מחשב קוונטי

תודעת העל היא המחשב המרכזי של הבריאה – יש מישורים במימדים הגבוהים שאוספים מידע קוונטי : מסקנות מתוצאות ההתנסויות שלנו במעבדת הניסוי האנושית בכדה"א, שומרים אותו במאגר הספריות, מעבדים ומנתחים , מחשבים גלי הסתברויות ומורידים לנו את המידע- פלט נתונים , כדי שנוכל ללמוד ולהתפתח ממנו, לפתח את גלי ההתפתחות הבאים.  המדע שחוקר פיזיקה קוונטית רק מתחיל להתקרב- בצעדיו הראשונים למידע הגבוה הזה שמגיע אלינו מחוץ לבריאה .. הדרך עוד רחוקה אבל הכוון נכון.

ההבדל בין מחשב "רגיל" למחשב קוונטי הוא ביחידות המידע

במחשב שגרתי יחידת המידע הבסיסית נקראת "סיבית" (Bit), והיא מיוצגת על ידי ספרות בינאריות – 0 או 1.

מחשוב קוונטי לוקח בחשבון את עיקרון ה"סופרפוזיציה" , ולפיו חלקיקים תת-אטומיים יכולים להתקיים ביותר ממצב אחד בכל רגע נתון. לכן, יחידת המידע הבסיסית במחשוב קוונטי נקראת "קיוביט" (Qbit), והיא יכולה להכיל גם את מצב הסופרפוזיציה – 0 ו-1 בו זמנית.

כסף קוונטי

canadian Prime Minister Justin Trudeau schools- quantum computing

ראש ממשלת קנדה מסביר ב 60 שניות, מה ההבדל בין מחשב רגיל למחשב קוואנטי.

 

Scientists have converted light into sound to make computer processing faster

מדענים התמירו את מהירות האור לתדרי סאונד  כדי להפוך את עיבוד המחשב למהיר יותר. האור הוא נהדר עבור תקשורת כי זה מהיר, אבל זה מהר מדי עבור מחשבים כדי לעבד. החוקרים הצליחו לבנות שבב שמאט את האור על ידי הפיכתו לגלי קול. זו פריצת דרך טכנולוגית בפיתוח של מעגלים משולבים פוטוניים, הבסיס של מחשבים המשתמשים באור במקום אלקטרונים לנהל ולאחסן נתונים. התקנים פוטוניים יגשרו על הפער בין המודלים הנוכחיים לבין המחשבים הקוונטיים של העתיד.

 

The world's first photonic router

מחשב קוונטי מבוסס על נתב פוטונים – פיתוח ישראלי : מדעני מכון ויצמן למדע הדגימו בפעם הראשונה בנתב פוטוניים – מכשיר קוונטים המבוסס על אטום בודד המאפשר ניתוב של פוטונים בודדים על ידי פוטונים בודדים. הישג זה, כפי שדווח בכתב עת Science, הוא צעד נוסף לקראת התגברות על הקשיים בבניית מחשבים קוונטיים.

Google and NASA's Quantum Artificial Intelligence  Lab

Google sets up a research lab to build quantum-computing hardware

 

תודעת העל מלמדת אותנו על חגורת הפוטונים= ענני אנרגיה, מאגרי אור אנרגטיים שמגיעים משדות החושך. הפוטון מייצג את האור. כל חגורת פוטונים מכילה סוג אחר של אלמנטים ורמה אחרת של התפתחות.

הטרנזיסטור הפוטוני הראשון בעולם :  הפיתוח הוא צעד חשוב נוסף בדרך הארוכה לפיתוח מחשב קוונטי

זה הייעוד הייהודי שלנו: להיות אומת ה סטארטאפ ישראלי – המוח היהודי ממציא לנו פטנטים.
בחרנו ונבחרנו לפתח טכנולוגיות (אש) מתקדמות מבוססות על תודעה (אוויר)חדשה. ככל שנשקיע את אנרגיות האש והאוויר שקיבלנו כמימון שנחתם מראש לצורך מימוש הייעוד הזה, ככל שנתרום מהגאונות שלנו לטובת ההתפתחות האנושית (בלי להתמכר לאדמה=חומר=כסף וכל מסגרות החשיבה השמרניות שמנהלות אותו) ובלי להיכנס לדרמות רגשניות=מים) ,כך יעריכו אותנו בעולם כולו . האנטישמיות היא תוצר הסטייה שלנו מהייעוד הייהודי שבחרנו ונבחרנו לו. כשנספק את הסחורה שלשמה אנחנו כאן לא רק שלא ישנאו אותנו על שאנחנו גוזלים לאנושות כסף (מה שנכון, יש להודות…) אלא יעריכו אותנו מאד. לא נצטרך להתעסק עם לירות את האש במלחמות מטופשות שהמושלים בממשלות והשולטים בשלטון מכתיבים לנו. אף אחד לא יכול לבחור מה נכנס לתודעתכם חוץ מכם. אז בחיית,אנושות, תתעוררו כבר ותפסיקו לבזבז אנרגיית אדמה על ניסיונות לשלוט באדמה -זו מעולם לא היתה ולא תהיה שלנו. שלום עברי-ערבי יתהווה רק כשניישר (ישר-אל) את הסטייה שלנו מייעודנו. אל תתנו לשלטון לנהל את הבחירות שלכם. קחו אחריות ותתחילו לנהל את האנרגיה שלכם בעצמכם. לא רוצים שישלטו בכם? תלמדו לשלוט באנרגיה שלכם

המוח כמחשב קוונטי


Quantum Mechanics: Animation explaining quantum physics.

 

סדרת סרטונים של מכון וייצמן, והשיעור הראשון: מהי אנרגיה קוונטית.

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *