לימודי אוואטר

קבוצת למידה של כשפות אוויר (שליטה ברוח- בכוח התודעה ) נפגשת כל שבוע למפגשי תרגול אונליין של מיומנויות שליטה אנרגטית ביסודות בהשראת אוואטר קורה ,בכל מקום שבו אתם מחוברים לעצמכם ולרשת .

1. קבוצת ילדים אנחנו צופים בסדרת האגדה של קורה, משחקים,משתפים, לומדים ומלמדים, נהנים ומבינים. ילדי האש והאוויר שנולדו החל משנת 2000 התודעה הזו כבר מוטמעת בהם בילדאין, אך עדיין רובם אינם מודעים לה ולכן איתם אני עובדת על מודעות.
עם המבוגרים המצב הפוך. הם כבר עברו תהליכי מודעות אישית,מבינים את חיבורי הגוף נפש רוח, אבל לא יודעים את התודעה הגבוהה ונדרשים ללמוד לעשות שינוי תודעתי.
2. קבוצת נוער – עבודה על תהליכי מנהיגות 
3 קבוצת ילדים והורים – מתאימה להורים שמבינים שעכשיו הזמן שלהם ללמוד מהילדים ולא ללמד אותם. שת"פ שמאפשר להורים לתת מודעות ולילדים לתת תודעה. המפגשים אונליין: צופים בסדרה,שומעים הסברים, משחקים,משתפים, מבינים.  אז אבא- אם אתה תקוע בעבודה עד מאוחר ורוצה להקדיש לבן שלך שעת איכות אחרה"צ ללמוד ולהנות יחד – תתחברו, בקליק אחד, כל אחד מהמחשב/הסמארטפון  שלו- אתה בעבודה והוא בבית. אמא- גם אם בחרת קריירה שלא משאירה לך הרבה זמן להיות עם בתך בבית- יש את הטכנולוגיה שעוזרת לקצר תהליכים,לייעל ולהתעלות מעל מגבלות המרחב והזמן. בקליק אחד את מתחברת עם המחשבה מול המחשב  ויחד עם עוד הורים לילדים, לומדים יחד איך לשת"פ ולהינות בדרך מהבנות חשובות.

כשאנו אומרים את המילה "ילד" כוונתנו בדר"כ למי שצעיר בגילו הלינארי, אך מבחינתי- לכל אדם, גם למבוגרים שבנינו, יש ילד פנימי שזקוק לתשומת הלב שלנו ומבקש שנקשיב לקולו.  בעיקרון, אין עקרונות! כל פעילות נוצרת מתוך בחינת הצרכים האישיים של כל ילד.  מי שזקוק לליווי בתהליכי השינוי אלו בדר"כ הילדים המבוגרים שבנינו.- אלו שמקשים על הילד שלהם להיות מי שנועד להיות. הילדים עושים לנו ביה"ס ואנחנו המבוגרים נדרשים לעמוד במבחן שינויי הזמן ולעשות שינוי תודעתי.

4. קבוצת ילדים מבוגרים 

שיעורים פרטיים או קבוצתיים חד פעמיים שמתקיימים מפעם לפעם לפי דרישה ובתאום מראש

אוואטר קורה

 

אוואטר קורה מבינה שאתגרים,מלחמות וקונפליקטים תמיד יהיו והצלחה אמיתית משמעה להבין, להתפתח וללמוד מהשיעורים בדרך למימוש ייעודה להביא שלום ואיזון לעולם . האמצעים בדרך למטרה הם שליטה בארבעת היסודות וחיבור עולם הרוח והחומר, אבל המטרה הגבוהה המשותפת לכולנו היא התפתחות וזו מתהווה מתוך תהליך שינוי תודעתי במהלכו מתחייבת יציאה מאזור הנוחות והתמודדות עם אתגרים חדשים

 

אוואטר קורה יוצאת עם טנזן למסע ליקוט כשפי אוויר חדשים- אנשים "רגילים" שגילו שיש להם יכולות כשפות אוויר אבל חוששים לשחרר את האחיזה באדמה(עולם החומר הארצי) והמים(מערכות היחסים הרגשיות). מה זה אומר להיות כשף אוויר?