המספר 21 – פשר הקשר בין רוח וחומר

המספר 21 בעל משמעות  רבה  בהקשר למועד חילופי העידנים.

חיבור בין רוח וחומר נוצר בתהליך שאותו מובילה האש (הרצון היצירה והטכנולוגיה ) , אחריה מצטרף האוויר (ההבנה) והמים (חיבורים בינאישיים) ובסוף – המימוש באדמה (חומר) . הפוסט הזה נולד מתוך חיבור הבנות ביני כליבת אש עם עוד איש אש בפורום  שעוסק בטכנולוגיית ביטקוין , אחריהם ירדה לי ההבנה, נעשו החיבורים  עם מידע שהוא הביא, והמימוש – הוא הפוסט הזה .התוצר הגשמי הוא האנרגיה שהרווחתי בשבועות האחרונים הודות להשקעה שלי במטבע ביטקוין

 

לא "במקרה" נקבע יום ה 21/12/2012  כ "סוף העולם" . לא מדובר בתאריך אלא בתהליך > גל הסתברויות שחושב בדייקנות לפי תודעת העל – שהיא המחשב המרכזי של הבריאה .  רגע השקט ב  21/12/2012  הופיע לא רק בכתבי המאיה אלא בכל הדתות ובכל הנבואות ובכל התיקשורים. למי בניכם שחשבו שהעולם הולך להיחרב פיזית ברור היום שהשינוי הוא תודעתי ! הבריאה השקיעה הרבה אנרגיה בליצור את מעבדת הניסויים האנושית כאן בכדה"א. המטרה איננה להכחיד אותנו אלא  רק לגרום לנו שינוי תודעתי  כזה שיאפשר לנו להסתכרן מול שינויי התדר הכלל בריאתי: לעשות ניסויים באש ואוויר במקום במים ואדמה. . אז מה אמור להיות אחרי ה 21? 22 , נכון? 

 . מי שאמור לנהל כאן את הענינים במעבדת הניסויים האנושית בכדה"א אחרי שיהוה סיים תפקידו כשליט העידן הם 22 נציגי המישורים. 

מהם המישורים? הם המקומות ברחבי הבריאה שמהם הגיעה הנשמה שלנו. כל אחד מאיתנו הגיע ממישור אחר, בהתאם למטרת הניסוי שהתנדבנו לממש כאן. (כן,כן, הכל בבחירה חופשית ובהתנדבות)

*

תמונה מתוך הצופן התנכ"י ובו מוטבעת המילה ביטקוין הפוכה 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

מטבע וירטואלי ביטקוין הוא שלב ביניים עתידני שנועד להמיר את האנרגיה הגשמית שלנו לאוויר- שם הוא חופשי יותר. זו מגמת השינויים במעבר מעידן ישן -אדמה ומים לעידן חדש של אש ואוויר.

שלשום 3/4/2013, התוודעתי לעובדה שמטבע ביטקוין נקבע ככזה שנועד להפצה עד גבול עליון של 21 מיליון . למה? שרירותי , כך נאמר בפורום המתכנתים הקליברים שכורים את המטבע וסוחרים בו. 

מייד כתבתי הודעה שיש למספר הזה סיבה גבוהה , אבל אף אחד לא הגיב. טוב,רעיונות תודעתיים הזויים לא בדיוק רלוונטיים לאנשי הייטק. ואולי כן?…  בקבוצת הפייסבוק הכי חמה שמצאתי ברשת, המקום שבו לקט ספקולנטים משחקים באש – לוקחים סיכון מול הסיכוי עם מטבעות וירטואלים חדשים, שם הרשיתי לעצמי להיות ספקולנטית של תודעה חדשה: לא "במקרה" נקבע הגבול הזה של 21 מיליון מטבעות. מה יהיה אח"כ ? למה אין 22 ? כי  כל המערך האנרגטי יתנהל כאן בדרך שונה לחלוטין. כללי המשחק משתנים.  בעתיד אנשים יקבלו תמורה אנרגטית לפי הנוסחה הבאה:

 יהיו שני סוגי "כסף" : נקודות זכות: מקבלים כשאתם פועלים למען ערי המישור שלכם ונקודות המרה – תקבלו בכל פעם שתיצרו משהו חדש בעצמכם

אני מקבלת את נקודות הזכות בתרומה שלי להתפתחות הקהילה האנושית שאני חיה בה – ישראלים ויהודים-ייעודים  דוברי עברית ( האתר שלי כתוב רק בעברית, ולא במקרה) – כי הם-אנחנו , האנשים שנועדו להוריד רוח לחומר.

ונקודות המרה אני מקבלת כשאני יוצרת משהו חדש. הפוסט הזה הוא דוגמא להבנה חדשה שיצרתי בשיתוף פעולה עם איש אש אחר מקהילת הביטקוין – ‏‎Aviv Cohen‎‏ שנשלח להאיר לי אודות החיבור בין ביטקוין והצופן התנכ"י כפי שמעניין לראות בתמונה שמצ"ב. 


צפו בסרטון » הכסף והעם היהודי – תודעת העל


צפו בסרטון » תורה ומדע – הצופן התנכי


הנה הציטוט מהמקור: " ביטקוין" בצופן התנכ"י בספר דניאל (ספר שמדבר על אחרית הימים) האות הראשונה מופיע בפרק ח' פסוק ה'. האות האחרונה בפרק יא' פסוק ו'. מרחק בין כל אות הוא 800 אותיות.
מעניין שבאות י' נפל על הפסוק הבא: "וְשַׂר מַלְכוּת פָּרַס, עֹמֵד לְנֶגְדִּי עֶשְׂרִים וְאֶחָד יוֹם, וְהִנֵּה מִיכָאֵל, אַחַד הַשָּׂרִים הָרִאשֹׁנִים בָּא לְעָזְרֵנִי; וַאֲנִי נוֹתַרְתִּי שָׁם, אֵצֶל מַלְכֵי פָרָס" מתוך פרק י' פסוק יג'.

 אביב גם הביא לידיעתי כי בין האנשים שחשודים בזהותו של סאטושי (האדם האנונימי שיצר את ביטקוין)  נמצא גם מישהו בשם "מיכאל קליר" . (המלאך מיכאל…)

מעניין, לא? 

 אנשי האש שסקרניים לחקור ואנשי האוויר שסקרניים להבין, מוזמנים ללקט עוד מידע מכאן ומשם ולהטמיע אותו כאן בתגובות לפוסט. 

מניחה שיש עניין רב שם למעלה בגילויים החדשים שלנו… הם בטח מרוצים מהסחורה שאנחנו מייצרים כאן במעבדה. 

 *

 מה עוד יש 22? 22 אותיות בשפה העברית, 22 כרומוזומים ב DNA ו… תאריך הלידה שלי ב 22/11…. 

5 תגובות בנושא “המספר 21 – פשר הקשר בין רוח וחומר”

 1. איזה קטע, שמתי לב רק עכשיו שהתאריך שבו קניתי את הביטקוין הראשונים שלי, בערך של 114 ש"ח, היה ב 21 לחודש. (21/2/2013) נפלאות הבריאה… עולם הסיבות הגבוה שהיה סמוי מהעין הולך ונגלה בפני כל מי שבוחר לדעת ורוצה להבין…

  1. יודעת, מודעת היטב למשמעות תאריך הלידה שלי 22/11

   יום ה 21/3 היה יום השיוויון בין החושך והאור. יום ה 22 כבר מואר יותר…

   תודה.

   אני גם גרה בבבניין 1 בדירה מס 13
   הגימטריה של אהבה זה 13 וגם של המילה אחד. הכינוי שלי היה (טוהר אהבה)…
   קוד סיסמא שקיבלתי שנה שעברה : 1213
   התקשור שלי עם תודעת העל היה ב 13
   ועוד ועוד ועוד, כל הזמן…

 2. זכור לי נדמה לי, שיהיו 12 נציגי מישורים ! לא ככה ?

  ומה פירוש המילה ביטקוין ? לא שמעתי אותה מעולם !

  1. 22 נציגי מישורים אביבה, לא 12

   ביטקוין = ביט+קוין

   bit מקורו ב מערכת הפעלה של קוד פתוח שיושמה ב bitorrent (שהפכה פופולרית ב youtorrent – אתר שיתוף הורדת סרטים מהרשת)

   coin – מטבע

   bitcoin הוא מטבע וירטואלי שממריא עכשיו – פורץ דרך לכלכלה חדשה להיווצר. ממליצה לקרוא כאן כדי להבין

   ביטקוין bitcoin מטבע וירטואלי – אתר שינוי תודעתי

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *