מי אני, מה אני?

מי אני, מה אני, מניין באתי ולאן אני הולך… שאלות שעד לא מזמן היו שמורות רק לפילוסופים, היום הם בסיס קיומנו. בלי הבנת תכלית הקיום שלנו כאן -בלי שנבין את הסיבה הגבוהה להיותנו מי שאנו ומה שבאנו לעשות כאן בעולם- לא נוכל לחיות. מי שלא יברר לעצמו בשביל מה הוא קם בבוקר , עשוי לא לרצות לקום. ובלי רצון-בלי האש שהיא הסטרטר שמניע כל מחשבה,הבנה ופעולה , בלעדיה- אין לנו מה לעשות כאן.

מי ומה זה ה "אני" המזוקק באמת? בלי תפאורת הרקע של האנשים האחרים ששותפים לבמת המשחק שלכם, בלי התפקידים שלקחתם על עצמכם, בלי המקומות שהייתם בהם, הדברים שעשיתם, בלי השיוכים,התארים, בלי התלבושות של הבגדים. אפילו בלי הגוף. הוא רק תחפושת לדרכון הפיזי.

המחשבות והרגשות שלכם- אינם אתם . אז מי אתם? מי ומה זה החלק המזוקק הזה של היותכם מי שנועדתם להיות?

Prince Ea מסביר מי אנחנו באמת באמצעות ראיון עם גים קארי

האמת המזעזעת על ג'ים קארי

הסבר לגבי ההתנהגות הלא נורמלית של ג'ים קארילעוד סרטונים מתורגמים לעברית של Prince Ea > https://bit.ly/2yXRIkz

Posted by ‎בואו ראו‎ on Monday, September 18, 2017

 

מי אני, מה אני – פינת ליטוף…

Who am I? A philosophical inquiry

אז באמת, מי אני? מה אני?  איך יודעים מה הייעוד שלי בחיים? התסריט הנשמתי  , מהו  המקום  ממנו הגעתי ולאן אני הולך? מהי אותה חתימה שהתחייבתי לממש?

באמת, איך יודעים?

שלב ראשון, אחרי ש גיליתם שזה ה זמן להתעורר  מעולם החלום לעולם האמת  ,הפנימו את ההבנה ש  עכשיו הזמן לפסק זמן  – לעצור את האוטומט שלנו ולהתחיל להטיל ספק.

שלב שני זה לחשוב לשאול להבין  . מומלץ להיעזר במידע באמצעות ה טכנולוגיה בשרות התודעה  ומי שמתקשה: למדו מ  ילדעים  : ילדי העידן החדש. , הם יודעים את הדרך, יש להם את התוכנה כבר מוטבעת בהם build in .  הם נועדו להוביל אותנו ,אם רק נשכיל להקשיב להם ונגיד די לסימום הילדים בריטלין . ילדעים מעלים תדר  , שווה להקשיב להם. הילד יודע מה הוא אומר .    עכשיו הזמן לשינוי מערכת החינוך כדי לאפשר לילדים ללמוד בעצמם את עצמם. ל גברים בעידן החדש שבניכם- אני מציעה לקחת כמה צעדים אחורה ולפנות את הדרך לנשים שלכם להוביל, כי נשים נועדו ליצור שינוי. עכשיו הזמן למנהיגות נשית.

הרשו לעצמכם לאבד את הדעת . אל תחששו להיות לא כמו כולם . אל תתנו להמטריקס  לשלוט לכם בתודעה. נסו לצאת מהקופסא ולחוות את התפרקות מסגרות החשיבה  .

שלב שלישי – לדייק את הרצון ולהבין שאם תרצו אין זו אגדה . צריך לדעת איך לבקש כדי שיתממש. הרצל לא ידע שהוא "חוזה המדינה" עד שהוא יצר אותה.  תוכלו לגייס את ה יצר יצירה יצירתיות שלכם כדי ליצור-לצייר מציאות חדשה, בהתאם לתומנת ההולוגרמה – תמונת מציאות אנרגטית שאתם רוצים לראות, לא זו שהיתה קיימת עד היום בחוץ,אלא זו שאתם רואים בעין השלישית, כשאתם מתחברים  חיבור לחושים הפנימיים. כדי להיות מי שהינכם באמת .בדקו מה  מניע אתכם לקום בבוקר, מה הדבר שאתם רוצים יותר מכל ?

שלב רביעי –  למדו הבינו והפנימו – החיים כמשחק בעולם החלום  וזכרו ש החיים הם רק טיול,משחק  ,אז קחו את החיים בשמחה וקלילות  כל אפשרות בחירה  – כולל אלו שלא בחרתם לממש, אכן מתקיימת , בעולמות חלופיים וחופש בחירה . יכול לעזור להבין מי אתם אם תבינו מניין הגעתם ולשם מה : העם הייהודי – הייעודי . "במקרה הכינותי מראש"… ארגז עבורכם: כלים תודעתיים להתמודדות עם שינויים  . אלו יעזרו לכם להתעלות מעל המים -רגש הנמוכים להבנת עולם הסיבות הגבוה.  שם נמצאת התשובה . ככל שתדייקו את השאלות , גם התשובות תהיינה מדוייקות יותר. זכרו כמה כוח יש ל כוחה של מילה , אז דייקו את המילים שאתם רוצים לברוא. תבדקו עם עצמכם איך משפיע עליכם טשטוש הגבולות בין המינים , איך נראיית האהבה בעידן החדש שהייתם רוצים לחוות? האם יש אנרגיה חדשה שתזין את קיומכם? מהי אותה  תזונה – מזון מזין לגוף ולנשמה ? האם אתם מבינים שיש עוד סוגים של אנרגיות מלבד אלו המגולמות בחומר כמו כסף בעידן החדש ?

עכשיו – עופו על זה

אל תפחדו פחד מוות  , כי זה לא סוף העולם באמת. זה רק הסוף של התפיסה התודעתית שלכם לגביו.  רעידת אדמה תגרום לכך שהקרקע תשמט תחת רגליכם, אבל ברמה התודעתית,לא הפיזית. אמא אדמה בתנועה כעת ואתם חשים את חוסר היציבות בכל תחום בחייכם.  האדמה כבר לא יכולה לתת לנו את מה שתמיד היתה עבורנו-קרקע בטוחה לגדול עליה. גם המים משתנים- רגשות קשים צפים ועולים ואנחנו נדרשים להיפרד מהרגש  התלותי הנמוך למים גבוהים:  התעלות ממים לשמיים ,להבנה שמחלחלת לתודעתנו בעקבות שינוי מתנד כדה"א .
אל לכם לפחד ממלחמת גוג ומגוג – האור והחושך תמיד היו ותמיד יהיו במאבק בניהם, בתוכנו,אלא  שעכשיו אנחנו בוחרים להתעלות מעל הפחד ולהבין שהחושך איננו האלימות והרוע כי אם הפסיביות שמעכבת התפתחות ומה שאנחנו נדרשים לעשות כדי לגבור עליו, זה – לעשות, כל אחד את מה שהוא צריך לעשות. המלחמה שמתרחשת כעת  במימד הפיזי בין עמים ומדינות כחלק מפירוק המסגרות הישנות והכאוס שיבוא בעקבות כך, היא מלחמת העידן החדש 

כנסו ל מנהרת הזמן ותגלו שגם הזמן לא נגמר, רק ההבנה שלנו לגביו היא שמשתנה . אל תתנו לפחד לנהל אתכם, תנהלו אתם את הרגש שלכם ממקום של הבנה ש התפתחות משמעה תנועה – לרקוד את החיים ולחיות את הריקוד. צעד לפנים,שניים לאחור, ושוב קדימה ואחורה, בקלילות. באותו אופן, תוכלו להרחיב תודעתכם ולהבין שגם החוצנים אינם חיצוניים. הם כאן ,חלק מאיתנו. זו רק התודעה המתרחבת שלנו שמאפשרת לנו להבחין בקיומם.

אחרי שתדייקו את הרצון וההבנה, תראו שהשינוי יהדהד ויצור אדוות סביבכם ותתחילו למגנט אליכם אנשים שיוצרים שינוי  ותגלו שכל העולם שפה אחת  ושגם אתם קוראים מחשבות . למדו לשחרר את האחיזה בישן כדי לקבל את החדש – על נתינה וקבלה  . זה זה, זה השינוי,זה העידן החדש, אלו ימי הגאולה  . אתם רוצים ליצור עולם טוב יותר ? השינוי מתחיל באקטיביזם תודעתי  ,מתוך הבנה שהשינוי מתחיל בתוכנו

היציאה למסע ההתפתחות שלכם לגלות מי ומה אתם כבר הוחלט מראש, אתם כאן כדי להבין למה . אם תאפשרו לעצמכם להתחבר לילד הפנימי -לנשמה, תגלו שאין לכם צורך יותר במנגנוני הגנה. זהו הסוף למערכות ההסתרה. מעכשיו – עידן חדש של שקיפות , עולם האמת. דת – תחילת הסוף

בוקר טוב וברוכים הבאים : להתעורר מעולם החלום לעולם האמת .  החל מרגע השקט  , סוף דצמבר 2012 , יום הבחירות , תהיה עליונות הרוח על החומר

חובבי הסיפורים שבכם: עבורכם ליקטתי  אוסף משובח של מסרים עם מוסר השכל בשעת סיפור  . לפני השינה…

*

אחרי שתבינו מי אתם,  תנו, תנו את מה שיש לכם לתת לעולם.

השניים הם אחד – עמיחי זלינקובסקי


 איזה ליבה אני – תעודת זהות קוסמית  

כל אחד מאיתנו הוא ליבה שירדה לעולם ממישורים אחרים ועם הרכב יסודות אחר. נוכל לדעת מניין הגענו כשנבין מה מניע אותנו

מי אתה בכלל ?

 

 

 

  Bryan Adams – Here I Am  this is me


אם אחרי כל ההבנות האלו , עדיין לא מיקדתם לעצמכם מי ומה אתם, מהו ייעודכם, הנה עוד כמה מקורות השראה שיפתחו לכם את הראש

(מי שאח"כ ירצה עזרה בליווי אישי של תהליכי השינוי שאתם חווים – עבורכם אני כאן… פרטים כאן : ליווי תהליכי שינוי ולימודי תודעת העל (קורס וירטואלי)

***

אני פריק, ואתה? מה המתנה שנועדת לתת לעולם?

צפו בסרטון » WE ARE ALL FREAKS. Joe Gerstandt: freak flag-flying (what, why and how)


יידו קרישנמורטי- מי אני , עם תרגום לעברית


צפו בסרטון » מי אני – יידו קרישנמורטי


צפו בסרטון »מי אני


צפו בסרטון » Candy Chang: Before I die I want to…


לכל אחד מאיתנו ייחוד משלו. משהו שרק הוא יודע לעשות הכי טוב. נגלה אותו , כשנתחיל להיות מי ומה שאנחנו. הוא לא יכול להתגלות כשפועלים ע"פ ספר הוראות ספר הוראוות לחיים – ילד שמלמד עצמו לקרוא טכסט אחר בספר שחינכו אותו הוריו לפעול לפיו, ובונה לעצמו ארון ספרים חדש, באומץ ובאמונה- בידיעה פנימית את שנכון עבורו

צפו בסרטון ארון הספרים »


its not where you grow but what you beacome to beזה לא איפה גדלת אלא מי צמחת להיות

 

 

 

מי אנחנו.. באמת

***

דף פייסבוק שנושאו :   the art of being YOU

***

איך נראים החיים כשמבינים? עד היום, בעידן הישן, תכלית קיומנו היתה התנסות ביסודות האדמה (החומר ומסגרותיו) והמים (רגש ומערכות יחסים) . עבדנו כדי להרוויח כסף כדי לקיים את הגוף הפיזי שלנו ,כדי לקנות לו מסגרות בית אוטו,וכו".. ותוך כדי פיתחנו מערכות יחסים  בינאישיות שהתאימו למסגרות כמו משפחה/תרבות.  הלכנו,עבדנו,בנינו,יצרנו,הקמנו,בדקנו,… בעידן החדש מהות ההתנסות משתנה ויסודות האש (הרצון היצירתי) והאוויר (הבנה תודעתית) מקבלים קדימות . משמע מה שיכתיב את הבחירות שלנו מעתה יהיה יותר  הרצון החופשי וההבנה הגבוהה מאשר שיקולי חומר ורגש כבעבר. כל פעולה שנעשה, תוקדם לה חשיבה : סוף מעשה במחשבה תחילה:  הלכנו – הבנו-לאן אנחנו הולכים,עבדנו- הבנו למה אנחנו עובדים בעבודה הזו ואיך היא מפתחת אותנו, בנינו- הבנו קודם מה אנחנו רוצים לבנות ומתוך תיכנון קודם יצרנו את התוצר המדוייק שמתאים למה שרצינו לבנות,בדקנו – חקרנו את שורש העניין, כי חשוב לנו להעמיק את ההבנה  של עולם הסיבות הגבוה. אכלתי? הבנתי מהו המזון שיזין אותי והכנסתי לגופי אנרגיה ממקום של בחירה חופשית – אבל מודעת. ישנתי? הבנתי, למה אני ישן ואילו תהליכי התפתחות חשובים מתקיימים בזמן שאני ישן. דיברתי/שרתי ? הבנתי קודם כמה כוח יש לכל מילה שאני מוציא מהפה בבריאת המציאות שלי.
וכו"…וכו"…


צפו בסרטון » BE WHO YOU ARE  תבינו- ככה נולדתם… ירדתם לחיים בגוף פיזי כשהנשמה שלכם כבר בחרה מי ומה היא. אתם כאן כדי להיזכר בידע הזה ולהבין למה.


צפו בסרטון »Alan Watts – "Creating Who You Are"


צפו בסרטון » i was born this way / sam tusi


צפו בסרטון » קונילמל – אני אינני אני


3 תגובות בנושא “מי אני, מה אני?”

 1. רק רציתי לומר תודה ענקית על השיתוף העשיר והמלמד הזה.
  יש כאן כלים מדהימים שאני כבר סקרנית לעבור לקרוא ולראות הכל.

  תודה רבה🙏

 2. שלום,
  אני לא יודעת איך הגעתי לפה, אבל המניע הראשון היה פחדים ממערכת יחסים שכעת מתחילה אצלי בחיים. התחלתי לחפש סרטונים על זוגיות ואז נפל לי אסימון קטן שבעצם התהליך הינו תהליך אישי בלבד ולא קשור לבן זוג.
  את האמת העניין הוא שלפני כמה חודשים הכרתי בן אדם הוא מעולה ומקסים, רצה לקחת את הידידות שלנו צעד קדימה ולא רציתי ואחרי איזה חודשיים או יותר חזרנו לדבר ואתמול דברנו על העניין הזה שוב וקבלתי החלטה שאני הולכת על זה משום מה איתו. אני מרגישה שקשרים קודמים הפכו אותי למישהי אחרת ואינני מסוגלת יותר לחשוב לעצמי מה אני באמת רוצה עם זאת שאני יודעת. את האמת אני יודעת שהוא גבר מאוד חמוד וטוב ובחור מקסים אבל אני פוחדת ואינני מכירה מה הסיבה העיקרית. את האמת כי תמיד רציתי שהקשר יתחיל לאט לאט לאט ואז יהפוך למשהו הדוק ואז להביע רגשות ואהבה אבל אתמול בשיחה הוא קרא לי אהובה וזה הפתיע אותי כי זו רק השיחה הראשונה שבה החלטנו שאנחנו יוצאים ביחד וזה גרם לי קצת לתחושה של בלבול של " אם הוא כבר אומר אהובה בשיחה הראשונה האם זה יימשך ?" כי תמיד האמנתי שמה שבא בקלות ומהר הולך בקלות ומהר. ואני פוחדת מזה שזה יהיה סוג של התלהבות וזה ייגמר מהר מדי !

  1. שלום לך אוריאנה. את צודקת בהבנתך שתהליך ההתפתחות הוא איש בלבד והיות ונשמע שאת בעיצומו, אולי מוטב לשקול כעת האם מדוייק עבורך להוציא אנרגיה על קשרים בינאישיים עם בני זוג אחרים. נשמע שייטיב איתך קודם להבין מי ומה את ורק אחכ תחושי בשלה לחלוק את היותך עם אחרים. בהצלחה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *