משפטי מפתח

הנני משפטים וסיפורים מאירים ומעוררים שינוי תודעתי 

בערכת הנני רקמנו  מילים מאירות ומעוררות ושזרנו אותם למשפטי מפתח וסיפורים המחברים אותנו לעצמנו, לידיעת העוצמה הפנימית שבנו. מטרתם לקדם הבנה, על מנת שהתדר יוטמע הן בחיי היומיום הארציים והן יתרום להתפתחות התודעה הכוללת בבריאה. הרי אנחנו הבוראים: בכל מחשבה ופעולה, בכל בחירה, בכל מילה שאנו הוגים, רואים, קוראים ומדברים. תוכלו להניח את הכרטיסים מול עיניכם, בכל רגע שבו תבחרו להניח להם להאיר דרככם, להיזכר ולהדהד בכם את מה שאתם כבר יודעים, אך נסתר לפעמים ממודעותכם. מטרתם להעלות למודעותנו את מה שחשוב באמת ולפעמים נסתר מהעין,נדחק לשוליים תחת טרדות היום ומעמסת מרתון החיים. ייעודם לתפוס את העין באמצע עיסוק בשגרת חיי החומר ולחברנו לרוח שמניעה אותנו  ,לנסוך בהם מהות ומשמעות, למקד את תשומת הלב במילים שבוראות את המציאות שאנחנו רוצים להמציא ,  לדייק הבנה ברוח איך להתנהל בתבונה בחומר, להקדים למרוץ העשייה הגשמי את ההבנה למה אנחנו עושים את מה שאנחנו עושים. הנני בפייסבוק

כרטיסי קיר – תוכלו לתלות את המשפטים בחדר בבית/משרד בעסק/כיתה/מועדון /מתנ"ס בקהילה/חנות/אולם ארועים , לתת מתנה, לפזר אותם ברחבי הבית-להדביק על המקרר , או לתלות אותם בשירותים (שזה מקום שבו אדם נמצא עם עצמו לבד ויש לו זמן להרהר)
לנוחיותכם דבקדו צדדי בגב כל כרטיס

כרטיסי כיס – ילווו את הווייתכם באותו יום לכל מקום ובכל זמן: בתוך כיסוי הסמארטפון, בכיס המכנס, בארנק האשראי, מול המחשב, מתחת לכרית לפני השינה,בכל פינה- ככל העולה על רוחכם.

כרטיסי סיפור – בערכת "שעת סיפור" מחכים לעינכם הפקוחות, הסקרניות, סיפורים קצרים מעוררי מחשבה ומלאי השראה שייעודם להעביר מסר המסביר את הסיבה הגבוהה למה דברים קורים כמו שהם קורים. כל סיפור הוא תמונת מציאות שפותחת צוהר לתסריט שלם, חלק מתמונה גדולה, ובה בעת- שלם כפי שהינו- הנני…  שמרו אותם ליד המיטה וספרו לילד הפנימי שהנכם, סיפור עם מהות ומשמעות לפני השינה- זמן איכות והנאה, רגע לפני שהנשמה יוצאת מהגוף להביא לנו הבנות מהעולם האמיתי…

המשפטים נהגו ונכתבו  ע"י אורן אמיר ו נעמה וייס טוהר . סיפורים-אורן , ציור- נעמה

logo-sofi-bli-reka

במהלך השנים, ליקטתי משפטי מפתח מכאן ומשם, מילים שמצאתי ברשת כמקדמות שינוי תודעתי, אבל משהו לא היה מספיק מדוייק לי הבנתי שזו אני שנועדתי לדייק משפטים חדשים: להמציא את אותם מילים חדשות , לסדר אותן בסדר חדש,כך שתמצאנה מציאות חדשה. מכאן נולד הנני.
משפטי מפתח בוראים עבורנו פתח לפתוח את תודעתנו להתפתחות. אף אחד לא נועל אתכם בכלא חוץ מכם עצמכם.דעתכם חופשיה,מה דעתכם? פיתחו לה פתח להתרחב.
משפטי מתפח : תדרים עם מסר מתודעת העל

מי אתם תודעת העל

ריגושים מהתסריט

סיבות ותוצאות

שונות והתפתחות

סמים ותודעה

כוח הרצון  will power

הצימוקים שבלחם

 

 

 

 

 

 

 

 

 

5 תגובות בנושא “משפטי מפתח”

  1. אליה .מ.גנור

    1: -מעט זו איכות..- הרבה מידיי-נכות*….2 -כל עוד אינך חלק מהפתרון ..אתה חלק מהבעיה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *