הנני: מוצרים

שלום לכם,
בערכה זו רקמנו מילים מאירות ומעוררות ושזרנו אותם למשפטי מפתח וסיפורים המחברים אותנו לעצמנו לידיעת העוצמה הפנימית שבנו. מטרתם לקדם הבנה, על מנת שהתדר יוטמע הן בחיי היומיום הארציים והן יתרום להתפתחות התודעה הכוללת בבריאה. הרי אנחנו הבוראים: בכל מחשבה ופעולה, בכל בחירה, בכל מילה שאנו הוגים, רואים, קוראים ומדברים. תוכלו להניח את הכרטיסים מול עיניכם, בכל רגע שבו תבחרו להניח להם להאיר דרככם, להיזכר ולהדהד בכם את מה שאתם כבר יודעים, אך נסתר לפעמים ממודעותכם. מטרתם להעלות למודעותנו את מה שחשוב באמת ולפעמים נסתר מהעין,נדחק לשוליים תחת טרדות היום ומעמסת מרתון החיים. ייעודם לתפוס את העין באמצע עיסוק בשגרת חיי החומר ולחברנו לרוח שמניעה אותנו  ,לנסוך בהם מהות ומשמעות, למקד את תשומת הלב במילים שבוראות את המציאות שאנחנו רוצים להמציא , לדייק הבנה ברוח איך להתנהל בתבונה בחומר, להקדים למרוץ העשייה הגשמי את ההבנה למה אנחנו עושים את מה שאנחנו עושים.

כרטיסי קיר

תוכלו לתלות את המשפטים בחדר בבית/משרד בעסק/כיתה/מועדון /מתנ"ס בקהילה/חנות/אולם ארועים , לתת מתנה, לפזר אותם ברחבי הבית-להדביק על המקרר, על הקרמיקה במטבח, על ארונות הבגדים, חלונות מדפים, או לתלות אותם בשירותים (שזה מקום שבו אדם נמצא עם עצמו בפרטיותו עם פניות להרהר) לנוחיותכם דבק דו צדדי בגב כל כרטיס.

דוגמאות לכרטיסי קיר

nartikir 7

nartikiss-6

כרטיסי כיס

ילווו את הווייתכם באותו יום לכל מקום ובכל זמן: בתוך כיסוי הסמארטפון, בכיס המכנס, בארנק האשראי, מול המחשב, מתחת לכרית לפני השינה,בכל פינה- ככל העולה על רוחכם.

דוגמאות לכרטיסי כיס

nartikis

nartikiss-6

כרטיסי סיפור

בערכת "שעת סיפור" מחכים לעינכם הפקוחות, הסקרניות, סיפורים קצרים מעוררי מחשבה ומלאי השראה שייעודם להעביר מסר המסביר את הסיבה הגבוהה למה דברים קורים כמו שהם קורים. כל סיפור הוא תמונת מציאות שפותחת צוהר לתסריט שלם, חלק מתמונה גדולה, ובה בעת- שלם כפי שהינו- הנני…  שמרו אותם ליד המיטה וספרו לילד הפנימי שהנכם, סיפור עם מהות ומשמעות לפני השינה- זמן איכות והנאה, רגע לפני שהנשמה יוצאת מהגוף להביא לנו הבנות מהעולם האמיתי…

דוגמאות לסיפורים

ערכה דיגיטלית של סיפורים מצורפת מתנה ללא תשלום בכל רכישה של ערכת משפטי מפתח

nartik-sipur9

nartiksipur-6

תודעת העל היא מאגר מידע שמדריך אותנו להבין מהו התסריט שנשמתנו בחרה לשחק בעולם החלום- כך נקרא עולמנו זה, כיוון שכמו כל חלום סופנו להתעורר ולהבין שהחיים הם רק משחק אשלייתי ככזה- מוטב שנשחק אותו בשמחה וקלילות (אוויר) ווירטואוזיות יצירתית (אש) ,בלי לקחת ללב (מים) בכבדות ורצינות (אדמה) .
כל אחד מאיתנו הוא שחקן עצמאי. נייטיב להינות מהמשחק, כשנהיה במרכז הבמה, משמע- שנדייק את הבחירות שלנו כך שתהיינה בתואם עם תסריט הנשמה שבחרנו לממש.
גם מי שלא התוודע למידעי תודעת העל ימצא במשפטים ובסיפורים שימוש יעיל בהתנהלות הארצית שיתרום להתקדמותו בדרך למימוש ייעודו בבחירה לקחת אחריות נפתח פתח להתפתחות אתגר ללמידה , הזדמנות להשתנות