ימי הולדת

יש יום אחד שמתשווה בחשיבותו ליום ההולדת: היום שבו הבנת למה. למבוגרים לוקח לרוב תקופת חיים שלמה להבין מהי הסיבה הזו אבל ה ילדעים החדשים (שירדו אחרי שנת 2000) נולדים יודעים, כשכבר צרובה בתודעתם הידיעה מה הם באו לעשות בעולם, איזה  מתנה ייחודית הם רוצים לתת. אממה: רובם לא מודעים למידע הזה שמוטמע בהם build in, איתו ירדו downlod כנשמה לגוף פיזי, לכן איתם נדרשת עבודת מודעות ולא תודעה.

בית שינוי תודעתי יוצא למחוזות המרחב האישי הפרטי של אותם ילדי יום הולדת כדי ללוות אותם בתהליך מודעות למתנה שבחרו לתת מעצמם לעולם.

הורים שמבקשים לתת לילדיהם את המתנה הזו , מוזמנים לזמן לילד שלהם ולילד הפנימי שלהם את ההזדמנות הזו, לפתוח פתח להתפתחות , מודעות לתודעה.

כל ארוע יום הולדת נראה אחרת לגמרי ומותאם באופן ייחודי לילד  אז אל תשאלו אותי אם מדובר בסדנה של שעתיים או בליווי תהליך של חודשיים. משחק/פעילות יצירה/מעגל שיחה/שיעור/… פשוט תתקשרו. עוד פרטים בפרטי.

במקרה של ילדעים צעירים ממש, גילאי 3-6 , ממליצה לתאם עם אורן אמיר – הוא עושה הפעלות לילדעים ברוח מסרי תודעת העל > מציג שעת סיפור-תיאטרון-תנועה ויש לו הפעלה מיוחדת עם סיפור-משחק שכותב בעצמו במיוחד עבור ילד היום הולדת (טלפון 050-9838448 )

בזמן שאורן מעביר את הפעילות לילדעים הצעירים, אני מנחה שיעור לילדעים מבוגרים (ההורים שמחכים לאסוף את ילדיהם מיום ההולדת) שרוצים להבין את הסיבה למה נולדו.

מוזמנים לקבל השראה מאיך שאני חגגתי את ה יום הולדת האחרון שלי …