נעמה וייס טוהר – הנני : משפטים וסיפורים מאירים ומעוררים שינוי תודעתי

תקציר מהות

בערכת הנני  רקמנו מילים מאירות ומעוררות ושזרנו אותם למשפטי מפתח וסיפורים המחברים אותנו לעצמנו : לידיעת העוצמה הפנימית שבנו והגשמנו אותם לכרטיסים שניתן לתלות על הקיר או בגודל כרטיס אשראי (ניתן לרכוש גם ערכה דיגיטלית). מטרתם לקדם הבנה, על מנת שהתדר יוטמע הן בחיי היומיום הארציים והן יתרום להתפתחות התודעה הכוללת בבריאה. הרי אנחנו הבוראים: בכל מחשבה ופעולה, בכל בחירה, בכל מילה שאנו הוגים, רואים, קוראים ומדברים. תוכלו להניח את הכרטיסים מול עיניכם, בכל רגע שבו תבחרו להניח להם להאיר דרככם, להיזכר ולהדהד בכם את מה שאתם כבר יודעים, אך נסתר לפעמים ממודעותכם. מטרתם להעלות למודעותנו את מה שחשוב באמת ולפעמים נסתר מהעין,נדחק לשוליים תחת טרדות היום ומעמסת מרתון החיים. ייעודם לתפוס את העין באמצע עיסוק בשגרת חיי החומר ולחברנו לרוח שמניעה אותנו ,לנסוך בהם מהות ומשמעות, למקד את תשומת הלב במילים שבוראות את המציאות שאנחנו רוצים להמציא , לדייק הבנה ברוח איך להתנהל בתבונה בחומר, להקדים למרוץ העשייה הגשמי את ההבנה למה אנחנו עושים את מה שאנחנו עושים.

דוגמאות מוצרים כרטיסי קיר,כרטיסי כיס וסיפורים

   

הנני  מתנה

מתנה שמקבלים ומתנה שנותנים, מתנה שמלווה אתכם בתודעתכם ובסביבתכם הפיזית, בכל מרחב וזמן שבו הנכם- הנני.

 הנני הוא מתנה בעלת ערך שלא ניתן לתמחר עלותו כי ההשקעה בו  נשארת הרבה אחרי שהחומר מתכלה: אלו התובנות שהפנמתם כשקראתם משפט מפתח שנגע בכם, השיעורים שלמדתם כשעינכם נתקלה במילה שמדוייקת עבורכם, האסימון שנפל לכם כשהבנתם את המסר בסיפור קטן עם משמעויות גדולות, זווית הראייה החדשה שהאירה את יומכם במחשבה שמדייקת אתכם בדרככם, תשומת הלב לדברים הקטנים החשובים באמת שלפעמים נסתרים מן העין, נחבאים תחת מעמסת מרתון חיי היום יום הארציים, הבחירות לשנות סדרי עדיפויות, לפרוץ מסגרות חשיבה מקובעות שלא משרתות יותר, ההבנות שמתבהרות ברגע מזוכך של הקשבה לקול הילד הפנימי.
 
הנני הוא מתנה, לא עוד חפץ לקישוט אלא מהות ומשמעות שמלווה את המבחינים בקיומם בדרך מסע התפתחות. זה שלא מסתיים לעולם, בעולם הזה… הרי כל הרכוש הגשמי שצברנו- לא הולך איתנו לקבר. הדבר היחיד שממשיך איתנו הלאה בהמשך מסע ההתפתחות של הנשמה בבריאה  אלו ההבנות שבונות אותנו, המסקנות שייצרנו במעבדת הניסוי האנושית שלנו כאן, בתהליך מימוש הייעוד שבחרנו להגשים.
 
הנני הוא מתנה עבור כל מי שיודע שערך הרוח גבוה מערך החומר, מי שמכיר ומוקיר את תרומתן של הבנות תודעתיות לשיפור ההתנהלות היומיומית הארצית שלנו, בכל מחשבה ופעולה, בכל בחירה. בכל רגע.
הנני הוא מתנה שתרצו לתת לעצמכם כשאתם מחפשים מתנה יקרת ערך לאהוביכם ולא רק ביום הולדת או בחגים. כל יום וכל דקה ראויים לתדר שיהדהד בנו וסביבנו אנרגיה של אהבנה.

אודות 

אני נעמה וייס טוהר  , מלווה תהליכי שינוי תודעתי של ילדעים בכל גיל – ליווי – ייעוץ אישי , למידה קבוצתית- קורס אונליין של מידעי תודעת העל  , מדריכה לימודי אוואטר , מנחה ילדים במחשב בתהליכי למידה ויצירה עצמאיים – שיעורים פרטיים  , מפעילה ימי הולדת ,פעילה בהפקה של קהילת מידברן , מנהלת את בית שינוי תודעתי ברחובות – מרחב התפתחות שמציע אירוח והדרכה למטיילים בשבילי הרוח פעילה לקדם נוער בעולם המטבעות הקריפטוגרפיים – ביטקוין , הנחיית סדנאות להורים ומורים ,   גישור משפחתי, ,

נעמה וייס טוהר

צור קשר

טל : 052-4670045

מייל : naamamenew@gmail.com