2012 כבר כאן.זה זה?

כל כך הרבה דובר על 2012, ו רגע השקט  . מה הסיפור? מה כבר קורה?  סוף העולם – התחלה חדשה

שמענו נבואות ומידעים מכאן ועד הודעה חדשה. מה מתוך התסריטים האלו אכן מתממש או יתממש? מה כבר ההבדל הגדול המהפכני שאנחנו אמורים לחוות? הכצעקתה?

אני ניגשת לבוטקה של השומר במחסום היציאה מחניון ומבקשת פתק כזה שיפתח לי את המחסום ואוכל לצאת. היצמדי עם הרכב למכונת התשלום והמחסום ייפתח,נשמע קול מתוך חדרון הפיקוח
מה זאת אומרת? לא הבנתי, אני צריכה פתק כזה, נייר,אני צריכה אותו פיזית ביד כדי להכניס למכונה… "גבירתי, אנחנו ב 2012, הלו… בוקר טוב…אני שולח לך לשם את הקוד " ככה הוא אומר לי. אנחנו ב 2012 , מה, לא שמת לב?

הטכנולוגיה המתקדמת מאפשרת לנו את צמצום החומר. אני כבר לא חייבת את הפתק הפיזי ביד.
הרכב של אבא שלי לא צריך מפתח פיזי כדי להיפתח ולהינעל. רק נגיעה או קול, מילה, תדר שהמחשב יודע לזהות והנה, בשנייה נפתח הקוד ואפשר להיכנס לעידן חדש. מהו הקוד?
אני נזכרת בכל סרטי המדע הבדיוני שראיתי כבר בתור ילדה (והיום אני בת 40…) : איך הכניסה למנהרת הזמן היתה נעשתה ע"י קליטת תדר שנשמע במילה , אפילו בלי נגיעה, בלי כרטיס, רק אנרגיה שמשדרת תדר ומעבירה רטט עם קוד כניסה. עברו שנים והנה היום, 2012, והבדיוני הוא כבר מציאות שמעל לכל בדיון.

קוד הבריאה נפתח לנו ואנחנו יכולים לקבל הרבה יותר בהרבה פחות. יעילות אנרגטית.ככל שמועד הפרידה מ יהוה  הולך ומתקרב, אנחנו מגלים יותר ויותר את יכולת הבריאה האישית שלנו. התודעה שלנו הולכת ומתרחבת להבין את עולם הסיבות הגבוה שמניע את הבחירות שלנו. אנחנו מבינים היום תהליכים שלא ידענו שקיימים. האש המהירה היא שמניעה את הקידמה קדימה: כל כך הרבה שינויים מתרחשים בקצב התפתחויות מהיר בטרוף , שאנחנו אפילו לא שמים לב להתקדמות האדירה שמתרחשת בחיים שלנו.
חידושים טכנולוגיים מתקדמים ומערכות מיחשוב מפותחות כבר נראים לנו כאילו היו כאן תמיד. קשה לנו להבין איך עד לפני זמן לא ארוך כל זה היה מדע בדיוני טכנולוגיה בחיי היום יום בעתיד המתהווה 

קשה לנו להיזכר איך הסתדרנו בלי האייפון שהוא מחשב קטנטן עם אינטרנט זמין בכל מקום וראוטר ומודם , הוא גם מצלמה וטלפון ומכשיר הקלטה, הוא gps , הוא משחק לילדים, הוא יומן, הוא הכלי שבאמצעותו אנחנו מתקשרים עם העולם, הוא הכלי שמזמן לנו חיבורים עם האנשים המדוייקים שמהם אנו אמורים ללמוד או שאותם אנחנו אמורים ללמד.המכשיר הקטנטן הזה חוסך לנו אנרגיה ומאפשר לנו להתקדם במהירות, להצליח לעמוד בעומס המשימות הגדול שמוטל עלינו היום, לפני מועד חילופי העידנים. יש לנו כל כך הרבה עבודה והזמן קצר. לשם כך נכנסת לעולמנו אנרגיית האש שמייעלת ומאפשרת לנו לממש את סיום המשימות בתסריט שחתמנו עליו. היום כבר לא צריך וותק של 20 שנה בצילום וידאו. היום אפשר בקליק פשוט באייפון לצלם סרטונים באיכות מעולה ובפשטות להעלות אותם לyuotube והנה, אנחנו על המסך. כל אחד בכל מקום בעולם יכול לצפות במסרים שלנו . (היום, היום הבטחתי לעצמי שמעלה סרטון ראשון…)

הנה , כאן, אתר שינוי תודעתי שעלה לאוויר רק לפני שבועיים, כולה מאגר מידע ממוחשב, אבל הוא כל כך הרבה יותר מזה. עבורי הוא בית וירטואלי, הוא מקום העבודה שבו אני מממשת את עצמי, הוא המקום שמאפשר לי לתת לעולם את מה שיש לי לתת,ללמד את ההבנות שאני לומדת בעצמי. הוא מקום מפגש רעיוני שמזמן שיתופי פעולה בינאישיים, חליפין של איכויות/מיומנויות/מידע. בקליק אחד אנשים יכולים לקרוא את המסרים לי כאן ולהחליט לללמוד את מידעי תודעת העל  בקורס וירטואלי שלא יצטרכו בשבילו אפילו לצאת מהבית, יחסכו את הזמן והכסף והאנרגיה המושקעת בללכת לבנק כדי לשלם (תודות לפייפאל/ביטקוין…), בלסוע לשיעור קבוצתי- לבזבז דלק וזמן ובייביסיטר לילדים: אין צורך. הטכנולוגיה היום מאפשרת לנו את המפגש הזה כאן שם ובכל מקום בעולם בקלילות מהפכנית.

הלאה.

רבים שאלו אודות רגע השקט  שאמור להיות מועד חילופי העידנים. מה כבר קורה, מה עוד יקרה ומה לא יקרה?
הרי כולם דיברו על מהפכה ושינוי כולל של הכל ובתכלס, "בשטח",אנחנו לא רואים את זה קורה , עדיין קיימים הרבה מאד אנשים שלא מבינים ולא מודעים . מה, הם טיפשים ו "לא מפותחים"? מה יקרה לכל אותם אלו?
התשובה היא זו: לא, אנחנו לא טיפשים. האנושות שנוכחת היום בכדה"א חכמה מאד .הבעיה שהחוכמה מופניית לכוונים לא עדכניים. רבים טרם עשו את השינוי התודעתי בכוונים העדכניים שמשקפים את מגמת השינוי הכלל בריאתית (מעבר מאדמה ומים לאש ואוויר). ברגע השקט אנחנו לא נרגיש פתאם בבת אחת חכמים יותר אלא שיקול הדעת שלנו יהיה כזה שיכוון אותנו לתת קדימות למערכות האש והאוויר. אם עד היום נתמכנו קודם כל במערכת המים(הרגש, מערכות יחסים בינאישיות) , הרי שמרגע השקט,כל המידע שהיה שמור במערכות האלו יימחק מהספריות. אנשים ימצאו עצמם במציאות שבה מערכת המים כבר לא תיתן להם מענה ולא תהיה להם ברירה- הם יהיו חייבים לגשש באפלה כעצמאיים ולחפש את מערכות האש והאוויר ולחפש את הפתרונות שם. הקדימות המשתנה תגרום לאנשים להיפתח לתדר תודעתי המבוסס על אש ואוויר, כלומר: יעלו הרצון והיצירתיות שיחברו אנשים למערכות פתוחות וחופשיות יותר, ללא מערכות הסתרה. מערכת המים תמשיך להתקיים, אבל הקדימות תהיה לאוויר. זהו רגע האיזון בתהליך היפוך הקטבים מרגע זה ואילך,יעלו האש והאוויר וירדו האדמה והמים.

האם זה כבר קרה או קורה או יקרה?
יש בנינו מי שכבר נפתח להם קוד הבריאה ומשמשים סוכני שינוי שנועדו לקדם את השינוי התודעתי ,ללוות אנשים בתהליכי שינוי. זו אני.
יש כאלו שחווים עכשיו ברגע זה את ההבנה הזו ומוצאים עצמם בטלטלות ובלבול גדול. (זה גם המשבר שאני עברתי…)
כל השאר: ייפתח להם ערוץ לקליטת התדר החדש ברגע השקט. התודעה החדשה תיפתח לכולם באותו רגע של גל הסתברויות שאמור להתרחש בסביבות סוף דצמבר 2012 – ינואר 2013. היות ואנחנו חיים ברובד של בחירה חופשית, כל אחד מאיתנו יצטרך לבחור את הבחירה העצמאית שלו איך להגיב לשינויים ומתי .

לכל הספקניים והציניקניים שמזלזלים במגמות השינוי אזכיר רק כי שנת 2012 עוד לא הסתיימה
אני ממליצה לכם לא לחכות אלא להתחיל להתכונן כבר מעכשיו. אני ממליצה לבחור היום להתמודד באומץ עם השינויים כי הם יגיעו בין כך ובין כך, אז ייטב אם נתרגל את ההיפרדות ממערכות המים בהדרגה (יחסית…הרבה זמן אין לנו..)

בינתיים, כל עוד לא הסתיים עידן שלטונו של יהוה,המישורים יכולים לתמוך במגמת השינוי רק ע"י הכנסה של אנרגיות אש ואוויר. בינתיים, אנחנו כן יכולים להושיט ידינו קודם כל אל המערכות המים אך אני אינני ממליצה לעשות זאת. אני מציעה לכם להתחיל להתרגל לנוכחות פחותה יותר ויותר בבחירות שלכם. המידעים הקיימים במערכות המים יימחקו רק אחרי רגע השקט

 

 

תגובה אחת בנושא “2012 כבר כאן.זה זה?”

  1. אמנם רוב הפוסט הזה מדבר על הטכנולוגיה החדשה, אבל בגלל שכותרת הפוסט היא 2012 כבר כאן ו "מה עכשיו",
    אני משתפת גם כאן בסרט חשוב שיפתח בפנינו חלון לשינוי תודעתי : מה אמור לקרות עכשיו כדי שהעולם שלנו ישתנה
    וזו רק דוגמא אחת ממסה קריטית, מגל הסתברויות ויילך ויתעצם

    https://www.youtube.com/watch?v=Y4MnpzG5Sqc&feature=player_embedded

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *