הנני: משפטי מפתח

שלום לכם,
בערכה זו ליקטנו עבורכם מילים מאירות ומעוררות , נשזרות למשפטי מפתח שפותחים את הראש ומחברים אתכם לעצמכם,לידיעת העוצמה הפנימית שבכם . מטרתם לקדם הבנה על מנת שהתדר יוטמע בכם: הן בחיי היומיום הארציים והן יתרום להתפתחות התודעה הכוללת בבריאה. הרי אתם הבוראים: בכל מחשבה ופעולה, בכל בחירה, בכל מילה שאתם הוגים,רואים ומדברים.

תוכלו להניח את הכרטיסים מול עיניכם, בכל רגע שבו תבחרו להניח להם להאיר דרככם, להיזכר ולהדהד בכם את מה שאתם כבר יודעים,אך נסתר לפעמים ממודעותכם. מטרתם לדייק הבנה ברוח איך להתנהל בתבונה ויעילות בחומר להקדים למרוץ העשייה הגשמי את ההבנה למה אנחנו עושים את מה שאנחנו עושים

כרטיסי קיר
תוכלו לתלות את המשפטים בחדר בבית/משרד בעסק/כיתה/מועדון /מתנ"ס בקהילה/חנות/אולם ארועים/ לפזר אותם ברחבי הבית,לתת מתנה,לתפור אותם לתיק עם סקוצ', להדביק על המקרר עם מגנט, או לתלות אותם בשירותים (שזה מקום שבו אדם נמצא עם עצמו לבד ויש לו זמן להרהר).  הדבק דו צדדי ורב שימושי, אינו משאיר סימן על משטח ההדבקה במידה ותרצו להוריד ולהעביר  מקום. מומלץ להדביק על משטחים חלקים כמו פורמייקה  או עץ

כרטיסי כיס 
ילווו את הווייתכם באותו יום לכל מקום ובכל זמן: בתוך כיסוי הסמארטפון, בכיס המכנס, בארנק האשראי, מול המחשב, מתחת לכרית לפני השינה,בכל פינה-ככל העולה על רוחכם .


תודעת העל היא מאגר מידע שמדריך אותנו להבין מהו התסריט שנשמתנו בחרה לשחק בעולם החלום-כך נקרא עולמנו זה, כיוון שכמו כל חלום סופנו להתעורר ולהבין שהחיים הם רק משחק אשלייתי ככזה- מוטב שנשחק אותו בשמחה וקלילות (אוויר) ווירטואוזיות יצירתית (אש) ,בלי לקחת ללב (מים) בכבדות ורצינות (אדמה) .

כל אחד מאיתנו הוא שחקן עצמאי. נייטיב להינות מהמשחק, כשנהיה במרכז הבמה , משמע- שנדייק את הבחירות שלנו כך שתהיינה בתואם עם תסריט הנשמה שבחרנו לממש.

גם מי שלא התוודע למידעי תודעת העל ימצא במילים אלו שימוש יעיל בהתנהלות הארצית שיתרום להתקדמותו בדרך למימוש ייעודו
בבחירה לקחת אחריות נפתח פתח להתפתחות אתגר ללמידה , הזדמנות להשתנות