שליחים

‏‎שליח הוא מי שבחר ונבחר (בהתנדבות ובבחירה חופשית) לרדת לעולם הזה על מנת לבצע שליחות: להפיץ ברוח מידע:  אור= לקדם התפתחות , להעביר באוויר- באווירה  הדהוד  אדוות של שינוי תודעתי בעולמנו במעבר מתודעת  אדמה ומים לעידן חדש שבו קדימות לאנרגיות האש והאוויר : מתלות לעצמאות , מרגשנות להבנה ,מחומרנות לרוחניות,מהישרדות להתפתחות,מפחד לאומץ ,מחברה שנשלטת ע"י אליטות הון-שלטון  לאנשים עצמאייים שבוחרים לקחת 100% אחריות על ניהול מערך ה מימון אנרגטי   שמניע את הבחירות שלהם.
 *

שליחים עצמאיים של תודעת העל לא שייכים למדור 12 בזרוע התמנון של יהוה – שזה  המקום של העולם הזה. נשלחנו ממדור מיוחד בבריאה ,כדי להעיר ולהאיר עבור ליבות המישור את הדרך.  חלקנו חיים כאן בגוף אנוש – תחפושת פיזית כי זה המשחק כאן, אבל הקישבו לקולנו, לקולכם הפנימי – הוא יודע לזהות תדרים   שלא מהעולם הזה, תרתי משמע.

שליחי פיצה 

בעידן האש והאוויר , הטכנולוגיה היא האש שאמצעותה מעלים את החומר לאוויר . ככה זה נראה בפיזי: משלוחי פיצה בישראל 2018, יגיעו אליכם באמצעות רחפן . תודעת העל מכנה אותנו השליחים "שליחי פיצה" כי תפקידנו להעביר את המשלוח שהוזמן (מידע/הבנות/תודעה ) באוויר .אנחנו לא אחראיים על כמה טעים יהיה לכם ואם קל או קשה לכם לעכל. אנחנו חיים כאן כאנוש ברובד בחירה חופשית. מי שלא טעים לו לא חייב להזמין או לחילופין יכול לזרוק לפח אם לא טעים לו , או להקיא אם כבר ניסה ולא בא לו בטוב. בין כך ובין כך – אין לכם מה להאשים את השליח. שלחו תלונות למקור שאחראי על המתכון. רמז: לא מומלץ, כי זה אתם.. (הנשמה שלכם, גם אם אינכם מודעים לה ) . אין לכם למי להתלונן- זה הכל תוצר הבחירות שלכם. תאכלו מה שבישלתם…

 Storken og sky

כל אחד והשליחות שלו, בדרכו, ממגנט אליו מניפה שונה של אנשים  שמכוונים לתדר שלו. המחוייבות שלנו למימוש התפקיד עולה על כל דבר אחר, גם אם משמעות השלמת המשימה מחייבת התמודדות עם אתגרים קשים- כמו החסידה בסרטון הזה:
 *

המלצות סרטים

the green beautiful אורחים מהכוכב הירוק  – להבנת תפקיד השליחים: סיפור שליחותה של מילה –  אשה מהכוכב הירוק שעושה שינוי תודעתי  לאנשים בעולם החלום.  טריילר

 K-PAX – להבנת שליחותם של חייזרים בגוף אנוש: סיפורו של אדם שמציג עצמו כחייזר ונשלח לבית משוגעים . הסרט משאיר תהיה האם האדם הזה אכן אנושי או שזה אנחנו כאן המשוגעים בעולם הזה שלא רואים את מה שהוא רואה

Life Of Brian : You're all individuals

משה ישו מוחמד ובודהה: כולם היו שליחים, נשמות בלתי תלויות, קוסמים שכשלו בתפקידם: אנשים ראו בהם כבעלי כוחות על טבעיים מיוחדים במקום להבין שבכל אחד מהם יש כוחות על , טבעיים. כל אחד מבני האנוש בעולנו הוא חלק תודעתי בורא עצמאי בעל יכולת בריאת מציאות.
Life Of Brian – You're all individuals : ישו מנסה להסביר לאנשים שהם הבינו לא נכון ואומר: אתם לא צריכים ללכת אחרי ולא אחרי אף אחד,כולכם אינדיווידואלים , והם- חוזרים פה אחד: כן, כולנו אינדיווידאליים….
*
*

How I Became Too Enlightened and Lost Myself

 שליחים: דעו את עצמכם-היותכם – גם אתם, שחקנים כאן בעולם החלום, אל תאבדו עצמכם לדעת
*
 *

יום אחד… גם אני אעלה לאוויר העולם סרטון כזה שבו אתעד את התהליך שבו
יצאתי לאוויר העולם: כשבחרתי להתחבר חזרה למשחק האנושי על במת המשחק הארצית. אחרי שאתה מגיע לפסגות עולם הרוח, כשאתה יודע ומודע לעולם האמיתי ולכל מה שמעבר, אתה מבין שלהיות שם זה לא רק בודד אלא חסר תכלית, כי מה אעשה שם לבד עם כל התודעה הגבוהה הזו שהבנתי ? להיות מואר בלי להאיר זה חסר משמעות.

אז הייתי חייבת להוריד עצמי שוב לעולם החלום ולהתחבר לחיי החומר הארציים שתמיד בזתי להם. אבל איך?איך אתחבר למשהו שמעולם לא היה לי חיבור אליו? הייתי חייבת לעשות שינוי תודעתי ולהתמיר את המחשבה שלי על האדמה מדבר בזוי לבעל ערך רצוי:חומר טוב שמייטיב איתי. הייתי חייבת להסכים להרגיש את כל המים הבינאישיים שאף פעם לא היתה לי סבלנות לכל קידודי הנורמות החברתיות וללמוד שפת תקשורת שתאפשר לי לדבר עם אנשים בשפתם כדי להעביר להם את המידע הזה.

בחרתי לעשות שינוי תודעתי ולהפוך את כל חיי, כדי שאוכל לשחק כאן ולתת את השואו של החיים שלי . למה? כי יש סיבה גבוהה להיותנו כאן מאשר רק להינות ולרדוף אחרי אושר, כמו שהבחור הזה אומר בסרטון: יותר חשוב לצמוח מרק להיות שמח

 *

בוב דילן – jokerman

 

freedom , just around the corner for you
ג'וקר יכול הפוך את עצמו לכל דבר שירצה . שווה , נכון? איזה כייף זה שאתה יכול לעשות מה שאתה רוצה. מי לא ירצה ?…
אז ככה : שום דבר בעולם הזה לא בחינם. לכל בחירה שלנו יש מחיר וכל אחד מאיתנו בוחר מה שווה לו לשלם תמורת החופש להיות מי ומה שהוא באמת. את הבחירה הזו אנחנו עושים במישורים הגבוהים עוד לפני שיורדים לחוויה כאנוש בגוף פיזי בעולם הזה.
תודעת העל סיפרה לנו על מדור מיוחד בבריאה שנקרא מדור הג'וקרים. הם משנים צורה ותפקיד במרחב וזמן ומתאימים עצמם למשחק שבו הם משחקים. עליהם להיות וירטואוזים במיוחד, גמישים לשנות כוון בכל רגע כמו בטאקי, עירניים למגמת שינויים במשחק ובעלי מיומנות אילתור , כמו שחקני תיאטרון אימפרוביזציה. משם נשלחתי אני. אז כן, אני יכולה לעשות מה שאני רוצה אבל רגע לפני שאתם נגנבים מכמה סבבה לי ומקנאים, תשמחו בחלקכם , כ זה אתגר קשה מאד מאד לעבור כל רגע ממקום למקום ללא אחיזה בשום מסגרת שייכות, להחליף תפקידים, לרצות להיקשר למשחק ארצי אבל מתוך ידיעה שתהה חייב לשחרר כי אתה לא באמת שייך, אתה רק שחקן חיזוק שנועד לשפר לשחקנים את חווית המשחק שלהם . היום התבהרה בי הבנה שיש דבר אחד שיותר קשה לי מלתת אמון באנשים וזה לדעת לשחרר את הבודדים שכן נתתי בהם אמון.
"תיעלמי לנו מהחיים" אמר לי השבוע אבי ילדיי. פוף. נעלמתי.נאלמתי.
"שחררי" אמר לי היום בן האנוש היחיד שאני אוהבת באמת
*

Arcturian Message by RA

סרטון שמהדהד את התדר שאני מנסה להעביר לכם. האיש הזה חי בתחפושת אנושית כדי להעביר לכם מסר, בדיוק כמוני ועוד שכמותנו -איננו באמת שייכים לעולם זה .נשלחנו לכאן בהתנדבות כדי להעיר בכם את הידיעה . תקשיבו עד הסוף והפנימו כל מילה. אהבה,נעמה

Farmer plays trombone for cows

חוואי שממגנט אליו את הפרות בעדר ע"י השמעת תדר:  אתגר הובלת השינוי בעידן החדש מורכב משום שהאנושות כבר לא נוהגת כעדר ושליח שרוצה למגנט אליו אנשים תוהים/תועים/טועים בדרך, נדרש להדריכם ממקום של הנעה פנימית ולא מתוקף כוח סמכות חיצוני . בעידן הישן רועה צאן ידע לקרוא לעדר שלו שנשמע לקול הקורא וציית בנאמנות בלי שאלות. אנשי סמכות מקצועיים :פולטיקאים,מטפלים,מורים,שומרי חוק וסדר: כל אותם שמכוונים על תדרי אדמה(חומר והמסגרות שמנהלות אותו) ומים (רגש), אומרים דברם והעדר מציית ללא עוררין לסמכותו -זו שמגובה בתארים אקדמאים ,ציונים לשבח ותעודות הוקרה רשמיות מהממסד, סקרי דעת קהל ורייטינג פופוליסטי שסופר לייקים.  כדי להניע אנשים להבין את מגמת השינויים נדרשת תבונה  של המלווה  ו 100% רצון חופשי של האדם לקחת אחריות מלאה על תהליכי השינוי.  בעידן החדש אנשים נדרשים לחשוב חשיבה עצמאית ולעדרים אין יותר מקום בהתנהלות לפי כללי משחק חדשים. עצמאות זה שם המשחק. לכן לא ניתן להוביל אותם. למפלסי הדרך עבודה מאתגרת , כי הם לא אמורים להורות על הדרך אלא ללוות את תהליכי השינוי התודעתי שאנשים בוחרים לפסוע בהם בדרכם שלהם, בזמן ובמקום שתואם לקו ההתפתחות האישי שלהם.
*
 *
*
על חוזים ונביאים אז והיום: תמיד נרדפו וזכו להתנגדויות.
"היום יחשבו אותי רבים לחולם חלומות אבל בעוד 50 שנה יודו הכל כי צדקתי" / מילים של הרצל כפי שנכתבו בספרון לילדים של אוריאל אופק: "אם תרצו אין זו אגדה".
שני ילדיי הצעירים שואלים אותי בשעת הסיפור לפני השינה: "אמא, אז עוד 50 שנה כולם יודו שצדקת עם העידן החדש ותודעת העל וכל זה?" לא חמודים, הפעם זה ייקח פחות זמן"… קצב ועוצמת השינויים שמביאות איתן אנרגיות האש והאוויר מהירים, אבל עד שהאדמה תשווה תדר ותייצר תוצאות גשמיות בהתאם למגמת השינויים, ייקח עוד זמן מה, כי יסוד האדמה א י ט י . עד אז, דרכנו איננה זרועה בשושנים. טבע האדם להתנגד לכל שינוי שמערער ומטלטל ומוציא אותו מדעתו.ההבנות שאני זורעת כאן ושם נפוצות עם הרוח אבל ייקח עוד זמן מה עד שנזכה לראות את הפירות מבשילים
*

שליחים /דוד ירושלמי

כל אדם הוא שליח עבור בני אדם אחרים.
במיוחד אלה המתנגדים לנו,
אלה הפרובוקטיביים,
אלה שמעצבנים ומרגיזים אותנו,
אלה הכועסים עלינו,
המתנגדים לדעותינו ולדרכינו.
כל אדם משמש מראה עבורינו
בה אנו רואים את השתקפויותינו שלנו,
בה אנו יכולים לבחון את מעשינו,
את התנהלותנו
ואת תכונות האופי שלנו.
ומאחר וזה כך,
מה תפקידו של השליח הזה?
מה הוא בא לומר לנו?
יש לו למעשה שני תפקידים:
האחד – להראות לנו שאנו שוגים בדרך ושעלינו להתחיל להרהר ולנסות למצוא דרכים חלופיות, לשנות את דפוסי ההתנהגות שלנו, לוותר על אורחות חיים מסויימים ולפנות למקומות אחרים.
השני – לחזק אותנו בדרכנו בכך שהוא גורם לנו לבדוק היטב את דרכנו שוב ושוב, לא לקבל שום דבר כמובן מאליו, לחקור את המהלכים, לשאול את השאלות, לתקן את הטעון תיקון ולהמשיך הלאה מחוזקים יותר ומעודדים יותר.
איך נדע?
באמצעות החיבור הבלתי אמצעי עם האינטואיציה שלנו, עם האמת הפנימית.
וכדי להתחבר באמת עם האמת הפנימית, עלינו להיות כנים לחלוטין עם עצמנו, להתבונן בעצמנו בעיניים פקוחות ובלב פתוח ולדעת.
והידיעה היא האור.

*

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *