מתמטיקה

כל המציאות הגשמית שאנחנו חווים מורכבת ממספרים, אלגורימתים וצורות גיאומטריות לפיהם המקור מזהה אותנו כליבות. מ תדרים שמעבירים הדהוד – רטט אנרגטי באורכי גל שונים

touch מגע

המלצה לסדרה מעולה – מגע touch ‏ ילד שבלי להוציא מילה מהפה כל חייו, ממחיש את ההבנה שכל מה שקורה בעולם הוא תוצר חיבורים – צירופי מספרים צורות גיאומטריות ואותיות שאינם צרופי מקרים ויש להם סיבה גבוהה- הכל חלק מתוכנית גבוהה. מה שנראה לנו כסיפורי חיים נפרדים של אנשים שאין בניהם שום קשר היא בעצם רשת אנרגטית אחת שמחברת הכל ואת כולם  , משוואות מתמטיות שמחברות  בין אנשים מכל העולם ותפקידם של ילדעים  מיוחדים ומלאכים  לוודא שכל אחד יפגוש את מי שהוא אמור לפגוש במקום ובזמן המדוייקים לפי התוכנית הכוללת שנחתמה מראש. החיבור עם הקבלה  ו ל"ו צדיקים מרתק

המציאות היא תוצר קוד מתמטי  Morgue‎‏

 

Are You Living in a Simulation?

This will blow your mind. Like and SHARE Hyperianism.comLike my page for more videos: Morgue

Posted by Morgue on Monday, October 9, 2017

משמעות המספרים בקבלה 

הקבלה מדברת על עץ הספירות שבו  10 מיימדים קיומיים המייצגים את חלקי הארוח שמעל החומר. הספירהשל מלכות היא הגזע של העץ, היא הדרכו של הגוף הפיזי שאנוש מקבלים בירידת הנשמה לעולם החלום הארצי.

ספירה = מחשבה: משרש ח.ש.ב. כך גם חשבון משרש חשב, אי לכך עשר ספירות בחשבון מתחילות בחישוב מספרים . מאלף עד תיו ישנן 22 אותיות (כ"ב אותיות יסוד) הן התחלה וסוף, ספירה אלף (כתר) וספירה עשירית (מלכות)

Donald Teaching Sacred Geometry

דונלדק בארץ הפלאות של מתמטיקסלנד מגלה שכל פלאי העולם בעצם בנויים מחישובים מספריים של צורות גיאומטריות. יש שם הכל, במתמטיקה, גיאומטריה מקודשת: הכוכב מחומש שהוא הסמל הגיאומטרי של העידן החדש, הספירלה לפי הסיקוונס של פיבנוצי,המחומש, פנס הקסם,פתיתי השלג, אליס בארץ הפלאות, החיים כמשחק, חרוט

 

הכל זה מתמטיקה, הכל. The Unity of Geometry

 

You Exist in a Mathematical Reality

"אל תיפול לשקר החושים האנושיים. אתה קיים במציאות מתמטית המוגדרת על ידי תדרים ואורכי גל. יש הרבה יותר במציאות מאשר ממד מרחב / זמן. התשובות אינן טמונות בספרי קודש, אלוהי בשמים, ואינך זקוק לאמונה. הכול במתמטיקה, בהיגיון ובסיבה"

 

geometry הקודים של העידן החדש נפתחים בין השאר באמצעות צורות גיאומטריות שהם סמלים למערכים אנרגטיים שלפיהם המקור מזהה אותנו .

 

 

Beautiful equations – היופי במשוואות מתמטיות שמסבירות את הייקום

 

הרצף של פיבונאצ'י

מוגדר כיחסים חוזרים ונשנים שיכול לבוא לידי ביטוי:
שבו שתי הספרות הראשונות של הרצף יכולות להיות מוגדרות כ- , ו-. מה שזה אומר הוא שהרצף מתחיל עם שתי 1 של, וכל הספרה הבאה נקבעה על ידי הוספה ביחד שני הקודמים. לכן, הרצף של פיבונאצ'י מתחיל: {1, 1, 2, 3, 5, 8, 13, 21, 34, 55, 89 ...}

מה שעושה את הרצף של פיבונאצ'י כל כך מרתק להפליא הוא שזה בא לידי ביטוי בטבע במקומות אין ספור, כגון בהסתעפות של עצים, סידור עלים על גבעול, הפריחה של תינוק ברוקולי, קונכייה, או אפילו הספירלה של גלקסיות; וזה רק כדי שם כמה. ראית בוודאי הרצף של פיבונאצ'י באינספור הזדמנויות בחיים שלך אפילו בלי להכיר את הדפוס! אחת הסיבות שהרצף של פיבונאצ'י מופיע בצמחים רבים כל כך הוא כי ההסדר של עלים לאורך הגבעול המסוים שלה מאפשר למרבית אור השמש להכות כל אחד וכל עלה. עם חשיפתה לאור שמש מוגדלת, הצמח לאחר מכן עומד הסיכוי הטוב ביותר האפשרי בפוטוסינתזה כראוי, הולכים ומתחזק, ולהישאר בריאים.

אשליית מופת שהיא תוצאה של חיבור בין אמנות תלת מימדית ומתמטיקה: סרטון מקסים שמעורר את התהיה איך עובד הקסם הזה:

Blooms: Strobe-Animated Sculptures

Nature By Numbers

Amazing calculation technique of Indian kids

ילדים בהודו שמבצעים חישובים מתמטיים תוך שניות באמצעות "חשבונייה מנטלית"

 

Introduction of Abacus and Mental Arithmetic Programme

 

הדמיה ויזואלית של פעולות ביטקוין ב live – ממגנט !!!

.

 

ה עצרת מופיעה במיסטיקה היהודית. תפקידה שם הוא לספור את המלים השונות שאפשר להרכיב מאותיות נתונות, תוך שימוש בכל האותיות וללא חזרה, והיא נקראת "בניה" – "שתי אבנים בונות שני בתים, שלוש אבנים בונות ששה בתים, …". הספר מגיע עד לחישוב של 7 עצרת, ו"מכאן ואילך, צא וחשוב [וחשב], מה שאין העין יכולה לראות, ואין הפה יכולה לדבר, ואין האזן יכולה לשמוע"


2048 Join the numbers and get to the 2048 tile! HOW TO PLAY: Use your arrow keys to move the tiles. When two tiles with the same number touch, they merge into one!

 

Math Trick Multiply Using Lines

טריק מתמטי שיהפוך אתכם לאלופי החישובים

.

 

המיסטיקה של הספרה 9 תרגיל מגניב עם הספרה 9 יולי אור רווה השם של האדם שווה לתבנית מתמטית, המהווה מעיין קוד גנטי למי שאנחנו . למעשה כל מילה שאנו אומרים או שומעים ואפילו חושבים, מתנהלת על פי אותם חוקים המתקיימים בכדור הארץ . קוד-יה מתייחסת לסה"כ התדרים שמשפיעים עלינו מאינפרא אדום לאולטרה סגול לסה"כ התודעה שלנו בכדור הארץ . כל בני האנוש מונעים ומושפעים על פי תדרים אלו, שיש להם צורות ביטוי נוספות כגון צלילים וצבעים. כולם מדברים באותה שפה של רצון הבורא . גם אותיות הא'ב' משתייכות לאותה שפה . בספר הזוהר כתוב" "כל דבר הוא שמו אשר יקראו לו" כלומר כל דבר שנתפס בתודעה שלנו – יש לו שם – תבנית קבועה . העולם שאנו חיים בו והגוף שלנו הם בעלי מבנה חומרי שנועדו לכיליון . הגוף פועם בארבעת הגופים האנרגטיים המקיפים אותו ,המציינים רמות תודעה שונות: גוף ,רגש שכל, רוח. כל חומר בעולם קשור לאחד מארבעת היסודות : אויר אדמה אש ומים . וגם כל אחד יודע שיש ארבע עונות , כל חודש מחולק לארבעה שבועות . אותה חוקיות שמתקיימת בגוף מתקיימת גם בעולם . העולם הוא המקרו והגוף הוא המיקרו . העולם בנוי כך שכל דבר נמצא בתהליך של התפתחות עד לנקודה מסוימת . אבן הקריסטל צומחת בתוך המרבץ הטבעי שלה הנראית מבחוץ כגוש אבן. אך אם נבקע את האבן נגלה שכבות שונות של חומר עם דרגות צפיפות שהולכות והופכות צפופות יותר – כמו צור וצידון עד לחומר הקריסטל בו החלקיקים מאורגנים בצורה הצפופה ביותר .אבן הקריסטל נוצרה בתהליך, אך גם היא נועדה לכיליון בהתאם לשינויי מזג האוויר, מצבי הצבירה והזמן של כדור הארץ .

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *