גישור משפחתי

גישור משפחתי נדרש בנסיבות שבהן נדרשת הבנה בין דורית וראייה גבוהה של תהליכי התפתחות ומגמות השינויים.
מטרת המפגש/ים לאפשר לכולם לסגור מעגלים ולהשלים תהליכי ברמה האישית והבינאישית . הדבר בעל חשיבות עליונה : גם לצעירים, כדי לאפשר להם לממש יעודם ולשחרר אחיזה במסגרות שמעכבות את התפתחותם, וגם למבוגרים שנמצאים מלקראת סיום חייהם וקשה להם לקבל ולהשלים עם השינויים ולשרוד את הפרידה ממערכות היחסים כפי שהתנהלו בעבר ולהבין את  כללי המשחק החדשים בעולם המשתנה . הדרך להגיע להבנה היא באמצעות תקשורת בינאישית.
בנסיבות הקיימות בנקודת הזמן הנוכחית, קצרים בתקשורת הולכים ומעמיקים את הפער וכל אחד מתכנס לעולמו הפנימי. יש לכך סיבה גבוהה ובמקום להתעצבן ולכעוס, מוטב להבין. כל אחד מאיתנו נדרש לקחת אחריות אישית להבין קודם את עצמו בעצמו על מנת שאפשר יהיה לתקשר יחד ממקום של הבנה וכבוד אחד לבחירות של האחר.
אני מציעה ביקור בית שמהותו ליווי תהליכי שינוי תודעתי של כל אחד לחוד וכולם יחד.
"ביקור בית" לא חייב להיות בבית הפיזי שבו אתם ומשפחתכם גרים. בית הוא מרחב שבו "אדם בתוך עצמו הוא גר"….
בהשכלתי האקדמאית והכשרתי המקצועית בעבר הייתי עובדת סוציאלית . לא אהבתי את התלות שממסד הרווחה יצר אצל מטופלים  ובחרתי להעצים אנשים בדרכם העצמאית להכיר באיכויות והיכולות שלהם, להסתמך על עצמך ולא להזדקק לאחרים כדי לטפל בעצמם.
ראו בהזמנה זו  הזדמנות עבורכם לזמן הזדמנות , לפתוח פתח להתפתחות
המסגרת המשפחתית השמרנית מתפרקת ומשנה צורתה. השינויים מטלטלים ואנו נדרשים להשלים ולשחרר את העבר כדי להיפתח לעתיד חדש. ומה אם תהיה נוכחת בביתכם הבנה: איך להבין את השינויים במקום לכעוס ולכאוב אותם, איך לאפשר לכל אחד מבני המשפחה להתפתח ולגדול , איך להפוך בעיות לאתגרים
 שיחות אישיות ועם כל בני המשפחה ביחד ולחוד, לפי הצורך. אני נוכחות ומי שרוצה להיעזר – מבקש ומקבל מענה מיידי.
 מוזמנים לי צור קשר  בכל שאלה. גם הספק מבורך. בעיקר הוא . אני פתוחה  וגמישה לכל בקשה/שאלה . ואתם? יודעים מה אתם רוצים? תבקשו להבין…