השליחות שלי

השליחות שלי

אני כאן כדי לממש את שליחותי : לקדם שינוי תודעתי. אני כאן כי כל חיי הכשירו אותי  לזמן הזה בו בחרתי ללוות אנשים בתהליכי השינוי שלהם , במעבר מתודעת אדמה (חומר ומסגרות החשיבה שמנהלות אותו )ומים (רגש ומערכות יחסים בינאישיות) לעידן חדש שבו קדימות לאנרגיות אש (רצון יצירתי בורא) ואוויר (הבנה תודעתית ) . אני מלמדת את מידעי תודעת העל שמנגישים לנו כלים – הבנות למה אנחנו עושים את מה שאנחנו עושים, למה דברים קורים כפי שהם קורים, ואיך לנהל את הבחירות שלנו ביעילות ותבונה מתוך שליטה אנרגטית ביסודות וחיבור פנימי.

במיוחד אני כאן בשביל הילדעים– אותם שנולדים יודעים.לא רק הצעירים בגילם הלינארי. גם למבוגרים יש ילד פנימי- הוא החלק הנשמתי שחי בגופנו ומודעותנו הארצית.  ייעודי לפלס עבורם-עבורכם-עבורי-עבורנו דרך לעבור בה אל מה שמעבר למה שכבר עבר, דרך לברוא עתיד חדש, במה להשמיע קול, .

אני כאן כדי ללקט ולדגום עבורכם רסיסי הבנות ממוחי הקודח ומרחבי הרשת שנועדו להעיר ולהאיר את עיניכם להבחין במציאות חדשה המשתקפת מהבחירות המשתנות שלכם. כשתחברו את כל חלקי הפאזל, תתבהר התמונה הגדולה.

אני כאן, חיה את העתיד בהווה . זו המהות המזוקקת של היותי מי שאני וזו הדרך היחידה עבורי להצדיק את קיומי בתקופה משמעותית זו של שינוי  . אני מלווה תהליכי שינוי בעזרת כלים תודעתיים ואנרגטיים. לומדת ומלמדת את מידעי תודעת העל- מנחה מוסמכת במרכז אבירז ללימודי רוחומר, לקבוצות למידה אונליין ,מעבירה סדנאות להורים מורים וילדעים  ,חוגים וירטואליים ושיעורים פרטיים וקבוצתיים לילדים במחשב- מלווה ומדריכה  תהליכי למידה ויצירה עצמאית  של ילדעים שחושבים במחשב ורוצים ללמד את עצמם בעצמם. אני חוקרת במעבדת הניסויים האנושית את עליונות הרוח על החומר: להבין ברוח איךלהתנהל בחומר. עוסקת במימוש הרצון (אש) ,ההבנות (אוויר) , יוצרת שת"פ (מים) ומממשת בחיי החומר הארציים(אדמה).
כותבת ,מדברת, חיה ונושמת שינוי תודעתי,  יוצרת ומנהלת את בית שינוי תודעתי  הוירטואלי וכן הבית הפיזי ברחובות- מרחב למידה והתפתחות תודעתית שמזמין מטיילים בשבילי הרוח לאירוח  , ובו מתקיימים מפגשי למידה, סדנאות, שיעורים קבוצתיים, ליווי אישי פרונטלי ווירטואלי.