמי . קיבלתי מדי פעם עידכונים ממשתתפי הקבוצה אבל התעלמתי מהם. יום אחד צדה את עיני כותרת לקישור אודות אשה חולת סכרת שהבריאה לגמרי בעזרת השתיה של השתן ו… טוב, לא נכנסתי לקישור אבל המידע איכשהוא הבליח לתוך תודעתי רטט חדש – זיק תהייה. נפתח צהר להטיל ספק …

*

6/1/2013 – אני מחליטה בדחף של רגע בהירות  "ללכת על זה". לא קראתי שום מחקר ולא נכנסתי לשום קישור. כל הידע שעמד לרשותי בעת קבלת ההחלטה היה פנימי.  

הבנה : כשקולו של הילד הפנימי קורא : מוטב להקשיב גם בלי להבין את כל הסיבות. הוא אף פעם לא טועה!!! החיבור לחושים הפנימיים הוא המצפן שמכוון אותנו בדרך שבה נועדנו ללכת 

בחרתי, החלטתי "ללכת על זה" – להתחיל בתהליך, לצאת לדרך ,מתוך הקשבה לקולי הפנימי.טרם התבהרה לי הסיבה הגבוהה לבחירה, אבל היות ואני יודעת שיש כזו , החלטתי לנסות. למה? כי אני אוהבת הרפתקאות, כי אני סקרנית ורוצה לגלות דרך חדשה שאולי תייטיב עם תהליך הזיכוך/זיקוק שבחרתי בו – להיפרד מעודפי מים ואדמה, להצליח להשיל מעליי את שכבות עודפי מסת החומר שהצטברו משך השנים ומכבידים כעת את תנועתי. 

בתודעתי אני מרחפת אבל נשמתי כלואה בגוף פיזי כבד של אשה מלאה בת 41 ,אחרי 4 לידות ,12 שנים אינטנסיביות כאמא בחינוך ביתי ואם אומנת לנערות מצוקה,  ועם משיכה חזקה ללמידה מהמחשב מה שאומר שעות של ישיבה  מול המסך ללא פעילות גופנית.  הכל תירוצים. תקשיבו לי טוב: אני מודה כבר ביום הראשון להחלטתי לצאת לדרך: הכל תירוצים. ברגע שיהיה לי ברור מעל כך צל של ספק, ב 100% בטחון ואמונה שלמה, ידיעה ברורה וחד משמעית ,שזה מה שנכון לי לעשות – כך יהה . כל התירוצים יהפכו לרסיסי אבק ויתפזרו ברוח, יהיו כלא היו.  ויהי ערב ויהי בוקר יום ראשון…

*

אמנם היום החלטתי להתחיל בתהליך,אבל עד שההבנה התיאורטית מיושמת בחיים הארציים לוקח זמן, כי ליסוד האדמה יש קצב  א  י  ט  י  , הרבה יותר איטי מהאש – הרצון שלי והאוויר – ההבנות שלי 

לכן, לקח לי 4 ימים עד שמצאתי עצמי קונה מים מזוקקים בסופר. בינתיים התחלתי לשאול שאלות ונפתחתי לקבל מידע חדש מחברי הקבוצה: 

– האינדיקציה הכי טובה לכמה מים לשתות היא  צבע השתן. השתן הוא אומדן לבריאות הגוף נפש בכללי. צבע, טעם, ריח וכמות. 

-שתן שעומד כמה ימים משתבחת איכותו עם הזמן .

– יעילות הריפוי של השתן  עולה כשמדללים אותו עם מים מזוקקים – שזה הרעיון של הומיאופטיה: דומה בדומה ירפא. כדי להעלים בעיה ואת הסימפטום שלה- יש לטפל בה באותו חומר שבו נוצרה. 

*

10/1/2013 – קניתי 14 גריקנים של 4 ליטר מים מזוקקים בסופר(בהנחה שאשתה 4 ליטר מים ליום -זה יספיק לשבועיים). איפה מוצאים מים מזוקקים? מסתבר שלא בבית מרקחת אלא בסופר. איפה בדיוק? ליד נוזלי הכביסה. הגיוני, מים הם חומר ניקוי, לא ?

הבנה:  את הבית שלי אינני מנקה  עם שום חומר ניקוי חוץ ממים, אז למה את הגוף שלי, שהוא הבית של הנשמה , אני מרעילה עם חומרים שנקראים אוכל/שתיה אבל אני יודעת שהם אינם מזינים את גופי  באנרגיה בונה ואינם מנקים אחריהם את השאריות ? 

*

מחסום תודעתי 2 :  על מיכל המים מודבקת פתקית ובה כתוב: "לא למאכל אדם". לקחת ולשתות משהו שכתוב על התווית שלו "לא למאכל אדם" – זה מעשה אמיץ. זה מעשה שדורש לקיחת אחריות אישית והפעלת שיקול דעת ללא כל פחד. מתוך הבנה ולמידה של ידע רלוונטי, מתוך בחירה מודעת להשלכות. מתוך בחירה בסיכוי על פני הסיכון. זה הרי הכל כסת"ח , החברה שמייצרת את המים לא באמת יודעת כמה המים האלו שימושיים ואיכותיים לשתייה. הם פשוט לא רצו לשלם כסף למשרד הבריאות לממן מחקר שמוכיח את איכות המים. למה? כי תקציבי המחקר מועברים לחברות התרופות. הן משלמות יותר…

 

מהם מים מזוקקים? מים שהופקו בתהליך אוסמוזה  הפוכה ומחליפי יונים, ע"י אידוי המים והפיכתם חזרה לנוזל. 

הבנה: כדי לזקק את המים, יש לחמם אותם (בעזרת האש) עד למצב צבירה שבו הם הופכים לאוויר  ,ואז -חזרה מגז לנוזל.  זהו בדיוק  בדיוק השינוי התודעתי  הנדרש מאיתנו במעבר מעידן הישן לחדש: פרידה מהמים הנמוכים (הרגש) , התעלות לאוויר- להבנות תודעתייות חדשות  והורדתן שוב לחומר-  התמרתן למצב נוזל, אבל איכותי ומזוקק, טהור ונקי. 

 *

2. השימוש הנורמטיבי שלו מיועדים המים:  לשימוש במגהצים,מצברים,רדיאטורים, כך כתוב על התווית – כולם מכשירי חשמל שמטעינים באנרגיה. נופל לי האסימון: אם אני רוצה להטעין עצמי באנרגיה , אני צריכה לוודא שאני מתניעה עצמי עם מים איכותיים, מזוקקים.

גם בלי לדעת מה משמעות המילה מים מזוקקים, אני יכולה להניח שמדובר במים שאין בהם זיהום או חומרים כולשהם שעשויים לתקוע את המכונה, להאט את מהירותה,לשבש את תפקודה או להקטין את איכות תוצרי עבודתה. 

*

לגבי השתן הראשון של הבוקר- שמרתי אותו (כי הבנתי שאם הוא נשמר כמה ימים-איכותו משתבחת) בקופסת פלסטיק(נראה לי שעדיף צנצנת זכוכית, לפעם הבאה אשנה…) . החלטתי לא לשתות עדיין משום שזה מריח לי מסריח מדי (עדיין אני אוכלת יותר מדי שטויות ולכן גם מה שיוצא מסריח – הוא ההד של מה שאני מכניסה.

הבנה שמתהווה בתודעתי: ברגע שהגוף יהיה יותר נקי מבחינת זרימת המים הנכנסים והיוצאים, אז גם ידרוש באופן טבעי פחות אוכל ופחות סוכר גם בלי שאצטרך להיאבק ביצר שלי ולכבוש את הדחף למתוק. 

מעדיפה לחכות כשבוע עם שתיה אינטנסיבית של מים מזוקקים ורק אז להתחיל לשתות את השתן. בינתיים שוטפת איתו ידיים ופנים בבוקר. 

 *

11/12/2012 מחסום תודעתי 3: אספתי את השתן הראשון של הבוקר במיכל, שטפתי איתו ידיים ופנים,טעמתי טיפה אחת מתחת ללשון.

במשך היום  שתיתי את אותם 4 ליטרים כשהם מחוממים כ -תה – ומעורבבים עם לימון / שיבולת שועל-כתוספת מים לדייסה. צריכה לבדוק האם החימום פוגע באיכות המים, כי היום למרות שאכלתי כרגיל – היתה רק יציאה אחת בבוקר.

*

 

12/12/2012 היום השלישי לניסוי

מרגישה שאני חיה את העתיד: תודעת העל מסרה לי כבר לפני שנתיים מידע על איך ייראו החיים בעידן החדש. 

במקום: קמתי, הלכתי,בניתי,עשיתי,קניתי,לקחתי,… נתרגל את ההבנה משולבת בכל צעד בחיינו בהווה: קמתי – הבנתי לשם מה אני קם, הלכתי – הבנתי לאן אני הולך ,בניתי/יצרתי/עשיתי – למה אני עושה את מה שאני עושה? 

היום החלטתי להתחיל לכתוב את הפוסט הזה כתיעוד  של מסע ההתנסות שלי במשחק עם רוח וחומר. שכתבתי את ההתחלה ומעכשיו אעדכן כאן כל פעם שתהיה לי הבנות חדשות. לא חייב רצף לינארי מתמשך לפי ימים. מה שיגיע, בזמן ובמקום הנכון. 

מחסום תודעתי מס 4 – אני מנפצת דפוס התנהלות אופייני לי ומכריזה לעצמי: אני לא חייבת לראות תוצאות גשמיות במהירות. יש לי סבלנות מתוך הבנה שמדובר בתהליך שינוי  שייקח את הזמן שלו 

*

13/1/2012. טועמת טיפה מהשתן הראשון של הבוקר , מתחת ללשון , רק כדי לתרגל התיידדות עם התחושה, עם הרעיון,עם הטעם

מייד עם ההתעוררות  משינה ,ניגשת לכתוב את ההבנות שהופיעו בתודעתי הלילה:

שתיית המים המזוקקים לכשעצמה,מזקקת את תודעתי. המחשבה מתבהרת ומזדככת ,פתאם מבינה.  אפילו שלא שיניתי שום דבר בתזונה

1.שכבות השומן שעוטפות את גופי אינם מחממות אותי בימות החורף הקרים. פעם  האמנתי שה spair -עודפי השומנים הן מקור אנרגיה זמין עבורי להשתמש בו כשאני צריכה למשל לחמם את גופי. התפיסה הזו פג תוקפה הלילה. מבוטלת . מבוטלת. מבוטלת.  

הלילה הבנתי שעליי לשחרר את התבנית המחשבתית הזו כי היא לא עובדת. קר לי מאד מאד מאד למרות שאני שמנה . אני די נדהמת לגלות : איך זה ייתכן שפעם השומן באמת באמת חימם אותי והיום כבר לא. זה אותו שומן, אותו גוף. מה השתנה? התודעה שלי. ההבנות שלי. המחשבה נהייתה צלולה פתאם. גם אם ההבנה הזו נשמעת הגיונית וברורה מאליה עבוכם כמי שקוראים מהצד, עבורי- נשבעת לכם שזה חתיכת זעזוע הקטע ההזוי הזה: פתאם מה שחשבתי והאמנתי בו כל השנים, פתאם לא עובד. קר לי בטרוף החורף הזה למרות שהעלייתי במשקלי וכביכול לפי התפיסה הישנה היתה אמורה להיות לי יותר אנרגיה זמינה לחימום הגוף 

2. חשה את השומן סוגר לי על הלב. תנועתי הכבדה מכבידה כל נשימה. זה הגיע לרמה קיצונית מספיק כדי שאבין סוף סוף שלא אוכל להמשיך ככה יותר. פשוט לא אוכל.  הולכת לרופאה לבקש בדיקת דם ולמעבדה. 

3. הבנה: למה דווקא טיפול בשתן ומים מזוקקים הוא שיעזור לי להשתחרר מבעיית ההשמנה וההתמכרות לסוכר? כי ככה החלטתי. זה יכולה היתה להיות כל שיטה אחרת, כל חומר ,כל אנרגיה. למה בחרתי דווקא במים המזוקקים והשתן ?  כי זה קיצוני מספיק כדי לעורר את סקרנותי להתנסות, כי יודעת שהמים הם שקובעים את הערך האנרגטי של המזון שמזין את גופי הפיזי. המילה מזוקק היא מילה בעלת משמעות תודעתית רבה עבורי וחשתי אליה חיבור ומשיכה חזקה. למילים יש כוח. כשאני חושבת אותן, כותבת אותן, אומרת אותן – אני מוציאה אותן מהכוח לפועל, נותנת להן כוח-אנרגיה להתממש גם במציאות הגשמית.  

 שעתיים אחרי ההתעוררות: יש לי בחילה חזקה. בא לי להקיא. חום מוזר מתפשט בגופי, תחושה של זיעה למרות שאין כזו. קקי ראשון, 6 וחצי בבוקר, שעתיים וחצי אחרי ההתעוררות . שותה כוס מים ראשונה 

יוצאת לעשות בדיקת סוכר במעבדה בקופ"ח. 

משך כל היום ליוותה אותי בחילה. בערב פתאם נתקפתי רעבנות נוכח ארוחת מלכים בארוע שהייתי בו – אכלתי הרבה אוכל מבושל, גם סלט הרבה. בלי מים.  בסוף היום מבינה ששתיתי רק חצי מהכמות – רק 2 ליטר במקום 4 ואת המקום הזה תפס האוכל. 

 

14/12 /2013  – החלטתי שאחרי שבוע של שתיים מים מזוקקים, הגיע הזמן לשתות שתן. מתחילה מהשתן של אמצע היום, אחרי ששתיתי הרבה מים מזוקקים. עדיין יש לי בחילה חזקה ואותה תחושת חום שמרעידה את גופי ברטט חום לא מובן .

 

עשיתי את זה. אחרי שבוע שתיית מים מזוקקים החלטתי שהגיע הזמן לשתות את השתן שלי. לקח לי חצי שעה להריח את הצנצנת,לקרב,להרחיק, ושוב ושוב, עד שהעזתי. רק המחשבה על להכניס לגוף שלי את הסירחון הזה עוררה בי גואל.

הבנה: הגוף מזהה את הרעלים שאני מכניסה לתוכו בצורת מזון וכשאני שותה את השתן אני בעצם שותה את הרעלים האלו. הגוף נגעל מהסירחון . מקווה שזה יעשה את העבודה ויעורר בגופי את המנגנון שאמור להזהיר אותי לפני שאני מכניסה לפה שלי מזון שאיננו מזין.

מצד אחד – לא בא לי לאכול כלום. מצד שני- צורך  להעביר את הטעם, אז אוכלת.

הקטע הוא שהריח המסריח כבר בתוכי ,זה לא ריח חיצוני. ברגע ששתיתי זה לא היה נורא בכלל וממש שתיתי הכל בלי לחשוב שזה דוחה אבל אחרי שסיימתי נשאר הטעם הזה… אוייש… 

וזה אפילו לא היה השתן הראשון של הבוקר. אמצע היום ואחרי ששתיתי שני ליטר מים מזוקקים. וגם לא ההתחלה והסוף של השתן אלא האמצע. 

*

יש!!!! הילדים זללו שולקולד ואפילו לא בא לי. הם התעצבנו עליי כשחזרו הביתה וגילו שחיסלתי להם כמעט הכל (לפני כמה ימים, פשוט רק עכשיו הם גילו) . הסתכלו עליי בעיניים מרחמות ואמרו – לא נורא אמא, ניתן לך גם מהמעט שנשאר, אנחנו נדיבים. ומה עשתה אמא? אמרה לא תודה!!! ואפילו לא הייתי צריכה להתאמץ בשביל זה, בחיי שלא בא לי. הייתי שבעה אחרי ששתיתי 3 כוסות מיץ פטרוזיליה ותפוח ושתיתי שתי כוסות מים חמים שהושרה בהם גזר .

בערב, אחרי שהתפתייתי לאכול לחמניה מקמח לבן עם הילדים, אח"כ מייד הגיע הצורך בעוד סוכר ואז כבר כן אכלתי את השוקולד.

יאללה, יהה אשר יהה

*

 15/1/2013 –   קיבלתי את תוצאות בדיקות הסוכר. כרגיל: גבוה מהממוצע כך שמבחינה רשמית אני בקבוצת סיכון, אבל לא מאד (הגבול 100 ולי היה 107,   וסוכר בדם הגבול 4.7 ולי היה 4.8 .)

מה שאני מבינה זה שלמרות שאני בסיכון (אבא וסבא עם סכרת ועודפי השומן שלי והאש הגבוהה…) , רק אני היא זו שתחליט אם תהיה לי בעיית סוכר או לא. אני יודעת איך להוריד את עמודות האש שלי, אני יודעת שהפתרון הוא  ללמוד להינות מהמתיקות של החיים . יודעת, אבל לממש את זה – זה כבר סיפור אחר… 

*

תיכננתי היום לעבור מפעם אחת שתיית שתן באמצע היום, לפעמיים- בוקר וערב . אבל: דיבורים והבנות לחוד ומעשים לחוד. 

הבנה: הקושי האמיתי הוא ביישום ההבנות וההחלטות התיאורטיות בחיי החומר הארציים. הבנתי מה עליי לעשות אבל להצליח לעשות את זה – זה כבר משהו אחר .

בגדול – גם לי קר מאד. פעם האמנתי ששכבות השומן שלי מחממות אותי ונותנות לי אנרגיה אבל זה כבר לא עובד יותר. פשוט קר ואני לא מחממת בבית. מתרגלת חימום מבפנים… 

ביומיים האחרונים ששתיתי שתן (פעם אחת רק באמצע היום) , עברה בי צמרמורת של גל חום , סחרחורת ובחילה מהטעם הגואלי שנשאר בתוכי אחרי השתיה ועבר רק אחרי שאכלתי… שוקולד…

מחסום תודעתי מס 5: לשתות את כל הגועל שהכנסתי לגופי במזון משך כל היום

ברור היה  לי שאם אוכל את השעועית הלבנה מקופסת השימורים- לא אעיז לשתות את השתן אח"כ ואכן כך היה. מייחלת לרגע שבו הרצון לשתות את השתן הנקי יהיה חזק יותר מהדחף לאכול גם מזון שאיננו מזין עבורי. 

 *

16/1/2013 –  היום שתיתי 4 וחצי ליטר מים מזוקקים. ושתיתי פעמיים את המים של עצמי. ב 12:00 וב 19:00. זמן ההרחה של השתן לפני שאני שותה הולך ומתקצר. ביום הראשון זה היה חצי שעה, והיום היום השלישי – התקצר ל 5 דקות. מריחה, נגאלת,מריחה שוב, נגאלת אבל פחות, מריחה שוב , הגועל מחלחל לתוכי עוד לפני שאני שותה, רק מהריח. מריחה עוד, כבר התרגלתי. שותה. בשלוק אחד. היום היתה הפעם הראשונה ששתיתי את הכל – כולל ההתחלה והסוף שעד היום שיחררתי מחוץ לצנצנת.  אח"כ נשאר טעם לוואי חזק שקשה לי להכיל אותו. היום אכלתי קלמנטינה כדי להעביר את הטעם, במקום שוקולד בימים הקודמים…  יפה לי, לא?… 

ליקטתי מליין קלמנטינות כדי שיהיה לי לנשנש כל פעם אחרי השתייה של השתן.  עלתה בי כמיהה להזמין חברים למפגש פיזי נחמד כזה בבית , נו… כזה שכל האנשים הנורמליים עושים מדי פעם. אני מצד אחד מתנסה כאן בחוויה קיצונית  אקסטרימית , בזכות חברות וירטואלית בקבוצת פייסבוק של אנשים שרוטים,חד משמעית שרוטים. ומצד שני, בא לי להיות נורמלית פתאם. בא לי חברים שישבו איתי בסבבה במרפסת ונאכל קלמנטינות ונפטפט על השריטות שלנו.  משתפת בדף הקבוצה בכמיהה הסודית הזו להפיג את בדידותי.
אין לי ממש חיים פרטיים , כי אני משתפת באתר שינוי תודעתי בכל ההבנות מחשבות ופעולות שלי. ורק כאן, העזתי לשמור לעצמי פינה מוגנת מחשיפה.

הבנה: לא יכולה עכשיו להרשות לעצמי שאנשים יירתעו ממני. יש לי יותר מדי מה להפסיד . התמימות הכנה והנאיבית שלי יכולה לפגוע בשליחות שלי. אני צריכה למצוא דרך להתקרב למיינסטרים . ואולי הוא צריך למצוא דרכו אליי?  מה שבטוח זה שלקרוא את הפוסט הזה בטח לא יקרב אליי אף מיינסטרים. ולכן, בשלב זה- מוגן בסיסמה. 

 *

17/1/2013  – היום שתיתי פעמיים. תיכננתי 3 אבל בערב בא לי לאכול אוכל טעים ולא בריא (כן, שוקולד, אמנם חרובים ועם לחם שיפון אורגני וכאלו, ובכל זאת… וגם קציצות קינואה וציה ועדשים – מחבילה קפואה, אמנם אורגני – אבל מעובד ומבושל ורחוק מלהיות טרי. ) אז ויתרתי על התענוג המפוקפק של לשתות אח"כ את השתן. עוד תופעה: התחילו לצאת לי פליצות מסריחות בטרוף. זה לא נעים לא לי ולא לסביבתי.  השאלה האם הגואל הזה שאני חשה בתוכי אחרי שתיית השתן יגרום לי לא לרצות להכניס יותר אוכל מיותר שאיננו מזין עבורי.

שמתי לב שהשתן נהיה הרבה יותר צלול. בשבוע הראשון צפו בו כל מני חלקיקים לבנים קטנים והיום כבר לא. 

הבנה: האמת היא שמדובר באי הבנה: לא מצליחה להבין למה  אני מכריחה עצמי לשתות את הגואל הזה. זה עושה לי צמרמורת גואלית ואח"כ אני צריכה לאכול משהו טעים כדי להעביר את הטעם, וזה לא עוזר כי זה בתוכי, לא בפה. 

*

18/1/2013 מחסום תודעתי מס 6: השתן הראשון של הבוקר הכי מרוכז ולכן… גם הכי מגעיל. חששתי לנסות אבל עשיתי את זה . לא נורא האמת, אותה רמת גואל, הופתעתי לגלות שזה לא כזה הבדל. 

היום שתיתי פעם ראשונה את השתן הראשון של הבוקר. בבבבהההה  אותו גואל, די דומה. קצת שונה, מרוכז יותר. אותה צמרמורת רוטטת בגופי עד שעתיים אחרי. 

הבנה: ככל שאני שותה יותר – אני אוכלת פחות.  חייבת להתחיל בלשתות הרבה כי אם אני מתחילה לאכול- היצר מפתה אותי לאכול עוד ועוד.  כשהגוף מתרגל לאכול כמויות יותר קטנות , גם הדרישה לכמויות הגדולות של פעם – יורדת. 

19/1/2013 

הבנה:  שתיית כמות גדולה של מים מזוקקים הכרחית עבורי כאמצעי להקטין את כמויות האוכל

שתיית כמות גדולה של שתן איננה הכרחית עבורי. שוקלת להכין מיצוי- כמו הומיאופטיה

למה לא נכון לי לשתות את כל כמות השתן? כי זה מגעיל אותי, לא תודעתית אלא פיזית. אולי עוד אתרגל, אבל ניום הבליחה לתודעתי הבנה שאולי תמהיל – תמצית של טיפת שתן מדוללת במים תעשה עבודה טובה יותר בלגרום לי לא לרצות להכניס מזון שאיננו מזין . האפקט שעובד בהומיאופטיה נראה לי יהיה יעיל יותר עבורי כי אותו כן ארצה מאד לשתות- שלא כמו את השתן עצמו- כל הכמות שמעוררת בי גועל . 

20-21/1/2013  אני מפסיקה לשתות שתן. טרם היתה ברורה לי הסיבה , פשוט ככה החלטתי. הבנה: עברה לי מחשבה בראש שיש משהו בהפרשות שלי- ביציות וכל מני  הורמונים שמשפיעים על הטעם והריח, על ההרכב הכימי והאנרגטי של השתן .
 אחרי יומיים גיליתי שמתחיל לי מחזור אז הכל התבהר. 

 21-24/1/2013 לא שתיתי  שתן בכלל, בגלל המחזור. רק מים מזוקקים, והרבה שוקולד… אמנם ממרח חרובים אורגני ובלי סוכר ובכל זאת…

בימים האלו שתיתי מים מזוקקים עם הרבה שוקולד – שילוב מנצח לחצקונים . 

 25/1/2013 –  שתיתי את השתן הראשון של הבוקר . מר ! . 

מחסום תודעתי מס 7 – שתיתי את המים עם דם המחזור. לא ממש ממש ממש דם אבל את הסוף כשעדיין אדמדם .

 רסיסי מידע שליקטתי מהפוסט בדף הקבוצה המזקקה:

* סידן שמגיע ממים שזרמו על אבן הוא לא אורגני כי אבן היא לא אורגנית. במים לא צריך מינרלים לכן ההמלצה בשתיית מים מזוקקים.
בשתן יש את תדרים של כל מה שהגוף סופג, פניית וחיצונית.

לדוגמא, בשתן יש ויטמין די כי חשיפה מספקת לשמש גורמת לספיגה במערכת הדם שהופכת לשתן כמובן. ממזון תמיד קיבלת מינרלים, ויטמינים ומלחים. במים לא חייב מינרלים. אבל גם בגלל זה חשוב לשתות שתן, גם כביופידבק וגם בשביל התמצית של כל החומרים הטובים שהגוף מייצר. ויטמין די יש גם בצמחים, אמנם ממקור שלישי אבל מקור מצויין.
האנרגיה האינסופית ביקום היא מקור ראשון, שמש שני, צמחים שלישי, חיות שאוכלות את הצמחים רביעי ומי שאוכל חיות ניזון מחמישית. כמה שהאדם מתרחק מהמקור הראשון כך תהיה חשיפה גבוה יותר למחלות.

* ההסבר הכי פשוט לחומרים אורגנים ואנאורגנים. הקלציום שרושמים על בקבוק מים מינרלים הוא אנאורגני. מים שנשטפים על אבן וחול בדיוק כמו רוב הקלציום שמגיע מאבן.
רוב סוגי האבנים הם אנאורגנים.
קלציום מן הצומח הוא אורגני.
לחומרים אנאורגנים יש מטען חשמלי שלילי ולמים מזוקקים מטען חיובי.
חיובי ושלילי מתמגנטים. שטח הפנים של שתן ומים מזוקקים הוא נמוך כלומר שאין הרבה התנגדות. אם שתית לאחרונה מים רגילים ואז שתן או מזוקקים אז תוכלי לשמים לב איזה חלק הם עוברים בגרון.
בגלל שטח הפנים הנמוך של המים הללו יש שטיפה פנימית עצמתית של הגוף.

*  במים מזוקקים אין כלום. הם טהורים. אין מלחים ואין מינרלים. תהליך האידוי מחק הכל. תפקידם הוא מגנוט כל האנאורגנים והוצאתם מהגוף.
אם תשתי לפני השינה מים מזוקקים או שתן, השתן של הבוקר יהיה פחות ופחות מר. בסופו של תהליך הניקוי הראשוני השתן לא מר בשום מצב, גם לא בשתן של הבוקר שהוא הכי חשוב. אפשר לוותר על כל היום רק לא את זה של הבוקר. כל הריפוי שנעשה במהלך השינה מזדקק לו דרך השתן של הבוקר.

*  לא תמצאי בשתן רק מולקולות של מים, תמצאי את כל המינרלים, מלחים, חומצות אמינו, ויטמינים וכו.
גם אם רק תשתי מים מזוקקים, הגוף ייצר חומרים אורגנים חיוניים אבל מניסיוני, בתדר הנוכחי שלי גם אני צריך מלחים ומינרלים מן הצומח.
ככל שהתודעה עולה בתדר כך הגוף הפיזי זקוק לפחות מזון וניתן לחיות יותר ויותר על שתן ומים מזוקקים.
אם את רק או בעיקר שותה מים מזוקקים אז בוודאי שתצטרכי להשלים מינרלים ומלחים.

* סילביה מדברת על שתיית שתן המחזור https://www.youtube.com/watch?v=ITSzE8I30HQ

*  ליטר על הבוקר זה פשוט משנה את כל היום. כי מסתבר שהגוף משתמש בערך בליטר של נוזלים במשך הלילה לריפוי עצמי, אז להחזיר על הבוקר זה נהדר

*  השתן הוא האומדן לבריאות הגוף נפש בכללי. צבע, טעם, ריח וכמות. מומלץ להתחיל את היום משתיית השתן של הבוקר. יש כאלו שמעדיפים לנקות קודם את המערכת ולחכות שתיים שלוש שניות לפני ששמים את כלי האיסוף וגם את הסוף ויש כאלו שדווקא שותים הכל. אני התחלתי מלנקות קודם ומלפני חודשיים דווקא שיניתי לשתיית כל הכמות. אם יש מחסום מנטלי אז פשוט לטפטף מספר טיפות מתחת ללשון ולהשאיר לכמה דקות בודדות. לא חייב לבלוע. אבל זאת הדרך להכרות הראשונה עם התחושה של השתן והבלוטות החשובות. אם זה עבר בהצלחה תוכלי להרגיש את המרקם המאוד מאוד מיוחד על הידיים או למרוח בכל מקום שמרגיש. אני משתמש בנוזל החיים הזה להכל. שטיפת ידיים, גוף, גילוח, קרקפת. (כבר התחילו לי שיערות חדשות איפה שיש לי מפרצים)
העור נהיה קטיפתי ונעים. מריחה יומיומית מחזירה את הזוהר לעור. בדוק!. אחרי זה פשוט להתחיל להקשיב יותר ויותר לגוף כי ההורמונים והדברים הטובים שחוזרים חזרה מתחילים ליצור איזון שקשה לתאר אז את תרצי לבד לעלות בכמות. אני עושה שתייה מחזורית כבר שנה עוד מעט. מה שיוצא זה מה שנכנס. כמובן שתלוי במה אכלתי כי כשאני משתולל עם דברים שהגוף לא אוהב אני מרגיש את העודף בשתן ואז אני בוחר או לשתות שתן או מיץ טבעי. אם יש משהו שאני ממש רוצה לתקן במערכת אני אשתה בכל מקרה. כמו שאמרתי להקשיב לגוף.

*  ראיון עם אנדרו https://www.youtube.com/watch?v=_msWtSljFQw
https://www.youtube.com/watch?v=I6x0S8nN8Dw

*  למה להחזיר את מה שיצא:
כי זאת מערכת שלמה ואינדיבידואלית של ביופידבק.
הקונספט הוא שרעל הורג רעל. גיליתי מונח פרקטי מדעי שנקרה התאבכות הורסת. זאת הסיבה שכשננשכים ע"י חיה ארסית מקבלים את הרעל חזרה. הכל קשור בתדרים.
בסופו של דבר את מחזירה אינפורמציה לגוף. אינפורמציה לתיקון הגוף.
עם הזמן השתן הופך ליותר ויותר טהור כך שהאינפורמציה מעלה את התדר. זה מה שחוויתי ביום ה-9 מתוך 14 עם צום של שתייה מחזורית.
שזה מתחבר לשאלת הצום. אני עשיתי את הצום ובכללי את צם כדי לנקות רעלים. 5 ימים זאת התחלה נהדרת ובד"כ זה עושה חשק להמשיך רק להקשיב לגוף. אני איבדתי שכבת הגנה ביום ה-12 והתחיל להיות לי קר, רזיתי הרבה. לכן גם הפסקתי אחרי יומיים.
עם מחלות כרוניות ובכלל זה מאוד מומלץ לעשות צום ארוך.
יש מצבים שבכלל לא ברור מה המצב של הגוף נפש באמת ודברים מתחילים להתבהר ככל שהימים עוברים.

 * יש פה שילוב בין הכמות ששוטפת כל תא ותא בגוף מים שזה גם בעצם חמצן וגוף לא חומצי אלא מרובה בחמצן עובר שינוי ע"י ניקוי של מערכת הלימפה והדם. נוזל הלימפה אגב מורכב מ-75% מהנוזלים בגוף לעומת דם 25%. זאת הסיבה שכל-כך חשוב לעבור ניקוי בכמויות המדוברות. בגלל אפקט הביופידבק של השתן הגוף מתייעל יותר ויותר ומגיע לאיזון

* מים מבית מרקחת עושים בשיטה כימית ואני פחות ממליץ עליה. עדיף אוסמוזה של המים מהסופר. אם אין לך גם איזה אוטודיפו אז לא קריטי. יש לך אוסמוזה הפוכה וזה סבבה לגמרי.

*  הסיבה שאנחנו בכלל מתפתחים בהריון, מוח, שרירים, לב וכו. זה בגלל השתן. תחפש מה זה מי שפיר שאנחנו שותים כל-כך הרבה חודשים. הסיבה שעור התינוק כל-כך רך ומריח טוב זה בגלל השתן שהתמחזר הרבה מאוד והפך לממש טהור. זאת רק דוגמא אחת לזה ששתן הוא פשוט תא חי עם תאי גזע שזמינים לנו כל פעם שאנחנו עושים פיפי. אתה לדעתי תוכל לחוות את זה רק אחרי שתתחיל לשתות מים מזוקקים ואז רק תיקח כוס זכוכית ותמלא. מה שתגלה יפתיע אותך כי השתן יהיה כמעט שקוף, בלי ריח ואם תטבול יד בפנים לכמה רגעים ותוציא תרגיש כאילו היד עשויה ממשי. כאילו הוספת שכבת עור חדשה. זה קטע הזוי שאני עדין אוהב לחוות כל פעם מחדש

– שיטת זיקוק מים במכשיר מאוד קרובה לדרך הטבע.
השמש מחממת את הים שהופך לאדים מתעבה לעננים.
הגשם שירד הוא גם מזוקק וגם מוטען מהאנרגיה בעננים בן היתר.
המכשיר הידני, זה שרוצים לקנות עכשיו כקבוצה הוא בשיטת האידוי.
פותחים מכסה וממלאים מים, רצוי לא מהברז אם יש אופציה כזאת.
עדיפות על מסנן מקדים. המים מתחממים, האדים עולים לחלק העליון של המכשיר שם יש מאוורר שמקרר את המים ואז הם עוברים בצינורית ומתחילים לטפטף למיכל חיצוני. אין ממברנות או הרבה צינורות. זה תהליך מאוד פשוט שגם חוסך יותר מים. תיארתי רק חלק מהתהליך, יש גם מסנן פחמי או קוקוס תלוי מה רוצים. הבנתי שיש הבדל בטעם.

 28/1/2013  סרטון שמתעד הרבה אנשים ששותים שתן 


צפו בסרטון » Urine Therapy – The Free Cure to Every Disease – A Panacea – Good Health


*

29/1/2012 – ציטוט של גל: המלצה לשתות את השתן לאט ולא מהר כמו מים רגילים . הבלוטות שמתחת ללשון צריכות לספוג את המידע כדי לרפא את הגוף. ההמלצה שלי היא למי שהחליט לשלב בין מים מזוקקים לתרפיית שתן שבבקשה תנסו לשתות את השתן יותר לאט. המים המזוקקים מהמכונה כבר יעשו את הניקוי והשתן ידאג לאפקט הביופידבק.
עשו מחקר ביפן עם מטופלים בשתן. הכניסו למטופלים צינור לגרון כדי לראות עד כמה השתן אפקטיבי כשהוא ישר נכנס פנימה. הממצאים הראו שההשפעה המשמעותית מתרחשת בשתייה איטית בגלל הבלוטות בחלל הפה.

30/1/2013   החלטתי להתייצב על שתיית השתן הראשון כל בוקר והאחרון כל ערב לפני השינה. מקווה שזה יעשה את העבודה.

רושמת לעצמי לחפש מידע איך להכין רמדי הומיאופטי מתמצית-תמהיל השתן מדולל.

אתמול נגמר לי מאגר הגריקנים הראשון שקניתי, משמע שעברו שבועיים מאז התחלתי בהתנסות הזו . מבינה שאני רוצה לקנות מזקק.

 טעם השתן עדיין מגעיל, אבל פחות. נראה לי שאני מתחילה להתרגל שאלת הביצה והתרנגולת: האם שתיית השתן והמים המזוקקים תגרום לגוף שלי מעצמו לא לרצות שוקולד או שרק אם אפסיק לאכול שוקולד אז השתן יהיה יותר צלול ופחות מסריח ומר. התשובה לא אחרה לבוא . עברו 2 דקות מרגע אכילת הקרקר (שיפון ואורגני) עם השוקולד (ממרח חרובים אורגני) ועד ששילשלתי את הכל החוצה. כדי לוודא, ערכתי את הניסוי פעמיים. הפעם לקח 5 דקות עד השילשול. והמבין יבין… אני מבינה אז למה הגוף שלי לא מבין ומתפתה כל פעם מחדש למשהו שהוא יודע שישלשל אותו דקה אח"כ? זה לא הגוף.גוף לא יכול להבין הוא מכונה פיזית. הוא לא המחליט. הוא רק שלב הביצוע הגשמי. אני צריכה לקבל החלטה תודעתית להפסיק להכניס לעצמי את הדבר הזה

*

הרבה יותר קל לי לזכך ולזקק את התודעה מאשר את הגוף . אין לי מספיק כישורים אדמתיים ולא ניסיון בחיים הארציים באיך לזקק את הגוף הגשמי. 

מזלי שאני מבינה שהחיים הם רק משחק , אז אני בוחרת להתנסות בהכל, מ'כפת לי, זה רק משחק…
נופלים, קמים, מחליפים שחקנים, ושוב… 
הענין הוא שכללי המשחק השתנוף, אבל הגוף עוד מקרטע עם ההרגלים הישנים וקשה לו לשחרר את ההתמכרויות

תכלית קיומנו כאן איננה התעסקות בחומר – כך שהשתן הגשמי הוא חסר משמעות לכשעצמו. ברגע שאני בוחרת להעניק לו משמעות של ריפוי ולא של גועל, אז זו המשמעות שהוא מקבל. (נגיד… הוא לא תמיד ממושמע, אני סובלת מבעיות שמיעה , הגוף לא תמיד מקשיבה מה שאני אומרת לו, כי גם אני לא מקשיבה מספיק מה הוא אומר לי)

תכלית קיומנו כאן גם איננה התעלות רוחנית – לא לאכול בכלל כמו השנטי בנטיים שבמזזרח

תכלית קיומי כיהודייה היא להוריד רוח לחיי החומר, משמע- לממש את ההבנות הגבוהות בחיים הארציים.
כל עוד אין מימוש גשמי- ההבנות שלי לא שוות כלום. 
אני יודעת שהייעוד שלי כאשה הוא ליצור שינוי.
אני יודעת שהייעוד שלי כנעמה הוא לקדם את הילדים בעולמנו ולתת להם במה להוביל שינוי תודעתי . טרם הצלחתי לפענח איך לעשות את זה בצורה שתקיים אותי כלכלית 

ברגע שאצליח לממש – לזכך את הגוף מהעודפים ואת התודעה מהמגבלות שמונעות ממני להצליח לממש את הייעוד, 

או אז…

אני בדרך...

*
 

2/2/2013 – מעדכנת: היו יומיים שבהם אזלו לי המים המזוקקים אז שתיתי הרבה פחות ואכלתי הרבה יותר. גם מתוק וגם בכלל. אני אוכלת הרבה ירקות ופירות אורגניים אבל מאזנת גם בלא מעט קרקרים עם שוקולד… אני פשוטצריכה הרבה אנרגיה ולא חווה מספיק אהבה בחיי כמקור אנרגיה, וגם -אני  גדולה… התרגלתי לאכול כמויות גדולות עם השנים של 4 הריונות ולידות ורק בחצי השנה האחרונה הצטמצמו לי הכמויות מאד- מאז ששיחררתי את הילדים לגדול עם אבא שלהם והחלטתי שלא יהיה לי בבית גז ומקרר אז אין את העיסוק הזה במטבח. עכשיו אני מגיעה למטבח רק לחמם לי את המים המזוקקים, בכל הפוגה מהמחשב… 

אתמול קניתי עוד מאגרי מים מזוקקים ומאז שהתחלתי לשתות – אני משלשלת בלי הפסקה. כמובן שזה קשור גם לבורקס והעוגיות שהתפתיתי לאכול בקנייה בסופר(שונאת סופרים! תמיד מזמינה משלוח אורגני הביתה , אבל אין להם מים מזוקקים …)
מיותר לציין כמה השתן הראשון של הבוקר היה מרוכז ומר (כתבתי בהתחלה מגעיל ואז שיניתי את הניסוח כי כנראה שזה כבר לא כל כך מגעיל לי כמו שזה היה בהתחלה. …

אני מחכה לרגע שבו פשוט אפסיק לרצות לאכול את הזבל הזה בלי מאמץ. נראה לכם שזה יכול לקרות? 
לא רוצה להילחם ביצר שלי. מחכה שזה יבוא טבעי רק משתיית המים המזוקקים והשתן (הראשון של הבוקר והאחרון של הערב. החלטתי להסתפק בפעמיים היום, בינתיים…)

שאלה: לא מזיק לשתות מים מזוקקים למי שאיננו רגיל, נכון ? מקסימום קצת שילשול כמו שקורה לי אחרי 3 ימים ששתיתי רק מעט מים רגילים.

זו שאלה רטורית כי למעשה אני יודעת שאם הם לא מודעים למשמעות הזיקוק , מבחינתם ערך המים יהיה אותו הדבר כמו המשמעות הרגילה שהם שותים. ..

*

6/2/2013  – מציינת חודש לתחילת הניסוי 😆 קולולו קולולו….

עדכון:  

– שותה מים מזוקקים בערך 4 ליטר ביום (קנויים בגריקן מהסופר, עד שאחליט אם,מתי ואיזה מזקק לקנות)

– שותה 3 פעמים ביום את המים של עצמי -בוקר צהריים וערב ( נשמע לי נעים לומר "המים של עצמי" במקום המילה שתן)

– מוצאת שקצת קשה לי להיפרד מחוויית השיחרור בישיבה נינוחה על האסלה

-התחלתי להתרגל לטעם. כבר לא נורא כמו בהתחלה. אותו טעם מגעיל, רק הבחירה שלי להכיר באיכויות שלו היא שהשתנתה . 
הבנה: באותו אופן שבו החומר הכימי (המים המזוקקים והשתן) יכולים להשפיע על התודעה, כך גם זה עובד הפוך: התודעה יכולה להשפיע על ההרכב האנרגטי של החומר והיא שקובעת את ערכו ה"תזונתי" ,אם אפשר לקרוא לזה כך…

-הבנה: מאמינה שעם הזמן הגוף בעצמו יגרום לי לוותר על מזון שאינו מזין אלא מזהם את גופי. זה נראה לי צריך להגיע לבד ובאופן טבעי, בלי מאמץ.

-נכון להיום אני עדיין נאבקת בצורך שלי בסוכרים. יודעת ומבינה שזה לא מדוייק לי אבל היצר חזק ממני ומתפתה. פשוט צריכה את האנרגיה הזו למימוש הייעוד שלי.

-מנסה לאכול יותר לאט -עם יותר כוונה להנאה ופחות אש יצרית של רצון ודחף. זה לא בא לי טבעי כי אני ליבת אש ורגילה לאכול מהר ויצרי

 

 המים כ"תרופה" : בעברית המילה מרמזת על ריפוי. באנגלית האמת יותר בהירה: drugs

 

*

נשאלתי: איזה מים אני שותה?

בגריקנים של 4 ליטר מהסופר, מדור חומרי הניקוי…

אלו שכתוב עליהם "אסור למאכל אדם" ומצויין הייעוד שלהם למצברים וגנרטורים. – אלו למעשה מכונות שמייצרות אנרגיה אז ברור שהן צריכות תדר אנרגטי טהור. גם הגוף שלנו הוא מכונה כזו…

*

 כמה שהשתן מר אחרי שאוכלים שוקולד מריר!!! פויה פויה פויה 

*

10/2/2013 – כבר  כמה ימים שאני שותה בעקביות את השתן 3 פעמים ביום: בבוקר- השתן הראשון אחרי השינה, בצהריים ובערב – לא תמיד יוצא כי לא תמיד יש לי בדיוק כשאני הולכת לישון.

 

הבנה:  כדי לאזן את מצבי הפיזי הקיצוני (השמנה) , בחרתי להשתמש בשיטה קיצונית של שתיית המים של עצמי. פשוט שום דבר אחר לא עבד. מקווה שהפעם, אצליח להוכיח לעצמי אצת עליונות הרוח על החומר. היום בו אצליח בכוח התודעה שלי להתעלות מעל התמכרויות החומר – יהה היום הזה. 

 

בועז: בפיזיקה התנגדות (חשמל) היא ההפכית למוליכות. למים מזוקקים יש מוליכות נמוכה מאד, כלומר התנגדות גבוהה מאד. במים עם מומסים אנאורגניים המוליכות הרבה יותר גבוהה.

גל:  בלועזית השם מתאר בדיוק את התכונה של זיקוק.
Dis-still, כלומר שלא עומדים במקום. כל הזמן בתנועה. מי ברז למשל הם מים קשים, בדיוק כמו שמם קשה להם לרדת בגרון בגלל כמות החלקיקים שפשוט לא יכולים להיות מומסים. כל המתכות הכבדות וכו.
בצמחים כמו בגוף האדם יש הרבה ורידים. הצמחים מסננים את את המרכיבים האנאורגנים, כל הסלעים, חול ורעלים וכמו באלכמיה הופכים את המהות מאנאורגני לאורגני. ההוכחה היא תחושת הניקוי אחרי כוס מיץ תפוזים או לימון לעומת מי ברז או מים 'מינרלים'.

*

מבינה למה נמשכתי לפתרון הניקוי של המים המזוקקים והשתן: המצב הפיזי שלי קיצוני ולכן מתחייב פתרון קיצוני.

מעדכנת שבימים האחרונים אני שותה 3 פעמים את השתן- בוקר צהריים וערב ובערך 3-3.5 מים מזוקקים מהגריקנים. אני עושה מה שצריך, הבעיה שאני עושה גם הרבה דברים שלא צריך. לא אוכלת מספיק ויטמינים ומינרליים מהצומח. ההבנה שלי גבוהה וברור לי מה מייטיב ומה לא מייטיב עם הגוף שלי. כמובן שגם הטעם של השתן מצביע בדיוק . אז למה אני לא מצליחה? כי האש הגבוהה שלי – היצר, מפתה אותי להתמכר לחומר. מחכה לרגע שבו אצליח להעלות את הרוח מעל החומר ולשבור את היצר הזה שמפתה אותי למאכלים אנרגטיים שלא מתאימים לי. מתי אצליח לראות תוצאות? מתי שאבחר. 

אין יום שאני לא בוחרת , אבל היצר חזק ממני. 
חייבת לתרגל כשפות אש ולהנמיך את עמודת האש שלי

היום, עכשיו

בחרתי

 

15/2/2012 – 

תודעה תודעה תודעה…
ההבנות התודעתיות שלי לא שוות כלום אם אני לא מצליחה ליישם אותן בחיים הארציים. כוסאמק, אני לא מצליחה! 
מילים מילים מילים שאין להם מימוש בחומר שוות לתחת. 
האש שבי מניעה ומתניעה אותי ליצור, לעשות ,להתנסות
אבל היא גם סוחפת אותי להתמכרות הגוף שאני כל כך שונאת בי עכשיו. לא יכול לצאת שום דבר טוב משנאה וכעס עצמי. אני יודעת יודעת, ולא, אני כנראה לא מספיק יודעת אם זה לא קורה. בזה לעצמי, לאיך שאני נראיית עכשיו בעיני עצמי. מסתכלת בצילומים שצילמו אותי אתמול בארוע one billion rizing . האנשים שהנחחיתי במעגל ההקשבה ראו בי אשה עוצמתית אבל כשאני מסתכלת בתמונות שלי מהערב הזה אני רואה אשה שמנה שלא מסוגלת לעצור את הדחפים שלה. כוסאמק.
חשה שזה גדול ממני. אני צריכה עזרה. מחלחלת בי מחשבה שמה שאני צריכה זה להתנתק מהחיים הרגילים שלי ולהיות במקום נקי נקי נקי מפיתויים, איזו חוות בריאות כזו שמשך שבועיים צום לנקות את הכל, הכל. כי בלי ה restart הזה, אני לא מצליחה להתקדם.
נמאס לי להתבוסס בתבוסתנות שבי. אני בוחרת לקחת אחריות ולעשות את זה. מישהו יכול להמליף על חווה כזו שתסכים לאפשר לי לעבור את התהליך הזה בבארטר תמורת הרצאות שלי או כל עזרה אחרת שתידרש? אין לי מימון לשלם בכסף עבור תהליך הליווי הזה. לא חייבת חוות נופש יוקרתית. גם להיות בבית של מישהו, משהו פשוט, אבל שאין בו גירויים, שלא יהיה מצב שאתפתה בלילה לגשש בארון אחרי השוקולד או לקנות במכולת זבל שלא בריא לי. 

בקיצור, אני רוצה ומבקשת עזרה

אני דורשת אנרגיה לעזרה בליווי תהליך הזיקוק שלי בדרך לעצמי הטהורה שאני כמהה להיות,חופשייה מהתלות בסוכר.

אני קוראת לבריאה לשלוח לי את ההזדמנות לזקק את גופי.

תודה, נעמה

*

סיכום חוויתי של גל :

כל הרעיון של שתיית מים טהורים, מזוקקים, שתן. זה לנקות את הרעלים שהצטברו בגוף. רעלים פיזיים בגוף ממגנטים רעלים מבחוץ כמו מחשבות שלא משרתות את ההתפתחות. מחשבות נקיות מייצרות מציאות שיותר ויותר מותאמת לאני האמיתי.
בסופו של דבר לא יהיה צורך לשתות את הכמויות המדוברות. אבל זה תהליך שיכול לקחת כמה שנים. רובנו העמסנו על הגוף שנים רבות של רעלים.
מניסיוני האישי ודיווחים של חברים, אחרי שלושה חודשים יש מספיק שינוי שגורם להבנה שאכן יש משהו עצמתי בשתיית נוזלים מזוקקים.
הסיבה שבסופו של דבר לא חייבים לשתות את הכמויות המדוברות זה בגלל שהגוף הפיזי זה כמו מכשיר תדרים מתוחכם שכשברגע שמספקים לו תשדורת קבועה בתדר ספציפי הוא כבר מתרגל ומבקש תדר אחר. זה המנגנון הזה שקשור בטבע האנושי שרוצה להתפתח כל הזמן. כמה שנים אפשר לאכול כל יום סלט?
כששומעים כל מיני רופאים טבעיים שטוענים שאין צורך לשתות הרבה כי כשהגוף מקבל מספיק נוזלים מהצומח אז שותים מים רק כשמרגישים. זה לדעתי רק צד אחד של המטבע. הצד השני אומר שרוב האנושות בכלל לא מודעת לזה שהיא מיובשת בצורה כרונית. UCD-Unconditional Chronic dehydration
ושלמעשה כשהגוף צמא זאת נורת האזהרה האחרונה שלו לומר "הי את/ה, תביא/י מים!". אחרי תקופה שהגוף כבר מתחיל לתקן את עצמו ולהגיע יותר לאיזון פיזי נפשי אני בהחלט יכול להבין רופאים שאומרים שלא חייב לשתות הרבה.
אבל זה תהליך. כשמתייחסים לכל אדם כבעל פיזיות ותודעה שונה אז גם יש צורך להציג מידע שמתאר את הרבגוניות הזאת.
אחרי שהגוף מגיע לרף אנרגטי מאוד נעים ויש עשייה מהסוג שמרגיש שעוזר להתפתחות אז זה טבעי בהחלט להתחיל לבדוק האם גם פחות ופחות שתייה ביום משאירה במצב כללי טוב.

יש אמרה שאומרת "מזון למחשבה".
אני אומר "מזון גורם למחשבה".
מחשבות הן חלק בלתי נפרד מהחוויה היומיומית של האדם
אבל שאלות הן אלו שגורמות להתפתחות התודעה.
צום הוא הכפתור לפחות מחשבות.
האם חלק מכם שמתם לב שיש צורך טבעי בפחות ופחות מזון כבד?
אם כן אז סביר מאוד שגם יש תחושה כללית יותר נעימה בראש.
שזה מסביר את זה שמזון גורם למחשבה. לכבדות במחשבה.
נוזלים מזוקקים מרוממים את הגוף והנפש. הופכים אותו לקל יותר בכל המובנים.
זה תהליך מאתגר מאוד, המון שחרורים, דברים שצפים ומבקשים שינוי.
תודה על השיתוף של כולם וים של בריאות

 הבנה שלי: באותה מידה שמשחבה משפיעה על הגוף, גם הגוף משפיע על המחשבה

במקרה שלי: קודם נעשה הזיכוך הנשמתי: נפטרתי מעודפי מים רגשיים וחיבורי אדמה ורק אח"כ, עם עליית המדרגה הרוחנית ממודעות לתודעה גבוהה, נוצר בי הדחף לנקות גם את הגוף הפיזי. הדרך שבחרתי בה – שתיית הרבה נוזלים ומזוקקים, מעניינת לאור העובדה שייבשתי עצמי מהמים הרגשיים . למעשה חייבת להודות שתמיד היתה בי כמיהה לניקויון הפיזי, לחוות קלילות (במקביל להתמכרויות לסוכר…)אבל היות והתפתחות תודעתית קלה עבורי הרבה יותר מהיישום הגשמי, אז "יצא" שפיתחתי הבנות תיאורטיות לפני שהצלחתי לראות תוצאות בצמצום המימדים הפיזיים שלי. כוסאמק עם הגוף הזה, לא ממושמע. בטח. אני לא מקשיבה לו אז למה שהוא יקשיב לי?

 

17/2/2013 – 

 

ידעתי! אני נגנבת מהקטעים האלו שאני מגלה כמה החיבור שלי לעצמי הפיזי והרוחני תואם את, את הכל, איך הכל בתואם. כבר יומיים- שלושה שהפסקתי לשתות שתן ולא הבנתי למה. גם לא שאלתי עצמי בכלל. פשוט היה ברור לי שזה לא נכון לי עכשיו. ומה מסתבר… כן, המחזור החודשי שלי הגיע. בדיוק כמו בחודש שעבר. היות ואין לי תחושת זמן לינארי – אני בכלל לא מודעת לאם עבר כבר חודש או שבוע, אבל הגוף שלי מזכיר לי ומסמן לי בדיוק מה אני צריכה. 

אז אם הוא כזה מדוייק לי הגוף שלי ואם הכל כזה בתואם , אז למה לעזעזאל (לזעזע – אל , רק עכשיו שמתי לב) למה בקיצור,, למה הגוף שלי לא מקשיב לי כשאני אומרת לו שאני רוצה להפסיק כבר את התלות בסוכר . אולי בגלל שאני לא מקשיבה לו? 

אוף, איך יוצאים מזה?…. 

יודעת מה אני צריכה

מתחילה ממחר, בחיי, ממחר מתחילה צום 3 ימים של מים מזוקקים,שתן ומיצים. 7 ימים.

יאללה, שולחת קריאה אנרגטית:

זו המודעה שפירסמתי בדף של זהר ווילסון

מחפשת איש/ה שיש להם ניסיון רב בליווי צום מיצים למשך השבוע הקרוב (חמישי עד חמישי 21-28/2/2013 . אפשרי אצלי בבית שינוי תודעתי ברחובות (יש ויטמיקס ומכונת מיצים וכל מה שצריך, כולל קיר ירוק עם צמחי מאכל אורגניים טבעי, עירוני- במרפסת בבניין רב קומות…)

ו/או אפשרי במקום כולשהו (משהו כמו אלומות יהיה סבבה אבל בגלל שאין לי מימון לשלם למותרות כאלו אז אפשרי רק בבארטר תמורת עבודה שלי) 
בקיצור אם אתם מכירים את האדם המדוייק שנועד לעזור לי בתהליך הניקוי הזה, בחיית -שדרו. 

 

18/2/2013 – התחלתי . 

 

צום מיצים, מים מזוקקים ושתן

דרוש מישהו/היא החל מהיום 18/2 עד ה 28/2 שיש להם ניסיון מקצועי בליווי צום מיצים ללוות אותי בתהליך ניקוי פיזי , היכן שאני :בבית שינוי תודעתי ברחובות. יש לי מכונת מיצים וויטמיקס וכל מה שצריך כדי לעשות ספורט. מה שאין לי זה כוח רצון להתעלות מעל הגירויים, בקיצור צריכה ליווי של מישהו שיכין לי את המיצים- מישהו שמכיר איזה שילובים מתאימים לכל מצב וכ"ו… וירוץ איתי בפארק או תרגילי יוגה על המזרונים בסלון ובעיקר- יסיט את תשומת ליבי לדבר על שינוי תודעתי במקום לחטט רגליי לארון השוקולד . 
אני מתחילה מהיום 3 ימים ראשונים אצליח לבד אבל חייבת עזרה ממביני עניין החל מיום חמישי. חוצמזה, צריכה שיפנקו אותי ויביאו לי כוס מיץ למחשב לפני שאני קמה ומגיעה בכלל למטבח כי אז הפיתוי גדול מדי. 
בבארטר עבור לימודי תודעת העל, לינה בבית שינוי תודעתי וכמובן מיצים-שאתם תכינו. החומרים עליי
אם אתם מכירים מישהו כזה, בחיית שדרו
אהיה מוכנה גם לתשלום אבל לא בשמיים
תודה, נעמה , 052-4670045
נייד 052-4670045

 תיעוד בוקר היום הראשון: החלטתי לוותר על השתן בימים הקרובים כי קיבלתי מחזור ולא חשה שמדוייק לי להכניס חזרה את החיים שלא התפתחו ושהגוף ביקש לשחרר. יודעת שיש בדם הרבה כוח חיים, ברור לי שזה מחזק, אבל לא ברור לי שאני מוכנה לזה או שזה מתאים לי כרגע.

יום ראשון עבר עם שתיית מים מזוקקים לאורך כל היום (רק ליטר וחצי- שניים) וכוס מיץ ב 18:00 של סלרי פטרוזיליה רימון וגזר. למה? לא יודעת. ככה בא לי. סיימתי את היום עם כאב ראש. נראה לי שהשילוב בין לא לשתות הרבה והיום הראשון של המחזור אחראי לזה כי יום אחד בלי "אוכל"ממש זה ממש לא סיפור.

בערב התקשר אליי יאיר אחד ללוות אותי. טען שהוא מאד ידוע בתחום כבר הרבה שנים. מישהו מכיר/שמע?

 • natures-way.co.il
   
  19/2/2013 – 
 •  עידכון היום השני ל"צום" : כותבת במרכאות כי זה לא באמת צום. שותה מים מזוקקים והיום העלייתי את כמות המיץ לשתי כוסות – אחת בבוקר (פטרוזיליה סלרי תפוח וגזר)ואחת בערב (תרד גזר ותפוח) לקינוח סחטתי שתי אשכוליות. האמת היא שלא הייתי חייבת את הכוס השניה, אבל הייתי צריכה להישאר עירנית לפגישה חשובה שהייתי צריכה להתרכז בה ומנטלית הייתי מקובעת על זה שאני חייבת להטעין עצמי באנרגיה כדי להישאר ערה- זה הדפוס המחשבתי שתמיד הביא אותי לאכול (סוכר) כשאני לא חייבת ממש, רק כדי להטעין אותי באנרגיה. שוקולד, ים אנרגיה… אבל כזו שלא נשארת יותר משעה. ומצד שני – נשארת כל הזמן כשכבות שומן על גופי…
 •  
  מחסום תודעתי מס  8: להפסיק  אכילה שנועדה "להטעין אותי באנרגיה" כדי להתמודד עם עייפות. לא צלחתי את המחסום הזה. אמנם לא אכלתי מוצקים אבל כן הכנתי לי כוס מיץ ירוק בערב כשהיה ברור לי שאני חייבת את האנרגיה הזו כדי להתרכז בפגישה חשובה . אולי בפעם הבאה אצליח לבחור "ברור" אחר? 
   
  *

  22/2/2013 אני כבר ביום החמישי של הצום.
  מים מזוקקים וכוס עד שתיים של מיץ ירוק. לא יצא לי לשתות את מי השתן שלי כי הייתי במחזור ובחרתי לא לשתות את החיים שהגוף שלי בחר לא לפתח -להיפרד מהם. מקווה לחזור לזה מחר.

   

  ‏‎Gal Disegni‎‏

   

  שבת של שלום לכולם ❤
  עברו שלושה חודשים מאז הצום האחרון והתעוררה בי שוב תחושה וצורך לעבור תהליך נוסף. עברו רק 24ש׳ מתחילת הצום.
  כמו הצום האחרון אני שותה את המים שלי, מים מזוקקים ומיצים טבעיים.
  המעבר התודעתי שחוויתי בשנה האחרונה הביא אותי למקומות חדשים בתוכי שאני נהנה לבחון לעומק.
  אי העיסוק המחשבתי באוכל משחרר אותי לחוות רבדים עמוקים יותר.
  פעם אוכל לא עניין אותי הייתי אטום לגמרי לחיבור בין מזון לתודעה. מאז שנחשפתי למידעים שקשורים בבלוטת האיצטרובל ומה זה אומר כשהיא מלאה באבן התחלתי להיחשף לעולם התזונה. אבל הטריגר המשמעותי קרה בפגישה עם מישהי מקצועית בתחום הלא מודע שעבדה בשיטה המאוד לא קונבנציונלית של Dolores Cannon.
  מסתבר ששינוי עמוק קורה כשהלא מודע צף למודע. מאותו היום התחברתי למידעים רבים שקשורים לריפוי טבעי והעצמה אישית ברמות הכי גבוהות שנחשפתי עד כה.
  בצום הזה אני בודק האם התחושות שלי אכן נכונות לגבי שאלות שצפו.
  1) מה האמת מאחורי הצורך באוכל?
  2) האם זה תרפייה או דרך להעביר תסכול רגעי?
  התודעה שמהדהדת בי כבר מספר חודשים זה שמזון ארצי אינו הדרך היחידה להתקיים.
  אני רק יודע שהגוף מייצר רוק לא משנה איפה נמצאים, בסביבות 8 כוסות של רוק ביום. שזה נתון מעניין שקשה לבדוק בגלל הספיגה. כמו ששיתפתי בפוסט אחר, אני מאמין שאחרי שהתדר הפנימי משדר אחרת אז גם הצרכים של הגוף משתנים. כשהפיזי עובר ריפוי יש צורך פחות ופחות במזון כבד או מזון בכלל.
  אני כן יהיה עם אצבע על הדופק לגבי המשקל שלי. איני יכול להרשות לעצמי לרדת יותר מ-5 קילו. גם אעשה בדיקת דם מקיפה אחרי הצום.

  • נעמה וייס טוהר מגניב! איזה גל- תרתי משמע – wave… התקשרו אליי שני אנשים שגם צמו במהלך הימים האלו – בעקבות הפירסום שלי על הצום -ריסטרט בבית שינוי תודעתי. הרבה אנשים בחרו להעלות את התדר בימים האלו וזה ממש מרגש. אמנם ה"ארוע" לא מתקיים בנוכחות ציבור פיזי אבל אני לא לבד. תדרי האש והאוויר של התודעה החדשה חוצים גבולות. עכשיו התקשר אליי מישהו מארה"ב בעניין… 

   התהליך שלי שונה. לי היה יותר קל לעשות שינוי תודעתי ורק אז לעבור למימוש הניקוי בגוף הפיזי. הפוך ממך. 
    
   22/2/2013
    

   • חייבת לשתף מישהו וכרגע הקבוצה כאן (המזקקה) היא המקום שבו אני ממילא הכי חשופה , אז יאללה, שיהיה.. 

    והיות ואתם קבוצת התמיכה שלי רגע לפני השוקולד, אז משתפת: 

    לא קשור לצום בכלל ולא למים מזוקקים ולא לשתן ולא לכלום 

    קשור אליי, לטלטלות שאני עוברת, למלחמת האור בחושך הפנימי שבי.

    להבנה של התסריט שלי כ נעמה

    לפני כמה ימים גיליתי לראשונה שנעמה היתה לא רק אשתו של נוח – מי שנאמר עליה ש"צדקת היתה" והיא שבראה את האנושות החדשה אחרי המבול, אלא ש… לכל אור יש גם מקור רע, כך גיליתי את שורש הרוע שמגולם בשמי, במהותי :

    נעמה היתה האשה של אדם לפני שנבראה חווה.
    במיתולוגיה היהודית מסופר שלא נבראה מעפר טהור אלא מזוהמה. היא היתה יצרית ויצירתית ואדם לא רצה בה . חמד בה השד שמדון והפך אותה לשדה. בנם הוא אשמדאי- מלך השדים שאני מתקשה להעלות על הכתב את כל התארים המזעזעים שהוא לקח על עצמו, בניהם התעללות בילדים. שלא נדע. איזה רוע בהתגלמותו בראתי. נעמה בחרה לעצמה תסריט של שדה שהורסת חיבורים בין זוגות וגורמת לבעל לבגוד באשתו (חחח, מצחיק, זה מה שקרה לי, רק הפוך. האיש שהייתי נשואה לו 20 שנה בגד בי עם צעירה גרמנייה רווקה שלא עברה 12 שנים של הריונות ולידות וחינוך ביתי) טוב, אני מוציאה קיטור, כבר הבנתם, נכון?.. 
    בקיצור, הנעמה הזו היתה שדה ורשומה ברשימת "כוחות האופל" , לפני השטן. 

    נשימה 

    העיסוק שלי בחקר מלחמת האור בחושך מובן עכשיו קצת יותר. 

    אני יודעת שאני כאן כדי לברוא עולם חדש
    אני יודעת שאני כאן עם החושך שבי שעכשיו מבינה קצת יותר
    מה אני מבינה? עד כמה אני לא מבינה. 

    בחרתי להתחפש פורים הזה לניאו
    רוצה להיות האחת בסרט האישי שלי
    להציל את כל העולם מכוחות החושך שבשליטת המטריקס
    להציל את עצמי מהשדה שבי
    לנקות את עצמי מהזוהמה

    אבל יודעת
    מבינה:

    ניאו לא היה מצליח להציל את העולם ללא האהבה 

    ולי – אין די

    אין לי די אהבה
    אין בי די אהבה

    אהבה בעידן הישן קשורה לאדמה- לגוף הפיזי – למין ולמים – לרגש. לשני אלו תמיד בזתי. מעולם לא הצלחתי להתחבר לבזבוז האנרגיה הזה על הנאות חומריות ורגשיות . הגברים שחושבים רק על סקס מכלים את האש שבהם על מין והנשים שכל היום בוכות וחופרות ברגשות ומרכלות מבזבזות את אש היצירה והבריאה על קורבנות ובכיינות. 

    אהבה בעידן החדש היא הבנה

    אין לי די הבנה 
    אין בי די הבנה

    יש כל כך הרבה דברים בעולם הזה שאינני מבינה , אז איך אני רוצה שיבינו אותי? 

    עכשיו תגידו דוגרי, נכון שזה מצב לשוקולד?

    https://www.shinuytodaati.co.il/a2-air/%D7%9E%D7%9C%D7%97%D7%9E%D7%AA-%D7%94%D7%90%D7%95%D7%A8-%D7%91%D7%97%D7%95%D7%A9%D7%9A/

    shinuytodaati.co.il

    כל התחלה יש לה שורש ממנו היא שואבת את היכולת המלאה להתניע את מהלך ההתפתחות הבא.
   •  
    Gal Disegni חושך זה בסה״כ חוסר של אור נעמה. אין חושך כמו שמתארים בזרם מדעי.
    הסיפור שאת מלבישה עכשיו על שמך בונה משהו חדש בתודעה והבחירה החופשית שלך תקבע האם יש לך שימוש בסיפור החדש או לא. את מפרשת את הסיפור על אדם וחווה בצורה המילולית ממש. אם את מרגישה שהתדר של השם שלך לא משרת אותך את יכולה לקרוא לעצמך בשם אחר, (אפילו רק לתקופה של כמה ימים) זה יצור בתוכך תדר אחר. אגב זה גם משהו שקשור בהתפתחות התודעה. אין טוב ורע נעמה ואת יודעת את זה. טוב בשביל אחד זה רע בשביל אחר. מה רע אגב להכיל את האור והחושך ביחד? אחד גורם לשני להתפתח, לשאול שאלות. אני בכלל לא רואה את זה כמשהו רע או רוע למען האמת.
    עכשיו את יודעת שהשוקולד עבורך הוא רגשי ולא בשביל עוד שעה של אנרגיה. זה מה שצום עושה, גורם לאדם להתבונן עמוק יותר. זה להכהות את החושים, רק בשביל לא להרגיש את הפחד. זה חומר זהה כמעט לקוקאין ולכן קשה להיגמל ממנו. עוד כמה ימים ויתנקה עוד רובד בתוכך נעמה . ברגע שמגיע פיתוי תשתי לפחות כוס או שתיים של נוזלים.
    לפני 11 שעות באמצעות נייד · נערכו · לא אהבתי · 2
   •  
    נעמה וייס טוהר תודה גל , נשמה טובה אתה
   •  
    נעמה וייס טוהר רק משהו שאתה לא מבין: כשאתה אומר בחירה חופשית אתה מתכוון לבחירה שלי עכשיו מה להבין ומה לייחס לעצמי

    מה שאתה לא מבין זה שהבחירה החופשית שלי מומשה עוד לפני שירדה הנשמה שלי לגופי הפיזי. בחרתי בתסריט ועכשיו אני כאן בגוף פיזי כדי לממש את הבחירה שכבר בחרתי ובעיקר – כדי להבין אותה. 

    הכל צפוי – זה התסריט והוא לא ניתן לשינוי בחיים הארציים 
    הרשות הנתונה היא רק לגבי הדרך שבה אבחר לממש את הייעוד. כל אחד בדרכו הוא. 
    זה מה נקרא חתימה 

    https://www.shinuytodaati.co.il/a2-air/%D7%97%D7%AA%D7%99%D7%9E%D7%94/

    shinuytodaati.co.il

    "גמר חתימה טובה". מהי אותה חתימה? האם היא אכן נחתמת בערב יום כיפור? ומה אם נבין …ראה/י עוד
   •  
    נעמה וייס טוהר לשנות את השם זו בריחה ממימוש התסריט שהתחייבתי לו. לא יאהבו את זה בבריאה. הם רוצים שנגמור את כל התיקונים וההשלמות עכשיו כדי שלא נחזור לגלגולים נוספים. זהו, נגמר. עידן חדש. 

    השוקולד עכשיו איננו מענה רגשי. הוא בחירה להסכים להינות מהמתיקות שבחיים וזה משהו שאני לא יודעת לעשות
    מה שקשה לי עכשיו לא קשור לרגש אלא להבנה
   •  
    Gal Disegni כצופה מהצד אני מזדהה עם מה שאת חווה ואני מאוד מתחבר גם למה שאת מתארת כהבנה. את הבריאה!, היחידה שלא תאהב את השינוי זה את. אלא אם את מאמינה שהבריאה היא חיצונית.
    מה רע בלחוות רבדים נוספים, בשביל זה אנחנו פה
    לפני 10 שעות באמצעות נייד · אהבתי · 1
   •  
    נעמה וייס טוהר לא אמרתי שזה רע או טוב. זה פשוט קשה. התיאורים במיתולוגיה הזו מתיישבים לי עם חלקים מאד לא פשוטים בתסריט הארצי שלי. 

    ברור שבשביל זה אנחנו פה 

    לא יודעת. 

    צריכה "לישון על זה" 

     לילה טוב.

    

    
    
   23/2/2013   מתחיל היום השישי לצום (ולא, לא אכלתי את השוקולד) 
   ופתאם שמתי לב שלא היו לי יציאות של קקי כל הימים האלו. זה די הגיוני, ובכל זאת, משהו צריך לצאת, לא? אז איך זה יתנקה? 
   גל, אתה ממליץ ללכת עכשיו לניקוי הידרו כזה? לא זוכרת איך שקוראים לזה… אה, נזכרתי הידרוקולוני. עשית פעם? יש לך המלצות למישהי/ו באזור רחובות? 

   לגבי השתן – המחזור הסתיים אבל עדיין מרגיש לי מסריח. 
   קיבלתי החלטה שאני לא גורמת לעצמי סבל מכוון. אני בוחרת להכניס לעצמי את המתיקות של החיים וטעם השתן רחוק מלהיות מתוק. 
   מרגישה שחוזרת אחורה ליום שלפני הפעם הראשונה ששתיתי ושוב עולה ספק האם ולמה. 
   הייתי מצפה שאחרי כל כך הרבה ימים של ניקוי עם מים ורק מיצי ם ירוקים , השתן יהיה צלול וללא טעם לוואי. 

   כנראה שיש לי עוד הרבה לנקות 

   ממשיכה
    
   *

   התקשר אליי מישהו בשם זוהר מחוות האיסיים באבן ספיר ליד ירושלים והסביר שהוא ממליץ על צום של 28 יום רק מים. הנחה אותי לעשות חוקן ביום השישי – שזה בדיוק היום שבו אני הבנתי את זה לבד מעצמי. אמא שחשוב לתת לגוף לנוח בתקופה הזו. הסברתי שאני לא יכולה להרשות לעצמי לעצור את העבודה אבל משהו באמירה שלו היה כך כך חזק שהגוף שלי, בתדר הגבוה שהוא נמצא עכשיו- הקשיב לו – תוך דקה מסיום השיחה מצאתי עצמי שוכבת במיטה איזה 4 שעות שכבתי בלי יכולת לזוז. רציתי לקום, למחשב אבל לא הייתי מסוגלת.

   מדהים איך כשהגוף נקי הוא מקשיב לתדרי כל מחשבה, כל משפט, כל זיק מחשבה נצרב ומיושם בו ברגע. זמן קוסמי. אני רוצה משהו – והופ – הוא קורה .

   אח, אני מתה על העידן החדש הזה. היה שווה לחכות 40 שנה בהליכה במדבר…

   מופיע סימפטום ניקוי ראשון – כאב ראש וסחרחורת 

   24/2/2013 – יום שביעי לצום . עשיתי חוקן _פעם ראשונה בחיי) והרגשתי אח"כ תחושת קלילות נעימה וטובה . יצא מלא גיפה. 

   חוקן זה אומר לתלות שקית עם מים- ליטר(וכמה טיפות לימון) גבוה, להכניס מעין מזלף בקצה הצינור לפי הטבעת, , אח"כ לעמוד על הראש(אני לא יכולה אז רק שמתי רגליים גבוה על האסלה ושכבתי על הרצפה. תוך כמה דקות  חשתי דחף לשחרר. ישבתי על האסלה ויצא שלשול מלא בגיפה מכל השנים שצברתי זוהמה ורעלים. הרגשה טובה. יצא גם מעט קקי קשה- טוב שזה משתחרר כדי שלא תהיה עצירות אח"כ בסוף הצום. 

    

   25/2/2013הבנה: הגוף יכול להזין את עצמו בעצמו

   יום שמיני לצום. עולה לי שאלה: האם מים מזוקקים שהם ללא מינרלים כלל לא בעייתי כשלא מזינים את הגוף במינרלים מאכילת צומח? 

   התשובה של גל: הגוף לא מקבל מבחוץ מלחים ומינרלים אבל הרוק שהגוף מייצר כל הזמן מלא בדברים מזינים

    הזנה של הגוף מהמאגרים הקיימים בו, פירוק רקמות וגלוקוז הקיימים בגוף לצורך הזנה

   *

    יו, איזה כאב ראש וסחרחורת יש לי
   והילדים איתי היום כל היום (הסדרי ראייה…גרושה…)
   פעמיים בשבוע… קשה לי להיזכר איך חייתי עם 4 ילדים בחינוך ביתי 24 שעות ביממה 12 שנים . ממש נמחק לי מהזיכרון התודעתי כל העבר שלי.
   פעם הייתי עושה איתם הכל, הכל, הכל. ועכשיו אני לא יודעת איך אתפקד בללכת /לסוע באופניים להביא אותם לביה"ס עם הכאב ראש שיש לי והסחרחורת. 

   אולי, אולי מוטב שכן אשתה איזה מיץ פירות ירוק אחד? …

   טוב, זה לא קשור לילדים בכלל. הם מעסיקים עצמם עצמאיים לגמרי, אני לא צריכה להכין להם אפילו אוכל

   למה זה כן קשור? אליי, לקושי שלי שאני מתקשה לחשוב ולכתוב ולעבוד עם הסחרחורת הזו

    

   26/2/2013

     יום תשיעי לצום. כבר 3 ימים רק עם מים, הפסקתי את המיצים.
   אתמול פעם ראשונה שהופיעו לי סימני ניקוי : התחיל בכאב ראש, בחילה וסחרחורת ואחרי החוקן לא היתה הקלה אלא כאב בטן. הלכתי לישון וקמתי אחרי שעה מתעלפת עם גל חום וסחרחורת, מתה כמעט, בחיי. יצא לי שלשול והתפתלתי מכאבי בטן. פויה. מצאתי עצמי כמעט עירומה כשבחוץ קר לאללה. אוויר לנשימה. עבר. הבוקר קמתי יותר טוב אבל עדיין בחילה חזקה וסחרחורת וגל חום כזה פנימי 

   הרצאה על אכילה רגשית 

    27/2/2013 – 

   עדכון היום העשירי לצום
   אתמול החלטתי שהגעתי לקצה גבול יכולתי כרגע. כרגע – הכוונה שזה רחוק מלהיות קצה גבול יכולתי אבל כרגע – בהיותי חיה לבד לבד ובהיעדר תמיכה של מישהו פיזי בחיי שיכול לעזור במקרה הצורך, החלטתי לסיים את הצום מתוך תחושת אחריות אישית ובחירה עצמאית . הייתי רוצה להגיע למצב שבו אחוש רעב. לא הגעתי אחרי 10 ימים. אולי ביום מן הימים אנסה שוב. זהו הצום הראשון שאני עושה בחיי אז בינתיים זה מספק אותי. התחלתי בחמישה ימים של מים מזוקקים עם כוס אחת או שתיים של מיץ ירוק/אדום- עלים ופירות, אח"כ עוד 4 ימים של רק מים מזוקקים ועכשיו בכוונתי לצאת מהצום בעוד 4 ימים של מים מזוקקים ושתיית מיצים.

   החל מהיום השמיני התחילו לי כאבי ראש וסחרחורת בחילה וחולשה כללית, כמעט התעלפתי. מניחה שזו תוצאה לירידה בלחץ הדם כי התחלתי להרגיש את קצב הלב שלי דופק במהירות. זה היה תמרור האזהרה לעצור. נחתי וישנתי יותר מהרגיל כי כך חשתי צורך, אבל זה לא הפסיק אז הבנתי שעליי להקשיב לגוף שלי אם אני רוצה שהוא יקשיב לי גם.

   למדתי אתמול שלצאת מצום צריך בהדרגה לחזור לשתות מיצים, הבנתי שזה כמו תינוק שרק מתחיל לאכול וצריך קודם לינוק ולא ישר מוצקים . אז זה מה שעשיתי.
   התחלתי את הבוקר עם חוקן (פעם שלישית שלי) לא יצא בכלל שחור כמו ששמעתי מאחרות שיצא להן. סתם שלשול מסריח אבל לא משהו קיצוני כמו כשפותחים את סיפון הכיור בביוב. אח"כ הכנתי לי מיץ ירוק עם עלים מהגינה (מהקיר… במרפסת בניין משותף…). הודיתי על ההחלטה החכמה שלי , שמחתי שקיבלתי אותה ולא הגעתי למצב שכבר לא הייתי יכולה להכין לעצמי מיץ. (למרות שהייתי שמחה פעם הבאה להינות מפינוק בחוות ניקוי כזו כמו חוות האיסיים או אלומות או מצפה הימים, מקום שבו יהיה מי שידאג לי ויכין לי ויפנק אותי. לא רלוונטי לי כרגע אבל אולי כשארצה באמת זה יקרה…

   אחרי המיץ עם העלים וגזר תפוח אפרסמון סלק ואגס , חשתי טעם בלה… אז הכנתי לי מיץ פינוק של אשכולית תפוז ורימון . זו היתה כמיהה של הראש לא של הגוף, כי הצרבת ופיתולי הבטן לא איחרו להגיע.חומצי מדי, ברור . שטות. חשתי צורך למתן את הצרבת עם משהו מתוק אז מה עשיתי? עוד שטות: אכלתי 4 אוזני המן ממולאים בתמרים. כן, כן, זה מה שקורה כשהיצר משתלט על ההבנות הגבוהות שלי. כוססאמק. מיותר לציין שמצאתי עצמי משלשלת את הכל תוך שניות.

   הכמיהה לחזור לאכול היא פסיכולוגית, לא פיזית , אתה שומע, מוח/גוף? זה לא אני, זה היצר הרע שבתוכי. תתעלם ממנו. שומע? אני נותנת כאן את הפקודות, לא הוא! אהההההההההההה? מה, לא ברור?

    

    עוד הסבר למה אני חייבת לחוות את הקצוות כדי להתפתח: 
   כזו אני. תמיד על הקצה. כי אם לא אמתח עד קצה גבול יכולתי, לא אדע לעולם למה אני מסוגלת. יכולתי יותר , אבל לא הפעם, לא ככה. אולי בסביבה תומכת כן, אולי כשאמצא איזו חוות בריאות להתנדב בה , (כי כסף לשלם על החוויה היוקרתית הזו אין לי כרגע)

   מה שחשוב עבורי הוא המסקנה שלא משתמעת לשתי פנים: זה אפשרי. אם אני יכולתי, כל אחד יכול. מה? להתעלות מעל החומר. 
   לצאת מהתלות התודעתית שלנו בחומר, כי אנחנו לא באמת חייבים אותו. לפחות לא בכמויות ובסוג שאנחנו צורכים בדר"כ. עד הצום – הרעיון של פראנה ו"לחיות מהאוויר" נראה לי הזוי ברמות. היום כבר לא. 

   יש מצרך קיומי אחד שחסר לי כדי להצליח ליזון מהאוויר: אהבה

   ככל שאני לומדת להבין את העולם, אני חשה יותר באהבה, אבל עדיין, עדיין יש בי כמיהה לחיבור הזה למישהו אחר שיבין אותי

   ניאו לא היה מצליח במשימה שלו להציל את העולם לולא האהבה
   עכשיו צפיתי בקטע של ההודי הזה שמלמד את ניאו שיעור חשוב באהבה
   קטע גדול . הוא מתרחש בתחנת הרכבות – המקום בין העולמות . ההודי מסביר לו על קארמה, אבל אני יודעת שמרגע השקט בסוף דצמבר 2012 נמחקו כל ספריות הידע. אין לנו יותר קארמות. אנחנו חופשיים לבחור בכל סיפור שנבחר. (כמו שהזכרת לי גל כשכמעט טבעתי בסיפור על נעמה המיתולוגית)

   https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=8koYEYwpQnE

   *

   חיסלתי את כל חבילת אוזני ההמן. הצילו… איפה הניאו הזה כשצריך אותו? 
   הבוקר הורדתי את התחפושת אחרי 4 ימים רצופים שלבשתי אותה. למה לא כל יום פורים? 

   ניאו= אני , הצילו אותי מעצמי…

   1/2/2013-  איפה ניאו כשהכי צריך אותו. הצילו אותי מעצמי… התפתיתי היום לקנות 5 רוגלך חמים בקונדיטוריה ואכלתי, סתם. כוססססאמק. יודעת איך צריך לצאת מצום ועושה הכל הפוך

   איפה ניאו כשהכי צריכים אותו? יש קריאה , לא שמעת? הצילו אותי מעצמי… אחרי צום ניקוי של 9 ימים במקום לסיים אותו בהדרגה עם מיצי פירות ירוקים , נפלתי לפיתויי המטריקס. כוסאמק . אני אראה להם מה זה. הם עוד ישמעו ממני. מלחמת האור בחושך אף פעם לא נגמרת. מטרת האור התפתחות ומטרת החושך לעצור אותה. כמעט תפס אותי המנמניאק , אבל אני זריזה מדי. האש תזזיתית. זו המומחיות שלי. רגע אחד אני כאן ותוך שניה כבר שיניתי מקום. לא תתפוס אות, לא תתפוס אותי… משחקי התופסת שהחיים מזמנים לנו. קלילות. כדורשים הרבה אוויר – הבנה, אפשר לקחת את החיים בקלילות – אז חטפתי בומבה בפרצוף היום. ממי ? מעצמי. ומי יכול לי? רק אני. להתראות בסבב ההנחתות הבא.

   2/3/2013הבנה: לשתות מים מזוקקים זה להכניס יותר חמצן-אוויר לגוף

    המים המזוקקים   סופחים יותר חמצן. המסיסות של חמצן במים עם מינרלים יותר נמוכה

   .http://www.biologyjunction.com/ap_sample_lab_12_dissolved_oxyge.htm

    

   היום הבנתי למה אני שותה מים מזוקקים: להכניס יותר אוויר לגוף

   להוריד את האש העוצמתית שלי זה קשה , אבל להכניס אוויר שה קל, קליל, קלול…
   דיאטות אף פעם לא הצלחתי להביא עצמי אפילו להתחיל(בטח שלא לסיים…) כי הנשמה שלי צריכה את אנרגיית הסוכר כדי להזין את האש המטורפת שמדליקה אותי. אבל לאזן על ידי הכנסת אוויר – זה גאוני. איך לא הבנתי את זה קודם?
   בסרט horton hears a who הפיל רוצה גשר רופף שמתפרק שלב אחרי שלב מעומס המשקל שלו. איך הוא מצליח לעבור בסוף לצד השני ? הוא לוקח אוויר, הרבה אוויר.

   וואלה

    

   7/3/2013 – מאז המחזור האחרון שאחריו היה הצום, הפסקתי עם שתיית המים שלי. ממשיכה  לשתות מים מזוקקים, אבל לא בכמות הרצויה (אולי רק 2 ליטר ביום) 

   רוצה לחזור לזה בהדרגה, אבל טרם הגיעה שעתי. חייבת להתגבר כאילו מחדש על המחסום התודעתי – הבחירה לשתות משהו שעמו כל כך לא טעים לי. בהתחלה היה לי קל לעשות את זה כי הייתי חייבת לחחות את הקצה ולסבול כדי להרגיש שאני משנה משהו משמעותי. היום אני כבר לא בטוחה יותר אם זה נכון לי. 

   הסבר לגבי התאבכות הורסת. כל מה שקשור בתדרים.
   בעקרון לא חייב לעשות את זה כי זה מה שהגוף עושה. בעיקר הנפרונים בכליות. הם עושים מעין פעולת זיקוק אוסמוזה מאוד יעילה.
   "נפרונים מסלקים חומרי פסולת מטבולים וחומרים זרים מהדם. כל אלו נעשים במהלך ייצור שתן בנפרונים, תהליך הבנוי משלושה מרכיבים, סינון מפלזמת הדם לתוך הנפרון, ספיגה חוזרת מהנפרון לגוף והפרשה לתוך הנפרון. לאחר שלושת התהליכים האלו נותר השתן שמופרש מהגוף. פעולת הנפרונים מווסתת על ידי הורמונים ועל ידי מערכת העצבים."
   http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%A0%D7%A4%D7%A8%D7%95%D7%9F

   מתכון להכנת רמדי הומיאופטי: 
   טיפה אחת של שתן לתוך 5 מיל' מים מזוקקים. מערבבים נמרצות 50 פעם. לוקחים טיפה אחת מהתרכובת ושוב מוסיפים ל-5 מיל' מים מזוקקים. חוזרים על התהליך 4 פעמים. ניתן להוסיף אלכוהול כדי לשמר את התרכובת ליותר זמן אבל אני לא זוכר איך בדיוק.


   צפו בסרטון » Urine Therapy איך מכינים רמדי הומיאופטי משתן


   ——————————————-

   לטיפול בדלקות עיניים:


   גל: אחד הדברים הכי מועילים שעשיתי עם העיניים שלי זה מצמוץ בכוס זכוכית מלאה בשתן. וממצמצים 100 פעמים בכל עין.
   http://goo.gl/3F5bo
   יש פה גם הדרכה מעולה בנושא:
   http://www.universal-tao.com/article/urine_therapy.html

    

   8/3/2013 –  אני כבר יומיים משלשלת בלי הפסקה אחרי שחזרתי לאכול רגיל – מה שהורגלתי קודם לצום. היה חשוב לי להתחיל לאכול כי הגוף שלי לא ייצר פסולת ולא היו לי יציאות. עכשיו, אחרי שאני כבר לא דואגת מכך שיש לי יציאות (מודה שדאגתי כי אחרי 10 ימים בלי ויציאה רק עם חוקן, חששתי שהגוף יפתח תלות בחוקן. זה לא קרה, תודה לאל. שתיתי הרבה מיץ מעגבניות טריות , אכלתי סלט עם הרבה עגבניות, שתיתי מי שזיפים מיובשים. בסוף זה השתחרר. לקח זמן כי לגוף לא היה מה להוציא. עד שהבנתי שאני חייבת להכניס אוכל אם אני רוצה שהגוף יוציא. 

    

   עכשיו, אחרי שאני כבר יודעת והגוף חזר לתפקוד יציאות רגיל, אני ממשיכה  עם שתיית המים המזוקקים מהסופר אבל לא חזרתי לשתיית השתן

    

   טרם

    

   *

    

   טיפול בדלקות שתן רופא בשם James Howenstine
   שממליץ על הכנת תה בפטרוזיליה ושתן
   לדלקות בדרכי שתן ואבנים בכליות
   http://www.newswithviews.com/Howenstine/james65.htm
   הנה קטע שתרגמתי:
   "קלינאי מעולה והעשבונאי הנחה את אשתו בשתיית תה פטרוזיליה כשהיא פתחה דלקת בדרכי שתן בטיול. מניסיונו מדובר ב-100% הצלחה בריפוי דלקות בדרכי שתן. היו לה אבנים גדולות בשתי הכליות. ביום הרביעי של הטיפול בזיהום נוקו הכליות האבנים מכליותיה התמוססו .. 
   אחרי שנים של שימוש, המטפל הזה מעולם לא ראה תה פטרוזיליה שלא הצליח לרפא זיהום בדרך שתן. 

   תה פטרוזיליה נעשה על ידי הצבת 30 מיל' (אונקיה אחת) של השתן הראשון של הבוקר וחופן פטרוזיליה טריה לליטר של מים שבעבעו במשך שעה. מסננים את התה ושותים חם או קר לאורך כל יום. מעקב דגימת שתן ניתן להשיג ביום ה 4 או 5 של תה כדי להוכיח שתאים לבנים, המעידים על זיהום, כבר לא נמצאים במשקע השתן..

   יש היסטוריה ארוכה של שימוש מוצלח בתה הפטרוזיליה באסיה ובין ילידים אמריקאים. דגימת השתן חייבת להיות של המטופלים עצמם אשר יש לו תכונות מועילות חיסוניות."

   התכתבות בדף קבוצת המזקקה בפייסבוק:

    

    

   •  מלחמת האור בחושך מתנהלת עכשיו בין הרוח והחומר שבי.
    האש שהיתה רגילה לרצות מושכת לגחלים הלוחשות, והגוף משיב מלחמה, מכה תחת מכה. איה. עוד הנחתה, ושוב, ושוב, אני חייבת לנסות שוב וכמו מפגרת לוקחת שוב קמצוץ חומר, אבל הגוף שומע את קול הנשמה ומשלשל הכל החוצה, מיידית, יוצא כלעומת שנכנס. 

    כולה אני שותה מים מזוקקים חמים ובהם שזיפים ומשמשים מיובשים והבטן מתכווצת כמו שמעולם לא ידעתי (טוב, חוץ מהלידות…) . 
    הגוף לא מסכים לי. לא מוכן יותר. צום של 9 ימים בכל זאת עשה משהו…

    ואני רוצה, רק קצת, מה יש, להתפתות כמו פעם, רק עוד קצת (ולא תגידו שוקולד או עוגיות, רק פרוסת אבוקדו,עגבניה אורגנית עם זיתים,בוטנים קלויים…

    שפלאק, הגוף משפיץ הכל החוצה. 

    לא בקלות. הולכת שם מלחמה. אני שומעת קולות וחשה בהתכווצויות

    מה הבעיה שלי? למה אני לא נותנת הוראה להפסיק עם זה ודי? זה הרי לא מתאים יותר, לא אפשרי, פשוט לא. אז די

    אולי די? 

    עייפה ממלחמות 
    רוצה לנוח

    ואין

    אין מנוח לנשמתי התזזיתית

    רוצה אהבה לנוח בחיקה 
    להירגע 

    ואין
   •  
    Gal Disegni "מים הם נוזל, רך וכנוע. אבל מים מכלים סלע, שהוא נוקשה ולא נכנע. ככלל, כל מה שזורם, רך וכנוע יתגבר על כל מה שנוקשה וקשה. זה פרדוקס נוסף: מה שרך הוא חזק"
    -לאו טסו

    לפעמים צריך מלחמה כדי להגיע להבנות חדשות. לנסות שוב. לבנות לאט לאט אחרת. המים שוטפים הכל!
   •  
    נעמה וייס טוהר לא מיודדת עם המים. הם זרים ומוזרים. לא זורמים לי טבעי. 20 שנה הייתי נשואה למי שהתחנן לקבל ממני רכות, ולא קיבל… כמהה היה שאזדהה עם מערבולות הרגש שלו , ואני נשארתי איתנה כסלע.
    החיים מעולם לא זרמו לי על מי מנוחות

    ועכשיו, עכשיו פתאם נובע בי איזה מעיין חדש שמבקש שאשחרר, שאזרום, ברכות 

    מה זה הדבר הזה? 

    זה בטח ההורמונים משבשים אותי, הם תמיד מביאים אותי למצב של עצבות רגשית על אובדן החיים שלא התפתחו. בטח אקבל מחזור שוב . שוב? כבר עבר חודש? 

    חיה לי ללא תודעת זמן לינארי. ימים. שבועות, חודשים, הכל רצף אחד של חיים בלמידה מתמדת

    הייתכן שאכן לרטט המים המזוקקים כזו השפעה על מהותי? 

    זו שוב מלחמה, כי לא אתן למים לכבות את האש שבי

    עייפה כבר בחיי מרוב מחשבות
    בא לי פשוט להתמסר 

    איך אמרת גל ? לזרום כנוע? 

    זה לא אני צייצה, אני כבר לא ביצה. 

    לא יודעת

    לא יודעת

    לא יודעת

    כוסאמאמק, קשה לי לא לדעת!!!
   •  
    Gal Disegni עברו הרבה הרבה שנים עד שחיי הדרמה לא שירתו אותי יותר. לחבק את הפחדים והדרמות, לתת להם במה. במלחמות יש רק מפסידים. אבל כדי לחיות כך זרמו הרבה מים דרכי. הסלעים נשחקו, התפוררו והשתחררו. למדתי. הפנמתי את תפקידם.
    שתהיה שבת של שלום
   •  
    נעמה וייס טוהר אני יודעת שעליי ללמוד את המים, (כדי שאוכל לתקשר עם אחרים) לא להיות מים . זו לא החתימה שלי. אני יודעת מי נועדתי להיות ומה עליי לעשות.
    פשוט רגע כזה של עייפות החומר
    הייתי רוצה להרפות
    אבל לא יכולה באמת.
    אין למי
    אין למה
     
   •  
     
    Elinor Shochat Haddad חברים, סתם בא לי להגיד לכם שאני נהנית לקרוא אתכם ושמחה שהגעתי לקבוצה הזאת מאד.
    שבת שלום לכווולכם (:
   •  
    Gal Disegni ואני תמיד חשבתי שאני אסחוב אחרי גיבנת גדולה. שזה מה שיש. שזה מי שאני. עד שלא התמסרתי למה שבא לא גיליתי מי אני באמת.
    איך אדם יכול לדעת מי הוא אם הוא לא יתמסר למה שיש ליקום להציע. את מורכבת ממים בין אם את רוצה או לא רוצה. כדי שהאמת הכי עצמתית שלך תוכל להתבטא יש צורך לאפשר לאמת הזאת להתקיים. עובדה, מלחמה מטישה לך את הגוף נפש.
    את עוד לא רוצה להרפות. כי את עוד לא יודעת מה זה אומר. כי את את רוצה לדעת מה זה אומר. מה מחכה אחרי שתרפי. את רוצה לדעת. 
    היקום כולו יכנע למיינד שקט. 
    הטבע לא ממהר לשום מקום ובכל זאת כל מה שצריך לקרות קורה. הדשא פשוט גודל ללא מאמץ, המים לא מנסים לזרום הם פשוט זורמים.
    אם את יודעת מי נועדת להיות אז למה רצית לשנות משהו בחייך?
    ברגע שאדם מסתכל על חייב ומשהו נשמתי רוצה שינוי השינוי יבוא.
    את תדעי מי את באמת אחרי שתשחררי את הרצון לדעת. 
    זה התפקיד של המים. המים הם הרגש שיסירו כל מכשול גם אם זה יקח חיים אחרי חיים אחרי חיים 
   •  
    Gal Disegni שבת שלום אלינור. מאוד מאוד מאושר שאת נהנית מהאוירה 
   •  
    נעמה וייס טוהר אני לא רציתי לשנות גל. השינוי פשוט קרה ,נכפה עליי. לא היתה לי ברירה, פשוט איבדתי כל מה שהיה לי , הכל, הכל. זו היתה בהתחלה תחושה קשה של חוסר שליטה מוחלט, מוחלט, על החיים שלך, עד שהגיעה יחד עם ההבנה גם השלמה, שזה אכן כך, באמת באמת כולנו כאן עבדים לבחירות שכבר בחרנו לפני שירדנו לגוף הפיזי. יכולתי רק לבחור לשתף פעולה עם מגמת השינויים, או לחדול מלהתקיים, לצאת בפתח היציאה שנפתח בפניי. היה מאד מפתה לראות את האור מזמין אותי לחזור למרחבי החופש שמהם הגעתי – ממישור האש. ברגע שבחרתי לחזור , היה עליי להשלים עם היותי מי ומה שנועדתי להיות, להשלים עם התפקיד הקשה שבחרתי בו. בחרתי. בחירה חופשית. בהתנדבות. למה ? כי אני מפגרת. ס ת ם … כי ידעתי שנועדתי לפלס דרך וידעתי את תפקידי. נולדתי לחיים חדשים באותו גוף פיזי. 

    איזה שינוי אני רוצה? 
    אני רוצה ללמוד את המים
    אני רוצה להבין איך לתקשר בשפת אנוש נורמלית שמעולם לא הבנתי ולא רציתי להבין
    ועכשיו פתאם כן
    פתאם כן רוצה. למה? כי מבינה שאני חייבת את זה כדי לממש את הייעוד שלי. 

    לא יכולה לעמוד על החוף ולצעוק לכולם תיזהרו לא לטבוע. אם אני רוצה להציל אותם אני חייבת להיכנס לתוך המים 

    ו… אוי… רטוב שם… וחלקלק…זרם סוחף של רגשות שאין לי שום עניין להתעסק איתן בכלל. 

    מה שכן – אני רוצה להתנסות. מעיזה לנסות, 
    הייתי שמחה לחוות איך זה מרגיש להתמסר. לא כדי להיות המים בעצמי אלא רק כדי להבין את ליבות האנשים, איך לחדור אליהם.

    תהליך הזיקוק -זיכוך שהתחלתי כאן לפני חודשיים וחצי מטרתו להכניס יותר אוויר – הבנה , למים שלי, שבי. 

    את זה הבנתי רק השבוע… 

    הרפתקאות בקיצור… 
    אוהבת הרפתקאות 

    תודה שהקשבתם למים שלי… 

    אהבה, נעמה
     
    12/3/2013 – 
     
     מנסה לדייק את ההבנה למה קשה לי להכניס לתוכי מים. 
    המים המזוקקים לא טעימים לי ובכלל לא מחליקים בגרון כמו שתיארת גל. את המים שלי הפסקתי לשתות מאז המחזור האחרון ואחכ היה הצום ומאז לא חזרתי לזה. ממשיכה לשתות רק מים מזוקקים אבל הרבה פחות, אולי 2-2 וחצי ליטר ביום. השפיעו עלי המילים שלך שלי בדבר הרעיון התודעתי המוזר הזה שחלקת איתי שלא חייבים לסבול כדי לשנות. זה נשמע לי כל כך הזוי שהחלטתי לבחון את ההנחה הזו מחדש. בחוויה שלי עד היום אם זה לא קשה ומאתגר ומלווה גם בסבל – זה לא זה.
    בקיצור – לשתות את המים שלי היה עבורי סבל והחלטתי להפסיק עם זה. הרעיון של הומיאפטיה נשמע לי יותר ידידותי פתאם. 

    עוד אסביר את ההיבט הרוחני: יסוד המים בעולמנו מגולם ברגש ומערכות יחסים בינאישיות. היות והגעתי לכאן (הכוונה לחיים בגוף הפיזי בעולם הארצי)עם חוסר בידע מימי בסיסי (אין לי את כישורי השפה והתקשורת של בני אנוש נורמליים), קשים לי השיעורים האלו. אני לומדת מהר, אבל זה לא פשוט עבורי. 

    כאן בקבוצה אני מרגישה בנוח לשתף כי רוב מי שראיתי שהוזמן לכאן, בהתחלה לפחות, זה אנשים שהפתיחות שלהם לתופעות הזויות משהו היא גדולה יחסית 

    חזרה למים: מאז התחלתי בתהליך הזיקוק/זיכוך התחיל לצאת לי ריח רע מהפה. חשבתי שזה משתיית השתן אבל גם כשכבר שבועים ויותר לא שותה – זה עדיין יוצא ממני. 

    ברור לי שזה טבעי והגיוני- זה בדיוק מה שהניקוי אמור לעשות – להוציא החוצה רעלים . אבל למה בצורת ריח פה? זה לא ברור לי. כי אני יודעת שאני צריכה להתקרב עכשיו לאנשים והריח מרחיק ממני אפילו את ילדיי שלי
     
    15/3/2013 
     
    דם השתן מכיל לא רק את החומר הגשמי- האנזימים או לא יודעת מה שהתחיל להיווצר שם. מדובר בחלקיקי נשמה שקיבלה הזדמנות לרדת לחיים כאן אבל בחרה שלא מתאים לה עכשיו להיוולד לגוף פיזי. אם כך בחרה , אז מי אני שאחזיר אותה שוב להיות חלק ממני? זה נשמע לי סטייה מהתסריט ופגיעה בחופש הבחירה החופשית שלה. ממה שאני מבינה ויודעת יש בדם המחזור הרבה כוח חיים – כמו לאכול נבטים שאוצרים בתוכם את כל כוח החיים שדרוש להתפתחות. אבל, זה בהנחה שלהכניס לגופי שוב את מה שבחרה לא להתפתח, זה קצת, אפעס… איך לומר… 

    לא יודעת בקיצור

    אני מרגישה שאני משחקת את ראלוהים כאן, ולא במקרה. יהוה סיים את תפקידו כשליט העידן הישן ונפתח עבורנו קוד הבריאה להבין שאנחנו – אנחנו הבורא, אני בראתי את החיים האלו שלא התפתחו בגופי, אז אני יכולה לעשות איתם מה שאני רוצה. 

    מה אני רוצה????????????????????????????
     


16/3/20/3

לשתות את המים שלי עם דם המחזור זו פעולה שחייבת להקדים לה מחשבה תחילה לסוך המעשה: למה? השאלה אם נכון לי להכניס לחיי את אנרגיית החיים שזרמה בגופי כדם חייבת להקדימה לה שאלה יותר בסיסית : למה? 


רק כשאצליח לדייק לעצמי למה, מה המטרה? במה המעשה הזה יקדם את ההתפתחות שלי? רק אז אבחר 

טרם
אני עוד לא שם.

בהרצאה של סיליביה היא דיברה בהתלהבות רבה על דה והא בכל הקשור לסוגייה , אבל היה חסר לי השאלה הבסיסית :

ל מ ה ? אני מתחילה להשתעשע במחשבה של לשתות את השתן גם בזמן מחזור. מעיין מהקבוצת פייסבוק מאירה את תודעתי להבין שדם המחזור והשתן לא יוצאים מאותו המקום. ממממממהההה? 

על אף שאני חיה בגוף של אשה, החיבור לצד הנשי שלי הוא חסר. בקיצור- יש לי איזו משבצת חסרה כנראה כי אין לי מושג על מה אתן מדברות. איך זה לא מתערבב? איך אתן מצליחות להחזיק צנצנת לפיפי ומון קאפ לדם באותו זמן ולא באותו מקום?

 אני כאן, פתוחה לרוחות, חשופה לסופה, מסירה את כל השכבות ומאפשרת לעצמי לעמוד עירומה מולכם ומול האמת: הניתוק שלי מהגוף הארצי שלי כזה מזעזע שאני פשוט לא הבנתי עד היום שדם המחזור והפיפי לא יוצאים מאותו מקום. הייתי חייבת לבדוק את זה 

אז כן, 

הם באמת לא יוצאים מאותו מקום!!!

ו – כן, שתיתי את הפיפי האדום שחלק מדם המחזור התערבב בו .
הנה, עשיתי את זה, עוד מחסום תודעתי הוסר.

למה? 
לא יכולתי לעשות את זה לפני שהבנתי למה 
אז הבוקר מצאתי סיבה. לא בטוחה ש"זה זה" אבל בינתיים זה היה מספיק בשבילי כדי לעשות את זה. 
אז למה? 
כי אני חייבת, חייבת,פשוט חייבת לזעזע את עצמי, לחוות את הקצה, לדעת בלי לגעת – את שפת התהום, רגע לפני.

כי אני חייבת, חייבת למצוא את מה שיטלטל אותי מספיק כדי שאצליח ליישם את ההתמרה האנרגטית שהגוף שלי מבקש לעשות ואני כמו מפגרת מכורה וחסרת מעצורים לא מקשיבה לו. 

משחקת באש…

טרם פיענחתי את הקטע של איך להפריד בניהם. אני עדיין בהלם מקסם הגילוי שלי את הנשיות שלי שנסתרה מעיניי 40 שנה.

19/3/2013 – מעדכנת ששותה כבר הבוקר השלישי את השתן עם הדם. מנסה להפריד אבל לא ממש יוצא לי. השתן תמיד אדום גם אם את הגושים אני מצליחה לרוקן לשירותים

הבנות בהמשך. בינתיים אין. אני פועלת מתוך הקשבה לחושים הפנימיים שלי. הם יודעים גם בלי לדעת  

 

 22/3/2013 

אני נעמה ואני מכורה בגמילה 
we love you naama

רוצה לשתף בהתמודדות שצלחתי היום

עשיתי את זה שוב, את הקטע הזה שלמדתי מניאו ( "האחד" , מהמטריקס…)בפורים האחרון: 
אתה רואה מולך אויב מתקרב, ובמהירות טיל אתה חומק כאילו הוא לא קיים, וכמו קסם – זה מצליח. כי הוא באמת באמת לא קיים, הכל אצלנו בראש , there is no spoon

טוב, אם אתם חייבים לדעת, אשתף בפרטים… 

חציתי עכשיו את כל העיר עם האופניים, כשיש לי בארנק כסף שהרווחתי בעבודה, בלי להתפתות לכל הגירויים של מיני תבשילים וריחות שישי. הייתי במרחק נגיעה, כבר נכנסתי למאפייה ויצאתי ברגע של בהירות תודעתית – זה אוייב בתחפושת, תברחי.

עשיתי את זה שוב

אני יודעת שאני יכולה. אחרי שהוכחתי לעצמי את עליונות הרוח על החומר בצום של 9 ימים, אני יודעת שאני יכולה. הכל אצלי בראש. no spoon

https://www.youtube.com/watch?v=uAXtO5dMqEI

אני נעמה ואני מכורה בגמילה 
we love you naama

27/3/2013

 מעדכנת שחזרתי לשתות את המים שלי לפני 4 ימים . התחלתי מ 3 פעמים ביום ובהדרגה מנסה שתיה מחזורית מלאה. אני עוד לא שם אבל בדרך. היום הבנתי כמה משמעותי זה לשתות את המים שלי – כי

רק אני יודעת מהו התדר המדוייק לי וזה כמו היזון חוזר… 


עוד מעדכנת שהשתן נהיה יותר ויותר בהיר וצלול ועם פחות טעם ככל שאני מעלה את מספר השתיות

משהו מוזר ששמתי לב אליו היום, ויסלחו לי לרגע הגברים כאן על התיאור, אבל מודה שהיה לי מעניין להסתכל בחלקיקים לבנים שצפו במים. מניחה שזה הביציות מהביוץ. החלטתי לא לשתות אותן, אבל היה מאד מעניין להתבונן בהן בתנועתן. כמה כוח חיים בטח יש בהן – כמו זרעים טרם נביטתם…

 

צוללת למים הצלולים שלי – למעמקי נשמתי הטהורה , המזוקקת, המזוככת. טוהר. here i come

 

28/3/2013

 

 •  טוב, היום התנסייתי לראשונה בחצי יום של שתיה מחזורית והייתי ממש אבל ממש בהלם. איך אחרי כל שתהיה השתן נעשה יותר ויותר ויותר צלול עד מצב של כמעט מים. נשמע די הגיוני, ובכל זאת – היה עבורי כמו קסם… אחרה"צ הייתי בשוק והתפתייתי ל.. כן… שוקולד… הרבה שוקולד. נראה כמה מר יהיה השתן של הבוקר . 100% אחריות אישית על הבחירות שלי, כבר אמרתי, נכון?
 •  
   עוד חוויה מעניינת : אכלתי היום 6 בננות. אטרף כזה… אל תשאלו אותי למה, פשוט היה לי דחף לבננות (אולי החוסר במגנזיום?….)
  בקיצור – השתן ששתיתי הערב בסוף היום – היה לו טעם של בננות. בחיי!!!
   
  29/3/2013
   
  – ניסיתי לשתות את כל המים שלי במחזוריות אבל זה היה יותר מדי. כל שתי דקות הייתי צריכה פיפי ואז שותה ואז שוב, זה הי כמויות מטופות. לא עמדתי בזה אז ויתרתי על איזה 5-6 פיפים. 
   
   

 30/3/2 013   

 שתיית מים מזוקקים מבטיחים שלא מכניסים לגוף מינרלים "מתים" שהגוף לא יודע להשתמש בהם. חייבים ליזון מצמחים כדי לקבל מינרליים שעברו תהליך זיקוק בתוך הפרי/ירק

הסבר מעמיק: 

לפי התובנה והתפיסה שלנו הרי שמינרלים שנמצאים במים שלנו ובטבע בצורה חופשית (השכבה הזאת על הסלעים) נחשבים כמינרלים מתים. כלומר חומר שהגוף לא בהכרח יודע לעבוד איתו. למשל אסור לצרוך יותר מדי נתרן כי זה סותם את העורקים.
כלומר אני יכול לצרוך מינרל בצורה הטבעית שלו אבל הגוף שלי לא יידע לעבוד עם זה. זה מאין חומר גלם שלא עבר את התהליך המתאים והגיע לצורה שבה הגוף יכול לעבוד איתו.
עכשיו בואו נדבר על השמש. הרי כולנו יודעים שאור השמש הוא חיוני לגופינו מכמה וכמה סיבות אבל האם חשבתם פעם מאיפה מגיע המזון שלנו? או מה מקור האנרגיה במזון שלנו?
אנחנו למעשה ניזונים מאנרגיית השמש , מהאור של השמש. כשאנחנו אוכלים אנחנו בעצם אוכלים את אנרגיית השמש. אני אסביר:
מהו מקור האוכל בפירמידת המזון? מהו המקור הראשוני? צמחים!
הצמחים קולטים את אור השמש ויחד עם מים ופחמן דו חמצני הם יוצרים גלוקוז (סוכר) תהליך זה נקרא "פוטוסינתזה". 
ועוד כמה חומרים נוצרים בהמשך כגון חלבונים וויטמינים וכו'. הצמח גם יודע לקחת חומרים מהאדמה ולהכין מהם תרכובות אורגניות לא סתם תמיד אמרתי שהצמחים הם הכימאים הכי טובים בעולם. הם יודעים להכין המון חומרים ותרכובות אורגניות. כשאנחנו אוכלים צמח אנחנו בעצם אוכלים את אנרגיית השמש שהוא אגר והכין ממנה את הסוכר ושאר החומרים.
כלומר הצמח הרכיב מאור השמש , החומרים שהיו באדמה והאוויר את המזון שלנו. אילולא הצמחים לא היה לנו לבעלי החיים האחרים מזון. (ולאלה שאוכלים בשר גם הפרה שאתם אוכלים ניזונה מצמחים כלומר מאנרגיית השמש כך שאתם ניזונים בעקיפין מאנרגיית השמש. זו פשוט אנרגיה שהתגלגלה הלאה).
ועכשיו בואו נשים לב לעובדה שאוקיי אני יכול להסתכל על האור של השמש הוא נמצא שם אבל הגוף שלי לא יודע להכין מזה מזון!
הצמחים עושים בשבילנו את העבודה הזו ובלעדיהם לא יכולנו לשרוד כי לא היה לנו מזון.
עכשיו בואו נדבר על המקרה הדומה מאוד של מינרלים.
הם נמצאים במים באדמה, על סלעים וכו'.
בדומה לאור, גם אותם אם נצרוך אותם כמו שהם לא נוכל לתעל בתוך הגוף שלנו ולספוג אותם.
כאן הצמחים נכנסים שוב לתמונה. הצמחים לוקחים מינרלים מהמים ומהאדמה. אבל כשאתם אוכלים פרי או ירק הפלא ופלא המים שבהם הם מים מזוקקים! כיצד התאפשר הדבר ולאן נעלמו המינרלים שהצמח צרך מהאדמה? אז זהו שהם לא נעלמו! 
שוב נוכחנו לדעת שהצמחים עשו בשבילנו גם כאן את העבודה, ויצרו מהמינרלים האלה חומרים אורגניים שמשתלבים בתוך תכולת הירק או הפרי. ורק בצורה הזו אנו למעשה צורכים את המינרלים.
לסיכום הצמחים חיוניים לנו להישרדות הם יודעים לקחת חומרים מהטבע ולייצר מהם אנרגיה ומזון שגופינו יכול להשתמש בהם ואילולא הם לא יכולנו לשרוד.
כשאני מסתכל על האור כשלעצמו אני לא מקבל מזה אנרגיה ומזון והגוף לא סופג את זה (זה כן מעודד יצירת ויטמין D אבל אין קשר למה שאני מדבר עליו). כשאני צורך מינרל טבעי הגוף שלי גם אותו לא יכול לספוג.
רק לאחר שאור ומינרלים ועוד חומרים עוברים פירוק והרכבה בצמחים ונהפכים לחומרים אורגניים שהגוף שלנו יודע לעבוד איתם, רק אז! אנחנו אכן סופגים ומשתמשים בחומרים האלה. 
אז לכל אלה שאומרים לכם שמים מזוקקים מרוקנים את הגוף ממינרלים תסבירו להם שזה נכון ולכן חשוב לצרוך פירות וירקות ועוד מזון מן הצומח כמו זרעים וקטניות ודגנים על מנת לקבל את כל הרכיבים האלה. 
כל המחקרים שנעשו עד כה בדקו רק אנשים שעשו צום של מים מזוקקים ולכן מן הסתם לא קיבלו את המינרלים שהגוף שלהם זקוק כי הם לא צרכו מזון מן הצומח.

5/4/2013 –   מעדכנת בהתרגשות: 

פעם ראשונה היום שיכולתי ממש להבין את התחושה של "מים רכים שמחליקים בגרון" . עד היום סבלתי מהטעם וזה שיבש את חוויית הטוב. היום הגעתי למצב של שתן כמעט שקוף וללא הרבה טעם אז יכולתי להתרכז בתחושה של החלקלקות – זה באמת יותר עדין. 

רק לשם הבהרה: עדינות תמיד היתה מוצר מדף חסר בתודעה שלי , והנה – אחרית הימים…

 14/4/2013 – יש תעלומה שטרם פיענחתי: למה הגוף שלי מתמיר את הסוכר המתוק שאני אוכלת בגשמי לטעם מר שמהדהד מהשתן? כל פעם כשאני אוכלת שוקולד- או אפילו דברים כביכול די בריאים נגיד אבוקדו עם קרקר שיפון אורגני מלא או חומוס גרגירים , למה זה מותמר לי לטעם מר? ולהיפך: כשאני אוכלת מר- כמו העלים הירוקים במיץ ירוק או בסלט – השתן נהיה צלול יותר, לא יכולה לומר מתוק כי זה לא, אבל צלול כן

הבנה: הגוף מייצר זה מה שהוא צריך. טעם השתן מרמז על הטעם הדרוש כרגע לגוף לאיזון.

15/4/2013  הבעיה שלי היא שקשה קשה קשה קשה, כוסאמאמאמק כמה קשה לי להתנהל לפי כללי המשחק הארציים. אם הייתי מזינה את עצמי לפי מה שאני יודעת ומבינה שמזין לי- הכל היה נראה אחרת ולא הייתי צריכה לקנא בפוסטים המדהימים של שיתופים כאן בקבוצה על מישהיא שרק טעמה טיפה אחת של שתן על הלשון ועברה לה האלרגיה כלא היתה. למה לי זה לא עובד? אני שותה כל יום איזה ליטר לפחות. כי אני לא עושה מה שצריך. אני כל פעם מחדש מתפתה ל.קיצוניות – לשוקולד והבננות והפירות היבשים והאבוקדו , מה שמביא אותי גם לצרוך אוכל מעובד כמו עוגיות שיפון מלא אורגניות, רחמנא ליצלן. מה הסיפור שלי? למה אני לא יכולה להרגיל עצמי לשגרה נורמלית של מיצים ירוקים ורואו פוד מלא. תמיד מגיע הרגע שאני מתפתחה לאיזו קופסת שימורים מטופשת של תירס או חומוס או שעועית ירוקה. לא תגידו עוגות קצפת ולא גלידות שמנת. טוב , אולי בעצם כן גלידה איזה פעם בחודש לפני המחזור. ואז – אז מגיע הגועל שצף לי למעלה והבטן מתנפחת מהמחזור ואני מחליטה על עוד סדרה של צום מיצים. וככה חוזר חלילה. מקצה לקצה. כמהה למצוא איזון שימתן את הקצונויות האלו. בשביל זה אני חייבת … טוב, אני יודעת מה אני חייבת ועדיין תמיד נופלת לאותם מקומות של קיצונויות. פאק

 כמו אריה שואג בכלוב , כלואה בגוף ארצי מזויין שבא לי להחליף לו צורה כמו שהבת שלי עושה במשחקים בנייד – בוחרת לשחקניות ברבי את הגוף , הידיים, איזה גובה ,משקל,בגדים,תפאורת רקע. בקיצור אני צריכה איזה סטייליסט שיפעיל עלי את שרביט הקסם של הפיות 

ניאו? ניאו? 

לובשת את חליפת הכל יכולה שלי ויוצאת לחפש אותו

*

 אני יודעת מה אני צריכה לעשות, פשוט fuccking do it

*

16/4/2013 – הגוף שלי שמע. הוא הפסיק הכל, הכל. עזבתי את המחשב וחזרתי למיטה לישון (למרות שרק לפני 4 שעות התעוררתי, ואני אמורה להיות עירנית) . פשוט הפסיק הכל. לא חשבתי, לא עשיתי, לא נלחמתי, פשוט הלכתי לישון כדי לאפשר לנשמה שלי לעשות את העבודה שלה ולהוריד לי הבנות חדשות. 

אח, מתה על העידן החדש הזה

*

חוזרת לזירת ההתאגרפות. 

מהיום מתחילה שוב סבב צום שני

בצום הקודם נוצרה אחלה הזדמנות עבורי להתחיל מחדש ודפקתי הכל

נפלתי וקמתי, מפשילה שרוולים, מוכנה למערכה השניה

*

17/4/2013 – היום הראשון לצום עבר עם שתיית רק מים מזוקקים, ללא שתן. מזה 3 ימים כבר הפסקתי עם השתן. לא יודעת להסביר למה. פשוט לא נכון עכשיו. גם בצום הקודם לא שתיתי את השתן. מניחה ששתיית השתן מביאה אותי למצב שהגוף שלי ירצה לעשות את השינוי וכשאני מתחילה – אז כבר אין בו צורך. אולי המחזור מתקרב… 

היתה לי בחילה קשה , במיוחד נוכח בילוי בזירה דוחה של מפגש אוכל יום העצמאות על האש. שום דבר לא פיתה אותי. חשתי גועל מהכל. בערב חזרתי הביתה עם כאב ראש והלכתי לישון

כשהתעוררתי (קשה לקרוא לזה בוקר כי זה היה ב 1 בלילה) , עדיין היתה לי בחילה וסחרחורת אז הכנתי לעצמי מיץ ירוק עם סלרי סלק גזר ותפוח

יש לציין שהחלטתי להתחיל בצום שלשום אחרי שהיה לי יום של אכילה מטורפת של עוגיות ובננות ותפוחים ודבלים ואבוקדו וקרקרים עם שוקולד מריר ותירס וחומוס מקופסת שימורים וקוסקוס. בבבבאאאא לי להקיא רק מלהיזכר בכל זה

ביציאה האחרונה גיליתי שיש לי תולעים. זה הסוכר

חשבתי שאם אסכים להינות מהמתיקות של החיים אז יעבור לי הדחף לסוכר, הבעיה שהבילוי המטומטמם הזה בארוע יום העצמאות לא היה קרוב לשום דבר מתוק. 

אני פשוט לא מוצאת לי בעולם הזה חוויות מתוקות . 

רגעי חסד קטנים, כאן ושם אני דגה בכוח, אבל הם רק רגעים. קטנים. צריכה ללמוד איך להשאיר בזכרון שלי את הטעם המתוק הזה כשמישהו אהוב קורא לי מותק. איך אני "מעלה גרה" – משחזרת את הטעם המתוק של החוויה הרגעית הזו ומאריכה אותה לתחושה של מתיקות

עדיין יש לי סחרחורת ובחילה קשה 

אוף נמאס לי מהארציות הזו. כמהה לאיזה שרביט קסם של פיות שיפתור אותי מההתנסויות האלו. קשה לי מדי 

והמים, מאז שאני מכניסה מים לחיים שלי, אני מוצאת עצמי יותר מדי מתרגשת מדברים. מי צריך את כל הרגש הזה. סתם סוחף אותי למערבולות של רגשנות מטופשת. 

כמה התנגדויות יש לי להסכים לקבל את חוקי האדמה והמים הארציים. זה פשוט בוער בי ההתנגדות הזו. חשה כמו אריה בכלוב- כלואה בגוף פיזי כבד שעכשיו נוסף לו גם מים – רגש שאין לי עניין בו. קישטא. קישטא. 

ויהי ערב ויהיה בוקר יום ראשון

*

 יש לי סחרחורת מטורפת ובחילה נוראית 

עייפות החומר 

אוכל לא יפתור לי את הבעיה

אוכל לא יפתור לי את הבעיה

אוכל לא יפתור לי את הבעיה

אז מה הבעיה? 

אין בעיה

יש רק אתגר

ואני צולחת אותו

בצלילה למעמקי נשמתי

הדרך הכי מהירה לשם היא בשינה

הולכת לישון

זמן לנשמה שלי לעשות את העבודה שלה ולהוריד לי הבנות

*

לא מצליחה למצוא שום עונג ארצי ש"עושה לי את זה". בטעות השארתי את המים החמים דולקים כל הלילה אז יש טונה מים רותחים להתקלח, הנה הזדמנות להינות מהחיים הטובים עם מקלחת חמה ביום חורפי. אבל בשביל מה? לא חבל על המים? אני טהורה בתוכי וכל העטיפה החיצונית רק מלכלכת אותי בצביעות שאין לי שום רצון להתעטף בה

הכל הבל הבלים בעיני. לא נהניית מהמשחק הזה. אולי כי אני משחקת לבד וזה משחק שצריכים לשחק עם עוד אנשים…

כמהה למצוא אנשים שמבינים אותי 
כמהה לרקום שיתופי פעולה ולעבוד עבודת צוות
כמהה לחיבורים שיעזרו לי לעבור את תקופת התפר הזו שבה אני חיה את העולם הבא בעולם הזה

*

 גל: ההבנה של מוליכות גבוהה:

תדמיינו הרבה מאוד מגנטים שכולם מינוס, הם לא יצליחו לגעת אחד בשני בשום צורה, הם כל הזמן הסתובבו, כלומר שההתנגדות ביניהם גבוהה. הם מתנגדים אחד לשני.
מים מזוקקים = מוליכות נמוכה והתנגדות גבוהה.  פחות דברים מוליכים בגוף יותר חופש. למים מזוקקים יש מתח חשמלי מאוד נמוך, קרוב לאפס מוליכות
תדמייני שאת מגנט שבנוי מאהבה. בלי מאמץ ככה נולדת, את ממגנטת אהבה כי זה מה ומי שאת. אם את סוחבת הרבה דברים מלוכלכים בפנים את יוצרת עומס על המגנט. לכל מגנט יש קיבולת מגנוט מסויימת עד שהוא נהייה כבד וכבר לא יכול לנוע. זה מוליכות גבוהה.
מוליכות נמוכה:
כשהמוליכות הפנימית שטבעית לך נקייה מבפנים את פשוט מגנט נקי. מגנט זה להיות ריק. כלום. כמו מים מזוקקים. בלי חתימה אנרגטית את ממגנטת הכי הרבה כי המגנט שלך נקי.

יש גם טוויסט בעלילה. זה לא מגנט רגיל. צפון ודרום. זה מגנט רב מימדי. מגנט שכשהוא נקי, בלי מחשבה דוחף החוצה את השדה שלו ועושה כמה פעולות. אחת, שכבת הגנה שבשפה המדעית קוראים לה מטען יוני שלילי. כלומר, לא מאפשר למגנט מטען יוני חיובי שלא טוב לנו.
והשני זה שהכל בתנועה בלתי פוסקת מהחוצה פנימה, פנימה והחוצה. השדה המגנטי שנוצר באופן טבעי.

21/4/2013– כבר 3 ימים שותה את המים שלי יחד עם דם המחזור. די מגעיל, אבל לא שונה בהרבה מהשתן הרגיל . מה שאני מכניסה – זה מה שמהדהד אליי בחזרה. כשאני אוכלת זבל – זה מה שחוזר 

הבנה:  בשיעור תודעת העל היום למדנו על מגמת צמצום המים בעולמנו שתלך ותהיה יותר יותר ויותר קיצונית עם הזמן. התבהרה לי מתוך כך ההבנה למה חשוב שנתרגל לשתות את המים של עצמנו: זו תהיה הדרך להתמודד עם היובש החיצוני- ע"י מיחזור המים של עצמנו בעצמנו. זה גם מסתדר עם מגמת השינויים במעבר מתלות לעצמאות.

 

 29/4/2013 הבנתי השבוע שהאש שלי- הרצון החזק לחוות קלילות פיזית מסיט אותי מהתסריט. יש בי כמיהה גדולה כל כך לחיות על פראנה אבל בתסריט שלי חתמתי על גוף גדול, כך שהרצון לא תואם לתסריט. על השומן אני יכולה לוותר אבל המימדים הגדולים שלי הם חלק ממי שנועדתי להיות. כנראה… הייעוד שלי הוא לקדם שינוי תודעתי ולא ליישם את כל ההבנות, אחרת לא אצא מזה. יש מליין דברים שאני רוצה , אין לזה סוף. חייבת להשלים עם מבנה הגוף שלי , שבמילים יפות "יש לו נוכחות" . ההליכה שלי לקצוות – מצום לבולמוס ובחזרה וחוזר חלילהה ,לא מקדמת את ההתפתחות שלי לכוון של איזון. מצד שני, אני חשה שאני חייבת לצאת מאיזון כדי למצוא איזון חדש. חייבת חייבת חייבת לחוות את הניתוק הזה מהחומר הארצי – התלוות באוכל. לא יכולה להילחם יותר בדחף הזה אבל גם לא יכולה להשלים עם לוותר עליו. 

הרפתקאות שרק הזמן ידע לנתב דרכי בהן

מבולבלת בקיצור

רוצה רוצה רוצה , אבל תמיד צצה ההבנה הגבוהה שזה לא מדוייק לי עכשיו להתמסר לקטע הזה של לאכול אוויר.

איפה אני ואיפה להיזון מהאוויר. הפער בין ההבנות שלי לגוף הפיזי מטורף. 

אתגרים

יותר קל היה למות ולחזור מחדש לגוף אחד ודי

אבל אי אפשר

לא אני

לא עכשיו

הנוכחות שלי כאן חשובה מדי מכדי שאוותר עליה

30/4/2013  מודד TDS – מודד את רמת המתכות והרעלים במים


לפי הגדרות של הסוכנות להגנת הסביבה האמריקאית 500ppm זה מים מזוהמים. הכוונה למים ממקורות של ברז, נחלים וכו'. מיצים ושתן זה משהו אחר. המודד מתייחס לכל מטען חשמלי. במים טהורים יהיה למשל 0ppm. שימי לב מה כתוב בצד האחורי של המודד. זה מודד את איכות המים בלבד. יש מכשירים אחרים יקרים מאוד שיכולים לבדוק מה יש במים. זה ההבנה שלנו מה יש במים לפני המידעים שעלו פה בקבוצה ובמקורות אחרים.

 

13/5/2013 – 

פתאם שמתי לב שאני כבר חודש גמולה שוקולד!!!! (כולל שוקו ומוצרי…). הקטע הגדול זה שרק אחרי 3 שבועות שמתי לב שאני נטולת…איזה קטע זה, אה?

אני גדולה. אני אכן גדולה… תרתי משמע…

באחד משיעורי תודעת העל (למעשה זה כבר לא תודעת העל אלא מידעים יותר מתקדמים שנקראים האינטיליגנציה הכוללת וההוכחה האנרגטית), מסבירים לנו שהנשמה לפני רדתה בוחרת בתסריט את הגוף המדוייק שנועד לממש את הייעוד. אף אחד לא חותם על להיות שמן אבל כן חותמים על גודל גוף ומי שבוחר גוף גדול, הוא מי שחתם על נוכחות ונראות דומיננטית. מנגנון ההשמנה נובע מרצון להינות מעבר למצבר ההנאה שנחתם בתסריט, זו סטייה שאפשר ורצוי לתקן. אני עובדת עכשיו על היישור קו הזה… 

אני ליבת אש וככזו – תצרוכת האנרגיה שלי גבוהה, כי אני גם מייצרת הרבה… 

ברור לי שהכמיהה שלי לחיות על פראנה ולהיזון מדי פעם רק מרואו לא יגרמו לי להיות רזה וקלילה כפי שהייתי רוצה להיות. למה? כי חתמתי על להיות גדולה. זה תואם למהות שלשמה אני כאן. נועדתי לפלס דרך לתודעה חדשה ולקדם שינוי תודעתי. אני לא מחוייבת לממש את כל ההבנות שאני מייצרת ומפיצה. אין אפשר לרצות הכל… 

אדם לא יכול לרצות הכל. איפה הוא ישים את זה?

 

18/5/2013

הקטע עם הגמילה שלי משוקולד ממש בלתי הגיוני בעליל. נגנבת כל פעם מחדש מנפלאות כוחה של תודעה. הדחף לשוקולד – לא זו בלבד שאיננו קיים אלא שממש עולה לי רתיעה מלנסות אפילו. 

זה לא שאני רזה וקלילה פתאם כמו שאני כמהה להיות, אנ נראיית גדולה בול אותו הדבר, אבל הקטע הזה שהפסקתי לאכול שוקולד הוא ממש קסם בעיני . ואני ממש לא מקפידה על שתיית 4 ליטר כל יום. בקושי 2 לאחרונה. וגם את השתן שותה רק את המים הראשונים של הבוקר ולא מחזורי כמו שהייתי רוצה, ולמרות הכל… מי שעשה את העבודה זו התודעה : הרצון שלי חבר להבנה הגבוהה וביחד עם המים הם הדהדו את ההנחיות לחומר – לגוף להפסיק את ההתמכרות לשוקולד

 

20/5/2013 מתחילה  צום מיצים של 9 ימים ( אנרגטית מתחברת לימי הסדנא של גבריאל) 

יומן הרפתקאות הצום : 

 2 וחצי ליטר מים מזוקקים+שתן ראשון של הבוקר+שתי כוסות מיץ ירוק: הראשונה עם סלרי פטרוזיליה מנגולד תפוח גזר וסלק. כוס שניה עם אותם עלים ומלון. לקינוח בערב סחטתי חצי כוס מיץ מהפיטנגו. לא נראה לי שזה היה רעיון טוב כי זה הרגיש לי חומצי. 
מלפנות ערב בחילה חזקה וקצת כאב ראש. מסיימת את היום עם שלשול. 

21/5/2013 : ליטר וחצי מים מזוקקים+שתן ראשון של הבוקר+ שתי כוסות מיץ ירוק עם סלרי פטרוזיליה ומנגולד גזר ומלון.
משלשלת בטורבו. יש מצב שהמלון היה מקולקל… 
עדיין בחילה חזקה. בצהריים היה גם כאב ראש קצת אבל בקטנה

שמעו קטע: התקשרתי לחברה של המזקק לשאול למה עוד לא הגיע אז הם אמרו שהם בצום …זה החברה של גבריאל הרי… אוקי, גם אני, אז מה? הם עוצרים את כל החיים ומתמסרים לקטע הזה ואני, אני ממשיכה בשגרת היום- נוסעת הלוך וחזור באופניים להביא את הילדים מהגן/ביה"ס, מ/ל אבא שלהם , מכינה להם אוכל וכו"..אתמול הייתי בסידורים בעיר וקניות.  עובדת… 
לא מצליחה להבין את הקטע הזה של להתנתק מהחיים כדי לנקות אותם. אולי בגלל שהעבודה והחיים אצלי הם אחד, רצף אחד ארוך ומתמשך של..חיים. אין לי הפרדה בין לימודים ועבודה והחיים הפרטיים והעסק והעיסוק והפנאי. הכל אחד…

26/5/2013 –  הסבר לגבי האוויר והחמצן במים מזוקקים :

 • ליאב:  מים המזוקקים יש מטען שלילי, ולכן הם יכולים למשוך רק מטען חיובי אליהם. לפי הבנתי כאשר הם עומדים באוויר הם מושכים אליהם את כל החומרים שנמצאים באוויר. חומרים לא אורגנים. אם תבדקי עם ה tds את המים אחרי שעמדו כמה שעות בחוץ תגלי שהמספר עלה.  מים הם אנאורגנים. אך הם בין היסודות הבודדים בעולם שהם גם לא-אורגנים וגם עם מטען שלילי. כן כן… למעשה 70 אחוז מהגוף שלנו שוחה בחומר לא אורגני. כל שאר הרקמות בגוף הם אורגנים. אך אם תחשוב טוב על זה, תבין שלמעשה זה גאוני, מים כל הזמן עוברים בגוף שלנו. 4 ליטר ביום בערך. והם למעשה כאן כדי למשוך את המטען השלילי של החומרים הלא אורגנים בגוף. וזה מה שהם עושים גם בטבע. זה מה שקורה כשיורד גשם. הם נמשכים למה שהוא לא אורגני בעל מטען חיובי.
   
 • גל:  באויר יש מולקולות של חמצן. מים מזוקקים הם עם מולקות חמצן יותר גדולות מהמימן ולכן כששותים יש תחושה של אקסטרה אויר
  הכדור האדום הוא חמצן. אבל הקשירה בין כמה מולקולות של מים שונה מתרכובת אחת. אין באופן טבעי מים משלוש מולקולות בלבד.
   
   מים הם לא H2O. רק תרכובת אחת של מים (שלא קיימת בטבע) היא כזאת. הנתונים שהבאת הם מהמיינסטרים שלא מספק תמונה שלמה. מחקר עמוק יותר גם של ד״ר פולק ועוד כמה מצאו את התמונה היותר מלאה והפוטנציאל של מים. מים שחשופים לאור מסוגים שונים מוליכים חשמל כך שאפשר בלי מאמץ מיוחד להטעין מטענים חשמליים. סרטון קצר וקולע
  https://youtu.be/nTngSAG28J4
   
  17/7/2013  
   
  גל:  "מעגל האוריאה הינו מסלול מטבולי המתרחש במרבית היצורים החיים שמטרתו היא לסלק את עודפי האמוניה מהגוף על ידי המרתה לאוריאה". בשתן אין אמוניה, למרות שנראה שכולם חושבים שיש. אמוניה מצויה בגופנו, אבל רק לרגע. כדי לפרק את הפסולת, אבל בגלל שהאמוניה רעילה ביותר לתאים בגוף שלנו, חשוב מאוד לגוף להמירה למשהו אחר, שנקרא אוריאה. הכבד הוא האיבר שעושה את זה וגם הכליות מעט.
  זו הסיבה שהשתן יכול להריח כמו אמוניה אבל ביוכימית זה לא אמוניה
   
  22/7/2013  
   
  בנות: שמתן ליבכן לחלקיקים הלבנים שצפים במים שלנו בימי הביוץ? אני חשה מועצמת מכך שאני מטמיעה בעצמי את החיים החדשים שלא התפתחו בחזרה לתוכי- אנרגיית חיים עוצמתית הממוחזרת לשימוש חוזר. מחזוריות החיים היא קסם בעיני ושתיה מחזורית היא עוד מדרגה להתעלות איתה להבנה של עוצמת העצמאות שלי

  26/8/2013

   

  ההרכב הכימי של השתן נקבע לא רק לפי התזונה הגשמית שאנחנו אוכלים אלא קודם כל לפי המזון התודעתי שאנחנו מזינים עצמנו בו. משתפת בניסוי:

  אני כבר 5 ימים בצום מים,יענו לא אוכלת כלום כלום . הייתי מצפה שהשתן שלי יהיה צלול ועם טעם ניטרלי. הבוקר שתיתי טעם גואלי במיוחד והשתן היה מרוכז במיוחד , למרות שאני שותה הרבה . הכיצד? הלילה חלמתי חלום שהדהד לי תחושת חוסר אונים (למרות שהסוף היה טוב) מצב שבו אדם מסויים שראיתי דמותו שמוצא עצמו ללא בית וללא שום כוון לאן ללכת. ראיתי את ההורים שלי אומרים לי שאני לא יכולה להיות אצלם בבית ושעלי למצוא לי מקום בעצמי. פתאם האני הזו הפכה לדמות גברית (מזה חתיך , התאהבתי בו) ואחרי זמן מה של חוסר אונים שהוא לא יודע לאן ללכת והערב כבר יורד ואין לו איפה לישון, הוא כן מוצא מקום מדהים- באיזה יורט גדול מחובר לרכב -בית שכזה ושם עוד נוודים כמותו. בעל הרכב איש מבוגר וטוב לב. הוא ישן שם על פופים גדולים יחד עם עוד איז 7 חברה, ופתאם גם אני שם לידו. באמצע הלילה אני יוצאת החוצה ושוכבת על האדמה . והוא בא להיות איתי ואנחנו מתחברים.
  סוף טוב, התחברתי עם החלק הזכרי והנקבי שלי, מצאתי את מקומי. אבל החלום התחיל בתחושה קשה של חוסר אונים וחשבתי שאולי המחשבה הזו הא שיצרה את הטעם מר הגואלי שהיה לשתן הבוקר, כי אתמול זה לא היה ככה ולא שיניתי כלום מבחינת התזונה, ליתר דיוק- אין תזונה- כי אני לא אוכלת כלום כבר 5 ימים.

  מעניין, נכון?

  מגניב לי כל פעם מחדש לגלות עוצמתה של התודעה בקביעת ההרכב הפיזי-כימי של החומר הגשמי, בין אם זה גוף/שתן או כל חומר אחר

  *

  29/9/2013

  גל:  

  פרוטוקול מים לכל אי-נוחות עלי אדמות.
  דבר ראשון הסרת סתימות אפורות (הרבה כספית רעילה) אבל אפשר להתחיל בפרוטוקול גם ללא הסרה רק מומלץ להתכוונן לתהליך החלפה אצל רופא שיניים ביולוגי, חומרים לא רעילים שיותר מותאמים לגוף. לאט לאט להגיע לכמות שתיה יומית של בין 4 ל-4.5 ליטר מים מזוקקים או שתן ביום למשקל של בין 60-70 ק״ג. הכמות של השתן זה רק במידה והגוף לא עמוס בתרופות.

  במידה ונוטלים תרופות ולא רוצים להתחיל בתרפיית שתן אז להתמקד בשתיית מים מזוקקים רק ששתחושת שינוי תגיע לרוב פי פעמיים שלוש יותר זמן לעומת תרפיית שתן. אדם שפתוח לחוות יתחיל מכמה טיפות בודדות של השתן של הבוקר מתחת ללשון. עם הזמן ותוך כדי מעקב בדיקות ניתן יהיה לראות שהערכים משתנים וניתן להוריד כל פעם ב-25% מהטבליות/זריקות.

  ישנן תופעות ניקוי שירגישו כמו מחלה אבל מחלה זאת דרכו של הגוף לנסות להגיע לאיזון. אין שום אורגניזם בטבע שמעוניין להרוג בכוונה תחילה את המארח (את הגוף). בקטריות וחיידקים חיים איתנו עוד בבטן של אמא וחוסר איזון אצל תינוקות נובע מהרעלת יתר שעברה מההורים. זה לא הגנטיקה שבעייתית זה הבסיס הסביבתי אפיגנטי. ישנן בקטריות שמתאבדות כדי לשמר מאזן מסויים. אחד בשביל כולם.

  מי שלא קרא את תהליך הריפוי שלי מוזמן לעמוד מי החיים https://www.facebook.com/wateroflifeisrael

   

   26/10/2013

  Ola Sri Devi אין דבר חיצוני לתודע שיכול לרפא רק התודעה עצמה. אני גליתי ששתן הוא כלי חזק ביותר להיות בתקשורת עם עצמי, לדעת מה קורה איתי בגוף להיות בחיבור איתו, וזה גם מעורר את התודעה. אני מהיוגה ומאוד מחוברת לידע הקדום הזה ואם יוגים היו שותים שתן אז לדעתי הם ידעו מה הם עשו. זה דבר נפלא להבין שכל מה שנבראה הוא טוב, השתן הוא טוב לגוף שלנו,הוא יתן לנו רק את הכי טוב בישבילינו. השתן ישאר נקי כמו מים אם נאכל אוכל נקי ולא מבושל ואם נחשוב מחשבות טובות. ואיזה מדהים זה שאפשר לטעום את האוכל הלא מותאם לגוף ולזהות את זה או לטעום שהיית בכעס או לטעום שהכל בסדר, או לטעום את טעם האהבה. כמה מדהים שאפשר לשתות משקה שיוצא מהגוף שיותר טעים מכל דבר אחר שטעמת ולהתמלא. זה לא קורה ישר זה תהליך. לדעתי לשתן יש משהו מאוד מקרקע שמחבר את התודעה לגוף

   18/3/2014 גל:

  עצם הרצון הממוקד להטיב עם הבריאות עם שבירת המוסכמות פלוס עצם המים המובנים פלוס תאי גזע פלוס המטען הגנטי הספציפי פלוס שתנן ושאר ׳ירקות׳ וההתפתחות לרצון להוריד בכמות האוכל ועוד שינויים נפשיים מנטליים ורוחניים, עושה את העבודה.

  Liav Nandin Yanni הנה וידיאו אחד מדהים: האישה בת 70, נרפאה מסרטן רק באמצעות תרפיית שתן, מתארת איך היא כבר לא היתה צריכה את המשקפיים שלה יותר, והכאבים במפרקים שלה עזבו אותה. קשה שלא להאמין לה.
  https://www.youtube.com/watch?v=PL1ysvD9u6E

4 תגובות בנושא “תהליך זיקוק-זיכוך : יומן מסע אישי”

 1. 1/6/2014
  טעם המחשבות:
  כשאינני אוכלת מזון גשמי,(כן, זה קורה לי מדי פעם בפעם, למרות שהפסקתי עם הפראנה המלאה, עדיין פה ושם מתנסה בזה לכמה ימים. ופראנה זה משהו שלדעתי מוטבע בך) אז טעם המים שלי מקבל את טעם המחשבות, כי אם אין אוכל גשמי שישפיע על הטעם של המים שלי, אז מה גורם למים שלי לשנות טעמם?אז כן, זה המחשבות… ככל שהגוף נקי יותר פיזית, המים שעוברים בו קולטים את התדר הנשמתי צלול ובהיר יותר, והם משדרים לי את התדר הזה חזרה כשאני שותה אותם. זו התרופה שלי… אינני לוקחת תרופות כימיות וגם לא טבעיות ואנרגטיות מאחרים. ככה אני-עצמאית. מרפאה את עצמי בעצמי. גם כשאינני חולה. ריפוי נדרש כל הזמן . אני לא מחכה להיות חולה כדי לרפא אותי. למעשה לא זוכרת מתי הייתי חולה בכלל… בכל מקרה- הכלי הכי חזק ויעיל זו התודעה, אבל כדי לעזור לחבר גם את הגוף הפיזי שלי לעניין הזה, אני שותה את המים ולפי החוק של "דומה בדומה יירפא" , כמו שבחיסון מכניסים לגוף חידקים מוחלשים כדי לעודד אותו לייצר חיסון טבעי, אז ככה המים שלי שאני שותה מחזירים לי את ההד של מה שאני מכניסה לגופי. וכשאינני אוכלת אוכל גשמי אז מה שמהדהד זה טעם המחשבות, ו-כן, יש להן טעם.

 2. לא שרוטים 🙂 יותר נורמלים מהרבה אחרים שסגורים באמת מידתם. מוכנים להתנסות ולחקור על עצמם על מנת ללמוד ולהתפתח, כמוך. שיהיה לך הרבה בהצלחה

  1. בועז, אני ה "אמ-אמא" של השרוטים. מי שאיבד דעתו זוכה אצלי לתואר של כבוד, לא לגנאי.
   תמיד הייתי פרש בודד במערכה ואני שמחה היום לגלות יותר ויותר סוסי פרא שבוחרים לדהור להתנסויות חדשות.
   זה תפקידנו כאן בעולם- להתנסות ולתרום את תוצאות המסקנות לטובת ההתפתחות הכלל בריאתית.

   שני פוסטים שנכתבו למען אותם אותנו שכמותנו

   כמו כולם – אתר שינוי תודעתי

   לאבד את הדעת – אתר שינוי תודעתי

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *