תרומה בעבור התמורה

נהנתם ללמוד מההבנות שקיבלתם באתר שינוי תודעתי ?  מעריכים את חשיבות המידע להתפתחותכם ורוצים להשקיע תרומה בעבור התמורה שנעשיית בהתנדבות לטובת ההתפתחות הכוללת ?
כשמבינים שנתינה וקבלה הם אחד, התרומה היא התמורה. כעת העת לעליונות הרוח על החומר. כשבוחרים להשקיע את אנרגיית האדמה- הכסף  בלימודי תודעה ,ההשקעה הזו  ממשיכה אתכם הלאה במסע התפתחות הנשמה. כשמתמירים את האנרגיה לחפצים גשמיים – זהו חוב אבוד מבחינת הבריאה. אנחנו הרי לא לוקחים איתנו לקבר את הרכוש שצברנו… אבל את ההבנות- כן.

מתוודה שאחד הדברים הכי מרגשים עבורי הוא לקבל תרומה כספית מאנשים שבוחרים להשקיע בלי שביקשתי ישירות. פשוט כך. כי רוצים. יש שעושים זאת באופן אנונימי ולא פורמלי- ע"י העברת תרומה חד פעמית או קבועה ויש מי שמשלם במסגרת לימודי תודעת העל בקורס המלא. למה זה  נפלא בעיני? משום שקבלת תשלום כספי עבור הרוח, מורידה את התודעה הגבוהה ליישום בחיי החומר הארציים – וזו תכלית קיומנו כאן כאנוש בעולם הזה. המידע שאני מלמדת יהה חסר משמעות אם לא אממש אותו לתוצר גשמי. זהו האתגר שלנו במעבדת הניסוי האנושית בכדה"א.

*

להעברת ביטקוין:  מוזמנים להעביר לארנק בכתובת:  113PGiiYZWoe2UEkFs4xydfXxcTDb7LUiu
 בבחירתכם להעביר תרומה זו תתרמו את חלקכם לא רק לתחזוקת האתר אלא תהיו שותפים לעולם חלופי שבו מתנהל מעבר אנרגיה ישיר בין אנשים ועסקים, ללא עמלות תווך ממסד ההון-שלטון ,  במטבע ווירטואלי בינלאומי עצמאי, חופשי, מבוזר, מאובטח,יעיל
העברה בנקאית ניתן לעשות לחשבון ע"ש נעמה וייס טוהר , בנק דיסקונט סניף 079  מספר חשבון 113356058
  להעברת שפע דרך מערכת אושר – פלטפורמה חינמית לשיתוף זמן, חפצים, מזון וידע בעזרת מטבע פנימי "שפע~"  אושר הוא ארגון ללא מטרות רווח הנועד לחסוך ביוקר המחיה, לעודד התנדבות ועזרה הדדית, לקדם ערכי קהילה וקיימות ולתמוך בעסקים מקומיים.
tmura-trumaיש דרך לתרום גם שאיננה גשמית: אתר שינוי תודעתי הפך להיות רשת קהילתית של אתרי בלוג עצמאיים שבהם משתפים בידע כל מי שרוצים לפתוח אתר בלוג שיהה גם אישי וגם בה בעת מחובר לרשת אנרגטית שמכוונת על תדרי אש ואוויר ופונה למניפת אנשים ברמת התפתחות גבוהה שבשלים ללמוד מההבנות האלו. כרגע הרשת לא נגישה לצפייה לציבור הגולשים הרגיל אך היא בבנייה ובהתפתחות מאחורי הקלעים. אז אם יש בניכם מי שרוצה לתרום מההבנות שלו כשם שאתם נתרמים מההבנות שלי- הנה לכם ערוץ מימוש.
תודה שטסתם שינוי תודעתי. היכונו לנחיתה רכה בעולם האמיתי.
ברוכים הבאים לעידן האש והאוויר.
 
אהבה, נעמה 
מוזמנים לפנות אליי אישית בכל שאלה
נעמה וייס טוהר
מלווה תהליכי שינוי ומנחת תודעת על
אתר שינוי תודעתי  https://www.shinuytodaati.co.il/
בית שינוי תודעתי, קו ייעוץ טלפוני ווירטואלי 052-4670045
נייד 052-4670045

2 תגובות בנושא “תרומה בעבור התמורה”

  1. תודה נועם, אכן נראה מאד אטרקטיבי

   רק לא מזמן עברתי חברת איכסון אז לא מתאים לי כרגע שוב בלאגן, אבל בהחלט אשקול בחיוב כשאתחיל לקבל יותר ביטקויינים מאנשים וארצה להעביר הלאה. תודה על ההצעה

   ושאלה: מה הכוונה בקידום אתרים? אתם נותנים גם שירות קידום אתרים בעלות החבילה?

   יום נעים, נעמה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *