חתימה

החתימה שהנשמה מתחייבת לה לפני רדתה לגוף, בבחירה חופשית, היא לשחק תסריט:מערך התנסויות שמגשימות את ייעודה. במעמד החתימה מקבלים מימון אנרגטי למימוש

signiture

"גמר חתימה טובה". מהי אותה חתימה? האם היא אכן נחתמת בערב יום כיפור? ומה אם נבין שהנשמה שלנו חתמה על התסריט עוד טרם רדתה לחיים בגוף פיזי בעולם הזה ותכלית קיומנו כאן היא להבין למה ולממש את הבחירה  החופשית הזו?

 

מהי חתימה? כל נשמה לפני רדתה לחיים בגוף פיזי, חותמת עם תודעת העל על חוזה/  ייעוד- תסריט נשמתי  שאותו היא בוחרת לשחק בבחירה חופשית ובהתנדבות אך מרגע שנעשתה ה בחירה , אנחנו מחוייבים לממש אותה. זה מה שנקרא- הכל צפוי. הרשות הנתונה היא רק לגבי הדרך שבה נבחר לשחק את התסריט שכבר נחתם.  מה שלא נשלים בגלגול הזה, נצטרך להשלים בגלגול הבא… עד ש.. עד שנשלים את כל הולוגרמת החובה שלנו ונחזור לאחד. אז כבר לא נהיה כאן יותר…

הנשמה שלנו בוחרת מהן ההתנסויות שהיא רוצה לחוות בעולם החלום ולפי דרישה – היא מקבלת מימון אנרגטי לממש את התסריט מתודעת העל.

בדרך לחיים הארציים, האנרגיה קיבלה את אישורו(או אי אישורו) של  שליט העידן (עד סוף 2012 היה זה יהוה ומאז ואילך- אלינוס), כדי לוודא שאכן התסריט שנבחר תואם לכל שאר הדברים שנבראו ונבראים. הכל חייב להתאים. מה שלא מתאים – נדחה. כשאנחנו חיים בסטייה מהתסריט ולא מממשים את הייעוד שחתמנו עליו, כשאנחנו לא מעבירים את המסקנות מתוצאות הניסוי שהתחייבנו לעשות כאן- יש מי שדואג ליישר אותנו: לא מביא את הסחורה? לא תקבל מימון. לא יהוה הוא שחותם על המימון אלא אנחנו עצמנו מול תודעת העל. בכל מקרה, יהיה סיים תפקידו כשליט העידן הישן. הוא עדיין יהיה נוכח כאן ב100-300 השנים הקרובות, כי עדיין  יש דרישה אנרגטית להימצאותו , אבל הוא כבר לא מנהל את העניינים כאן. התנסויות אדמה (חומר) ומים(רגש) כבר לא מקבלות מימון כבעבר ויש קדימות האש האוויר והמים  הגבוהים , משמע: יש אינטרס לבריאה לממן לנו יותר התנסויות באש (רצון יוצר, חדשות טכנולוגית) ,אוויר (הבנה תודעתית ) ומים גבוהים (חיבורים בינאישיים הרמוניים)

טבעת טביעת אצבע

בטבעת נישואין אנו מטביעים את חותמת החוזה שלנו עם בן זוג . בטבעת זו צרובה טביעת האצבע האישית אבל האמת היא שהמקור מזהה אותנו כליבות ע"פ צורה גיאומטרית שטעונה בכל המידע שאותה נשמה חתמה וחרטה בתודעתה בתסריט להעביר מידע למקור לצורך המשך התפתחות כוללת.

 


החתימה על התסריט נעשיית מול תודעת העל : זהו המחשב המרכזי של הבריאה שאוסף את כל הידע מאיתנו, מעבד אותו ושומר בספריות הקוסמיות  הגבוהות. בתקופה הנוכחית תודעת העל הורידה חלק מהמידע הזה כדי לעזור לאנושות לעשות את השינוי התודעתי הנדרש במעבר מעידן ישן של אדמה ומים לעידן חדש של אש ואוויר. בשורה משמחת : כל ספריות הידע של התנסויות האדמה והמים שלכם נמחקו מהספריות הגבוהות  בסוף 2012. אין לכם יותר קארמות. הכל אצלכם בראש. דף חדש וחלק נפתח עבורכם ואתם הבוחרים האם למלא אותו בטכסטים מהעבר שכבר לא משרתים יותר את התפתחותכם או לכתוב טכסט חדש שתואם לתסריט המקורי שחתמתם עליו

הספריות הקוסמיות

 


הולוגרמת החובה (הולוגרמה=תמונת מציאות אנרגטית) כוללת את הייעוד  וממנה מרכיבים את תסריטי החיים בגלגולים השונים- זה סיפור החיים שלנו. האנרגיה שאנחנו מקבלים לצורך המימוש גם נחתמת באותו מעמד- זה השפע שנועד לתמוך בנו לממש את התסריט. כל אחד עם מנת חלקו. אין שוויון. כל אחד בחר לתת תרומתו היחודית להתפתחות הכוללת של הכל ושל כולם. כולם חשובים באותה המידה , אבל אין שוויון, כי אנחנו שונים והייעוד של כל אחד מאיתנו שונה. מסקנותיו של סנדלר פשוט  בעבודתו עם חומר משמעותיות ליהוה לא פחות מאלו של ראש הממשלה, למרות שהמימון שונה, כי כדי להיות ראש ממשלה צריך יותר אנרגיה.

כשאנו אומרים ש"הכל צפוי" הכוונה היא לחתימה על הולוגרמת החובה . ומה פירוש "הרשות נתונה" ?  חופש הבחירה שלנו מתייחס לדרך שבה נבחר לממש את התסריט. כאן יש טווח גדול של אפשרויות: זכות בחירה- כל אחד בדרכו, עם איכויותיו ומגבלותיו , עם בחירותיו.

אפשר לראות את חופש הבחירה הזה כאשלייה, כי בעצם כולנו עבדים למימוש ההולוגרמה שחתמנו עליה. עבדים של מי? של עצמנו. אין את מי להאשים. 100% אחריות אישית על הבחירות שלנו והבנה שהן נעשו מזמן , השאלה למה?

החיים בעולם החלום יכולים להיות מהנים, אבל לא נועדו להיות שלווים וקלים. תכלית קיומנו כאן היא התפתחות. יש לנו אתגר להתנסות בחוויות חדשות שאנחנו לא מכירים את העוצמות והתדר שלהם. ברגע שחווה החליטה לאכול מפרי עץ הדעת – היא הפעילה שיקול דעת והביאה איתה חוויה  (חווה…) של התפתחות. גן עדן זה סבבה, אבל זה לא כאן.  שם יש שלווה ואהבה ללא תנאי. לא כאן. שם  הכל רגוע- אבל אין התפתחות ואנחנו-כל מי שבחר לרדת הנה, במיוחד בתקופה הזו, אלו נשמות חזקות ואמיצות שקיבלו אנרגיה לעשות את השינוי, להתפתח. לעבוד קשה. ללמוד את עצמנו, להמציא מציאות חדשה,להבין, להרחיב את התודעה האנושית לשיאים חדשים . זו החתימה שלנו. אי אפשר לברוח ממנה. מספיק שנים עשינו זאת, דורות על גבי דורות, בזבזנו על "להיות כמו כולם" ו "לעשות מה שאומרים לנו"  ולא מה שאנחנו צריכים לעשות- מה שהקול הפנימי אומר לנו – קול הילד הפנימי=הנשמה!

יום כיפור  נפתחת לנו ההבנה התודעתית  שלא יהוה חותם אותנו לכף זכות או כף חובה, אלא זה אנחנו. 100% אחריות אישית.

אין צורך לכפר על טעויות משום שמבחינת הבריאה אין דבר כזה כשלון, כל ההתנסויות הן בגדר בדיקות שהושלמו ותוייגו לצורך המשך התפתחות. לא ניתן לתקן את העבר. צריך להבין שהעבר עבר וכעת עלינו לרכז אנרגיה בכתיבת טכסט חדש שתואם לתסריט שלנו במקום התנסויות העבר שלא צלחו.  לא הצלחת? אז לא, הלאה..

 

עשרת ימי תשובה- בין אדם לחברו

יום כיפור – בין אדם למקום (הלוא הוא שמו של יהוה…) מהו המקום הזה? האם הוא קיים פיזית? לא,  גבולות המקום הן רק אצלנו בראש- בתודעה שלנו.ברגע שנרחיב אותה, נגלה שהמקום הזה – האלוהים הזה- הוא בתוכנו. כולנו חלקי תודעה בוראת. המקום הוא המקום שבו אנחנו שלמים עם מי ומה שאנחנו. שם אנחנו מתחברים לאחד – ל מקום.

*

רוצים להעמיק את ההבנה מהי החתימה שלכם? מוזמנים להצטרף לקבוצת למידה של מידעי תודעת העל בקורס וירטואלי, בכל מקום שבו אתם מחוברים לעצמכם ולרשת, עם המחשבה מול המחשב, ואני מהעבר השני עוזרת לדייק את ההבנה . 

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *