פראנה – איך חיים מהאוויר

פראנה היא אנרגיית החיים והחיבור לתודעה, מקור האור- אהבנה, שמזין אותנו. זו אנרגיה רוחנית הנמצאת בכל מקום- לא רק באוויר שאנו נושמים אלא מוטמעת בנו ובכל הקיים והקיום בייקום, נוכחת גם מבלי שנבחין בה בעין הפיזית. כולנו ניזונים ממנה אבל יש מי שבוחר  בתהליך שינוי תודעתי בהזנה רק ממנה ללא צורך במזון גשמי. עליונות הרוח על החומר. הכל אצלנו בראש- מתחיל ונגמר במילה אחת- בחירה.

אדם פראני בוחר לתת יותר מקום בחייו לאוויר ופחות לאדמה, להמעיט או לוותר על הזנה גשמית מתוך ידיעה שבכוחה של אנרגיית הפראנה להזין אותו באופן הממלא את כל צרכיו הפיזיים. לא מדובר בצום שבו אנו מונעים מהגוף אנרגיה  למטרת ניקוי וריפוי אלא מדובר בתהליך הזנה שבו הגוף כן מוזן בכל האנרגיה שהוא צריך כדי לתפקד באופן מלא בעולם הארצי. אנרגיית הפראנה יודעת להפוך עצמה לכל חומר שהגוף שלנו דורש. הפראנה יודעת להתמיר עצמה לכל מולקולת ויטמינים/מינרלים/נוזלים/אחרים… שהגוף צריך. ויותר מכך: ניסויים שערכתי בעודי על פראנה  גילו לי שיש לי יכולת להתמיר אוויר לחומר: רק מחשבה על אוכל, או אפילו רק עיסוק באדמה -עשייה פיזית כלשהי, מייד מותמרת לאנרגיית אדמה  ומעבירה תדר לגוף לייצר חומר: כך יכולה להיות לי יציאה (קקי) למרות שלא אכלתי דבר.

פראנה היא האנרגיה הראשונית שקיימת , בדומה ל sungazing, מקורה במקור האור. צמחים שניזונים מאנרגיית השמש ניזונים מיד 2. בני אדם שניזונים מצמחים – מקבלים את האנרגיה יד 3. אנשים שאוכלים בע"ח- ניזונים מאנרגיה יד 4 שעברה בדרך הרבה עוותים וסטיות. מובן הרי שככל שנזין עצמנו באנרגיה יותר ראשונית ונקייה , זהו התדר שיהדהד  גם לגופנו הפיזי.

אנרגיית יסוד האוויר היא ההבנה=האהבה הבריאתית. כדי לחיות על אוויר, לא מספיק להעביר את הגוף הפיזי תהליך התמרה אנרגטי. השינוי התודעתי חייב להתבצע קודם אצלכם בראש. לא בשכל הארצי שמשמיע את קול ההגיון הרציונלי ולא דרך הלב שמרגיש עם האינטואיציה, אלא דרך חיבור לילד הפנימי- הוא החלק הנשמתי שחי בנו, הוא הבמאי שחתם על התסריט. הוא, ורק הוא, יודע מה נכון לכם . לעבור תהליך פראנה בלי להבין למה אתם עושים את זה, לא תורם דבר להתפתחות שלכם ובוודאי לא לתודעת העל שמולה התחייבנו להעביר להם את ההבנות- המסקנות מהחוויה הארצית. לייצר תוצר גשמי שמוכיח את עליונות הרוח על החומר (גוף שלא אוכל) לא מקדם . מה שמקדם זה השיעורים שלמדתם. ההבנות התודעתיות שהגעתם אליהן במהלך התהליך

הילדעים: נולדים יודעים !  ווילו וג'יידן סמית (ילדיו של ויל סמית) מדברים על פראנה

חיים פראנים – חיים ללא הצורך במזון / עדות אישית – ריי מאור :  "הפראנה לא מוכחת אך נוכחת, קיימת כשדה אנרגיה המקושר לרוח בצורה כה הדוקה שהרוח אינה יכולה להתקיים בלעדיו"


ד"ר מיכאל וורנר מתעד את תהליך הפראנה שעבר : איך רופא נורמטיבי משאיר מאחור את כל הנחות היסוד של מדע הרפואה ומעיז להפתח ולהתנסות באתגר שהדהים אותו בעצמו, עד שחווה על בשרו את הקסם של עליונות הרוח על החומר

 

הינדו בריטריאן – ללא אוכל או מים כבר יותר מ-65 שנה 

אנחנו העם היהודי=הייעודי, , לא ההודי. הייעוד שלנו איננו התעלות רוחנית כמו הבחור ההינדו הזה שלא אכל כלום כבר 65 שנה  אלא להתעלות לרוח, להבין את התודעה הגבוהה ואז להוריד את הרוח לחומר, לממש את ההבנות בחיים הארציים. אני חיה פראנה לתקופות של כמה שבועות/חודשים מדי פעם אבל הבנתי שעבורי זה לא מדוייק להשתמש באנרגיה הזו כאורח חיים קבוע  ומתוך מחוייבות לגישה, אלא להשתמש בה בתבונה ככלי לשלוט ביסודות שמניעים אותי, לבחון את הבחירות שלי בכל רגע  ולדייק מה נכון לי באותה נקודת התפתחות . ואני עושה זאת. הפראנה משמשת לי אמצעי לעצמאותי: לדעת שאינני תלויה באוכל, שאני יכולה גם בלי ככל שאחפוץ ובה בעת, פה ושם, כשכן בא לי , אני יכולה גם לאכול גשמי מתי שבא לי ולא רק לחיות על אוויר. למדתי/לומדת/אלמד  איזון

 

 Jericho Sunfire – Understanding Breatharianism 

סרטון מעולה שמסביר היטב אודות מה זה breathterien !!! הוא פשוט אדם מדהים ששווה להקשיב לכל מילה שלו: מאמן פראנה ששינה שמו מאברהם – (לך לך…) ל  Jericho Sunfire – מישהו שאי אפשר לשבור אותו,כוח הטבע ששום דבר לא עוצר אותו

 

מזדהה עם האבחנה שלו שפראנה איננה שיטה שעושים ככה וככה וככה ב 21 יום וזהו, אלא זו קריאה שאתה שומע, זה תהליך אישי שאתה צריך לעבור בדרכך האישית המיוחדת. כל אחד בדרך ההתפתחות שלו. זו הסיבה שמחקתי את יומן הפראנה שלי מהפוסט, כי התהליך האישי שאני עברתי לא רלוונטי לאנשים אחרים. המידע שאני בחרתי ללקט שתרם להתפתחות שלי- לא יתרום דבר לאחר, כי מה שחשוב הוא הליקוט, הוא התהליך, הוא הדרך. ואין דרך אחת נכונה, אין איזו מדיטציה או שיטת ש"נכונה". כל אחד נדרש לתכנת את עצמו , להרחיב את תודעתו בדרכו.

 Genesis Sunfire

 

מדבר על כך שעל אף שהוא עצמו חופשי (לא רק מאוכל אלא בכלל, משליטת המטריקס) , הבעיה היא שהוא לבד ואין מספיק אנשים שם איתו והמשאלה שלו היא שכל האנשים יהיו חופשיים. לדעתו בני האדם הגיעו לכדה"א כשהם יודעים להזין עצמם ולמדו לאכול מזון גשמי מבע"ח, אבל באמת- זהו איננו צורך אנושי.  מעניין מאד.

 ריי מאור – אנרגיית הפראנה ושבירת גבולות.

 

הנחיות לנשימה פראנית ותרגול מדיטציית נשימה – מוטמע בפוסט

יסוד האוויר – קחו נשימה  

Breatharian couple, parents of a breatharian child – Prana is the energy that creates and constitutes the whole universe. It is present in all that moves and does not moveAkahi & Camila

 

בני זוג שחיים פראנה כבר 6 שנים (מאז הסרטון עברו כבר 10…)  ומגדלים ילד פראני, כולל הריון פראני.
זה היה הסרטון הראשון שהעיר והאיר בי פתח להבין שהכל, אבל באמת הכל אפשרי. כאמא לארבעה ילדים ביולוגיים, שתי בנות אומנה ועוד כמה ילדים שגידלתי מכאן ומשם, עצם המחשבה שאפשר לגדל ילדים על אש(רצון) ואוויר(תודעה-אהבה) ולא על אדמה (חומר) ומים(רגש) עוררה בי כזו טלטלה שלא יכולתי להישאר אדישה. מאותו יום שצפיתי לראשונה בסרטון הזה , המחשבה לא הפסיקה להדהד בתודעתי. לחיות מאהבה זה… זה… זה זה!

הגוף רק צריך להתרגל בתהליך הדרגתי כפי שבני הזוג מספרים שעשו: מעבר מצמחונות, לטבעונות,לטבעונאות-raw food ,ורק אז, אחרי דיאטה של 21 יום של שבוע ללא מים, שבוע עם מיצי פירות ועוד שבו שבו האחוזים שונים… עד לתזונה "אווירית"

מדיטצייה פראנית – אקאהי

יתרונות ההזנה הפראנית:

(בתגובות תיארתי את הסיבות האישיות שלי למה בחרתי לחיות פראנה)

1.  עצמאות: הזנה פראנית מגלה לך את העוצמה הפנימית שבך לייצר בעצמך מענה לצרכייך הקיומיים, בכל מקום וזמן: היכולת להתקיים ללא תלות במזון גשמי חיצוני, באנשים אחרים שמספקים אותו, בכסף.

2. רוב המחלות מגיעות מרעלים הנכנסים לגופנו יחד עם האוכל . כשאנו מזינים עצמנו ישירות ממקור האור, האנרגיה היא גולמית ונקייה

3. הגוף בעירנות – לא מתעייף מהר,כי לא צריך לבזבז אנרגיה על עיכול האוכל,ויש יותר זמן פנוי להתפתחות – למידה תודעתית וצמיחה רוחנית .מתפנה הרבה זמן חופשי  בשל העדר הצורך להתעסק עם הכנת האוכל, קניות, בישול..

4. פריצת גבולות האפשר – מימוש האיכויות שלא ידענו שטמונות בנו  מעצם היותנו רוח החיה בגוף

5. חיסכון בזמן עבודה עבור כסף : יש פחות הוצאות כספיות על מזון ושאר מוצרים הנלווים להכנת האוכל.

 Jonathan Livingston Seagull   ג'ונתן לוינגסטון השחף/ ריצארד באך –

 

שיתוף אישי-נעמה ו.טוהר :בספטמבר 2013 נכנס לחיות איתנו במרחב בבית שינוי תודעתי  ברחובות – שחף, אמיתי, שכמו גונתן לווינסטון,יודע שהדרך לחופש היא כשמשחררים את כבלי התודעה מהגוף. שחף עבר תהליך של 21 יום שחרור מכבלי הגוף . אני התחלתי את תהליך הפראנה שלי 10 ימים לפני הגעתו. משך 3 חודשים הזנתי עצמי רק בפראנה, ללא מזון גשמי (כולל שבוע יבש שבו גם לא שותים מים).

גונתן לווינגסטון השחף מלווה אותי מימי נערותי. גם אני, כמותו , בחרתי לחזור לעולם החלום אחרי המוות התודעתי שלי, כדי ללמד תלמידים איך לעוף. אני עושה זאת היום כשאני מלמדת את מידעי תודעת העל אונליין- באוויר:  נותנת כלים תודעתיים ואנרגטיים לאנשים שבוחרים לעבור תהליכי שינוי, להבין איך להשתמש באש (הטכנולוגיה) ככלי להרחבת התודעה (אוויר) , עד שנבין שבאמת באמת, אין שם גבול. הכל אצלנו בראש. מתחיל ונגמר במילה אחת – בחירה.

גם אני כמו גונתן לווינגסטון השחף, זכיתי כל חיי לחוות נידוי וזלזול ממי שיושבים על המזח בצפיפות ורק חולמים חלומות בלי להעיז לממש אותם, שזה לא רק הסביבה שבה גדלתי אלא רוב האנושות. תמיד ראו בי משוגעת, חייזרית על הכדור הלא נכון. היום אני יודעת שזה כן הכדור הנכון, ועכשיו, עכשיו זה הזמן הנכון עבורי לתת את מה שנועדתי לתת לעולם.

"כל אחד מאיתנו הינו למעשה רעיון השחף הגדול, הוא רעיון החופש הבלתי מוגבל. עלינו להרחיק מעלינו את כל המגביל אותנו"

"גופכם כולו, מקצה כנף עד קצה כנף" היה ג'ונתן אומר אינו אלא מחשבותיכם, בצורה אותה מסוגלים אתם לראות בעין. נתקו את כבלי מחשבותיכם וניתקתם את כבלי גופכם" .

"באותו הרגע ידע ג'ון כי אין הוא עצם ונוצות אלא רעיון מושלם של חופש ותעופה שאין לו גבולות"… 

 


ואם חשבתם שפראנה זה רק חיים ללא אוכל גשמי, הרי לכם הפתעה: אפשר לחיות מפראנה גם בלי אוויר: צייד הודי מתחת לפני המים

 Sea Bed Hunting On One Breath

 

בשאר על תזונה אנרגטית ותהליך התמרה פראני

 

 Pranic Festival – *Light* filmmaker

תגובה למי שמבין עניין כששואלים אותו "אז מדוע אנשים בעצם גובעים ברעב?".

 

החיים הפראניים – מה זה בעצם חיים ללא הצורך במזון? 

ראיון עם ריי ברדיו 

טיפים של ריי מאור להתמודדות עם חיי היום יום כשאנחנו על פראנה 

מדיטציית הזנה פראנית

Happy Breatharian Kirby De Lanerolle

 

 Jasmuheen (Doesn't Need to Eat and Lives on Love)

 

 Breatharian – Mony Vital

 

Meditation Cosmic Pranic Feeding with Jasmuheen  

מדיטציה להזנה פראנית מפי Jasmuheen (האווטארית שהביאה לעולם את התהליך)

 

 Genesis Sunfire –

 

בחור פראני מעניין שמדבר על כך שעל אף שהוא עצמו חופשי (לא רק מאוכל אלא בכלל, משליטת המטריקס) , הבעיה היא שהוא לבד ואין מספיק אנשים שם איתו והמשאלה שלו היא שכל האנשים יהיו חופשיים. עוד משהו מעניין שהוא אומר: שלדעתו בני האדם הגיעו לכדה"א כשהם יודעים להזין עצמם ולמדו לאכול מזון גשמי מבע"ח, אבל באמת- זהו איננו צורך אנושי.  מעניין מאד.

Breatharian Life Style

 

Getting Breatharian in Several Months

 

הפנים האמיתיות של משחקי הרעב – חלק א'  תוכנית עם אמנון לוי בערוץ 10 בנושא פראנה: אנרגיית החיים, שמתעדת את רעי מאור ב 8 ימים ללא מים וללא אוכל (חלק מתהליך הפראנה שכל פראני עובר…) 
שיטה פשוטה להעלות את אחוז הפראנה דרך מדיטציה:
1) Sit in a straight backed chair with your hands resting on your thighs, palms facing up
2) Create a grounding chord linking you to the center of the earth
3) Now bring the earth energy up through the balls of your feet, up your legs, and when it arrives at the 1st chakra allow it to fall down your grounding chord like water. So now you have an upside down "U" of energy going up through your legs and down your grounding chord.
4) From your crown reach up into the 'universe' with your awareness and find a frequency of 'cosmic' energy you like and invite it down through your crown, into your spine, and on downwards, finally exiting your grounding chord. This should run down the 'back channel' of your microcosmic orbit.
5) When this cosmic flow is strong, begin to mix it with the earth energy in an 80/20 ratio and bring this up the front channel of your microcosmic orbit. Each time it reaches a chakra as it travels upwards, hold your attention on that chakra until it begins to spin and balance.

 

ומי שרוצה מעבר הדרגתי, אז הנה שלב ראשון, גם במיינסטרים כבר הבינו שהרבה אוכל גורם למחלות וככל שאוכלים מעט יותר כך מוטב ומאיכים לחיים טובים יותר 

עוד מידע מעניין ושאלות/תשובות בשרשור התגובות . גלגלו להמשך הדף…

26 תגובות בנושא “פראנה – איך חיים מהאוויר”

  1. ניתן. איך? לנסות… אבל כן כדאי להבטיח הכנה מתאימה כי זה לא משהו שכל אחד יכול בכל מצב. יש להיות ברמת התפתחות תודעתית גבוהה מאד כדי לשלוט בארבעת היסודות.
   אני יכולה לתת מידע וכלים תודעתיים ואנרגטיים אבל מה לעשות ואיך- זו כבר בחירה ואחריות שלך. אינני מטפלת ואינני מדריכה קבוצותפראנה. לדעתי ככל שמוציאים מחייך יותר אדמה ומכניסים לחייך יותר אוויר , משמע שחיים על אחוזי פראנה גבוהים יותר.יסוד האוויר הוא ההבנה=התודעה , הבנת עולם הסיבות הגבוה. מי שרוצה לעשות ניסוי רק עם גוף החומר=לא אני הכתובת

 1. עליונות הרוח על החומר. תוצאות ניסוי מעניין שחוויתי: יצירת חומר בכוח תודעה. אז ככה: בעודי על פראנה, ללא אוכל גשמי , שתיתי שלוק אחד של מים שבושלו עם ירקות , בכוס מדוללת עם 70% מים מזוקקים ולאחר חצי שעה היתה לי יציאה של קקי. איך? איך הגוף ייצר חומר להוציא משלוק אחד של מים מזוקקים מהולים בכל כך מעט מי ירקות מבושלים? רק לאל פתרונים… אז זהו, שלא. הפתרון לשאלה הזו אצלי, רק אצלי, בבחירה התודעתית שלי באותם רגעים להטמיע בתודעתי את אנרגיית האדמה והמים של מי שבישלה את השיקוי הזה עבור משפחתה , בעודי מתארחת באותו בית חם. החומר שהגוף שלי ייצר והוציא היו השתקפות האדמה והמים שקיבלתי בבית הזה.
  תודה תודעה
  ופעם שנייה השבוע:

  שוב, התנסייתי שוב בחוויה הזו של התמרה אנרגטית. הרי אם פראנה יכולה להתמיר עצמה לחומר (אדמה) ולהזין את הגוף הפיזי בכל מה שהוא צריך, ולמולקולת מים(בשבוע היבש) אזי הגיוני שגם אנרגיות אדמה ומים יוכלו לייצר עצמן בכוח התודעה. אסביר: אתמול יצאתי מבועת האש והאוויר שלי בבית שינוי תודעתי ליום מאתגר של נסיעות,מפגשים בינאישיים (מים) ועבודה פיזית (אדמה) : בנייה, יצירה. אני רגילה לשבת עם המחשבה מול מחשב כל יום וכל היום, והלילה… , ופתאם הבוסט הזה של מים ואדמה טלטל אותי. למרות שאינני אוכלת שום דבר גשמי- בכל זאת היתה לי יציאה של קקי מיימי-שלשול כאילו אכלתי חומר . מרתק בעיני איך הגוף שלי מתמיר תדר של אדמה ומים לממש אדמה ומים פיזיים למרות שאני לא אוכלת מזון גשמי
 2. משחקת באש. כזו אני… מנסה ומתנסה , ממציאה ומייצרת מציאות גשמית בכוח התודעה. לכל אחד מאיתנו כאן במעבדת הניסויים האנושית בעולם החלום מטרת ניסוי שונה. אני משחקת באש.

  אחרי 3 חודשי פראנה , חזרתי להזין עצמי בהדרגה גם באנרגיה גשמית, יענו- אוכל (מלשון להכיל ,הכל). בהתחלה רק מיצים ואז גם מרקים ואז , בעקבות הבנה ובחירה תודעתית, ברגע שהתחיל לחלחל בי ספק והבנתי שלהיזון מפראנה, עבורי,זו סוג של בריחה מהתמודדות עם הקושי לשלוט בהתמכרות לחומר, אז- נפתחו לי שערי התאווה היצרית ואכלתי הכל מכל. הגוף שלי הפנים את רעיון הפראנה אבל לא כל תא ותא. בתוכי ידעתי שהפראנה היא רק שלב עבורי בדרך ההתפתחותית שלי ולא תחנה סופית. להזין עצמי מאוויר היה קלי קלות, אבל מאדמה- זה אתגר שברחתי ממנו משך 42 שנים. עשיתי הכל, הכל כדי לא לשחק לפי כללי המשחק של עולם החומר.

  אני אש ומדליקים אותי אתגרים , במיוחד כאלו שמחייבים התעלות הרוח על החומר, אבל, כך הבנתי, יש לי גם שיעורי אדמה ללמוד- עליי ללמוד איך להזין עצמי גם מחומר אבל בצורה מאוזנת.

  כל חיי זלזלתי בחומר ובזתי לו, אבל עכשיו, סוף סוף השלמתי עם הקיום הארצי שלי והבנתי שאני לא יכולה לברוח יותר מללמוד את האדמה. מידעי תודעת העל שאני לומדת ומלמדת עזרו לי להבין שאי אפשר לשלוט באדמה=בחומר, כי האדמה היא רק השתקפות של הבחירה התודעתית שלי, הד לרצון האמיתי שמניע אותי . כדי לקבל את התוצר הגשמי שאני רוצה , עליי ללמוד לשלוט באש שלי.

  כך, המשכתי לעשות ניסויים: הצלחתי להוכיח שאני יכולה לייצר סוכר גשמי בגוף שלי בכוח התודעה, להזין עצמי מתוך המאגר האנרגטי של האש שבי, גם ללא אכילה( בפראנה) ובהמשך, הצלחתי להוכיח ניסוי יותר מהפכני: שגם כשאני אוכלת סוכר גשמי, אני יכולה לשלוט באש שלי ולהוריד את רמות הסוכר בדם,למרות שכן אכלתי, כלומר- ההבנה המהפכנית כאן ממחישה את העניין שחומר הוא חסר משמעות אלא מה שקובע את רמת הסוכר בדם שלי היא הבחירה התודעתית (בלי קשר אם אכלתי אוכל או ניזונתי מפראנה)

  היום, הבוקר עשיתי ניסוי חדש שמטרתו לבדוק את מהירות זמן התגובה – ההשפעה של התדר התודעתית- אוויר והרצון-אש על החומר- אדמה.
  אחרי 3 ימים של שתיית רק נוזלים מזוקקים, ירדה רמת הסוכר שלי מ 110 ל 69.
  אוקי, ירידה זה מה שרציתי, אבל לא עד כדי כך, זה נמוך מדי. נכנסתי למרחב הבריאה האישי שלי ותיכנתתי את האש שלי להעלות את רמת הסוכר בדם. בדיוק כמו שמתכנתים במחשב: לוח בקרה,הסר תוכניות ישנות, העלה והפעל תוכנה חדשה. ככה . פשוט.
  מזכירה שמטרת הניסוי הפעם היתה לבדוק את מהירות זמן התגובה.
  התוצאה- תוך שניות, מייד בסיום התיכנות התודעתי, מד הגלוקומטר הראה עלייה. 74,73,72,71,70…
  פששש.. זה עובד. אשכרה תוך שניות. ייייישששש.
  הצבתי לעצמי יעד להגיע ל 85. זה המקום שבו אני מאוזנת איך אני יודעת? כי בתהליך הפראנה , אחרי שירד לי ל 46 בשבוע היבש, הצלחתי להעלות את זה ל 80. הפראנה מאזמת כי היא מזינה אותך בדיוק בכמה אנרגיה שאתה צריך. (בניגוד לאוכל גשמי שאותו אני אוכלת הרבה מעבר לצרכים האמיתיים של הגוף שלי)

  מי שרוצה להעמיק את ההבנה מוזמן לקרוא כאן:

  סוכר – אתר שינוי תודעתי
  http://shinuytodaati.co.il/a1-fire-will-creativity/%D7%A1%D7%95%D7%9B%D7%A8-%D7%90%D7%A9-%D7%A9%D7%9E%D7%98%D7%A2%D7%99%D7%A0%D7%94-%D7%95%D7%9E%D7%AA%D7%A0%D7%99%D7%A2%D7%94/

  *

  וואי, וואו, אתם לא מאמינים…. אחרי מאמץ פיזי (נסיעה באופניים בעליה- לאסוף את בתי מביה"ס) , הייתם מצפים שהאנרגיה שלי תרד, אבל לא! רמת הסוכר שלי בדם עלתה ל 88 . היפ היפ הורי.. איזה ניסוי מוצלח. איזה סיפוק זה לדעת שאני נותנת את התרומה שלי להתפתחות הכוללת- זו הסיבה שבחרתי לשתף אתכם כאן היום.

 3. לאחרונה נחשפתי לנושא ואף התקדתי מעשית לכיוון הפראנה, שאלתי היא כזאת, מכיוון שהנני מגיע מתחום הביטחון עליי לעבור אימונים פיסיים, ובנוסף להיות חזק ויעיל לעבודה-הכוונה ברורה. האם ניתן לחיות כפראני במציאות של אימונים והתחזקות הגוף באופן משמעותי לאורך הזמן

  1. היי ארז.
   בתחילת תהליך הפראנה הגוף נחלש פיזית כי לוקח לו זמן להתרגל למערך הזנה אנרגטי אחר. בטווח ארוך אין לדעתי שום בעיה לעשות כל מה שתרצה. אם אתה יודע שמדוייק לך לעסוק בפעילות הזו ב 100%, גם הגוף שלך יידע. הוא רק מהדהד את הבחירה התודעתית שלך שמשתקפת בגוף הגשמי. אם יש לך ספקות לגבי המשך העבודה הזו- האם היא מתאימה לך- זו הזדמנות לבחון מחדש את הבחירות שלך כך שתהיינה בתואם עם מי שנועדת להיות באמת. בהצלחה

 4. איך לשפעל את צינור הפראנה שעובר בגופינו דרך כל הצ'אקרות.

  לדמיין את צינור הפראנה הגבישי הזה בתוכך עכשיו, רחב 3 עד 4 סנטימטר , רץ דרך כל 12 הצ'אקרות – 3 לעילהגוף, 7 בתוך ו2 להלן. הרגש כיצד צינור הפראנה שלך נשאר בגבולות של ההילה שלך באופן טבעי. תגיד: "אני מפעיל צינור הפראנה שלי עכשיו!" ולשלוח את הצינור שלך ישר אל תוך השמש המרכזית הגדולה בלב הגלקסיה שלכם -וישר לתוך קריסטל הליבה של כדור הארץ. כפי שאתה מרגיש או רואה את הצינור מקשרבלעיל ולהלן, להרגיש את העומס של אנרגיה מבורכת נכנסת מרחב הלב שלך בחזה שלך .
  לשבת או לעמוד ולהרגיש את האנרגיות ממהרות מלמעלה – פוקוס על איך זה מרגיש , מבלה את הזמן לחוות איך זה מרגיש. עכשיו לשנות את המיקוד שלך ולחוות את האנרגיה כלפי מעלה ממהרתמגביש הליבה לחלל הלב שלך . ניסוי מתמקדבזרימה אחתואחר כך את השני – ולבסוף נתקל בשני הזרמים – אנרגיה ממהרת לתוך חלל הלב שלך מלמעלה ומלמטה בו זמנית.

  —————————————————————————-
  Message from my Guides for 2014 – Prana Tube Activation
  Light Tribe of Gaia, we come with words of encouragement and motivation as you move towards the dawn of 2014. So many of you were heavy of heart after the 2012 Solstice, around which so many hopes were pinioned and so much propaganda was invoked. The energies at that time held massive potential, but the time was not yet at hand where a quantum shift of consciousness was able to be achieved. As you approach the 2013 Solstice you find yourselves once more in a period of activation and great potential. The energies are in fact a great deal stronger now than in the year of 2012 – indeed, you have more potential to activate your multi-dimensionality in the time window of 2014 than you have had in the previous decade!
  We urge you therefore to pay more attention to your energy bodies, and to learn how to deal with the energy upgrades which are in progress. Without these skills you may struggle to progress; to stay balanced in body, mind and emotions – and we will assist you on a practical level now.

  The importance of your prana tube – and your confidence in working with your pranatube – cannot be underestimated at this time. This pathway, which we have called an ‘energetic breathing tube’, is your pathway to union with the Cosmic Bliss of Source – and to true oneness with your planet also. It is your means of interface with all dimensions within your galaxy. Although it is of course possible to connect with Source & Gaia with no working knowledge of this device, it is the nature of the shifting realities on your planet now – which make it difficult to stay aligned and grounded – which makes this knowledge imperative. Particularly for the Indigos who are stepping into their power now – for these young adults the method we give here will empower you and keep you sane as you integrate your higher dimensional Light bodies and skills.
  Visualise this crystalline tube within you now, 3 to 4 cm wide, running through all 12 chakras – 3 above the body, 7 within and 2 below. Feel how your prana tube naturally stays within the confines of your aura. Say ‘I activate my prana tube NOW!’  and send your tube straight up into the Great Central Sun at the heart of your galaxy – and straight down into the Core Crystal of the planet. As you feel or see the tube connecting in above and below, feel the rush of blissful energy entering your heart space in your chest.
  Sit or stand and feel the energies rushing in from above – focus on how this feels; spend time experiencing how it feels. Now change your focus and experience the energy rushing upwards from the core crystal into your heart space. Experiment focussing on the one flow and then the other – and finally experiencing both flows – energy rushing into your heart space from above and below simultaneously. On a scientific level, it is electro-magnetic energy which is charging your body. Above and beyond this, it is the love of Source and the love of the Earth Mother which floods your body as you focus on your prana tube.
  What we wish to stress at this time is this – that when you focus on your prana tube – and when you make the intention to extend it above and below – your ability to ground yourself, to heal yourself and to recharge yourself is magnified exponentially. Moreover, your ability to tune into awareness of your prana tube at will, at any given moment, will give you the power to control your energy field more efficiently. You will be able to expand or contract your Light body more easily when it is appropriate, to activate your Merkaba Light field, and so forth. Tuning into your prana tube is one of your ‘energy A-B-C’s’; it a requirement for your transition into your multi-dimensional expressions on Earth.
  Experience how the prana tube is the centre of the torus-like energy flow which is drawn in from both ends, only to be emitted once more. There is constant input and output on all levels of your energy system – energy in and out of your individual chakras, your prana tube and your energy field. Through the prana tube you are interacting with the magnetic fields of your sun, of the Great Central Sun at your galactic heart, and with the Core Crystal of your Earth. When you interact with a great power which is already in coherence or balance, you charge yourselves with a balancing and healing force. You can choose therefore to focus on a specific chakraother than the heart in order to clear blockages in that place. But the heart is your primary place of balance – never let go of the feeling of the heart space when you are focusing on the prana tube. 
  We will expand on these teachings in the coming year, so that you have a step-by-step energy manual to guide your way. The key is to practise, rather than simply absorb the knowledge you receive. Without practise, without experience, these teachings are fruitless. Your motivation – the ‘carrot on the stick’ which will direct your efforts – is a power and peace within which you can only imagine at this time. Remember always, that you are in charge of your own experience. Nothing harmful can enter your energy field while you consciously experiment with methods such as the one given above, because you are Sovereign Beings of Light. Rather, you will learn to strengthen your energy fields so much that it is no longer possible for entities to enter your auras, no longer possible for negative thought forms to be implanted into your minds. 
   Artwork by Amoraea: http://divine-blueprint.com
  We repeat – never let go of the feeling of the heart space when you are focusing on the prana tube – for Love is the most powerful force for healing within you. No energy techniques are truly healing without your ability to be in your heart space. No true transformation within you is possible without Love. And so it is. Namaste.
  ——————————————————————————————————
  Happy Solstice for the 21st dear Light Tribe!And Happy Christmas of course!Love love Love, Solara An-Ra

  תרגום גוגל (מעוות…)

  הודעה מהמדריכים שליל2014 – הפעלת Tube פראנה
  אור שבט של גאיה , אנחנו באים עם מילות עידוד והמוטיבציה כמו שאתה לנוע לעברהשחר של 2014. כל כך הרבה מכם היו כבדים של לב לאחר 2012 Solstice , שסביבו כל כך הרבה תקוות היו רתקווכל כך הרבה תעמולה הופעלה . האנרגיות באותה העת החזיקו פוטנציאל עצום , אבלהזמן עדיין לא היה בהישג היד שבושינוי הקוונטי של תודעה היה מסוגל להיות מושגת. ככל שאתה מתקרב 2013 Solstice אתה מוצא את עצמכם פעם נוספתבתקופה של הפעלה ופוטנציאל גדול. האנרגיות הן למעשההרבה יותר חזק עכשיו מאשר בשנה של 2012 – אכן , יש לך יותר פוטנציאל להפעלה רב ממדי שלך בחלון של 2014 הזמן ממה שהיה לך בעשור הקודם !
  אנו קוראים לכם ולכן כדי להקדיש יותר תשומת לבלגוף את האנרגיה שלכם ,וללמוד כיצד להתמודד עםשדרוגי האנרגיה אשר נמצאים בהתקדמות. ללא הכישורים האלה אתה יכול להיאבק כדי התקדמות ; להישאר מאוזןבגוף, נפש ורגשות -ואנו נסייע לכם ברמה מעשית עכשיו.

  חשיבותו של צינור הפראנה שלך -והביטחון העצמי שלך בעבודה עם pranatube שלך – לא יכולים לזלזל בשלב זה. מסלול זה , שיש לנו בשם' צינור נשימה אנרגטי ' , הוא המסלול שלךלאיחוד עםליס הקוסמי של מקור -ואחדות אמיתית עם הכוכב שלכם גם . זהו אמצעי הממשק עם כל הממדים בגלקסיה שלךשלך. למרות שזה כמובן אפשרי להתחבר עם מקורוגאיה ללא ידע בסיסי של מכשיר זה, זה הטבע שלהמציאות משתנות על הפלנטה שלך עכשיו – אשר עושה את זה קשה להישאר מיושרומקורקע – מה שהופך את הידע הזה הכרחי. במיוחד עבורילדי אינדיגושצועדים לתוך הכוח שלהם עכשיו – לצעירים אלה בשיטה שאנו נותנים כאן תהיה להעצים אותךולהשאיר אותך שפויים כפי שאתה לשלב את הגופים שלך גבוהים יותר ממדי אורומיומנויות.
  Visualise הצינור הגבישי הזה בתוכך עכשיו, רחב 3 עד 4 סנטימטר , רץ דרך כל 12 הצ'אקרות – 3 לעילהגוף, 7 בתוך ו2 להלן. הרגש כיצד צינור הפראנה שלך נשאר בגבולות של ההילה שלך באופן טבעי. תגיד: "אני מפעיל צינור הפראנה שלי עכשיו!" ולשלוח את הצינור שלך ישר אל תוך השמש המרכזית הגדולה בלב הגלקסיה שלכם -וישר לתוך קריסטל הליבה של כדור הארץ. כפי שאתה מרגיש או רואה את הצינור מקשרבלעיל ולהלן, להרגיש את העומס של אנרגיה מבורכת נכנסת מרחב הלב שלך בחזה שלך .
  לשבת או לעמוד ולהרגיש את האנרגיות ממהרותמלמעלה – פוקוס על איך זה מרגיש , מבלה את הזמן לחוות איך זה מרגיש. עכשיו לשנות את המיקוד שלך ולחוות את האנרגיה כלפי מעלה ממהרתמגביש הליבה לחלל הלב שלך . ניסוי מתמקדבזרימה אחתואחר כך את השני – ולבסוף נתקל בשני הזרמים – אנרגיה ממהרת לתוך חלל הלב שלך מלמעלה ומלמטה בו זמנית. ברמה מדעית, הוא אנרגיית אלקטרו מגנטית אשר לחייב הגוף שלך. מעל ומעבר לזה, את האהבה של מקורואת האהבה שלאמא האדמההמציפה את הגוף שלך כמו שאתה להתמקד בצינור הפראנה שלך.
  מה שאנחנו מאחלים ללחץ בשלב זה הוא זו – שכאשר אתה מתמקד בצינור הפראנה שלך -וכשאתה עושה את הכוונה להרחיב אותו מעל ומתחת – היכולת שלך לקרקע את עצמך , כדי לרפא את עצמךוכדי להטעין את עצמך הוא מוגדל באופן אקספוננציאלי. יתר על כן, היכולת שלך להתכוונן מודעות לצינור הפראנה שלך כרצונו , בכל רגע נתון , תיתן לך את הכוח לשלוט בשדה האנרגיה שלכם בצורה יעילה יותר . תוכל להרחיב או לכווץ את גוף האור שלך בקלות רבה יותר כאשר הוא מתאים , להפעלת שדה המרכבה האור שלך, וכן הלאה. כוונון לתוך צינור הפראנה שלך הוא אחד " של האנרגיה AB -C ' שלך, זהדרישה למעבר שלךלביטויים רב ממדיים שלך על כדור הארץ.
  ניסיון איךצינור פראנה הוא המרכז שלזרימת האנרגיה כמו טורוס – אשר נמשךמשני קצותיו , רק כדי להיות נפלטות פעם נוספת. יש קלט ופלט קבוע בכל הרמות של מערכת האנרגיה – אנרגיה פנימה וחוצה של הצ'אקרות האישית שלך, צינור הפראנה שלך ואת שדה האנרגיה שלך. דרך צינור פראנה אתה נמצא באינטראקציה עםהשדות המגנטיים של השמש שלך , שלהשמש המרכזית הגדולהבלב הגלקסיה שלך,ועםקריסטל הליבה של כדור הארץ שלך. בעת אינטראקציה עםכוח גדול שהוא כבר בקוהרנטיות או איזון , אתה לחייב את עצמכם עםאיזוןוכוח הריפוי. אתה יכול לבחור ולכן להתמקדבchakraother ספציפימהלב כדי לנקות חסימות באותו מקום. אבלהלב הוא המקום העיקרי שלך של איזון – לא להרפותמהתחושה שלמרחב הלבכשאתה מתמקדבצינור הפראנה .
  אנו מתכוונים להרחיבבלימודים אלה בשנה הקרובה , כך שיש לךמדריך לאנרגית צעד אחר צעד כדי להנחות את הדרך שלך. המפתח הוא להתאמן , ולא רק לספוג את הידע שאתה מקבל. ללא תרגול , ללא ניסיון , תורתו אלה הן עקרות. המוטיבציה שלך -' הגזר על המקל ' שיכוון את המאמצים שלך – הואכוח ושלום שבתוכו אתה יכול רק לדמיין בשלב זה. זכור תמיד, כי אתה אחראי על החוויה שלך. שום דבר לא מזיק יכול להיכנס לשדה האנרגיה שלך בזמן שאתה במודע להתנסות בשיטות כמו זו שניתנה לעיל , כי אתם ישויות ריבוניות של אור . במקום זאת, תוכל ללמוד כדי לחזק את שדות האנרגיה שלך עד כדי כך שזה כבר לא אפשרי עבור גופים להיכנס ההילות שלך, כבר לא אפשרי עבור צורות מחשבה שליליות להיות מושתלות במוחך .
  יצירות אמנות על ידי Amoraea : http://divine-blueprint.com
  אנו חוזרים על – אף פעם לא לוותר עלהתחושה שלמרחב הלבכשאתה מתמקדבצינור פראנה -לאהבה הוא הכוח החזק ביותר לריפוי בתוכך. אין טכניקות אנרגיה באמת ריפוי ללא היכולת שלך להיותבמרחב הלב שלך. אין שינוי אמיתי בתוכך הוא אפשרי בלי אהבה . וכך הוא . נמסטה .

  Solstice שמחלאור השבט היקר -21!והחג שמח כמובן! אהבת אהבת אהבה , Solara- Ra

 5. מדיטציה מודרכת של אקהי, טעימה מתהליך 8 הימים להתמרה לתזונה פראנית שיתקיים כאן בארץ ב9 למרץ

  הראשונה מבין 3 בסדרת חיים פראנים – לנשום לתוך האחדות

  https://soundcloud.com/akahi-2/akahi-pranic-life-breathing/s-dXrvl

  השנייה והשלישית חזקות יותר בעוצמתן
  ומחוויה אישית בפעם הראשונה שהקשבתי לשלישית לא הייתי רעב כ 3 ימים
  המדיטציות השנייה והשלישית ניתנות לרכישה באתר של אקהי ומהוות טעימה למה שנתרגל בתהליך עצמו.

  אקהי פותח לנו חלון חדש לעולם הפראנה דרך הנשימה – מדרגה למימד החמישי ממנו מגיעות מדיטציות אלו

  מוזמנים להגיב בשאלות
  להרשמה לתהליך ופרטים נוספים יש לפנות לבת אל בוחבוט במייל Batel.b.yoga@gmail.com

  קישור להורדת המדיטציות מהאתר של אקהי – http://akahmi.com/akahi-pranic-supra-conscious-breathing-sessions

 6. למה בחרתי לחיות על פראנה (ומים…) :

  1. כי זה משחרר אותי מתלות בחומר

  2. כי זה מאפשר לי עצמאות במידה רבה – אני מתכנתת את התודעה שלי שתהיה בתואם לתסריט הנשמתי ולרצון שלי ואני בוראת את עצמי בעצמי. זו עוצמה שאי אפשר לתאר אותה עד שאת לא חווה את זה.

  3. כי אני יודעת את הייעוד שלי לפלס דרך לתודעה חדשה, לאנשים להבין את היותם תודעה בוראת שבה יש כעת עליונות לרוח על פני החומר. אחרי שהוכחתי את זה בעצמי, אני יכולה להדהד את התדר הזה באופן נקי וטהור יותר גם לאחרים.

  4. כי זה מפנה לי המון אנרגיה להשקיע בהתפתחות במקום לבזבז כסף וזמן על כל ההתעסקות עם האוכל: קניות, הכנה, קומפוסט, שלא לדבר על כך שמערכת העיכול שלי במקום להשקיע את האנרגיה בעיכול מזון גשמי מושקעת בלעכל הבנות תודעתיות. המחשבה יותר צלולה והתדרים החדשים נצרבים בי במהירות וביעילות רבה יותר ללא מסת החומר הדחוסה שמעכבת ומכבידה.

  5. זה יעיל אנרגטית: חוסך מלא כסף ולכן גם זמן עבודה כדי לממן את המזון הקנוי.

  6. אני יודעת שבאוכל הגשמי יש הרבה רעלים שמזיקים לגוף שלי. גם אם אני צמחונית או טבעונית וגם כשאכלתי רק אורגני ורואו- עדיין יש בפירות והירקות פחות אנרגיה נקייה מאשר להיזון ישירות ממקור האור הראשוני.

  7. כי אני סקרנית והרפתקנית ואוהבת אתגרים. עבורי להוכיח שאני יכולה לייצר סוכר גשמי מתוך אנרגיית האש שלי במקום לזלול ים תמרים, זה סיפוק, עוד קפיצה תודעתית שהייתי בשלה להתנסות בה.

  8. כי הפראנה מכניסה לחיי הרבה אהבה שלא ידעתי מעודי. אהבה שלא קיבלתי לא מאנשים אחרים ובטח לא מהאוכל שאכלתי .

  9. כי הפראנה הגיעה לחיי כחלק מתהליך שהיה טבעי עבורי במעבר מתזונה "רגילה" לצמחונות, לטבעונות,לרואו ואחרי שנה של זיקוק הגוף עם מים מזוקקים וזיכוך הנשמה עם עבודה תודעתית, הגעתי לרגע שבו הבשילו התנאים עבורי לקפוץ לשלב הבא.

  10. כי "תיבת ההנאות" שלי מאכילה ובכלל מעולם החומר הארצי מאד קטנה . זה לא "עושה לי את זה " לאכול ארוחה משובחת במסעדה יוקרתית.

  11. כי עבורי להשתחרר מכבלי האדמה=החומר זה קל. אני גם ככה לא מי יודע מה מחוברת אליה. אני עפה בתודעתי. תמיד הייתי מרחפת. נוכחת/לא נוכחת באמת במרחב ארץ. קיימת אבל לא באמת שייכת לעולם הזה. . השיעורים שלי הפוכים מאלו שכל האנושות צריכה לעבור. אני כל כולי אש ואוויר. רק בגיל 40 התחלתי ללמוד את שיעורי האדמה והמים- אלו שרוב האנשים נדרשים כעת ללמוד לשחרר.

  12. כי ידעתי שאני יכולה. בהירות פנימית צלולה שאף מילה לא תוכל להסביר.

  13. כי הידיעה הזו חילחלה והדהדה בי משך שנים וחיכתה לרגע המדוייק שיבשילו התנאים למימוש הגשמי.

  אהבה,נעמה

  1. היי נעמה אהבתי את השיתוף שלך ובטח אקרא זאת שוב
   אז אני רוצה לשתף את הדיאטה שלי…
   מתוך התובנה הבסיסית שלי שאני אנו כולנו כאן ועכשיו חלק ממודעות אנרגטית אחת , ואותה מודעות שאני חלק ממנה מלאה בשקט שמתוכו היא בוראת את התנועה ,הזמן והמרחב…אותה מודעות על פי חוויותי מלאה גם ב רצון/תשוקה ברגש/אהבה ובשכל/תבונה וכמובן אנרגיה אין סופית… איך? למה? מאיפה? באה אותה מודעות…הסקרנות שלי עובדת על זה נונסטופ כי אני נהנה מהחקירה.. אבל אני יודע שברמת המודעות הזו שאני עצמי (הגדול יותר) שלח אותי הנה איני יכול לדעת..אבל זה מנחם אותי לדעת שאיני יכול לדעת, והראיה לכך בשבילי היא שאינני יכול לברוא (בשבילי בריאה היא סלע צמח חיה אדם עולם) וטוב שכך שהרי אין בי מספיק חמלה אהבה תבונה וחוסר אגו שאוכל לברוא מערכות שדרושה בהן הרמוניה ,מורכבות ויופי..
   בכלל דיברתי על דיאטה אז..
   מכיוון שכל עולמנו ומכאן מזוננו נבראו באהבה הרי שהדיאטה שלי היא: שכל אוכל שגודל והוכן באהבה רבה ראוי לו שיאכל בתודה רבה..
   תודה לעץ לשמש לאדמה ולכדור הארץ.

   אני מסתכל על הדרך שלך בענין רב אין לי ספק שאת כנה ,עולה לתדרים גבוהים ,מהווה השראה לסובבים אותך וחיה את החלום שלך. תודה על השיתוף.
   והדילמה שלי היא : האם להתאמץ להביא את עצמי למה שאני כבר (באור) או לחוות את החוויות הארציות שלשמן שלחתי את עצמי הנה..
   והתשובה שלי כמה לא מפתיע היא גם וגם..

 7. מים. שיתוף אישי.
  יסוד המים בעולמנו מתבטא בעולם הרגש ומערכות היחסים הבינאישיות. במילה אחת=תקשורת. מצאתי עצמי בסופ"ש הזה מדברת כמו שלא דיברתי שנה שלמה: הילדים,אורחים, חברה טובה וסבא וסבתא (שזו הפעם הראשונה שהם רואים אותי מאז התחלתי להיות פראנית וכמובן שהיו המון שאלות שדרשו הסבר). לא רק חלל הפה התייבש לי כמו בשבוע היבש (שבו לא דיברתי עם איש-שמרתי את המים לעצמי) אלא הגרון. תדרי התודעה החדשים שאני מהדהדת ממני יוצאים מצאקרת הגרון ונצרבים בחוש השמע. וזה 99 אחוז ממה שאני מדברת… ממש חשה צריבה בגרון של יובש מעיק. שותה ושותה ושותה – בינתיים רק מים (מיצים מכבידים עלי לנשום אז מעדיפה להיות רק על מים ופראנה). רק עכשיו אני מבינה ב 100% את הקשר בין יסוד המים ובין התקשורת: אשכרה אני "מאבדת" המון מים תוך כדי הדיבור. האם המילים האלו אכן נאבדות? לא. הן לא. המים האלו פשוט מותמרות למים גבוהים=להבנות, ומועברות ממני לאנשים אחרים. זו השליחות שלי. עד כה עשיתי זאת בעיקר במהלך שיעורי תודעת העל שאני מלמדת. מערכות יחסים בינאישיות נורמליות מעולם לא השכלתי ליצור. בגלל שיסוד המים איננו מוצר מדף נפוץ בחיי ובתודעתי, שמרתי אותם לעצמי. תמיד הייתי לא רק עצמאית אלא חיה בבועה, מתקשרת רק עם מעט מאד אנשים- רק מי שממש מכוון לתדר שלי וכל שאר הדיבורים עם אנשים אחרים תמיד נתפסו בעיני כהבל הבלים. על מה כבר יש לדבר איתם? אז זהו, שהודות לתהליך השינוי התודעתי שעברתי ועדיין עוברת, הבנתי את נחיצותם של מערכות היחסים האלו בחיי, התחלתי לרקום קשרים הרמוניים של שיתוף פעולה ותקשורת בינאישית "נורמלית". למדתי את שפת המים של בני האנוש וכעת אני כן מוצאת עניין בלדבר, ובאופן מפתיע- גם אחרים סביבי פתאם מביעים עניין במה שיש לי לומר. וכך, אני מבזבזת הרבה מים. כמובן שזה לא בזבוז אלא רווח. למדתי בתהליך הפראנה את כשפות המים. אני יודעת לייצר מים יש מאין=בכוח התודעה ובעזרת אנרגיית החיים, אני יכולה תמיד לייצר עוד ועוד כשאחוש צמא. אז עכשיו, אחרי סופ"ש העמוס הזה אני חשה יותר מצמא. חשה ממש צריבה של יובש בגרון. זה טוב. אני בהתפתחות…

  בערב, אחרי שמסתיימים כל הביקורים, הילדים מבקשים לראות יחד סרט. איזה? בתי הצעירה מבקשת את "אורחים מהכוכב הירוק" the green beautilul . סרט חובה למי שלא ראה . וואלה… איזה סיכרון… מילה וילדיה חייבים מים כדי לתקשר אחד עם השני. כמה ברור פתאם הקשר בין השניים. מים=תקשורת. הפתעה? לא. ידעתי זאת תמיד, אבל רק ברובד תיאורטי. היום הבנתי את הקשר הזה גם בגופי הפיזי כשחוויתי את כמויות המים הרבות שהוצאתי תוך כדי התקשורת הזו.

  עוד הבנה:
  הבנתי למה לוקח לי זמן לחזור לעצמי=לנעמה החזקה והשאקלית שהייתי קודם. את תהליך הפראנה לא עשיתי "כמו בספר" (מעולם בחיי לא עשיתי שום דבר לפי הספר. תמיד חייבת לפלס את דרכי שלי בעצמי ) . התחלתי בשלושה שבועות פראנה בלי מזון- תוך כדי עבודה והילדים ושגרת החיים ורק אז, אחרי שנפרדתי מהאדמה (החלק הקל עבורי כי ממילא אינני ממש מחוברת אליה), רק אז התפנייתי לעבור את השבוע היבש בלי המים. לאחר השבוע הזה חזרתי שוב לשגרה – עבודה וילדים, מאמץ פיזי של ללכת איתם לביה"ס כל יום איזה 5 ק"מ ובאופניים (כי אני בלי רכב..). אז מה הפלא שלוקח לגוף שלי יותר זמן להתאושש אם אני לא נותנת לו את המנוחה שהוא דורש? אכן, לא פלא.
  ובכל זאת, היום, כשהגיעו ההורים שלי, הפגנתי את העוצמה שלי, גם כשאני יחסית לעצמי עדיין חלשה: נדרשה משימה פיזית שהילדים לא הצליחו לעשות כי היתה קשה. אבא שלי ניסה (הוא אומנם אדם מבוגר יחסית אבל בכושר מעולה – שוחה רץ ומתאמן בחדר כושר כל יום וכאלו) וגם הוא לא הצליח. ואני? בקלי קלות. אמא שלי התפעלה: "תראו איזו אמא חזקה יש לכם: אפילו שהיא לא אוכלת כלום הא עדיין הכי חזקה מכולם"

  אז הנה, היום הבנתי את חשיבותם ונחיצותם של איכויות המים בחיי האישיים.

  מודה אני.

  אהבה,נעמה

 8. טל כהן:

  "הרעיון בבסיסו הוא להיות מחובר , למה ? לאור החיים בעצמו ישירות .. כל החיות המתלבשת במאכלים היא רק בחינה פרטית מהחיות הכוללת .. על האדם לפתח מודעות וללמוד את תהליכי האורות והכלים בקומת האדם שהינו , ולהגיע למימד התודעתי אשר למעלה מהרגש והשכל , ולהתוודע לאור ההויה [ חיבור למוחלט אין סופי , בלי גבול , כל יכול .. בלתי בעל תכלית וכו' ], ברגע שאתה מתוודע נפתח לך ערוץ של הזנה ישיר לנשמה .. ככל שהחיבור גובר כך האור מתגבר בך .. שמעתי רבים וטובים אומרים שהאדם אינו שולט על האור רק על בניית הכלים ומה שמגיע לו מהאור מגיע כשמגיע ואינו בשליטתו , ואכן אור הוא צח ופשוט ולא שייכת בו שליטה כלל התניות או ציפיות , אך באדם יש יכולת להתחבר אל האור מפנימיותו להרפות מבפנים את כל החסימות והמסכים עד שהאור מאיר בו וכפי מה שהשיג .. והאור הזה מחזק את המודעות העצמית ואת דעת האדם ולא רק נותן לה תוקף וקיום מתמיד ללא היאחזויות חיצוניות , אלא אף ממשיך חיוניות והתחדשות פנימית כל הזמן וזה משביע מבפנים את האדם .. ונמצא שבבחינה הזו האדם לא רעב ללחם אלא להארות הללו שבהן תובנות וחידושים מתגלים ומאירים ומפתחים את תודעת האדם ממש , ואף מאירים בגבול את מוחו ושכלו רוחו וליבו .. ואף מאירים את נפשו וגופו .. וההארות הללו ממשיכים את האדם לדבוק במקור ההויה ולהיות חי בעצם .. ואכן הארות אלו יש בהן שמחה עצומה ואנרגיות אדירות .. שאינן מוכרות בשיגרה ואצל העוסקים ושקועים בענייני החומר והגשם .. ואלו המחוברים אף את ענייני החומר והגשם עצמו הם מאירים וממשיכים לחיוניות גדולה עד שנעשה מאותם הבחינות התעלות לכל הסביבה כולה ..

  על כל פנים בכאן הענין באור דעת הויה , כאשר החשוב הוא החיבור לאור הזה והדעת , שבה טמון מה שנראה ככח חיבור האברים וקיום הגוף .. וזה שעומק ענין הפראנה הוא החיבור לאור ההויה שנתפסת כאנרגיית החיים האוניברסלית ושייכת באחדות ובחיבור למימד הקוסמי שהוא מימד המודעות העצמית , וזה מודגש לומר שאין כאן טכניקה או תהליכים , אלא כל אלו הם שלבים הכנות לבניית כלים אך סוף כל סוף העקרון הוא עצם החיבור למקור ההויה שזה מגיע דרך גילוי עצמי בעומק , שזה מה שלא ניתן לבאר כמערכת עקרונות והתניות וההכנות ..

 9. דמיינו לכם חיים בהם אין יותר תחושת רעב. חיים בהם ההזנה לגופכם מתרחשת מאנרגיה ולא מהמזון. חיים ללא הצורך לאכול. לרוב האנשים זה נראה כלהפוך את הבלתי אפשרי לאפשרי.

  לאלה שנחשפים לכך בפעם הראשונה- זה עלול להיתפס כדבר בלתי נתפס, משהו בין "אשליה" ל"נס".
  לאנשים אחרים – זו פשוט דרך החיים. יש כיום כ-5 אנשים (ידועים) בישראל שחיים את אורך החיים הפראני.

  להרבה פרטים נוספים היכנסו לאתר http://www.pranalife.co.il
  להרצאות הקרובות (23.10, 31.10, 3.11…) – http://pranalife.co.il/lectures/
  היכנסו לאיונטים והירשמו כדי שנוכל לדעת כמה אנשים מגיעים

  חונכנו לרעיון שבו "אם לא נאכל נמות". גדלנו לתוך חברה שהתנתה והגבילה את התודעה שלנו. חונכנו לעוד לא מעט דברים שמסתברים כיום כלא נכונים.

  כוח התודעה והאמונה שבנו, האפשרויות שלנו ליצור את המציאות שלנו והזכות לעורר ולמקסם יכולות רדומות שנמצאות מלידה בתוך כל אחד ואחת מאתנו- עוד בלתי ניתנות לשיעור וכעת מתגלות יותר יותר.
  במידה ומוחכם מנסה לשכנע אחותכם עד כמה הדבר אינו אפשרי- מומלץ פשוט להרפות ולהבין שזה מעבר לכל הבנה שאליה חונכנו.

  פראנה/צ'י/החלקיק האלוהי/אנרגיה טהורה ועוד… ישנם שמות שונים לדבר.
  במהות – זהו כוח החיים האוניברסלי שנמצא בכל דבר ובכל מקום. בתוך כל אחד ואחת מאתנו מצויה היכולת הרדומה להיות מוזן כך.

  משחר ההיסטוריה היה ניתן למצוא מספר אנשים בודדים שכאלה, לרוב מרוחקים מהציוויליזציה, במקומות הקרובים לטבע. במאה האחרונה ובמיוחד ב20-30 שנה האחרונות תופעה זו חלחלה אל תוך העולם מערבי.

  כיום יש כמה עשרות אלפי אנשים שחיים כך ברחבי העולם.
  לרוב- הם יסתובבו בין כולם כאחד האדם, אתם לא תדעו על כך והם לא ירגישו צורך לשתף.

  אי השיתוף בעיקרו הוא תוצאה של אי פתיחות אמיתית מצד רוב האוכלוסייה "לצאת מהקופסא", להתבונן ולקבל דברים "שמעבר". אם זאת- רובנו חשים כי אלו זמנים מיוחדים. כפועל יוצא מכך גם הגיעה העת לשתף למי שבשל ומבקש לשמוע.
  בשיתוף הרצאה אשתף בהסברים על הדבר המופלא הזה, האפשרות לחיים שכאלו ועל הזמנים המשמעותיים בהם אנו, משפחת האדם, נמצאים כיום.

  למי ששומע בתוכו את הקריאה להגיע – בואו בראש פתוח, מוזמנים באהבה~

  אשמח אם תעבירו את האבנט לאנשים פתוחי ראש שאתם מאמינים שירצו לשמוע על הנושא.

  האירוע יתקיים במרחב הפלא, מרחב של אהבה באמצע תל אביב. רחוב ריב"ל 25.

  הכניסה בתרומה מומלצת של 40 ₪ שהולכים למימון המקום ולמנחה האירוע.

 10. תיעוד שיח שהתפתח בקיר הפייסבוק שלי:

  ורדה בן ארי

  הי נעמה. את באמת לא אוכלת כלום כבר חודש וחצי ???? איזה כיף לך. זה היה פעם חלום שלי. שאיך שהוא הלך והתרחק… עדיין רואה באכילה (שלי!) הרבה יותר סיפוק תאווה ויצרים מאשר הזנה אמיתית של הגוף . אשרייך. כיף לך. זה בטח מוריד חלק גדול ממטלות החיים. מותיר המון זמן.. אשמח לשמוע עוד בנושא. מרתק.
  יום ‏21 אוקטובר‏ בשעה ‏21:07‏ · אהבתי

  נעמה ו. טוהר

  כן ורדה, אכן כך הוא. משחרר
  הקטע איננו ה אי אכילה . כל נושא האוכל בכלל בכלל לא רלוונטי אלא ההזנה הפראנית- ללמוד להזין עצמך מאנרגיית החיים, זה העיקר
  יום ‏21 אוקטובר‏ בשעה ‏21:10‏ · אהבתי

  ורדה בן ארי

  כל אחד יכל?
  אתמול בתוכנית רי אמר לאמנון לוי שלא. אז איך יודעים מי כן ומי לא?
  יום ‏21 אוקטובר‏ בשעה ‏21:11‏ · אהבתי

  נעמה ו. טוהר

  לא כל אחד יכול. מי שיודע- יודע שהוא יודע. זו קריאה פנימית שאת שומעת. נדרשת רמת התפתחות תודעתית גבוהה, את צריכה לדעת בדיוק מי את ומה נועדת לעשות, איך לשלוט באנרגיית היסודות שלך,איך לברוא מציאות…
  יום ‏21 אוקטובר‏ בשעה ‏21:12‏ · אהבתי

  ורדה בן ארי

  אוף. מרתק. מדהים. מסקרן. האמת שהייתה תקופה בחיים שלי בעקבות תקופה ארוכה של רואו שאכלתי כל כך מעט והייתה לי הרגשה שאני יכולה להפסיק לאכול. רציתי להפסיק לאכול. אבל הסביבה מלמדת שזה מסוכן.
  האמת שאני מרגישה שלי האוכל מסוכן. שולט לי בחיים ובגלל זה רציתי פשוט להפסיק להשתמש בו. (לא כי ידעתי או שמישה קרא לי..) לא פגשתי אז את האנשים הנכונים כנראה… אבל בהחלט היה לי חלום כזה. כיף לך. אשמח לקרוא עוד אם תכתבי פה.
  יום ‏21 אוקטובר‏ בשעה ‏21:17‏ · אהבתי

  ורדה בן ארי

  והאם את מצליחה לעבוד. לתפקד להחזיק בית ובכלל. לעבור את החיים באנרגיות טובות וחזקות? את לא נחלשת?
  יום ‏21 אוקטובר‏ בשעה ‏21:18‏ · אהבתי

  נעמה ו. טוהר

  אני רק שבוע אחרי השבוע היבש כך שכן, אני עדיין חלשה יחסית פיזית מהרגיל, אבל אני חוזרת לעצמי לאט לאט. יש לי ילדים שמחייבים אותי לזכור שחיבור לאדמה הכרחי בעולמנו… התהליך שלי לא היה בדיוק לפי הספר… הייתי חייבת לפלס דרכי העצמאית כך שאת שלושת השבועות הראשונים של פראנה ללא מזון גשמי עשיתי כן עם מים (ותוך כדי החיים והילדים…)ורק אחריהם הבנתי שמדוייק לי לעבור גם שבוע יבש, שאותו עברתי לבד עם עצמי.
  יום ‏21 אוקטובר‏ בשעה ‏22:09‏ · אהבתי

  ורדה בן ארי

  את לא חוששת?
  יום ‏21 אוקטובר‏ בשעה ‏22:26‏ באמצעות מכשיר נייד · אהבתי

  נעמה ו. טוהר

  אין בי פחד. ככל שאת מבינה יותר (אוויר) , הרגשות (מים) הנמוכים דוגמת הפחד הופכים ללא רלוונטיים בכלל. אני יודעת ידיעה שלמה ובהירה את שנועדתי לחוות/להיות, לפלס דרך לתודעה חדשה. יש בי התלהבות וסקרנות לגלות עוד ועוד גבולות שנפרצים. יש בי ים אהבה. ולחשוב שהאנושות עד היום היתה כל כך מוגבלת תודעתית ולא הבינה שאפשר לחיות מאהבה… אותי זה מדליק.

  אחד הדברים שהכי אהבתי בתוכנית עם רעי , שהוא אמר : "אאנחנו מתרבים" . אז כן, אנחנו אכן מתרבים. כוחנו איננו במספרנו אלא בגלים שאנו מכים. יבוא היום ונהיה הרוב המכריע. נכריע.
  אתמול בשעה ‏00:19‏ · נערך · אהבתי

  Efrat Yosef

  נעמה , את מתכוונת להמשיך ככה בעצם לתקופה ארוכה? או שזו רק תקופה של הטענת הגוף באנרגיות של אהבה ואז חוזרים לאכול? זה לא עלול לסכן בנות צעירות לאנורקסיה?
  אתמול בשעה ‏00:56‏ · אהבתי

  ורדה בן ארי

  אין עלייך. כמה כוחות !
  אתמול בשעה ‏07:16‏ · אהבתי

  נעמה ו. טוהר

  אפרת: אין שום קשר בין אנורקסיה ופראנה. אנורקסיות לא אוכלות כי יש להן בעיית שליטה והן מונעות מעצמן אוכל כדרך לחוש שליטה על גופן. זה מצב מסוכן כי הגוף קורס כשהוא לא מקבל אנרגיה. בפראנה את כן מזינה עצמך באנרגיה, היא פשוט לא גשמית.

  אני בחרתי בפראנה כדרך חיים. לא מדובר בתקופת צום למטרת ניקוי וריפוי. מדובר בבחירה תודעתית להשתחרר מתלות במזון גשמי ולהטעין עצמך בעצמך בכל האנרגיה והחומרים שהגוף זקוק להם לצורך תיפקודו.

  ורדה- היום חשבתי על השאלה שלך כשצעדתי איזה 10 ק"מ , עם הילדים ל/מ ביה"ס ואז ליום הולדת של חברים ולגן שעשועים וכו…. הם בהחלט מאתגרים את הכוחות שלי. הם היחידים שמצליחים להוציא אותי מהבית. (אני בלי רכב ועם פנצ'ר באופניים)
  לפני 11 שעות · אהבתי · 1

  Shams Itzhak

  שלום נעמה. מסקרן אותי כל העניין הזה, בתור סטודנט שלומד אנטומיה פיסיולוגיה ופתולוגיה די לעומק: מה קורה לאיברים הפנימיים, בעיקר לאלו של מערכת העיכול כאשר דבר אינו עובר בצנרת? איך זה משפיע על הכבד, הלבלב, הכליות? אשמח לתשובתך.
  לפני 10 שעות · אהבתי

  Efrat Yosef זה מאוד מעניין. גם אני לפעמים מוצאת את ההתעסקות באוכל והזנת הגוף מתישה . אבל מרגישה שמכיוון שאנחנו לא רק רוח אלא גם גוף פיזי במימד הזה, אין ברירה אלא לתחזק אותו . הרי אני בטוחה שהגוף הפיזי חווה זעזוע מהתהליך הזה לא? כמו ההתעלפות של ריי. לא זכור לי מתי התעלפתי בשנים האחרונות . ומדוע בעצם צריך לחוות את חודש ההתמרה הקיצוני הזה אם אחכ הפראני חי על 500 קלוריות של מיצים וויטמינים?
  לפני 6 שעות · אהבתי

  נעמה ו. טוהר

  יצחק שלום. אינני מתמצאת בתחום המדע הארצי. זה פשוט לא מעסיק אותי אז אינני טורחת גם לעשות בדיקות ולקבל אישורים פיזיולוגיים-מדעיים. המדע עדיין לא מסוגל להוכיח בכלים שיש לו היום את מה שמעבר . אני פשוט יודעת. מדובר בהוכחה אנרגטית שמוטמעת בי build in בתודעה. בגדול יכולה לומר מהידע וההבנה שלי שאכן הגוף שלנו נבנה לשמש אנוש שמתנסה בעידן אדמה ומים אבל בגלל שהדור שלנו חתם על לחיות כאן בתקופת השינויים, במעבר מעידן ישן לחדש, יש לנו הכוחות- גם הפיזיים וגם התודעתיים לעשות את תהליך השינוי שמתחיל בתודעה ומהדהד גם לגוף הפיזי. ה DNA שלנו עובר התמרה, הגוף הפיזי שלנו משתנה. הקיבה מצטמצמת והריאות גדלות.
  זה לא שינויים שקורים ביום אחד, זה תהליך של הרבה שנים, אבל בהדרגה זה קורה. האנושות עוברת מצמחונות לטבעונות, לטבעונאות=raw=חי , ובהדרגה מהזנה אדמתית להזנה אווירית. יש מי מאיתנו שנועדו לפלס דרך ובשלים לחוות את השינויים כבר מעכשיו ויש מי שיעבור אותם בהמשך. כל אחד בזמן המדוייק לקצב ההתפתחות שלו. חוצמזה- לא כל האנושות אמורה לעשות את השינוי. מספיק חצי כדי שתהיה מסה קריטית. השינוי כבר קורה. יש מי שחתמו להשלים תסריטים ישנים של אדמה ומים והבריאה מאפשרת להם , כי לא רוצים שיחזרו לגלגול נוסף. די, נגמר העידן. זה תהליך שיקח משהו כמו 25 שנה בזמן לינארי , אבל אי אפשר לדעת באמת כי מדובר בגל הסתברויות. הכל תלוי בבחירות שלנו. הבריאה מתנהלת לפי זמן קוסמי שמהיר הרבה יותר , בו העבר ההווה והעתיד הם אחד.

  אפרת,אנחנו אנשים שונים ולכל אחד המסע והתסריט שלו. לרעי הבחירות שלו ולי שלי ולך את שלך. הן שונות. אני לא התעלפתי במהלך השבוע היבש וכן איבדתי הרבה מאד דם במחזור שליווה אותי כל השבוע. זו נטייה אישית. רעי הצהיר מראש שיש לו נטייה להתעלף כשלוקחים לו דם. בטלווזיה סתם הפכו את זה לדרמה כי זה מה שהתקשורת אוהבת לייצר כדי למשוך קהל

  Efrat Yosef

  שוב הנושא מאוד מעניין . אך לא ענית לי על השאלה מדוע צריך לחוות את חודש ההתמרה הקיצוני הזה אם אחכ הפראני חי על תפריט של 500 קלוריות ביום של מיצים וויטמינים . זה אומר שעדיין צריך שיהיה בהישג יד שייקר, ירקות או פירות כלומר חיים על תפריט דל אבל מקבלים מנה מסויימת של ויטמינים סוכר ואנרגיה כדי להמשיך להחזיק את הגוף . זה לא בדיוק שלא אוכלים בכלל וחיים רק על אנרגיה , שהרי אם לא נאכל לגמרי כלום גופינו יהפוך לשלד מהלך . ואם אדם פארני נמצא מסיבה כלשהי במקום שלא מאפשר לו להשיג פירות וירקות ?? שהם אגב מצרך מאוד מבוקש וחסר במדינות כמו אפריקה ואם היה להם פירות בשפע כמו שיש לפראני אז לא היה נתון כה מזעזע על עוני ותמותה שם . אני באמת שואלת את השאלות האלה מתוך עניין כי יש משהו מרתק בנושא הזה אז נסי לענות בלי שיפוט אלא נסיון אמיתי לתת מענה על שאלותיי . ולגבי הגוף הפיזי , את צודקת שכולנו שונים אבל עדיין אנחנו בני אדם ולא עבמים או רובוטים כלומר אם הגוף הגיב לך בחולשה ודימום מסיבי ולאדם אחר בהתעלפויות שנובעות מלקיחת דם מגוף בצום, ולאדם אחר בגוף שנראה אנורקטי ולא בריא כמו תמיר הבחור השני בכתבה אז זה אומר שהגוף לא אוהב את מה שמעוללים לו למרות שאחרי זה הוא מתחזק. ההגיון שלי אומר שעדיף לאכול בריא ולהתעמל ולהרגיש שגופי חזק ואז לפתח את הרוח שבי כי הרוח שבי שוכנת בגוף הפיזי במסע חיים הזה . ועם כל זאת ריי נראה בחור מרשים, חזק , בריא וקורן . אז אשמח אם תעני על שאלותיי
  לפני 13 דקות · אהבתי

  נעמה ו. טוהר

  אפרת , את אומרת : "ההגיון שלי…" אבל אני מנסה להסביר שלא מדובר כאן בהגיון ארצי אלא בהבנה תודעתית ברמת הנשמה. יש לכל אדם גוף פיזי (אדמה-חומר), רגשי (מים-נפשי- הלב), רוחי – זו המחשבה היוצרת, אבל מעל כל אלו יש את הנשמה (אוויר). היא זו שמושכת בחוטים ומנהלת את הבחירות שלך.

  שאלת "למה צריך.." אז לדעתי אין שום דבר אחד מדוייק ש "צריך" , כי כל אחד צריך משהו אחר. אני למשל לא חשה צורך לשתות מיצים. כרגע זה מכביד עליי. המהות של הפראנה זו הידיעה שהגוף שלך מקבל את כל מה שהוא צריך מאנרגיית האור- ממקור החיים. הכל. אנרגיה, ויטמינים,מינרליים, הכל . שתיית מיצים לא נועדה להזין אותך אלא רק כהשלמה למי שחש רצון לחוות טעמים.

  הפראנה איננה נועדה לתת פתרון לכל הרעבים באפריקה. זה הרי לא רלוונטי להם. הם לא ברמה התפתחותית כזו שהם מבינים בכלל שזה אפשרי. הם רעבים לאוכל. ממליצה לך לצפות בסרטון של גריקו -סאןפייר – הסרטון החמישי שמוטמע בפוסט.

  בכלל, אם זה מעניין אותך, תתחילי לדוג את המידע שמעניין לך מהרשת. מה שאני ליקטתי רלוונטי לי. אם באמת ברצונך להתפתח, אל תבקשי תשובות ממני, צאי לגלות אותן בעצמך.

 11. תיעוד תהליך הפראנה האישי שלי מתמהמה. עליי לדייק את המילים… מחכה לעורך וידאו שירצה לעזור לי לערוך קטעים מתועדים שצילמתי עצמי בשלבים השונים…

  בכל מקרה,פיסות המידע שאני ליקטתי בהתהליך ההתפתחות שלי אינן רלוונטיות לתהליך האישי שלכם. כל אחד נדרש לבחון את בשלותו התודעתית לתהליך הזה ולבחור את הבחירות התואמות לתדרים שלו ולשלב ההתפתחותי שבו הוא נמצא.

  אני מלווה תהליכי שינוי תודעתי- משמע שאני נותנת כלים תודעתיים=הבנות, אבל לא לוקחת אחריות על הבחירות האישיות של אנשים לגבי הדרך שבה יבחרו לממש את התסריט שלהם. אינני יועצת/מטפלת ותפקידי איננו לתת עצות כאלו ואחרות. אני כאן כדי להעלות את תדרי התודעה הכוללת, לפתוח בפני אנשים את ההבנה שהכל, אבל באמת הכל אפשרי, המגבלה היחידה היא זו שאתם כובלים תודעתכם אליה. הכל מתחיל ונגמר במילה אחת – בחירה

  מאחלה הצלחה לכל אחד בבחירותיו בדרכו.

  אהבה, נעמה

 12. פרק ארבעים ושש: 'אשה צדיקה שלעולם אינה אוכלת'/ אוטוביוגרפי של יוגי – פאראמהנסה יוגננדה

  "אמרי לי אמא, במו פיך – האם את חיה ללא אוכל?"

  "זו אמת," היא שתקה לרגעים מספר, הערתה הבאה הראתה שנאבקה עם אריתמטיקה מנטלית. "מאז שהייתי בת שתים עשרה וארבעה חודשים ועד היום שאני בת שישים ושמונה – תקופה של יותר מחמישים ושש שנים – לא אכלתי ולא שתיתי."

  "האם אינך מתפתה לאכול?"

  "אם הייתי מרגישה תשוקה לאכול, אזי הייתי חייבת לאכול." בפשטות ועם זאת במלכותיות הציגה אמת מובנת מאליה זו, אמת הידועה היטב בעולם הסובב אחרי שלוש ארוחות ביום!

  "אבל את כן אוכלת משהו!" טון דיבורי הביע גון של תוכחה.

  "כמובן!" חייכה בהבנה מהירה.

  "מזונך מגיע מהאנרגיות העדינות של האויר ואור החמה, ומעם הכוח הקוסמי שמטעין את גופך דרך המדולה אובלונגאטה."

  (מה שאנו אוכלים זו קרינה, האוכל שלנו הוא כמות אנרגיה," ד"ר גיאו. ו. קרילה מקליוולנד אמר לקבוצה של אנשי רפואה ב17 למאי 1933 בממפיס. חלק מנאומו שוכתב כדלהלן:

  "קרינה חשובה לכל זו, המשחררת זרמים חשמליים למעגלים החשמליים בגוף, למערכת העצבים, ניתנת לאוכל על ידי קרני השמש. אטומים, כפי שאומר ד"ר קרילה, הם מערכות סולריות. האטומים הם כלי הרכב המתמלאים בקרינה סולרית כמעיינות מתפתלים רבים. אטומים מלאים ללא ספור אלה נלקחים פנימה בצורה של אוכל. ברגע שהם בגוף האדם, כלי רכב מתוחים אלה, האטומים, נפרקים באבחומר (פרוטופלאסמה) של הגוף. הקרינה מספקת אנרגיה כימית חדשה, זרמים חשמליים חדשים. הגוף שלכם בנוי מאטומים מעין אלה." ד"ר קרילה אמר "גם השרירים שלכם, המוחות, אברי החושים כמו העיניים והאוזניים."

  יום אחד מדענים יגלו איך האדם יכול לחיות באופן ישיר על אנרגיה סולרית. "כלורופיל הוא החומר היחיד הידוע היום שבאיזה שהוא אופן הוא בעל כוח לפעול כ'מלכודת אור השמש' " ל. וויליאם לוארנס כותב בניו יורק טיימס. "הוא 'תופס' את האנרגיה באור השמש ומאחסן אותה בצמח. בלי זאת לא היו יכולים להתקיים שום חיים. אנחנו מקבלים את האנרגיה שאנו זקוקים לה כדי לחיות מהאנרגיה הסולרית המאוכסנת בצמחים-אוכל שאנו אוכלים או בבשר החיות שאכלו את הצמחים. האנרגיה שאנו מפיקים מפחם או דלק היא אנרגיה סולרית שנלכדה על ידי הכלורופיל בחיי הצמח לפני מיליוני שנים. אנו חיים לפי השמש בעזרת התיווך של הכלורופיל."

  "באבא יודע." שוב היא לא ערערה, מנהגה היה רך ולא תקיף.

  "אמא, ספרי לי בבקשה על חייך המוקדמים. זה נושא בחובו ענין עמוק עבור כל הודו ואפילו בעבור אחינו ואחיותינו מעבר לימים."

  גירי באלה שמה הצידה את הרגלה הצנוע, ונחה אל מצב של שיחה.

  "כן יהיה." קולה היה נמוך וחזק. "נולדתי באיזור מיוער זה, בילדותי לא היה שום דבר יוצא דופן מלבד העובדה שהיה לי רעב שאין להשביעו.

  "אורסתי כאשר הייתי כבת תשע.

  "'ילדתי,' אמא חזרה והזהירה אותי, 'נסי לשלוט בתאווה שלך. כאשר יבוא יומך לגור עם זרים בבית בעלך, מה הם יחשבו עליך אם יומך מבוזבז רק על אוכל ולא שום דבר אחר?"

  "האסון שחזתה אכן בא והיה. הייתי רק בת שתים עשרה כאשר הצטרפתי למשפחת בעלי בנאוואבגאנג'. חמתי הבישה אותי בוקר, צהרים וערב על הרגלי הזלילה שלי. אולם האשמותיה היו לברכה מוסתרת, הם העלו את הנטיות הרוחניות הרדומות שבי. בוקר אחד לעגותיה היו ללא רחמים.

  "'בקרוב אני אוכיח לך,' אמרתי במהירות כנשוכת נחש "לעולם לא אגע יותר באוכל כל זמן שאני בחיים.'

  "חמתי צחקה בלעג. 'ככה! איך תוכלי לחיות בלי אוכל, כאשר אינך יכולה לחיות בלי להפסיק לאכול?'

  "הערתה זו נשארה ללא מענה! אך החלטת ברזל נרקמה בליבי. במקום מבודד חיפשתי את אבי שבשמים.

  "'אלוהי,' התפללתי בדבקות, 'בבקשה שלח לי רב, רב שיוכל ללמדני לא לחיות על אוכל, אלא לאורך בלבד.

  "אקסטזה נפלה עלי, אחוזת כישוף מקסים יצאתי לנאוואבגאנג' גאט על גדות הגנגס. בדרך שמתי לב לכומר של משפחת בעלי.

  "'כבוד אדוני,' אמרתי באמונה מלאה, 'באדיבותך ספר לי איך אוכל לחיות ללא אוכל.'

  "הוא הביט בי ללא תשובה. לבסוף דיבר בנימה של ייעוץ. 'ילדתי' אמר 'בואי למקדש הערב, אני אנהל טקס וודי מיוחד עבורך.'

  "תשובה מעורפלת זו לא היתה זו שציפיתי לה, המשכתי לעבר הגאט. שמש הבוקר פילחה את המים, טיהרתי את עצמי בגנגס כאילו לקראת חניכה מקודשת. כאשר עזבתי את גדות הנהר עם בגדי הרטובים עדיין כרוכים סביבי, רבי מימש עצמו לפני באורו הבוהק של היום!

  "'יקירתי הקטנה,' אמר בקול מלא רחמים ואוהב: 'אני הרב שנשלח אליך מעם האלוהים בכדי למלא את תפילתך הדחופה. נגע לליבו הטבע הלא רגיל של בקשתך! מהיום והלאה את תחיי על האור האסטרלי בלבד, אטומי גופך ייטענו על ידי הזרם האינסופי."

  גירי באלה נפלה לשקט עמוק. לקחתי ממר רייט נייר ועיפרון ותירגמתי עבורו לאנגלית מספר דברים.

  הצדיקה חזרה לסיפורה, קולה הרך היה בקושי מדובר. "הגאט היה ריק, אבל רבי יצק סביבנו הילה של משמרת אור, כדי שאף אחד לא יפריע לנו אם יבוא. הוא חנך אותי לטכניקת הקריה (KRIA) המשחרר את הגוף מהתלות באוכל גשמי כדרך בני תמותה. הטכניקה כוללת שימוש במנטרה מסויימת ותרגיל נשימה, שהוא קשה יותר ממה שיכול לבצע אדם ממוצע. שום תרופה או נס מלבד הקריה."

  (מנטרה היא צ'אנט בעל ויברציה רבת עוצמה. התרגום המילולי של המילה מנטרה בסאנסקריט היא 'כלי של מחשבה'. הוא מסמל את הצלילים הלא מושמעים האידאלים, המייצגים אספקט אחד של הבריאה. כאשר משמיעים אותם כהברות, מנטרה מהווה מינוח אוניברסלי" (וובסטר – המילון החדש הבינלאומי). הכוח האינסופי של הצליל בא מן האום, 'המילה' או האום היצירתי של המנוע הקוסמי.)

  כדוגמת כתב עיתונות אמריקאי, שללא יודעין לימד אותי את דרך עבודתו, המשכתי ושאלתי את גירי באלה על עינינים רבים שחשבתי שיענינו את העולם. היא פתחה בפני מעט מעט את האינפורמציה הבאה: "לא היו לי ילדים מעולם, לפני שנים רבות התאלמנתי. אני ישנה מעט מאד כיוון ששינה ועירנות אחת הן עבורי. אני עושה מדיטציה בלילות, ומבצעת את מטלות הבית במשך היום. אני מרגישה רק מעט את הבדלי הטמפרטורות של העונות. מעולם לא הייתי חולה או הרגשתי איזו אי נוחות. אני מרגישה רק כאב קל כאשר אני נפצעת במקרה. אין לי שום הפרשות גופניות. אני יכולה לשלוט בלב ובנשימה. בחזוני אני רואה לעיתים קרובות את רבי וכן גם נשמות גדולות אחרות."

  "אמא," שאלתי "למה שלא תלמדי אנשים אחרים את השיטה לחיות ללא אוכל?"

  התקווה השאפתנית שלי למיליוני הרעבים בעולם הסתיימה במהירות.

  "לא" היא הנידה את ראשה. "הודרכתי באופן מיוחד על ידי רבי לא לפתוח את הסוד. זו לא שאיפתו להתערב בדרמת הבריאה של אלוהים. החקלאים לא יודו לי אם אלמד אנשים רבים לחיות ללא אוכל! הפירות המעולים ישכבו ללא תוחלת על האדמה. נראה שסבל, רעב ומחלות הם תוצאה של הקארמה שלנו, המובילה אותנו בסופו של דבר לחפש את המשמעות האמיתית של החיים."

  "אמא" אמרתי לאט "מה המשמעות של היותך לבד בחיים ללא אוכל?"

  "להוכיח שהאדם הוא נשמה." פניה אורו בחוכמה. "להדגים שבעזרת קידום אלוהי אפשר בהדרגה ללמוד לחיות על האור הניצחי ולא על אוכל."

  (מצב ללא אכילה שהושג על ידי גירי באלה הוא כוח יוגי המוזכר בסוטרות יוגה של פטאנג'אלי פרק ג' פסוק 31. היא משתמשת בתרגילי נשימה מסויימים המשפיעים על מרכז הויסודדהה הנמצא מעבר לגרון ושולט במרכז החמישי של האנרגיות העדינות הנמצאות בעמוד השדרה. מרכז הויסודדהה הנמצא מעבר לגרון שולט באלמנט החמישי – אקאש או אתר, המתפשט לחללים האטומיים הפנימיים של התאים הפיזיים.

  תרסה נוימן גם היא לא חייתה על אוכל ארצי או תירגלה טכניקות יוגיות מדעיות לחוסר אכילה. ההסבר לכך חבוי במורכבות הקארמה האנושית. חיים רבים של מסירות אלוקית יושבת מאחורי תרסה נוימן וגירי באלה, אבל הביטוי החיצוני לאפיקים שלהן הוא שונה. בין הצדיקים הנוצריים שחיו ללא אוכל (הם חיו גם על פצעי הרב ישועה) ראוי אולי לציין את: הצדיקה לידווינה מסצ'ידאם, אליזבט המבורכת מרנט, הצדיקה קטרינה מסיינה, דומיניקה לאזארי, אנג'לה המבורכת מפוליגנו, ולואיז לאטאו מהמאה ה-19, הצדיק ניקולאס מפלוא (האח קלאוס מהמאה ה-15 שבקשתו הבלתי מתפשרת לאחדות הצילה את הקונפדרציה השוויצרית) התנזר מאוכל במשך 20 שנה.)

  הצדיקה צנחה למצב של מדיטציה עמוקה. מבטה היה מופנה פנימה, עיניה העמוקות והרכות נעשו ללא הבעה. היא הביעה אנחה מסויימת, פתיחה לטרנס חסר נשימה מתלהב. לזמן מה היא ברחה לספירה שאין בה שאלות, גן העדן של השמחה הפנימית.

  החשיכה הטרופית נפלה. אורה של מנורת הנפט הקטנה היבהבה באופן מושלם על ראשם של איכרים רבים שכרעו בשקט בצל. גחליליות נועזות ומנורות נפט מבקטות רחוקות ארגו דוגמאות אווריריות ללילה קטיפתי. זו היתה השעה הכאובה של פרידה, מסע איטי וחדגוני עמד בפני חבורתנו הקטנה.

  "גירי באלה," אמרתי כאשר הצדיקה פקחה את עיניה, "בבקשה תני לי מזכרת – חוט מאחד מן הסארים שלך."

  היא חזרה במהרה עם חתיכת משי מבנרס, מאריכה אותו בידיה כאשר לפתע נפלה לארץ בכריעה לפני.

  'אמא' אמרתי ביראה 'תני לי לנגוע בכפות רגליך המקודשות'

 13. פוסט של ריי מאור, פראני, שחי לו בשלווה ובנחת 8 ימים ללא מים ואוכל תחת השגחה כבדה של מצלמות ורופאים שהתעקשו לבדוק את דמו כל יום. . .

  הסברים נוספים מעניינים על סוף הניסוי עם ערוץ 10:

  אז הניסוי נגמר לפני מספר ימים, בוודאי כולכם ניחשתם שאני עדיין חי וקיים מעבר לזה שאני מרגיש נהדר וקיבלתי את התובנות שהייתי צריך לקבל.
  כדי להבהיר – הניסוי נערך בצימר, כאשר היו שם 8 מצלמות במעגל סגור שאסור היה לי לצאת מגבולותיהן. 2 מצלמות היו מחוץ לצימר. אחת בפינת ישיבה כ-5 מטר ממנו ואחת באיזור של בריכה במרחק של כ-15 מטר.
  השביל אל איזור הבריכה כמובן היה מכוסה במצלמה.
  יש כמובן גם מצלמה במקלחת ובשירותים.
  המצלמות כיסו את הכל במשך תקופה של 8 ימים, 24 שעות ביממה. פעם אחת יצאנו לטיול קצר במשך כ-10 דקות ולקחנו איתנו מצלמה ניידת כדי לתעד הכל בצורה כרונולוגית.
  יש יותר מ-10 TERA של קטעי וידאו וביקשתי מצוות התוכנית שיצמצו ויאפשרו לי לקבל את כל קטעי הוידאו שאני מצולם בהם בצורה סנכרונית כדי שאנשים סקפטיים יוכלו להעתיק ולראות בעצמם שלא מדובר בעריכה. בנוסף לכך – ערוץ 10 מצאו אותי ולא אני אותם ואני גם חייב להודות שהם היו מאוד סקפטיים ולא הקלו עליי לאורך הדרך… קצת להיפך אפילו.

  החוקים היו פשוטים. אסור לשתות או לאכול שום דבר לא אוראלית ולא הזנה ורידית.
  מותר מקלחת אחת ביום (מתחת לצוואר). ישנים עם אורות דלוקים (כדי שיראו כל מה שאני עושה).
  פעם ביום לרוב לוקחים בדיקות דם ומדדי לחץ דם בשכיבה ובעמידה כדי לראות את ההפרש ביניהם.

  הציפייה (ציטוט):

  מבחינים בין שלוש דרגות התייבשות שונות:
  התייבשות קלה – איבוד נוזלים בשיעור של עד 5% ממשקל הגוף (2 – 3 ליטר במבוגר). היא מתבטאת בצמא, סומק של העור, בחילה ודופק מהיר (מעל 120 פעימות בדקה). כמו כן שרוי הנפגע באי שקט, מגיב בעצבנות ותפקודו הכללי יורד.

  התייבשות בינונית – איבוד נוזלים בשיעור שבין 5% ל־10% ממשקל הגוף (4 – 7 ליטר במבוגר). היא מתבטאת בסחרחורות, כאב ראש, בחילה והקאה, קוצר נשימה, יובש קשה בפה וחוסר רוק, חולשה קשה וקושי בתזוזה. עור הנפגע קר וחיוור, הדופק מהיר, העור לא גמיש (גמישותו תלויה בכמות המים בו).

  התייבשות קשה – איבוד נוזלים בשיעור העולה על 11% ממשקל הגוף (מעל ל־7 ליטר). היא מתבטאת בהפרעות קשות בהכרה, הזיות והפרעות בראייה ובשמיעה, כמו כן מתבטאת בהלם תת-נפחי. בהמשך מתפתחים הסימנים החמורים של מכת חום.

  אני איבדתי 9 ליטר נוזלים, כל יום בממוצע של 1.2-1.3 ליטר (מתבטא בירידה שוות ערך בקילוגרמים)
  למרבה שמחתי החזרתי את כל הנוזלים שאיבדתי תוך יומיים וחצי של שתיית מים. המסקנה – הגוף שלי בכלל לא השתמש באנרגיה כדי לפרק שומנים שרירים. רק היו חסרים לו נוזלים.
  אם אכן הגוף היה משתמש באנרגיה אחרת הייתי חווה את הקשיים שמתוארים.

  תהיינה 2 תוכניות על הפראנה, הראשונה ב-20 לחודש כנראה והשנייה ב-27. השנייה תתאר את הניסוי ביתר פירוט, עם ציטוטי רופאים (וקצת ויכוחים של כולנו בין עולם המדע ועולם הרוח)

  מכיוון שהרוב כאן אינם בעלי טלוויזיה כמוני, סביר להניח שאשים כאן לינק לתוכנית כשהיא תצא, מקווה שכולכם תהנו ממנה ומקווה שייצגו אותנו בתור שליחים אוהבים של העולם החדש ולא סתם קבוצה של מוזרים שהחליטו לחיות על אוויר .

  בכל מקרה אני מעביר שיתוף הרצאה בחוות עולש ביום שבת באירוע הבא:
  https://www.facebook.com/events/196561757190648/?ref=2&ref_dashboard_filter=upcoming

  בנוסף עקב ביקוש רב אני מתכנן שיתוף הרצאה נוספת בשבוע שבין ה-20 ל-27 בפלא בתל אביב (רחוב ריב"ל 25), אודיע מתי בהמשך ואעלה אירוע.

  מקווה שזה מבהיר את העניינים קצת יותר. אכתוב מקטע גם לסקפטיים כמובן, שתפקידי הוא לעורר יותר אותם מאשר את אלו שכבר ערים (למרות שאם מישהו ישן חזק אפילו רעידת אדמה לא תעורר אותו)

  מאחל לכולם יום מהמם,
  אוהב,
  ריי.

 14. חברות וחברים יקרים: מאתגרת עצמי בשבוע התנתקות מהעולם שבחוץ כדי להתחבר לתוכי, מהותי, שורש נשמתי= עדות. מאתגרת גם אתכם- לשלוח לי אהבתכם האנרגטית-זו שמעבר לתדרי המילה הכתובה, כזו שאחוש בה גם בלי לפתוח את פייסלנד. (אקרא הודעות/בקשות חברות עד מחר-יום שלישי בלילה)

  ותגיע העת בה תדעי, כי היית מתמיד. באה את בלי עיניך, מתבונת בריק
  ואין בו דבר מלבדך, ויש בו הכל, והכל הוא את. היי, היי… כי כך טבעך-חופשיה להיות
  על כך וזו שמחתך,חפשיה להיות הנך. לא בחסד ולא בזכות, שורש נשמתך- עדות

  https://www.youtube.com/watch?v=9p2Sbw7L5C8

  אז כן, הגיעה העת עבורי לשמש עדות לשורש נשמתי, מהותי. שליחותי. אחרי כמעט חודש שבו אני מתרגלת פראנה, מזינה עצמי באנרגיה שאינה גשמית,ללא אוכל פיזי, אבל כן עם מים, החלטתי להעביר עצמי במסע לריסטרט סופי בשבוע היבש. להתנתק מהאדמה (החומר) התגלה כמאד פשוט עבורי, כי ממילא לא הייתי מחוברת לאדמה… עפה עם האש (רצון וטכנולוגיה) והאוויר (תודעה)שלי גבוה . לשחרר את המים (רגש ומערכות יחסים) יהיה יותר קשה כי רק לאחרונה התחברתי אליהם.

  תוכלו להבין כאן מה זה פראנה- איך חיים מהאוויר : אתר שינוי תודעתי:

  http://shinuytodaati.co.il/a2-air/%D7%A4%D7%A8%D7%90%D7%A0%D7%94-%D7%90%D7%99%D7%9A-%D7%97%D7%99%D7%99%D7%9D-%D7%9E%D7%94%D7%90%D7%95%D7%95%D7%99%D7%A8/

  התרגשתי מאד להוכיח לעצמי בניסוי, אחרי שבועיים ללא מזון גשמי, שאני אכן יודעת ויכולה לייצר לעצמי בעצמי את האנרגיה שאני זקוקה לה ,להתמיר את אנרגיית האש שבי לסוכר גשמי שאני זקוקה לו ולהגיע לאיזון עצמי. איזו עוצמה יש בעצמאות הזו.

  אין לי מושג בדיוק מה היו רמות הסוכר בהתחלת התהליך, כי לא מדדתי- ההחלטה התקבלה ספונטנית תוך כדי החיים- זה פשוט קרה בלי שאתכנן מראש- בשנייה שעברה בתודעתי המחשבה שהגיעה העת, הגוף הקשיב לבחירה התודעתית שלי ומאז מלווה אותי בחילה חזקה שמבטיחה שלא אתפתה לאכול כלום. ממש דחיה שחזקה מכל היצר שהיה לי קודם לסוכר. והיה… הייתי אוכלת אמנם רואו ואורגני וכאלו,חיה בבית בלי גז ומקרר, אבל מליין תמרים אורגניים שליקטתי ביום, איזה 10 לפחות…

  נדהמתי לגלות שכן, שאני יכולה להמשיך בעבודת השליחות שלי לקדם שינוי תודעתי-ללמוד וללמד,תוך כדי ההתנסות בפראנה. שאני לא חייבת להתנתק מהחיים, מהילדים סביבי (שכן דרשו התעסקות עם אוכל, לתחזק את הבית- ניקיון , גינה וכאלו, ולהביא/להחזיר אותם מביה"ס/גן/חברים)

  בכל מקרה, רמות הסוכר שלי הלכו וירדו לקראת השבוע השני, השגתי גלוקומטר ומדדתי. הייתי חלשה מאד פיזית אבל ידעתי שאני יכולה לתכנת עצמי בכוח התודעה לייצר את כל האנרגיה שאני צריכה מתוכי ללא הזנה חיצונית. עשיתי את זה. הוכחתי. הסוכר אכן עלה והתייצב לרמה נורמלית.

  (לא רק סוכר אגב, הגוף צריך עוד דברים ואותם אנרגיית הפראנה יודעת להתמיר מאור לכל חומר שאדרוש)

  היו יומיים- שלושה באמצע שבהם אכלתי בטיפשותי כמה פירות- בננה אפרסמון ותמרים, מן שטות שאפשר לכנותה בקלות "טעות", אלא שאני יודעת שאין דבר כזה טעויות בבריאה כי גם הן חלק מההתנסות החתומה בדרך ונלקחות בחשבון כחלק מתהליכי הבדיקה. האוכל הפיזי הזה ישב לי כבד ולא נתן לי לנשום. מילא אם הייתי שותה אותם כמיץ- בשביל הטעם, אבל לא, הייתי חייבת להכניס שוב את המזון הגשמי המגושם הזה הזה כדי להבין כמה הוא אכן כבר לא חלק ממני. תוקע ותקוע לי בחזה, מפריע לנשימה של הנשמה. מיותר לציין ששילשלתי את הכל תוך שניות. כנראה שהייתי צריכה את השטות הזו כדי להבין עד כמה מהיר חילוף החומרים שלי. כן, לחשוב על אוויר כחומר זה בהחלט שינוי תודעתי. כזו אני, מתפתחת דרך חוויית הקצוות. אם החוויה לא קיצונית מספיק, זה לא עושה לי את זה.

  אז מה עכשיו? עכשיו אני מתכוננת לשבוע היבש שאתחיל ביום רביעי אחרי שיעור תודעת העל שאני מלמדת. תמיד דחיתי את תהליך הפראנה כי ללמוד וללמד תודעה היה עבורי הקדימות הראשונה ולא יכולתי , פשוט לא יכולתי לנתק עצמי מהשליחות הזו ל 21 יום . זו תכלית קיומי. זה האוויר לנשימה שלי. משם אני שואבת את הפראנה שלי, כוח החיים. אור ההתפתחות. ואז הגיע הרגע שבו הבנתי שאני לא צריכה להתנתק מזה, מעצמי, אלא להתחבר. זה אמנם לא תהליך ה 21 יום המסודר שכתוב בספר, (מעולם לא עשיתי שום דבר בחיי לפי הספר, תמיד חייבת לפלס את דרכי הייחודית בעצמי), אבל אני יודעת מהו הטכסט בתסריט שלי. אני כתבתי אותו. בחרתי כל מילה ויודעת בע"פ, גם את העתיד לבוא. איך? כי אני יצרתי אותו, בתודעתי. בבחירות שלי. אלו שנעשו עוד לפני שירדה נשמתי לעולם החלום הארצי.

  עכשיו, אחרי כמעט חודש בתהליך, אני כן בוחרת לנתק עצמי מהמים- מהתקשורת עם העולם החיצוני לשבוע אחד ולהקדיש את כל כולי להתכווננות פנימה- מתבוננת בריק. יודעת את שורש נשמתי = עדות

  מהמים יהיה יותר קשה להיפרד מאשר מהאדמה,כי זו איכות שרק גיליתי לאחרונה ואני עדיין נרגשת מהגילוי הזה, אז לוותר עליו יהיה לא פשוט עבורי. יסוד המים בעולמנו מתגלם ברגש ובמערכות יחסים בינאישיות. להתנתק שבוע מתקשורת עם העולם שבחוץ, זה אתגר עצום עבורי. תמיד הייתי לבד עם הבדידות שלי כל חיי ורק לאחרונה אני מגלה את האיכות הזו של עוצמת הביחד והקשר ההרמוני עם אנשים. רק השבוע זכיתי לראשונה בחיי לחוות רגע אושר ולהבין מהי באמת אהבה, איך זה מרגיש בעולם האמיתי. הקושי הוא לחזור משם לעולם החלום ולשחק את המשחק הארצי בפיצול מציאויות. כשהגוף הפיזי שלי מזוקק (שותה מים מזוקקים כבר שנה), אז תדרי האהבה נקלטים בצלילותם בבהירות עוצמתית.

  ידעתי, כן, ברמת ההגיון ידעתי ,אבל מעולם לפני כן לא הבנתי באמת את נחיצותם של המים- מערכות היחסים הבינאישיות האלו, עד שהשבוע גיליתי את קיומה של ההרמוניה הזו מוטמעת בי, בתוכי. מודה למי שנשלח להאיר בי את האהבה הזו.

  אהבה, נעמה

  בבקשה סננו רק תגובות חיוביות. שאלות/תהיות שלא שייכות לי- שמרו לעצמכם.

 15. קמתי הבוקר עם בהירות: יש בי מספיק אנרגיה כדי להטעין את הגוף שלי לתפקוד בדיוק כפי שאני צריכה . יש לי מימון אנרגטי חתום בתסריט, שפע שנועד לתמוך בי במימוש הייעוד. אני מייצרת את האנרגיה הזו מתוכי ולא זקוקה להזנה של סוכר מבחוץ. לפני שבוע החלטתי להתחיל בתהליך הפראנה שלי. הבחירה התודעתית הדהדה לגוף. הזנתי עצמי בכמויות הולכות וקטנות של ירקות/פירות אורגניים ורק raw. התחלתי לכתוב יומן ולהעלות את המילים על הכתב: להוציא אותן מהכוח לפועל. לתת להן כוח להתממש. הגוף הקשיב לי. אני כבר כמה ימים מזינה עצמי באנרגיה התודעתית הזו ללא תוספת מזון גשמי . אני ב high. לא מדובר בצום משום שאני לא מונעת מעצמי אנרגיה. אני מזינה את עצמי , מעצמי, מהאנרגיה הפנימית שבי, וזו, יש לי בשפע. אני כשפית אש. אני יודעת לייצר את המתיקות הזו מתוכי.

  מחר שחף יגיע לחיות איתנו כאן בבית שינוי תודעתי , אחרי שסיים את תהליך 21 יום פראנה . גונתן לווינגסטון השחף מלווה אותי מימי נערותי. גם אני, כמותו , בחרתי לחזור לעולם החלום כדי ללמד תלמידים איך לעוף. אני עושה זאת היום כשאני מלמדת את מידעי תודעת העל בקורס וירטואלי. אני מלמדת איך להשתמש באש (הטכנולוגיה) ככלי להרחבת התודעה (אוויר) , עד שנבין שבאמת באמת, אין שם גבול. הכל אצלנו בראש. מתחיל ונגמר במילה אחת – בחירה.

  גם אני כמו גונתן לווינגסטון השחף, זכיתי כל חיי לחוות נידוי וזלזול ממי שיושבים על המזח בצפיפות ורק חולמים חלומות בלי להעיז לממש אותם. זו לא רק הסביבה שבה גדלתי אישית אלא רוב האנושות. תמיד ראו בי משוגעת, חייזרית על הכדור הלא נכון. היום אני יודעת שזה כן הכדור הנכון, ועכשיו, עכשיו זה הזמן הנכון עבורי לתת את מה שנועדתי לתת לעולם.

  רק היום כתב לי מישהו בתגובה לפוסט "שפע" באתר שינוי תודעתי שאני אשה הזויה. אז כן, אני נחשבת הזויה בעיני אנשים רבים אבל מה שחשוב הוא מה אני חושבת ובוחרת לראות בעיני רוחי ואיך אני מצליחה להוריד את ההבנות התודעתיות שלי לחיי החומר הארציים.

  כי בתכל"ס, זו תכלית קיומנו כאן: לייצר תכל"ס. לייצר מסקנות מתוצאות ההתנסות שלנו.
  ומה הניסוי שלי? אני משחקת באש, לוקחת סיכון מול הסיכוי.
  אבל זה סיכון מחושב, כי יש בו הרבה אוויר=הבנה=אהבה.

  1. תודה על ההנגשה של החומרים. מאוד מעניין. הייתי רוצה לבדוק אפשרות לעבור איתך תהליך התמרה/חניכה

 16. ככל שאני מעמיקה בנושא, אני מבינה שהעניין איננו האוכל הגשמי-האם אוכלים,כמה אוכלים,מה אוכלים, אלא האנרגיה האחרת שניזונים ממנה- וזו אנרגיית האהבה.
  כמילות השיר : love is in the air

 17. ילד בן 15 בטיבט שלא אוכל/שותה כלום כבר 10 חודשים והצהיר על כוונתו להמשיך 6 שנים
  האנשים רואים בו בודהה

  הסרטון הזה חשוב כדי לפתוח את התודעה שלנו לאפשרות של חיים מהאוויר , אבל באמת באמת איננו שייך לנו. היכולת של הילד להתעלות רוחנית ולהתנתק מהחיים הגשמיים לגמרי מעוררת השראה , אבל זה התסריט של העם הטיבטי, לא שלנו. העם הייהודי=הייעודי , נועד להוריד רוח לחיי החומר. המטרה איננה לעסוק רק ברוח אלא לממש את ההבנות בחיים הארציים
  לצורך מימוש הייעוד הזה נבחרנו להיות העם הנבחר וקיבלנו אנרגיות מיוחדות של אוויר ואש . הפוטנציאל הטמון בנו כאנשים וכעם הוא החוכמה,ההבנה של עולם הסיבות הגבוה, החיבור לתודעה וכן האש-הרצון, היצירתיות, הקידמה , הטכנולוגיה המתקדמת -הם הכלי שמניע את ההבנות למימוש גשמי. היות ונבחרנו ע"י יהוה- שהוא ליבת אדמה , הרי שניחנו ביכולות אדמתיות גבוהות . מצד אחד-זה שירת אותנו עד כה-הגענו להישגים יפים באדמה-בחומר, מצד שני-הייעוד שלנו הוא הורדת האוויר לחומר ולא סגידה לחומר (או להבדיל: התנתקות ממנו כפי שעושה הילד הזה בסרטון)

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *