מטבע וירטואלי: שינוי – change

כסף הוא רק סוג אחד של אנרגיה זמינה למימוש גשמי. מטבע וירטואלי "שינוי",  מאפשר להתמיר את האנרגיה הזו לנקודות זכות ונקודות המרה ובכך לייעל את המימון האנרגטי הדרוש לנו בחיינו הארציים.

מטבע וירטואלי: "שינוי" change (באנגלית גם שינוי וגם מטבע-עודף),ניתן לקנות  איתו באמצעות sms פשוט בכל נייד, בכל מקום וזמן בעולם, מעבר אנרגיה ישיר מאדם לאדם ללא תווך ממסד ההון-שלטון. מעודד יצירה עצמאית (כי לא ניתן לקנות את המטבע אלא רק לייצר ערך ולקבל אותו. )

(הודעת עריכה מאוחרת: הפוסט הזה עלה לאוויר ביוני 2012. מאז יצרתי מערכת מתקדמת יותר שהושלמה מבחינה תכנית אבל לא קיבלתי מימון אנרגטי להפעיל אותה טכנית. היום- 2014,  אני משתמשת ב ביטקוין וב שפע  כמטבעות חלופיים וירטואליים. ממליצה לקרוא את השאלות והתשובות בשרשור התגובות לפוסט כדי להבין)

במקום להתלונן ולמחות נגד בעלי ההון ששולטים  בנו באמצעות הכסף ,לוקחים אחריות ויוצרים מציאות: כך נטמיע לתודעתנו שימוש במטבע וירטואלי -"שינוי".

מטרת השימוש במטבע ה"שינוי" היא להטביע בתודעתנו ולהכניס לשגרת חיינו הארצית אפשרות של חליפין באנרגיה שאיננה מטבע הכסף הממשלתי שאותו מייצרים הבנקים בחסות החוק והאליטות ,אלא מטבע שאותו אנחנו מייצרים בעצמנו-קונים ומוכרים מוצרים ושירותים שאנחנו יצרנו בעצמנו. כך נדאג שהאנרגיה הזו תעבור בנינו ותשמש אותנו לקידום ההתפתחות שלנו- כל אחד בתחום עיסוקו.
מטבע "שינוי"  נועד ליצור אצלנו שינוי תודעתי כזה שבזכותו נבין כי שעת עבודה של רופא או עו"ד לא שוות יותר משל ירקן או ספר, משום שגם הרופא צריך  לקנות ירקות וגם אשתו של העו"ד אוהבת ללכת למספרה . מה שכן יהיה שווה יותר ממקצועות שעוסקים בחומר ורגש, הן מקצועות שמספקים הבנות תודעתיות , פיתוח טכולוגי/תיכנות ומיכשור טכני חדיש- אלו יהפכו למוצר מבוקש ככל שאנרגיות האדמה והמים  יצטמצמו ואנרגיות האש והאוויר ייכנסו יותר ויותר לעולמנו.
האש- היא הרצון לקידמה, היצירתיות, הטכנולוגיה המתפתחת – אלו  מאפשרים היום לקיים סחר חליפין וירטואלי וע"י כך לחסוך זמן דלק וכסף על נסיעות לקנות מוצרים ולקבל שירותים. היום אפשר לעשות הכל בקליק אחד בטלפון הנייד- אפילו לא חייבים לשבת מול המחשב : זה לא מזהם את הסביבה,יעיל בניצול זמן, מאפשר לדלג בקלילות מעל מרחקי זמן ומקום.
זמן הוא למעשה המרחק בין מחשבה ומציאות. בעידן האדמה: הכל היה איטי- כי לקח מלא זמן מרגע שחשבת על משהו  שאתה רוצה לקנות עד שמימשת את הרכישה  בפועל: היית צריך ללכת פיזית לחפש את האדם הנכון שייתן לך את השירות הנכון. היינו צריכים להתעסק עם בירוקרטיות וממסד מסורבל עמוס בניירת ונהלים מגבילים של שעות קבלה ונורמות הטלת מרות שיפוטיות על בחירות הפרט ,משרדי בירוקרטיה ציבוריים, בנקים,מוסדות ממלכתיים,ארגונים,תאגידים…
היום- כל זה יכול להיחסך מאיתנו. יעילות זה שם המשחק. עצמאות. בלי מתווכים ועמלות, בלי טייקוןנים ותאגידי ענק שנהנים מרווח על מוצר שלא הם מייצרים. למה שניתן להם להינות מאנרגיית הכסף שלנו? היום נוכל להשתמש במטבע וירטואלי עצמאי שישמש רק אותנו- קהילת המשתמשים.
בינתיים, כל עוד אנחנו עדיין חיים  בעידן האדמה, וכל עוד הכסף עדיין מהווה כלי לרכוש "דברים", בין אם גשמיים או רוחניים, ייטב אם נמיר את אנרגיית הכסף ששולטת בנו , באנרגיה של חליפין המבוססת על שיתוף פעולה
איך זה עובד:
מטבע "שינוי" אחד = מטבע שקל אחד
בקניית 100 מטבעות שינוי, תוכלו לקבל 10% הנחה עבור שירות ליווי תהליכי שינוי ולימודי תודעת העל – עלות כל שיעור הינה 100 שקלים, משמע- תשלמו רק 90 .
למה שווה לנותני שירותים למכור את יצירותיהם במטבע "שינוי" ולא בשקלים? ובכן:
-ככל שיצטרפו יותר מוכרים לקהילה- יגדל מגוון המוצרים והשירותים שנוכל לקנות וזה יחזור אליהם בצורת עוד לקוחות , ו/או – עוד שירות מוזל ב 10% על פני אותו מוצר אצל מישהוא שלא משתתף בחגיגה.  ככה נעודד צריכה מקומית- מאנשים שאנחנו מכירים וסומכים עליהם-על מהיימנות המוצר שלהם, ככה נחסוך את עמלות התיווך של תאגידי ההון והשלטון, ככה ניצור רשת שיתופי פעולה שתשתלם לכולם.
ככה גם אנשים שגרים פיזית באוסטרליה יוכלו לקנות ממני  הבנות בשיעור וירטואלי ולהעביר את מטבעות השינוי שקנו  לדודה שלהם שאמנם לא מתעניינת בתודעת העל אבל היא במקרה גרה ברחובות והחשמלאי  שהיא צריכה יוכל לתקן לה את האינטרקום שהתקלקל בתמורה למטבעות ה"שינוי" , כי אשתו דווקא כן מתעניינת בלימודי תודעת העל. ומה אכפת לו לנסות. במקרה הגרוע תמיד יוכל להמיר את מטבעות "שינוי" חזרה לשקלים (פחות 10%) או לשמור את יתרת הזכות למתישהוא, כשתתצטרף לקהילה גם מאמנת כושר שתעזור לבן שלו להוריד במשקל.
אמחיש בדוגמא:
 מי שירצה להשתתף בשיעורי תודעת על הוירטואליים שאני מלמדת , יוכל להמיר את מטבעות השקלים שלו למטבע "שינוי"  .
אני אשלח 100 מטבעות "שינוי" ( באמצעות sms, ישירות לנייד שלכם)  ואזמין אתכם להשתמש בו כדי לרכוש את המוצר שאני מייצרת: שיעור וירטואלי של תודעת העל.
אתם תוכלו להשתמש במטבע כדי לשלם עבור שיעור -לימוד בקורס , או – אם סדרי העדיפויות שלכם שונים כרגע  ואתם מחליטים שיותר מדוייק לכם להוציא את האנרגיה הזו  עכשיו עבור טיפול שיאצו או חוג בלט לילדה שלכם , תוכלו להעביר את היתרה למישהו אחר- נגיד לרווית שהיא מציעה טיפולי שיאצו וזה בדיוק מה שאתם צריכים לגב הכואב שלכם או לציפי – המורה לבלט.(אחרי שתספרו לה על המטבע הוירטואלי "שינוי", היא בטח תרצה לנסות גם. היא תוכל לבחור אם להשתמש במטבעות כדי ללמוד איתי שיעור תודעת העל, כי היא עוברת הרבה שינויים  וטלטלות לאחרונה ומתקשה להבין מי ומה הייעוד שלה בחיים,  או לשמור את יתרת הזכות לפעם הבאה שתרצה ללכת לשולה הקוסמטיקאית שגם היא הצטרפה לרשת הקהילתית שלנו ובחרה להמיר את הכסף של בנק ישראל במטבע "שינוי" , כי לקדם את עצמה- את העסק שלה בקהילה המקומית ולתרום בכך להתפתחות הכוללת של כולנו כאן.
הייתרון הגדול שבמטבע "שינוי"  הוא שערכו נשמר במחשב – דיגיטלי- בלי גביית עמלות, נותן שירות בחינם, בכל מקום וזמן- לא צריך ללכת לבנק ולמשוך מזומנים ולא להזמין פנקסי צקים ולהתפלל שלא יחזרו, גם לא לעשות את התהליך של תשלום באשראי בטלפון- שגם זה לוקח זמן עד שהמזכירה האלקטרונית מעבירה אותך ממנגינה למנגינה..
מה שצריך לעשות הוא פשוט פשוט פשוט :  מתקשרים פעם אחת למספר טלפון 03-6205560 , כדי שהמחשב יזהה את מספר הטלפון שלכם ויגדיר לכם "חשבון" . (אפשר גם להגדיר שם אם תרצו אבל לא חייבים)
אחרי שתעבירו לי תשלום בשקלים דרך פייפאל, אני אשלח לכם ישירות לנייד  זיכוי בסכום מטבעות ה"שינוי"  שביקשתם. זהו. מכאן אתם חופשיים לעשות במטבע כרצונכם-אתם תחליטו למי לשלם איתו כמה. ככל שתשכנעו יותר אנשים להצטרף-ככה יגדל מהר היצע השירותים לטובת כולנו.
(נגיד בחודש הקרוב תקנו 20  שיעורי תודעת העל, ותחליטו בהמשך אם להשתמש בכולם ללמוד תודעה  או להעביר הלאה לכמה שיותר קונים ומוכרים.
אחרי שתרכשו את מטבע ה"שינוי" , תוכלו להעביר אותו מיד ליד (ליתר דיוק מנייד לנייד- כי זו הרי אנרגיה וירטואלית, לא מטבע גשמי) , עד שימומש בזמן הנכון ע"י האדם הנכון, שהוא חלק מקהילת משתמשים שיש להם עניין לקדם שינוי תודעתי, ליצור תרבות חליפין שמטרתה לשמור את ההון אצלנו- האנשים ולא לפזר אותו דרך תחנות ביניים שלוקחות עמלות, מגדילות את החוב הלאומי ואת הרווחים של אליטות ההון-שלטון על חשבון האדם העצמאי היוצר שמגיעה לו תמורה אנרגטית מלאה עבור היצירה שלו.
במידה ומישהו מכם ירצה להמיר  את מטבעות ה "שינוי" חזרה לשקלים (נגיד אם שולה הקוסמטיקאית תעדיף להשתמש בשקלים כדי לקנות אוכל בשוק במקום לקנות הבנות תיאורטיות), תוכלו לעשות זאת. זה לא ישתלם לכם, כי הערך שתקבלו בחזרה יהיה 10% פחות, כלומר- תקבלו 90 שקלים במקום ה 100 ששילמתם, אבל אם תרצו- תוכלו.
להבדיל: אם אתם זקוקים לאוכל גשמי, תוכלו לשכנע את נורית השכנה ממול שתתחיל למכור את הלחמים המעולים שהיא אופה במטבעות "שינוי" וכך גם יישמר ערכו של המטבע וגם הוא יעודד אנשים למכור ולקנות אוכל מקומי- שאנחנו ייצרנו בעצמנו. אנרגיית הכסף תישאר בתוך הקהילה ותעבור ב"חליפין" במקום ללכת לתאגידי מזון ענקיות
רעיון גאוני נכון? איך לא חשבו על זה קודם…
אז זהו, שכן חשבו…
החשיבה היצירתית מגיעה מעיירה בשם  בריקסטון שבאנגליה ,שבה  אנשים חיו בעוני כלכלי וחשבו איך לצאת מהמשבר הכלכלי הזה  . כל עוד אנשים חיים באזור הנוחות- אין להם סיבה אמיתית  לשנות כלום. זו הסיבה הגבוהה של צמצום החומר בעולמנו- כי הצמצום מביא לדיוק ומעודד התפתחות.
אז אם כבר יש תקדים, למה אנחנו צריכים ליצור משהו חדש אחר?
לא ממש אחר, רק משודרג, עם יותר אש ואוויר
אנחנו- בני צביר העם היהודי נולדנו עם איכויות אש ואוויר גבוהות, נבחרנו להיות העם הנבחר כדי להוביל את האנושות לשינוי התודעתי מעידן האדמה והמים לעידן החדש  של אש ואוויר.
אז מה עושה מוח יהודי:, ממציא לנו פטנטים
רק לפני חודש זכיתי להכיר מוח אחד כזה שחי פיזית כאן בישראל- אייל הרצוג, אבל תודעתו הרחיקה הרחק מעבר למציאות הארצית,  והוא פיתח מוצר (שמופץ חינם לכל דורש!!!)שמאפשר בשליחת sms פשוט לקנות ולמכור מכל מקום בעולם, לא רק בעיירה המקומית שאתה חי בה כמו בריקסטון, כי הרי כל העולם הוא כפר גלובלי אחד ובעידן הוירטואלי- המרחקים בין יבשות מתקצרים לזמן של שניה.
הנה סיפורו של מטבע הבריקסטון פאונד, עוזר להבין את הרעיון הכללי.
לגבי הביצוע- תצטרכו להעיז לנסות, בשביל הסיכוי צריך לקחת סיכון. כדי להגיע למקומות שאף פעם לא היית בהם- עלייך לעשות דברים שאף פעם לא עשית.

המטרה בייצור הB£ (בריקסון פאונד)היא ליצור נזילות בתוך הקהילה ולמנוע את בריחת הכסף אל מחוץ אליה לגופים שלא תורמים לה בכלום. הB£ מחזק ומצמיח עסקים מקומיים ומעודד רכישת מוצריהם ובכך מייצר גם מקומות עבודה.
בנוסף המערכת מגבירה את קשרי הגומלין בין העסקים לצרכנים בתוך הקהילה : לצרכנים יש אינטרס לחזק את העסקים המקומיים ולעסקים המקומיים יש אינטרס לתת לתושבים המקומיים מוצרים במחיר נמוך יותר.

 The Brixton Pound

 

בשליחת sms פשוט- לא צריך מזומן ואשראי. מהקונה למוכר ולהלאה- לחברים נוספים בקהילה

 Brixton Pound

 

 הכסף בעתיד

תקשור תודעת העל :  שני סוגי כסף: נקודות זכות: כשאתם פועלים למען ערי המישור שלכם ונקודות המרה – תקבלו בכל פעם שתיצרו משהו חדש בעצמכם

 

 

הסלולר ישנה את סניפי הבנקים

*

כסף בהקשר לכדור הארץ: שאלה לקונפדרציה של שומרי האור / שמואל קורן רונן.

שלום יקרי לב,
הכסף מהווה אמצעי שליטה בעולמכם. זה תפקידו וזו מהותו.
המערכת פועלת באופן מתוחכם ופשוט בו זמנית. היא יוצרת כסף יש מאין, ובעזרת כסף מומצא זה, היא הופכת אתכם לעבדים.
עליכם להבין זאת, הכסף הוא לא יותר מאשר הסכמה, הסכמה של כל אחד מכם להעניק לכסף ערך. כי כך לימדו אתכם, כי את המסר הזה המערכת החדירה אל תוך מוחכם שוב ושוב: "כסף הוא בעל ערך ומהווה תגמול עבור עבודה."
אך למעשה כסף אינו קיים באמת, כסף הוא רק מספרים שרצים בתוך מחשבי הבנקים וניירות צבעוניים מודפסים שכל ערכם הוא ערך הנייר ממנו הם עשויים.
ברגע שאתם נותנים לכסף ערך, אתם נכנסים למלכודת והופכים לעבדים. אנו מבקשים להבהיר זאת לכם שוב ושוב, כי אולי אינכם מבינים זאת לעומק או מייחסים לכך חשיבות.
אתם חיים בתוך מערכת ששולטת בכם בעזרת כסף. מבחינתה היא מייצרת כסף מאוויר, מדפיסה אותו בהתאם לצורך שלה, אך מבחינתכם, בגלל שאתם משחקים את המשחק, הכסף מאפשר את קיומכם, את הישרדותכם.
חייכם תלויים בכסף מומצא זה שמנהל את חייהם, משבית את שימחתכם והופך אתכם לחסרים, לחסרי אפשרות להשתחרר מכבלי המערכת, עליכם להבין ולהפנים זאת.
סיסמא נוספת שהחדירו אל תוך מוחכם היא: "כסף מאפשר חופש." ככל שאתם בעלי ממון יש לכם אפשרות קניה והמצב הזה מקנה לכם רווחה וחופש. המערכת מוכרת לכם את הסיסמא הזו יום אחר יום בפרסומות מפתות ובמוצרי צריכה מתחדשים.
בכדי לקנות מוצרים אלו, המערכת מציעה לכם כסף באשראי וברגע שאתם מלווים כסף זה ממנה, אתם בחסר והיא בשליטה.
אינכם יכולים לגשת למדפסת הביתית שלכם ולהדפיס כסף כפי שעושה הממשלה שלכם. לה מותר ולכם אסור. אז אתם חייבים להרוויח את הכסף בעזרת עבודה, בעזרת שיעבוד של שעות, ימים ושנים מחייכם לטובת המערכת.

כדי לשנות את מצבכם מעבדות לחופש, עליכם לשנות את מושג הכסף בעולמכם. הכסף צריך לעבור משליטת המערכת ולהפוך לכלי ציבורי למען שיגשוג אמיתי. דבר זה יכול להתאפשר כאשר כל אחד מכם יהיה שותף ביצירת הכסף, שותף ביצירת הערך של הכסף.
הכסף לא יהיה שייך למערכת ששולטת בכם, אלא לכל אחד מכם. השותפות החיה שבה כל אחד מכם מעניק מיוזמותיו ומיצירתיותו למען הקהילה, תאפשר לכל אחד מכם לקבל את מה שהוא זקוק לו ולתת ממה שביכולתו, כדי ליצור סחר חליפין הוגן אז הכסף יהפוך מאמצעי שיעבוד לאמצעי חליפין חברתי אמיתי.

השינוי מתרחש כעת. אנו מבחינים ביוזמות חדשות שמבקשות להחזיר את הכסף לאור. להפוך אותו לכלי לשיגשוג. ראו משימה זו כמשימה חשובה, כי כל אחד מכם הגיע לכאן כדי לשנות את המערכת מבפנים. כדי להאיר לאנשים שסביבו את הדרך החדשה חזרה אל הלב.

אנו איתכם, כדי להאיר את עיניכם, לפתוח את ליבכם וללוות אתכם בדרך החדשה.

באהבה רבה, הקונפדרציה של שומרי האור.

מעביר:
מחבר הספר 'אופק בהיר', מתרגם הספר: 'מסר לשבט הצבעים הרבים', סבתא קטנה, קישה קראודר. מטפל בקול, מוסיקאי, זמר ומתקשר.

 

***

 

 

 

 

28 תגובות בנושא “מטבע וירטואלי: שינוי – change”

 1. נעמה שלום,
  עדיין לא קראתי את כל התגובות, אני שמחה לראות את מטבע השינוי. בן זוגי היקר חוקר את הנושא מזה שלוש שנים ואני מאושרת לראות את היוזמה הזו קוראת פה.
  השאלה שלי היא אם אני רוצה להצטרף לקהילה כנותנת שירותים, לצורך העניין טיפולים בשיטת B.E.S.T ואני מטפלת בחניתה ובמרכז אור שבכרמיאל. האם זה עדיין אקטואלי בשבילי? משמע אני יכולה ל"מכור" את השירותים שלי או שזה משהו קהילתי?

  1. מעיין, היי

   מטבע שינוי נועד לשמש את חברי הקהילה. מהי הקהילה? איפה נמצאים גבולותיה?
   אצלנו בראש!
   חברים בקהילה כל מי שבוחרים להשתייך אליה. למיקום הפיזי שבו את גרה אין משמעות. יש מי שקנתה את מטבעות השינוי וחיה בכלל בארה"ב.
   התודעה החדשה חוצה יבשות וימים, אז כרמיאל קטן עליה…
   לשם כך נחלצת לעזרתנו הטכנולוגיה- האפשרות להעביר תמורה אנרגטית בsms פשוט, מקצרת את הזמן.
   בשיעור שהשתתפת בו היום דיברתי על זמן כמרחק בין מחשבה ומציאות.
   פעם המרחק הזה היה א ר ו ך אבל היום? היום את חושבת על משהו, ו – הופ- המציאות מתהווה מולך . קליק אחד…

   מוזמנת לקרוא את הפוסט קוראים מחשבות באתר שינוי תודעתי http://shinuytodaati.co.il/%D7%9B%D7%9C%D7%9C%D7%99/%D7%A7%D7%95%D7%A8%D7%90%D7%99%D7%9D-%D7%9E%D7%97%D7%A9%D7%91%D7%95%D7%AA/

   אהבה
   נעמה

 2. מה לדעתכם צריך לעשות כדי לשנות ?

  על ידי איול » ה' יוני 21, 2012 9:08 pm

  אני יודע שזו תשובה לא שגרתית אבל לכו איתי..

  מה בנאדם עושה? : חושב, מתקשר ויוצר. כל התקדמות אנושית בהיסטוריה היא בזכות התהליך הזה.

  אנחנו חושבים על רעיונות. כדי להחליף רעיונות אנחנו משתמשים בפרוטוקול סטאנדרטי שקוראים לו שפה. סטאנדרטי משמע שקהילת המשתמשים מסכימה (פחות או יותר) על אופן השימוש בו.

  אנחנו יכולים גם לממש את הרעיונות – ליצור. כדי להחליף את היצירה אנחנו משתמשים בפרוטוקול סטאנדרטי אחר שקוראים לו "מטבע". סטאנדרטי משמע שקהילת המשתמשים מסכימה (פחות או יותר) על אופן השימוש בו.

  מה ההבדל בין הפרוטוקולים? כשאני מחליף רעיונות – גם לי וגם לצד השני יש את הרעיון. הרעיון אינו בימד שלנו ולכן אין לנו שום בעיה לשכפל אותו כשבא לנו — אבל כשמחליפים יצירות (כיסא, שולחן, לחם) – אי אפשר לשכפל אותם (ואם אפשר, האילומינטי חוסמים גם את הטכנולוגיה הזו, או שהחייזרים לא חושבים שהגיע הזמן לשתף אותנו, או שניהם ) – אז אנחנו משתמשים בפרוטוקול אחר שקוראים לו מטבע. הפרוטוקול הזה שונה כי כשאני נותן אותו – אז אין לי אותו יותר. שלא כמו רעיון.

  עכשיו נקפוץ למהפיכת המחשוב הראשונה – המחשב האישי (אתם מכירים את הסיפורים של הגיקים על האפל 2, הסינקלר, הדיסקטים?) – במהפיכה הזו המחשב, שהיה המכונה החושבת הראשונה שהאדם יצר, עזר לנו לחשוב! גליון אלקטרוני (לחישוב מספרים) ומעבד תמלילים (לניסוח משפטים) היו הקילר-אפפס האולטימטיביות.

  ואז הגיעה מהפיכת המחשוב השניה – בה המחשבים חוברו לרשת אחת שהשתמשה בפרוטוקול סטנדרטי (TCPIP ומה שמעליו) – נתנו לה את השם "אינטרנט" והיא חיסלה את רשתות המידע הלא-סטנדרטיות הסגורות. ובאינטרנט המחשב הפך לא רק לכלי שעוזר לנו לחשוב – אלא לכלי שגם עוזר לתקשר עם בני אדם אחרים, גם בקבוצות. כלי שמאפשר הרבה יותר בקלות להחליף רעיונות. היכולת להעביר טקסט, תמונות, סאונד, בזמן אמת או בזמן שלך – שינתה את חייו של כל אדם שמחובר. בטח את שלכם אם אתם קוראים את זה.

  המהפיכה השניה היתה עשרות מונים יותר משמעותית מהראשונה עבור התרבות האנושית, והקטע הוא שהמהפיכה השלישית תהיה יותר משמעותית משתיהן. הרבה יותר.

  אם במהפיכת המחשוב הראשונה המחשב עזר לנו לחשוב, בשניה להחליף רעיונות – בשלישית הוא יעזור לנו להחליף יצירות ותוצרים. הפרוטוקול הסטאנדרטי של החלפת רעיונות זה שפה – הפרוטוקול הסטאנדרטי של החלפת תוצרים זה מטבע. המחשב (והיום יש לכל אחד כזה בכיס) יתחיל להיות הכלי בעזרתו אנחנו מעבירים ערך.

  אם פעם היינו נעולים רק לטלויזיה באישור השילטונות (כי טכנית זה היה מסובך לשדר טלויזיה) – היום כל אחד יכול להפיץ וידאו לכל העולם.

  אם פעם היינו נעולים רק למטבע בהנפקת השילטונות (כי טכנית זה היה מסובך להנפיק מטבע) – היום אנחנו יכולים ליצור את המטבע של עצמינו.

  וזה מה שרבים כבר עושים – ורבים יותר לומדים לעשות. אנחנו כבר לא צריכים אף אחד שיעשה לנו טובה וייתן לנו נירות שקשה לזייף כדי שנוכל להחליף ביננו מוצרים רכ כדי לנצל את המונופול הזה לטובתו. אנחנו יכולים להסתדר לבד.

  למה צריכים ניירות? ניירות זה מייצר אשפה, ולא נוח. אנחנו יכולים ליצור לעצמנו מטבעות דיגיטלים -מטבעות שאפשר לשגר לכל פינה על הפלנטה (ובהרבה הרבה פחות מ-40 דולר – התאמינו?) כי לכל אחד יש מכשיר דיגיטלי בכיס, אפילו אם זה רק מכשיר שיודע SMS. ואם בא לנו באמת לצחוק על הכל, נעשה בשביל מי שמעדיף – שטרות עם תמונה של שלמה ארצי – כמו שבבריקסטון (שכונה קשה בלונדון) הנפיקו שטרות עם תמונה דיוויד בואי. שטרות שמקבלים במאות עסקים קטנים בשכונה – במקום פאונדים. (בריקסטון פאונד)

  וכבר בטח שמעתם על איזה סאטושי אנונימי שעשה את ביטקוין (שערכו עולה יפה מאד ברגעים אלו ממש) – גם – מטבע משלנו – לא משלהם. סטאנדרט עם קוד פתוח שכולם יכולים לקרא. ספציפית ביטקוין טוב בתור מטבע סטנדרטי לחבר אנשים כמונו בכל העולם – כי הוא לא מצריך אמון באף אחד, אבל יש לו את החיסרון שלא ניתן להנפיק ממנו עוד בעבור ערך לקהילה (כמו שנעשה באמפריה הרומית עם מטבעות, הבריטית עם מקלות, ארה"ב עם הגרין-בק, וקנדה וגרמניה בשנות השלושים. הסרט על הנושא SECRET OF OZ מאד מומלץ). לכן הפיתרון – כמו בתקשורת – זה דיסנטראליזציה – ביזור – של המטבע. כמו שעשרה עיתונים בחסות השילטונות הפכו לעשרה מליון בלוגים עצמאיים – כך גם יקרה למטבעות – ואנחנו מתחילים לראות את הניצנים.

  השרות של אפ-קוין מאפשר לכל אחד לטבוע מטבעות דיגיטלים (בחינם) שעובדים על כל טלפון עם SMS, ובקרוב גם על סמארטפונים. עובד ב-11 מדינות עם מספרים מקומיים – ישראל בינהן.

  יש את המערכת (קוד פתוח) של QOIN שהיא שיפור של CYCLOS ומריצים אותה כבר חמישה מטבעות קהילתיים (בריקסטון בינהם)

  שאלתם מה עושים? מקדמים את המהפיכה הבאה! בשביל להבין מה לעשות היינו צריכים להתנתק מהשימוש באמצעי התקשורת שבשליטתם. עכשיו הבננו איך הם שולטים בנו – אז הגיע הזמן להתחיל להתנתק מהשימוש במטבעות שנותנים להם את השליטה בנו. פשוט להתחיל להשתמש במטבעות שלנו – לא שלהם. ברשת שלנו – ולא ברשת שלהם. אנחנו לא חייבים להמשיך ולשתף פעולה ביננו – לפי הכללים שהם קובעים. זו משמעות של חופש אם תשאלו אותי – היכולת לשתף פעולה עם מי שתרצה ואיך שתרצה. והכי מגניב, שהסיכוי של מישהו שנלחם בתופעה לנצח שווים בערך לסיכויי הניצחון במלחמה מול BITTORRENT

 3. שאלה 8:

  מטבע "שינוי" זה כמו המטבע האנגלי או אחד נוסף?

  תשובה 8:

  המטבע של בריקסטון משמש רק את הקהילה המקומית של בריקסטון. אין לך איך לקנות ולמכור איתו כאן בארץ. לעומת זאת מטבע "שינוי" הוא וירטואלי ולכן מאפשר לכל אחד בעולם להיות שותף לקהילת המשתמשים
  למשל: מישהיא שגרה בארה"ב ורוצה להתחיל ללמוד בקבוצה של הקורס הוירטואלי שנפתח שבוע הבא,שהחליטה לקנות ממני עכשיו הרבה מטבעות שינוי כי משתלם לה ,כי עכשיו יש הנחה של 50 אחוז , היא תוכל לבחור אם להשתמש בכל מטבעות שינוי לצורך מימון ההתפתחות שלה בלימודים או שחלק מזה היא תעביר הלאה לשכנה שלה שאופה לחמים מעולים . השכנה לא ממש מתענינת בתודעת העל ולכן היא תוכל לשלם במטבע שינוי לחשמלאי שלה שאשתו דווקא כן רוצה ללמוד.
  המישהיא הזו מאמינה בשינוי ורוצה להפיץ את המטבע בסביבתה הקרובה ולכן הפיצה את הרעיון לכל הקהילה היהודית במקום מגוריה.שווה לה, כי ככה היא יוצרת שינוי בסביבה שלה והיא יוצרת עבור עצמה רשת של אנשים שיש להם אינטרס לשתף פעולה כדי לעזור כל אחד לעסק העצמאי של האחר. זה טוב לה וטוב לכולם. כשמישהו מתפתח- הוא תורם להתפתחות הבריאה כולה

  שאלה 9 :

  האם יש דרך להשיג מטבעות בלי לקנות ממך שיעורי תודעת על?

  תשובה 9:

  אני מנפיקה את המטבעות אבל את לא חייבת לשלם איתם לי עבור שיעורי תודעת על. ברגע שאת מקבלת זיכוי ב sms , המטבעות שלך, תוכלי לעשות בהם מה שאת רוצה. אם יש לך משהו אחר לשלם עליו, עשי זאת.,למשל:- תציעי לבעלת הבית שלך להמיר את שכ"ד במטבעות השינוי. אולי היא נמצאת במקום אחר ממך ומבינה ששווה לה עכשיו להשקיע בהתפתחות האישית שלה וזה יקדם אותה יותר מהשקלים שתקבל בשכ"ד. אם יישאר לה עודף- היא תוכל לשלם במטבעות שינוי לצלם שיצלם את בת המצווה של הבת שלה והוא יעביר את המטבעות לחמותו שלא חסר לה כסף כרגע אבל היא כן מחפשת משמעות לחיים וחשוב לה להבין מה הייעוד שבשבילו היא חיה כאן…

 4. שאלה 7

  הרעיון מקסים והלווי שהוא היה יכול להצליח אבל לדעתי או לא יצליח, מפני שכל עוד לא נוכל לשלם במטבע הווירואלי, "שינוי",את ה שכ"ד, משכנתה, חשמל, סופר, ארנונה, דלק- זה לא יעבוד
  זה כמו כל בארטר, שהוא מוגבל לרק להוצאות שהן מותרות
  ודרך אגב, בארטר/ מטבע חליפי זה העלמת מס ולכן לא חוקי
  זה שהמיסוי בארץ לא הוגן בעליל ונוטה לטובת הטייקונים לא הופך את העלמת המס למוסרית מפני שיש שכירים שלא יכולים להעלים מס וגם ככה רוב נטל המיסוי נופל על השכירים במשק

  תשובה 7

  מטבע שינוי יוכל לתת מענה לכל צרכייך. הוא רק נולד לאוויר העולם לפני יומיים אז כמו שלתינוקות שלנו אנחנו נותנים זמן ואמון לגדול- גם הוא צריך שיזינו אותו ויאמינו בו כדי שיגדל.
  חלק מהתשלומים שציינת כהכרחיים יכולים להפוך ללא הכרחיים- הכל תלוי בבחירות שלך.
  אני יודעת שהמסגרות ילכו וישתנו/יתגמשו/יתפרקו.כל המסגרות, לא רק השיטה הכלכלית של הון ושלטון אלא כל המסגרות בכל התחומים. לא בגלל שנילחם בהן ונמחה על השליטה שלהם בנו. הן תהפוכנה ללא רלוונטיות ברגע שאנחנו נראה בהן כאלו.כשהמשבר יגבר, כשלאנשים לא יהיה מה לאכול-הם לא ישלמו דבר ראשון ארנונה וחשבון חשמל. הם ישתמשו בכסף לדברים שהכי הכי הכי קיומיים עבורם. נכון להיום זה אוכל גשמי אבל בעתיד זה ישתנה,כי האדמה- החומר מצטמצם והאוויר והאש עולים, כלומר- בהדרגה אנשים יבינו שלדייק את הרצונות וההבנות שלהם יותר קיומי עבורם מכל דבר אחר כי בלי להבין איך הם יכולים לחיות בתואם לתסריט האישי שחתמו עליו הם לא יקבלו מימון לשום דבר . תשלומים שהיום נראים לך קיומיים עשויים להשתנות. ברגע שהתודעה שלנו משתנה- אנחנו מבינים שיש דברים שהם קיומיים עבורנו יותר מתשלומי ארנונה או הוצאות דלק ומשנים סדרי עדיפויות. למשל- דלק: אפשר להסתדר גם בלי אוטו, ויש סיבה גבוהה למה נגמר הדלק. אז לא תוכלי לסוע לעבודה? אז יהה עלייך לעבוד במשהו אחר, תצטרכי לחשוב מחדש במה נכון לך לעסוק. אז לא תוכלי להסיע את הילדים לביה"ס? אולי הם לא צריכים ללמוד בביה"ס? אולי כדי לפתח את החשיבה העצמאית שלהם ייטב אם ילמדו את עצמם בעצמם?

  ובעניין ה "לא חוקי" – החוקים ישתנו. כל כללי המשחק ישתנו. חוקים נועדו לתחזק אותנו לא אנחנו אותם. ברגע שהם לא עושים זאת וברגע שאנשים יגיע לשפל כזה שכבר לא יהיה להם מה להפסיד, הם יקשיבו לקול הפנימי שלהם ולא לחוקים שיהפכו פחות ופחות רלוונטיים עד הזמן.
  אנחנו עוד לא שם,אבל זה יבוא
  כמו קו חרוט על כף יד, זה יבוא
  בטוח בעצמו
  כאילו היה שם תמיד וחיכה שנבחין בו

  זה יבוא
  כמו שהטבע רגיל
  להיות שלם עם עצמו

 5. שאלה 6

  שלום נעמה, אני רוצה לקנות מטבעות שינוי ולהתחיל ללמוד שיעורים בקורס תודעת העל
  תכלס, מה אני צריכה לעשות?

  תשובה 6

  התשלום לקורס הוא חודשי, כלומר- משלמים כל ארבעה שיעורים, משמע, ע"פ מבצע החודש הראשון של מטבע שינוי (הנחה של 50% על כל שיעור) תוכלי לשלם 200 ש"ח עבור 4 שיעורים, במקום 400. תוכלי לקנות עכשיו מראש כמה חודשים שתרצי ובכך להרוויח גם את ההנחה וגם יישארו לך מספיק מטבעות שינוי כדי להפיץ ולחלק לחברים חדשים בקהילת המשתמשים
  אחרי שתגידי לי כמה מטבעות שינוי את רוצה לקנות, אשלח לך בפיפאל בקשת תשלום ואחרי שתאשרי אותה , אשלח לך ב sms את המטבע הוירטואלי "שינוי" לחשבון ע"פ מספר הטלפון הנייד שלך . היתרה שלך תירשם אוטומטית בחשבון הוירטואלי שייפתח לך אוטומטית באותו הרגע . (תזיני את פרטי המספר בזמן אישור התשלום בפייפאל- כתבי אותו בהערות). אחרי שתקבלי את מטבעות השינוי לנייד- הם שלך. תוכלי לשמור את כולם ללימוד בקורס תודעת העל ותוכלי להפיץ במחוזותייך לכל אחד/אחת שירצו להצטרף לקהילת המשתמשים במטבע ה שינוי – כקונים או כמוכרים של המוצר שהם מייצירים – תוכלי לשלם לאנשים במטבע השינוי במקום בשקלים (או במקרה שלך- בדולרים כי את בארה"ב…)
  כדי להעביר הלאה את מטבעות שינוי שלחי sms למספר הטלפון 424appcoin בתוספת הספרה 1 קודם-כי זו הקידומת של ארה"ב (זהו המספר האמריקאי. המערכת מאפשרת תשלומים במטבע בכל העולם!!!) . עבור הישראלים שקוראים כאן, מספר הטלפון הישראלי שאליו וממנו מעבירים את ה sms הוא 03-6205560

  אם תרצי לקנות את הדיסקים של התיקשורים הישירים מתודעת העל , הם נמכרים בנפרד (לא על ידי אבל דרכי. הכסף מועבר ללא רווח שלי למרכז אבירז). חבילת הדיסקים הראשונה כוללת את 22 השיעורים הראשונים – 22 דיסקים, ועלותה 140 ש"ח) . הם נמכרים רק לתלמידים רשומים, אי אפשר להזמין רק את הדיסקים בנפרד (לא אני קבעתי את ההנחיות האלו. הן אחידות לכל מי שמלמד תודעת העל- יש הרבה מנחים בקבוצות בכל הארץ. )

  זהו. ככה, פשוט…

  אהבה
  נעמה

 6. שלום אבי, ברוך הבא…

  שאלה 5

  כמה אנשים צריך בשביל לגלגל את הרעיון?

  תשובה 5

  אין לי ניסיון בלגלגל…

  כן יש לי ניסיון רב ביצירה ואני יודעת שכשאתה יוצר משהו מעצמך,התמורה מתגלגלת אלייך, אתה לא צריך לגלגל כלום.
  גלגל השפע הוא קסם בעיני ואני נפעמת כל פעם מחדש לגלות איך מה שאתה נותן- זה מה שאתה מקבל.
  12 שנים הפעלתי קח תן, והגלגל תמיד התגלגל אליי, כמו הד…

  אני יודעת שהנתינה שלי לעולם שווה כי אני מאמינה ביצירה שלי.

  כוחנו איננו במספרנו אלא בגלים שאנו מכים

  (אימרה חביבה עליי שאימצתי ממפלסי הדרך של משפחות החינוך הביתי במהלך 10 השנים בהם גדלתי/למדתי בחינוך ביתי עם ארבעת ילדיי)

  בנוגע למטבע "שינוי" – במקרה הזה כן יש חשיבות רבה למספר. כל המרבה הרי זה משובח.
  למה?
  משום שעלינו ליצור מסה קריטית כדי שהשינוי יקרה.
  לא כל האנושות חייבת לעשות שינוי תודעתי. מספיק חצי ועוד אחד- שיטה את הכף .
  הרגע הזה יהיה רגע השקט שבו תתחיל הקפיצה הקוונטית המשמעותית בתודעה האנושית
  עד אז, האנושות מתחלקת לשתי קבוצות עיקריות( שבניהן עוד המוני המונים של גוונים ורמות התפתחות שונות. )
  אנשים שבוחרים להמשיך להיאחז באדמה ומים, ואנשים שבוחרים לעשות שינוי תודעתי כזה שיאפשר להם לחיות בעולם המשתנה בקלות רבה יותר. אל אלו – אליכם שלוחות מילותיי, שלוחה הזמנתי להיות חלק מגלגל השפע

  כדי להגיע למקומות שאף פעם לא היית בהם, יהה עלייך לעשות דברים שמעולם לא עשית
  עכשיו הזמן לקחת סיכון מול הסיכוי. זה עכשיו.

  אתה יודע אבי מתי יצטרפו למעגל המשתמשים במטבע "שינוי" יותר אנשים? כשלא יהיה להם מה להפסיד, כלומר- כשאנשים ייצאו מאזור הנוחות ויאבדו את כל מה שיש להם – החומרי , ואז יבינו -מתוך האין ברירה, תתברר הברירה האחרת. אני פשוט כבר הייתי שם, נועדתי לפלס דרך, אז אני יודעת…

  האם כבר עשית פיילוט עם קבוצת אנשים מצומצמת לגיבוש הכללים?

  אבי, מצחיק אתה… כל החיים כאן בעולם הזה הם ניסוי. כל אחד מאיתנו נועד לתרום את חלקו ע"י יצירת ניסוי אחר והבאת מסקנות אחרות שמהן תתפתח הבריאה כולה. כללי המשחק עכשיו משתנים . אף אחד עוד לא יודע מה הם בדיוק יהיו.
  הדרך הכי טובה לחזות את העתיד היא ליצור אותו
  אני, כפי שאמרתי- יוצרת בנשמתי.

  לפני יומיים יצרתי את העתיד שהייתי רוצה לראות.
  בבוקר פירסמתי לראשונה את היצירה ובערב כבר התקשרה אלי הקונה הראשונה וקנתה את מטבעות השינוי הראשונות.
  מישהיא מאמריקה בכלל… איזה עולם קטן, הא? פלאי הטכנולוגיה…

  תנסי לעניין את חברי הפורום של http://kalkala-amitit.blogspot.co.il/

  הדבקתי קישור באתר הכלכלה האמיתית.
  אני לא מכירה משם אף אחד אישית אבל יש בי אמון שמי שצריך להגיע אליו המידע הזה- יקבל אותו בזמן ובמקום הנכון
  אם אתה מכיר אנשים שיהיה להם רלוונטי להתחבר – מוזמן בשמחה להפיץ את המידע במחוזותייך
  לא צריך לעבוד קשה היום. רק לשלוח קישור במייל או פייסבוק.
  פשוט
  זה העידן החדש: פשוט, יעיל, שקוף,אמיתי, מחובר עצמאי, אמיץ

  אהבה
  נעמה

 7. היי נעמה
  נכנסתי לאתר היום ואני מפנה זמן לעיין בחומר.
  שאלה לי בנושא מטבע "שינוי" – כמה אנשים צריך בשביל לגלגל את הרעיון? האם כבר עשית פיילוט עם קבוצת אנשים מצומצמת לגיבוש הכללים?
  בכל מקרה הרעיון פשוט ומעניין תנסי לעניין את חברי הפורום של http://kalkala-amitit.blogspot.co.il/
  בברכה
  אבי ג

 8. אספתי עבורכם לקט שאלות ותשובות "פופולריות" שיעזרו להבין:

  שאלה 1

  שלום נעמה.
  קיבלתי את הניוזלטר שלך שמסביר על כסף "שינוי" החדש.
  לא הבנתי מספר דברים:
  בהנחה שפתחתי חשבון והשקעתי סכום כסף
  מי מנהל את החשבון שאני פותח לעצמי כלומר
  מי ואיך מוסיף או מחסיר סכום כסף לחשבון שלי כאשר צריך ?
  איך בפועל מתבצעת ההעברה מאדם לאדם ?
  מעניין מאוד הרעיון החדש .
  אשמח לקבל תשובה.

  תשובה 1

  לפתוח חשבון משמעו רק לשלוח sms אחד פשוט למספר טלפון שציינתי, 03-…. אף אחד לא מנהל. תוכנת מחשב מזינה את המספר טלפון שלך אוטומטית מאותו רגע והלאה היא תזין את כל הנתונים במחשב וירטואלי. ההעברה מאדם לאדם מתבצעת ע"י שליחת sms למספר הטלפון 03 בציון השם או מספר הטלפון של מי שאתה רוצה להעביר לו. לא צריך לשלם למערכת בנקאית מסורבלת ולשלם להם עמלות על חוסר היעילות שלהם.

  שאלה 2

  הsms מאיזו מטבע משולם ולמי ?על מנת לרכוש את מטבעות שינוי עליי לסמס ,אס אמ אס כידוע עולה כסף גשמי ,ושאלתי למי עובר כסף גשמי זה ?

  תשובה 2

  כשאת קונה ממני מטבעות "שינוי" , אני מסמסת לך לא את לי. רק אח"כ, אם תרצי להעביר את המטבעות למישהו אחר- תסמסי לו. מי משלם? לי באופן אישי יש חבילה של 1000 דקות שיחה ו 1000 sms ואינטרנט ללא הגבלה. לי זה מספיק. חברות הסלולרי היום נותנות דילים זולים בהרבה מכל מה שיעלה לך לשלם לדלק וביטוח למכונית/מונית לסוע לקנות שרות ולעמוד בתור בבנק ולהדפיס קבלות על נייר מעצי האמזונס/לעמוד בתור לכספומט כדי להוציא מזומנים -עם עמלה…כי המערכת צריכה להרוויח משהו כדי לממן את חוסר היעילות שלה. וגם אם את לא נוסעת באוטו,באופניים כמוני- אז הזמן, הזמן יקר היום יותר מכל דבר אחר, בטח יותר מכמה אגורות בנייד לשליחת sms . עלות תשלום עבור שליחת sms היא זניחה לעומת כל אלטרנטיבה אחרת .הטכנולוגיה היום מאפשרת לנו לקצר את הזמן: את המרחק בין מחשבה ומציאות. בעתיד הרחוק זה יקרה גם ללא הטכנולוגיה: נחשוב על משהו- והופ- הוא יתהווה מולנו. זה המעבר מתפיסת זמן לינארית לתפיסת הזמן הקוסמי. טוב , זה כבר לשיחה אחרת…
  נדמה לי שיש אפשרות לשלוח sms גם ללא תשלום, אבל זה חייב לעבור דרך כל מני אתרים וחברות (כי גם הם רוצים להרוויח משהו ) ובכל מקרה-לא רלוונטי כי המחשב מזהה אותך לפי המספר נייד שלך,כך שהשליחת sms צריכה לצאת מהנייד שלך.

  שאלה 3

  מה ההבדל בין תשלום ב"שקל", "דולר", "יורו" או "שנוי"?

  תשובה 3

  1. הוא מגלם את ערכו האנרגטי האמיתי של המוצר ללא עמלות תווך של תאגידים ובירוקרטיה בנקאית וממסדית
  הוא משאיר את שווי התמורה האנרגטית בידי האדם העצמאי היוצר ולא עובר דרך בעלי ההון-שלטון וחברות האשראי
  2. הוא מעודד אנשים למכור ולקנות בתוך הקהילה – מאנשים שאני מכירה וסומכת עליהם- שכנים/חברים/אנשים ששותפים לתפיסת עולמי ומאמינים בשינוי תודעתי.
  המטבע עובר מיד ליד,מנייד לנייד…מפה לאוזן בדרך טבעית ולא באמצעי תקשורת ששוטפים לך את המוח עם פרסומות שנועדו לעודד צריכת יתר
  3. הוא מבטיח לך הנחה קבועה של 10% ממחירו בתשלום רגיל בשקלים
  4. הוא לא מאפשר צבירת חוב. ניתן לשמור את המטבע בחשבון הוירטואלי למועד- עיתוי שבו תרצה לקנות שירות או מוצר מסויים , אבל אי אפשר להיות במינוס
  (אולי בעתיד, לכשהמטבע יתבסס, ייצרו מנגנון כולשהו שיאפשר הלוואות, אבל לא בשלב זה…ונראה לי שטוב שכך… – כל אחד ישתמש בכמה שיש לו, בלי לחיות על חובות ואשראי. צריך יותר? תייצר יותר. תקבל יותר. צריך פחות? תייצר פחות ותצרוך פחות. חיים בהווה.
  5. תמיד תוכל להמיר את מטבע ה"שינוי" חזרה לשקלים, למרות שלא ישתלם לך כי תקבל 10% פחות, ולכך נוצר תמריץ להעביר את המטבע בתוך הקהילה- לצרף אנשים חדשים כל הזמן ובכך להרחיב את מגוון השירותים והמוצרים
  6. הוא מונפק ע"פ דרישה. הסבר: אנרגיה אינסופית קיימת בבריאה אבל היא נגישה לנו רק כשאנחנו דורשים-מבקשים ומדייקים מה וכמה בדיוק אנחנו צריכים ולאיזו מטרה. אם המטרה תואמת תדר לתסריט שלך, יימצא המימון, כלומר: מטבע "שינוי" לא יונפק ללא תכלית אלא רק כשמישהוא ידרוש אותו
  7. מטבע "שינוי" מאפשר לנו כקהילה, להחליט על סולם ערכים מוסרי-מקצועי שונה מהרגיל, כלומר: אם נכון להיום עו"ד יכול לקבל פי 10 עבור יעוץ מאשר מורה דרך רוחני-אנרגטי, הרי שבקהילה של אנשים שיודעים להעריך את שוויין של הבנות רוחניות , יתהוו נורמות תשלום שונות. או לחליופין: אם ב"עולם הממסדי הרגיל", איש מחשבים חייב להוציא חשבוניות מע"מ ולשלם חצי מששכרו למוסדות המדינה, הרי שאם מדובר בחבר קהילה שאני מכירה, הוא יכול לעזור לי בתמיכה טכנית מרחוק-וירטואלית ובכך לחסוך את הוצאות הנסיעה -הזמן והדלק וכל תשלומי המיסים.
  8. מטבע שינוי פשוט לשימוש ב sms ולא מחייב את המוכר לקנות ציוד מיוחד

  חוצמזה,ממליצה להקשיב לתקשור של זאב אבירז. לא קל להבין אותו, אבל בין השורות נסו לחדד את ההבנה לגבי שני סוגי הכסף שהוא מדבר עליהם שיהיו בעתיד:
  האחד- אלו נקודות המרה (שזה מה שאני רוצה ליצור באמצעות המטבע הוירטואלי "שינוי" ) – – הוא אומר שכל פעם שאדם ייצר משהו- הוא יקבל נקודות המרה תמורתו, כלומר- חליפין
  הסוג השני הוא נקודות זכות: אותם האדם יקבל כשהוא יפעל למען ערי המישור- שאלו הערים הגדולות בהן תתרכז האנושות בעתיד-כל אחד יגור בעיר יחד עם אותם האנשים שבאו מאותו המישור שהוא הגיע ממנו, כלומר- כשהוא יתרום לקהילה- הוא יקבל נקודות זכות.
  גם הרעיון הזה מגולם במטבע ה "שינוי" באמצעות ה 10% הנחה – שהמוכרים נותנים לקונים כדי לחזק את הקהילה , כדי שההון האנושי והאנרגטי יישאר בקהילה ולא יילך למתווכים למיניהם ואיילי הון.

  שאלה 4

  מהו בדיוק (ואני מצטטת את סעיף 1) "ערכו האנרגטי האמיתי של מוצר", נניח של תפוח?
  ומי קובע אותו?
  מי מייצר – או מחליט כמה 'מטבעות' לייצר?

  תשובה 4

  מי שקובע את ערכו של המוצר זה מי שמייצר אותו. שיעור בקורס תודעת העל שאני מלמדת עולה 100 "שינוי . למה? כי ככה החלטתי. רווית תחליט כמה היא גובה על טיפול שיאצו, ציפי תחליט כמה עולה חוג בלט והשכנה של שולה הקוסמטיקאית תחליט כמה היא גובה עבור הלחמים הטריים שהיא אופה והבן שלה יביא לה אותם עד פתח הדלת כל בוקר-כי הם גרים ממול… ישתלם לשכנה לתת לשולה מחיר זול יותר מהמחיר של לחמניות בסופר, כי היא תרוויח מזה: היא חיה את הייעוד שלה כי היא יודעת שבתסריט שלה היא חתומה על לאפות לחמים והיא תמיד חלמה לעשות את זה ורק עכשיו אחרי שנים של עבודה משרדית, היא העיזה לפתוח עסק עצמאי מהבית והיא מאושרת על כל לחם שהיא מוכרת. ככה שולה השכנה תקבל לא רק את החומר- הלחם, אלא את האנרגיה של האהבה שהשכנה הכניסה בו. כל השכונה תרוויח שתהיה מאפיה מקומית. כל האנושות וכל הבריאה תתפתח מההתפתחות של השכנה האמיצה שהעיזה לעזוב את המשרה המשרדית כשכירה והתחילה לייצר לחמים מהבית – היא לומדת לנהל עסק עצמאי- זה לא קל לה, אבל שמואל השכן שלה הוא רואה חשבון והוא רוצה לעזור לה, אז הוא ימכור לה שירות ייעוץ עסקי בזול יותר מכל משרד רוא"ח בעיר, כי הוא השכן שלה והוא אוהב אותה ומעריך אותה ורוצה לעזור. הוא מרגיש שזה הייעוד שלו- לעזור לאנשים שלא מסתדרים עם מספרים להצליח לנהל עסק.

  ממליצה לך להקשיב לתקשור של זאב אבירז. לא קל להבין אותו, אבל בין השורות נסי לחדד את ההבנה לגבי שני סוגי הכסף שהוא מדבר עליהם שיהיו בעתיד:
  האחד- אלו נקודות המרה (שזה מה שאני רוצה ליצור באמצעות המטבע הוירטואלי "שינוי" ) – – הוא אומר שכל פעם שאדם ייצר משהו- הוא יקבל נקודות המרה תמורתו, כלומר- חליפין
  הסוג השני הוא נקודות זכות: אותם האדם יקבל כשהוא יפעל למען ערי המישור- שאלו הערים הגדולות בהן תתרכז האנושות בעתיד-כל אחד יגור בעיר יחד עם אותם האנשים שבאו מאותו המישור שהוא הגיע ממנו, כלומר- כשהוא יתרום לקהילה- הוא יקבל נקודות זכות.
  גם הרעיון הזה מגולם במטבע ה "שינוי" באמצעות ה 10% הנחה – שהמוכרים נותנים לקונים כדי לחזק את הקהילה , כדי שההון האנושי והאנרגטי יישאר בקהילה ולא יילך למתווכים למיניהם ואיילי הון.

  לגבי מי מחליט כמה מטבעות לייצר?
  התשובה היא: אני. נעמה. אני לא בנק ולא מוסד ולא תאגיד. זו רק אני- אדם עצמאי, יוצר, חושב, יצירתי, שהחליט ליצור שינוי ע"י הטבעת והטמעת מטבע שישנה את החיים של כולנו כאן: מעבדים של החומר, לאנשים שמייצרים ומקבלים תמורה אנרגטית ראויה ליצירה שלהם, בלי תלות בממסד ההון-שלטון.
  כמה אייצר? כמה שיהיה ביקוש. הרי זה לא דורש השקעה חומרית-כי זה מטבע וירטואלי. ככל שיותר אנשים ישתמשו במטבע "שינוי" , הערך שלו יעלה.

  שאלה 5

  בעצם, מה את אומרת, זה שאנחנו ממירים את בנק ישראל, בנעמה.
  אני בטוחה שהכוונה שלך טובה, אבל מבחינת ביצוע אנחנו נשארים באותה מערכת כלכלית…

  תשובה 5

  לא, נסי למחוק את מסגרת החשיבה שלך ולהבין את המהות שמאחורי המטבע, את הרוח שמעל החומר: אסביר:
  אני ייצרתי מטבע ואת וכל העולם יכול להשתמש ביצירה שלי ולהרוויח גם. ההתפתחות שלי מקדמת את ההתפתחות שלך ושל כל הבריאה, וככה זה גלגל שפע שימשיך להתגלגל . למה גם את מרוויחה מזה? כי שימוש במטבע "שינוי" הוא הזדמנות עבורך לקדם שינוי שלך בעולם שלך, בעצמך, בעסק שלך.תוכלי באמצעות המטבע הזה לייעל את התקציב האנרגטי שלך- לחסוך זמן וכסף שיעבור למתווכים גובי עמלות. אני לא גובה עמלה. מי שהמציא את תוכנת המחשב הגאונית שמאפשרת שליחת sms לא גובה עמלה. הוא שיחרר את היצירה שלו לעולם בחינם, חופשי. כמו שפייסבוק נותנים לנו שירות חופשי, ועדיין- הם מרוויחים מזה. אז מה? הרווח שלהם בא על חשבון הרווח שלי? לא. אני זוכה להתפתחות באמצעות ההמצאה הגאונית של פייסבוק והם מקבלים את התמורה האנרגטית שמגיעה להם בזכות התרומה שלהם להתפתחות האנושות בכדה"א. הטכנולוגיה מייעלת תהליכים וחוסכת אנרגיות מבוזבזות על לשכור מקום פיזי, לשמור זהב פיזי, לשלם לעובדים שיתייקו ניירת מיותרת, וכ"ו…
  תודעת העידן הישן, הקורבנית, תמיד מחפשת לראות איך דופקים ומנצלים אותך (ולהאשים אותם)או איך אתה יכול להרוויח ע"י ניצול אחרים(לדפוק את המערכת…). התרומה שלי לך ולכל העולם מגיעה מתודעת העידן החדש, מתוך ההבנה שכל התפתחות שלי תורמת להתפתחות האחר. כולם מרוויחים. אף אחד לא צריך להפסיד

  1. איילת השחר שלום לך

   ראשית- אם הייתי חומדת רק כסף , הייתי גובה אותו מאנשים ישירות בשקלים לחשבון שלי ולא הייתי צריכה ליצור אלטרנטיבה, כך שברור גם לך, אני מניחה ,שיש כאן משהו מעבר לתמורה האנרגטית שאני מקבלת

   שנית- מי שמרוויח מרכישת מטבע שינוי במקום רק תשלום כספי רגיל הם חברי הקהילה
   מבחינתי – זה לא משנה. אני ארוויח אותו הדבר. האנשים שיבחרו להמיר את השקלים במטבע שינוי- הם אלו שירוויחו כי יוכלו לתת ולקבל שירותים באמצעות המטבע שיעבור מיד ליד ויגדיל את אפשרויות מתן וקבלת השירות .
   אם רבקה רוצה לאפות עוגות אבל זה לא העסק הרשמי שלה, היא "סתם" שכירה פקידה בבנק אבל מישהו מהקהילה יציעה לה לאפות עוגה לבן שלו ליום ההולדת- היא תרוויח מימוש עצמי והוא ירוויח נקודות זכות מעצם זה שהוא תרם לאשה הזו הזדמנות לממש עצמה.

   מציעה לך להקשיב טוב טוב לתקשור של תודעת העל בנושא הכסף בעתיד ולהבין את הרעיון של נקודות זכות.
   אם את לא מבינה-זה בסדר, את לא לבד. זה מידע עתידני. נבין אותו יותר ונשכיל להשתמש בו רק אחרי שתודעתנו תתפתח בעקבות הקפיצה הקוונטית. זהו תהליך שייקח הרבה שנים, זה לא מהיום למחר.

   גם אני לא לגמרי מבינה איך זה יעבוד
   מדובר במידע עתידני שמעולם לא נוסה בבריאה. עידן חדש מביא איתו ידע חדש ולאף אחד מאיתנו אין את התשובה איך ואם ומתי זה יעבוד. נצטרך לנסות .

   כמו שהאדם הקדמון למד איך להדליק אש. איך? הוא ניסה, נכון?…

   בהתנהלות עם החומר של העידן הישן יש לנו ניסיון ואנחנו כבר למדנו והתנסינו איך להתנהל.
   עם אנרגיות האש והאוויר אין לנו ניסיון קודם וגם לא מערכת היזכרות מבריאות קודמות. הכל חדש.

   אפשר להיות סקפטים וללשלול, ואפשר להעיז לפתוח את הראש לתפיסה אחרת

   בבוא הזמן, כשלאנשים באמת באמת באמת לא יהיה כסף, אז הם יחפשו רעיונות כמו זה שאני מביאה כאן.
   כנראה שבינתיים רוב האנושות עדיין חיה בטווח אזור הנוחות.

   התפקיד שלי הוא לשתף בהבנות שיכולות לעזור לאנשים שיבחרו יום אחד לממש אותם

   חוצמזה: הרעיונות שלי מכוונים על תדר מסויים שלא מתאים לכולם.
   אם לא מתאים לך, אז לא, לא קרה כלום. יהיו אחרים שכן יבחרו לעשות בהם שימוש

   אהבה
   נעמה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *