ליווי תהליכי שינוי – ייעוץ אישי

ליווי-תהליכי-שינוי

 

מזמינה אתכם למפגש אישי שבו תתבהר לכם הדרך להגיע -לגעת-לדעת את עצמכם, את עוצמתכם: מי אתם באמת,מהו הייעוד שלשמו נולדתם לחיות כאן בתקופה הזו ,איך לנהל את הבחירות שלכם בצורה יעילה ומדוייקת יותר,למה בחרתם בשיעורים קשים עם בני משפחה וחברים, מה מפתח אתכם ומה מעכב ומגביל,איך נפרדים ממסגרות חשיבה ורגש שמעכבות את ההתפתחות שלכם, איך להשתמש באש כדי לממש-לברוא מציאות מתוך הבנת התסריט הנשמתי , מהו טווח הבחירה החופשית שלי בעולם המשתנה, ועוד…

אתם חווים את השינויים, ברור לכם שיש הרבה מעבר- סיבה גבוהה לכל מה שקורה ומטלטל אתכם אבל קשה להתמודד עם חוסר הוודאות ולדעת מה לעשות כדי לצאת ממצב הישרדות לחיים שאתם שלמים איתם. ממצב של לזרום עם החיים (מים תמיד זורמים למקום נמוך)  למצב של לנתב ערוץ חדש שמדויק לכם 

הליווי נועד לדייק את הרצון וההבנה : איך אני יודע מה הייעוד שלי? איך בוראים מציאות? איך מתעלים מעל הרגשות הקשים ומתמודדים בקלילות? איך לתקשר עם הילד הפנימי? איך מזמנים את השפע שנועד לתמוך בנו במימוש התסריט? הופכים בעיות לאתגרים ולומדים- מבינים את עצמנו, את עוצמתנו, תכלית קיומנו

שנת 2013  עכשיו והשינויים לא פוסחים על אף אחד מאיתנו. בכל תחומי החיים , בכל מרחב וזמן , לאן שלא נפנה,אי הוודאות נוכחת. מטרתה לעזור לנו למצוא אי חדש שבו נדע בוודאות מהו הייעוד שעבורו אנחנו קמים לחיות כל בוקר. כדי למצוא את האי הזה, אנחנו נאלצים  להיפרד מהעבר- מהחומר שצברנו ומדפוסי החשיבה וההתנהלות הישנים  (אדמה), מהעכבות הרגשיות (מים) ,לבחור להתעלות – בעזרת הרצון והיצירתיות  (האש) ולהבין (אוויר, תודעה ). ככל שנבין יותר- נפחד פחות. תהליכי השינוי האלו לא פשוטים  ולשם כך אני מציעה את נוכחותי- כדי לעזור לכם לדייק את הרצונות וההבנות וללוות אתכם בתהליך הפרידה מהישן ובריאת המציאות החדשה.  ככל שנבין את מגמת השינויים ואת עולם הסיבות הגבוה שמניע את הבחירות שלנו- נוכל להתמודד בקלות יותר עם קשיי היום יום – כשנחווה אותם כאתגר התפתחותי ולא כבעיה שצריך לטפל בה.

 אתם לא לבד בבלבול . כל האנושות חווה את המשבר המתלווה לצמצום החומר והרגש בעולמנו . ברשותי כלים תודעתיים שיעזרו לכם להתעלות מעלה- לרוח ,ומשם לקבל הבנות שיפתחו אתכם ויעזרו לכם לחיות יותר בקלילות את משחקכם-את התסריט הנשמתי שהתחייבתם לשחק  (בהתנדבות אגב ובבחירה חופשית …). הדרך להגיע להבנות מחייבת לעלות לרוח אבל אם לא נוריד אותם למימוש בחומר- הן תהיינה חסרות משמעות. הכלים התודעתיים מטרתם לדייק הבנה, למקד מה אתם רוצים ולחשוב יחד איך ליישם את ההבנות ב"מציאות" שתרצו להמציא. הדרך שבה כל אחד מכם יבחר לממש את ההבנות בחיים הארציים- שונה , כל אחד בדרכו. אני נגישה עבורכם  לעזור בתרגול הקשבה לחושים הפנימיים,פיתוח מיומנוית התבוננות פנימה -לראות את התסריט שנכתב עבורכם ומתוך חיבור לילד הפנימי- למצוא תשובות .

כדי לדעת את עצמך ,עליך להטיל ספק, לשאול באומץ שאלות קשות שמעולם לא שאלת את עצמך, לשים בצד את מערכת האמונות שליוותה אותך עד היום, תפיסות שבי ישנות ולהעיז לפגוש את אי הוודאות, בדרך לתודעה חדשה.

ייסוד המים בעולמנו (שנוכח בנפש כמעוז הרגשות) מצטמצם ומשנה צורה . אנחנו נדרשים  לשחרר את התלות הרגשית באנשים אחרים כדי לחדד את הראייה הפנימית.

תהליך המעבר מתלות לעצמאות , ההבנה של  ה"לבד" כשלב הכרחי בדרך לעצמאות, קשה מאד לרובנו . הורגלנו להיות תלויים  באחר שיתן מענה לצריכנו ומזור למכאובינו. לקיחת 100% אחריות משמעו לחשוב לעשות ולהיות ב "לבד" ללא פחד. אתם לא באמת לבד. יש לכם הדרכה פנימית גבוהה. תצטרכו רק לתרגל הקשבה  פנימית שתקנה לכם גישה לתשובות שנמצאות שם. 

מי מכם שההבנה הזו מלווה בהרבה חששות וזקוק/ה ליד מלווה. בשביל זה אני כאן עבורכם.  מזמינה אתכם לגילוי מרתק שלכם את יכולת הבריאה שלכם. תופתעו לגלות כמה קל להמציא מציאות.

תוכלו לקרוא אודות תהליך הלמידה האישי שלי – ב אודות . אתה מלמד הכי טוב את מה שאתה לומד בעצמך. ולומד הכי טוב- כשאתה מלמד. זה מה שאני עושה היום: לומדת ומלמדת.

אני תלמידה במעבדת הנסוי של החיים כאן, בדיוק כמו כל אחד מכם. דעותיי אינן "נכונות" יותר או פחות משלכם. הן כן שונות, מאד שונות. אפילו הזויות משהו. אין מה לעשות-זהו הייעוד שלי: לפלס דרך לחשיבה אחרת ,לתודעה חדשה לחלחל להוויתנו-מי  מאיתנו שיבחר לעשות את השינוי התודעתי .

וכאן אכן הקושי של כולנו-כמי שנולדו וחיו בעולם ערכים ומהות מסויימת ונדרשים כעת לשנות את כל מערכת האמונות שלהם מהקצה אל הקצה

אני יודעת היום שאין לנו דרך לשנות את מגמת השינוי הכלל בריאתית,אנחנו לא יכולים להציל את כדה"א והטבע. אנחנו כן יכולים לשנות רק את עצמנו, להתאים את עצמנו לשינויים , לעשות שינוי תודעתי כזה שיאפשר לנו להיות שלמים עם השינויים, להתמודד בקלות עם כל מה שבא ולהתחיל ליצור את היצירה שנועדנו לתת לעולם.

מה תוכלו לקבל:

כאן, באמצעות המידע הנגיש חינם באתר הזה, באמצעות הידע-ההבנות התודעתיות ובאמצעות העלאת  המודעות העצמית  , תוכלו לקבל עזרה בהתמודדות עם השינויים   .

מוזמנים להתקשר ולשאול כל שאלה, בכל תחום  לקו הייעוץ בבית שינוי תודעתי – 052-4670045

 שאלות ללא תשלום אפשר להטמיע ב "תוכנית כבקשתך – ערוץ הייעוץ "  בסוף כל פוסט- מאמר באתר שינוי תודעתי . למשל: ראו בפוסט  מים -רגש (תגלגלו עד סוף הדף ושם תמצאו את המקום להטמיע שאלות

מוזמנים להצטרף לשיעור מבוא לקורס תודעת העל ללא תשלום, הקבוצה הבאה מתחילה ב 2/10/2013 – ימי רביעי ב 18:00.

*

חשוב לי להנגיש את הנוכחות שלי בהתאם לצרכים שלכם , שתרגישו נוח להתקשר בכל זמן שעולה קריאה לעזרה , ולכן אני מאפשרת ליצור עמי קשר בכל מקום וזמן שמתאים לכם . תוכלו פעם אחת להתייעץ בשאלה קצרה ל 5 דקות ובפעם אחרת 22 דקות. בכל שעה. תוכלו לדבר איתי כל יום ותוכלו גם פעם בחודש. בטלפון סקייפ/האנגאאוט או מייל. אתם בוחרים ומשלמים רק עבור הזמן שדיברתם – פירוט סה"כ הדקות יישלח אליכם במייל בסוף כל שיחה.

התשלום מתבצע מראש לפי חבילת הזמן שתבחרו. מי שמבין/ה ששינוי הוא תהליך וברור לך מראש שתרצו את הליווי שלי לאורך תהליך  ,או חלק ממנו, ושלא מדובר בעצה חד פעמית,יכול להוזיל עלויות : ככל שתבחרו לשלם יותר – תשלמו פחות…  כשמחלקים את סך התשלום לפי שעות, תגלו שככל שאתם מתחייבים לתהליך ארוך יותר – כך עלות כל דקת שיחה – נהיית זולה יותר ויותר .

עלות ההשקעה:

200 ש"ח עבור  שעה חד פעמית  

500 ש"ח   עבור 3 שעות

600 ש"ח   עבור 4 שעות

700 ש"ח   עבור 5 שעות

750 ש"ח   עבור 6 שעות

800 ש"ח   עבור9 שעות

אפשרויות:
פגישה וירטואלית-מקוונת – אונליין  , ו/או טלפונית  , ו/ או פגישה פנים אל פנים בבית שינוי תודעתי ברחובות 

 מוזמנים לי צור קשר  בכל שאלה. גם הספק מבורך. בעיקר הוא . אני פתוחה  וגמישה לכל בקשה/שאלה . ואתם? יודעים מה אתם רוצים? תבקשו להבין…

קו טלפוני ישיר לייעוץ  : 052-4670045  (במידה ואין מענה, אפשר לנסות להשיג אותי בנייד  ולתאם שעה שמתאימה לשנינו לשוחח.  052-4670045)

מייל – naama.w.toar@gmail.com

לתשלום
1. כפתור סליקה בפייפאל – הקליקו על בחר אפשרויות.

2. כפתורי תשלום ב ביטקוין !!! כיאה לאתר שמספק את שירותיו וירטואלית כדי להנגיש לכם את המידע הכי יעיל,מהיר,חסכוני- בכל מקום שהנכם, גם שירותי הסליקה הם וירטואליים!  כל שאר אפשרויות התשלום גם פתוחות בפניכם: פייפאל,אשראי בנקאי רגיל,העברה בנקאית/בדואר,מזומן 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *