מדינות, גבולות,שיוכים – קבלו ביטול

  1. אחד מסימני המעבר מעידן ישן לחדש הוא ביטול מסגרות השייכות, הגבולות, החוקים החיצוניים שמיסדנו ככאלו שבחרנו להגדיר עצמנו באמצעותם. יהיה כאוס, כן, אבל מתוכו יצמח סדר חדש.

עידן חדש משמעו מעבר מתלות לעצמאות. לא עוד מדינות ותאגידים ממסדיים שישלטו וינהלו אותנו. לא המדינה וגבולותיה הם המגדירים את מי שאנחנו אלא הנשמה שלנו היא שבחרה בתסריט האישי/הצבירי (לאומי) , מהי הזהות הייחודית שלנו ע"פ האיכות שאותה בחרנו ונבחרנו ,נועדנו, לתת לעולם.  עצמאות מחשבתית ולקיחת 100% אחריות אישית – אלו כללי המשחק החדשים.

 בלב המזרח התיכון מתבצע הניסוי החברתי הרדיקלי ביותר של המאה ה-21

צעדת מחאה ברוג'בה למען שחרור מנהיג המהפכה עבדאללה אג'לאן,
*

העובדה המדהימה ביותר לגבי רוג'בה היא שאיש כמעט לא יודע על קיומה. על סוריה שומעים לא מעט: על שדות הקרב ומתקפות הגז, על הברוטליות של דאעש והברבריות של אסד. אבל על כך שצמחה בצפון סוריה אוטונומיה אנרכיסטית־פמיניסטית שהיא האנטיתזה לכל מה שקיים מסביבה — כמעט שלא נכתבת מילה. ואולי אין זה אמור להפתיע. בעוד העולם כולו פונה לתוך תרבות הצריכה, אינדיבידואליזם קרייריסטי ופלוטוקרטיה פיננסית, מי יכול באמת ובתמים להאמין ברעיונות של חברה ללא היררכיה? מדינה ללא שלטון מרכזי? ארגון קהילתי? כלכלה קואופרטיבית? שוויון מגדרי אמיתי? אבל זהו בדיוק החזון שאנשי רוג'בה מממשים הלכה למעשה, וכל זאת בסביבה עוינת להחריד, מוקפת באויבים הנחושים להחריבה.

*
פרד מברכת את המגיעים החדשים למדינה אחרי שהממשלה הסוציאליסטית החליטה שגבולות לא היו חשובים

Spain welcomes its new arrivals after the country's socialist government decided borders weren't important. Good luck.

Posted by Paul Joseph Watson on Thursday, July 26, 2018

מדינת היהודים בענן

אחרי תהליך קריסת מערכות  , תתהווה  מדינת היהודים בענן– ללא אחיזה בגבולות ארציים המגבילם את חופש התנועה וההתפתחות.

התפרקות מדינות 

הקץ לעמים, גבולות, דתות, מדינות,תיאוריות,תאגידים ממסדיים, הכללות,חוקים משפטיים/חברתיים//דתיים/תרבותיים. כולנו בני אדם וכך ראוי שנחיה.

סוגרים ת'ים , המדינה מתפרקת 

אין מה לחכות למנהיג שיוביל את המדינה לעתיד משום שבעתיד לא אמורה להיות מדינה. סוגרים ת'ים…סיימנו עם המשחק הזה של ממשלה שמושלת באנשים ושלטון ששולט בתקציב ומנהל את המערך האנרגטי של אנשים. האנושות נדרשת לקחת אחריות ולהתנהל בעצמאות.
*
גם המדינה , כמו כל מסגרות העידן הישן אמורה להתפרק. קריסת מערכות  . במקומה תתהווה התארגנות של אנשים עצמאיים שכל אחד מנהיג את עצמו בעצמו ובניהם תירקם רשת של שת"פ. .
*
אנחנו כאן כדי לבנות חברה חדשה שבה אנשים בוחרים ונבחרים לעסוק בתחום המומחיות שבוער בנשמתם והם טובים בו: עיסוק מהסוג שהם רוצים ומבינים שמדוייק להם לעסוק בו גם בלי קשר לתמורה כספית ולהכרה פורמלית. פשוט כי הם יודעים שזה מה שנועדו לעשות. כשאתה חי את הייעוד שלך- אתה מקבל את המימון האנרגטי החתום מראש שנועד לתמוך בך במימוש יעודך. האנרגיה הזו שוות ערך גבוה יותר מכל סכום שכסף יכול למדוד. הרבה יותר מהצ'ק שאתם מקבלים בסוף החודש שלא מספיק לכלום
*
אז, כשהאנשים האלו יבחרו – ללא הבדל גיל מין ודת ,את "ה" עבודה שמאפשרת להם לממש ייעודם, אז הם יעשו אותה הכי טוב שאפשר – למען עצמם מתוך הבנה שהתרומה שלהם תורמת להתפתחות הכוללת. לא מתוקף סמכות פורמלית שהסמיכה אותם אלא מתוקף החתימה הנשמתית שבחרו והתחייבו לממש עוד לפני שהנשמה שלהם ירדה לחוויה בגוף פיזי.
*
פעם החברה ייחלה ליום שאשה תהיה ראש ממשלה. אני מייחלת ליום שבו לא תהיה ממשלה .תהיה רשת של שת"פ שבראשה יעמוד ילד 

מי אנחנו? אנחנו לא הזהות הלאומית שלנו

אנחנו מי שאנחנו – עכשיו הזמן להשיל את כל חלקי התפאורה הישנים שנהגנו לעטוף עצמנו בהם, להתחבא מאחורי הגדרות חיצוניות. עכשיו הזמן להתחבר לחושים הפנימיים, ל הילד הפנימי  ומשם להבין מי ומה אתה. הינך החלק הטהור והמזוקק שבך, לא הרכוש שצברת, לא המדינה שכתובה בת.ז  שלך, לא האדמה שעליה נלחמת בחרוף נפש, גם לא הנפש שהיא מעוז הרגשות – גם ממנה עלינו להיפרד עכשיו : עלינו לעבור ממים לשמיים , מרגשות נמוכים לגבוהים- מרגש שמנהל אותנו לרגש שאנחנו מנהלים אותו ממקום של הבנה גבוהה ולא מתוך פחד ותלות  באדם אחר שיאהב ויעריך אותנו, או בממסד שיעזור ויתמוך בנו. המים הגבוהים הם הדבק שמחבר אותנו ליצור שיתופי פעולה הרמוניים ממקום של הבנה גבוהה, של אינטרסים משותפים, כל אחד ותפקידו הוא, אבל לכולנו מטרה משותפת אחת: התפתחות. ההתפתחות שלך תורמת להתפתחות שלי ולהיפך. כשנבין זאת, נפסיק להילחם אחד בשני ונתמקד בלעשות את מה שבאנו לעולם הזה כדי לעשות.

על מנת שנוכל לחשוב ולהתנהל עצמאית, יהה עלינו ראשית לשחרר את כל ההתניות שהתחנכנו עליהם דורות על גבי דורות. שום דבר בעולם הזה לא שייך לנו. לא האדמה,לא המדינה-דגל,לא ההישגים החומריים שצברנו, לא מערכות היחסים הביאישיות שמסדנו – הכל תפאורה.  לא האנשים שחיים עליה. גם לא הילדים שלנו. זכינו לגדל אותם, אבל נשמתם חופשייה וכעת- רגע לפני מעבר מעידן ישן לחדש מתבטלים שיוכים ומתבהרת הבנה תודעתית חדשה :

כולנו, כל אחד מאיתנו הוא חלק תודעתי בורא, חלק מרשת אנרגטית אחת שיום אחד תפעל בהרמוניה. זה יקרה רק אחרי שנבין שכולנו אחד. לא מאוחדים אלא אחד!
זה יקרה רק אחרי שנשחרר את האחיזה שלנו באדמה (חומר)ובמים (הרגש הנלווה אליו)  ונבחר לעשות שינוי תודעתי ולנהל את הבחירות שלנו ממקום של אש (רצון יצירתי) ואוויר (הבנה תודעתית) .  זה יקרה רק אחרי שנסכים לאבד את דעתנו, לחוות את אי הוודאות , כי רק מתוך הריק  תוכל לצמוח וודאות חדשה של היותנו מי שאנו באמת.
זה יקרה רק אחרי שנשחרר את העבר , רק אחרי הכאוס שיתהווה כאן, רק  מתוכו יצמח סדר חדש

The DNA Journey

מה אם נגלה שכולנו משפחה ומחוברים לאותו מקור? ככה משנים מסגרות חשיבה: פותחים את הראש לחקור מי אנחנו באמת

 

 Music above  Fighting מוזיקה מעל גבולות  walls  ו  wars

 

אחד משלנו מפיץ מסר בכל העולם  ויוצר שלום בין אנשים  –  הגרפיקאי שיצר את  התמונה של  we love iranians  בהרצאה ב TED

סירדז'ה פופוביץ': איך להפיל רודנים

הנה התחלת הסוף: 29/11/2012 חכי"ם ישראליים שורפים דגל פלסטין. 

שיישרפו דגלי כל המדינות, יבוטלו כל הההגבלים, כל השיוכים. האדמה לא שייכת לאף אחד. היא נועדה לקיים את מי שנועד להתקיים ממנה. איש איש באמונתו. its show time… 

אח, כמה ייחלתי לזכות להיות נוכחת ברגעים האלו, והנה זה מגיע: אחרית הימים כבר כאן. המשיח איננו ישות פיזית שתגאל אותנו. המשיח הוא תודעה. רכובה על גבי חמור – הוא החומר. עליונות הרוח על החומר. כשנשמות בני העם הייהודי- הייעודי  יבינו שעליהן לשחרר את האחיזה באדמה ולחיות את הייעוד שלהם כמי שנועדו להוריד רוח לחיי החומר ולא לשלוט בו, אז יתחיל להתהוות שלום. לא לפני. למה לבן? כי כל ספריות הידע שלנו יימחקו כדי שנוכל לפתוח דף חדש.

דת- התחלת הסוף 

אבינדב בגין 

ההזדהות שלנו עם ההיסטוריה של אבותינו אינה מעניקה לנו זכויות על גבול שרירותי שנקבע ביריית תותח, בקליט רובה, באיבחת חרב או במהלומת אגרוף.לפני עשרות מאות או אלפי שנים.
בכדי לחיות יחד עלינו להיות יחד. לא ניתן להיות יחד כשליבנו פועם בהפרדה. עלינו ראשית להיות אחד. עלינו להבין את המשמעות הגלומה בהיותנו בני אדם. לא ניתן לשמוע על כך מרב או אימאם, מספק כה או אחר. ניתן לעשות זאת רק לבד, מתוך דממה. מטבע הדברים של ההוויה עצמה. התינוקות שבאים לעולם אינם יהודיים מוסלמיים ישראליים או פלסטינים. הם בני אדם. הכרתם טומנת בחובה הרבה מעבר להתנייתם. היא טומנת את עומקו חסר הגבולות של החופש ואת הייקום כולו.

ירושלים אינה יכולה להיות עיר עמים משום שאין כאלו, ירושלים צריכה להיות עיר לבני האדם, לכולם.

 

מכתב של בני נוער מעזה שאומרים: פאק מדינות, תנו לחיות

פאק חמאס, פאק ישראל, פאק פתח, פאק ארה"ב, תנו לחיות!
שוה קריאה…

The Manifesto

"Fuck Hamas. Fuck Israel. Fuck Fatah. Fuck UN. Fuck UNWRA. Fuck USA! We, the youth in Gaza, are so fed up with Israel, Hamas, the occupation, the violations of human rights and the indifference of the international community!

"We want to scream and break this wall of silence, injustice

 and indifference like the Israeli F16s breaking the wall of sound; scream with all the power in our souls in order to release this immense frustration that consumes us because of this fucking situation we live in…"We are sick of being caught in this political struggle; sick of coal-dark nights with airplanes circling above our homes; sick of innocent farmers getting shot in the buffer zone because they are taking care of their lands; sick of bearded guys walking around with their guns abusing their power, beating up or incarcerating young people demonstrating for what they believe in; sick of the wall of shame that separates us from the rest of our country and keeps us imprisoned in a stamp-sized piece of land; sick of being portrayed as terrorists, home-made fanatics with explosives in our pockets and evil in our eyes; sick of the indifference we meet from the international community, the so-called experts in expressing concerns and drafting resolutions but cowards in enforcing anything they agree on; we are sick and tired of living a shitty life, being kept in jail by Israel, beaten up by Hamas and completely ignored by the rest of the world.

"There is a revolution growing inside of us, an immense dissatisfaction and frustration that will destroy us unless we find a way of canalising this energy into something that can challenge the status quo and give us some kind of hope.

"We barely survived the Operation Cast Lead, where Israel very effectively bombed the shit out of us, destroying thousands of homes and even more lives and dreams. During the war we got the unmistakable feeling that Israel wanted to erase us from the face of the Earth. During the last years, Hamas has been doing all they can to control our thoughts, behaviour and aspirations. Here in Gaza we are scared of being incarcerated, interrogated, hit, tortured, bombed, killed. We cannot move as we want, say what we want, do what we want.

"ENOUGH! Enough pain, enough tears, enough suffering, enough control, limitations, unjust justifications, terror, torture, excuses, bombings, sleepless nights, dead civilians, black memories, bleak future, heart-aching present, disturbed politics, fanatic politicians, religious bullshit, enough incarceration! WE SAY STOP! This is not the future we want! We want to be free. We want to be able to live a normal life. We want peace. Is that too much to ask?"

אלו הימים – אחרית הימים

באחרית הימים, שערים נפתחים.
באחרית הימים, שפות מתגלות.
באחרית הימים, נופלים מסכים.
באחרית הימים, נגלים האותות.
באחרית הימים, נמסים הגבלים.
באחרית הימים, מתבטלים שיוכים.
באחרית הימים, עולה האור וחושף, כי כולנו אחים.

הימים החדשים-תודעה-כולנו אחים!

Israeli: Islam is not a threat. Israel is.

אם ישראלית שבתה נהרגה בפיגוע , בנאום  בפסגה האיסלאמית : We are all the victims of mental, psychological and cultural violence

פוסטים נוספים שמומלץ להיכנס אליהם בנושאים קרובים שלום עברי-ערבי

מלחמת העידן החדש   מלחמת האור בחושך

 

 

גבולות ומגבלות

גבולות ומגבלות

3 תגובות בנושא “מדינות, גבולות,שיוכים – קבלו ביטול”

  1. היי נעמה,
    מה שאת כותבת זה בעצם סוג של אנרכיה או שמדובר בשלטון מרכזי אחד בסגנון האיחוד האירופי?
    האם יהיה עדיין מקום לתרבויות שונות וכל אחד יוכל לבחור ולהגדיר את עצמו ואת אורח חייו?
    אני שואל זאת כי נראה שקיימת מגמה לסדר עולמי חדש שינוהל ע"י קומץ אנשים. האם על זה מדובר? או שאלו מים נמוכים – פחד משינוי? איך את רואה את זה?

  2. ככה מפרקים מסגרות חשיבה: חשבתם שבלבנון יש רק מחבלים? הנה הצצה לעולם מקביל שמתקיים ביער בלבנון, כן, אלו שמעבר להרי הגליל… לא שאני חובבת מוזיקת טרנס פסיכודלית, כי ממש לא, אבל טוב לדעת , חשוב לפתוח את הראש, לראות את האנשים שמעבר לאידאולוגיות,מדינות וגבולות זמן ומרחב.https://vimeo.com/76732846

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *