קסם

קסם הוא דבר שנסתר מבינתנו להבין כאפשרי, אבל מה אם נרחיב תודעתנו אל מעבר לגבולות האפשר? כל מה שאנחנו מעלים בדימיוננו- סימן שיש לו גם קיום ממשי-גם אם טרם נגלה במציאות הגשמית, הרי זה רק משום שהאדמה איטית יותר מאשר קסם האש והאוויר שממציאים מציאות בקצב שהאדמה לא מספיקה לתפוס…

את הדברים החשובים באמת בחיים=לעשות קסמים, לא לומדים בביה"ס. זו מיומנות נרכשת שמקבלים רק כשמתעלים מעלה- לתודעה, להבנה הבהירה של תנועת ההתפתחות, כשלומדים שליטה אנרגטית ביסודות: לנהל את הבחירות שלנו מתוך הבנה בלי לאפשר לאנרגיות  לנהל אותנו ולהוציא אתנו ממשחק במרכז הבמה.

בעידן הישן חשבנו שרק קוסמים יש להם כוחות על טבעיים. היום אנחנו נדרשים להפנים את ההבנה שלכל אחד מאיתנו יש כוחות על : טבעיים. מה כוח העל שלך? ילדעים אוהבים גיברי על, נכון? תתחברו ל הילד הפנימי שלכם- שבכם-שהנכם – הוא יודע מה כוח העל שלכם .

המלצה לסרט :המעון של מיס פרגרין לילדים משונים  להבנת כוחות העל של ילדעים : סיפור על נער שמימש את כוחות העל שירש מסבו

Legion  – סדרה על אדם שהיה מאושפז שנים במתקן ממשלתי והאמין שהוא חולה נפש וגילה שהוא לא חולה אלא יש לו כוחות על

*

בהיסטוריה האנושית הופיעו קוסמים כמשה ישו מוחמד בודהה … הם נשלחו לא כדי לעשות לנו ניסים אלא כדי לחבר אותנו להבנת האחדות , להבין שכל אחד מאיתנו הוא תודעה בוראת. לא רק ישו הוא בן של אלוהים. כולנו. לא רק משה יכול לעשות ניסים, לכולנו יש יכולת לזמן ברכות וניסים לחיינו. לא דרך תפילות ל "בורא עולם" אלא מתוך הבנה שזה אנחנו הבוראים את העולם של עצמנו בעצמנו .

אתה קוסם

 

הקסם שבחיבור  הקוסם בריאן מילר בהרצאת טד על איך להשתמש בטכניקת קסמים כדי ליצור קשרים טובים יותר ומשמעותיים יותר עם אנשים

 

Mentalist Lior Suchard  ליאור שוסארד – מנטליסט שמשפיע תודעתית על מחשבות של מאות אנשים

 

דינאמו  – קוסם מגיל 11 שמשאיר אותנו עם פה פעור בלי להבין איך…?

Dynamo Magician Impossible

 

מנטליסט מדגים טלקינזיס בשידור חי 

 

Smoothini: Bar Magician Flies 

 

שימי אטיאס בלאס וגאס מוציא יהלום מהעין

 

 כובע קסמים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *