אונס

אונס משובץ בתסריט הנשמתי גם של האנס וגם של הנאנסת. למה? המטרה תמיד אחת ומשותפת לכולם : התפתחות. יש בהתנסות הקיצונית הזו שיעור ששני הצדדים לא היו יכולים ללמוד בשום דרך אחרת: לעבד  תובנות ממערכת יחסים של שולט-נשלט מגלגולים קודמים

למרות מה שנראה לעין במציאות הארצית, לפעמים דווקא הנשלט מפותח יותר תודעתית, משום שכבר סיים בגילגולים קודמים את שיעוריו בנושא שליטה ונשמתו ירדה לעולם כדי להשלים חוויית נשלטות.

טל קרן כץ מודה למי שאנס אותה כי בזכות ההתנסות הקשה הבינה איך לקחת אחריות על גופה וחייה ,ממקום של שליטה ולא של קורבן 

Thordis Elva and Tom Stranger: Our story of rape and reconciliation

סיפורה של נאנסת שעברה מקורבנות ללמוד וללמד איך עושים אהבה. היא בחרה לדבר להקשיב ולהבין את עצמה ואת מי שאנס אותה. יחד הם מעלים הצגה על אותה במת משחק כדי להעביר מסר: אפשר להבין " בלי שום קשר להאם הוא ראוי לסליחה שלי, אני ראויה לשלום פנימי".

 

אלימות פיזית, רצח, אונס – חתומים בתסריט

 

אשה/נערה, את לא חייבת להיות קורבן מסכן שפגעו בו, את יכולה לבחור לקחת אחריות ולהבין  שאת שווה רוצה יכולה  , להבין שהנשמה שלך היא שבחרה את ההתנסות בחוויית האונס. למה שתבחרי בדבר מזעזע כזה שיקרה לך מבחירה חופשית (לא מודעת כמובן) ? כדי ללמוד שיעור ולהתפתח ממנו. כשתביני את השיעור ברמה התודעתית- לא תצטרכי יותר לחוות את ההתנסות הפיזית. את הבחירה הזו עשית מזמן מבלי שהיית מודעת לה , עוד לפני שנולדת לחיים בגוף פיזי. את כאן כדי להבין למה.

לירי בר "ידע זה כוח" / פואטרי סלאם נוער

נערה שחשבה שידע זה כוח והבינה שזה לא…כשהיא מוצאת עצמה נאנסת ברחוב חשוך. אז איפה כן טמון הכוח שלנו? מה כן יכול להבטיח שלנו זה לא יקרה? התשובות לדעתי אינן באדמה אלא באוויר : לא בידע והגיון ארצי, לא בכוח הפיזי , לא בגז פלפל, ובטח שלא בחוקים שאמורים להאשים את האנס ולזכות את הקורבן. כי איזו מן זכות זו? למה שמישהיא תבחר להיאנס? הרי זה סותר כל הגיון. או .. אז כאן אסביר: ההגיון נכנס לתודעתנו כשיש חלל ריק של מידע שהילד הפנימי שלנו לא יודע לתת לנו תשובות מספריות הידע הגבוהות. הילד הפנימי הוא החלק של הנשמה, הוא הבמאי שחתם על התסריט שהנשמה שלנו בחרה לחוות כאן כדי ללמוד ולהתפתח, גם משיעורים מאתגרים כמו אונס. שיעורים שלא היתה יכולה ללמוד בדרך אחרת בגלגולים קודמים .

 

יש גם סיבה גבוהה למה אנשים בוחרים לאנוס, כי גם זה לא הגיוני בעליל. הסיבות האלו בלתי נתפסות ובוודאי שלא מקובלות בשום קנה מידה אנושי לפי תחושת המוסר והצדק הארצי ולא תואמות ערכים חברתיים בסיסיים ביחסי אנוש ומעוררות את זעמנו, נוגעות בנו בנקודות רגשיות כואבות. אז למה זה פאקינג קורה בכל זאת ???

לשחרר כעסים ולעבד כאב רגשי(מים) זה חשוב והכרחי לצורך המשך חוויית חיים "נורמלית" אבל כדי למנוע מהשיעורים האלו לחזור שוב ושוב, נדרשת הבנה(אוויר)

WANNA HAVE SEX? סרטון הדרכה : איך נראיית הסכמה

 

נשים שרוצות להתמודד עם אתגר ההבנה הקשה הזה ולא להישאר רק במקום שמאשים את הפוגע, מוזמנות לי- צור קשר. ואשמח ללוות אתכן. המילה אשמה לא תורמת לכלום. לא אשמה של הפוגע ולא אשמה שלך כנפגעת. את המציאות שעברת לא תוכלי לשנות, אבל את התודעה שלך כן, וכשזו תשתנה, גם מציאות החיים שלך תתאים עצמה לנקודת ההתפתחות הגבוהה יותר שתהיי בה.  פרטים  על תהליך הליווי, כאן:  ליווי תהליכי שינוי תודעתי 

המידע שאני מנגישה מתאים למי שעברו עם עצמם כבר תהליכי מודעות אישית ועיבוד רגשי ובשלים להתעלות מעל הכאב והזעזוע הרגשי האישי ולהבין את התופעה הנפוצה הזו בראיית על , כי זה לא "במקרה" רק אצלנו. הדברים האל קורים בכל מקום בעולם. זה חלק ממגמת השינויים הכוללת בבריאה והמידע שאני מביאה לכם מטרתו להבין למה הדברים האלו קורים.

ככל שמבינים יותר כואבים פחות !!!

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *