אנשי האוויר

אנשי האוויר הם מי שבחרו לתת להבנה גבוהה להוביל את הבחירות שלהם, חווים את התנסויות החיים כצופן לפיענוח,לא זזים בלי להבין לחשוב ולתכנן לאן ובעיקר -למה . יסוד האוויר הוא ההבנה ההולכת ומתרחבת בתודעתנו שיש הרבה מעבר למה שאנחנו רואים שומעים ונוגעים בחושים החיצוניים. כולנו כבר יודעים שמחשבה יוצרת מציאות , אבל מניין מגיעות המחשבות? הילד הפנימי =הנשמה שחיה בגופנו, יודעים את הסיבה הגבוהה שלשמה אנחנו כאן, ואתם? עכשיו הזמן לתקשר-להתחבר לחושים הפנימיים, להקשיב לקולו של הילד הפנימי ולהבין למה דברים קורים כמו שהם קורים. סוף מעשה במחשבה תחילה זה מה שתראו רשום על מפתחות תודעתם.

יסוד האוויר- קחו נשימה

החיים בעולם הזה הם מעבדת ניסוי אנושית שמטרתה לבחון תיאוריה רוחנית של חיבורי היסודות בפרקטיקה הארצית החומרית. שום דבר לא עובד לכם? נסו להבין למה. מידעי תודעת העל מנגישים לנו מאגר מידע חוץ בריאתי שמסביר למה דברים קורים כמו שהם קורים . נותנים לנו כלים לנהל את הבחירות שלנו ביעילות (אש) ותבונה (אוויר) כדי שנוכל לחבר (מים) בין התיאוריה לפרקטיקה וליצור מציאות גשמית (אדמה) שתתהווה כמו שאנחנו רוצים ומתכננים .

theory

 

הנה דפי הפייסבוק בהן נולדה הקהילה:

אנשי האוויר – דף קהילה   –  – מרחב שבו אני מטמיעה תכנים שחשוב לי להפיץ, אפשר לראות ולהגיב. רואים את הפירסומים שלכם אבל רק בצד ובקטן

אנשי האוויר – קבוצה פעילה – מרחב לשיתוף שווה לכולם – כל אחד יכול לפרסם כל דבר

נראה לכם הגיוני שבן אנוש ירצה לישון באוויר? איך דבר כזה יכול על הדעת? איזה בר דעת יניח ראשו לנוח באוויר? אז זהו: שזה בלתי הגיוני בעליל. ההגיון נכנס רק למקום שבו חלל ריק , כשאין חיבור אמיתי לאוויר: להבנה ותיקשור עם הילד הפנימי: הוא הבמאי שחתם על התסריט הנשמתי. כשהחיבור הזה לא קיים ואין בנו ידיעה בהירה מה מדוייק לנו- לשם נכנסים הפחדים וההגיון הארצי. 
ממליצה להעמיק את ההבנה מה ה הבדל בין תבונה וחוכמה : בין שימוש חכם בהגיון ארצי ובין חיבור תבוני למידע פנימי

אחד ממאה החכמים בעולם: הישראלי שמחזיק באיי.קיו גבוה בהרבה מאלברט איינשטיין

cloud artBe air or be square!

 

 

ילדי האוויר  הם מי שמונעים מתוך הבנה וחיבור לתודעה הגבוהה. הם אלו שיכולים שעות לבהות בנקודה ,עד שיבינו את משמעות ומהות קיומה .הם מתבוננים על החיים מלמעלה ולכן יש להם יכולת ראייה רחבה. האינטרנט הוא הכלי האווירי באמצעותו הם בוחרים לתקשר עם העולם. הם שאוהבים לחשוב ולחשב,לתכנן ולתכנת  מערכות מידע, לארגן את המחשבות ולעשות סדר במילים, להתכנס בעולמם הפנימי העשיר ולהתרכז בפיתוח והתפתחות. הם מבינים מהר, מחשבה עצמאית, יכולות סינון ידע גבוהות שמאפשרות להם להתמקצע רק במה שמדוייק עבורם לצורך מימוש התסריט שעליו חתמו. הם לא יבזבזו אנרגיה על לעשות דברים  רק בגלל שאמרו להם ש"ככה צריך/מקובל/נכון", הם לא יכניסו לעצמם לראש ידע מיותר שלא מקדם את ההתפתחות שלהם. רבים מאובחנים כאוטיסטים/בעלי הפרעות PDD /אספרגר וכ"ו.. חשוב להבין שזו לא מחלה או תסמונת בעייתית שצריך לטפל בה. זוהי איכות מזוקקת שיש לילדים האלו לנתק עצמם מהשפעות הסביבה, לתקשר עם עצמם בעצמם, דרך החושים הפנימיים ישירות לתודעה הגבוהה, ללא צורך בקבלת אישורים חברתיים וניהול תקשורת נורמטיבית עם אנשים אחרים. לא מזיז להם מה חושבים עליהם, כי הם יודעים שהם אלו שמזיזים את עצמם-בכוח התודעה.

לא רק לילדי PDD יש צרכים מיוחדים. לכולנו יש ילד פנימי שמחכה שנתחבר אליו,אליה- לנשמה שחיה בו, בנו… הקשיבו לקול הפנימי הזה שלו, שלכם.

ילדי העידן החדש נולדו build in עם תכני ותדרי התודעה החדשה .זו יוצאת מצ'אקרת הגרון ונצרבת באמצעות חוש השמע. לכן, כל כך קל לילדים לקלוט מידע באמצעות המדיה הוירטואלית . קצב ועוצמת המידעים המועברים באינטרנט הוא גבוה בהרבה מזה שהעין יכולה לקרוא בספר והיד יכולה לכתוב במחברת. אין זה מקרה שילדים רבים כל כך מתוייגים כבעלי הפרעת קשב וריכוז. הם פשוט לא אמורים להתרכז בחומר הלימוד המיושן שאיננו רלוונטי להתפתחות שלהם.  הם כאן כדי ללמד אותנו, כדי להוביל אותנו לעידן חדש. הם כאן כדי להיות חוקרי וממציאי העתיד.

פענוח חידות אתגר מחשבתיות

אנשי אוויר אוהבים לחשוב ולחשב , לפתור אתגרים מחשבתיים  ולפינח חידות . הם אנשי התוכן התכנון והתוכנה: מזהים את הקוד לפי מספרים, צורות גיאומטריות ואלגוריתמים ומבינים שהכל זה מתמטיקה

אנשי אוויר אוהבים אתגרים מחשבתיים ופענוח חידות. נראה אתכם מחשבים את קוד המנעול הזה

*משחק נהדר עם בועות אוויר

 

 

הפוסט הזה כאן מרכז אליו את כל הסטטוסים שהעלייתי בדפי הפייסבוק לדורותיו… (עלה לאוויר ב 9/4/2013) . מוזמנים לגלגל בתגובות ולעקוב ( הראשון שמופיע בתגובות  הוא האחרון שהעלייתי)

295 תגובות בנושא “אנשי האוויר”

 1. חדרי המיון בקומה בביה"ח בילינסון מעוצבים כך שמעל כל מיטה יש חלון לשמיים המאירים. איזה נפלא זה כשחולה יכול להפנות מבטו מעלה ולראות את האור ולהבין מה הסיבה שלשמה בחר במחלה כדרך לריפוי . (לא, אני לא חולה ולא בקומה …)

 2. ניסוי מעבדתי מדליק ממחיש מה קורה כשגז מסויים (לא זוכרת איזה בדיוק) יותר כבד מאוויר. לדעתכם המדען הזה הוא איש אש או איש אוויר? ואולי אם הוא מתעסק עם חומרים במעבדת פיזיקה אז הוא אדמה בכלל?

  https://www.youtube.com/watch?v=iQWtZd8jM3g

 3. לפעמים באמצע החיים קורה לנו ארוע שמחייב אותנו לעצור ולחשב מסלול מחדש . יש ארועים מלמדים ויש שמאתגרים אותנו. תודעת העל מנגישה לנו מאגר מידע שמבהיר את ההבדל בין הארועים השונים , מסבירה לנו למה אנחנו מזמנים לעצמנו בעצמנו את כל מערך ההתנסויות שאנו חווים , כדי שנפסיק להתנהל כמו מפגרים שלא מבינים למה דברים קורים כמו שהם קורים, שנפתח את הראש ונתחיל לחשוב מה הסיבה, מה השיעור שאנחנו נדרשים ללמוד, מה תכלית קיומנו ואיך לממש את ייעודנו ,שנדע את עצמנו בעצמנו, שנבין מניין באנו ולאן אנחנו הולכים, שנפנים שיש תוכנית גבוהה ושההתפתחות שלנו תורמת לא רק לנו אלא מעלה את תדרי התודעה הכוללת בכל הבריאה.

  https://www.youtube.com/watch?v=Tft_TFeWe8g

 4. "מה שחיבוק יכול לעשות" -הרוח היא זו שבחרה להיכנס חזרה לגוף כששמעה את המחשבות של ההורים שדיברו עם הילד כאילו ברור להם שהוא חי. מה שחיבוק יכול לעשות או מה כוחן של מחשבות/רצונות/מגע של אהבה=הבנה.

  https://www.youtube.com/watch?v=xgzOUz-tolI

 5. דרך יעילה להעביר חשמל דרך האוויר: הטענה אלחוטית בעזרת גלי קול

  דרך יעילה להעביר חשמל דרך האוויר הטענה אלחוטית. איור: shutterstock ב-2011, כשהייתה דוקטורנטית לפַּלֵאוֹ-ביולוגיה באוניברסיטת פנסילבניה, מצאה את עצמה מרדית'
  HAYADAN.ORG.IL

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *