ילדי האש והאוויר בעידן החדש

ילדי האש והאוויר -יודעים מה הם רוצים(אש) ומבינים (אוויר) את הסיבה שלשמה הם כאן: ילדי האינדיגו ירדו כדי לשנות סדרי עולם,לפרק את מסגרות החשיבה הישנות ולהוביל אותנו לשינוי תודעתי: מפחד לאומץ,מתלות לעצמאות. ילדי הקריסטל ירדו עם  רגישות גבוהה שנועדה ללמד אותנו מעבר ממים(רגש) נמוכים למים גבוהים(אוויר): משליטה לשיתוף פעולה והרמוניה במערכות  יחסים בינאישיות. פנו להם את הבמה, תנו להם מרחב חופש ביטוי ויצירה עצמאי , אל תצפו מהם לשנן ידע שלא רלוונטי להם, הם כאן כדי ללמד אותנו לעוף ולא כדי שנלמד אותם להתקרקע. הם המנהיגים, היוצרים,הממציאים של העתיד. הם יודעים את הדרך, רק אל תעמדו בדרכם. שחררו…

ילדי דור ה Z ודור האלפא 

"לפי מחקרים, ילדי דור ה־Z, שנולדו בשנים 1994־2010, וילדי דור האלפא, ילידי 2010 והלאה, יהיו הדור היזמי והמשכיל ביותר אי פעם. הם שואפים לבנות את עתידם במו ידיהם, הם אזרחי העולם, מקושרים חברתית ובהחלט מרגישים בבית בעולם החדש. עבורם, יוטיוב מחליף ספרים, אייקונים וגיפים מחליפים את המילה הכתובה, והאקתונים של גוגל מחליפים יום לימודים ארוך. הם לא נותנים לבתי הספר להתערב בהשכלה שלהם. בכך הם דומים לסופר בן המאה ה־19 מארק טוויין, שציין כי "מעולם לא הנחתי לבית הספר להפריע לחינוך שלי"."

ילדעים שנולדים יודעים , נוער אמיתי, שואלים : למה?

 

ככה ילדי האש והאוויר > הילדעים החדשים , מגיעים לאן שהם רוצים: מדליקים את הלהבה שבוערת בהם והיא מעלה אותם גבוה. צא ולמד.

 

קווים לדמותם של ילדי האש והאוויר

ילדי האש הם  שמניעים את השינוי, באמצעות הטכנולוגיה המתקדמת: הם יוצרים=מייצרים=מציירים תמונת מציאות חדשה , הם האמיצים שנדלקים מאתגרים והרפתקאות, שלא מפחדים לנסות ולהתנסות בחוויות חדשות, לוקחים סיכון מול הסיכוי, הם העצמאיים והעוצמתיים  שיוזמים ומובילים מהלכים,המנהיגים אלו שיש להם מספיק בטחון עצמי וידיעה פנימית את היותם ראויים לקבל כל שירצו, הם ההאקרים שפורצים קודים מוצפנים ושוברים מסגרות חשיבה , הם ההישגיים שתמיד ממהרים קדימה ומושכים אחריהם מי שנלהבים מהלפיד שבוער בנשמתם, מהאש שניצתת  בעיני רוחם. הם ילדי האינדיגו , ה"מופרעים" שמפרים את הסדר הקיים , מתוייגים כבעלי הפרת קשב וריכוז – ADHD , אבל האמת היא שכשהם במחשב- שום דבר לא מפריע להם להתרכז, כי זה המקום שבו הם נועדו להיות. הם החצופים,האמיתיים,הכנים, הבוטים,חסרי המעצורים,אוהבי המרחבים,הפרפרים החופשיים שמאתגרים את כולנו להעיז גם לעשות שינוי תודעתי ולהתחבר לילד הפנימי שלנו. פועלים מתוך חיבור לחושים הפנימיים ולא  מתוך משמעת לסמכות חיצונית . הפרעות הקשב והריכוז אינם שלהם אלא של מערכות השליטה שמפריעות להם לתת את האיכויות  שלהם כחלוצים פורצי דרך בעלי חשיבה עצמאית  שנועדה לשמש אותם כדי להפוך את העולם הישן המוגבל לעולם טכנואקולוגי מתקדם ויעיל. המסגרות הקיימות מקובעות  ומתקשות  להכיל את היצירתיות והתנועתיות המתפרצת שלהם. אז היא פולטת אותם מהמערכת או לחילופין מסממת אותם בריטלין . התוצר הרצוי היה שהילדים האלו יעופו עצמאית עם הרעיונות החדשניים שלהם ויממשו את הפוטנציאל שלהם בערוצי יצירה אלטרנטיביים. תוצר לא רצוי אבל נפוץ: הם לומדים לבטל את עצמם על מנת לרצות את המבוגרים. אבוי לנו המבוגרים אם לא נתעורר ונוודא שזה לא ימשיך לקרות עוד.

ילד עצמאי משמיע קולו: לא צריך עזרה מאף אחד אחר כשאני מחובר לאש הפנימית שלי, רק תנו לי מרחב חופש עצמאי.

Ex-ET  סרטון אנימציה שממחיש מעולה את תפקיד ילדי האינדיגו בעולמנו.

 

תנו לילדים להחליט בעצמם סרטון שממחיש את היעוד  של ילדי האש להיות מנהיגי ומובילי האנושות החדשה

 

המהדורה הישראלית – מנצחים את הסטיגמות

מי משוגע ?

ילדי האש והאוויר משמיעים קולם: תקשיבו טוב, בפול ווליום!!! הם נולדים יודעים.

ככה מלמדים ילדי אש (עבריינים בנשמה) חשבון

ילדי האוויר הם מי שמונעים מתוך הבנה וחיבור לתודעה הגבוהה. הם אלו שיכולים שעות לבהות בנקודה ,עד שיבינו את משמעות ומהות קיומה .הם מתבוננים על החיים מלמעלה ולכן יש להם יכולת ראייה רחבה. האינטרנט הוא הכלי האווירי באמצעותו הם בוחרים לתקשר עם העולם. הם שאוהבים לחשוב ולחשב,לתכנן ולתכנת  מערכות מידע, לארגן את המחשבות ולעשות סדר במילים, להתכנס בעולמם הפנימי העשיר ולהתרכז בפיתוח והתפתחות. הם מבינים מהר, מחשבה עצמאית, יכולות סינון ידע גבוהות שמאפשרות להם להתמקצע רק במה שמדוייק עבורם לצורך מימוש התסריט שעליו חתמו. הם לא יבזבזו אנרגיה על לעשות דברים  רק בגלל שאמרו להם ש"ככה צריך/מקובל/נכון", הם לא יכניסו לעצמם לראש ידע מיותר שלא מקדם את ההתפתחות שלהם. רבים מאובחנים כאוטיסטים/בעלי הפרעות PDD /אספרגר וכ"ו.. חשוב להבין שזו לא מחלה או תסמונת בעייתית שצריך לטפל בה. זוהי איכות מזוקקת שיש לילדים האלו לנתק עצמם מהשפעות הסביבה, לתקשר עם עצמם בעצמם, דרך החושים הפנימיים ישירות לתודעה הגבוהה, ללא צורך בקבלת אישורים חברתיים וניהול תקשורת נורמטיבית עם אנשים אחרים. לא מזיז להם מה חושבים עליהם, כי הם יודעים שהם אלו שמזיזים את עצמם-בכוח התודעה.

לא רק לילדי ADHD ו PDD יש צרכים מיוחדים. לכולנו יש ילד פנימי שמחכה שנתחבר אליו,אליה- לנשמה שחיה בו, בנו… הקשיבו לקול הפנימי הזה שלו, שלכם.

ילדי העידן החדש נולדו build in עם תכני ותדרי התודעה החדשה .זו יוצאת מצ'אקרת הגרון ונצרבת באמצעות חוש השמע. לכן, כל כך קל לילדים לקלוט מידע באמצעות המדיה הוירטואלית . קצב ועוצמת המידעים המועברים באינטרנט הוא גבוה בהרבה מזה שהעין יכולה לקרוא בספר והיד יכולה לכתוב במחברת. אין זה מקרה שילדים רבים כל כך מתוייגים כבעלי הפרעת קשב וריכוז. הם פשוט לא אמורים להתרכז בחומר הלימוד המיושן שאיננו רלוונטי להתפתחות שלהם.  הם כאן כדי ללמד אותנו, כדי להוביל אותנו לעידן חדש. הם כאן כדי להיות חוקרי וממציאי העתיד.

*

אין מילים בפי….מה שהילדה הזו אמרה… זה… זה בדיוק מה שרציתי להגיד…   קישור מוטמע גם כאן:  הילד יודע מה הוא אומר

*

הילדעים האלו, איזו קלילות, כמה אוויר יש בהם.

מכון תבונה מסביר איך ילדים עם אתגרי קשב וריכוז לומדים ללא ריטלין

ילדי האינדיגו– הדור הראשון של ילדי העידן החדש, פורצי הדרך.  החלו לזהותם באמצע שנות השמונים. הילתם, בצבע הכחול אינדיגו. תפקידם  לנפץ מסגרות ויצור שינוי: חברתי, תודעתי – הכרתי, אישי וטכנולוגי. ובכדי שיוכלו למלא את ייעודם ותפקידם, הם מגיעים לעולם, עם כמויות רבות של אנרגיה. אלא שלוקח זמן עד שהם מבינים ומקבלים את ייעודם. עד לרגע זה, קל להם להסיט את האנרגיה שלהם לכל מיני כיוונים שלא פועלים לטובתם ו/או לטובתם סביבתם. זאת במקום לרתום את אותה אנרגיה לאפיקים חיוביים ומועילים.

ילדים אלה מאופיינים במידה גדושה של עצמאות; הם יודעים מה הם רוצים ומה הם מבקשים לעשות. הם לא מוכנים לקבל מוסכמות או דרישות, שאינם עולים בקנה אחד עם הבנתם ועם רצונם. הם לא מסוגלים לקבל אוטוריטה ללא הסבר והיגיון. אצלם לא עובד המשפט "עשה כי אני אמרתי". מבחינתם, זו אינה סיבה מספיק הגיונית. הפעלת סמכות. בצורה נוקשה מעוררת מריבות וחוסר תפקוד הרמוני שלהם ושל סביבתם.

לילדעים אין בעיית קשב . הבעיה היא אצל מבוגרים שלא מקשיבים להם

*
 

THE WAYSEERS

 

The Indigo Evolution Full Length Documentary Indigo children

 

The New Children, Indigo Children, Crystal Children

 

Speed Stacks  – ילד שממחיש כמה מהירות אנרגיות האש והאוויר

 

  אבחון מדוייק לילדי האינדיגו
!How to Free Your Mind—Create Your Own Reality…Be The Change

 

ילדי הקריסטל-ילדי הקריסטל כשמם כן הם. מנמנצים באור יקרות ומפזרים את קרני האור שחודרות מבעד למהותם השקופה ומפזרות צבעוניות סביב . יש להם הילה בצבע בהיר עד שקוף, אך עם ניצוצות כמו של אבן הקריסטל. הם הנגלה השניה של ילדי העידן החדש שהגיעו אחרי ילדי האינדיגו בשנת 2000. בעלי עצמאות טוטאלית, לא יכניסו לתודעתם שום דבר שאינו תואם תדר לאיכות המזוקקת של היותם. בה בעת- הם בעלי רגישות גבוהה ומעודנת כלפי הזולת: הם מחוברים לעצמם ולאחרים בתדר גבוה של אהבה-הבנה,חשים אנרגיות,רואים הילות,מתקשרים עם הדרכות ומלאכים, יודעים לייצר הרמוניה משום שיש בהם שקט פנימי שמקרין את הטוהר הפנימי החוצה לסביבה. הם הגיעו בכדי לגלות לנו את עוצמתנו (האישית, האנושית) ואת אלוהותנו הפנימית. בד"כ מאושרים ושמחים בחלקם,סלחנים במידה רבה, זקוקים לשקט, פנימי וחיצוני.

ילדה שבוכה דמעות קריסטל אמיתיות  Little Girl Cries Tears of Crystal

 

קורס הכנה לצהל לילדי אש ואוויר:

מסלול הכשרה שאיננו אימוני מאמץ כוח פיזי ויכולת סיבולת גופנית (אדמה) אלא אימוני מוח טכנולוגיים (אש) ותודעתיים. (אוויר) כל מי שרוצה הכנה ל 8200 – זה עבורכם : מגשימים- עושים בית ספר לסייבר

*

הילדעים נולדים יודעים לשחות. איך? כי יש להם מספיק אוויר=נשימה מהנשמה= הבנה. הם לא זורמים עם החיים. הם משחקים אותם, צפים מעליהם בקלילות.

 Bodyshock The Girl With X Ray Eyes ילדה שיודעת לראות דרך אנשים ולאבחן מחלות מבעד לגוף

X-ray-eyes

נטשה, בת 17 מרוסיה הפכה לידועה ביכולתה המדהימה לראות דרך אנשים ולאבחן מחלות.  חוקרים בריטיים הודו פה אחד במתנה המדהימה של נטשה, ואילו מדענים אמריקאים היססו להגיע למסקנה כזו.

"זה לוקח לי יותר מדי זמן כדי להסביר ולפרט את כל מה שאני יכולה לראות. לפעמים אני יכול לראות מחלות בשלבים המוקדמים שלהם, כאשר לא מטופלים ולא הרופאים שלהם שום חשדות קלים שבקלים עליהם. זו הסיבה שהייתה לנו בעיות עם מדענים אמריקאים, "נטשה אומרת

 

כל אחד מאיתנו, מגיל 0-100 , ללא קשר למשך השנים והזמן הלינארי שחיינו כאן בעולם החלום, גופו משמש בית לנשמה – לילד הפנימי . הילדים – הם מחוייבים לילד הפנימי שלהם יותר מאיתנו המבוגרים שהורגלו משך דורות על גבי דורות להקשיב להנחיות אנשי מקצוע, סבתא/חמות/שכנה/רופא/עו"ד/שוטר/מפקח. חינכו אותנו להישמע לסמכות במקום להקשיב לקולנו הפנימי. הילדים – ילדי העידן החדש מייטיבים להקשיב לו, מה שמביא אותם הרבה פעמים לעימות מול הדור הישן ומסגרות החשיבה וההתנהלות ששולטות בכפייה בתודעתם.

ילדעים מעלים תדר 

בפוסט הזה לקט משובח של ילדי קריסטל  שמעלים תדר באמצעות השירה ההרמונית המזוככת שלהם. לעומתם, תראו ילד אש איך הוא שר או ליתר דיוק- מה הוא אומר לפני ואחרי השיר:  ככה נראה ונשמע ילד אש קלאסי, זו האיכות שירדו איתה הילדעים החדשים בשנת 2000 בטח שמעתם על סוף העולם וזה… לידיעתכם- הסוף הזה התחיל לפני 21/12/2012. הוא התחיל בשנת 2000 כשהתחילו לרדת הילדעים החדשים. אנשים חשבו שהיה רק באג 2000 וכאילו כלום לא קרה. אז זהו, שקרה הרבה מאד: ילדי אש דוגמת הילד הזה ירדו והתחילו לטלטל כאן את כל המערכות הישנות: בשפה הישירה שלהם, בחוצפה,בישירות, חוסר הסבלנות להתעסק בבמות משחק של אחרים וריכוז בעולמם הפנימי, אגו שנוסך בהם בטחון לתת את האיכות שבחרו לתת ולפרק את כל מסגרות החשיבה הישנות.

שופוני…   אקס פאקטור- האודישן של ברק אוגלבו

 

  Signs You're An Indigo Child or Adult  

 

it's just me, myself and I

Solo ride until I die
'Cause I got me for life
I don't need a hand to hold
Even when the night is cold
I got that fire in my soul

 

אני אואב אותך – למאור יש הפרעות קשב וריכוז, והוא מתקשה בלימודים. במקום ללמוד הוא מצייר. משפחתו והמורים מפרשים זאת כעצלות. יעל, ילדה מכיתתו, מציעה לו להצטרף לעיתון בית-הספר כמאייר. מאור נענה לבקשתה, וגם מצייר את יעל על קיר אולם הספורט של בית-הספר. ליד הציור הוא כתב: "אני אואב אותך".

צפו בסרטון  ילדות לומדות ומלמדות,שיעור בבטחון עצמי:מלכה.

שיעור שינוי תודעתי בהשראת מלכת באדולינה: שתי מורות ותלמידה או שתי תלמידות ומורה? כולנו מורים כולנו תלמידים. לכולנו מטרה אחת: התפתחות . "אני מלכה. יש לי כתר אבל אני לא צריכה אותו כי אני יודעת מה אני שווה. לא משנה לי מה חושבים עליי אלא מה אני חושבת על עצמי"…
אתה חושב שאתה יכול להיות מלך? באדולינה/גבי ניצן:
"המלך ידע טוב מאד למי חייכתי. כולם אוהבים את המלכה.
-איך מתנהג מלך?
-אני מצפה שהכל יקרה בדיוק לשביעות רצוני,אני עושה אך ורק מה שאני רוצה,אין לי שום פחד או חשש או חוסר בטחון,אפילו לשנייה,ומבחינתי כל העולם הוא מתנת יום הולדת שניתנה לי כדי להעשיר ולהשביח אותי עד יום מותי
-תפקיד קשה אני מבין
-לא תפקיד קשה אבל מעט מאד אנשים בעולם יכולים למלא אותו. אתה חושב שהיית יכול להיות מלך?
-מה?לאכול רק את הציפוי של העוגה, לעשות רק מה שבא לי,לחיות בארמון ולהיות מודל לחיקוי?
-כן,אבל בלי רגע אחד של היסוס,בלי להרגיש אשם,בלי לחשוב שזה לא מוסרי,בלי להתבייש, להאמין בכל הלב בזכות המלאה שלך לזכות בכל הסיפוקים והאוצרות

  ילדת אש שיודעת מה היא שווה 

ילדי האש והאוויר יודעים שהם תודעה בוראת ומשמיעים את קולם. פנו להם את הבמה. הם כאן כדי ללמד אותנו ולא כדי שנכפה עליהם ללמוד את תפיסות השבי המיושנות שלנו.

 


כוכבים על פני האדמה –

סרט הודי באורך מלא על ילד אש ואוויר דיסלקטי והפריצה שלו לעולם באמצעות היצירתיות


אתה פלא /חוה אלברשטיין 

אתה פלא . עשוי אתה להיות כשקספיר , מיכאל אנג'לו בטהובן – אתה פלא! טמונה בך היכולת לכל דבר."…חווה אלברשטיין שואלת: "מתי נלמד אותם גם מה שהינם"
אין אנו יכולים ללמד אותם זאת אל רק לאפשר להם ללמוד את עצמם בעצמם, ע"י שנפריע כמה שפחות לתהליך הלמידה העצמאי שלהם.


צפו בסרטון » unassisted birth

ילדי העידן החדש נולדים  לאימהות עצמאיות וחזקות שברור להן איך צריך להתנהל תהליך הלידה: יש בהן בטחון עצמי מלא ביכולות שלהן ללדת באופן טבעי, במקום ,בתנוחה ובזמן שנכון עבורן. כשזה ברור להן-זה גם ברור לילדים הבוגרים שנוכחים בלידה-בבית,זה ברור לאבא- בן הזוג שנותן אמון מלא באשתו שהיא יודעת ולא מתערב, ויותר מהכל-ברור לתינוק. הוא בא לעולם בזכות עצמו, בכוחותיו הוא,ללא עזרת מיילדת או רופא שרק מפריעים לתהליך הטבעי. חשבו איזו עוצמה זו להוולד איתה. דמיינו איזה אדם יגדל מתינוק שככה נולד.

כמה בטחון עצמי מוטבע בו בעצם הדרך שבה הוא נולד. הוא לא צריך אפילו מגבת שתחמם אותו ותגן עליו. הוא בטוח בזכות עצמו ובזכות האמא האמיצה שילדה אותו.


הילד יודע מה הוא אומר 
ילדי העידן החדש הם ילדים שיודעים להשמיע קולם-להגיד את מה שהם צריכים להגיד, לתת את מה שנועדו לתת, בלי להתבלבל ולהסתכל לצדדים. הם גאונים בתחומם,הם חכמים ושנונים, הם מדוייקים. מצ"ב כמה דוגמאות לילדים כאלו, שנואמים הרצאה חשובה מאין כמוה-לא רק בגין הנושא שלה אלא בזכות האמירה החד משמעית-תקשיבו לנו – אנחנו יודעים!


צפו בסרטון » For A World Without Cancer: Jack Andraka at TED   ג'ק אנדריאה בן 15 מרצה ב TED על כלי איבחון שהמציא לסרטן הלבלב


בן 17 מכפר לימפפה שבאפריקה המציא חומר חדש:  איך להתקלח בלי מים. גאוני! המים בעולמנו מצטמצמים אבל התודעה שלנו מתרחבת .

***

ילדי העידן החדש נועדו לייצר, ליצור עולם חדש.  העולם החדש ייבנה כשנשקיע בהמצאות חומרי בניין חדשים ולא באבל על מה שנגמר או בניסיון למחזר חומרים ישנים. אין טעם לבזבז אנרגיה על מיחזור כי הישן יתכלה ממילא. עלינו לפתח חומרים חדשים. הטכנולוגיה המתקדמת נגישה לכולנו לממש כל אחד את מה שהוא נועד לתת. לא צריך תקציבים, לא צריך סמכות מקצועית, פשוט . כן צריך אש- לרצות,ליצור,להמציא להיות יצירתי ויוזם . כן צריך אוויר – להבין מהו הדבר שיש לך לתת למען עולם טוב יותר ולעשות אותו. אם ילד בכפר נידח באפריקה יכול לתרום את חלקו לעולם טוב יותר עם אפס משאבים, אז מה איתנו? מה אנחנו עשינו למען עולם טוב יותר?

***

תומס בן 12 מפתח אפליקציות

***


צפו בסרטון »בת 6 מתארת עולם בלי כסף


ואחת משובחת "משלנו" : פועה לסרי, בת 16:

פועה לסרי: ראיון טלוויזיוני מלפני 3 שנים:  נערה בת 13, עזבה את ביה"ס וכתבה מכתב עצומה למשרד החינוך אודות בתי הספר שלא לומדים בהם דבר חוץ מאלימות.

עצומה כנגד מערכת החינוך בישראל

***

מאז,עברו כמה שנים ופועה ממשיכה להשמיע קולה באומץ: 11/9/2012

פועה לסרי: נערה אמיצה בת 16 שמשמיעה את קולם של ילדי העידן החדש

אני מחפשת בצורה אובססיבית משהו אמיתי בעולם הזה . הכל נראה ריק ושטחי מסביבי.
כולם עסוקים בשטויות שלהם בכזו רצינות בלי לשים לב שהם חיים בעולם מזויף
אני מסתכלת על הקיר שממולי  ואפילו הוא לא מרגיש לי אמיתי.אני אפילו לא עצובה, אני פשוט אדישה לגמרי למתרחש סביבי

בשלב הזה אני והשפיות התרחקנו כל כך הרבה אחת מהשנייה שזה מפחיד אותי שלא אמצא אותה שוב לעולם.
בניסיון אחרון לשפיות אני פונה לדבר עם בן אדם שאף פעם לא ראיתי אותו לא מחייך
והוא זה שאמר לי משהו שגרם לי לחשוב על הכל מחדש
בעצם, להרגיש את הכל מחדש
וזה הרבה יותר חשוב במקרה הזה.הוא אמר לי שהמחשבה בוראת מציאותילדי העידן החדש: הם יודעים את מה שאנחנו מפחדים להעיז להעלות בדעתנו. הם יודעים שהשפיות שלהם תלויה באומץ שלהם לאבד את דעתם -את אותה דעת ישנה ,כדי להתחיל לחשוב ולהתנהל מתוך תודעה חדשה

***

פועה לסרי : 19/9/2012 : מה כבר יקרה אם תתנו לנו להחליט בעצמינו?

אני באמת לא מבינה מה הצורך הזה של כולם להגיד לילדים מה לעשות. מה כבר יקרה אם תתנו לנו קצת חופש?

למה ואיך בכלל הגיעו למסקנה שילדים לא יודעים באופן טבעי מה טוב להם ומה לא?


צפו בסרטון » פיידי מזכירה לנו שאנחנו יכולים לעשות כל מה שאנחנו רוצים

ילדי העידן החדש הם עצמאיים מטבעם אבל נסיבות המציאות המתהווה כעת עוזרים להם: ההורים/המורים/כל המבוגרים פשוט יהיו יותר ויותר עסוקים עם עצמם ותוצר הלוואי החיובי הוא שעוזבים את הילדים לגדל את עצמם. ילדי העידן החדש נולדים בתקופה שבה ההורים שלהם מוצאים עצמם עובדים בטרוף כדי להספיק להשלים את התסריט שלהם עצמם אחרי הרבה שנים, דורות,גלגולים על גלגולים של סטייה, של הסתכלות על האחר, הקשבה לסמכות במקום לקולם הפנימי,ביטול עצמי הנובע  מנורמה של הסכמה לכללי מסגרות ששולטות בחיים שלך. בקיצור- אנחנו-דור המבוגרים שחי כאן עכשיו, מתמקדים בעצמנו, וזה יילך ויייעשה יותר ויותר אינטנסיבי ,כי לאנשים לא תהיה ברירה. התוצר החיובי (גם אם זה נראה כאילו זה חוסר אחריות), זה לעזוב את הילדים בשקט, לאפשר להם עצמאות. זה לא יקרה רק כי אנשים יבינו שזה מה שצריך לקרות עכשיו, אלא זה יקרה כי לאנשים לא תהיה ברירה פשוט.כדי לשרוד את הקיום כאן המבוגרים יהיו חייבים לעבור משבר שינוי תודעתי ולא יהיה להם זמן וכוח להתעסק עם חינוך הילדים. זה לא רע, זה טוב, כי הילדים לא צריכים אותנו שנחנך אותם. הם צריכים לחנך את עצמם בעצמם!


צפו בסרטון » ילדי האש והאוויר – ישראלה יועד


צפו בסרטון ילדי האור – רונית שפי»


נועה פלד, על ילדי האור:

ילדי האור בחוויה שלי הם ילדים אוהבים, מלאי שמחת חיים ותשוקה לחיים, סקרנות טבעית ויכולת למידה. כל מה שצריך לעשות איתם בעיני הוא לאהוב אותם, ולאהוב את עצמי מספיק כדי שארשה לעצמי להנות וללמוד לצידם, ללמוד מהם, לאפשר לי ולהם להביע את כל קשת הרגשות ולהיות מי שאנחנו באותנטיות בכל רגע נתון. כמורה, בית הספר לא איפשר לי את זה, אז התחלתי לעבוד מהבית. רבים מהם מחוברים מאד לטבע, אוהבים ומכירים חיות, צמחים ואבנים מעומק הווייתם, ולעשות איתם דברים פשוטים כמו לגדל גינת מאכל קטנה באמצע העיר זו ברכה. פיתחנו סגנון משעשע וקצת תזזיתי שנובע מכך שכולנו רוצים לבטא את עצמנו כל הזמן, ואנחנו לומדים איך להקשיב, להתחשב ולהציב גבולות במקביל להכרה שכל אחד הוא מיוחד. מראש יש לילדי האור יכולות מפותחות של חמלה, הם מבינים כשמדברים איתם על מה האחר מרגיש, יודעים להוקיר תודה, תמיד חולקים ביניהם את ארוחות הבוקר שלהם מרצונם ומחלקים חיבוקים זה לזה. אם תעברו ליד הבית שלי ביום של קייטנה או חוג, יש סיכוי שתשמעו שירה אדירה בוקעת, תראו חבורה צבעונית רוקדת בסלון בלי הכרה, ילדים שקועים במיון זרעים בריכוז במרפסת או בודקים אם כבר יש עגבניות בשלות לזלול בערוגה. יש לילדי האור מודעות חברתית וסביבתית גבוהה, ורעיונות מופלאים לגבי שינוי העולם לטובה. תענוג להקשיב להם ולתמוך בכך שהחזון שלהם יכול להתגשם בקלות. הם זקוקים להמון "זמן זורם", שאעזוב אותם בשקט ואתן להם פשוט להיות, לשחק את משחקי הדמיון שלהם או לעסוק במה שבוער להם היום, הם כבר יגידו לי מה הם צריכים עכשיו בשביל הרעיון החדש שלהם. הם לא מבזבזים רגע איפה שלא מעניין אותם ואני לומדת מהם על האמת העירומה. ועם זה יש להם כבוד בסיסי והתחשבות, בעיקר כשהם מבינים את האמת שעומדת מאחורי בקשה מסויימת. אולי הכי חשוב הוא שאני מקפידה להנות מכל רגע ולעשות רק מה שנכון לי ומפתח אותי, ללא "חומר" שנדמה ש"צריך" להעביר להם, כי אם ללמוד יחד איתם את מה שנובע מהחיים עצמם. אני מזמינה עוד אנשים לראות מה אנחנו עושים ולעשות את הדבר המיוחד שלהם. יש לי הרגשה שזו אחת האפשרויות הנהדרות של העולם החדש. 

אחרי שקראתם את דבריה של נועה פלד שעובדת עם הילדים, אני רוצה לשלוח מסר להורים שבנינו, כי בתכלס, בסופו של דבר- אנחנו אלו שצריכים לעשות את השינוי התודעתי , לא הילדים. זה אנחנו שצריכים לאפשר להם להוביל אותנו. הם המורים. אנחנו התלמידים.  כל עוד נכפה עליהם לחיות ע"פ תפיסת העולם המיושנת שלנו- אנחנו מעכבים את ההתפתחות שלהם ובטח ובטח את שלנו ומכך-את התפתחות הבריאה כולה.

*

ילדיכם אינם ילדיכם

כי פרי געגועי החיים אל עצמם: באים הנה דרככם אך לא מכם,
חיים עימכם אך אינם שייכים לכם.
תנו לילדיכם את אהבתכם,אך לא את מחשבותיכם, כי להם הגיגיהם.
גופם ישכון בבתיכם, אך לא נשמתם
כי נשמתם מסתופפת בבית המחר- שם לא תוכלו לבוא אף בחלומותיכם.
אפשר לכם לחפוץ להיות כמותם אך אל לכם לעשותם כמותכם,
כי החיים פניהם קדימה לא אחור, והם לא יתרפקו על האתמול."

***

ולמורים:

מפניניו של יידו קרישנמורטי- לגעת במהות:

"את האמת צריך האדם לראות בעצמו מתוך עצמו
אם הוא מקבל אותה מוכנה מפיו של האחר,כבר אין זו אמת אלא דבר מה חסר חיים
הטכסט הראשון שעלינו לקרוא הוא הטכסט של עצמנו

ההבנה נרכשת רק דרך הידיעה העצמית,כלומר מודעותו של אדם לתהליך הפסיכולוגי השלם שלו.
לכן,משמעותו האמיתית של החינוך היא הקניית הבנה עצמית,כי בתוך כל אחד מאיתנו מצוי כל הייקום כולו

החינוך המקובל מקשה מאד על חשיבה עצמאית.
ההתאמה לצורות קבועות מובילה לבינוניות. ההיבדלות מהכלל או ההתנגדות לסביבה אינן קלות ולעיתים אף מסוכנות
הדחף להצליח, שפירושו רדיפה אחרי גמול-חומרי או רוחני כביכול,השאיפה לנוחות,החיפוש אחר ביטחון פנימי או חיצוני-כל אלה מדחיקים את אי שביעות הרצון,שמים קץ לספונטניות ומולידים פחד
פחד החיים הזה,הפחד ממאבק ומניסיון חדש,מכלה בנו את רוח ההרפתקאה.
כל מערכת ערכי החינוך שחונכנו עליה החדירה בנו את החשש להיות שונים משכנינו,את החשש להתנגד לדפוסים המקובלים בחברה והחדירה בנו יראת כבוד מוטעה לסמכות ולמסורת.

חינוך איננו רכישת ידיעות,איסוף והשוואת עובדות.
חינוך פירושו הבנת משמעות החיים בשלמותם
תפקיד החינוך הוא ליצור אנשים השלמים עם עצמם ולכן נבונים.
אינטיליגנציה היא היכולת להכיר את החשוב,את ה"יש", ופירושו של חינוך הוא לעורר יכולת זו בעצמנו ובאחרים
אל לחינוך לעודד את היחיד לקבל את מרותה של החברה או להתאים עצמו אליה התאמה שלילית.
על החינוך לעזור לו לגלות את הערכים האמיתיים,ע"י חקירה ללא דעות קדומות ובמודעות עצמית

***

הכישורים שהייתי מחפש אצל מורה מתמקדים בשאלה אחת – האם הוא עוזר לך ללמוד את עצמך ולהתקדם בעצמך אל עצמך. /צפריר שפרון

***

"עזבנו את בית הספר כדי ללמוד"

מחר, כשתיגמר החופשה והתלמידים יחזרו לבית הספר, בכל זאת יהיו כמה נערים ונערות שימשיכו בדרך עצמאית. הכירו את החבר'ה הצעירים שיש להם הרבה ביקורת על מערכת החינוך והחליטו ללמוד בדרך שלהם

 ***

אפילו בממסד כבר הבינו: פרופ' תמר אריאב – נשיאת המכללה האקדמית בית ברל, "השולחן העגול" 14.5.12

"המושג בית ספר כמו שאנחנו מכירים אותו. צריך להשתנות מהקצה אל הקצה, בכל דבר: באיך שהוא נראה, איך הוא מתפקד, איך עובדים בו, איך לומדים בו, איך הסביבות שלו נראות. הכל צריך לעבור שינוי. בית ספר כמו שאנחנו מכירים אותו היום, עם הכיתות, עם החלוקה הגילית וכו' הוא תוצר של המאה ה-19, והוא לא מתאים לנו יותר."

טוב, בענייני חינוך יש לי עוד הרבה מה לומר: מוזמנים לקרוא בפוסט "שינוי מערכת החינוך"

***

הבנות יורדות לתוך החיים הארציים
משחקי מחשב…
רק לאחרונה הצלחתי לשחרר באמת באמת , אבל באמת ,כל ניסיון להתערב בתכני משחקי המחשב של ילדיי הצעירים
וראה זה פלא: מהות המסרים המדוייקים שהם צריכים לקבל עוברים במסווה של "שטויות"

גם מה שנראה עבורי כהבל הבלים, בזבוז זמן פסיבי ,כשטויות במיץ, – יש לו מטרה. אנחנו אף פעם לא יכולים לדעת איזה מידע הילד צריך לקבל ומה הוא צריך לדעת. לכן אין לנו יכולת ללמד אותו דבר אלא רק לאפשר לו סביבת למידה ללמוד את עצמו בעצמו

***

בוב ספוג – אני שומעת בחצי אוזן את הדמות המצויירת המטופשת אומרת לילדיי -הצופים המהופנטים , רגע של מהות מתוך סרט טפשי בוואלה:" לכל אחד יש זכות על הנשמה שלו" . וואלה…

***

משחק מחשב:דמות ילד עם בלורית שמזכירה לי מייד את הנסיך הקטן, שקופץ ומרחף מעל מכשולים- יצורים מפחידים, עולה במן מדרגות שלבים

אחרי 3 נסיונות כושלים להתחמק מהיצורים , אני שומעת את בת ה 7 שלי רוטנת: "אוף , יצאה לי הנשמה…." . דמות שקופה מרחפת יוצאת מתוך הדמות המצויירת ששכובה במסך.
לכאורה "סתם" משחק מחשב , אבל המסרים- שאי אפשר לדלג על שלבים , שבסוף הנשמה יוצאת מהגוף, וזה אכן סוף המשחק. הבת שלי מפנימה את המסר- שזה רק משחק. ואם תבחר- תוכל להתחיל משחק חדש
אני לא צריכה להגיד ולחנך ולהסביר לה כלום. היא יודעת הרבה יותר ממני. זו רק אני כאן המוגבלת שצריכה לעבור שינוי תודעתי. היא השינוי בעצמה!
ההבנה הפשוטה של הילדים את חווית החיים – זה רק משחק. בגלל זה אין להם בעיה ליפול ולקום, לפגוע ליפגע, לשכוח ולסלוח תוך שניות, כי כל תפיסת הזמן שלהם שונה. שלנו מוגבלת ומגבילה. שלהם המשכית,אינסופית
אני נופל וקם, נופל וקם… זה רק משחק… התודעה שלהם גמישה, הם מתרגלים מהר לשינויים. הם לא מפחדים

***

משחק מחשב: דמות ילד צריך לבחור באחד מכוכבי הלכת במערכת ייקום חלופית. בני בן ה 4 רוצה לבחור בכוכב גדול עם חייזרים מוזרים אבל המחשב לא נותן לו לעבור לכוכב הגדול יותר ושולח הודעה: עלייך לסיים את משחקך בכדור הזה לפני שתוכל לעבור לכוכב הבא. הוא צריך להיזהר מייצורים שמפילים לעברו מהשמיים גם פצצות אש אבל גם כדורי אנרגיה, משמע: אי אפשר לקבל רק אנרגיה טובה בלי לקחת סיכון מול הסיכוי- להתקדם בשלבים.

התודעה החדשה נצרבה בילדיי משחר ילדותם, הם נולדו עם התוכנה build in . לכן הם מבינים את הקודים , את המשמעות מאחורי משחקי המחשב שנראים בעיני כשטויות
זה רק אני כאן שרק מתחילה להבין את המסרים המוטבעים בחוכמה מבעד לדמויות וירטואליות ילדותיות
ילדותיות?
ומה רע בכך?
הרי מי שיודע את התשובות לשאלות שלי הוא הילד הפנימי שלי. האם לא ראוי שאבחן מחדש את התייחסותי לכל משחקי המחשב האלו ואפסיק לקרוא להם שטויות?!…

***

לפני כשנתיים החל בני בן ה 11 לצפות בסדרת האוואטר המצויירת, הרבה לפני שאני התוודעתי לכך . משך שנה, באותו היום והשעה המדוייקת שאני נסעתי ללימוד קורס תודעת העל – הוא היה צופה באינטרנט בפרק נוסף בסדרה.

אותם מסרים, עברו באותו זמן- אליו- בתדר שהוא מכוון אליו, ואני למדתי בקצב שלי את מה שהוא כבר ידע, במסגרת התודעה המוגבלת שלי
ממליצה מאד ..

הפרק האחרון: האוואטר – כשף האוויר,מכניע את שליט האש. לא הורג אותו, רק לוקח ממנו את כשפות האש שהשתמש בה לרעה. את מקומו תופס בנו שבוחר לשתף פעולה עם האוואטר

סוף עידן השליטה, תחילת עידן של שיתוף פעולה.
פרק אחד לפני האחרון- כל ארבעת הדמויות הראשיות נקלעות להצגה בה הם רואים את עצמם ואומרים: איזו הצגה גרועה, אני בכלל לא כזה… מראה בקיצור… גאוני.
הפרק הראשון אגב גם מעניין מאד- ממחיש את ההיסטוריה של הבריאה שהוקפאה

סופרמן,ונדרוומן,סטיב אוסטין, כולם דמויות בעלות יכולות על אנושיות להציל את העולם. היום-אותן דמויות דמיוניות שהכרתי בילדותי, כבר לא רחוקות מלהיות מציאות. לעוף-לרחף, לרפא את עצמך,עין ביונית,…
המדע הבדיוני הולך ונכנס לגבול מטושטש שבין דמיון ומציאות. הבן שלי מסתכל ביום העצמאות על הדגל הארוך התלוי מגג בניין רב הקומות ואומר- אמא, תראי איזה בד מעולה, אפשר להתגלש עליו
טוב, ברור שהבהרתי לו שנכון להיום זה עדיין לא אפשרי כי הגוף הפיזי שלנו עדיין כבד ועדיין נמשך לאדמה אבל יום יבוא וזה יהיה אפשרי. אז, לא תצטרך לעלות לגג הבניין כדי לעוף, תוכל להרים עצמך מהקרקע ולרחף… הרי ציפור- לא צריכה ליפול מגובה. היא מסוגלת להרים עצמה. כך גם סופרמן וונדרוומן . ברגע שישתנו הקטבים המגנטיים של כדה"א, כוח המשיכה כבר לא יהיה חזק כמו היום. ( מוזמנים לקרוא את הפוסט "עופו על זה"

***

הבן 4 שלי מצייר מכונית עם כנפיים וזה ברור לו לגמרי שככה אוטו נראה. הוא יודע שהאוטו של אבא שלו לא נראה ככה, אבל זה לא מונע ממנו לחיות במציאות כפולה: הוא חי בשני עולמות: זה הנוכחי וזה שהוא יודע ומכיר מתודעתו.


צפו בסרטון » הילדים בערי האור


משתפת בהבנה שצצה לי כשראיתי את ילדיי הצעירים צופים בטלוויזיה(בבית של סבא וסבתא)

בערוץ "לוגי", היתה תוכנית על ילדים שלומדים בכתה שיעור מדעים. יום אחד המורה שלהם היתה חולה אז אחת התלמידות (דמויות מצויירות,כן?…) הביאה את הכלבה שלה שתהיה מורה מחליפה.
כלבה יושבת מאחורי שולחן המורה ומדברת לתלמידים: הם מבינים אותה והיא אותם- שפה אחת, שפת העולם, כל העולם שפה אחת
מה שנראה מפגר בעיניינו המבוגרים-נתפס כברור מאליו כאפשרי עבור הילדים.
הכלבה שואלת מי רוצה לספר סיפור, לקרוא את העבודות בית שהכינו. אחת הילדות אומרת לה שהמורה היא זו שאמורה להסביר ולהקריא סיפורים. "אז היום זה שונה. היום אתם תקריאו לי. " וככה הכלבה הזו מנערת את כל תפיסת הלימודים שלהם, שוברת מסגרות חשיבה, אחת אחת…

אני מוצאת עצמי אומרת לבתי רגע אחד: "טוב, די עם הטלווזיה הזו, זה סתם שטויות" ורגע אחרי, אני מתיישבת יחד איתה וצופה, מבינה…
הילדים עושים לי ביה"ס, החלפנו תפקידים. הם השיעור, אני התלמידה.

***

הנה הטכנולוגיה בשרות השינויים שנועדו לאפשר לילדים יותר עצמאות:
ברגע ראשון-מודה שזה זעזע אותי. כי מי רוצה שהילדים יקנו עוד ועוד מוצרים. אבל מה אם הם יקנו הבנות שלא עולות כסף וישלמו במטבע וירטואלי שמבוסס על חליפין? העתיד כבר כאן. בקרוב תשמעו עליו
בכל מקרה, בינתיים, צפו בסרטון, כדי שההבנה בדבר לשחרר את הילדים שיהיו עצמאיים תחלחל לתודעתכם

כלכליסט: בנות 14 מאפריקה המציאו גנרטור שמפיק חשמל משתן. כשהתודעה שלך פתוחה לייצר יש מאין, הכל אפשרי

***

איך אפשר אחרת – תסריט מציאותי לימינו –

(אורי): "מה נשחק?"
(תומר): "אולי כדורגל?"
(איל): "חייבים לחזור עד 18:00 הביתה, אז אולי נדלג לסוף וישר נתחיל לריב…"
מעלה חיוך על הכתב, אבל המציאות של הילדים שלנו הופכת מיום ליום להיות יותר הישרדותית וכואבת.
לרוב כדי לצאת ממצב מסויים אנחנו צריכים לאפשר את האלטרנטיבה המתאימה ודרכה לבנות תהליך חדש, מותאם וטוב.

צפו בקליפ (באדיבות עמותת "לגדול בכיף") בו הילדים חשבו בעצמם איך הופכים תחרות ל-משחק מחבר.
המטרה שלהם היתה להציב את ערך החיבור ושיתוף הפעולה בראש.

צפו בסרטון » כדורגל + חיבור = חיבורגל


צפו בסרטון »  הנה , הם מתחילים לדבר, ילדי העידן החדש, פנו להם את הבמה ותנו לקול שלהם להדהד למרחוק


פועה לסרי בראיון שני

המון אנשים מודאגים מהעתיד שלהם
שיהיה להם מספיק כסף, מספיק רכוש, מספיק אהבה.
אני אישית לא כל כך מבינה אותם אבל שכל אחד יהיה מודאג ממה שמתחשק לו.
הבעיה היא שלפעמים אנשים דואגים מהעתיד שלי, ואז זה בהרבה פחות נעים.
כשמדובר באנשים זרים לא ממש אכפת לי מה דעתם ותפיסתם.

"את לא הולכת לבית ספר?!", הם שואלים בתדהמה ואז אחרי שאני עונה להם ש"לא, אני לא הולכת לבית הספר", הם הופכים מיד למגדי עתידות או פותחים בקלפים ומציגים בפניי מה הולך לקרות לי במשך חיי. "לא תהיה לך בגרות ואז לא תוכלי ללמוד באוניברסיטה, ואז אף אחד לא ירצה להעסיק אותך ותסיימי בתור מלצרית במקרה הטוב, שלא לדבר על מנקה", הם בדרך כלל אומרים.

 פעם, אני מודה, הייתי נלחצת מהתגובות האלה של אותם עוברי אורח

אבל היום הן בעיקר מצחיקות אותי ולפעמים גם קצת מעציבות אותי.
אני זוכרת ששאלתי פעם את אחד האנשים האלה, "מגדי העתידות" למיניהם, אם הוא מאושר.
האיש חשב רגע ואז ענה משהו כמו: “לא תמיד אבל לפחות יש לי כסף להאכיל את הילדים שלי".
כן, האיש לגמרי צודק והשקפת העולם שלו נכונה לגמרי במקרה והיינו נמרים או צבי ים שכל תפקידם הוא להרבות את זרעם ולדאוג שזרעם ירבה את עצמו וכן הלאה וכן הלאה.

 אני ממש לא מסכימה עם השקפת העולם הזו

והיא ממש רחוקה מזו השייכת לי.

כשאנשים מנסים להראות לי, דרך עיניהם, שאני הולכת בדרך הלא נכונה.

אני מנסה להראות להם, דרך עיניי, שיש יותר מדרך אחת נכונה.

וכשהם מתעקשים להגיד לי שאני עומדת להצטער בגדול בעתיד על מה שאני עושה היום
אני רק מאמינה שהם לא צודקים.


צפו בסרטון » ילדי האור


צפו בסרטון » wake the kuck up  סרטון עם אחלה מסר : ילדה שמעירה את כולם מתרדמתם. אלו ילדי העידן החדש.

הבעיה היחידה היא שמושא הסרט שאותו באה הפרסומת לשווק – הוא עוד פוליטיקאי, עוד מאתו הדבר. מה שצריך זה לא לא להחליף פוליטיקאי כזה באחר אלא כל השיטה תתפרק ובמקומה יתהווה מרקם של שיתופי פעולה ללא שלטון מרכזי שולט כזה או אחר. ניסיון פתאטי של פוליטיקאי מהעידן הישן ששכר את טובי הפירסומאים מהעידן החדש. הכסף קונה הכל,בינתיים, לא עוד. הסוף של כל זה קרוב משתאמינו. הוא במרחק נגיעה. כמה קרוב? תלוי כמה תייטיבו להסתכל (בעין השלישית-זו שרואה פנימה ולא החוצה)


פוסטים בנושאים קרובים שמומלץ להיכנס אליהם

הילד יודע מה הוא אומר – אתר שינוי תודעתי 

שינוי מערכת החינוך – אתר שינוי תודעתי

די לסימום הילדים בריטלין – אתר שינוי תודעתי 

ילדים מהדהדים תדר גבוה – אתר שינוי תודעתי

 אחריות הורית? ילדים עצמאיים –  אתר שינוי תודעתי

344 תגובות בנושא “ילדי האש והאוויר בעידן החדש”

 1. ככה נראה כנס יזמות צעירים Wow Talks שאירגנו שני בני נוער השבוע . צא ולמד. קישור מוטמע כאן: נוער פורץ דרך – אתר שינוי תודעתי 

  נוער היום מבין את ייעודו ביצירת עולם חדש, בהמצאת ידע ופיתוח טכנולוגיות שיאפשרו לאנשים להתנהל עצמאית ללא תלות במסגרות הישנות, בקידום מעורבות חברתית בקהילה ובתמיכה…
  SHINUYTODAATI.CO.IL

 2. ילדעים: זה בשביל ההורים שלכם, לתרגל יצירתיות בניסוח השאלה "איך היה לך היום" למשל: את מי תפסת מחטט באף?
  https://www.facebook.com/ImunYezirati/photos/a.118625071595679.6887.118608364930683/430521057072744/?type=3&theater

  אימון יצירתי‏ עם ‏‎Michal Yefet‎‏

  30 שאלות לשאול את הילד שלך, במקום "איך היה היום שלך?"
  מאת: שרה גולדשטיין. תרגום: אימון יצירתי
  ********
  כשאספתי את בני מהיום הראשון שלו בכיתה ד', שאלתי הרגילה (שנאמרה בהתלהבות) של איך היה היום שלך? פגשה את תשובתו הרגילה (שנאמרה באדישות) "בסדר."
  נו באמת! זה בכל זאת היום הראשון! תן לי משהו לעבוד איתו…
  ביום השני אותה השאלה נענתה ב "טוב, אף אחד לא היה התנהג כמו אידיוט."
  זה טוב… אני מניחה.
  כניראה שהבעיה היא שלי. השאלה בעצם די על הפנים. רחוקה מלהיות פותחת שיחה, היא חסרת מעוף, פתוחה הרבה יותר מדיי, ולמען האמת משעממת לחלוטין. אז כתחליף, יצרתי רשימה של שאלות שהילד שלי יענה עליהן ביותר ממילה אחת או הנהון. למעשה, הוא דיבר על תשובתו לשאלה 8 לפחות חצי שעה במהלך הסופ"ש.
  להלן רשימת שאלות עליהן הילד יענה אחרי יום ארוך בבית הספר:
  1. מה אכלת לצהריים?
  2. תפסת מישהו מחטט באף?
  3. באיזה משחקים שיחקת בהפסקה?
  4. מה הדבר הכי מצחיק שקרה היום?
  5. מישהו עשה משהו ממש נחמד בשבילך?
  6. מה היה הדבר הכי נחמד שאתה עשית בשביל מישהו אחר?
  7. מי גרם לך לחייך היום?
  8. מי מהמורים שלך ישרוד אפוקליפסה של זומבים? למה?
  9. איזו עובדה חדשה למדת היום?
  10. מי הביא את האוכל הכי טעים לצהריים היום? מה הוא היה?
  11. מה איתגר אותך היום?
  12. אם בית ספר היה מתקן שעשועים בלונה פארק, איזה מתקן זה היה? למה?
  13. איך היית מדרג את היום שלך מ 1 עד 10? למה?
  14. אם אחד מחברייך לכיתה היה יכול להיות מורה ליום אחד, מי היית רוצה שזה יהיה? למה?
  15. אם הייתה לך את האפשרות להיות מורה מחר, מה היית מלמד את הכיתה?
  16. מישהו עצבן אותך היום?
  17. עם מי היית רוצה להתחבר אבל עוד לא עשית את זה? למה?
  18. מה החוק הכי חשוב של המורה שלך?
  19. מה הדבר הכי חשוב לעשות בהפסקה?
  20. האם המורה שלך מזכיר לך מישהו אחר שאתה מכיר? איך?
  21. תספר לי משהו שלמדת היום על חבר.
  22. אם חייזרים היו באים לבית הספר וחוטפים 3 ילדים, מי היית רוצה שהם יקחו? למה?
  23. מה עשית היום שעזר למישהו אחר?
  24. מתי הרגשת הכי גאה בעצמך היום?
  25. איזה חוק היה הכי קשה למלא היום?
  26. מה היית רוצה להספיק ללמוד לפני ששנת הלימודים תסתיים?
  27. מי בכיתה שלך הוא בדיוק ההיפך ממך?
  28. איזה חלק מהבית ספר הכי כייפי?
  29. באיזה משחק אתה מתכנן להיות אלוף השנה?
  30. יש מישהו בכיתה שלך שקשה לו להתנהג לפי הכללים?

 3. ילדעים, אתם לא באמת חייבים לבזבז 12 שנים בביה"ס כדי לקבל בגרות. תתבגרו מהר יותר בדרככם העצמאית. יש דרכים יצירתיות ללמוד וללמד את עצמכם בעצמכם גם בלי לשחק לפי חליל הסמכות של משרד החינוך. 
  הנה כתבה על משפחה שאני אוהבת- חברים שלי שאני מכירה אישית שמגדלים את 5 ילדיהם בחינוך ביתי. גם אני גידלתי כך את 4 ילדיי בחינוך ביתי, עד ש… ילדיי בחרו בבחירה חופשית עצמאת להכניס עצמם למסגרת… בתי הבכורה בחרה רק בגיל 12 להתחיל ללמוד בביה"ס והיום בת 17 מצטיינת בלימודיה ובמעשייה , למרות שהתחילה 

  הצג עוד

  דפנה ואמיר רטר מהיישוב יודפת במשגב לא מאמינים בבתי ספר, ולכן חמשת ילדיהם לומדים בבית. איך עושים את זה? להורים ולילדים אין ספק שזו השיטה הכי נכונה
  MISGAV-LINK.CO.IL

 4. אחד מהילדעים שאני מלווה שאל אותי:"למה את לא צמה?" והרי תשובתי : צום זו מסורת דתית שהונהגה בעידן הישן שמטרתה למנוע מאדם אנרגיית אדמה=חומר כדי לפנות מקום ליותר אנרגיית אוויר=הבנה להיטמע בתודעתנו כדי ליצור מסה קריטית של נשמות העם היההודי שדורשות אוויר. אני אינני צמה ביום כיפור מהסיבות האלו :

  1. אני בוחרת להשקיע את מירב האנרגייה שלי כל יום וכל היום (והלילה…)בללמוד וללמד את האוויר. יום אחד בשנה לא מספיק לזה. מדובר בתהליך ולא בתאריך ונדרשת הרבה יותר מחוייבות והשקעה אנרגטית בלימוד מתמשך שבו ההבנות מוטמעות ומיושמות בכל מרחב וזמן.

  2. פסטיבל חגיגת הארוחות המפסקוות , יחד עם כל הדרמה הרגשית המשפחתית שנלווית לעסק הזה, הוא מבחינתי התעסקות בחומר-אוכל הרבה יותר מבכל יום רגיל.

  3. יום כיפורים הוא יום חג=כ-פורים שבו הכל נהפוך הוא. 
  השיעורים שלי הפוכים למגמת השינויים הבריאתית. אסביר: בעוד שרוב האנושות נדרשת לשחרר אחיזה באדמה ומים ולהתעלות עם האש לאוויר, אצלי זה הפוך: אני הגעתי ממישור אש עם אוויר ומים גבוהים. האתגר שלי כאן הוא לימוד שיעורי האדמה ולכן אין סיבה עבורי לחסוך מעצמי את ההתמודדות האדמתית-חומרית.

  4. סליחה לא באמת יכולה להביא שינוי. מחילה= השלמה עם מי ומה שאנחנו, שנועדנו להיות -כן. המוחל איננו יהוה כיישות אלוהית אי שם גבוה בשמיים. זה אנחנו הבוראים את עצמנו בעצמנו. יום הדין זו לא גזרה משמיים. כל אחד מאיתנו יכול ליישר את הסטייה מהתסריט שלו ,לדייק את עצמו,מעשיו,בחירותיו, ולקבל מימון בהתאם. עידן חדש מחייב אותנו לקחת 100% אחריות אישית – עשינו, טעינו- עלינו למחול לעצמנו. הלכאה על חטא וייסורי מצפון לא מקדמים דבר. רק פתיחה של דף חדש ,בריאת מציאות חדשה מתוך הבנה שאני הוא הבורא של חיי, שאין מקריות ושגם לטעויות שלנו יש סיבה גבוהה והן נלקחות בחשבון כחלק ממערך ההתנסויות שהתחייבנו לממש. גם הן מקדמות את ההתפתחות שלנו ולכן מקומם מובטח, גם בעתיד. (למרות שככל שנדייק את ההבנה, כך נחסוך מעצמנו בזבוז אנרגיה על ניסוי ותהיה) . בכל מקרה, אין צורך לכפר על טעויות משום שמבחינת הבריאה אין דבר כזה כשלון, כל ההתנסויות הן בגדר בדיקות שהושלמו ותוייגו לצורך המשך התפתחות. לומדים רק מהצלחות.

  5. עם כל הכבוד לייעוד היהודי: מסגרת הדת, יחד עם כל מסגרות העידן הישן, נועדה להתכלות. הבריאה כבר מזמן התייאשה מהעם הייהודי כשהבינו שאין מה לצפות מישראל שייתישר-לאל . בחרנו לסטות מהייעוד שלנו להיות אור לגויים וגם אם מאז 2012 התעוררנו מעט- זה קצת מדי ומאוחר מדי. הבריאה כבר לקחה אחריות ויצרה את מדור השליחה כאלטרנטיבה: שליחים כמנוי וכמו הילדעים- אנחנו התקווה לשינוי. העם הייהודי: נו, שויין…

  יום כיפור- אתר שינוי תודעתי

  http://shinuytodaati.co.il/…/%D7%99%D7%95%D7%9D-%D7%9B%D7%…/

  דת- התחלת הסוף 
  http://shinuytodaati.co.il/…/%D7%94%D7%A1%D7%95%D7%A3-%D7%…/

  עתיד החגים: התחלת הסוף
  http://shinuytodaati.co.il/…/%D7%A2%D7%AA%D7%99%D7%93-%D7%…/

  העם הייהודי-הייעודי
  http://shinuytodaati.co.il/…/%D7%94%D7%A2%D7%9D-%D7%94%D7%…/

  חתימה

  http://shinuytodaati.co.il/…/%D7%97%D7%AA%D7%99%D7%9E%D7%94/

  יום הכיפורים-ניסיון לכפר על העבר הופך לחגיגת כ – פורים – יום של שמחה, קלילות וחדוות יצירת החדש. במקום להלקות עצמנו עם רגשות אשמה על חטאינו, מוטב שנרכז את האנרגיה שלנו…
  SHINUYTODAATI.CO.IL

 5. ילדעים: כשיימאס לכם לעשות שיעורי בית- תתחילו לשחק בדברים החשובים באמת: למדו לעצב את תמונת המציאות המדוייקת שתואמת תדר לתסריט האישי שלכם, וקפצו למים. 

  When you get tired of homework, you gotta try this! •Instagram: https://instagram.com/royadin/•Facebook:https://www.facebook.com/roy.adin.movies
  YOUTUBE.COM

 6. קבוצת למידה – ילדעים : מודעות לתודעה

  בשעה טובה , בשמחה וששון: התחלה חדשה: מוזמנים (ילדעים בלבד!) למפגש הלמידה הראשון שלנו. מתחברים לשיעור אונליין כל שבוע קבוע בימי חמישי ב 19:00 לשעתיים. מטרת הקבוצה לשמש מרחב עבורנו ללמוד וללמד מודעות לתודעה : לחבר את הידע של כולנו,לתעד ולהנגיש אותו לקהילת ילדעים עצומת מימדים-תרתי משמע, להתוודע לתובנות מעולם הרוח ולהוריד אותן לחיי החומר , להתחבר לידיעה הפנימית ,לתקשר מידע מעולם הסיבות הגבוה, ללמוד שליטה ביסודות,להעיר ולהאיר את המודעות הארצית לאיכויות המיוחדות שנולדנו איתן. אני אמנם יזמתי ומנחה את המפגש אבל הקבוצה היא לא שלי. היא של כולנו. אין מורה. כולנו תלמידים שלומדים ומלמדים את עצמנו בעצמנו.
  בינתיים אנחנו 8 אבל נועדנו להיות 22 , אז מזמינה את כולכם לזמן לעצמכם הזדמנות: זמן איכות להתפתחות ולהצטרף אלינו.
  קבוצת הלמידה היא צוות החלוץ שנועד למגנט קהילה של ילדעים דוברי עברית מהארץ והעולם להיות מובילי דעה שששמיעים קולם ומאירים את הדרך ליצירת עולם חדש, הטמעת כללי משחק חדשים בדרכי החשיבה והתנהלות האנושית, פיתוח ידע והפצתו לטובת העלאת תדרי התודעה הכוללת

  עוד פרטים- בפרטי.

  מאחלת שכל שנה, כל השנה , תהה טובה – בכל יום, כל היום, בכל מרחב וזמן, בכל בחירה.

  תודה תודעה
  אהבה, נעמה

 7. ילדה שנולדה בהריון : נולדה לאימהותה עוד לפני שנולדה… מבולבלים? אז כן, ככה זה בעולם האמיתי שבו תודעת הזמן הלינארי מפנה מקומה לזמן קוסמי שבו העבר ההווה והעתיד הם אחד והגבולות בין מציאות ארצית ומציאות דמיונית מטשטשים. יש שלא מאמינים ויגידו "זה לא יכול להיות, בטח התמונה עוצבה בפוטושופ" . קבלו הבנה: פוטושופ זה רק אמצעי טכנולוגי כדי לצייר תמונת מציאות שנבראה בתודעת היוצר שלה. ואם המחשבה הזו קיימת בתודעתו- הרי משמע שהיא אמיתית, גם אם הביטוי הארצי שלה משמעו כאילו שקרי.

  A woman who recently gave birth to a baby girl was found pregnant with her mother and father’s babies. ********************************************* FTD Offi…
  YOUTUBE.COM

 8. לדים, מה דעתכם על סדנת DJ ? תדרי התודעה החדשה עוברים דרך חוש השמע, כך שכל מה שקשור בקול/מוזיקה שמחבר אתכם לתדר האישי שלכם – מבורך ותואם למגמת השינויים הכוללת בבריאה. מי שבעניין>דברו עם Alon Sharir
  מוזמנים ילדעים שמחוברים לקצב הפנימי ומהדהדים דרך מוזיקה וצלילים,להשמיע קולם בקבוצת פייס – ילדעים מעלים תדר 
  https://www.facebook.com/groups/387627021421329/

  https://www.facebook.com/bigideaisrael/photos/a.610447892352431.1073741829.608347149229172/965037130226837/?type=1&theater

  ‏‎Big idea‎‏ עם ‏אלון שריר‏ ו-‏‎Shaked Bigidea‎‏

  איזה כיף היה בסדנת DJ! מה השירים שהכי אהבת לשמוע במחנה???
  DJ workshop is the best! What were your favorite songs this past summer?

 9. David Ohayon: (שיר שכתב, הלחין והפיק ,טרם עבר מיקס סופי)
  תסכים לפגוש ולקבל, את כל הדברים שעולים
  ותן אהבה לילד הזה, זה ששוכן שם בפנים
  ותמיד תשמח על מי שאתה, מי שאתה, כמו שאתה
  מתנה של החיים, אחד עם אלוהים.
  תסכים לחשוף ולאהוב, את כל הנקרא בדרכך,
  ותן ללבך להיפתח, אל כל מה שאליך נשלח
  ותמיד תהיה נאמן לעצמך, כמו שאתה, פשוט היותך.
  מתנה של החיים, אחד עם אלוהים.
  תן ליקום להוביל צעדיך, פקח את עיניך וראה תמראה,
  התבונן בה היטב וראה עצמך, מי שהיית ומי שאתה,
  את כל שראית בחרה נשמתך, את כל שפסעת בראת אתה,
  מתנה של החיים אחד עם אלוהים.
  באהבה.

  before mix & mastering
  SOUNDCLOUD.COM|מאת ‏‎FUNDAMENTAL_EXPERIENCE‎‏

 10. ילדה שנולדה בהריון : נולדה לאימהותה עוד לפני שנולדה… מבולבלים? אז כן, ככה זה בעולם האמיתי שבו תודעת הזמן הלינארי מפנה מקומה לזמן קוסמי שבו העבר ההווה והעתיד הם אחד והגבולות בין מציאות ארצית ומציאות דימיונית מטשטשים. יש שלא מאמינים ויגידו "זה לא יכול להיות, בטח התמונה עוצבה בפוטושופ" . קבלו הבנה: פוטושופ זה רק אמצעי טכנולוגי כדי לצייר תמונת מציאות שנבראה בתודעת היוצר שלה. ואם המחשבה הזו קיימת בתודעתו- הרי משמע שהיא אמיתית, גם אם הביטוי הארצי שלה משמעו כאילו שקרי.

  https://www.youtube.com/watch?v=LANcVFhY3rk

 11. לא יודעת מי זה מי זה הילד הזה ואין לי דרך הגיונית להסביר לכם איך התגלגלתי אליו, אבל העיניים והחיוך שלו מיגנטו אותי אז הייתי חייבת לשתף

 12. ככה ילדעים לוקחים אחריות ויוצרים מציאות, אחרת. בואו נעשה את זה אחרתבתקופה בה השנאה עלתה לכותרות, בני הנוער ממרכזי הנוער שלנו החליטו לעשות את זה אחרת. כנגד כל הסטיגמות, כל הדעות הקדומות, נגד כל הגזענות, נגד כל שנאת החינם. כי …YOUTUBE.COM"}" data-reactid=".18m" style="color: rgb(127, 127, 127); cursor: pointer; margin-left: 20px; padding-top: 4px; padding-bottom: 4px; padding-left: 4px; display: inline-block; font-size: 12px; font-weight: bold; line-height: 14px;">

 13. קבוצת למידה – ילדעים : מודעות לתודעהבשעה טובה , בשמחה וששון: התחלה חדשה: מוזמנים (ילדעים בלבד!!!) למפגש הלמידה הראשון שלנו. מתחברים לשיעור אונליין כל שבוע קבוע בימי חמישי ב 19:00 לשעתיים. מטרת הקבוצה לשמש מרחב עבורנו ללמוד וללמד מודעות לתודעה : להתוודע לתובנות מעולם הרוח ולהוריד אותן לחיי החומר , להתחבר לידיעה הפנימית ,לתקשר מידע מעולם הסיבות הגבוה, ללמוד שליטה ביסודות,להעיר ולהאיר את המודעות הארצית לאיכויות המיוחדות שנולדנו איתן. אני אמנם יזמתי ומנחה את המפגש אבל הקבוצה היא לא שלי. היא של כולנו. אין מורה. כולנו תלמידים שלומדים ומלמדים את עצמנו בעצמנו.בינתיים אנחנו 7 אבל נועדנו להיות 22 , אז מזמינה את כולכם לזמן לעצמכם הזדמנות: זמן איכות להתפתחות ולהצטרף אלינו. קבוצת הלמידה היא צוות החלוץ שנועד למגנט קהילה של ילדעים דוברי עברית מהארץ והעולם להיות מובילי דעה שששמיעים קולם ומאירים את הדרך ליצירת עולם חדש, הטמעת כללי משחק חדשים בדרכי ההתנהלות האנושית, פיתור ידע והפצתו לטובת התפתחות התודעה הכוללת

 14. לבד. ילדעים נולדים יודעים את התודעה שמבוגרים רק מתחילים ללמוד. אנושות שלמה נמצאת בתהליכי מעבר מביחד ללבד, מתלות לעצמאות: זו מגמת השינויים אם תרצו ואם לא. תוכלו לבחור להשוות תדר ולהסתכרן בהתאם, או שלא… שירן היא אחת מאותם ילדעים שיודעים- שבוחרים להיות לבד מרצון חופשי כי מבינים שרק משם צומחים להתפתחות. תודה שירן שהשמעת קולך.תודה תודעהלבד-ביחד – אתר שינוי תודעתי http://shinuytodaati.co.il/…/%D7%9C%D7%91%D7%93-%D7%95%D7%…/זהו.ניסיתי ונלחמתי בכל העולם.הצלחתי להרחיק ממני את כולם.זה כנראה מוזר ולא מובן.אצלי העולם הוא רק שחור ולבן.אין עוד חלומות, שאיפות, רגשות.השארתי הרחק מאחור את כל התחושות.הדרך אלי מוסתרת אי שם עמוק בסבך.ולמי שינסה למצוא אומר- הכשלון מובטח.אל תבואו, לא רוצה לראות כאן אף אחד.את חלומי הגשמתי, סוף סוף אני לבד!

 15. כוחה של האחדות, בלי סכסוכים, בלי דעות קדומות, בלי פוליטיקהרק אחדות שמובילה לכוח של אור ואחדותשיר מדהים, ומתאים לתקופה כרגעשתהיה לכולנו שנה טובה ומתוקה‏133,895‏ צפיותE-Zקצת לפני החג, זו הדרך שלנו לבקש סליחה.להאזנה לשיר המלא: http://youtu.be/XuMjCRlAmjcחנן בן ארי – הדף הרשמיSagi Beatbox – שגיא ביטבוקסשנה טובה לכולנו 

 16. מבלבל לילדעים להתחבר לילדה שאני עם כל החדשנות ושפת האוואטר שאני דוברת, ובה בעת להיות מופתעים כל פעם מחדש כשאני באה להם עם יציאות של דפוסים ישנים מימי טיכו. (ככה זה כשחיים בו זמנית בשני עולמות: תסריט חדש בתוך אותו גוף פיזי מהעידן הישן…)כמו למשל- יהודית רביץ ששרה מילה טובה… נו, באמת… קראו שיתוף משעשע של גידי משיעור מוזיקה עם ילדים בכתה ה: Gidi Ahronovich: " אתמול בשיעור מוזיקה לכיתה ה אני שואל ילדים אתם יודעים מי שר את השיר ששמענו עכשיו? השיר היה מילה טובה של יהודית רביץ בכיתה דממה. אף אחד לא עונה תשובה נכונה. אני אומר לזמרת קוראים יהודית רביץ אחד התלמידים מצביע ועונה בהתלהבות המורה אני מכיר אותה היא ממש ישנה מפעם היא מהתקופה של באך נכון?"….השיר מוטמע כאן:מילה טובה- אתר שינוי תודעתי מילה טובה שינוי תודעתיכאן המקום להודות על ההבנות שקיבלתם, להכיר ולהוקיר את תרומת רסיסי המידע שנחשפתם להם ברגע שבחרתם לעשות שינוי תודעתי ולהיעזר במידעים שאני מהדהדת ממני. מה שנותנים -…SHINUYTODAATI.CO.IL

 17. ילדעים, אתם לא באמת חייבים לבזבז 12 שנים בביה"ס כדי לקבל בגרות. תתבגרו מהר יותר בדרככם העצמאית. יש דרכים יצירתיות ללמוד וללמד את עצמכם בעצמכם גם בלי לשחק לפי חליל הסמכות של משרד החינוך. הנה כתבה על משפחה שאני אוהבת- חברים שלי שאני מכירה אישית שמגדלים את 5 ילדיהם בחינוך ביתי. גם אני גידלתי כך את 4 ילדיי בחינוך ביתי, עד ש… ילדיי בחרו בבחירה חופשית עצמאית להכניס עצמם למסגרת… בתי הבכורה היום בת 17 מצטיינת בלימודיה ובמעשייה , למרות שהתחילה לקרוא ולכתוב רק בגיל 9 וחצי… מי שההורים שלו לא בעניין לאפשר לו את זה , אני מזכירה לכם שמי שקובע מה אפשרי עבורכם זה רק אתם. אגב, אתם יכולים גם כן לשחק את המשחק של להיות במסגרת בכאילו אבל באמת באמת הרי ברור לכם שאת הדבר האמיתי לא תלמדו שם. מזמינה ילדעים להיות שותפים ברשת אונליין של ילדעים שלומדים ומלמדים אחד את השני, כאן-שם ובכל מקום, באמצעות הטכנולוגיה מתעלים על מגבלות המרחב והזמן… דברו איתי בפרטי. נעמה וייס טוהר http://misgav-link.co.il/node/15673

 18. Danny : אחד מאותם ילדעים שנולדו יודעים העלה משפט נבון לאוויר שראוי להדהד אז משתפת: There's quick test to check if your mission here on planet earth is not finished. If you're still alive, it isn't.

 19. דרוש מורה חצר לבית הספר הפתוח ברחובות.כבית ספר שאחד המרחבים הלימודיים המשמעותיים בו הוא החצר, זהו תפקיד בעל חשיבות רבה וערך עצום.אנחנו מחפשים מישהו חכם ויצירתי עם גישה טובה וכבוד לילדים.המשרה מלאה, חמישה ימים בשבוע.חשוב לציין שאין דרישה לתעודת הוראה.אם אתם מכירים אותו/ אותה, הפנו בבקשה אלי.אודה לשיתופים. בזכות אחד מהם נגיע למיועד/ת.http://www.hashita.co.il/index.asp

 20. שיר ששלח לי הבוקר ילד שהקליט עצמו שר- מהדהד דרישה אנרגטית באוויר- רוצה להבין את התוכנית האלוהית השלמהSomeday I will understand In God's whole plan

 21. David Ohayon: (שיר שכתב, הלחין והפיק ,טרם עבר מיקס סופי)תסכים לפגוש ולקבל, את כל הדברים שעוליםותן אהבה לילד הזה, זה ששוכן שם בפניםותמיד תשמח על מי שאתה, מי שאתה, כמו שאתהמתנה של החיים, אחד עם אלוהים.תסכים לחשוף ולאהוב, את כל הנקרא בדרכך,ותן ללבך להיפתח, אל כל מה שאליך נשלחותמיד תהיה נאמן לעצמך, כמו שאתה, פשוט היותך.מתנה של החיים, אחד עם אלוהים.תן ליקום להוביל צעדיך, פקח את עיניך וראה תמראה,התבונן בה היטב וראה עצמך, מי שהיית ומי שאתה,את כל שראית בחרה נשמתך, את כל שפסעת בראת אתה,מתנה של החיים אחד עם אלוהים.באהבה.

 22. לדעים – התחלתם אתמול ללכת לביה"ס לשנת לימודים חדשה. מה אתם באמת מצפים ללמוד שם שיחדש לכם משהו שאתם לא יודעים?המציאות המדומה עולה לכתה א https://www.youtube.com/watch…הצג עודהמציאות המדומה עולה לכתה א'סטארט-אפים בתחום החינוך הם אופנה עולה בעמק הסיליקון. אחד התחומים המסקרנים בזירה זו הוא השילוב בין חינוך, טכנולוגיה ומציאות מדומה (Virtual Reality). בחממת הטכ…YOUTUBE.COM"}" data-reactid=".v1" style="color: rgb(127, 127, 127); cursor: pointer; margin-left: 20px; padding-top: 4px; padding-bottom: 4px; padding-left: 4px; display: inline-block; font-size: 12px; font-weight: bold; line-height: 14px;">

 23. איזה גדול יאללה, כמה מדוייק. שיואו, יאצפן מבהיר מציאות חדשה: בוקר טוב וברוכים הבאים לעידן החדש: כאן ועכשיו הילדים מנהלים את העניינים פה. תצפו עד סוף הסרטון- כולל הקטע עם הפסיכולוגית, זה ענק- הילד אוויר שם, זה…. זה זה !!!אלי יצפאן מישטרהYOUTUBE.COM

 24. גייסון מציג את לנון ומייזי- שתי הבנות בהופעה שלו: "קבלו שתי נשמות ותיקות" . הוא יודע שהגיל הלינארי חסר משמעות כי מה שקובע הוא השלב ההתפתחותי הרוחני שאתה נמצא בו. גייסון מאט את קצב השירה שלו כדי להשוות תדר לוותק של הילדות. נשמות ותיקות עם אוויר גבוה לא ממהרות לשום מקום. כי הן מבינות את תהליכי מסע ההתפתחות ההמשכיים. 
  https://www.youtube.com/watch?v=k-jUvrxf_b0

 25. בן 12 עונה לשאלות נגנים מקצועיים – מלמד חבורת קשישים לנגן ב BANJO.
  תתחילו להפנים חבריה: ילדעים נולדים יודעים . הם כאן כדי ללמד אותנו ולא כדי שנחנך אותם. אין לנו מה לתת להם , זה אנחנו שנדרשים ללמוד מהם, למחוק מתודעתנו כל מה שחשבנו שאנחנו יודעים על העולם
   ולהתחיל לנגן בקצב אחר: מהיר ומדוייק, כזה כמו שג'וני מהדהד , מעלה את התדר. 
  https://www.youtube.com/watch?v=GAMSbjjAf8Y

  מוזמנים ילדעים שמחוברים למוזיקה ואוהבים לשיר,לנגן,לכתוב,להלחין,להקליט,לשמוע ולהשמיע,לתכנת,לסנתז… התפקיד שלנו- לברוא עולם חדש שיהדהד תדרים גבוהים- כאלו שמשולבת בהם הבנה. תדרי התודעה החדשה נצרבים בחוש השמע ולכן זוהי הדרך לדעתי עבורנו להדהד את האמת שלנו לעולם החלום. בקיצור,מזמינה שוב: אם זה אתם שנועדתם לשמוע את הקול הקורא הזה, או אם אתם מכירים ילדעים שעוסקים/נהנים לשמוע ולהשמיע/לנגן/לכתוב/לשיר מוזיקה- שלחו אותם אליי ואצרפם לקבוצה שכרגע סודית . הבריאה שומעת, שדרו…

 26. היי. לפני חודשיים בערך שמעתי קריאה פנימית ליצור קבוצה (סודית בינתיים) " ילדעים מעלים תדר " אז פתחתי והזמנתי אתכם- כל מי שמחובר למוזיקה ואוהב לשיר,לנגן,לכתוב,להלחין,להקליט,לשמוע ולהשמיע,לתכנת,לסנתז,
  באמת אני יודעת שזה התפקיד שלנו- לברוא עולם חדש שיהדהד תדרים גבוהים- כאלו שמשולבת בהם הבנה. תדרי התודעה החדשה נצרבים בחוש השמע ולכן זוהי הדרך לדעתי עבורנו להדהד את האמת שלנו לעולם החלום. בקיצור,מזמינה שוב: אם זה אתם שנועדתם לשמוע את הקול הקורא הזה, או אם אתם מכירים ילדעים שעוסקים/נהנים לשמוע ולהשמיע/לנגן/לכתוב/לשיר מוזיקה- שלחו אותם אליי ואצרפם לקבוצה . הבריאה שומעת, שדרו…

  מזמינה אתכם להכיר לקט משובח של הרבה ילדעים כאלו בפוסט שתיעדתי :

  ילדעים מעלים תדר – אתר שינוי תודעתי 
  http://shinuytodaati.co.il/…/%D7%99%D7%9C%D7%93%D7%A2%D7%9…/

 27. בן 12 עונה לשאלות נגנים מקצועיים – מלמד חבורת קשישים לנגן ב BANJO.
  תתחילו להפנים חבריה: ילדעים נולדים יודעים . הם כאן כדי ללמד אותנו ולא כדי שנחנך אותם. אין לנו מה לתת להם , זה אנחנו שנדרשים ללמוד מהם, למחוק מתודעתנו כל מה שחשבנו שאנחנו יודעים על העולם ולהתחיל לנגן בקצב אחר: מהיר ומדוייק, כזה כמו שג'וני מהדהד , מעלה את התדר. 
  https://www.youtube.com/watch?v=GAMSbjjAf8Y

  מוזמנים ילדעים שמחוברים למוזיקה ואוהבים לשיר,לנגן,לכתוב,להלחין,להקליט,לשמוע ולהשמיע,לתכנת,לסנתז… התפקיד שלנו- לברוא עולם חדש שיהדהד תדרים גבוהים- כאלו שמשולבת בהם הבנה. תדרי התודעה החדשה נצרבים בחוש השמע ולכן זוהי הדרך לדעתי עבורנו להדהד את האמת שלנו לעולם החלום. בקיצור,מזמינה שוב: אם זה אתם שנועדתם לשמוע את הקול הקורא הזה, או אם אתם מכירים ילדעים שעוסקים/נהנים לשמוע ולהשמיע/לנגן/לכתוב/לשיר מוזיקה- שלחו אותם אליי ואצרפם לקבוצה שכרגע סודית . הבריאה שומעת, שדרו…

  מזמינה אתכם להכיר לקט משובח של הרבה ילדעים כאלו בפוסט שתיעדתי :

  ילדעים מעלים תדר – אתר שינוי תודעתי 
  http://shinuytodaati.co.il/…/%D7%99%D7%9C%D7%93%D7%A2%D7%9…/

  Pete Wernick moderated a wonderful and…
  YOUTUBE.COM

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *