שיעורים פרטיים

הילד שלכם לא מתעניין בשום דבר חוץ מהמחשב? אולי בגלל שכל מה שמעניין נמצא שם? ילדעים נולדים יודעים . הם לא צריכים שיחנכו וילמדו אותם. הם כאן להביא ידע חדש. תפקידנו כמבוגרים ללוות את תהליכי החשיבה והיצירה העצמאיים שלהם, לתמוך  ובעיקר – לא להפריע.

 ילדים במחשב: במת שיתוף בהבנות מתוך תהליכי הלמידה והיצירה של ילדים במחשב

הורים: אתם יודעים, גם לכם קשה בלי האינטרנט בנייד והתראות במייל ופייס כל רגע, אז למה למנוע את ההתפתחות הזו מהילד שלכם ?  שיעורים אונליין- מיקוד  תחומי העניין שהילד סקרן לחקור אותן באופן טבעי, לימודי אוואטר – כשפות היסודות  , התנסות ביצירת ידע חדש והפצתו ברשת כדי להשמיע קולו ולממש את האיכויות המיוחדות שלו.
ככה נראה שולחן של ילד אש-אוויר שמבין שכל מה שהוא צריך נמצא במסך:
ילדעים נולדים יודעים. הם יורדים לעולם כשהתודעה החדשה כבר צרובה בהם בילדאין, מוטמעת בהווייתם. העניין הוא שאינם תמיד מודעים לה, כפי שאמרה בת 10 : "אני יודעת לאן אני הולכת, אני פשוט לא יודעת איפה זה".
אז גם אני, אחת מאותם – אתכם : ילדעים. חיה בגוף של אשה בוגרת אבל עם נשמה של ילד שהתגלגלה בי- דרכי , כדי שאלמד אותה מודעות לתודעה . זה מה שאני עושה היום, כל היום: לומדת ומלמדת ילדעים בכל גיל מודעות לתודעה . אז אם אתם שומעים קריאה פנימית להתוודע למידע הזה , או מכירים ילדעים שיכולים להיתרם מהמידע שכבר חקרתי בשליחותי כמפלסת דרך , דברו אליי. אני כאן כדי ללוות את תהליכי הלמידה העצמאיים של ילדעים אונליין, בכל מרחב וזמן שבו יש דרישה אנרגטית להבנה .
לשרותכם באהבנה, נעמה
כשפית אש ואוויר
בשיחת הוידאו ניתן לשמוע ולראות אחד את השני וגם את המסך: יעיל ומנגיש לילדעים את הלמידה האינטראקטיבית: המחשבה מול המחשב ואני מהעבר השני עוזרת לדייק את הרצונות וההבנות, חוסך תלות בהורים להסיע לחוגים…

מוזמנים לי צור קשר  בכל שאלה. גם הספק מבורך. בעיקר הוא . אני פתוחה  וגמישה לכל בקשה/שאלה . ואתם? יודעים מה אתם רוצים? תבקשו להבין…