אילנה בת-שלום : הורות ברוח תודעת העל

תקציר מהות

אילנה בת-שלום הורות ברוח תודעת העל
הורים, תפקידכם נמצא ב״שיפוץ״ כיום ומכאן הקושי לשמור על אווירה טובה בבית. בכלים שפיתחתי אסייע לכם להבין לעומק וליישם את תפקידכם החדש . אני מדריכה הורים להסתגל לשינוי בתפקיד ההורה וביחסי הורים וילדים בעידן הנוכחי, דרך מפגשים אישיים, קבוצתיים ובעזרת כלים ייחודיים לעזרה עצמית שפיתחתי. 

המטרה – לאפשר אווירה טובה בבית לאורך זמן ולהעניק לילדים נקודת זינוק מצויינת לקראת עתיד המאופיין בשינוים מהירים וחוסר וודאות.
הדרך התמרה נקודתית של ארועי קיצון או ארועים מטרידים שוטפים בבית תוך הרחבת התפישה של ההורה והקניית כלים יחודיים להתמודדות עצמאית.

גישתי להורות מתבססת על יישום הידע היחודי של תודעת העל לגבי יעודים ותהליכים בחיים, לגבי הילדים הצעירים של ימינו והמיוחד להם, לגבי מגמות שינוי, לגבי התפתחות וכיצד מגמישים מחשבה ועוד. אפשר לקרוא מעט  על הגישה כאן :אמון שנשבר ושיקומו

שתי נקודות למשל :
א. לספק סביבה קשובה ותומכת ביכולת של הילד לקבל החלטות. לתת לו כמה שיותר לבחור בין אפשרויות. כי חופש ביטוי, חופש גילוי וכן עצמאות הם צרכי יסוד עבורו, גם אם זה נראה מוזר…  כדי שילמד לקבל החלטות בעצמו ויבסס בטחון ביכולת לפענח ולהגיב מהר במציאות משתנה.
ב. ללמוד להתגמש –  לראות קושי התנהגותי שילד מעורר כשיקוף מדוייק לנקודה עוורת במודעות של ההורה שמופיעה כתגובה אוטומטית, ועד כמה מתגמל יהיה לו להרים את הכפפה וללמוד מזה, להגמיש עמדות ולהנות מהאווירה המשופרת בבית.

אודות

אני אילנה בת־שלום‏ , מנחה ותיקה את לימודי תודעת העל, מקדמת ומלווה תהליכי שינוי . מקורות הידע שלי כוללים קודם כל את הפרספקטיבה הרחבה והמעמיקה של תודעת העל אך לאורך שנים אספתי ידע מעשי מצליב ממקורות מגוונים נוספים ששימשו אותי לאורך שנים כמו: גוף האור, קורס מאמנים, תקשורת מקרבת, הורות כמעשה ניסים, מנהיגות שקטה ועוד.  חיברתי הבנות מהמקורות השונים וחקרתי את היישום שלהם, על עצמי, עם תלמידים ועם הורים שפנו אלי בעת משבר ועל בסיס רחב זה פיתחתי כלים ייחודיים ומדוייקים לטרנספורמציה אפקטיבית ומהירה, במיוחד עבור הורים לילדים צעירים.

אילנה בת־שלום

צור קשר

טל :  0544215412

מייל: elanabatshalom@gmail.com

האם התגובה ההתנהגותית של הילד שלכם היא רק סימפטום?

https://www.facebook.com/elanabatshalomhorut/videos/347970425621097/