עבודה

העבודה היא תכלית קיומנו כאן. עלינו לדייק את הבחירות שלנו כך שהעבודה תשקף את היותנו מי ומה שבחרנו להיות, שתאפשר לנו לממש את האיכויות המיוחדות שלנו כך שניתן לעולם בדיוק את מה שהתחייבנו לתת .

העבודה המדוייקת שנועדה בשבילנו מתגלה כשאנחנו הולכים בשביל שנועד עבורנו, כשאנחנו משחקים במרכז הבמה שלנו ולא סוטים ימינה ושמאלה להשוות עם משחקים של אחרים בבמות אחרות.

להיות שלם זה כשאתה עושה את מה שאתה אוהב. כשאין הפרדה בין העבודה לחיים האמיתיים, כשמטרת עבודתך איננה מתמצה בלהכניס כסף לתחזוקת החיים הארציים, אלא היא היא המימוש העצמי שלך, תכלית קיומך, הסיבה שלשמה בחרת ונבחרת להיות כאן.

כמה מכם עובדים בעבודה כזו?

עכשיו הזמן לשנות. ואם עבודת חייכם לא קיימת, הרי זה רק משום שטרם יצרתם אותה. גשו לעבודה! עבודה זה לא משהו שמחפשים בחוץ. זו ידיעה פנימית שעלינו לגלות מתוכנו . אל תחפשו פרנסה, חפשו את עבודת חייכם  האמיתית. לכו אחרי ה חלומות שלכם.

איך תדע מהי העבודה המדוייקת עבורך? זו שממלאת אותך סיפוק ,שאתה חש דחף פנימי לעשותה, זו שמחברת אותך למהות המזוקקת של מי שהינך באמת. . העיסוק שיטעין אותך אנרגיה לקום בבוקר עם מרץ,עם פרץ שמחה לעשותו, הוא העיסוק שממנו תרוויח הכי הרבה, גם אם כרגע נדמה למי שמתבונן בתודעתו המוגבלת על המציאות שאיננה מכניסה מספיק כסף לקיומכם. הקיום הפיזי-חומרי שלנו נועד לתמוך בנו במימוש הייעוד הנשמתי שנשמתנו בחרה בו. אם לא נזין את הנשמה- לא יהיה לה צורך עוד בגוף הפיזי-יהה מטופח ועשיר ככל שיהיה . כשתעשו את מה שקולכם הפנימי קורא לכם לעשות- תקבלו את כל השפע שנועד לתמוך במימוש תסריט חייכם.

 איך יודעים מהו הייעוד- התסריט הנשמתי 

כמעט אנושיים – פרק 1   מוטב להיערך להיעלמות של מיליוני מקומות עבודה בשנים הקרובות, בעקבות השתלטות מחשבי העל והרובוטים

היום שהיה – גיא זהר 

פעם כדי להתקבל לעבודה היית צריך תעודות תארים אקדמאים,אישור שעשית צבא, ידע ומומחיות, נסיון וותק. כל אלו אינם רלוונטיים בעולם החדש שבו יש ביקוש לחשיבה יצירתית, יכולת למידה מאפס והמצאת ידע ורעיונות חדשים. הנה סגנון השאלות שישאלו אתכם בראיון קבלה לפייסבוק וגוגל. לא צריך פסיכומטרי כדי להתקבל וציוני הבגרות בטח לא מעניינים אף אחד.

מה שואלים בראיונות עבודה לפייסבוק ולגוגל? התשובה עלולה להפתיע אתכם#מרחיקלכת Guy Zohar ד"ר אייל דורון

Posted by ‎היום שהיה עם גיא זהר‎ on Thursday, July 6, 2017

 

מה לדעתכם יקרה אם אנשים יקבלו כסף למימון צרכי קיומם הבסיסיים ? מסגרת חשיבה אדמתית ישנה תגיד שברור שאפאחד לא ילך לעבוד אם הוא מקבל כסף חינם. תודעה של אש ואוויר חושבת הפוך. היא חושבת על יעילות ויצירתיות,היא חושבת על לדייק את הזמן החופשי שיהיה לאנשים להמציא רעיונות ויזמויות חדשניות, להתנדב בקהילה ולעשות את מה שהם באמת אוהבים ורוצים לעשות- את הייעוד שלהם. כשזה יקרה – תרומתם להתפתחות הכוללת תהה רבת ערך הרבה יותר גבוה מכל סכום כסף שניתן להם כבסיס שיהיה להם ראש שקט לעסוק במימוש הפוטנציאל האמיתי ולא בהישרדות

 

הורים: תקשיבו טוב טוב מה ג'ניה מסביר לכם, קראו עד הסוף, כי מעבר לניסוח הקשוח- יש כאן מהות שיודעת את האמת והגיע הזמן שתסתכלו לה בעיניים ותתאפסו על עצמכם. הילדעים נולדים יודעים. זה אתם שנדרשים לעשות שינוי תודעתי וללמוד מהם. בוקר טוב .

 

independance.-work

בגלל הטכנולוגיה: האם בעתיד כולנו נהיה עצמאיים? 

מדוע גם לכם לא תהיה עבודה בעוד חמש שנים

אבטלה טכנולוגית – אין צורך בבני אדם

האם כולנו צריכים ללמוד לתכנת?

works

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Humans Need Not Apply

 

אבטלה טכנולוגית : האם תוחלפו ע"י מחשב? הגל שמאיים להטביע 
את העובדים בעולם. החלפת כוח אדם במכונות משתלמת יותר ויותר ■ חוקרים טוענים שכמחצית מהמקצועות הם בסיכון גבוה למיכון, בהם ראיית חשבון ומשפטים ■ האם חזון 
"האבטלה הטכנולוגית" צפוי להתממש – ולמה יש מומחים ששומרים על אופטימיות בטווח הרחוק

עידן המכונות // כך תשרדו את 
השתלטות הרובוטים : מהן התכונות האנושיות ששום מחשב לא יוכל לחקות ושיזניקו את ערכם של עובדים

כשמחשבים ישתלטו על העבודות הללו, מיומנויות שכליות מסוימות יאבדו מערכן. זיכרון מצוין לא יהיה עוד יתרון מיוחד. ציונים גבוהים של סטודנטים יוערכו פחות, כי היכולת לספוג מידע רב ולהקיא אותו במבחן לא ממש תרשים אותנו. כך גם היכולת לבצע פעילות מחשבתית מובנית לפי כללים ידועים.

אילו כישורים אנושיים יהיו בעלי ערך גבוה יותר? בעסקי החדשות בתקשורת, חלק מהכישורים האלה כבר ניכרים לעין. הטכנולוגיה כבר תגמלה את האצנים (אלה המעלים הודעות לטוויטר על אירועים בזמן אמת) ומרתוניסטים (אנשים שיכולים לכתוב מאמרים רעיוניים ארוכים), אבל היא פגעה ברצים למרחקים בינוניים (עיתונאים שכותבים סיכומים של 800 מלה על מסיבת העיתונאים של אתמול). הטכנולוגיה גם הקלה על אמנים גרפיים שיכולים להפוך נתונים לאובייקטים ויזואליים, אבל הענישה את אלה שאינם מצליחים להפוך עיתונות כתובה לכתבות וידאו.

Need a Job? Invent It   יודעים מה אתם אוהבים לעשות? תגלו. תחקרו. תבדקו מחדש. ואז – תעשו את זה!!!

Working with joy  עובדי בניין טורקיים עובדים בשמחה.

 

 

ראיונות עבודה מפתיעים… כשלומדים להכיר את האדם דרך הפייס שלו ולא דרך קורות החיים הרשמיים…

מה העבודה שלכם?  EL EMPLEO

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *