רוויטל בר אדון – תרפיה בצילום ואומנות

תקציר מהות

תרפיה בצילום ואומנות : אני מזמינה אתכם לצאת למסע בו תתחברו לכוחה התרפויטי של התודעה הגבוה והתרפיה באומנות נגלה ונכיר את הכוחות , היכולות והגאונות החבויה בכם . נתחבר להומור ולילד הפנימי ממקום של איזון רגשי, כך שממקום של עוצמה נשחק את משחק חיינו באיזון רגשי ודיוק לתסריט חיינו.

כוחה של היצירה הצילומית נעוץ בכך שהיא מאפשרת לכל מי שיכול ורוצה ללחוץ על כפתור ליצור . ולכן מתאימה הן לתווך רחב של גילאים מילדים עד לגריאטריים והן לטווח רחב של קשיים ומוגבלויות. המצלמה, בדומה לעין שרואה, בוחרת ומתעדת דימויים, מעבירה את נקודת המבט הייחודית של הפרט ומשקפת את מצבו הרגשי. שפת הצילום היא נגישה ומוכרת, וניתן דרכה לעקוף הגנות, ליצור תקשורת לא מילולית, ולהגיע לפידבק מעורר יצירתיות. הצילום מאפשר ליצור מיקוד ,לשקף, לפתח, למסגר מחדש

הטיפול באמצעות צילום סטילס וצילום וידאו מאפשר דרכי התבוננות וביטוי שפותחים ערוצים ליצירת דיאלוג בין המציאות הפנימית הרוחנית והמציאות החיצונית של האדם  , כך נוצרת עבודה רגשית וחוויתית סביב הצילום המובילה לעיבוד התובנות ולהתחברות ליכולות ולכוחות שבאדם.

אני מאמינה בכוחם של כלי התודעה הגבוהה , הצילום והאומנות כמרפאי הנפש וכמחברים ליכולות ולכוחות הפנימיים החבויים שבאדם

כל מסע להתחברות לכוחות הפנימיים ולילד הפנימי הוא חוויה ייחודית מרתקת ומעשירה ולכן מזמינה אתכם לצאת למסע תרפויטי בו תתחברו לכוחה התרפויטי של התודעה הגבוה והתרפיה באומנות , במסע נגלה ונכיר את הכוחות , היכולות והגאונות החבויה בכם .
נתחבר להומור ולילד הפנימי שבתוכנו ממקום של איזון רגשי .נקבל כלים תודעתיים ותרפויטים לשחק את משחק חיינו באיזון רגשי ודיוק לתסריט חיינו

אודות

אני  Revital Bar Adon ', בעלת מ.א בתרפיה בהבעה ויצירה . בוגרת אוניברסיטת לזלי (בוסטון,קמברידג׳)
בוגרת תודעת על , תורת היסודות , מודעות הכונתית , מודעות חברתית, מודעות סביבתית, חקר המזון, דברי המלאך רפאל והכח הבורא.
מזה 18 שנה תרפיסטית בצילום ובאומנות פלסטית ,

צור קשר

טל : 0542555702

מייל : Rbaradon@gmail.com